برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 38
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

معرفی سریال نخاله ها / Misfits + بحث و تبادل نظر.

شناسنامه

سریال Misfits سریالی انگلیسی هست در سبک کمدی/درام/فانتزی که در سال ۲۰۰۹ پخش خودش رو از شبکه ی E4 انگلیس شروع کرد . بعد از اینکه فصل اول این سریال با استقبال گسترده ی بینندگان مواجه شد مسئولان شبکه ی E4 تصمیم گرفتن فصل دوم سریال رو هم در سال ۲۰۱۰ بسازن . اما بعد از پایان فصل دوم هم اعلام شد که فصل سوم سریال در سال ۲۰۱۱ پخش خواهد شد .
    فصل اول سریال شامل ۶ قسمت و فصل دوم هم ۷ قسمت هست . فصل سوم هم برای ۸ قسمت تایید شده .
    ضمنا میانگینِ مدت زمان هر اپیزود هم ۵۰ دقیقه هست.
    لازم به ذکره که این سریال موفق شده جایزه ی بهترین سریال درام رو در جشنواره ی بافتا ۲۰۱۰ به خودش اختصاص بده. همچنین امتیاز سریال در IMDB هم 9 هست .

داستان سریال
    این سریال در مورد یه گروه ۵ نفره از جوونای خلافکاره که محکوم شدن به کار اجباری در سرویس اجتماعی . اما اصل اتفاقات سریال بعد از وقوع یه طوفان در شهر رخ میده . طوفانی که منجر میشه به اینکه بعضی از اعضای شهر و بخصوص این ۵ نفر دارای قدرت های خاصی بشن . مثل تغییر چهره ، نامرئی شدن و ... (بخاطر لو رفتن داستان دقیقا اشاره نمیکنم)
    اما ازونجایی که با سریالی آمریکایی طرف نیستین پس لازم نیست با شنیدن قدرت خاص و ... ذهنتون بره به طرف سریال هیروز یا سایر سریالای سوپر قهرمانانه ی آمریکایی . توی این سریال به قدرت های ماورایی به طرز متفاوتی پرداخته میشه.
    پس من دیدن این سریال بریتیش رو برای اینکه نوعی سوا از کلیشه های رایج سوپر قهرمانان رو با چاشنی طنز ببینید، توصیه میکنم .

شخصیت های اصلی سریال

این ۵ نفر شـخصیت های اصلی فصل ۱ و ۲ـی سـریال هستـند . رابرت شـیهان بازیگر نقش نیتـان از بازی در فصـل
    سه ی سریال انصراف داد و به این ترتیـب شخصیـت دوست داشتنی نیتـان در فصل ۳ حضـور نخواد داشـت و بجـای
    اون شخصیتی به اسم رودی با بازی جو گیلگان در فصل ۳ حضور داره که هنوز معلوم نیست چه قدرت ویژه ای داره.

هشدار :
    همونجور که گفتم سریال در مورد چنتا خلافکار هست که تو حرف زدن معمولیشون هم کلی ناسزا بهم میگن . علاوه بر اون دارای صحنه های خاص هم هست . پس لطفا در موقع انتخاب سریال برای دیدن به این موضوع توجه کنید.

.

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده
    اکه اینجوری باشه که دیگه حال نمیده اصل سریال به همین شخصیت و حرفاشو کاراش بود که ما رو جذب خودش کرده بود اینجوری به نظرم اصلا نگاهم نکنم دیگه مثل این میمونه که شلدون رو از بیگ بنگ بگیری

3. 2 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    375
    از این کاربر 448 بار در 89 پست سپاس گزاری شده
    شاید اسپویل باشه ! :

فعلا که تو قسمت اول خبری ازش نبود !!!

5. 3 کاربرِ زیر از haniii بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    قسمت اول رو دیدم .. خیلی جالب نبود شخصیت رودی هم که جایگزین نیتن کردن یه جورایی کپی برداری از کارکتر نیتن هست. حالا امیدوارم به قضیه ی لاس وگاس و نیتن هم بپردازن ...
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

7. کاربر زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    منم تازه قسمت یک رو دیدم . کلیت داستان که برام جذاب بود همچنان . اما نبود نیتن کاملا حس میشه .
    قدرتِ رودی هم جای کار داره . میشه ماجراهای جالبی براش خلق کرد. تا ببینیم چه میکنن...

.

9. 3 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    منم الآن دارم قسمت دوم رو میبینم.نبود نیتن حس میشه ولی رودی هم میشه روش کار کرد که بتونه تا حد زیادی جاش رو بگیره.اگه یادتون باشه تو قسمت اول یه اشاره ای به نیتن میکنن که با دوست دخترش رفتن لاس وگاس.از اونجایی که تو اون sneak peak نیتن رو نشون میداد که رفته لاس وگاس میشه حداقل امیدار بود تا آخر سریال یه باری زیارتش کرد!

درباره داستان هم اصلا نمیشه فعلا نظر داد چون معلومه که باید فعلا صبر کرد.چی میخوان تو این فصل رو کنن خدا عالمه

11. 3 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No news, Good news
    سپاس
    1,457
    از این کاربر 2,977 بار در 769 پست سپاس گزاری شده
    من برا اینکه به رفقا برسم در عرض 3 روز به صورت کامپکت و لابلای بقیه فعالیت های روزانم دو فصل 1-2 رو دیدم!

حقیقتا اینقدر که صحنه داشت بعضی مواقع حال بهم زن بود! نمیدونم چرا این همه طرفدار داره حیف وقت ولی خلاصه چون تاپیک دست خودمه مجبورم!

بیشترین چیزی که در مورد این سریال میشه گفت تیکه های فانتزی و خنده دارشه که بعضا آدم میترکه از خنده

ولی خیلی جاها هم هست این تیکه ها اینقدر سخیف تشریف دارن آدم احساس تهوع بهش دست میده

من شخصا خیلی دوست دارم بدونم این فرهنگ و رفتاری که دوستامون از خودشون نشون میدن چقدر شبیه واقعیته. اصلا به طور کلی واقعا این ها نخاله هستن یا نماینده ای از مردمی که ما اصلا بهشون شبیه نیستیم ؟!

نمیدونم چی بگم

خیلی دوست دارم نظر رفقا رو بدونم در این رابطه

اصلا این سوال منو جواب بدید که شما جز شخصیت تک "نیتن" چیه این سریال شما رو جذب کرده ؟!

داستان خوب ؟
    کشش ؟
    صحنه های فان ؟
    چی دقیقا!

هم اکنون نیازمند یاریتان هستیم

13. 3 کاربرِ زیر از MaMaD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    سلام
    در مورد صحنه های تصویری و البته صوتیش! که کاملا موافقم بات محمد جان .
    اما چیزی که منو جذب کرد این بود که توی این سریال برخلاف اکثر کارایی که آدمای با قدرت خاص سوژش بودن قرار نبود که با قدرتشون دنیا رو نجات بدن و از این دست کارا . پرداختن به قدرتاشون توی این سریال متفاوت بود و من دوست داشتم .
    بعد روند سریال هم قابل پیش بینی نبود و توی هر قسمت میشه گفت اتفاقاتی میفتاد که سورپرایز میکرد بیننده رو . مردن آدما، وارد شدن قدرتای جدید و ...
    اما مهمترین دلیل جذابیت سریال برای من هم، همون شخصیت تک نیتن بود که خودتونم گفتید . نیتن انقدر رو جذابیت دو فصل اول تاثیر گذار بوده که من توی فصل سه غیر از قسمت اول که میخواستم ببینم رودی چجور شخصیتی هست، سایر قسمت ها رو هنوز نیگاه نکردم اصلا و گذوشتم هر وقت که حسش بود .
    کلا نظر شخصیم اینه که با رفتن نیتن این سریال فقط به درد دیدن موقع بین فصل سریال ها میخوره که هیچ سریال معروفی پخش نمیشه و همه در حال تدارک و آماده کردن فصل جدید سریالشون هستن .

اما در مورد این بخش صحبتت :
    من شخصا خیلی دوست دارم بدونم این فرهنگ و رفتاری که دوستامون از خودشون نشون میدن چقدر شبیه واقعیته. اصلا به طور کلی واقعا این ها نخاله هستن یا نماینده ای از مردمی که ما اصلا بهشون شبیه نیستیم ؟!
    والا ما که برخورد و تعاملی با اونور آبیا نداشتیم ولی ...
    فکر نکنم اینا رو بشه نماینده ی کلیت مردم مثلا انگلیس در نظر گرفت (اگر منظور سوالتون همین باشه و درست متوجه شده باشم).
    هر جایی آدمایی هستن با اخلاق و رفتاری که حتی برای خود مردم اون کشور هم ناپسنده . این سریال هم از اسمش مشخصه که قراره سوزه ی اصلیش چجور افرادی باشن ... "MisFits = غیر متجانس با محیط ، ناجور ، نخاله" هـــا .
    مثل هولیگان های انگلیس که توی مسابقات فوتبال، کارشون به آشوب کشیدن هست . اونا بخشی از تماشاچیا هستن سوای اکثریت تماشاچیا .
    کلا من اینطور فکر نمیکنم که بشه اینا رو کل مردمشون تعمیم داد ....

.

15. 4 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    نه محسن جان ببین حتما اینی که امده هم مثل نیتن دیوونه بازی داره به نظر من خوب تونسته جاشو پرکنه منم خودم وقتی دیدم نیتن ررفته اصلا نمیخواستم ببینمش

نکته خوبی رو گفتی این قدرتایی که دارن بین خودشونه و با دنیای خارج کاری ندارن البته چند بار خواستن قدرتا رو بیرون هم ببرن که ادامه نداشت فکر کنم این فصل با این چیزایی که تا حالا ازش دیدم بد نباشه
    همچین ادمایی هم هستن مثل این نخاله ها زیادم هستن این یریال اصلا از همین ادما الهام گرفته

صحنه هم زیاد نداره سریال اگرم داره جنبه معنوی داره و بین حرفاشون اگه دقت کنی چیزای طلایی و اموزنده در میاری مثل true blood

سزیال منو جذب کرد به خاطر:

امتیاز بالا

متفاوت بودنش

بازیگرای بسیار عالی مناسب با نقششون

داستان جدید و متن قوی

کارگردانی خوب

17. 3 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط batlaghi نمایش پست ها
    نه محسن جان ببین حتما اینی که امده هم مثل نیتن دیوونه بازی داره به نظر من خوب تونسته جاشو پرکنه منم خودم وقتی دیدم نیتن ررفته اصلا نمیخواستم ببینمش
    موافقم حتما ببین محسن . این رودی هم بی شرفیه واسه خودش .. این قسمت سوم هم که دیدم یه جاهایی باحال کلید می کرد رو سایمون
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

19. 3 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    واقعا گیره وقتی فهمید اون دختره همین پسره بود خیلی با حال بود

21. 3 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین