برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 21 از مجموع 21
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,871
    از این کاربر 44,423 بار در 5,625 پست سپاس گزاری شده

معرفی سریال Dexter

معرفی سریال Dexter (از ویکی پدیا)
    امتیاز 9.3/10 از سایت IMDB

دکستر که در سن ۳ سالگی یتیم و شاهد کشته شدن فجیع مادرش توسط گانگسترها بوده دچار آسیب شدید روانی شده توسط افسر پلیس میامی هری مورگان به فرزندی پذیرفته شده بود.وی متوجه گرایشهای بیماری روانی دکستر شد و به وی یاد داد تا اشتیاق وحشت آور خود را برای کشتن کنترل کند و آن را در راهی سازنده با کشتن افرادی که لیاقتش را دارند به کار برد.کسانی که بیشتر آنها از دست سیستم به خاطر راههای گریز در قانون فرار کردهاند یا هرگز دستگیر نشدهاند.

دکستر برای راضی کردن علاقه خود به خون و راحت کردن قتلهای خود به عنوان کارشناس پاشیدگی خون در اداره پلیس میامی کار میکند.هرچند اشتیاق وی برای کشتن پایدار است دکستر که خود احساس خالی بودن میکند توسط آموزشهای گسترده هری تونا به تقلید احساسات معمولی و نگاه داشتن ظاهر خود به عنوان انسانی مسئول در برابر اجتماع است.

فلش بکها نشان میدهند که هری چگونه به دکستر آموزش میدهد که مانند فردی عادی به نظر برسد و عمل کند.دکستر آموزشهای هری را با عنوان «قانون مقدس هری» دنبال میکند.طبق قانون هری تمامی قربانیهای دکستر باید خود قاتل باشند و این کار را با عدم پشیمانی انجام داده باشند و این که دکستر قبل از انجام هر چیز باید ثابت کند که آنها مطمئنا قاتل هستند.

وی قربانیهای خود را اول بیهوش میکند سپس آنها را با نوارهای نایلونی میبندد و پس از نشان دادن عکسهای قربانیهای آنها و بازگو کردن شرح جنایتهای آنها٫ آنها را میکشد.

فصل اول (2006)

اسپویلر : کل داستانِ فصل اول لو خواهد رفت

God is a Concept, By Which We Measure our Pain

سپاس
    3
    از این کاربر 3 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : معرفی سریال Dexter

یکی از منحصر به فردترین کارایی که دیدم ، اون موقع خیلی با دنیای سریال آشنایی نداشتم و فقط موضوعش رو خوندم خوشم اومد حتی از ریت imdb هم چیزی نمیدونستم چه برسه به شبکه ها ، زدم تا فصل اخری که اومده بود (فصل 5 ) دانلود شد ، فصل اول و دومش رو دیدم و از خودم متنفر بودم بخاطر دانلود این سریال خیلی از شخصیت دکستر بدم میومد واقعا چون تا قبل از اون آثار این مدلی ندیده بودم ، ولی رفته رفته شخصیتش رو درک کردم و دیدم به چه کاری شاخصی طرفم مخصوصا فصل 4 که غوغاست واقعا ، به هرحال اگر ندیدید حتما تو فهرست سریالاتون بزارید پشیمون نمیشید قول میدم.

3. 3 کاربرِ زیر از Soprano بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123

برچسب برای این موضوع