برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 160 از 160 اولیناولین ... 60110135150158159160
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,598 از مجموع 1598
    یه روز خوب میاد ...
    سپاس
    3,600
    از این کاربر 2,653 بار در 605 پست سپاس گزاری شده

new1 حدس بزنید تصویر مربوط به چه فیلم یا سریالی هست؟؟

سلام به همه دوستان عزیز و دوست داشتنی

در نظر داریم تو این تاپیک عکسی از سکانس های فیلم ها قرار بدیم و شما کاربران گرامی حدس بزنید که تصویر مربوط به چه فیلمی یا سریالی هست .

با حضور شما کاربران و دوستان گرامی یه مسابقه عالی میشه

فقط تقاضا دارم که همه کاربران و مدیران شرکت کنن تو مسابقه

اگر هم کسی اشتباه جواب بده هیچ مشکلی نداره

عکسی رو که میزارید عکس آسونی و واضحه باشه تا راحت بشه حدسش زد

برای جلوگیری از سنگین شدن تاپیک لینک عکس رو بزارید

توضیح مهم: : دوستان قانون بازی اینطوری هر کس که جواب عکس رو نوشت باید منتظر باشه تا کسی که عکسو گذاشته بیاد و پست جواب رو سپاس بزنه این کار به معنی اینکه جواب شما درسته ، اینطور نباشه هر کس جواب داد سریع عکس بعدی رو بزاره (جهت منظم شدن تایپک )

توجه :

دوستان دقت فرمائید در قوانین جدید، باید جدا از اسم فیلم، اتفاقی که در آن صحنه افتاده و یا خواهد افتاد را هم توضیح دهید.

در گذاشتن عکس کمی خلاقیت بخرج دهید و تصویری را که بیان گر داستان و فضای فیلم مورد نظر باشد قرار دهید و از گذاشتن تصاویری سخت و نامفهوم خودداری کنید چراکه هدف این تاپیک صرفا سرگرمی و به نوعی معرفی فیلم است نه به چالش کشیدن کاربران دیگر. در عین حال سعی کنید با جستجوی عکس مورد نظر در گوگل مطمئن شوید که به راحتی توسط گوگل تشخیص داده نشود. (شات های زیبا به عنوان نمونه)

در صورتی که تصویری بعد از 8 ساعت به درستی حدس زده نشد، کاربر باید خودش نام فیلم را مشخص کند. پس
    از این 8 ساعت یک نفر می تواند تصویر بعدی را قرار دهد. دقت کنید که وقتی اولین نفر تصویر جدید را قرار داد از قرار دادن تصویر دیگری خودداری کنید.

Bad things are coming
    سپاس
    21,910
    از این کاربر 49,198 بار در 2,796 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : حدس بزنید تصویر مربوط به چه فیلم یا سریالی هست؟؟

۱. تصویر مربوط به یکی از بهترین و کاملترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران محصول سال ۱۳۶۵ و به کارگردانی یکی از بهترین و گزیده کارترین کارگردانان تاریخ سینمای ماست.

۲. تصویر بالا مربوط به انتهای فیلم و بخش پایانی آن است.

۳.علی نصیریان در کمال ناباوری برای این نقش آفرینی اش حتی نامزد سیمرغ هم نشد ؛ ولی سه بازیگر دیگر که در این سکانس حضور دارند یعنی داریوش ارجمند ، سعید پورصمیمی و فتحعلی اویسی هر سه نامزد سیمرغ شدند که ارجمند آنرا کسب کرد و پورصمیمی دیپلم افتخار دریافت کرد.

با توجه به قوانین تاپیک باید اتفاق بعد از این تصویر را نیز حدس بزنید. لطفا توضیحات رو توی تگ اسپویلر قرار بدین که برای دوستانی که فیلم رو ندیدن اسپویل نشه.

3. 7 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,570
    از این کاربر 19,865 بار در 1,349 پست سپاس گزاری شده

با توجه به اینکه از تاریخ آخرین عکس کمی بیشتر از 8 روز گذشته پس قانون 8 ساعت میخوره تو سر پست کینگی ام، ساری من، بی ول، کالم دَون مای من. قانون تاپیک گذاشتن عکس واضحه ولی یه فریم اینور- اونور همه چی رو ساده میکنه

قانون رو رعایت کنید، اسم فیلم رو بگید تا بیام سپاس بزنم، اگه درست بود، ضمنا توضیح در مورد صحنه و اتفاقات بعدش از اوجب واجباته پس مواظب باشید الکی جونتون رو هدر ندید، پایه باشید لطفا تا ادامه بدیم.

حالا یه نکته ای بگم واسه باقیات صالحاتم، عکس ها رو توی گوگل امتحان نکنید، توی یاندکس خیلی بهتر جواب میگیرید، پس برید یاندکس ایمیج سرچ اونجا تصویرتون رو امتحان کنید اگه جواب نگرفتید یعنی کس دیگه ای هم جواب نمیگیره. شاید اشتباه باشه این چیزی که گفتم نیاید بکوبیدش تو سرم

این تاپیک رو به خاطر گرفتن رد دو تا دعوا داشتم رصد می کردم خلاصه بگم حواسم بهتون هست

یه نکته کاملا انحرافی گذاشتم اینم ایستر اگ ، خلاصه اعتماد نکنید که بازیه

5. 6 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,752
    از این کاربر 4,099 بار در 269 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها

با توجه به اینکه از تاریخ آخرین عکس کمی بیشتر از 8 روز گذشته پس قانون 8 ساعت میخوره تو سر پست کینگی ام، ساری من، بی ول، کالم دَون مای من. قانون تاپیک گذاشتن عکس واضحه ولی یه فریم اینور- اونور همه چی رو ساده میکنه

قانون رو رعایت کنید، اسم فیلم رو بگید تا بیام سپاس بزنم، اگه درست بود، ضمنا توضیح در مورد صحنه و اتفاقات بعدش از اوجب واجباته پس مواظب باشید الکی جونتون رو هدر ندید، پایه باشید لطفا تا ادامه بدیم.

حالا یه نکته ای بگم واسه باقیات صالحاتم، عکس ها رو توی گوگل امتحان نکنید، توی یاندکس خیلی بهتر جواب میگیرید، پس برید یاندکس ایمیج سرچ اونجا تصویرتون رو امتحان کنید اگه جواب نگرفتید یعنی کس دیگه ای هم جواب نمیگیره. شاید اشتباه باشه این چیزی که گفتم نیاید بکوبیدش تو سرم

این تاپیک رو به خاطر گرفتن رد دو تا دعوا داشتم رصد می کردم خلاصه بگم حواسم بهتون هست

Darkness 2002 اثر ژاومه بالاگروـه

این سکانس تقریبا اواسط فیلم اتفاق میفته ،َ هیولا و قاتلی که همگی گریزان بودن ازش وارد اتاق میشه و ...

7. 5 کاربرِ زیر از Saber-j بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها

۱. تصویر مربوط به یکی از بهترین و کاملترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران محصول سال ۱۳۶۵ و به کارگردانی یکی از بهترین و گزیده کارترین کارگردانان تاریخ سینمای ماست.

۳.علی نصیریان در کمال ناباوری برای این نقش آفرینی اش حتی نامزد سیمرغ هم نشد ؛ ولی سه بازیگر دیگر که در این سکانس حضور دارند یعنی داریوش ارجمند ، سعید پورصمیمی و فتحعلی اویسی هر سه نامزد سیمرغ شدند که ارجمند آنرا کسب کرد و پورصمیمی دیپلم افتخار دریافت کرد.

با توجه به قوانین تاپیک باید اتفاق بعد از این تصویر را نیز حدس بزنید. لطفا توضیحات رو توی تگ اسپویلر قرار بدین که برای دوستانی که فیلم رو ندیدن اسپویل نشه.
    اگه اشتباه نکنم ناخدا خورشید باید باشه کارگردان ناصر تقوایی

9. 5 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,570

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها

با توجه به اینکه سخت بود و گمراه کننده جواب قسمت 4 فصل اول سریال Deadwood بود داستانش شدیدا اسپویل داره هر کی ندیده نخونه که بد تو ذوقش میخوره

مشاهده محتوا اسپویلر

دیگه توضیح از این واضح تر، خدایی این تیکه ای که گذاشتم براتون رو ببینید بعد اگه تونستید شاتی بذارید که نشه تو اینترنت راحت مشخصاتش رو پیدا کرد

11. 7 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها

فیلم که ناخدا خورشیده ولی واقعن فکر میکنی بعد 20 سال اتفاق بعدش رو یادمه

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

13. 11 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,920
    از این کاربر 1,015 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر

15. 8 کاربرِ زیر از hosseinf722 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,570

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinf722 نمایش پست ها
    مشاهده محتوا اسپویلر
    وقتی اون گپ چند ساله رو توی داستان داریم و بانو معلم شده مدام میره به همون پارکی که بار اول اون روز بیادموندنی رو با هم داشتند فکر کنم بعد از این مربوط به سکانس ملاقاتشون میشه و قبل از این کلا داره راجع به مدرسه و بچه هایی که بانو وظیفه تربیت کردنشون رو بر عهده داره نشون میده

مشاهده محتوا اسپویلر

بانو از تمامی نماها جذابه

مراحل یافتن تصویر >> آپلودش کنید تصویر رو توی یاندکس/ راحت اسم فیلم رو میاره بعد کافیه یه آنالیز صحنه به صحنه از فیلم رو توی گوگل سرچ کنید یه خرده خوش شانس باشید یوتیوب کل چیزی رو که میخواید براتون میاره وگرنه باید بگردید توی اسکریپت داستان و از توضیحات سکانس ها و حالت ها صحنه رو دربیارید

حسین فقط مدل 722 و بس

17. 10 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 160 از 160 اولیناولین ... 60110135150158159160

برچسب برای این موضوع