برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 37
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

بحث و تبادل نظر درباره فصل اول Person of interest

قسمت اولش رو دیدم . خیلی قشنگ بود . قطعا جزو سریالهای بهترین سریالهای این فصله ..
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 15 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    منم نوژن جان دیدم.ولی برعکس شما چندان سریال منهای 10 دقیقه پایانی چندان چنگی به دل نزد.والا همه چی جوره.نویسنده کارش درست بود بازیگرا کارشون درست بود ولی الهی بمیره این کارگردان کار که ریتم فیلم رو خراب کرده بود.هر چند جاناتان نولان با نویسندگی که داشت نشون داد که فقط تو سینما استادی خودش رو به رخ همه میتونه بکشه.نه اینکه فیلم نامه بد باشه نه خوب بود ولی چون تازه داره با مدیوم تلویزیون و مقتضیات اون کار میکنه باید یه کم بگذره تا دستش بیاد.
    سریال کاملا نولانی بود.من به شخصه اثر زیادی از جی جی آبرامز ندیدم.این برادران نولان یه ویژگی عجیب که دارن اینه که میتونن حرف خودشون رو تو پروژه های بزرگ هالیوودی بزنن که نمونه بارزش همون فیلم شوالیه تاریکیه.این جا هم کم و بیش این کار نولان دیده میشه.
    بازیا عالیه من که چشمم رو از مایکل امرسون برنمی داشتم.این بشر نمیدونم چیه این قدر جذبه داره.خدا حفظش کنه!

4. 10 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,178 بار در 177 پست سپاس گزاری شده
    قسمت اول رو دیدم و واقعا از دیدنش هیجان زده شدم
    فینچ واقعا شخصیت بزرگی داره و از همین قسمت اول خودش رو نشون داد...جان هم که واقعا شروع خوبی رو در مترو نشون میده
    در کل فکر کنم این سریال یکی از بهترینهای فصل باشه و حالا حالا ها با این عوامل نویسندگی و... ادامه داشته باشه.

6. 7 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 29,131 بار در 3,620 پست سپاس گزاری شده
    به نظر من این سریال با اون همه تبلیغاتی که براش شده بود و میگفتن یک اثر متفاوته با نویسندگی نولان خیلی خیلی ضعیف ظاهر شد و مطمئن باشید قسمت های بعدی هم به همین منوال است و داستان سریال اصلا جالب نیست.نولان جاناتان البته چند تا اثر نوشته که تعدادشون محدوده که اینان:اولین نوشتش memento بود که به نظرم حرف نداشت بعدThe Prestige رو نوشت که اونم حرف نداشت بعد از اون The Dark Knight رو نوشت که اوج کاراش بود. نولان یا همچین اثرهایی چرا در این سریال خیلی ضعیف حاضر شده نمیدونم من خیلی منتظر بودم این سریال بیاد با اسمهایی که پشتش بودن فکر میکردم حرف اول رو میزنه تو ژانر هیجانی ولی خیلی در حد پایینی ظاهر شدن کارگردان قسمت اول همDavid Semel با اینکه سریالهای زیادی رو کارگردانی کرده ولی تو کارنامش سریالهای نامدار نمیبینیم نباید برا اپیزود حساس پایلوت انتخاب میشد دلیل دیگه از ضعف این اثر در قسمت اول هم شاید بی تجربگی نولان در کارهای تلویزیونی باشه من با خودم فکر کردم به این نتیجه رسیدم که اگر این داستان به صورت یک فیلم دو ساعتع در میومد عالی میشد ولی برا سریال فکر نکنم حرفای زیادی برا گفتن داشته باشه چون شما با دیدن یک قسمت از سریال برا قسمت های بعد حدس هایی میشه زد که چه اتفاقاتی میوفته و اینکه بخوادن هی یک نفر رو از مرگ نجات بدن و کشت وکشتار راه بیوفته ما نظیر این کارها رو تو فیلمهای دهه 70-80 زیاد دیدیم.
    همیشه هم اسمها نقش اصلی رو در بوجود آمدن یک اثر بازی نمی کنن همه فکر می کردن چون جی جی آبرامز پشت این اثر هست مثل دو سه کار قبلیش خوب از آب در میاد که جی جی ابرامز هم بخوایم بحث دربارش کنیم خیلی طولانی میشه.
    در کل قسمت اول بسیار ضعیف بود به نظر من و شاید یرا نوجوون ها و کم سن وسالها و کسایی که تو عالم سریال نیستن و به طور حرفه ای دنبال نمیکنن کمی هیجان داشت.

8. 9 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    حامد به نظرم خیلی سخت می گیری . شاید توقعت این بوده که در حد یک فیلم دو ساعته توی پایلوت کار کنن . ولی این رو هم باید در نظر بگیری که 90% سریال ها رو نمی شه از روی قسمت اولشون نظر داد.. در کل به نظرم سریالیه که جای مانور داره و کار خوبی از آب در میاد . در هر صورت جوجه رو آخر پاییز می شمرن

10. 6 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    نوژن جان من بگم داداش بالا هم نظرم رو نوشتم.من به شدت با حامد موافقم.آخه چرا باید این ایده به این زببایی رو اینطوری کنن.اتفاقا باید توقعت بالا باشه.نویسنده و creator کار نولان و آبرامز هستن.اگه میخواد این جوری جلو بره بعید میدونم سریال به جایی برسه.فعلا که دو یا سه قسمت بیشتر نساختن.مطمئن باش یه تغییری تو سریال میدن.

12. 4 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    نمیدونم نوژن جان من از روی تجربه ای که تو این ده سال سریال دیدن دارم میگم داستان اینه که هر قسمت برن یکی رو یا نجات بدن یا بکشن اسمی که دستگاه بهشون میده باهات مخالفن راجب مانور.چون خلاصه قسمت های بعد هم خوندم میگم البته نمیدونم چند سریال تا حالا دیدی ولی بحث من سر تکراری بودن سریال و نبود خلاقیت و کارگردانی بسیار ضعیف و نبود چاشنی واقعیت و حتی انتخاب یک ادم الکلی به نظرت دیگه ادم نبود تو دنیا بیای یک ادم ضعیف که تو خیابون داره زندگی میکنه رو انتخاب کنی جا برا گفتن اشکال زیاده تک تک صحنه ها دارای اشکال بود نمی خوام سریالو برا اونهایی که ازش خوششون اومده خراب کنم

14. 6 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    نقل قول نوشته اصلی توسط batlaghi نمایش پست ها
    نمیدونم نوژن جان من از روی تجربه ای که تو این ده سال سریال دیدن دارم میگم داستان اینه که هر قسمت برن یکی رو یا نجات بدن یا بکشن اسمی که دستگاه بهشون میده باهات مخالفن راجب مانور.چون خلاصه قسمت های بعد هم خوندم میگم البته نمیدونم چند سریال تا حالا دیدی ولی بحث من سر تکراری بودن سریال و نبود خلاقیت و کارگردانی بسیار ضعیف و نبود چاشنی واقعیت و حتی انتخاب یک ادم الکلی به نظرت دیگه ادم نبود تو دنیا بیای یک ادم ضعیف که تو خیابون داره زندگی میکنه رو انتخاب کنی جا برا گفتن اشکال زیاده تک تک صحنه ها دارای اشکال بود نمی خوام سریالو برا اونهایی که ازش خوششون اومده خراب کنم
    عزیز من نمی خوام بحث رو به اونجا بکشونم .. چون اونقدر وقتی هم نیست سریال می بینم ولی برفرض مثال که این اولین سریالی باشه که دارم می بینم .. بالاخره چشم و گوش و فهم دارم ! و با همین چشم و گوش و فهم معمولی به نظرم کار خوبی اومد . ببین الان شما می گی تکراری بودن سریال و نبود خلاقیت و کارگردانی بسیار ضعیف و نبود چاشنی واقعیت. خب برای اینا مثال بزنی بهتره . مثلا در مورد چاشنی واقعیت , چیز تخیّلی ای به نظر نمی یومد ! اگر این تکنولوژی (که ترکیبی از تشخیص چهره و روانشناسی و .. و.. هست) تا الان به وجود نیومده باشه به زودی متولد می شه , منظورم اینه که دور از انتظار نیست . در مورد "یک ادم ضعیف که تو خیابون داره زندگی میکنه" هم فکر کنم کامل نگاه نکردی پایلوت رو . چون آدمکشی بوده که برای دولت کار می کرده ... در کل من وقتی گفتنم
    قسمت اولش رو دیدم . خیلی قشنگ بود . قطعا جزو سریالهای بهترین سریالهای این فصله ..
    منظورم این نبود که شاهکاره , ولی اشکالهای فراوونی که شما گرفتین رو هم توش نمی بینم . شاید سر همون قضیه ی تجربه و این حرفا باشه...

16. 3 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    نوژن جان اتفاقا قسمت پایلوت رو خیلی با دقت دیدم من تو سریال دیدن خیلی سخت گیرم امین هم دگفت ببین نظرتو بهم بگو دیگه با دقت تر دیدم اول از کارگردانی بالا هم گفتم خیلی ضعیف بود بعد بگم من عادت ندارم یعنی ادمی نیستم که بخوام اشکال بیخودی بگیرم
    منظورم از اونکه گفتم رفت آدمی رو که تو خیابون زندگی می کرده پیدا کرده کاری به سابقش ندارم مگه دیگه ارتشی و ادم مبارز و رنجر نبود امریکایی ها خودشون یک نظریه دارن ادمی که کارش به اونجا رسید بهش میگن مهره سوخته و به چشم یک مهره سوخته بهش نگاه می کنن ادمی که نفس ضعیفی داه و نمیتونه با واقعیت ها کنار بیاد نمیتونه شخصیت جالبی در ذهن مخاطب باشه و همیشه اون صحنه تو ذهن مخاطب هستتو مترو مثلا دعوا الکی و تخیلی بود ادمی که به اونروز افتاده خودشو در گیر همچین ماجراهایی نمیکنه
    من اصلا با ماشینه مخالف نیستم و منظورم از تخیلی اون نبود
    یا صحنه ای که به پنج نفر تیر زد همه هم نوجوون و کله خراب مگه میشه پنج نفر رو تیر بزنی اونا نگات کنن ؟
    یا وقتی زدنش اون راننده که ما دیدیم به نظر شما شخصیت یک قاتل رو داشت که میخواست ببره و سر به نیست کنه اقا رو؟
    خلافکارا اول میکشن بعد از شر جنازه خلاص میشن اینو از رو تجربه میگم.
    بعد اگر همچین ماشینی هم فرض مثال باشه اینکه اسم یکی رو در اولویت بذاره محاله که باید صبر کرد اون یک نفر کارش حل شه یا بمیره اینا برن سراغ نفر بعد ؟
    فضای داستان فضای بسته ایه البته شاید درست بشه ولی ما در کل انتظار بیشتری از این اسامی در کنار هم داشتیم که شما گفتین توقع خب ما از به کنار امدن این دو اسم باید هم توقعمون بالا بره

18. 7 کاربرِ زیر از Batlaghi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    337
    از این کاربر 163 بار در 33 پست سپاس گزاری شده
    سریال خیلی قشنگی بود و از دیدنش لذب بردم ...حداقل از سریال هایی که اون همه سر وصدا کردن بهتر بود ..
    امرسون هم که همیشه مرموز بازی میکنه واقعا دوسش دارم ... مممنون از تاپیک خوبتون

20. 3 کاربرِ زیر از errornima بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع