برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 30 1231126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 297
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,870
    از این کاربر 44,228 بار در 5,623 پست سپاس گزاری شده

معرفی سایتهای جالب و مفید

در این تاپیک قصد دارم سایتهای مفیدی که ازشون استفاده می کنم یا باهاشون آشنا می شم رو بهتون معرفی کنم که شما هم استفاده کنین . خواهشا برای تشکر فقط از دکمه ی سپاس استفاده کنین , اگر هم کسی سایتِ مفیدی داشت خوشحال می شم اینجا معرفی کنه .
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 148 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-, .::KingSlayer::., 123u, 2012, 4lirez4, 86471181, AAlireza, AdibTE, ahmady45, Alberty, Alex Vause, Ali.99, ali33, Alireza 69, Alireza-cRm, AlirezAlirezA, amingeneral, AmiR RezA, Amirhossein17, AMIRHOSSEIN20, AMIRREZA RV, ammar, AR!@N, aramis2800, arefeh-7, arso, atena90, Barkeep, Barney Stinson, Batlaghi, bbas, Being Amin, BIG FELLAH, bikash, Bis, Chaternet, checha, CrystalReed, D O R D I, daee habib, DARK BOY, Dark Passenger589, Davinci, Days of Heaven, dazraf, ddddjj, Dexter_171, ehzamani, emadtvw, erfani, errornima, F@rzaM, Filmer, gole yakh, hadi2006mi, hamedtanha, hami1360, HAMID13, hatamtv, HEX, hgwxx7, Irag, Islander, Jack Bauer, Javadafshari72, joker8, Jonathan66, Julie, knight_72, lastshepherd, linkinpark20, Litoo, Lordloss, M.Amir, M.pirate, MaMaLoM, mamdgholi, Mani Vampire, Marlon Brando, Mary Jane, marya, maryamunknown, Mehrd@d, mehrzadds, mhk, Mikado, Milad eMJey, Miss Harley, Moh3eN, mohamad13696, mohamadnisa, Mohammad-Javid, mohammad1992, mortezasmh, mr67, mreza-k, Mr_Ashkan, Nicolas Brown, ninjamm, Nora, Notion, тнor, parvazpd, pedram136, Pegah, pesaru, peyman_eun, pmn, Polarstern, pooya, pro_translator, R4wZ3r, raha_91, Raylan Givens, realdota, Red Bull, rezasun, Rima, R_HURRICANE, S@eeD-Mj, SaeeD-Mj90, saeedporreza9, safar158, sahima7, saman2esm, samansh, setare12, Severus Snape, shlp, Skadi, Sky Boy, smgh470, Snow, STEFAŊ, TheDarkness, Thi JoKEr, Trinity Killer, UNKNOW, UntouChable, V@hiD, vahidcivil66, voldemort, Walter_W, yaser63, zakhar2atishe, zaman80, zizi12, _princ3_

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,870

LinkyLook.com

اولین سایتی که من شخصا خیلی ازش استفاده می کنم سایت LinkyLook.com هستش .

کد:
    http://www.LInkyLook.com
    شاید براتون پیش اومده باشه که لینک های دانلودِ یک مجموعه رو توی اینترنت پیدا می کنین . که اون مجموعه می تونه فیلم , بازی , سریال و یا هر چیز دیگه ای باشه .. یکی از مشکلاتی که معمولا پیش می یاد اینه که خیلی از لینکهایی که ما پیدا می کنیم به دلایل مختلف حذف شدن ! و چک کردن دونه به دونه ی این لینک ها دردسر ساز هستش . شاید خیلی ها از Link Checker یا بازرسی لینکِ خود سایت های اشتراک فایل استفاده کنن , که این کار هم مشکله , چون برای هر لینک باید به سایت ارایه دهنده مراجعه کنین که 90% این سایتها مسدود هستن . ولی سایت LinkyLook این مشکل ها رو حل کرده . شما با استفاده از همین سایت می تونین لینکهای 15 سایتِ معروف رو چک کنین و از صحت و سلامت فایل ها و همینطور حجمشون آگاه بشین . طرز کار هم اینطوریه که اول سایتی که می خواین فایلها رو چک کنین (مثلا Rapidshare) رو انتخاب می کنین بعد توی کادری که براتون نمایان می شه می تونین حداکثر 100 لینک رو وارد کنین تا LinkyLook بهتون بگه که موجود هستن یا نه و حجمشون چقدره ! امیدوارم به کارتون بیاد
    برای من که خیلی مفید بوده

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,870

www.neave.com/strobe

دوست دارین جدی جدی توهم بزنین ؟ یه سر به این سایت بزنین و گزینه ی Click me to get trippy رو انتخاب کنین.
    کد:
    www.neave.com/strobe

بعد انیمیشنی مثل تصویر زیر براتون ظاهر می شه :

سعی کنین 30 ثانیه به مرکز انیمیشن خیره بشین .. بعدش به دستتون که روی ماوس یا کیبورده یا هر وسیله ای که نزدیکتونه نگاه کنین . چیزی که می بینین جالبه , نه ؟

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,870

convertfiles.com سایتی برای تبدیل فایلهای شما به صورت آنلاین

تازگیا با یک سایت خیلی جالب کار می کنم به اسم Convertfiles.com . این سایت فایلهای شما رو می گیره و فرمتشون رو براتون عوض می کنه و لینک دانلود فایل تبدیل شده رو در اختیارتون می ده :
    کد:
    http://www.convertfiles.com

می تونین فایلتون رو از کامپیوتر خودتون به این سایت آپلود کنین یا اینکه لینک فایل مورد نظرتون رو بهش بدین تا براتون دانلود و تبدیل کنه . وقتی که لینک دانلودِ فایل تبدیل شده رو بهتون می ده , یک لینکِ حذف هم همراهش براتون می زاره . هروقت از اون لینک بازدید کنین فایل از روی سرورشون حذف می شه . به نظرم از نظر فرهنگی کار ِ درستی باشه که وقتی که کارتون تموم شد فایل رو حذف کنین که همچین سرویس رایگان و خوبی باقی بمونه . فایلهای حجیم رو هم می تونین با استفاده از این سایت تبدیل کنین , من خودم چند روز پیش یه فایل 180 مگابایتی ِ RAR رو به ZiP تبدیل کردم . و خیلی از فرمتها مثل فایلهای تصویری , صوتی , فشرده و ... رو پشتیبانی می کنه.
    امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره.

(می تونین ویدویوهاتون رو از خیلی از سایتها مثل youtube و dailymotion و megavideo و .... باهاش مستقیم کنین )
    این از اون دسته سایتهاییه که همه می گن به کسی ندیم که خز نشه , ولی به نظرِ من این حرفا درست نیست . شما استفاده کنین , فقط به کسی معرفی نکنین که خز نشه

6. 31 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,870
    امروز یه سایت خیلی جالب پیدا کردم که توش می تونین هر آهنگی رو به صورت Karaoke (بی کلام یا بدون صدای خواننده پیدا کنین) . بعد از جستجوی نامِ آهنگ این سایت یک ویدیوی youtube رو نشونتون می ده که می تونین در حال گوش دادن به آهنگ متنِ آهنگ رو هم مشاهده کنین و اگر دوست داشتین همراهش بخونین ! من که خیلی خوشم اومد

کد:
    http://www.cantanding.com/

8. 29 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,523
    از این کاربر 7,222 بار در 1,127 پست سپاس گزاری شده
    این تاپیک خیلی وقت بود پایین بود در حالیکه خیلی میتونس مفید باسه حالا جناب خودم میارمش بالا دوستان کمک کنن اگه سایت خوب بلدن بگن بقیه هم استفاده کنن
    این سایتی که میذارم اگه انگلیستون خوب باشه خیلی باحاله یعنی بهترینه . تو این سیت هر کی یه تجربه بد داشته باشه میاره میذاره البته همش خنده داره. حتما چندتاش رو بخونید بعد ازش بگذرید خیلی خنده دار و جالبه
    www.fmylife.com

10. 21 کاربرِ زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بنیانگذار گویندگان بدون مرز
    سپاس
    1,134
    از این کاربر 1,353 بار در 280 پست سپاس گزاری شده

lovely3

clip converter online سایتی برای تغییر فرمت کلیپ ها به صورت آنلاین

حدود یک سال می شه که من از این سایت برای تغییر فرمت و مستقیم کردن فایلهای ویدئوئی youtube استفاده می کنم . طریقه کارکردن با اون هم بسیار ساده و راحته و جالب اینکه از زبان فارسی هم حمایت می کنه ! برای عوض کردن زبان از پرچم های بالای سایت پرچم ایران رو انتخاب می کنید و زبان فارسی می شه .... لینک مورد نظرتون از youtube رو در مستطیل اون می چسبونید و یا اگر در کامپیوتر خودتون دارید آپلود می کنید فرمت مورد نظر رو انتخاب کرده و کانورت را می زنید کمی پائین تر روی دکمه استارت کلیک می کنید پس از چند لحظه ، سایت توسط سرورهای بسیار قوی خودش کار تبدیل رو انجام داده و فرمت جدید به همراه لینک مستقیم با پهنای باند وسیع رو دار اختیار شما می ذاره !! و تازه از شما تشکر هم می کنه ! فرمت ها ی زیر رو هم پشتیبانی می کنه :

MP3, AAC, WMA, M4A, OGG, MP4, 3GP, AVI, MPG, WMV and FLV Converter / Downloader!

درجهان سوم اگر مملکتت را آباد کنی ، خانه ات را خراب می کنند!

(( پرفسور حسابی ))

12. 22 کاربرِ زیر از hatamtv بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,523

clappin

تو این پست یکی از کشفیات سالها و یا حتی قرن ها دانلودمو میذارم امیدوارم کوفتتون بشه این سایت زیر سایت دانلود فیلم هست که فیلم های سینمایی رو اکثرا با کیفیت hd هستن رو برای دانلود میذاره 480p-720p-1080p
    حالا
    فرقش با بقیه چیه فرقش اینه که یکی از جاهایی که فیلمو اپلود میکنه سایت mediafire هست که برای ما یعنی لاس وگاس
    فیلمای آسیای شرقی هم داره یعنی بزن بزنا
    به کسی هم که خاک اینترنت نخورده نگین زوده به این راحتی به همه چی برسن بذارین یکم بگردن بعد
    http://www.i-max.vn

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,523
    http://www.hdmusicvideos.org
    این سایت همون تری که اسمش روشه موزیک ویدیو با کیفیت بالا داره البته فیل*تره ولی اگه وی پی دارین خیلی عالیه اکثر ویدئو ها رو داره

15. 19 کاربرِ زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No news, Good news
    سپاس
    1,457
    از این کاربر 2,939 بار در 769 پست سپاس گزاری شده
    یه سایت میگم خوراکه رد کردن تحریم علیه ایرانیاس!

FileHippo.com - Download Free Software

نمیدونم آشناییت داشتید باهاش یا نه ولی هر نرم افزاری که بخاطر IP ایران اجازه دانلود نداریم به روزش تو این سایت هست

به قول دوستمون امیدوارم کوفتتون بشه

17. 22 کاربرِ زیر از MaMaD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 30 1231126 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع