برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 37
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

بحث و تبادل نظر درباره فصل اول Person of interest

قسمت اولش رو دیدم . خیلی قشنگ بود . قطعا جزو سریالهای بهترین سریالهای این فصله ..
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 15 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده
    سلام رفقا .
    من تازه وقت کردم و پایلوت رو نشستم دیدم .
    اول باید به بازی عالی دو بازیگر اصلی اشاره کنم، مخصوصا امرسون که کاراکتر خاص فینچ را عالی درآورده . من که خوشم اومد از سریال و حتما توی لیستم میزارم برای تماشا .
    اما یه چیزی که توی پایلوت باش مشکل داشتم و بنظرم جای کار بیشتری داشت همون اولای اپیزود هست . وقتی که فینچ میاد سر وقت ریس و بش پیشنهاد کار میده . بعد از اینکه فینچ اون یارو محافظ فینچ رو میزنه، ریس رو میبینیم که تو یه اطاق مرتب و شیک هست و با صورت اصلاح شده!!. اینکه چطور ریس که پولی نداشت از اون اطاق سر درآورد! و بعدم که با فینچ ملاقات کرد و کار رو قبول کرد بنظرم جای کار خیلی بیشتری داشت .
    نکته ی بعدی که من هنوز متوجهش نشدم وقتیه که توی دادگاه، اون افسر پلیس یعنی بازرس فوسکو توی شهادت دروغی که میده، یه بخشی اضافه میکنه و اون زنه هنسون جا میخوره . وقتی میان بیرون از دادگاه هنسون یه دیالوگی میگه به فوسکو . هنسون میگه که "چرا این رو به من نگفته بودی. وظیفه ی منه که مطمئن بشم آدما رو اشتباهی نندازم زندان"!!!!. یعنی هنسون میترسه که پوپ رو اشتباهی دستگیر کرده باشن و ترتیب یه ملاقات خصوصی رو با پوپ میده . حالا میشه دلیل این ملاقات خصوصی با پوپ رو به پیدا کردن جای مایکل، برادر پوپ ربط داد اما اون دیالوگی که به بازرس میگه رو من نمیتونم تحلیل کنم پیش خودم !!!
    نمیدونم اینو باید به حساب بی حوصلگی و خستگی خودم و سرسری دیدن پایلوت بزارم یا اینکه این اشتباه بزرگِ فیلمنامه بود !. چون هیچ جوره دلیل و توجیحی نداشت اون دیالوگ!!!

ممنون میشم دوستان نظرشون رو در این دو مورد بگن.

.

4. 3 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Leave Me Alone
    سپاس
    793
    از این کاربر 1,354 بار در 185 پست سپاس گزاری شده
    به نظر من با توجه به اين تيمي كه پشت سره اين سرياله و تبليغاتي كه براي اين سريال بود كار جالبي از آب در نيومده كلا ريتم داستان كنده و قابل پيش بينيه من كه زياد خوشم نيومد البته با اين دو قسمت نميشه نظر قطعي داد

The Most Successful Club

6. 5 کاربرِ زیر از Se7en بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    الآن قسمت دوم رو هم دیدم . تا اینجا بد نبوده اما مطمئنا در سطح سازنده هاش و تبلیغاتی که شد براش، نبوده برام .
    بعد این حضور سر موقع و دقیقه نودی جان ریس یخورده اذیتم میکنه . همه جا هست انگاری .
    منتظر اپیزودای بعدی میمونم ...

راستی به آهنگساز سریال دقت نکرده بودم . آهنگ ساز این سریال هم رامین جوادی هست. تو ۲۰۱۱ پرکار شده ماشالا .

.

8. 4 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    آره مثل اون صحنه های دقیقه نودی و این مدل صحنه هایی که روی مغز میره زیادی داره.ولی من که خودم جز مخالفین سریال بودم به نظرم از لحاظ داستان سریال داره تازه جون میگیره.فلش بک ها به بهتر شدن سریال خیلی کمک کرد.قطعا به اندازه تبلیغاتی که بوده براش نیست.یه چیزی که دیدم این بود که نولان برای این کار همکارای خوبی برنداشته.همکاراش آدم های خیلی مهمی نیستن.شاید این یه دلیلی باشه برای بهتر نبودن سریال.ولی باید کماکان صبر کرد.تو آمریکا که از قسمت اول بیشتر استقبال کرده بودن و همچنین نمره بیشتری هم نسبت به قسمت دوم کسب کرده بود.ایشالله بهتر شه

10. 2 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده
    به نظر من که همین جوری باشه داستان اصلا جالب نیست مگر اینکه یک ارگان از دولت از کار اینا باخبربشه و بخواد جلوی دخالت های اینارو بگیره چون مثلا کارهای اینا باعث اثر پروانه ای میشه و نمیدونم به نظرم اگر هر قسمت بخواد همین باشه سریال به جایی نمیرسه البته نولان هم کم تجربه هست و نبایدازکار اولش تو تلویزیون زیاد انتظار داشت سبک سریال هم سبک دهه 80-90تو بیشتر صحنه ها میبینیم من که یاد فیلمهای دهه 80-90میوفتم این که همش هم سر به زنگا میرسه جالب نیست و با اینکه ژانر فیلم هیجانیه ما زیاد هیجان آنچنانی رو نمیبینیم ولی باید نشست و دید که چی میشه
    سریالهای خوب همیشه تیم خوبی پشتشن از اول تا نظافتچیشون من که گشتم و تحقیق کردم زیاد کادر به اون صورت قوی نیستن

12. 5 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Leave Me Alone
    سپاس
    793
    از این کاربر 1,354 بار در 185 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3eN نمایش پست ها

راستی به آهنگساز سریال دقت نکرده بودم . آهنگ ساز این سریال هم رامین جوادی هست. تو ۲۰۱۱ پرکار شده ماشالا .

.
    منم دقت نكردم ولي رامين جوادي نشون داده پتانسيل رسيدن به درجه هاي بالا رو داره من كه با كار فرار از زندانش خيلي حال كردم

به نظر من اين سريال بعد فصل يك كنسل ميشه چون جا براي مانور زياد نداره و هر قسمت داستانش يه جورايي معلومه و اونم نجات دادن يه شخص خاصه

The Most Successful Club

14. 3 کاربرِ زیر از Se7en بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    تو قسمت سوم هم همون روند قبلی .... البته این بمعنای بد بودنش نیست ولی خب انتظارات از نولان و آبرامز خیلی بیشتر از ایناس .
    شاید نزدیک تر شدن بازرس کارتر به ریس و از طرف دیگه مطرح شدن اسم الیاس (با ابهامی که آخر اپیزود وارد سریال شد) بتونه یه تکونی به سریال و ماجراهاش بده .

+ فلاش بک های سریال رو دوست دارم .

.

16. 4 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    قسمت سوم رو من هم دیدم.
    این پلیسه کارتر یکی از بدترین پلیس هایی که من تو عمرم دیدم.به طرز حرف زدن و بازی کردن و اسلحه گرفتنش نگاه کنید.اصلا به درد این نقش نمیخوره.حداکثر باید نقشی رو بهش بدن که بلده بازی کنه یعنی یه مادره فداکار.دقیقا مثل همون نقشی که داخل مورد عجیب بنجامین باتن داشت.
    من هنوزم میگم که فیلم مشکل ریتم داره.ریتم چون تند و خرابه یه اتفاق هایی میفته که فقط با گذر زمان در سریال باید اتفاق افتاده باشه و همین خراب میکنه کار رو.
    خوشبختانه از اون صحنه های درگیری مسخره کم شده بود تو این اپیزود.خدا رو شکر
    راهی غیر از صبر نداریم.باید وایساد و دید ولی چقدر خدا عالمه

18. 3 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    این هفته من سرم شلوغ بود و وقت نکردم اپیزودهای جدید رو ببینم . امروز افتادم به جون سریالای جدید .
    قسمت چهارم رو همین الآن تموم کردم . بنظرم قشنگ تر از اپیزودای قبلی بود . "الیاس" هم نمه نمه داره وارد قضیه میشه انگار .

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    این پلیسه کارتر یکی از بدترین پلیس هایی که من تو عمرم دیدم.به طرز حرف زدن و بازی کردن و اسلحه گرفتنش نگاه کنید.اصلا به درد این نقش نمیخوره
    دقیقا امین جان ... موافقم . مخصوصا عکس العمل هایی که داره . مثل موقعی که میره سر صحنه ی جرم . بازی جالبی نداره اصلا .

.

20. 2 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    100
    از این کاربر 326 بار در 58 پست سپاس گزاری شده
    خیلی خوب الیاس رو وارد داستان کردن

22. کاربر زیر از .:DeathSpank:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع