برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 187 از 274 اولیناولین ... 87137162177185186187188189197212237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,350 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Raylan Givens نمایش پست ها
    آقای هومن
    احتمالا بچه ها توضیحات کاملی در مورد پارتیشن های RAW خدمت شما خواهند داد، فقط یه نکته ای رو بگم، در صورتی که اطلاعات خیلی مهمی رو این پارتیشن داری و قبلا پارتیشن RAW رو recover نکردی یا با دقت به حرف دوستان گوش کن یا به فردی هارد رو بده که قبلا Recover کرده باشه، وقتی رو پارتیشن RAW کلیک می کنی بعضی وقت ها پیغام میاد که دوست داری فرمت کنی یا نه، دقت کن، یه اشتباه شاید اطلاعاتت رو از بین ببره.

اطلاعات شما هنوز امکان بازیابی داره(اگر صدمه فیزیکی به هارد وارد نشده باشه). امکان داره در حالت خوش بینانه، قسمتی از هارد 250 گیگابایتی شما Partition Table اش از بین رفته باشه و به همین خاطر باشه که نمی تونی فایل ها رو ببینی.

بر اساس تجربه شخصی استفاه از EaseUS رو پیشنهاد میکنم، این لینک رو مشاهده کنید، دقیقا مشکل شماست، ولی باز هم پیشنهاد میکنم، اگر تجربه کافی ندارید و اطلاعات مهم هست، ریسک نکنید و کار رو به فردی که تخصص لازم داره محول کنید.

4. 8 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,998
    از این کاربر 45,653 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها
    آقای هومن
    احتمالا بچه ها توضیحات کاملی در مورد پارتیشن های RAW خدمت شما خواهند داد، فقط یه نکته ای رو بگم، در صورتی که اطلاعات خیلی مهمی رو این پارتیشن داری و قبلا پارتیشن RAW رو recover نکردی یا با دقت به حرف دوستان گوش کن یا به فردی هارد رو بده که قبلا Recover کرده باشه، وقتی رو پارتیشن RAW کلیک می کنی بعضی وقت ها پیغام میاد که دوست داری فرمت کنی یا نه، دقت کن، یه اشتباه شاید اطلاعاتت رو از بین ببره.

اطلاعات شما هنوز امکان بازیابی داره، قسمتی از هارد 250 گیگابایتی شما Partition Table اش از بین رفته و به همین خاطر نمی تونی فایل ها رو ببینی.

بر اساس تجربه شخصی استفاه از EaseUS رو پیشنهاد میکنم، این لینک رو مشاهده کنید، دقیقا مشکل شماست، ولی باز هم پیشنهاد میکنم، اگر تجربه کافی ندارید و اطلاعات مهم هست، ریسک نکنید و کار رو به فردی که تخصص لازم داره محول کنید.
    فردا میبرم میدم به خودش . 4 روز علاف شدم ، 1 روز هم روش ...

6. 2 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

درایوت پریده ، فکر نکنم بشه اطلاعاتشو برگردوند .

ویرایش : همینی که جناب میکادو گفت انجام بده .

8. 3 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,350 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

فردا میبرم میدم به خودش . 4 روز علاف شدم ، 1 روز هم روش ...
    یک نکته رو مد نظر داشته باشید، کافی نت یا افرادی که ویندوز اتوماتیک نصب می کنند معمولا این کاره نیستند، برای هارد معمولا به کلینیک های مرتبط با هارد مراجعه میکنند که در بعضی مواقع اطلاعات هاردی که به صورت فیزیکی هم صدمه دیده بازیابی می کنند.

من از ابتدا در جریان مشکل سیستم شما نیستم که بدونم چرا هارد این اتفاق براش افتاده، ولی اگر هارد سالم بوده و سیستم رو به فردی دادید تا ویندوز جدید نصب کنه و بعد چنین اتفاقی برای هارد افتاده... خب به نظر نمیرسه اون فرد آدم مناسبی برای حل مشکل شما باشه! چون خودش هم نمیدونه چی کار کرده!

در انتخاب فرد متخصص دقت لازم داشته باشید.

10. 6 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

یه سوال.
    روی سیستمم ویندوز 8.1 یه فیلم بود از شانس فیلم تولد پسرمم بود. تو دسکتاپ ذخیره بود ویندوز بالا نیومد دادم عوضش کردن. الان ویندوز رو دوباره عوض کردم و سون نصب کردم. آیا میشه اون فیلم رو باز یابی کرد یا دیگه نمیشه.

12. کاربر زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,905
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAB-1363 نمایش پست ها
    یه سوال.
    روی سیستمم ویندوز 8.1 یه فیلم بود از شانس فیلم تولد پسرمم بود. تو دسکتاپ ذخیره بود ویندوز بالا نیومد دادم عوضش کردن. الان ویندوز رو دوباره عوض کردم و سون نصب کردم. آیا میشه اون فیلم رو باز یابی کرد یا دیگه نمیشه.
    نه اگه تو دسکتاپ بوده حتما پاک شده.دستکتاپ هم رو درایو ویتدوز هستش که با تعویض ویندوز پاک میشه

14. 2 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218
    از این کاربر 705 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAB-1363 نمایش پست ها
    یه سوال.
    اگه خيلي فيلم واستون مهمه ميتونيد ريكاوري كنيد و احتمال برگشتنش خيلي خيلي زياده

Sent from my iPhone using Tapatalk

16. 2 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,998
    از این کاربر 45,653 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها
    آقای هومن

اطلاعات شما هنوز امکان بازیابی داره(اگر صدمه فیزیکی به هارد وارد نشده باشه). امکان داره در حالت خوش بینانه، قسمتی از هارد 250 گیگابایتی شما Partition Table اش از بین رفته باشه و به همین خاطر باشه که نمی تونی فایل ها رو ببینی.

من کارهاشو انجام دادم و حالا که میخوام ریکاوری رو بزنم، کد میخواد؛ که برای خودش کار نمیکنه. هر جا رو هم گشتم چیزی پیدا نکردم.

18. 4 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The hardest thing to do is watch the one you love, love some
    سپاس
    830
    از این کاربر 544 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

من کارهاشو انجام دادم و حالا که میخوام ریکاوری رو بزنم، کد میخواد؛ که برای خودش کار نمیکنه. هر جا رو هم گشتم چیزی پیدا نکردم.

منم قبلا این مشکل برام پیش اومده و از برنامه Together Share Data Recovery استفاده کردم و شکلم حل شد. کرکش هم توی نت پیدا میشه
    میدونی کجا دلم می‌شکند؟

جایی که یه حرومزاده
    به یه بچه یتیم بگه : بی‌پدر

20. 5 کاربرِ زیر از Maa vampire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

من هر موقع میخوام هارد اکسترنال رو اجکت کنم با این ارور مواجه میشم ! مجبورم سیستم رو خاموش یا ریستارت کنم تا تمام پروسس ها بسته بشه و بعد هارد رو در بیارم ، کسی راه حلی واسه این مشکل داره؟

Windows can't stop your 'Generic volume' device because a program is still using it. Close any programs that might be using the device, and then try again later
    Farewell

22. 2 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 187 از 274 اولیناولین ... 87137162177185186187188189197212237 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع