برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 156 از 274 اولیناولین ... 56106131146154155156157158166181206256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط jackbauer2012 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گلم
    یه مشکلی داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی ام کنم
    جدیدا رم کامپیوتر ام 8 گیگ کردم ولی یه مشکلی پیش اومده که یهو وسط کار Bluescreen میشه!نمیشه به قطع گفت مشکل از رم هست ولی از وقتی که ارتقا دام اینجوری شده! من یه برنامه تحت عنوان Bluescreen View گرفتم که مشکل بلو اسکرین رو تشخیص میده براتون 2تا فایل txt از این ارور ها رو گزاشتم ببینید میتونید کمکی بکنید ممنون
    اینم لینک:http://filemoney.com/w5c1dj0w4go2.html
    در فایلی که شما گذاشتید یک مشخصه اصلی هست که به نظرم باید در حل این مشکل به اون توجه کنید و اون هم مشکل "Dxgkrnl.sys BSOD" هست.
    در توضیح این مشکل ذکر دو نکته لازم است. اول اینکه بدانید فایل های SYS در ویندوز چه کاره هستند. فایل های SYS در ویندوز شامل فایل های با مشخصات درایور ها و یا تنظیمات اساسی ویندوز شما هستند.
    نکته دوم BSOD یا همان صفحه آبی است.
    مشکل مربوط به Dxgkrnl.sys BSOD میتواند علت های زیادی داشته باشد که یکی از علت های اصلی آن ناسازگاری RAM شما با ویندوز هست که این اشکال میتواند به خاطر ایراد RAM جدیدی که در کامپیوتر نصب کردید می تواند باشد و یا ناسازگاری ویندوز یا دیگر قطعات کامپیوتر شما با آن.

شاید اولین قدم در اینکه آیا مشکل "بلو اسکرین" شما واقعا از رم جدیدی که نصب کردید هست یا نه این باشد که ابتدا رم جدید را از کامپیوتر جدا کنید و ببینید آیا مشکل "صفحه آبی" همچنان برقرار هست یا نه، اگر مشکلی نبود که مشکل از رم جدید است. حال برای اینکه ببینید خود رم مشکل دارد و یا مشکل از ارتباط بین رم جدید و قطعات کامپیوتر شماست باید از برنامه های تستر استفاده کنید که به نظر برنامه Memtest برنامه مناسبی است. راهنمای استفاده از این برنامه را هم از اینجا ببینید.

4. 16 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها
    در فایلی که شما گذاشتید یک مشخصه اصلی هست که به نظرم باید در حل این مشکل به اون توجه کنید و اون هم مشکل "Dxgkrnl.sys BSOD" هست.
    در توضیح این مشکل ذکر دو نکته لازم است. اول اینکه بدانید فایل های SYS در ویندوز چه کاره هستند. فایل های SYS در ویندوز شامل فایل های با مشخصات درایور ها و یا تنظیمات اساسی ویندوز شما هستند.
    نکته دوم BSOD یا همان صفحه آبی است.
    مشکل مربوط به Dxgkrnl.sys BSOD میتواند علت های زیادی داشته باشد که یکی از علت های اصلی آن ناسازگاری RAM شما با ویندوز هست که این اشکال میتواند به خاطر ایراد RAM جدیدی که در کامپیوتر نصب کردید می تواند باشد و یا ناسازگاری ویندوز یا دیگر قطعات کامپیوتر شما با آن.

شاید اولین قدم در اینکه آیا مشکل "بلو اسکرین" شما واقعا از رم جدیدی که نصب کردید هست یا نه این باشد که ابتدا رم جدید را از کامپیوتر جدا کنید و ببینید آیا مشکل "صفحه آبی" همچنان برقرار هست یا نه، اگر مشکلی نبود که مشکل از رم جدید است. حال برای اینکه ببینید خود رم مشکل دارد و یا مشکل از ارتباط بین رم جدید و قطعات کامپیوتر شماست باید از برنامه های تستر استفاده کنید که به نظر برنامه Memtest برنامه مناسبی است. راهنمای استفاده از این برنامه را هم از اینجا ببینید.
    ممنون میکادوی عزیز فقط یه چندتا سوال
    چون خودم رم هارو جا زدم یکی از رم هارو با فشار زیاد جا زدم رو یکی از اسلات ها(2 تا رم 4 گیگ هست) برای اون که نیست؟؟چون ویندوز بالا میاد و 8 گیگ رم هم میشناسه حتی از طریق بایس هم چک کردم مشکلی نبود
    من خودم همش میگم نکنه یکی از رم هارو بدجا زدم رم آسیب دیده که این جوری صفحه آبی میشه!قبلا یه رم 4 داشتم این مشکل رو نداشتم جدیدا رم دوال چنل گرفتم اینجوری شده!از لحاظ مادربرد ام که جدید گرفتم و تا 32 گیگ رم با باس 1600 رو جواب میده که رم های من ام 1600 هستند!ویندوز ام 8 هست! واقعا دیگه هنگ کردم!اون برنامه memtest ام نمیدونم چرا کار نکرد یعنی نسخه که رو فلش بود دانلود کردم بوت ام گزاشتم رو فلش ولی باز نشد!
    به نظرت ویندوز جدید نصب کنم مشکل حل میشه؟؟

6. 3 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jackbauer2012 نمایش پست ها
    به نظرت ویندوز جدید نصب کنم مشکل حل میشه؟؟
    در پیام خصوصی بحث رو ادامه خواهیم داد

8. 9 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

دوستان خسته نباشید من یه مشکلی واسم پیش اومده که خیلی کلافم کرده هرکی بتونه کمک کنه مشکلم رفع شه به عنوان هدیه و بخاطر اینکه واقعا خوشحال میشم یه شارژ 20هزار تومانی به عنوان هدیه بهش میدم
    من یه هارد اکسترنال دارم که کلی سریال توش بود بعد وصل کردم به لب تاب داداشم همشون رفتن فقط بک آپ مونده حالا می خوام باز کنم ارور میده فرمتشم vhdx هست نمی دونم چه برنامه استفاده کنم یا کلا چه کار کنم که سریالام برگرده جزییات بیشتر در عکس های زیر
    عکس اول گزینه دوم بک آپ 50 گیگی بعدم ارور و فرمت عکس

10. 2 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    516
    از این کاربر 1,144 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alibrbad نمایش پست ها
    دوستان خسته نباشید من یه مشکلی واسم پیش اومده که خیلی کلافم کرده هرکی بتونه کمک کنه مشکلم رفع شه به عنوان هدیه و بخاطر اینکه واقعا خوشحال میشم یه شارژ 20هزار تومانی به عنوان هدیه بهش میدم
    من یه هارد اکسترنال دارم که کلی سریال توش بود بعد وصل کردم به لب تاب داداشم همشون رفتن فقط بک آپ مونده حالا می خوام باز کنم ارور میده فرمتشم vhdx هست نمی دونم چه برنامه استفاده کنم یا کلا چه کار کنم که سریالام برگرده جزییات بیشتر در عکس های زیر
    عکس اول گزینه دوم بک آپ 50 گیگی بعدم ارور و فرمت عکس
    http://answers.microsoft.com/en-us/w...4-ae26ef339fdb
    اینجا توضیح داده.
    http://www.eightforums.com/tutorials...ndows-8-a.html
    اینم بخون
    اینی که میگی vhdx فقط روی ویندوز 8 باز میشه. همون ایمیجه تقریبا. باید نرم افزار باز کردن ایمیج رو داشته باشی بعد

12. 9 کاربرِ زیر از CyrusGreat بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

ويندوز من هم ٨ ، ولي هر كار كردم باز ارور ميده، زبانمم در اون حد نيست ولي مي فهمم، باز ممنون ولي نشد نميدونم ديگه چه كار كنم

14. 2 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

دوستان خواهش میکنم که کمک کنید این مشکل عجیب من هم حل بشه.
    من یک سری فیلم HD حجم بالا دارم که بعضی هاش دو پارت یا سه پارت هستن پارت ها معمولا 4 گیگی هست..چون زیرنویس ها یک تیکه هستن میخوام این پارت ها که فرمت mkv هستند را با برنامه MKVMERG به هم بچسبونم که یک فایل یک تیکه بشه..مشکل اینه وقتی که با برنامه اینکارو میکنم فایل ساخته شده را پخش میکنم فقط قسمت اول را نمایش میده و نمیشه رو فیلم جلو زد..تو MKVplaye زمان کل فیلم را صحیح نشون میده..مثلا بعد چسبوندن دو فایل 4 گیگی که هرکدوم حدودا" یک ساعت هستند یک فایل هشت گیگی ساخته میشه و نشون میده اما وقتی میرم آخر فیلم یاهنگ میکنه یا آخر پارت اول را نشون میده فقط.انگار دارم پارت اول را میبینم اما حجمش مجموع دو فایل هست..فایل را با دستگاه مدیا پلیر wdplayer وحتی اتصال مستقیم هارد و فلش به تی وی هم امتحان کردم ..همین مشکل هست.
    توجه کنید که فایلها RAR , zip نیستن ..اونجوری بلدم که پارت ها را بهم بچسبونم ...با MKVMERG این مشکل را دارم .ورژن آخرش را هم نصب کردم.
    ممنون میشم کمک کنید

16. کاربر زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

i want to play a game
    سپاس
    1,448
    از این کاربر 1,170 بار در 96 پست سپاس گزاری شده

دوستان من چندتا زیرنویس با فرمت as*s دارم ولی تو تی وی نشون نمیده...با سابتایتل ورک شاپ تبدیل کردم ولی خراب نشون میده زیرنویسو...توی http://subtitleconverter.net/ این سایت هم تبدیل کردم باز هم خراب نشون میده
    میشه یه برنامه یا سایته دیگه معرفی کنید...

18. 3 کاربرِ زیر از amir_maxpayne بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_maxpayne نمایش پست ها
    دوستان من چندتا زیرنویس با فرمت as*s دارم ولی تو تی وی نشون نمیده...با سابتایتل ورک شاپ تبدیل کردم ولی خراب نشون میده زیرنویسو...توی http://subtitleconverter.net/ این سایت هم تبدیل کردم باز هم خراب نشون میده
    میشه یه برنامه یا سایته دیگه معرفی کنید...
    بعد از اینکه با سابتایتل ورک شاپ تبدیلش کردی به srt ، باید با notepad انکودشو به unicode تغیر بدی . مثه عکس زیر :

20. 8 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان . من یه هارد اکسترنال مارک وسترن دیجیتال elements تقریبا یه سالی میشه که دارمش . گاهی اوقات یه صدای تیک میده . گاهی اوقاتم هی چشمک میزنه ولی کلا همیشه کار میکنه سریال میبینم موزیک گوش میدم کلا سیستم که روشن میشه وصل میشه به سیستم تا وقتی که سیستمو خاموش کنم . من کل زندگیم تو این هارده از سریالا تا موزیکام . میخوام ببینم اینکه اینجوری میشه مشکلی در اینده براش پیش میاد یا نه .
    Farewell

22. 2 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 156 از 274 اولیناولین ... 56106131146154155156157158166181206256 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع