برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
مطلبي که مشاهده مي کنيد
در سطل زباله ي انجمن مي باشد

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: کدام آپلودسنتر را میپسندید؟

رأی دهندگان
22. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • هیپ فایل

10 45.45%
  • آپلودباز

13 59.09%
  • آپلودفا

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 18
    سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,074 بار در 811 پست سپاس گزاری شده

نظرسنجی : آپلود سنتر های مورد استفاده فروم

با سلام خدمت دانلودر های عزیز خودم!

دوستان اطلاع دارن که فروم تقریبا از زمانی که کار خودش رو شروع کرد علاوه بر قرار دادن لینک ها در قسمت پرتال سایت ،لینک های مستقیم و غیر مستقیم سریال ها رو هم با کمترین زمان ممکن بعد از پخش رسمی سریال در سایت های خارجی، در فروم سایت قرار میده.سریال هایی که در فروم قرار میگیره به علت گستردگی و تعداد زیاد ،امکان قرار گرفتن اونها موقتا در سرور اختصاصی سایت نیست و فقط سریال های معروف و پرمخاطب قرار میگیره ،لذا ما فعلا از چند آپلود سنتر معروف برای آپلود سریال ها استفاده میکنیم.

دوستان در هر تاپیک درخواست لینک های مختلف از آپلود سنتر های مختلف میکنند که عمدتا از دو آپلودسنتر آپلودباز و هیپ فایل هستند.بنابراین خواستم یه نظرسنجی قرار بدم که ببینیم دوستان با کدوم آپلود سنتر راحت تر هستن و دانلود بدون دردسری دارن

در ضمن عزیزان دل میتونند علاوه بر شرکت در نظر سنجی ،در پایین همین تاپیک نظر خودشون را با توضیح بیان کنن.

ارادتمند شما

2. 7 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,142 بار در 176 پست سپاس گزاری شده
    با تشکر از زحمت بی دریغی که میکشین.

من هیپ فایل رو شخصا ترجیح میدم...چون تا وقتی فایل رو پاک نکنی پاک نمیشه و همیشه هم ارتباط رو برای دانلود فایل برقرار میکنه

از آپلودباز چیزی نمیدونم....فقط با هیپ فایل کار کردم...ولی شاید توی این چند روزه اکانتش رو بخرم...برای همین به هر دوشون رای میدم

4. 5 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,871
    از این کاربر 44,365 بار در 5,625 پست سپاس گزاری شده
    به نظر من در کل هیچ کدومشون خوب نیستن . جوابایی که از بخش پشتیبانیشون گرفتم و طراحی ای که از سایتاشون دیدم بهم ثابت کرده که توسط چند تا آدم بی تجربه مدیریت می شه. آپلودباز که با تغییرات اخیرش به نظر من رسما تعطیل شد !! ولی هیپ فایل شاید هنوز قابل استفاده باشه . در ضمن من از پارسا اسپیس هم استفاده میکنم و به جرات می تونم بگم بین تمامی ِ آپلودسنترها بیشترین کیفیت رو فعلا داره . (ریموت آپلودش) .
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

6. 4 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,401
    از این کاربر 85,413 بار در 9,064 پست سپاس گزاری شده
    اپلودباز که خوبه مگه چه تغییری کرده؟
    پارسا اسپیس حتما باید بخری تا بتونه دانلود پاز کنی درسته؟
    ولی اپلود باز مجانیه

8. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    به نظر من در کل هیچ کدومشون خوب نیستن . جوابایی که از بخش پشتیبانیشون گرفتم و طراحی ای که از سایتاشون دیدم بهم ثابت کرده که توسط چند تا آدم بی تجربه مدیریت می شه. آپلودباز که با تغییرات اخیرش به نظر من رسما تعطیل شد !! ولی هیپ فایل شاید هنوز قابل استفاده باشه . در ضمن من از پارسا اسپیس هم استفاده میکنم و به جرات می تونم بگم بین تمامی ِ آپلودسنترها بیشترین کیفیت رو فعلا داره . (ریموت آپلودش) .
    آره پارسا خیلی قویه.من خودم هم کیفیتش رو دیدم.انصافا خوبه.اونم به خاطر سرورهای قویشه و نه چیز دیگه.ولی یه بدی که دارن یه مقدار قیمتشون بالاست.من خودم هیپ فایل رو ترجیح میدم.هیپ فایل حداکثر سرعت ممکن رو بهت میده.ولی آپلودباز به قول جوادمون هی ریپ میزنه.سرعت دانلودش حداکثر نیست.
    هم هیپ فایل و هم آپلودباز بعضی موقع سرورهاشون خراب میشه و لیچ نمیکنن ولی آپلودباز واقعا بدتره و شب ساعت 3 یا 4 تا حدودهای 6 اصلا لیچ نمیکنه.دقیقا موقعی که من لازمش دارم برا سریال ها.حالا بعضی موقع وصل میشه.
    در کل من هیپ فایل رو ترجیح میدم.

10. 4 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    نقل قول نوشته اصلی توسط thorin نمایش پست ها
    اپلودباز که خوبه مگه چه تغییری کرده؟
    پارسا اسپیس حتما باید بخری تا بتونه دانلود پاز کنی درسته؟
    ولی اپلود باز مجانیه
    آره پارسا باید اکانت بخری.علاوه بر اون اگه بخوای برای دوستای دیگه خودت هم لینک مستقیم اون لینک رو بدی ،دوباره باید فضا بخری.اگه اشتباه نکنم.نوژن بیشتر با پارسا کار کرده

12. 5 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,871
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    آره پارسا باید اکانت بخری.علاوه بر اون اگه بخوای برای دوستای دیگه خودت هم لینک مستقیم اون لینک رو بدی ،دوباره باید فضا بخری.اگه اشتباه نکنم.نوژن بیشتر با پارسا کار کرده
    پارسا اسپیس باید اکانتش رو حداقل بسازین . ولی اجازه ی دانلود به همه ی کاربرا رو می ده . فقط کسایی که سرویس وِیژه ندارن باید چند ثانیه قبل از دانلود صبر کنن.
    شما کلا اگر اکانتش رو بسازین و یوزر پسش رو توی دانلود منیجرتون وارد کنین راحت تر می تونین باهاش کار کنین . من یه مدتی هست که سرعتم خیلی بالا رفته .. نه رپیدباز , نه آپلودباز و هیپ فایل و.. به من سرعت کامل (حتی با 16 تا کانکشن) نمی دن . فقط پارسا اسپیس هست که می تونم باهاش با حداکثر سرعتم دانلود کنم.
    ======================================
    در ضمن هیپ فایل بدی ای که داره اینه که نمی شه بیشتر از 1 گیگابایت در روز دانلود کرد . ولی بین این 3 تا گزینه می شه به هیپ فایل رای داد.

14. 4 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    پارسا اسپیس باید اکانتش رو حداقل بسازین . ولی اجازه ی دانلود به همه ی کاربرا رو می ده . فقط کسایی که سرویس وِیژه ندارن باید چند ثانیه قبل از دانلود صبر کنن.
    شما کلا اگر اکانتش رو بسازین و یوزر پسش رو توی دانلود منیجرتون وارد کنین راحت تر می تونین باهاش کار کنین . من یه مدتی هست که سرعتم خیلی بالا رفته .. نه رپیدباز , نه آپلودباز و هیپ فایل و.. به من سرعت کامل (حتی با 16 تا کانکشن) نمی دن . فقط پارسا اسپیس هست که می تونم باهاش با حداکثر سرعتم دانلود کنم.
    ======================================
    در ضمن هیپ فایل بدی ای که داره اینه که نمی شه بیشتر از 1 گیگابایت در روز دانلود کرد . ولی بین این 3 تا گزینه می شه به هیپ فایل رای داد.
    به همه کاربران که اجازه میده ولی فکر کنم بهشون لینک مستقیم نمیده مگه اینکه از قبل براشون فعال کرده باشین که دانلود مستقیم داشته باشن اون فایل رو.درسته؟

16. 3 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,871
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    به همه کاربران که اجازه میده ولی فکر کنم بهشون لینک مستقیم نمیده مگه اینکه از قبل براشون فعال کرده باشین که دانلود مستقیم داشته باشن اون فایل رو.درسته؟
    آره گقتم اجازه ی دانلود می ده. ولی مزایای دانلود سرویس ویژه رو نداره. واسه همینم هست که کیفیت سرویسش بالاست . اگر بخواد به کاربرای رایگان هم اجازه ی دانلود با سرعت بالا رو بده سرویسش می ترکه

18. 4 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    این اظلاعیه سایت هیپ فایل هست

محدودیت دانلود برای کاربران رایگان بیش از یک گیگ ارتقا یافت

کاربرانی که ثبت نام عادی انجام میدهند میتوانند روزی 5 گیگ دانلود انجام دهند و دوستانی که ثبت نام نکردند و به سایت لاگین نیستند روزانه 2 گیگ امکان دانلود را دارند و تا زمانی که 5 یا 2 گیگ خود را کاملا مصرف نکرده اند میتوانند یک فایل با حجم 10 گیگ هم دانلود کنند

20. 4 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع