برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده

سایمون کاول از کنار گذاشتن عبدل ، آمدن بیانسه به اکس فکتور و ... می گوید

سایمون کاول بالاخره بعد از حرف و حدیث های فراوان در مورد داوران فصل اوّل مسابقات « X Factor » لب به سخن باز کرد و رفتن دوست قدیمیِ خودش - پائولا عبدل - از مسابقات را متوجه شبکه فاکس دانست.

کاول از دستور و صحبتی که تهیه کنندگان شبکه فاکس مبنی بر کنار گذاشتن داوران فصل اوّل به او گفته اند ، سخن می گوید و در ادامه به جدایی عبدل می پردازد : " من واقعاً دلم میخواست که پائولا رو نگه دارم .. اون خیلی مهربون بود و به خودش هم گفتم این رو .. پائولا میدونست که این کار در واقع یه نوع کسب و کار تجاریه و اون هم درک کرد که این مسأله شخصی نیست. "

کاول در ادامه از حذف نیکول و اندکی زیاده روی در این ماجرا می پردازد : " در مورد نیکول، فکر نمی کنم که اون به نوعی عصبانی بود یا کارهای دیوانه وار انجام می داد .. به نظرم اون تا حدی نا امید بود... "

سایمون سپس به شایعه ی حضور بیانسه یا ماریا کری در جمع داوران « X Factor » اشاره می کند : " من حقیقتاً نمیدونم این شایعات ار کجا در میاد .. من این خبر رو در اینترنت خوندم .. نوشته بودن که من در قبال حضور بیانسه در مسابقه یه پیشنهاد 100 میلیون دلاری برای یک سال دادم!!! ... این حرف ها کاملاً بیربطه و به هیچ وجه ممکن، انجام پذیر نیست! ... در مورد ماریا کری نیز بله .. من دلم میخواست که ای کاش میتونست باشه ولی ماجرا اینجاست که کسی که دو تا بچه داره ، نمیتونه اون انرژی و تعهّدی که در این شغل میخوای رو ازش انتظار داشته باشی..."

پ.ن : در هر حال ، عبدل و پاول و استیو جونز رفتن و ال.اِی.رید موند ... و به نظرم یه نشونه هست .. " رید " و تیکه های جذّابی که داشت و مخصوصاً اون دعواهای اساسی که با سایمون گاهی اوقات داشت کار خودش رو کرد و حتماً مسئولین فاکس میخوان کسی رو اضافه کنن که به بالابردن تب و تاب مسابقه اضافه کنه .. کی رو میخوان بیارن دیگه باید فعلاً صبر کرد دید چه خاکی بر سرشان می کنند!

ترجمه Tvworld.ir

2. 11 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سایمون کاول از کنار گذاشتن عبدل ، آمدن بیانسه به اکس فکتور و ... می گوید

Beyonce اگر میومد جالب می شد .

الان که Idol رو می بینم در مقایسه می بینم که تب و تاب XFactor به مراتب بالاتره . خلاصه منتظر فصل دومش هستیم .
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

4. 4 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سایمون کاول از کنار گذاشتن عبدل ، آمدن بیانسه به اکس فکتور و ... می گوید

من با رفتن نیکول و استیو راحت کنار اومدم اما دوست نداشتم پائولا بره از برنامه .
    حالا باید منتظر باشیم ببینیم نفرات جایگزین چه کسایی هستن ! امیدوارم نفرات خوبی جایگزین اینا بشن و برنامه بهتر از قبل بشه و فصلِ بعد بیشتر حال کنیم با ایکس فکتور .

مرسی از خبر امین جان .

الان که Idol رو می بینم در مقایسه می بینم که تب و تاب XFactor به مراتب بالاتره .
    دقیقا بات هم نظرم نوزن جان. منتها من نمیفهمم چرا تو سایر سایتا میگردم همه ایکس فکتور رو میکوبن .

6. 4 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

برچسب برای این موضوع