برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 53
    ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

بحث پیرامون فصل ششم سریال دکستر

توی این تاپیک در مورد فصل ششم سریال بحث میشه.

قسمت اول دوشنبه 11 مهر ساعت 4:30 صبح به وقت ما به صورت رسمی پخش میشه.سعی میکنم هر هفته خلاصه قسمت بعد رو اینجا بذارم.

خلاصه قسمت اول:

در پیش نمایش فصل ششم ، دکستر با قصد مواجهه با شاه جشن قبلی توی بیستمین تجدید دیدار دوستان دبیرستانیش شرکت میکنه.در جای دیگه یه تحقیق در مورد یک قاتل شریر با مفهوم دینی دکستر رو وا میداره تا به مسائل روحی و اخلاق وراثتی پسرش فکر کنه.و یک واقعه غیر منتظره باعث میشه که دبرا به یه قهرمان تبدیل بشه...

2. 13 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,178 بار در 177 پست سپاس گزاری شده
    سکانس آخر قسمت سوم:

4 اسب آخر الزمان...واقعا فوق العاده بود!

4. 2 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    دکستر تو این قسمت بدجور زده بود به سیم آخر .. با داداشش افتاده بود دیگه .
    بدجور حالم گرفته شد این برادر سم از قضیه رفت کنار ... دوست داشتم آخر کار جانی از آب دربیاد ... خیلی به شخصیتش میومد

در کل تا این جا خوب بوده به نظرم . ولی فصلهای قبلی رو که پشت سر هم می دیدم خیلی ببشتر حال می داد . خصوصا اون فصلی که رفیق ِ مکزیکی پیدا کرده بود و با هم آدم می کشتن
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده
    اره اون که شهردار بود دیگه اون جا که با هاش بالای یه پشت بوم حرف میزدن اصلافوق العاده بود

7. کاربر زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    عجیبه در مورد این قسمت آخر هیچ بحثی نشد تو این تاپیک ! خیلی کلیدی بود این قسمت ... من هم که وقتی داشتم این قسمت رو می دیدم هنوز تو شکِّ واکینگ دد بودم .. خلاصه دکستر هم یه سورپرایز عجیب واسه ما داشت ... البته از نظر روایت داستان یه مقدار ایراد داشت به نظرم !! چون ما از چشم دکستر داستان رو نمی بینیم .. بلکه گاهی اوقات چیزایی رو به بیننده نشون می دن که خود دکستر هم خبر نداره .. در نتیجه مکالمه های تراویس و گلر که نشون می داد (که در واقع اتفاق هم نیافتاده بود..) نباید برای بیننده به تصویر می کشیدن ! یه مقدار پیچیدست ولی وقتی بهش خوب فکر می کنم مطمین می شم که نویسنده ها نکات ِ ریز رو فدای این کردن که بیننده رو غافل گیر کنن !

9. 5 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    راستش نوژن جان بچه های اینجا از بس بی حالن من بحث در مورد این سریال رو تو تاپیک مربوطه*ش تو p30world دنبال کردم.من این فرضیه خیالی بودن گلر و دوشخصیتی بودن تراویس رو 3 قسمت پیش اونجا مطرح کردم

بعضی ها تاییدش کردند بعضی ها نه.حتی توی صفحه فیس بوک دکستر هم اینو نوشتم.3 نفر تایید کردند و 2 نفر کاملا رد کردند.واقعاً مشخص بود.هیچکس نمیدیدش!همه کارها رو تراویس میکرد.

اگر بچه ها پایه باشن بحث رو اینجا هم ادامه میدیم.

11. 5 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    سعید من فکر می کردم خودم خوب دقّت کردم روی سریال !! پس شما از 3 قسمت پیش می دونستی . حالا نظرت در مورد اون تیکه ای که دکستر و تراویس بیرون ساختمون منتظر گلر بودن چیه ؟!؟ اونجا صحنه یه جوری بود که انگار بعد از تراویس دکستر هم گلر رو دید که انقدر مطمین راه افتاد به سمت ساختمون .. از هر نظر هم حساب کنی زمان بندی ِ این که تراویس آسانسور رو از کار بندازه .. اون یارو رو شکار کنه و برگرده و دکستر رو از آسانسور دربیاره غیر ممکن بود .. خلاصه این که هیجان انگیز بود این چند قسمت ولی با روشن شدن ِ داستان ایرادهاش هم روشن شد

13. 3 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    در مورد صحنه بیرون کلیسا خوب تراویس گفت که گلر به پیام هاش جواب داده و توی کلیسا منتظرشه.اونجایی که توی دانشگاه منتظرش بودند اصلا دکستر ندیدش.تراویس رفت از ماشین بیرون

دکستر هم دنبالش رفت.توی صحنه کشتن اون استاده هم تراویس (گلر) رفته بالا و بیهوشش کرده و پنهانش کرده.بعد از هتل میاد اونجا و کار رو تموم میکنه و تابلو رو آماده میکنه.اگر هم دقت کرده باشی توی همون طبقه

در آسانسور رو باز کرد و دکستر رو کشید بالا!

همون طور که توی p30world گفتم اگر میخواهید در مورد این دو شخصتی ها بیشتر گیج بشید یه بار دیگه فیلم fight club ر ببینید.واقعا شاهکاره!

15. 4 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    Fight Club که بلــــه !! هرچند دکستر رو خیلی خیلی دوست دارم ولی قابل مقایسه با شاهکارای فینچر نیست .

17. 3 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده
    این جریان همونطور که سعید جان گفتن چند هفته ای بود حرفش بود من تا شنیدم یک مروری که تو قسمتها کردم فهمیدم که این دوتا یکین که گلر مسافر تاریکیه تراویس هست همونطور که پدر دکستر چندین بار بهش تاکید کرد با اوردن برادر دکستر و کشتن اون مرده تو انباره اگه یادتون باشه که با یادم نیست با چی ولی میدونم یک چیز تیزی توشکم اون مرده کرد که اول داداششش بود و یک دفعه امد تو دست دکستر نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه از اوایل سریال که این صحنه نمونه بارزش بود داشتن سر قضیه dark passenger مانور میدادن کل این فصل هم در همین مورده درسته که اشکال هایی داره از نظر فیزیکی و عقلانی ولی نوشتن دراین رابطه سخته به تصویر کشیدنش سخت تر که باعث بوجود امدن بحث هایی شده و اشکال هایی از نظر ما تو سریال هست مثل اون صحنه اسانسور که میگید پیدا شدن دست تو اپارتمانش وقتی امد دنبال دکستر نه خونی رو بدنش بود نه ....خلاصه ایراد زیاد میشه گرفت در کل دکستر ضعیفتر از قبل شده

بحث دیگه ای که راه افتاده شده کشتن تراویس هست که ایا دکستر تراویس رو میکشه یا نه کاری میکنه که مسافر تاریکیش رو از توش بکشه بیرون و خودش هم یک امتحانی بکنه حالا نظر شما دراین مورد چیه؟

19. 3 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    والا حامد جان با اون دشنه ای که تراویس کشید یا تراویس دکستر رو می کشه یا دکستر تراویس رو ... ولی خب صحبتهاشون هم باید جالب باشه.

21. 3 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع