برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 27
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Dexter:مسافرتاریکی به شوتایم بازمیگردد

مدیران شبکه Showtime از احیای سریال محبوب Dexter که پیش از این در سال 2013 پس از هشت فصل به اتمام رسیده بود خبردادند.فصل جدید در قالب یک مینی سریال ده قسمتی ساخته خواهد شد.طبق برنامه ریزی های انجام شده تولید این سری در سال 2021 میلادی آغاز می شود تا برای پخش در ردیف برنامه های فصل پاییز آماده شود.ضمن آنکه Michael C. Hall علاوه برا ایفای نقش Dexter Morgan از مدیران اجرایی این اثر می باشد و Clyde Phillips که پس ازفصل چهارم سریال را ترک کرده بود باردیگر به عنوان "شورانر" به مجموعه بازخواهد گشت.

اخبارتکمیلی در همین تاپیک به اشتراک گذاشته خواهد شد.

لطفا از قرار دادن خبر به صورت کپی/پیستی به هر شکل خودداری کرده و لینک به منبع ترجمه نیز قرار داده شود

منبع: Variety
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Dexter:مسافرتاریکی به شوتایم بازمیگردد

>> اولین سریالی که تو انجمن باهاش آشنا شدم همین دکستر بود، هیچوقت شور و هیجانی که از فصل یک گرفتم یادم نمی‌ره، برای من دکستر چیزی بود که در کنار گات استاندارد سریال دیدنمو عوض کرد. وقتی تو جو سریال قرار می‌گرفتی انقدر با دکستر همذات پنداری می‌کنی که از قاتلای سریالی همچینم بدت نمیاد. بعضی وقتا خودمو جای دکستر می‌ذاشتم، یه قاتل اخلاق مدار و نکته جذاب سریال هم همین بود. تا فصل چهارم دکستر برای من جز سریالای خیلی رده بالا و تاپ بود، اما فصل پنج دراپش کردم و بیخیالش شدم، دیگه ایده‌ها واسم تکراری شده بود و اون حس و حالی که با فصلای اول از سریال می‌گرفتم از بین رفت. امیدوارم فصل جدید با حضور دبرا و یه داستان مجزا از سریال اصلی ساخته بشه و لذت ببریم ازش.

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,620 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Julie نمایش پست ها
    >> اولین سریالی که تو انجمن باهاش آشنا شدم همین دکستر بود، هیچوقت شور و هیجانی که از فصل یک گرفتم یادم نمی‌ره، برای من دکستر چیزی بود که در کنار گات استاندارد سریال دیدنمو عوض کرد. وقتی تو جو سریال قرار می‌گرفتی انقدر با دکستر همذات پنداری می‌کنی که از قاتلای سریالی همچینم بدت نمیاد. بعضی وقتا خودمو جای دکستر می‌ذاشتم، یه قاتل اخلاق مدار و نکته جذاب سریال هم همین بود. تا فصل چهارم دکستر برای من جز سریالای خیلی رده بالا و تاپ بود، اما فصل پنج دراپش کردم و بیخیالش شدم، دیگه ایده‌ها واسم تکراری شده بود و اون حس و حالی که با فصلای اول از سریال می‌گرفتم از بین رفت. امیدوارم فصل جدید با حضور دبرا و یه داستان مجزا از سریال اصلی ساخته بشه و لذت ببریم ازش.
    دبرا هم رفت ته دریاچه دیگه. چجوری حضور پیدا کنه

بهترین سال سریالی و به عبارتی پر فروغ ترین سال سریالیه عمرم زمانی بود که بریکینگ بد، دکستر و دکتر هاوس رو تو یه سال دیدم. بریکینگ بد که هر چقدر جلوتر میرفت خارق العاده تر میشد، دکتر هاوس یه روند ثابت داشت، اما این وسط دکستر هر چقدر جلوتر میرفت با شیب ملایم سقوط میکرد. تو دو تا فصل آخر که رسما سریالی با اون بهت رو زمین زدن و اون پایان تقریبا مسخره هم که کل طرفداران دو آتیشه مجموعه رو ناامید کرد.شخصیت دکستر تو طول سریال از اون دارک پسنجر جذابش دورتر میشد و بدمن ها هم فصل به فصل کیفیتشون رو از دست میدادن.

از طرفی باید گذر زمان رو هم در نظر بگیریم. فکر میکنم هفت هشت سالی از پایان دکستر میگذره و شاید یه زمانی این شخصیت برای تلویزیون شخصیت ناب و دسته اولی محسوب میشد، اما حالا با همون المان ها مطمئنا جذابیت زیادی نخواهد داشت. در نهایت باید بگم البته که اگه سریال ساخته بشه من در بدترین شرایط هم میشینم پاش و تمومش میکنم، اما فکر میکنم نباید توقع زیادی داشت.

4. 23 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sarkhail نمایش پست ها
    دبرا هم رفت ته دریاچه دیگه. چجوری حضور پیدا کنه.
    فکر نکنم هنوز تایم لاین سریال مشخص شده باشه. من که ترجیح میدم داستان قبل از اتفاقات سریال باشه و همون‌طور که گفتم داستانش جدا از سریال اصلی باشه.

6. 13 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,976
    از این کاربر 3,112 بار در 322 پست سپاس گزاری شده

دقیقا واسه منم بهترین زمان سریال دیدنم وقتی بود که دکستر و برکینگ بد با هم بود
    هیچ وقت یادم نمیره اون روزا رو

8. 16 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

به عنوان کسی که هیچوقت دکستر رو جز 1 قسمت ندیده و نتوسته ارتباط برقرار کنه باهاش ، اتفاق جالبیه ، هم میتونه ی رستگاری ای باشه واسه پایانش و هم میتونه در عین حال خیلی بدتر باشه؛
    از طرفی اینکه بیخیال نوآوری شدن و رفتن سراغ ایده های قدیمی هم برام عجیبه ، اگه این مینی سریال خوب باشه قطعا دکستر رو تماشا میکنم از اول !

10. 14 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,483
    از این کاربر 1,275 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

دکستر ک تهش برام اسپویل شد نکاش نکردم اینو حتما از اول میبینم
    💙استقلال💙

12. 7 کاربرِ زیر از ali_74 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط K1_Fa نمایش پست ها
    به عنوان کسی که هیچوقت دکستر رو جز 1 قسمت ندیده و نتوسته ارتباط برقرار کنه باهاش ، اتفاق جالبیه ، هم میتونه ی رستگاری ای باشه واسه پایانش و هم میتونه در عین حال خیلی بدتر باشه؛
    از طرفی اینکه بیخیال نوآوری شدن و رفتن سراغ ایده های قدیمی هم برام عجیبه ، اگه این مینی سریال خوب باشه قطعا دکستر رو تماشا میکنم از اول !
    چطور وقتی بیشتر از یک اپیزود سریال رو ندیدی و نتونستی باهاش ارتباط بگیری درباره‌ی اینکه آیا این مینی سریال میتونه یه رستگاری ای باشه برای پایانش و هم در عین حال بدتر از پایانش باشه نظر بدی؟ این حجم از تناقض در دو خط؟ مجبوری درباره ی چیزی که ندیدی و شناختی ازش نداری نظر بدی مگه عزیز دل؟چه اتفاقی مثلا باید تو مینی سریالش بیوفته که در هشت فصل قبلیش نیوفتاده که منجر بشه شما از اول دکستر ببینی؟

--------

یادش بخیر فصل و اپیزود آخر دکستر و بریکینگ بد در یک هفته یا یک همچین چیزی پخش شده بودن هفت سال گذشته. پست های دوستان در تاپیک هاش هنوز برپاست. از فصل چهارم دکستر به بعد رو با پخش هفتگی می‌دیدم. با ایده‌ی پرداختن به گذشته‌ی دکستر مخالفم. ممکنه یه تناقضی رو نشون بدن که باعث شه کل شخصیت‌پردازی دکستر بره زیر سوال. از طرفی نگران اینم که شوتایم کف‌گیرش به ته دیگ خورده باشه و میخواد آب ببنده به سریال و خاطرات‌مون. دکستر هم شخصیت‌پردازیش طوری نیس که بشه به یک مینی سریال محدودش کرد. مشخصه میخوان واکنش مخاطبین رو ببینن و تیری در تاریکی بزنن. مثل کاری که fox با Prison Break کرد و اسکافیلد رو به چرت ترین حالت ممکن ادامه داد. بهرحال. منتظر میمونیم ببینیم حرکت بعدی چیه.

14. 18 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    چطور وقتی بیشتر از یک اپیزود سریال رو ندیدی و نتونستی باهاش ارتباط بگیری درباره‌ی اینکه آیا این مینی سریال میتونه یه رستگاری ای باشه برای پایانش و هم در عین حال بدتر از پایانش باشه نظر بدی؟ این حجم از تناقض در دو خط؟ مجبوری درباره ی چیزی که ندیدی و شناختی ازش نداری نظر بدی مگه عزیز دل؟چه اتفاقی مثلا باید تو مینی سریالش بیوفته که در هشت فصل قبلیش نیوفتاده که منجر بشه شما از اول دکستر ببینی؟
    بزرگوار یادم نمیاد نظر دادن در هیچ جا جرم باشه بخصوص اینکه ی تایپک در مورد بحث سریاله و این طرز صحبت کردن اصلا شایسته نیست بخصوص " مجبوری مگه! " ، حلا اینکه شما فن بوی سریالی و حرف من به شما برخورده تقصیر من نیست چون من قصد اهانت به کسی رو نداشتم، من از دیدگاه خودم حرف زدم.
    برام جالبه که بدونم چرا این سریال انقدر هایپه ولی پایان بدی داشته ، مخصوصا که مصاحبه های Michael C. Hall ، Jennifer Carpenter و حتی Aimee Garcia رو در مورد سریال نگاه کردم و کلا رابطه اون دو نفر اول در دنیای واقعی برام عجیبه و جدا شدنشون هم !
    در مورد رستگاری هم توضیح بدم بد نیست، زمانی که از یک نفر انتظاری داری ولی کار درستی انجام نمیده ، شاید ی وقتایی دلت بخواد ببینی جبران کنه کار خودش رو و در واقع رستگار بشه از نظرت ! در مورد دکستر هم برای من همینجوریه! من دلم میخواست از 6، یا 7 سال پیش دوباره سریال رو ببینم ، شاید اون موقع نظرم و شرایط فرق میکرد و نتونستم ارتباط برقرار کنم ولی امروز اگه مینی سریال خوبی باشه دوباره به دیدن ترغیب بشم (اون موقع سریال هانیبال می دیدم و دیدن ی سریال دیگه با این مظمون شاید به مذاقم خوش نیومده) و از پایان بدی که همه ازش حرف میزنن بگذرم!

*از همه دوستانی که بخاطر نظر من نارحت شدن عذرخواهی میکنم بخصوص شخص شما بزرگوار

16. 10 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط K1_Fa نمایش پست ها

بزرگوار یادم نمیاد نظر دادن در هیچ جا جرم باشه بخصوص اینکه ی تایپک در مورد بحث سریاله و این طرز صحبت کردن اصلا شایسته نیست بخصوص " مجبوری مگه! " ، حلا اینکه شما فن بوی سریالی و حرف من به شما برخورده تقصیر من نیست چون من قصد اهانت به کسی رو نداشتم، من از دیدگاه خودم حرف زدم.
    برام جالبه که بدونم چرا این سریال انقدر هایپه ولی پایان بدی داشته ، مخصوصا که مصاحبه های Michael C. Hall ، Jennifer Carpenter و حتی Aimee Garcia رو در مورد سریال نگاه کردم و کلا رابطه اون دو نفر اول در دنیای واقعی برام عجیبه و جدا شدنشون هم !
    در مورد رستگاری هم توضیح بدم بد نیست، زمانی که از یک نفر انتظاری داری ولی کار درستی انجام نمیده ، شاید ی وقتایی دلت بخواد ببینی جبران کنه کار خودش رو و در واقع رستگار بشه از نظرت ! در مورد دکستر هم برای من همینجوریه! من دلم میخواست از 6، یا 7 سال پیش دوباره سریال رو ببینم ، شاید اون موقع نظرم و شرایط فرق میکرد و نتونستم ارتباط برقرار کنم ولی امروز اگه مینی سریال خوبی باشه دوباره به دیدن ترغیب بشم (اون موقع سریال هانیبال می دیدم و دیدن ی سریال دیگه با این مظمون شاید به مذاقم خوش نیومده) و از پایان بدی که همه ازش حرف میزنن بگذرم!

*از همه دوستانی که بخاطر نظر من نارحت شدن عذرخواهی میکنم بخصوص شخص شما بزرگوار
    چرا رابطه ی اون نفر براتون عجیبه؟ من اصلاً طرفداری سریال رو کردم؟ سوال پرسیدم که همچنان بی پاسخ مونده. شما فرمودید که فقط 1 قسمت از سریالی که 96 اپیزود داره رو دیدید و بعد داشتید درباره ی اینکه «این مینی سریال ممکنه باعث رستگاری سریال بشه یا بدتر از قبل تمومش کنه» صحبت میکردید. این رو من متوجه نشدم چطور کسی که سریال رو ندیده براش این چنین سوالاتی پیش اومده؟ یا مثلاً چرا براتون جالبه که این سریال اینقدر هایپه ولی پایانش بد بوده؟ مصاحبه های شخصیت های سریال در دنیای واقعی چه نقشی در پیشبرد داستان سریال داشتن؟ مینی سریالش هرچقدر هم موفق باشه شما تا زمانی سریال اصلی رو نبینی نمیتونی درباره اتفاقات مینی سریالش به نتیجه درستی برسی.

در پایان اگر سوالاتم باعث رنجش خاطر شما شد من از شما عذر میخوام.

18. 12 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین