برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 219 از 274 اولیناولین ... 19119169194209217218219220221229244269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Damn it
    سپاس
    3,305
    از این کاربر 4,077 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط g0dsend313 نمایش پست ها
    احتمال زیاد مشکل آپدیت خودکار داشتید که وسطش ریست کردید اینطور شده
    سلام ممنون. نه. آپدیت خودکار رو از طریق Services.msc توی Run ویندوز و گزینه‌ی Windows update غیرفعال کرده بودم.

4. 3 کاربرِ زیر از Ali.99 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,882
    از این کاربر 1,896 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط KEVIN GARVEY نمایش پست ها
    بچه ها یه مشکلم من دارم.

چند وقتیه تو لپ تاپم فلش میذارم هر چی داخلشه میره تو یه فایل دیگه و تو تی وی نمیاره. اصلا آیکون فلش تو بغل نمیاد. کنار درایو ها.

باید همه فایلها رو کپی کنی تو خود فلش تا بیاره.
    هر موقع درمیارم بعد میذارم هر چی توش هست به اصطلاح hidden میشه.
    کمک کنید لطفا
    سلام و عرض ادب ...

چند وقت پیش منم همین مشکل شمارو داشتم ...

و با نصب یه آنتی ویروس کم حجم (مخصوص فلش) کاملاً هم از سیستمم اون تروجان حذف شد و هم فلش پاکسازی شد .
    راه حلشم اول بیاد کامل ویندوز خودتون رو با این آنتی ویروس اسکن کنید و هرچی پیدا کرد پاک کنید .
    بعدش فلش رو پاکسازی کنید ...

امیدوارم که مشکلتون حل بشه .

اسم آنتی ویروس ( USBFix ) هست ...
    ( اخیراً پولی شده بود ولی من نسخه قبلیشو که رایگان بود رو دارم که کامل کار میکنه ) ... دانلود

موفق باشید .

6. 3 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,882
    از این کاربر 1,896 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.99 نمایش پست ها
    سلام دوستان. واسه پی سی من یه مشکلی پیش اومده. ویندوزشو اخیراً عوض کرده بودم. درایور و نرم افزارهای ضروری هم نصب کرده بودم.
    ویندوزم ۱۰ ـه. دیروز که روشنش کردم اول همه‌ش مرتب میاورد داریم چک می‌کنیم و سیستم رو خاموش نکنید.
    این دو تا عبارت رو مرتب پشت هم نشون میداد تا اینکه خسته‌م شد و ریستش کردم.
    بعد که باز روشن شد، این‌ مرتبه دسکتاب کلا سیاه شد و تسک‌بار هم همه‌ش میرفت و میومد و هیچ کاری نمیشد کرد حتی ایکون برنامه‌ها هم نبود روی صفحه.
    دفعه‌ی قبل هم ویندوزم همین شکل سیاه شده بود. اون دفعه ویندوز ۸.۱ بود عوضش که کردم یک هفته‌ای ردیف بود تا دیروز.
    این مرتبه رو مطمئنم ویروس نداشتم چون آنتی‌ویروس آپدیت شده بود و اسکن هم می‌کردم هر از گاهی موردی نداشت.
    خودم حدس میزنم مشکلش Hardware ـی‌ـه. الان باز ویندوز رو عوض کردم این‌بار رفتم سون :‌) ولی می‌ترسم باز همون آش باشه و همون کاسه
    ممکنه قطعات ضعیف شده باشن؟ مثلاً به‌خاطر استفاده‌ی زیاد؟ چون ۴۸ ساعت تقریباً یه‌بند روشن بود و داشتم ترتیب دیفندرز رو می‌دادم. نظرتون چیه؟
    آیا کسی هست مرا یاری کند؟چه دستِ گلی آب دادم؟ وضع وخیمه؟ امیدی هست پی‌سی‌ـم باز آدم بشه؟
    به یاری سبزتان نیازمندم مرسی
    سلام و عرض ادب خدمت علی عزیز ...

منم جدیداً ویندوز 10 رو به سیستمم نصب کردم دقیقاً همین متنی که نوشتی رو آورد که سیستم در حال چک هست خاموش نکنید .
    عین خودت حوصله ام سر رفت و رستارت کردم ... البته واسه من سه بار این اتفاق افتاد تا اینکه فهمیدم از آپدیت هست و
    رفتن به کل از run خاموشش کردم و دیگه از اون روز به بعد کامل کار میکنه .

ولی از بابت اینکه همین مشکل سیاه شدن رو در ویندوز 8.1 هم داشتی ! یه ذره شبهه وارد میکنه ...
    درضمن اینا به هیچ وجه ربطی به سخت افزارت ندارن ...
    از این رو میگم که سیستمم تقریباً 1 هفته ای میشه که خاموش نکردم و همینجوری داره واسم کار میکنه ... ( هم پی سی و هم لپ تاپ )
    خیالت راحت باشه که با روشن موندنش هیچ ضعفی به پی سی ات وارد نمیشه ولی این احتمالم هست که بعداز
    روشن ماندن طولانی ( یک ماهه ) پاورت از کار بیافته ...

نمیدونم در ویندوز سون هم همین مشکل رو داری یا نه !؟
    ولی اگه میتونی و برات مقدوره 10 رو دوباره نصب کنی و آپدیت هارو از همه جا غیرفعال کنی .

احتمالش خیلی کمه که دوباره این مشکل بیاد ...

امیدوارم به دردت بخوره ... شرمنده که زیاد نتونستم یاری ات کنم ...

موفق باشی .
    بابت تمامی زحماتی که واسه ترجمه ام میکشی واقعاً دمت گرم . سپاسگزارم ازت .

8. 6 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Damn it
    سپاس
    3,305
    از این کاربر 4,077 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eeD-Mj نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت علی عزیز ...

منم جدیداً ویندوز 10 رو به سیستمم نصب کردم دقیقاً همین متنی که نوشتی رو آورد که سیستم در حال چک هست خاموش نکنید .
    عین خودت حوصله ام سر رفت و رستارت کردم ... البته واسه من سه بار این اتفاق افتاد تا اینکه فهمیدم از آپدیت هست و
    رفتن به کل از run خاموشش کردم و دیگه از اون روز به بعد کامل کار میکنه .

ولی از بابت اینکه همین مشکل سیاه شدن رو در ویندوز 8.1 هم داشتی ! یه ذره شبهه وارد میکنه ...
    درضمن اینا به هیچ وجه ربطی به سخت افزارت ندارن ...
    از این رو میگم که سیستمم تقریباً 1 هفته ای میشه که خاموش نکردم و همینجوری داره واسم کار میکنه ... ( هم پی سی و هم لپ تاپ )
    خیالت راحت باشه که با روشن موندنش هیچ ضعفی به پی سی ات وارد نمیشه ولی این احتمالم هست که بعداز
    روشن ماندن طولانی ( یک ماهه ) پاورت از کار بیافته ...

نمیدونم در ویندوز سون هم همین مشکل رو داری یا نه !؟
    ولی اگه میتونی و برات مقدوره 10 رو دوباره نصب کنی و آپدیت هارو از همه جا غیرفعال کنی .

احتمالش خیلی کمه که دوباره این مشکل بیاد ...

امیدوارم به دردت بخوره ... شرمنده که زیاد نتونستم یاری ات کنم ...

موفق باشی .
    بابت تمامی زحماتی که واسه ترجمه ام میکشی واقعاً دمت گرم . سپاسگزارم ازت .
    سلام، سعید جان. مخلصم.
    برای غیرفعال کردن آپدیت من فقط همون راه ویندوز ران و سرویسِز.ام اس سی رو بلدم که از اون دیس‌ایبل کنم. همون کافی‌ـه؟
    البته گویا این روشـه جلوی تمام آپدیت‌ها رو نمیگیره. مثلاً ۳-۴ تا فـ‌ ـیـ لـ ـتـ ر شـ کـ ـن نصب دارم بعد هر بار که کرک‌شون می‌کنم،
    بعد از چند وقت، خود به خود آپدیت میشن و کرک می‌پره در کل گویا راهی نیست که نشه هیچی آپدیت نشه

جالبه برای اون ویندوز ۸.۱، ویندوزه ۲ سالی نصب بود مثل چی کار می‌کرد، مشکلی هم نداشت. یهو مشکی شد.
    بعد ویندوز ۱۰ـه هم ۲ هفته‌ای مثل همون چیز کار میکرد، باز عزادار شد .
    انگار اصلاً رفته بودم سیف مود. ایکون موس هم شده بود مثل ویندوز اکس‌پی بعد تسک‌بار هم مدادم میرفت و می‌اومد،
    فقط از طریق Ctrl + Alt + Delet میشه سیستم رو خاموش روشن کرد. ایکون‌های برنامه‌هام هم روی صفحه نبود.
    وینذوز سون رو تازه نصب کردم روی پی‌سی هنوز مشکلی پیش نیومده براش. ولی اگه باز سیاه‌پوش شد، مجدداً مراحمت میشم

مرسی در هر صورت، لطف داری عزیزم

10. 7 کاربرِ زیر از Ali.99 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    418
    از این کاربر 2,379 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

سلام
    چند روز پیش با یه صحنه وحشتناک روبرو شدم! درِ کیس‌ کامپیوترم رو یادم نیست آخرین بار کی باز کرده بودم، شاید اون اوایل که گرفته بودم! چند روز پیش که بازش کردم دیدم هرچی خاک و آشغال وجود داره توی کیس کامپوترم جمع شده دیگه از اون روز شبا خواب ندارم
    نمیدونم چطوری تمیزش کنم! دوست دارم هر چی قطعه هست جدا کنم و یکی یکی همه رو تمیز کنم تا خیالم راحت بشه، اما میترسم خراب بشه یا اصلا یادم بره هر قطعه کجا بود یا سیم اشتباهی بعدا بهش وصل کنم (بماند که توش نزدیک به 50 نوع سیم از اینور به اونور آویزون ـه و این هم رفته روی اعصابم)
    میخوام بدونم میشه قطعه‌ها رو جدا کنم؟ بعد با چی تمیز کنم؟ اگه ریسک داره و نباید جدا کرد پس چه کنم!
    یه کمی توی اینطور چیزها وسواس هم دارم برای همین اعصابم خرد شده. لطفا کمک کنید.
    راستی چند وقته صر و صداش هم کمی زیادتر شده. این راه حل نداره؟
    ممنون

12. 7 کاربرِ زیر از Rick Grimes بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,951
    از این کاربر 49,356 بار در 2,808 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rick Grimes نمایش پست ها
    سلام
    چند روز پیش با یه صحنه وحشتناک روبرو شدم! درِ کیس‌ کامپیوترم رو یادم نیست آخرین بار کی باز کرده بودم، شاید اون اوایل که گرفته بودم! چند روز پیش که بازش کردم دیدم هرچی خاک و آشغال وجود داره توی کیس کامپوترم جمع شده دیگه از اون روز شبا خواب ندارم
    نمیدونم چطوری تمیزش کنم! دوست دارم هر چی قطعه هست جدا کنم و یکی یکی همه رو تمیز کنم تا خیالم راحت بشه، اما میترسم خراب بشه یا اصلا یادم بره هر قطعه کجا بود یا سیم اشتباهی بعدا بهش وصل کنم (بماند که توش نزدیک به 50 نوع سیم از اینور به اونور آویزون ـه و این هم رفته روی اعصابم)
    میخوام بدونم میشه قطعه‌ها رو جدا کنم؟ بعد با چی تمیز کنم؟ اگه ریسک داره و نباید جدا کرد پس چه کنم!
    ممنون
    سلام
    در مورد گرد و خاک با یه سشوار میتونی از شر گرد و خاک راحت بشی ... اگر خیلی حساس شدی به تمیز کردن قطعات ، با روغن چرخ خیاطی (خیلی کم) و یه دستمال میتونی برقشون بندازی ... در مورد سیمها مطمئن باش حدود 70 درصد سیمها اضافس و به هیچی وصل نیست و در واقع فقط هاردت شلوغه به نظرت پیچیده اومده... از بین قطعات جدا کردن cpu و رم کار آنچنان سختی نیست و آموزشش تو اینترنت هم هست ... اما بقیه قطعات رو جدا نکنی بهتره
    در مورد صدا معمولا سر و صدا از سه جا هست ... فن cpu که راحت چسب روش جدا میشه ، مقداری روغن چرخ خیاطی توش بریز حله ... یکی دیگه فن پاوره که دقیقا مثل مورد قبله (اینا آموزشش با تصویر توی سایتها هست) ... اما مورد سوم فن کارت گرافیکه که احتمالا از مدارش خارج شده ... در مورد فن گرافیک ریسک نکن ببرش پیش تعمیرکار... البته اگر کار سنگین گرافیکی با سیستمت انجام نمیدی بیخیال صداش شو چون اساسا آسیبی به کارت گرافیک نمیزنه ... فقط صدا میده که بعد از چند دقیقه خودش گرم میشه و میفته توی مدار اصلیش و صداش هم قطع میشه

14. 8 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,910
    از این کاربر 13,622 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

سلام
    ممنون
    این
    و
    این

رو بخونید کامل راهنمایی کرده
    اولی دستورالعمل کامل داده
    دومی نبایدهارو شرح داده

16. 8 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,964 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

سلام
    ممنون
    با توضیحی که دادی بنظرم ریسک نکن. چند سال پیش ریسک کردم برام گرون تموم شد. ببر تعمیرات با یه پول اندک برات برق می‌ندازه.

18. 6 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 83 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

با سلام خدمت دوستان عزیز
    چند وقتیه تو سایت وقتی رو اسپویلرا کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و نمیتونم ببینمشون
    ضمنا از اخرین ورژن کروم استفاده میکنم و با مرورگر اج هم امتحان کردم دوباره باز نشدن
    میشه راهنمایی کنین چیکار باید بکنم؟

20. 7 کاربرِ زیر از sinaking123456 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaking123456 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    چند وقتیه تو سایت وقتی رو اسپویلرا کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و نمیتونم ببینمشون
    ضمنا از اخرین ورژن کروم استفاده میکنم و با مرورگر اج هم امتحان کردم دوباره باز نشدن
    میشه راهنمایی کنین چیکار باید بکنم؟
    برای منم همینطوره
    99 درصد مشکل از هسته انجمن هه

22. 6 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 219 از 274 اولیناولین ... 19119169194209217218219220221229244269 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع