برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 15 از 84 اولیناولین ... 51314151617254065 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 از مجموع 834
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

news [تیم تحریریه] اخبار بروز سریالی

اخبار بروز مرتبط با مجموعه های سریالی در این تاپیک قرار خواهد گرفت

قوانین تاپیک:

1-از قراردادن خبر به صورت کپی/ پیستی(حتی با ذکر منبع) خودداری نمایید.
    2-درج منبع اخبار الزامیست.
    3-مطالب خبری خود راتا حدامکان درتاپیک های مرتبط با عناوین "تخصصی" مربوطه قرار دهید.باتوجه به این موضوع:اخبار مربوط با تمدید/کنسل شدن سریال ها را در این تاپیک,اخبار مربوط به بازگشت , شروع , خداحافظی و تغییر روز پخش سریال ها را در این تاپیک, اخبارمربوط به چراغ سبز شبکه ها به سریال های جدید را در این تاپیک و اخبار بروز دنیای سینما در این تاپیک قرار دهید.

عقاید ِ یک گرگ

2. 168 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,.::KingSlayer::.,.:SiSiBK:.,125yahel,86471181,:: ERFAN ::,AAlireza,AdibTE,ahmady45,Alex Vause,Ali.99,ali33,Ali9MJ23,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,ali_74,Amin,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,ammar,amo_omid,anzalichi,aramis2800,arso,Barney Stinson,Batlaghi,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bis,Boatles-Oar,caroline,Chandler Bing,checha,D O R D I,Dark Angel,DARK BOY,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,dll,Dr. HANNIBAL LECTER,emadtvw,eni,erfani,ergen,eric,ESajad,ESR,farhadh,farhad_5005,fatima-b021,Fedex,FIRUZ,Garcia,gole yakh,hadi2006mi,hamid-p71,HAMID13,Hamidreza.m,hapezeshki,Hesam,HMNN,HOSHI,hossein 2,hosseinf722,Hossein_124,hossein_spain,Irag,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,jankoz,Joey,joker8,Julie,kamran1495,karim_load,Katy Perry,KING STANNIS,kingnessi,lastshepherd,legendary,lorde4,M.Amir,ma7hdepp,Maa vampire,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mia_3D,midya,Milad eMJey,Miss Harley,Mitarsam,mohammad sky,Mohsen82,morteza75,mr67,Mr_Ashkan,Nevah,No Country,NOjAN,Nora,Notion,тнor,P-R-I-N-C-E,Pedram Brando,pedram136,Pegah,peyman_eun,raha_91,Raylan Givens,rekaft,roopan,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,saman2esm,Samankaka,samansh,shayan010,Sina Nmt,Sina_Saw,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Spasitel,STEFAŊ,Tha Real Nigga,The Buzzards,ThunderStorm,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,Uncle Tommy,UntouChable,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,VAMPIREW,white_beard,witch king,wlh,WolF_PiR,Xasta,yalabia2,yaser63,zahra128,zesht,ŞłŁΞИҬ,_ZoMoRrod_

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : اخبار کوتاه

تیزر فصل سوم سریال Once Upon A Time

کلیک کنید

4. 9 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

*جدیدترین تیزر انیمیشن "THE WIND RISES" تازه‌ترین ساخته‌ی استاد "میازاکی" خالق آثاری
    جایزه بگیر و محبوبی هم‌چون : "شهر اشباح" و "پونیو" و ... این فیلم به زودی در سینماهای جهان
    اکران میشه ... منتظر باشید. (عنوان تیزر متعلق است به فستیوال تورنتو)*

DL - 33 MB

6. 15 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,946
    از این کاربر 6,727 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

استفن کینگ نویسنده داستان‌های دلهره‌آور و وحشت می‌گوید تا ایده‌ای به ذهنش می‌رسد آن را شکار می‌کند.
    سریال جدید «زیر گنبد» (Under the Dome) براساس رمان استفن کینگ ساخته شده و داستان شهری است که قرار گرفتن گنبدی مرموزی بر فراز آن، رابطه شهر را با دنیای خارج قطع می‌کند و بعد اتفاق‌هایی عجیب رخ می‌دهد. نام این شهر خیالی «چستر میل» است.

حضور این گنبد باعث می‌شود نه کسی بتواند از شهر بیرون برود و نه کسی وارد آن شود. خانواده‌ها از هم می‌پاشند، دسترسی به سرویس‌های اورژانس قطع می‌شود، ذخیره سوخت و مواد خوراکی به شدت محدود می‌شود و... جالب اینجاست که منبع الهام کینگ برای این رمان، یک جامعه ضدآرمانشهری نبوده بلکه دغدغه‌های محیطی واقع‌گرایانه بوده است.

این نویسنده می‌‌گوید: «گنبد نماینده جهان کوچکی از زندگی است. همه ما زیر گنبد زندگی می‌کنیم. ما در این سیاره کوچک آبی زندگی می‌کنیم و تا اینجا تنها چیزی که نصیب ما شده، همین است. منابع ما همین است و همه چیزمان محدود است.»

کینگ نوشتن رمان «زیر گنبد» را که سریال اقتباسی آزاد از آن است، در سال 1972 شروع کرد، زمانیکه در شهر مِین، در دبیرستانی دبیر بود: «در آن زمان قیمت نفت ناگهان بالا رفت و اوپک به این نتیجه رسید که آن‌ها همه‌کاره هستند. بعدش قضیه چرنوبیل رخ داد و نگرانی درباره افزایش جمعیت و گرم شدن زمین شدت گرفت. برای اولین بار مردم از خود می‌پرسیدند: با سیاره‌مان چه کردیم؟ با خودم گفتم چه می‌شود اگر این آدم‌ها را زیر گنبدی شیشه‌ای قرار دهم و ببینم چه کاری انجام می‌دهند؟»

اما کینگ این ایده را برای بیش از 30 سال کنار گذاشت. نوشتن کتاب سال 2009 تمام شد، زمانی که نگرانی‌های دیگری مثل جنگ عراق نیز وارد زندگی روزمره مردم شده بود. «جرج بوش حرف‌هایی زد که مرا تکان داد و به نظرم کمی خطرناک بودند. از خودم پرسیدم چه می‌شود اگر کسی که قدرت در دستش است، تصمیم اشتباه بگیرد و تو راه فراری نداشته باشی؟ چه می‌شود اگر گاز، آب، نفت، مواد خوراکی و دارو کم باشد؟»

ایده استفن کینگ حالا منبع الهام سریالی موفق شده به نام «زیر گنبد» به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ و کارگردانی جک بندر که از کارگردان‌های «لاست» بود. قسمت اول سریال در ماه ژوئن از شبکه سی‌بی‌اس پخش شد و 11 میلیون بیننده تلویزیونی و 9 میلیون بیننده آنلاین داشت و خیلی سریع دستور ساخت فصل دوم آن صادر شد.

استفن کینگ 65 ساله، ظاهری ساده دارد، قدبلند است و لاغر و لباس‌هایش معمولی است، اما سوار رولزرویسی طلایی رنگ می‌شود. تاکنون 350 میلیون نسخه از کتاب‌هایش به فروش رفته‌اند و گفته می‌شود سرمایه‌ای بالغ بر 150 میلیون پوند دارد. 40 سالی می‌شود که داستان می‌نویسد و 50 رمان و بیش از 200 داستان کوتاه منتشر کرده است.

برخی از رمان‌های او به فیلمی‌هایی ماندگار بدل شده‌اند؛ «درخشش» به کارگردانی استنلی کوبریک، «کری» به کارگردانی برایان دی‌پالما، «میزری» به کارگردانی راب رینر و «رهایی از شاوشنک» به کارگردانی فرانک دارابونت.

هرچند تمام اقتباسی‌های سینمایی از رمان‌هایش نتیجه خوبی نداشته‌اند، اما خودش در این باره می‌گوید: «خبرنگار جوانی از جیم ام. کین، نویسنده «پستچی همیشه دوبار زنگ می‌زند» درباره اینکه اقتباس‌های سینمایی، رمان‌های او را نابود کردند سئوالی پرسید و کین سریع جواب داد کتاب‌های من سالم در کتابخانه هستند، پسرم، چیزی نابود نشده است.»

کینگ ادامه می‌دهد: «همین خودش زیباست. اگر آن‌ها کاری خوب براساس نوشته من ارائه دهند، کاری مثل «رهایی از شاوشنک» یا «زیر گنبد»، من هم می‌گویم خب این فیلم یا سریال براساس رمان من ساخته شده. اما اگر نتیجه کار خوب نباشد، مثل «آتش افروز» (Firestarter) که اصلا خوب نبود، می‌توانم بگویم این فیلم اصلا ربطی به من ندارد.»

این نویسنده برای «زیر گنبد» یک شرط گذاشت و آن ساخت سریال درصورت تائید کردن متن سریال پس از خواندن آن بود. او این کار را مجانی انجام داد: «اگر قرار باشد درگیر پروژه‌ای شوی و سر راه بایستی، کار همه را خراب می‌کنی. من آدم ساده‌گیری هستم. بچه که بودم مادرم می‌گفت اگر دختر بودی، هر روز کاری دستمان می‌دادی و راستش این واقعیت دارد.»

نویسنده «مسیر سبز» از اقتباس تلویزیونی خوشش می‌آید: «تلویزیون را دوست دارم. حتی وقتی تلویزیون اینقدر محبوب نبود هم دوستش داشتم.» و با گفتن این جمله می‌خندد. «نمی‌دانم شبکه شوتایم چند نفر بیننده دارد اما شبکه سی‌بی‌اس بیننده‌های بیشتری دارد و من دوست دارم سریالی را که براساس کتاب من ساخته شده جمیعت یک ورزشگاه تماشا کنند نه جمعیت یک کافه.»

البته تلویزیون هم مشکلات خودش را دارد؛ «برای تهیه‌کننده‌ها هر سریال مثل یک بوقلمون است. روز اول می‌گویند این بهترین بوقلمون بریانی دنیا است. بعد از فصل اول از باقیمانده‌اش ساندویچ درست می‌کنند و بعد نوبت به پوست و این‌ها می‌رسد و در آخر فقط استخوان آن می‌ماند. مثلا «دکستر» به نظرم یک فصل زیادی دارد.»

زندگی استفن کینگ فرازونشیب زیاد داشته؛ پس از اولین روزهای شهرت درگیر موادمخدر و نوشیدنی‌های الکلی شد و پس از مبارزه با آن از دهه 1980 به این طرف زندگی سالمی داشته. بعد در سال 2002 در تصادف رانندگی به شدت مجروح شد، اما باز هم روی پا ایستاد.

کینگ درباره نوشتنش می‌گوید: «تا ایده‌ای به ذهنم برسد، شکارش می‌کنم. دوست دارم شخصیت‌هایم روی پای خودشان رشد کنند. جان آیروینگ را می‌شناسم، مرد دوست‌داشتنی است. اما وقتی می‌گوید اول جمله آخر رمان را می‌نویسد، با خودم می‌گویم او دیوانه است. من با موقعیت شروع می‌کنم و شخصیت‌ها از همین جا شکل می‌گیرند.»

او درباره شخصیت سیاستمدار کلاهبردار «زیر گنبد» هم اعترافی می‌کند: «این شخصیت را براساس دیک چنی نوشتم. او آدم باهوشی بود و البته جایگاهی داشت که راحت می‌توانست همه چیز را انکار کند. راستش من اصلا دوست ندارم رمان سیاسی بنویسم. دوست دارم مردم با خواندن رمان‌هایم به آن‌ها فکر کنند و دید سیاسی من هم بخشی از رمانم است. همین امسال درباره اسلحه مقاله‌ای نوشتم و یکی از قسمت‌های «زیر گنبد» هم درباره سلاح و آزادی آن است.»

«مطبوعات آمریکا را که بخوانی، می‌بینی که گنبد همین حالا هم وجود دارد و حتی گوشی همراه هم بخشی از آن است. اما قصه این سریال سیاسی نیست. هیچ تمثیلی در این داستان نیست و قصد انجام هیچ کاری جز تعریف کردن یک داستان ندارد. من هیچ وقت نویسنده‌ای روشنفکر نبوده‌ام، دوست دارم بیشتر رابطه‌ای درونی با خواننده برقرار کنم. دوست دارم چیزی در کتابم برای فکر کردن باشد، اما نیازی نیست کتابم را دو بار یا سه بار بخوانی.»

آخرین جمله کینگ چنین است: «فقط دوست دارم بار اول که کتاب را می‌خوانی، زهره‌ترک شوید.» امسال جدیدترین کتاب کینگ به نام «Joyland» منتشر شد.

8. 16 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027

Squirrels
    سنجاب ها

پوستر فیلم ترسناک سنجاب ها , این فیلم در تاریخ 31 دسامبر 2014 اکران میشود

10. 12 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,946

- یک سریال کوتاه با موضوع زندگی هری هودینی شعبده‌باز معروف ساخته می‌شود.
    سریال کوتاه چهار ساعته «هودینی» در شبکه هیستوری تولید می‌شود و روایتگر زندگی هری هودینی شعبده‌باز معروف و همسر اوست.

آدرین برودی بازیگر برنده اسکار برای فیلم «پیانیست» در این سریال نقش هودینی و کریستن کانولی بازیگر سریال «خانه پوشالی» نقش بس همسر او را بازی می‌کند.

اولی ادل کارگردان فیلم تحسین‌شده «عقده بادر ماینهوف» و «آخرین خروجی به بروکلین» کارگردان این پروژه است. نیکلاس مایر فیلمنامه این سریال کوتاه را می‌نویسد. طراح صحنه سریال پاتریزیا فن براندشتاین، طراح صحنه «آمادئوس» است. کارل والتر لیندن‌لاب نیز فیلمبردار این سریال است.

«هودینی» جریان زندگی هری را از قعر فقر تا دوران شهرت جهانی دنبال می‌کند. هودینی شعبده‌بازی بود که پس از شهرت، درگیر جاسوسی شد، با معتقدان به ارتباط با عالم ارواح درگیر شد و با بزرگ‌ترین نام‌های دورانش از رئیس جمهور آمریکا تا سر آرتور کانن دویل خالق شرلوک هلمز و راسپوتین دیدار کرد. «هودینی» داستان مردی است که با شعبده‌هایش مرگ را شکست داد و استاد مسلم حقه‌بازی بود.

آدرین برودی درباره بازی در این سریال گفت: «از بچگی، همیشه دوست داشتم شعبده‌بازی بزرگ باشم و هری هودینی یکی از قهرمان‌های من بود. شجاعت و اراده غریب او هنوز هم برایم جذاب است. هودینی استاد فرار بود، هم فرار از زنجیرهای واقعی و هم فرار از چنگال فقر و زندگی اجتماعی سخت مهاجران. زندگی او جذابیتی دارد که برای همه ما ملموس است، چون او به دنبال پذیرفته شدن در جامعه بود. بازی در نقش او بالاترین افتخار برای من است.»

هیستوری یکی دو سال است که به ساخت سریال داستانی روی آورده است. اخیرا این سریال پخش سریال 10 قسمتی «انجیل» را به پایان رسانده که قسمت آخر دوساعته آن 11.7 میلیون نفر بیننده داشت.

سال گذشته این شبکه سریال «هتفیلدها و مک‌کوی‌ها» را روی آنتن فرستاد که قسمت آخر آن 14.3 میلیون نفر بیننده داشت. این سریال در 16 رشته نامزد جایزه امی شد و کوین کاستنر و تام برنجر برای بازی در آن (به ترتیب نقش اول و نقش مکمل) جایزه گرفتند.

تولید سریال «هودینی» از پاییز شروع می‌شود.

12. 13 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,946

ماه پیش بود که چند تصویر از پروژه جدید و کنجکاوی برانگیز دارن آرنوفسکی منتشر شد. اگر چه این تصاویر کیفیت چندان مطلوبی نداشتند ولی به هر حال این تصویر فیلم «نوح» در فضای مجازی دست به دست چرخید. به تازگی اولین مجموعه تصاویر با کیفیت از پشت صحنه فیلم منتشر شده که البته چند عکس آن هم مربوط به صحنه های فیلم می شود. در فیلم «نوح» راسل کرو، آنتونی هاپیکینز، اما واتسون، جنیفر کانلی و... به ایفای نقش پرداخته اند

14. 13 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027

تیزر جدید فیلم Pompeii با بازیه Kit Harington ( جان اسنو )
    کارگردان این فیلم همون کارگردان فیلم Resident Evil یعنی Paul W.S. Anderson است.
    این فیلم در تاریخ 21 فبریه 2014 اکران میشود.

این تیزر زیبا رو از دست ندید

برای دانلود : کلیک کنید

16. 10 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,504
    از این کاربر 90,600 بار در 4,565 پست سپاس گزاری شده

شبکه FOX سفارش ساخت پایلوت سریال کمدی دیگری را به دو استودیو 20th Century Fox TV و 21Laps/Adelstein داده است.این سریال کمدی که توسط Andrea Abbate نویسنده و مدیر اجرایی سریال Accidentally on Purpose نوشته شده است Paroled نام دارد و درباره دو زندانی به نامهای Laverne و Shirley است که آزادی مشروط گرفته اند.

Andrea Abbate

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

18. 12 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

LoVe Is EvOl
    سپاس
    2,224
    از این کاربر 2,472 بار در 403 پست سپاس گزاری شده

بالاخره بتمن جدید سینما هم معرفی شد

http://www.biography.com/imported/im...6967-2-402.jpg

بن افلک جایگزین کریستین بیل شد و قراره لباس بتمن رو تو فیلم جدید بتمن بر علیه سوپرمن بپوشه
    یه عالمه هم ازش تعریف کردن و گفتن خیلی خوبه و بتمن فوق العاده ای میشه و این حرفا
    آیا این انتخاب خوبی بود؟؟؟؟

منبع : +

20. 8 کاربرِ زیر از legendary بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,487
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

سازندگان سریال Community اسلحه ی بزرگ خود را رو کردند.جاناثان بَنکز بازیگر هنرمند سریال برکینگ بد در فصل پنجم سریال شبکه ی NBC حضور خواهد داشت.ان هم در یک نقش کمدی عجیب و غریب!
    بَنکز به عنوان بازیگر میهمان در 13 اپیزود سریال Community حضور خواهد داشت.
    همه ی با بَنکز را از بازی بی نظیرش در سریال برکینگ بد میشناسیم.آن چهره ی سرد و بی روح و آرامشی عجیب.یک آدمکش حرفه ای اما آرام…
    در این سریال نیز او در نقش یک پروفسور ظاهر خواهد شد.

22. 8 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 15 از 84 اولیناولین ... 51314151617254065 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع