برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 53
    ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

بحث پیرامون فصل ششم سریال دکستر

توی این تاپیک در مورد فصل ششم سریال بحث میشه.

قسمت اول دوشنبه 11 مهر ساعت 4:30 صبح به وقت ما به صورت رسمی پخش میشه.سعی میکنم هر هفته خلاصه قسمت بعد رو اینجا بذارم.

خلاصه قسمت اول:

در پیش نمایش فصل ششم ، دکستر با قصد مواجهه با شاه جشن قبلی توی بیستمین تجدید دیدار دوستان دبیرستانیش شرکت میکنه.در جای دیگه یه تحقیق در مورد یک قاتل شریر با مفهوم دینی دکستر رو وا میداره تا به مسائل روحی و اخلاق وراثتی پسرش فکر کنه.و یک واقعه غیر منتظره باعث میشه که دبرا به یه قهرمان تبدیل بشه...

2. 13 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    قسمت اول رو دیدم . باز هم مثل همیشه قشنگ بود . دوتا چیزی که خیلی به چشم می اومد طنز ِ بیشتری بود که توی نریشن این قسمت به کار برده بودن و تمرکز خیلی زیاد دیالوگا روی مسایل مذهبی بود . و خب قاتل مرموزی هم که احتمالا این فصل باهاش آشنا می شیم اون پسری بود که مار می گرفت و جملات ِ انجیل رو به زبون می آورد.
    اون بازیگر ِ سیاه پوستی که توی کامیک کان هم حضور داشت رو کسی می دونه نقشش چیه توی این فصل ؟ چون توی Preview هم که دیدم یه صحنه ازش بود . به نظر می رسید که اون هم قاتل باشه ...
    خلاصه امیدوارم فصل قشنگی در پیش باشه + کلی دردسر برای دکستر. چون قشنگ ترین قسمتها موقعیه که این بشر توی دردسر می افته
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

4. 6 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده
    منم دیشب وقت کردم دیدمش!

دکستر دوباره برگشته!خیلی خوشم اومد.دوباره یه رقیب داره.واقعا معلومه روی داستان کار شده.اوجایی که دکستر قبول کرد هریسون بره به اون مدرسه کاتولیک جالب بود:"میخوام مثل بچه های عادی بزرگ بشه تا خودش انتخاب بکنه!"

خودش این خلا روحی رو حس میکنه اما با توضیح دیگران توجیه نمیشه.واقعا روی خوب قضیه ای دست گذاشتن!

6. 4 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده
    قسمت اول نمیشه گفت خوب بود یا بد بود چون این قسمت تکه ای از پازل 12قسمتی بود باید صبر کرد ودید که این تکه ها وقتی به هم وصل میشن چی از اب در میاد ولی اگه بخوام نظرم رو راجب این قسمت تنها بگم باید بگم بدنبود کارایی از دکستر دیدیم که تازگی داشت که اوناهم برای قاطی شدن و همرنگ جماعت شدن بودباز دکستر گفت که به چیزی اعتقاد نداره و درمورد خدا و دین و این چیزها اطلاعی نداشت که خودش هم گفت پدرم بیشتر بهم چیزهایی که فکرمیکرد مهمه و برا بقا لازمه بهم یادداده و فرصت برا این مسائل نبوده .
    اون دوتا قاتل ها هم که این فصل قسمت اخر شاهد مردنشون خوااهیم بود هم تو کار دین و مذهبن واون هفت تا مار هم نشونه هفت گناه اصلی بود که مثل فیلم sevenیک جورایی اون مرده که زن خودش رو هم کشته بود رو سینش خالکوبی مسیح داشت که باز همون موضوع مذهب رو پیش کشیدند و کلا محور موضوع این فصل همینه به نظرم که سازندگان هم میخواستن یک چیز نو باشه با توجه به اینکه سریال نامزد امی هم شده بود فکر می کنم این فصل خیلی قوی باشه در کل فقط اون صحنه اول خیلی الکی بود که نشوون دادن دکستر خون ریزی میکرد از دکستری ها بعید بود همچین صحنه ای اونم شروع سریال امیدواریمم دیگه نبینیم از این اشکالها و این فصلی که اماده کردن فصل خیلی خوبی باشه.

8. 5 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    یه نکته بگم شاید کسی ندونه بعدا منم نظرم رو راجع به سریال میگم
    میدونستین این بنده خدایی که نقش دشمن جدید دکستر رو میخواد بازی کنه ،جوونه منظورمه،پسر تام هنکس بازیگر مشهور سینماست.خیلی هم بهش شبیهه.و یه نکته دیگه که الآن داشتم به صحبت های یکی از نویسنده های سریال گوش میدادم میگفت که این دشمنان جدید دکستر از روی خباثت یا از روی دشمنی قرار نیست آدم بکشن بلکه بر اساس اعتقادشونه و فکر میکنن خدا به اونها گفته که باید این کار رو بکنن.خلاصه تو این قسمت دکستر احتمالا درگیری زیادی از لحاظ دینی با دشمنان جدیدش خواهد داشت.باید دید در پایان سریال دکستر با اتفاقاتی که براش میفته و اصطکاکی که از لحاظ دینی براش پیش میاد ،آدم مذهبی میشه یانه.
    راستی یه خبر اینکه سازنده های دکستر برای فصل های 7 و 8 به مایکل سی هال 20 میلیون دلار پیشنهاد دادن ولی مایکل لج کرده میگه 24 میلیون.به خاطر همین همه معلق تو هوان که کدوم یکی کوتاه میاد

10. 4 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    وااای پس پسر تام هنکسه ؟ . ولی چهره ی فوق العاده ای داره واسه این نقش اگر این دشمن جدید دکستر تا آخر فصل باقی بمونه شاید به قول حامد محوریت این فصل روی دین باشه ..
    ولی صد در صد یه شخصیت اصلی دیگه هم به داستان اضافه می شه ! یه بازیگر سیاه پوست که توی کامیک کان هم آورده بودنش . با توجه به Preview این فصل احتمالش خیلی زیاده که اون هم قاتل باشه .
    راستی حامد شما اشاره کردی یادم افتاد !!! آره اون سکانسِ اول یه جورایی ضایع بود . آخرش هم هرچی فکر کردم نفهمیدم اگر اون چیزی که روی شکمش بود زخم بود , پس کجا رفت ؟!؟
    ولی با تمام ِ تفاسیر جزو معدود سریالهای ِ این فصله که هر هفته انتظارش رو می کشم .
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

12. 3 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    از حالا هر کی تو این تاپیک به دکستر تیکه بندازه با من طرفه! خود مایکل سی هال به من وکالت تام الاختیار داده در این رابطه! قابل توجه همه به خصوص مدیر محترم

این صحنه اول هم که نوژن و حامد میگن ضایع بود اصلا هم ضایع نبود.میخواستن یه ذره هیجان کار رو ببرن بالا که بردن.این ساده ترین دلیله والا چند تا دلیل قلمبه هم میتونم بنویسم کنم ولی زیادی سختش میکنم هم برای خودم هم شما

از اونجایی که دلم میخواد مایکل سی هال و تیم سازنده من رو هر هفته با بازی و داستان با حالشون غافلگیر کنن ،فکر کنم جزء محدود کسایی بودم که این اطراف ،هیچ خبری در مورد بازیگرها و یا داستان و یا دیدن تریلر و پرومو و خط داستانی کوتاه و از این حرف ها نه دیدم و نه خوندم.

غافلگیر بشیم بیشتر حال میده!

14. 2 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده
    آقا امین دلیلاتو بنویس ما هم بدونیم شاید ما اشتباه می کنیم یک چیزی هم یاد میگیریم من خودم زندگی سریالیم رو دکستر عوض کرد قبلش اصلا تو یک فاز دیگه بودم و خیلی شبا من با دکستر حال کردم حتی میشد یک قسمتو تو یک شب چند بار میدیدم مخصوصا فصل یک و فصل سه من همیشه خودمو میذارم جای بازیگراون صحنه اول من خودمو تصور کردم جای دکستراون دکستری که من میشناختم و چیزهایی که از قبل دیده بودم اون طرز کمین دراز کشیده رو زمین جلو دو نفر اگه یک درصد هم احتمال میداد که خطا کنه یا یکیشون دستشو بگیره باز اینکارو نمیکر . ولی تو صحنه اول جور دیگه باید نشون میدادن کارگردانی ضعیف شاید اینچیزی که ما دیدیم دکستر داشت خودشم گول میزد بعد منظور منو از صحنه اول شما اشتباه متوجه شدین منظورم فقط اون چاقو خوردنش که نشون داد نبود نحوه کشتن -اماده نکردن اتاق -نبود پلاستیک کشتن با شک الکتریکی؟ به غیر از یک بار فکر کنم دقیق یادم نیست که اون زن ومرد لاتینی که مردم و میوردن و میکشتن و میریختن تو دریا دکستر دونفر رو با هم رو تخت داشت که اونم نمیدونست زنه دستش تو کاره حالا این دکستر که میدونیم چقدر با کشتن و اون چالشهاش حال میکنه میخواد دو نفرو ناکار کنه اینجوری؟نمیدونم شاید من اشتباه میکنم اگه دلیلی هست بگید من استقبال می کنم .
    کارگردان قسمت اول جان دال کار گردان بدی نیست تو سریالها shameless-breaking bad-caprica-vampire diaries-true blood-justified کارگردانی کرده ولی تا الان جایزه خاصی نگرفته kنویسنده هم فکر کنم اسمشو ندیده بودم تا حالا اسکات باک خاطرم نیست دقیق ولی مثل اینکه کادر ضعیف شده تو قسمت اول هم شاهد بودیم
    من گفتم با دکستر دنیایی داشتم بعضی وقتا با این که هفته ای میدیدم دلم نمیومد ببینم که زود تموم نشه انقدر حال میکردم باهاش ولی هیچ وقت تعصبی نظر نمیدم چیزی که خوبه رو نمیگم چون دوسش داشتم قبلا بده یا چیزی که خوشم نیومد و خوب کار نشده بگم از روی تعصب خوبه این خوبه که نظر میدیم ولی اگه تعصب توش نباشه و خوبی و بدی هایی که به نظر مون میاد بگیم یا اگه کسی میگه و میبینیم درست میگه قبول کنیم حرفشو یا اگه میبینیم داره اشتباه میکنه اون نظرمون که میدونیم درسته بهش بگیم و به اشتراک بذاریم تا بقیه هم استفاده کنن خوبیه بحث به همینه
    حالا باید نشست ودید که چی میشه من خودم در سال شاید منتظر دو سه تا سریال باشم که بیان یکیشون دکستره امیدوارم که این چیزی که الان اماده شده بتونه مثل قسمت های قبلی دکستر منو مات و مبهوت خودش کنه و مثل قسمت اول سبک نباشه

16. 4 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Tonight's the Night
    سپاس
    3,873
    از این کاربر 263 بار در 63 پست سپاس گزاری شده
    به نظر من فصل 6 مثل فصل های قبلی جذاب و دیدنیه ......

18. کاربر زیر از pedram136 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده
    خدایا چرا هفته ای سریال میدن بیرون مخصوصا دکسترو بابا همشو یه باره بدین بیرون آدم میترکه تا هفته بعد بیاد

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع