برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,568 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

The Crowded Room:تام هالنددر افشاگری سرنوشت ساز

The Crowded Room درام جنایی می باشد که با الهام از کتاب The Minds of Billy Milligan به قلم دنیل کیز و به سفارش سرویس اپل تی وی پلاس ساخته شده است.آکیوا گلدزمن که با فیلم A Beautiful Mind برنده عنوان اسکار بهترین فیلم اقتباسی شده,سازنده این اثر می باشد.ضمن آنکه تام هالند علاوه بر ایفای نقش اصلی,از مدیران اجرایی سریال می باشد.بنابر برنامه اعلامی,انتشار اپیزودهای این مینی سریال ده قسمتی از نهم ژوئن 2023 (جمعه نوزدهم خرداد 1402)آغاز شده است.+++

خلاصه داستان:
    داستان سریال درباره 'دنی سالیوان' می باشد.مردی که به علت مشارکتش در یک حادثه تیراندازی در نیویورک در سال 1979 توسط پلیس بازداشت می شود.حال او به وسیله افسر پلیسی به نام "ریا گودوین" بازجویی می شود.بازپرسی که بواسطه آن زندگی 'دنی' به تصویر کشیده شده و بخش های اسرار آمیز آن را آشکار می کند.فراز و نشیب های که در نهایت 'دنی' را به سوی افشاگری سرنوشت ساز هدایت می کند.+

بازیگران:

Tom Holland
    در نقشDanny

Amanda Seyfried
    در نقشRya

Emmy Rossum
    در نقشCandy

Will Chase
    در نقشMarlin Reid

Sasha Lane
    در نقشAriana

Christopher Abbott
    در نقشStan
    تریلر رسمی سریال :
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,684
    از این کاربر 19,961 بار در 1,358 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Crowded Room:تام هالنددر افشاگری سرنوشت ساز

اپیزود اول
    بدی این پایلوت های چند قسمتی همینه الان تا هر سه تا اپیزود رو با هم نبینی نمیتونی بگی کجای کار قرار داری. ولی بد نبود اپیزود اول نماهای زیبایی داشت/ یه سری تصاویر جالب هم دیدم که بینشون همون پارتی که این انتهاشه چندتایی رو توی خودش جا داده بود/ حیف که این هالند نمیتونه وگرنه موضوع به نظر جذاب میاد...
    فعلا که بیشتر تینیجریه شاید یه خرده بریم جلو از این بار درام بچگونه کم کنند به اون بخش جنایتش اضافه کنند ببینیم چی به چیه... لعنتی ها بانو یه تک سکانس بیشتر نبود

اپیزود دوم و سوم
    فکر کنم بشه یه حدسایی زد یکیش روتین این جور سریال هاست و اونم اینه که دنی چندقطبی باشه و اینا همه ساخته ی ذهن خودش باشن و به خاطر اتفاقی باشه که برای آدام افتاده/ حقیقتا یه ذره باید بریم جلو تا بفهمیم چی به چیه ولی انگار داستان داره یه خرده جالب میشه منتظر اپیزود بعدی میمونم

3. 20 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,955
    از این کاربر 49,399 بار در 2,813 پست سپاس گزاری شده

شروع

سریال بیخودیه.
    معلوم نیست داره چی میگه و به معنای واقعی کلمه حوصله سر بره.
    شاید تنها نکته ی مثبتش بازیِ درستِ تام هالنده.

ادامه شو نمیبینم، اونقدر بد بود که حتی بانو هم نمیتونه دلیل کافی واسه دیدن این مزخرف باشه.

5. 13 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,131
    از این کاربر 1,704 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

بر خلاف نظر دوستان با یک دید عامه پسندانه و بدون بیان کلمات قلمبه سلمبه بیان می کنم که سریال بسیار جالبی بود و بازی های فوق العاده ای داشت (سریال های خوب زیاد دیدم و فقط هم خودمو محدود به سریال های آمریکایی نمی کنم ولی این برام بسیار جالب بود). وقتی ادم خودشو همراه کنه با شخصیت اصلی و همزاد پنداری کنه قطعا سریال رو تا اخر با لذت میبینه. نقص قطعا داره ولی جالب این بود که بعد از اینکه سه قسمت رو دیدم، رفتم دیدم rotten بهش 25 داده ! جا خوردم بعد رفتم نظرات مردم در گوگل رو دیدم، متوجه شدم خیلیا خوششون اومده و از بازی بی نظیر بازیگرا هم تمجید زیاد شده. شاید بشه پایانش رو از الان طبق این تیپ سریال ها حدس زد ولی در کل بر خلاف نظر دوستان فرصت بدید به سریال و ببینیدش و از جنبه سرگرمی و قرار دادن خودتون به جای شخصیت دنیل بهش نگاه کنید. فعلا می تونم بهش امتیاز بین 7 تا 7.5 بدم.
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

7. 13 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,810
    از این کاربر 5,706 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

سه قسمت دیدم. ۶/۱۰ کافیه براش
    بازیا خیلی یخه. مثلا داستان جنایی سایکولوژی هست. ولی تام هالند اصلن نتونست از پس این نقش بربیاد. اینکه موهات کج کوله و چرب باشه گردنت همش کج باشه که نشد نقش سایکو. یه سالم مرخصی گرفته استراحت کنه ازبس نقش سنگین بازی کرده ://

9. 9 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,613
    از این کاربر 642 بار در 102 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin2014 نمایش پست ها
    بر خلاف نظر دوستان با یک دید عامه پسندانه و بدون بیان کلمات قلمبه سلمبه بیان می کنم که سریال بسیار جالبی بود و بازی های فوق العاده ای داشت (سریال های خوب زیاد دیدم و فقط هم خودمو محدود به سریال های آمریکایی نمی کنم ولی این برام بسیار جالب بود). وقتی ادم خودشو همراه کنه با شخصیت اصلی و همزاد پنداری کنه قطعا سریال رو تا اخر با لذت میبینه. نقص قطعا داره ولی جالب این بود که بعد از اینکه سه قسمت رو دیدم، رفتم دیدم rotten بهش 25 داده ! جا خوردم بعد رفتم نظرات مردم در گوگل رو دیدم، متوجه شدم خیلیا خوششون اومده و از بازی بی نظیر بازیگرا هم تمجید زیاد شده. شاید بشه پایانش رو از الان طبق این تیپ سریال ها حدس زد ولی در کل بر خلاف نظر دوستان فرصت بدید به سریال و ببینیدش و از جنبه سرگرمی و قرار دادن خودتون به جای شخصیت دنیل بهش نگاه کنید. فعلا می تونم بهش امتیاز بین 7 تا 7.5 بدم.
    به نظر منم عالی بود منم بهش 8 میدم

11. 6 کاربرِ زیر از erfani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :