برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 51 از 51 اولیناولین ... 2641495051
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 506 از مجموع 506
    It's the little things that make the world
    سپاس
    20,320
    از این کاربر 24,760 بار در 1,603 پست سپاس گزاری شده

پیشنهادات و انتقادات

.
    ..
    .

پیشنهادات و انتقادات خود را جهت بهبودی سایت و انجمن در این تاپیک مطرح نمایید.

پست هایی که در جواب انتقادات و پیشنهادات داده میشود بدون اخطار پاک خواهد شد. پاسخ گویی فقط برعهده ی کادر مدیریتی انجمن است.

Only God Forgives
    سپاس
    2,704
    از این کاربر 2,541 بار در 309 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : پیشنهادات و انتقادات

سلام و خسته نباشيد
    لطفا" يه فكري هم به اين اپ Tapatalk كنيد.خيلي وقته كه انجمن با اين بالا نمياد
    ممنون

3. 10 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

معجزه به دونه ارزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    230
    از این کاربر 539 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

با سلام و خسته نباشید
    یه پیشنهاد داشتم البته شاید هم الان وجود داشته باشه اما من خوب نمیدونم ....
    در صورت امکان لیست علاقه مندی هم به سایت اضافه کنید تا راحتر بشه بخش های مختلف رو پیدا کرده و خیلی دنبالشون نگشت
    این جوری هر قسمتی رو که بخوایم اضافه میکنیم و راحت میریم سراغش بعداٌ
    امیدوارم منظورم رسونده باشم

این قسمت مینیمم کردن انجمن ها هم دوباره اضافه میشود خیلی خوب بود
    مگر من ! من میشوم بی ت و

5. 6 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    53,266
    از این کاربر 63,430 بار در 3,494 پست سپاس گزاری شده

سلام .
    شب و روزتون بخیروخوشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط persp000000lis نمایش پست ها
    چرا وقتی پستم کوت میشه ، دیگه مثل سابق نوتیفیکیشن نمیاد (در قسمت اعلامیه ها)

قبلا بخش اطلاعیه ها مشکلی نداشت ! اگه کسی راه حلی بلده خبر بده خیلی آزار دهنده است
    بعضی انجمن ها همسایه وبرادر نتیفیکشن برای بعضی موارد داشتند اما تی.وی.ورلد کلا از ابتدا نتیفیکیشن نداشت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_daniel نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید
    خواستم مطلبی رو در رابطه با ترجمه عرض کنم خدمتتون.
    مدتهاست که این انجمن با وجود اسم بسیار معتبر خودش و مترجمینش هیچگونه سریال قدیمی در دست طرح نداره....خواهش میکنم اسم ژانر کمدی رو نیارید! بابا به پیر به پیغمبر این ژانر تو ایران دیگه داره به مرحله اشباع میرسه!
    سریالهای گردن گلفت جنایی هستن که همچنان ترجمه ندارن!
    پس خواهشا یک دستی بالا بزنید و جرکتی تو این زمینه بکنید.
    هرچند تو کل انجمنها و سایتها بجز یکی از گروهای ترجمه متعلق به یک سایت دانلود باقی هم تقریبا در خواب زمستانی فرو رفتن...
    اما تی وی ورد به اونهمه ابهت حیف که مترجمین درچه یکش هیچ سریالی درجه یک قدیمی رو برنداشته باشن بعد هم کم کم میرن سرکار و زندگیشون و دیگه نمیتونن کمکمون کنن
    The L Word // In Plain Sight // The Practice //Major Crimes //Blue Bloods
    این برخی از سریال هایی خوب و مشهوری هستن که یا ترجمه ندارن یا چند قسمت ترجمه شده و رها شده...
    باور کنید ادامه دادن پروژه ای که فقط چند قسمتش انچام شده اصلا کسر شان نیست...
    ممنون از لطفتون و اینکه نظرتون را در تاپیک مطرح کردید.
    تیم ترجمه تی.وی.ورلد همیشه یک سری چهارچوب های کلی و الویت هایی رو برای انتخاب پروژه های ترجمش داشته و با توجه به اینکه انجمن تنها فروم و از معدود تیم های قدیمی هست که همچنان به لطف کاربران و اعضای تیم های مختلف بویژه تیم ترجمه به کار خودش ادامه میده حفظ این چهارچوب ها و دقت بیشتر تو انتخاب پروژه ها اهمیت بیشتری پیدا کرده.ضمن اینکه شروع و ادامه یک پروژه مخصوصا سریال های قدیمی نیازمند صرف زمان و هماهنگی های بسیار زیاد در تیم هست و ممکن هست ماه ها و حتی گاهی چندین سال مثل پروژه sunny philadelphia تیم رو درگیر خودش کند و با توجه به اینکه تقریبا همه اعضای معدود تیم زمانی را برای ادامه سریال های در حال پخش هم در نظر دارند انتخاب پروژه های طولانی در حال حاضر اولویت اصلی تیم نمی باشد.امیدواریم فرصت و موقعیتی پیش بیاد تا در زمان هایی که مشغله کاری و درسی کم میشه برنامه هایی مثل آنچه شما خواسته اید و... را بتوانیم به اجرا بگذاریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد
    لطفا" يه فكري هم به اين اپ Tapatalk كنيد.خيلي وقته كه انجمن با اين بالا نمياد
    ممنون
    طبق صحبتی که با نوژن عزیز مدیریت فنی انجمن داشتیم ایشون گفتند به دلیل یه سری ملاحظات فنی و امنیتی سایت بهتره فعلا از Tapatalk استفاده نکنیم.
    »»دوستان یکی دو مورد دیگه هم که مطرح فرمودید مربوط به بخش فنی هست که بعد از قطعی شدن جواب خدمت شما سروران اعلام میکنیم.
    ممنون از صبر و حمایت همه دوستان
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    221
    از این کاربر 3,037 بار در 259 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید بگم به تیم مدیریت انجمن , مخصوصا یاسر عزیز که هم در جایگاه مدیریت و هم سخنگوی مدیریت هست

من تعدادی انتقاد داشتم , واقعیتش خیلی وقته میخواستم بگم این حرفارو ولی خب گفتم شاید نگم بهتره ولی امروز دیگه گفتم بیام و حرفهایی زده باشم . عملا دنبال این نیستم ایراد بگیرم و یا بخوام الکی گیر بدم به چیزی یا کسی . چون میدونم این نوع انجمن ها هم تخصصی هست و هم دلی و خب بعضی وقتا اون ماهیت دلی بودن کارا و تایپیک ها بیشتر به چشم میاد و قبلا هم نمونه مشابه این نوع انجمن ها بودم با تفاوت توی موضوع .

اول اینکه دقت کرده باشید نسبت به سالهای قبل انجمن افت محسوسی توی تیم تحریریه کرده ؛ اصلا قصدم این نیست بگم اعضای فعلی تیم تحریریه کم کارن برعکس کارشون خوبه , مساله توی تعداد پست ها و تایپیک های تحریریه هست مثلا زمانی بودن کسانی که هر هفته محبوبترین موضوعات سینمایی و یا سریال روز جهان رو ترجمه میکردن و کاربر هر لحظه با این نوع تایپیک ها سرکار داشت و این خودش جذابیت داشت و مساله اساسی ترجمه خوب موضوعات سینمایی مطرح میشد .

دوم مساله ماهیت انجمن هست که یک ماهیتی سریال و فیلم داره یعنی حوزه تخصصی که بهش وارد میشه توی این حیطه هست و خب خیلی مساله خوبیه اما یه مدت دقت کرده باشید این موضوعیت های سریالی و فیلمی و تایپیک های از این قبیل غیر از فصل و زمان پخش got که اون رو هم در موردش حرف میزنم , عملا دیگه خیلی کاربرا به اون صورت شرکت توی تایپیک های سریال و فیلم ندارن و برعکس کاربر در تایپیک های موسیقی بیشتر شرکت میکنه , اصلا مساله من در مورد اینکه تایپیک موسیقی و موزیک های برتر و لیست برتر خوب و یا بده نیست اون رو هم در موردش مفصل حرف میزنم ؛ مساله من ماهیت انجمن هست که متاسفانه یه مقداری از اون تی وی ورلد همیشگی خارج شده و تبدیل شده به چیز دیگه ای .

سوم در مورد موسیقی و موزیک برتر و کلا لیست برتر , من مخالف چنین مسابقه ای نیستم و برعکس خیلی هم خوشحالم باعث شده دوستان دور هم جمع شن و گپ و گفتی در مورد علاقه مندیشون باشه , اما نکته اساسی این هست وقتی تایپیک های نظیر موسیقی و موزیک و امثالهم که مساله سریال و فیلم نداره باعث میشه انجمن از اون ماهیت اصلی خودش که توی مورد دوم گفتم دور بشه و کاربر به ناچار بدون حق انتخاب بین سریال یا فیلم , توی تایپیک موزیک برتر شرکت کنه , نه اینکه خودش نخواسته باشه مساله بدون حق انتخاب هست وقتی چند تایپیک مختلف باشه اون عده ای که عشاق فیلم و سریال باشن شرکت میکنن عده دیگه توی تایپیک های موسیقی , ولی وقتی توی آخرین ارسالها نگاه میکنی و توی سر تیتر روزانه «لیست برتر» همیشه میبینی و خب تعدد تایپیک های موزیک و موسیقی گاها حتی بیشتر توی چشم میاد این نشون دهنده چیه ؟ نشون دهنده افت انجمن در زمینه سریال و فیلم هست . یک واقعیت بزرگ توی دنیای مجازی هست هرجایی تعداد شرکت کننده هاش نسبت به هویت اصلی سایت بیشتر باشه , نشون میده سایت از اون جریان اصلی دور شده .

چهارم در مورد سریال got شاید تنها مصداق واقعی شلوغ بودن انجمن و تعداد کامنتها و حتی میزان شرکت کاربرا باشه , اینکه سریال اینقدر خوب هست یا بد که کاربر حتی برای خالی نبودن عریضه حرفی بزنه خودش نشون دهنده نشاط انجمن هست و همین باعث میشه خیلی از دوستانی که دست به قلم خوبی دارن و تایپیک های جالبی رو میزنن شروع کنن به ایجاد تایپیک و خود به خود فیدبک یا بازخورد مناسبی از کاربر بگیرن . اما وقتی مثل این مدت اخیر انجمن باشه خود به خود هر نوع تایپیکی که زده بشه زیر تایپیک های دیگه نظیر لیست برتر و غیره مدفون میشه و این دلسرد کنندست .

پنجم شما دقت کنید تایپیک سریال و یا سینمایی زده میشه که عملا یا مقاله یا نقد هست , به شب نرسیده این تایپیک با تعدادی سپاس که عملا خیلی های بدون خوندن مطلب سپاس میزنن و شاید تعدادی میخونن و سپاس میزنن ولی هیچکس نظر و کامنتی نمیده و اینو میخوام بگم به شب نرسیده کاملا از آخرین ارسالها خارج میشه و اصلا فرصت برای دیده شدن نداره چون تایپیک های غیرسینمایی حتی در مورد مشکلات کامپیوتری بیشتر بیننده داره , به نظر شما این مشکل نیست ؟ اصلا من منظورم این نیست که حتما انجمن باید از یه راه و روش پیش بره برعکس انعطاف توی موضوعات خیلی خوبه ولی به شرط اینکه تعداد موضوعات زیاد باشه که بگیم خب پس توی هر زمینه عده ای نظر میدن و قابل جبرانه . هرکسی علاقه مندی داره شکی توش نیست یه نفر سینما رو بیشتر از سریال و موسیقی دوست داره و برعکس یه نفر موسیقی رو , اماوقتی اون بحث دلی بودن که اول کار کردم پیش میاد و عده ای از دوستان خوب و گل انجمن دورهمی میگن خب تایپیک موزیک بزنیم و تبلیغ میکنن و همه جمع میشن عملا دیگه به مدت چند هفته انجمن توی همین دلی کار کردن بین تعدادی از دوستان پیش میره و قطعا اگر کسی توی تیم تحریریه و یا سینما باشه دیگه دل و دماغ ترجمه یه موضوع جذاب رو نداره .

ششم من اصلا دنبال این نیستم به کاربر و شخص خاصی گیر بدم و بگم ایشون ...میکنه و فلان ولی نمونه مشابهه این قضیه رو به چشم خودم توی انجمن دیگه دیدم , که چت روم انجمن به مروز زمان شده حکمفرمای همه معادلات کاربری و دوستی , و کاملا کسی که توی چت روم انجمن بیشتر فعال بوده و حرف میزده شده خط مشی بقیه کاربرا برای شرکت توی تایپیکی و یا حتی شرکت نکردن توی تایپیک , همونجور قبلا شاهد بودید سر قضیه تایپیک got عده ای توی فصول قبل برای امتیاز 0 دادن و لج و لجبازی با هماهنگی دوستانی توی چت روم میمدن که حتی صدای مدیریت بلند شد و شاهد بن شدن بعضی ها هم بودیم .
    وقتی انجمنی به جای اینکه تایپیک هاش سرپاتر از چت رومش باشه , ولی برعکس میشه و چت رومش انگار بیشتر کاربر بهش جذب میشه این ایراد خیلی بزرگی واسه انجمن به حساب میاد . وقتی چت روم به لوندی و چرت گویی پیش بره جدا از اینکه اصلا باید چت روم چه قوانینی داشته باشه , کاملا انجمن رو به زوال میره .

هفتم هدف نهایی ما توی انجمن سریال و فیلم یادگیری و سرگرمی و لذت بردن هست و خب این میطلبه اینقدر مطالب جذاب باشه که خود به خود کاربر مشتاقانه به سمت تایپیک ها بره , و هدف خیلی بزرگتری رو پیش میبره , یک نمونه موفق حالا بدشانس رو براتون مثال میزنم سایت 30نما , این سایت جدا از اینکه دانلود فیلم و سریال بود ولی پر از مقاله ها و نقدها و نوشته های جذاب و به روز سینمایی بود که عده ای از دوستان اونجا ترجمه میکردن و میزاشتن و همین باعث شده بود خود به خود تعدد کاربراش هم زیاد بشه . البته اگر بدشانسی و بداقبالی نداشت میتونست به مروز vip بشه و همین باعث میشد بازی دو سر برد . اما توی انجمن تی وی ورلد مساله اینه که کاربر پولی داده نمیشه واسه ترجمه متون سینمایی و خب دلی هست و خب اگر تعداد کاربرا به مرور بیشتر میشد میتونست به مروز با هزینه خیلی کم ولی ماهانه انجمن واسه مطالب و تخصصی و عالی vip بشه اینجور هم کسایی که ترجمه میخواستن بکنن مقاله های سینمایی میدونستن میتونن درامدی هم کسب کنن و هم بقیه از این میزان تایپیک لذت ببرن . ولی خب انجمن با اینهمه حجم گسترده اینستاگرام تلگرام توییتر فیس/بوک و غیره و همین روش قدیمی دلی پیش میره و روز به روز اون ماهیت اصلیش دور میشه و عملا دل دماغی حداقل واسه بنده برای نوشتن نقد و مقاله های سینمایی نمیزاره .

با این حال امیدوارم این مشکلات درست بشه و امیدوارم که سال به سال انجمن تی وی ورلد به عنوان مصداق بارز عشاق سینما و تلویزیون مثل کایه دو سینما بشه و نبوغ و خلاقیت عده ای رو به گستره سینمای ایران نشون بده که شاید زمانی این انجمن به عنوان مرجع سریال و یا حتی فیلم در ایران یاد بشه .

8. 20 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بخند مصنوعی :)
    سپاس
    13,290
    از این کاربر 5,338 بار در 337 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط New_Sense نمایش پست ها
    خسته نباشید بگم به تیم مدیریت انجمن , مخصوصا یاسر عزیز که هم در جایگاه مدیریت و هم سخنگوی مدیریت هست

من تعدادی انتقاد داشتم , واقعیتش خیلی وقته میخواستم بگم این حرفارو ولی خب گفتم شاید نگم بهتره ولی امروز دیگه گفتم بیام و حرفهایی زده باشم . عملا دنبال این نیستم ایراد بگیرم و یا بخوام الکی گیر بدم به چیزی یا کسی . چون میدونم این نوع انجمن ها هم تخصصی هست و هم دلی و خب بعضی وقتا اون ماهیت دلی بودن کارا و تایپیک ها بیشتر به چشم میاد و قبلا هم نمونه مشابه این نوع انجمن ها بودم با تفاوت توی موضوع .

اول اینکه دقت کرده باشید نسبت به سالهای قبل انجمن افت محسوسی توی تیم تحریریه کرده ؛ اصلا قصدم این نیست بگم اعضای فعلی تیم تحریریه کم کارن برعکس کارشون خوبه , مساله توی تعداد پست ها و تایپیک های تحریریه هست مثلا زمانی بودن کسانی که هر هفته محبوبترین موضوعات سینمایی و یا سریال روز جهان رو ترجمه میکردن و کاربر هر لحظه با این نوع تایپیک ها سرکار داشت و این خودش جذابیت داشت و مساله اساسی ترجمه خوب موضوعات سینمایی مطرح میشد .

دوم مساله ماهیت انجمن هست که یک ماهیتی سریال و فیلم داره یعنی حوزه تخصصی که بهش وارد میشه توی این حیطه هست و خب خیلی مساله خوبیه اما یه مدت دقت کرده باشید این موضوعیت های سریالی و فیلمی و تایپیک های از این قبیل غیر از فصل و زمان پخش got که اون رو هم در موردش حرف میزنم , عملا دیگه خیلی کاربرا به اون صورت شرکت توی تایپیک های سریال و فیلم ندارن و برعکس کاربر در تایپیک های موسیقی بیشتر شرکت میکنه , اصلا مساله من در مورد اینکه تایپیک موسیقی و موزیک های برتر و لیست برتر خوب و یا بده نیست اون رو هم در موردش مفصل حرف میزنم ؛ مساله من ماهیت انجمن هست که متاسفانه یه مقداری از اون تی وی ورلد همیشگی خارج شده و تبدیل شده به چیز دیگه ای .

سوم در مورد موسیقی و موزیک برتر و کلا لیست برتر , من مخالف چنین مسابقه ای نیستم و برعکس خیلی هم خوشحالم باعث شده دوستان دور هم جمع شن و گپ و گفتی در مورد علاقه مندیشون باشه , اما نکته اساسی این هست وقتی تایپیک های نظیر موسیقی و موزیک و امثالهم که مساله سریال و فیلم نداره باعث میشه انجمن از اون ماهیت اصلی خودش که توی مورد دوم گفتم دور بشه و کاربر به ناچار بدون حق انتخاب بین سریال یا فیلم , توی تایپیک موزیک برتر شرکت کنه , نه اینکه خودش نخواسته باشه مساله بدون حق انتخاب هست وقتی چند تایپیک مختلف باشه اون عده ای که عشاق فیلم و سریال باشن شرکت میکنن عده دیگه توی تایپیک های موسیقی , ولی وقتی توی آخرین ارسالها نگاه میکنی و توی سر تیتر روزانه «لیست برتر» همیشه میبینی و خب تعدد تایپیک های موزیک و موسیقی گاها حتی بیشتر توی چشم میاد این نشون دهنده چیه ؟ نشون دهنده افت انجمن در زمینه سریال و فیلم هست . یک واقعیت بزرگ توی دنیای مجازی هست هرجایی تعداد شرکت کننده هاش نسبت به هویت اصلی سایت بیشتر باشه , نشون میده سایت از اون جریان اصلی دور شده .

چهارم در مورد سریال got شاید تنها مصداق واقعی شلوغ بودن انجمن و تعداد کامنتها و حتی میزان شرکت کاربرا باشه , اینکه سریال اینقدر خوب هست یا بد که کاربر حتی برای خالی نبودن عریضه حرفی بزنه خودش نشون دهنده نشاط انجمن هست و همین باعث میشه خیلی از دوستانی که دست به قلم خوبی دارن و تایپیک های جالبی رو میزنن شروع کنن به ایجاد تایپیک و خود به خود فیدبک یا بازخورد مناسبی از کاربر بگیرن . اما وقتی مثل این مدت اخیر انجمن باشه خود به خود هر نوع تایپیکی که زده بشه زیر تایپیک های دیگه نظیر لیست برتر و غیره مدفون میشه و این دلسرد کنندست .

پنجم شما دقت کنید تایپیک سریال و یا سینمایی زده میشه که عملا یا مقاله یا نقد هست , به شب نرسیده این تایپیک با تعدادی سپاس که عملا خیلی های بدون خوندن مطلب سپاس میزنن و شاید تعدادی میخونن و سپاس میزنن ولی هیچکس نظر و کامنتی نمیده و اینو میخوام بگم به شب نرسیده کاملا از آخرین ارسالها خارج میشه و اصلا فرصت برای دیده شدن نداره چون تایپیک های غیرسینمایی حتی در مورد مشکلات کامپیوتری بیشتر بیننده داره , به نظر شما این مشکل نیست ؟ اصلا من منظورم این نیست که حتما انجمن باید از یه راه و روش پیش بره برعکس انعطاف توی موضوعات خیلی خوبه ولی به شرط اینکه تعداد موضوعات زیاد باشه که بگیم خب پس توی هر زمینه عده ای نظر میدن و قابل جبرانه . هرکسی علاقه مندی داره شکی توش نیست یه نفر سینما رو بیشتر از سریال و موسیقی دوست داره و برعکس یه نفر موسیقی رو , اماوقتی اون بحث دلی بودن که اول کار کردم پیش میاد و عده ای از دوستان خوب و گل انجمن دورهمی میگن خب تایپیک موزیک بزنیم و تبلیغ میکنن و همه جمع میشن عملا دیگه به مدت چند هفته انجمن توی همین دلی کار کردن بین تعدادی از دوستان پیش میره و قطعا اگر کسی توی تیم تحریریه و یا سینما باشه دیگه دل و دماغ ترجمه یه موضوع جذاب رو نداره .

ششم من اصلا دنبال این نیستم به کاربر و شخص خاصی گیر بدم و بگم ایشون ...میکنه و فلان ولی نمونه مشابهه این قضیه رو به چشم خودم توی انجمن دیگه دیدم , که چت روم انجمن به مروز زمان شده حکمفرمای همه معادلات کاربری و دوستی , و کاملا کسی که توی چت روم انجمن بیشتر فعال بوده و حرف میزده شده خط مشی بقیه کاربرا برای شرکت توی تایپیکی و یا حتی شرکت نکردن توی تایپیک , همونجور قبلا شاهد بودید سر قضیه تایپیک got عده ای توی فصول قبل برای امتیاز 0 دادن و لج و لجبازی با هماهنگی دوستانی توی چت روم میمدن که حتی صدای مدیریت بلند شد و شاهد بن شدن بعضی ها هم بودیم .
    وقتی انجمنی به جای اینکه تایپیک هاش سرپاتر از چت رومش باشه , ولی برعکس میشه و چت رومش انگار بیشتر کاربر بهش جذب میشه این ایراد خیلی بزرگی واسه انجمن به حساب میاد . وقتی چت روم به لوندی و چرت گویی پیش بره جدا از اینکه اصلا باید چت روم چه قوانینی داشته باشه , کاملا انجمن رو به زوال میره .

هفتم هدف نهایی ما توی انجمن سریال و فیلم یادگیری و سرگرمی و لذت بردن هست و خب این میطلبه اینقدر مطالب جذاب باشه که خود به خود کاربر مشتاقانه به سمت تایپیک ها بره , و هدف خیلی بزرگتری رو پیش میبره , یک نمونه موفق حالا بدشانس رو براتون مثال میزنم سایت 30نما , این سایت جدا از اینکه دانلود فیلم و سریال بود ولی پر از مقاله ها و نقدها و نوشته های جذاب و به روز سینمایی بود که عده ای از دوستان اونجا ترجمه میکردن و میزاشتن و همین باعث شده بود خود به خود تعدد کاربراش هم زیاد بشه . البته اگر بدشانسی و بداقبالی نداشت میتونست به مروز vip بشه و همین باعث میشد بازی دو سر برد . اما توی انجمن تی وی ورلد مساله اینه که کاربر پولی داده نمیشه واسه ترجمه متون سینمایی و خب دلی هست و خب اگر تعداد کاربرا به مرور بیشتر میشد میتونست به مروز با هزینه خیلی کم ولی ماهانه انجمن واسه مطالب و تخصصی و عالی vip بشه اینجور هم کسایی که ترجمه میخواستن بکنن مقاله های سینمایی میدونستن میتونن درامدی هم کسب کنن و هم بقیه از این میزان تایپیک لذت ببرن . ولی خب انجمن با اینهمه حجم گسترده اینستاگرام تلگرام توییتر فیس/بوک و غیره و همین روش قدیمی دلی پیش میره و روز به روز اون ماهیت اصلیش دور میشه و عملا دل دماغی حداقل واسه بنده برای نوشتن نقد و مقاله های سینمایی نمیزاره .

با این حال امیدوارم این مشکلات درست بشه و امیدوارم که سال به سال انجمن تی وی ورلد به عنوان مصداق بارز عشاق سینما و تلویزیون مثل کایه دو سینما بشه و نبوغ و خلاقیت عده ای رو به گستره سینمای ایران نشون بده که شاید زمانی این انجمن به عنوان مرجع سریال و یا حتی فیلم در ایران یاد بشه .
    ضمن عرض سلام خسته و نباشید خدمت شما دوست عزیز و ممنون که این نکات مهم رو گفتی چون میدونم بعضی قسمت هاش حرف دل خیلی هاست
    خب یه سری مسائل مطرح شده تو پست تون که قاعدتا نه به من ارتباطی داره نه درجریان چیزی هستم تو اون موضوع که در موردشون اظهار نظری بکنم
    ولی خب احساس میکنم یه سری صحبت ها هم به من مربوط میشه و در حد لازم در موردشون اطلاعات دارم که نکاتی رو بگم که بنظرم خیلی هم واضح و مبرهنه برای همه و همین ابتدا بگم دلیلی برای بحث اضافه نمیبینیم در موردشون
    درباره حرفهایی که تو بخش "دوم" و "سوم" گفتید
    یه مثال میارم براتون. یه تاپیکی داشتیم تحت عنوان "اکران اختصاصی انجمن" که چند وقت قبل تصمیم گرفته شد سری جدیدش رو آغاز کنیم. یک گروه بودیم که با مشورت و همفکری و بالا پایین کردن فراوان تو یه ژانر یه بخش و کلا با یک نوع رویکرد خاص (که از فیلتر نوع نگاه منحصر بفرد هر کدوم از بچه های تیم به سینما گذشته بود) چند فیلم رو به نظرسنجی میذاشتیم بین کابرها برای انتخاب شون و دیده شدن و بحث در موردشون. تو کیفیت آثار انتخابی و تنوع شون و ژانرهای گوناگون و حوال و هواهای متفاوت و جذابی که داشتن هم فکر نمیکنم بحثی وجود داشته باشه (فیلم ها و تاپیک ها تو آرشیو انجمن هستن میتونید بهشون مراجعه کنید برای درک موضوع و درستی یا نادرستی ادعایی که کردم)

اون موقع که این تصمیم گرفته شد و تا جایی که یادمه به خود شما به هم به دلیل معلومات و دانش سینمایی بالا و فوق العاده تون پیشنهاد شد (از طرف خودم) که تو تیم انتخاب فیلم باشید نه تاپیک لیست برتری بود نه تاپیک موسیقی اضافه بر چیزی که تو هر انجمنی با هر موضوع و رویکردی نیاز بهش هست برای تنوع و منعطف بودن و جذب کابرها با سلایق و علاق مختلف لازم بود
    ولی دیدیم اونقدر مشارکت ضعیف بود (در واقع باید خواهش میکردیم از بعضی ها که فیلم رو ببینید و لطفا بیاین یه پست دو سه خطی هم که شده بدین) که بعد چند هفته دیگه رغبتی برای هیچ کدوم از ما هم نموند که ادامه بدیم و خیلی زود اون قضیه هم مثل خیلی از طرح هایی که میتونستن کلی به رونق انجمن و پر فعالیت تر شدن و ایده آلی که شما و دلسوزان انجمن مد نظرشونه برسونن خیلی زود کنسل شد (و فکر میکنم خود شما هم حتی یه پست هم ندادین تو هیچ کدوم از تاپیک ها)
    پس فکر میکنم عدم مشارکت تو چیزهایی که حیطه و رویکرد اصلی و تخصصی انحمن باید باشه خیلی ریشه ای تر از این حرفهاست که چون فلان مسابقه یا فلان چالش در حال برگذاریه و اون موضوع الان رو بورسه پس فعالیت کاربرها تو تاپیک های فیلم و سریالی کم شده و حق انتخاب ازشون گرفته شده! چه بسا کاربری که علاقمند باشه هنوز کلی تاپیک سینمایی و نقد و مقاله و ... که "فوق العاده" ارزشمندن و جای بحث دارن ولی دارن تو گوشه گوشه ی انجمن خاک میخورن و نه در زمان زده شدن تاپیک بهشون توجهی شد و نه الان میشه
    چند نمونه و خب اینطور نمونه ها بسیار فراوانه

http://tvworld.info/showthread.php?t=45237

http://tvworld.info/showthread.php?t=46129

http://tvworld.info/showthread.php?t=48345

اگه مسابقه ای در حال برگذاریه که یکم شادابی رو به انجمن اضافه کرده ولی ربط چندانی هم به ژانر انجمن نداره فکر میکنم نه ایرادی داره و نه فکر میکنم حق انتخاب رو از کسی گرفته. چه بسا مشارکت تو همین قضیه هم تاحدودی ضعیف و اصلا در حد انتظارات نیست و خب اجباری هم نیست هر کس علاقه داشته باشه مشارکت میکنه تو این قضیه و هر کس هم نداشته باشه میره دنبال علایق خاص خودش. اینکه انجمن از جریان اصلی ش دور شده رو به هیچ وجه نمیشه به یه موضوع خاص مثل مثلا همین لیست برتر ارتباط داد و این روندیه که از قبل آغاز شده. وقتی دوره قبل همین مسابقه اواخر تابستون قبل برگذار میشد فعالیت ها تو انجمن بسیار خوب و چشمگیر بود و هم گسترده و متنوع در همه زمینه ها
    همین الانش هم هر کسی میتونه با یه پست مختصر هم یه جرقه کوچیک ایجاد کنه برای دوباره رونق گرفتن بحث های تخصصی مد نظر شما. ولی بیایم قبول کنیم حتی اون جرقه کوچیک هم روشن نمیشه و تمایلی چندانی نبوده و نیست به روشن کردنش و این به موضوع خاصی مربوط نمیشه

اما در مورد بخش "پنجم" و "ششم" به عنوان کسی که تو چت باکس خیلی فعاله و شاید هم خیلی ها با جنس فعالیتم مشکل داشته باشن
    من همواره سعی کردم حضور پررنگی که تو چت باکس با فعالیت مختصر و مفیدم جبران شه. تلاشم کردم ولی خب قبول دارم خیلی جاها کوتاهی کردم و اون حضور تو چت باکس خیلی بیشتر تو چشم تر بود. شاید این بهانه بنظر بیاد ولی خب خیلی جاها همین عدم فعالیت ها و کم لطفی ها باعث شد من و امثال من که میخواستیم به رونق گرفتن انجمن کمک کنیم ولی مدام ایده ها و علایقمون تحویل گرفته نشد، حرف های معمولی و بیهوده و گذروندن وقت تو چت باکس رو ترجیح بدیم
    اما بنظرم این موضوع که بیایم بگیم فعالیت بالا (حالا هر جنس فعالیتی و هر نوع گفتاری) تو چت باکس با رونق انجمن منافات داره یا قراره با تبلیغ چیزی تو انجمن و تو رودربایسی قرار دادن کاربر رو مجبور به فعالیت مد نظر خودمون کنیم حرف و بحث بیهوده ایه. هر کسی صلاح خودش و میدونه و علایق و دغدغه های خاص خودش رو داره. اینکه بگید فعالیت های زیاد و خاص تو چت باکس به طرز فکر کاربرها و نوع فعالیت شون جهت میده بنظرم از پایه و اساس حرف نادرستیه و بازم باید به این هم موضوع اشاره کنم انجمن تو بی شمار نقاط اوجی که داشت چت باکس بسیار فعال و پر چنب و جوشی هم داشت

شاید شما نمیخواستین روی قضیه ی خاصی فوکوس کنید ولی خب غیرمستقیم اینطور شد و بخش اعظم گفته هاتون شامل یک موضوع میشد. امیدوارم بی احترامی تلقی نشه اما صرف نظر از چیزهایی که میگید علاقه ای به ادمه بحث در مورد چیزایی که واضحه و مشخص برای همه ندارم و حرفهای همین پست رو و اگه دیدین بعد جواب شما چیزی نگفتم خواهشا حمل بر بی ادبی یا احساس حق به جانب بودن نذارید. خیلی هم با خودم کلنجار رفتم که این پست رو بذارم یا نه چون واقعا این مسائلیه خیلی وقته باهاش درگیریم و دیگه واقعا از حوصله من یکی خارجه بحث تکراری و دوباره در موردشون. فقط خواستم یه سری نکات کلی رو یادآوری کنم

منم امیدوارم مشکلات انجمن حل بشه و دوباره اوج گرفتن انجمن رو ببینیم

10. 19 کاربرِ زیر از Days of Heaven بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 7 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

سلام لطفا لطفا لطفا اگر ممکنه تگ اسپویل رو زودتر درست کنیـد
    بعضا برای سریال هایی که منتشر شده میرم نظر دوستان رو بخونم و ... که ببینم سریال چه جوریه و به سلیقه ی من میخوره که اکثرا تو تگ اسپویل ـن و باز نمیشن
    و تاپیک های خاطره انگیزترین سکانس ها و ...
    باید نقل و قول گرفت تا بشه به محتواش دست پیدا کرد

12. 4 کاربرِ زیر از mahmood1372 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 51 از 51 اولیناولین ... 2641495051

برچسب برای این موضوع