برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 231 از 274 اولیناولین ... 31131181206221229230231232233241256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

(98201212+)
    مشترک گرامی :

سرویس اطلاع رسانی سازمان ثبت و اسناد با تعرفه ی 50تومن در روز برای شما فعال شد.(گو......خ ..د)
    مشکل کم داریم این مخابرات و اون بی ..... که شماره هارو در واختیار این Animals میزاره هم تو این گیرو ویری ولمون نمیکنن!
    دوستان کسی میدونه برا انصراف چیکار بیاد کرد ؟کدی ، مدی ، نداره بفرسیتم اینا از ما بکشن؟

.

4. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    (98201212+)
    مشترک گرامی :

سرویس اطلاع رسانی سازمان ثبت و اسناد با تعرفه ی 50تومن در روز برای شما فعال شد.(گو......خ ..د)
    مشکل کم داریم این مخابرات و اون بی ..... که شماره هارو در واختیار این Animals میزاره هم تو این گیرو ویری ولمون نمیکنن!
    دوستان کسی میدونه برا انصراف چیکار بیاد کرد ؟کدی ، مدی ، نداره بفرسیتم اینا از ما بکشن؟
    به ۲۰۱۲۱۲ کلمه off یا 5off رو بفرست
    به شماره ۸۸۰۰ هم یه اس ام اس خالی بفرستی اینجور سرویس های فعال رو برات نشون میده

6. 8 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سینا هستم
    سپاس
    48
    از این کاربر 925 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

1500 گیگ فیلم از هاردم پاک شده ، نرم افزاری هست بتونه کامل فیلم ها رو برگردونه ؟ ( هنوز تو هارد چیز جدیدی کپی نکردم که overwrite شده باشه)

کسی تجربه این چنینی داره ؟

8. 5 کاربرِ زیر از Heisen-berg بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisen-berg نمایش پست ها
    1500 گیگ فیلم از هاردم پاک شده ، نرم افزاری هست بتونه کامل فیلم ها رو برگردونه ؟ ( هنوز تو هارد چیز جدیدی کپی نکردم که overwrite شده باشه)

کسی تجربه این چنینی داره ؟
    من یه بار از EaseUS Data Recovery خیلی عجیب نتیجه گرفتم!یه چند سال پیش از یه فلش 4 گیگی 9 گیگ اطلاعات ریکاوری کردم!! و واقعا برام تعجب برانگیر بود.
    ولی بعد ها از همون نرم افزار برا هاردم استفاده کردم زیاد رضایت بخش نبود!
    نرم افزارهای بهتری هم هست صددرصد وجود داره ولی اگر یک روزی احتیاج داشته باشم به ریکاوری باز هم اینو انتخاب میکنم چون هنوز تو کف اون 9گیگی هستم که از تو فلش بیرون کشید!

.

10. 9 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

دوستان کسی می دونه این کلیپ هایی که مثلا صدا و سیما نشون میده و روشون از فونت فارسی با طرح و شکل های مختلف استفاده شده اصولا با چه نرم افزاری انجام میشه ؟ میدونم ممکنه خیلی حرفه ای باشه اگه نرم افزاری سراغ دارید فونت فارسی بتونم بچسبونم به ویدئو ممنون میشم معرفی کنید ... حرفه ای هم باشه مشکل نداره
    کلا تجربه ای در این زمینه دارید ممنون میشم بگید

12. 8 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه این کلیپ هایی که مثلا صدا و سیما نشون میده و روشون از فونت فارسی با طرح و شکل های مختلف استفاده شده اصولا با چه نرم افزاری انجام میشه ؟ میدونم ممکنه خیلی حرفه ای باشه اگه نرم افزاری سراغ دارید فونت فارسی بتونم بچسبونم به ویدئو ممنون میشم معرفی کنید ... حرفه ای هم باشه مشکل نداره
    کلا تجربه ای در این زمینه دارید ممنون میشم بگید

سلام.
    به صورت کلی میشه از نرم افزارهای فارسی نویس جانبی استفاده کرد. مثل LeoMoon ParsiNegar
    من اکثرا کارهای تکستیم رو داخل افتر با پلاگین Arabic Text انجام میدم که به صورت مستقیم میشه داخلش فارسی تایپ کرد. اگر پیدا نکردین بگین بنده دارمش.
    یه وقتهایی که میخوام سریعتر کارم با پریمیر راه بیفته از همون LeoMoon ParsiNegar استفاده میکنم.

چون مورد خاصی رو نگفته بودین به صورت کلی میگم که خیلی وقتها هم ممکنه اصلا آدم سراغ تایپ مستقیم در این برنامه ها نره. به صورتی که در برنامه های جانبی طراحی تصویر مثل فتوشاپ و یا حتی برنامه های 3بعدی آبجکتی از تکست ساخته بشه و در نرم افزارهای گرافیکی نام برده شده فقط آبجکت و یا تصویری از تکست استفاده بشه. چون اکثر اوقات لوگوی برندها و یا تکستهای خاص‌شون ابتدا با دست طراحی شده و بعدا به صورت دستی طراحی شده و اصلا کار به فونت کشیده نشده.

پ.ن: اگر مشکل فارسی نویسی در فتوشاپ ندارین هم میتونین اول تکست رو داخل فتوشاپ بنویسین و به صورت Transparent اون رو سیو کنید و تصویر تکست رو در برنامه ای که کار میکنین استفاده کنید.
    اگر با برنامه های ادوبی کار میکنین: از اونجایی که برنامه های Adobe کامل با هم سینک هستند، میتونین بدون گرفتن خروجی PNG، همان فایل PSD تصویر تکست رو مستقیم در افتر یا پریمیر استفاده کنید.

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

14. 14 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    777
    از این کاربر 774 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

سلام بر همگی
    جدیدا هر زمان که من لپ تاپم رو می بندم، به جای اینکه بره رو حالت Sleep، خاموش میشه!! کسی میدونه مشکل از کجاست؟

16. 4 کاربرِ زیر از ماهان734 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,511 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهان734 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    جدیدا هر زمان که من لپ تاپم رو می بندم، به جای اینکه بره رو حالت Sleep، خاموش میشه!! کسی میدونه مشکل از کجاست؟
    برو Control Panel بعد Power Options بعد از سمت چپ گزینه Choose what closing the lid does رو انتخاب کن و اونجا تنظیمات که مربوط به بستن لب تاپ (lid) هست رو به انتخاب خودت انجام بده

Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

18. 10 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

دوستان کامپیوتر من یه مشکل جالب پیدا کرده:
    وقتی خاموشه و روشنش میکنم مشکلی نیست!
    ولی وقتی میره رو استندبای دیگه روشن نمیشه ! یعنی روشن میشه ولی بالا نمیاد و هی زود زود میره استندبای و دوباره میخواد بیاد بالا که دوباه رمیره استندبای!!! و این چرخه تا آخرش تکرار میشه .
    ولی جالبش اینه که اگر در این وضعیت وقتی پریز رو بکشم و بعد دوباره وصل کنم و کامپیوتر رو روشن کنم همون پنجره ها و برنامه هایی که قبل استندبای باز بودن باز هستن!! یعنی انگار که برنامه ها از رم نمیپرن !
    هر شب هم وقتی خاموشش میکنم تا یکی دو دقیقه از تو کیس یه صدای خفیف (مثل ثانه شماری که در بازه ی 5 ثانیه ای تیک میزنه!) میاد که انگار به خاطر حرارت یکی از قطعه هاش هست که با خاموشی کامپیوتر داره خنک میشه.موقع کار کردن هم بعضا دیدی یهویی یه عکسی باز میکنی کلا هنگ میکنه مجبور میشی ریستارت کنی!

.

20. 3 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Its not easy being smart. And yes, that was condescending an
    سپاس
    282
    از این کاربر 2,790 بار در 318 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    دوستان کامپیوتر من یه مشکل جالب پیدا کرده:
    وقتی خاموشه و روشنش میکنم مشکلی نیست!
    ولی وقتی میره رو استندبای دیگه روشن نمیشه ! یعنی روشن میشه ولی بالا نمیاد و هی زود زود میره استندبای و دوباره میخواد بیاد بالا که دوباه رمیره استندبای!!! و این چرخه تا آخرش تکرار میشه .
    ولی جالبش اینه که اگر در این وضعیت وقتی پریز رو بکشم و بعد دوباره وصل کنم و کامپیوتر رو روشن کنم همون پنجره ها و برنامه هایی که قبل استندبای باز بودن باز هستن!! یعنی انگار که برنامه ها از رم نمیپرن !
    هر شب هم وقتی خاموشش میکنم تا یکی دو دقیقه از تو کیس یه صدای خفیف (مثل ثانه شماری که در بازه ی 5 ثانیه ای تیک میزنه!) میاد که انگار به خاطر حرارت یکی از قطعه هاش هست که با خاموشی کامپیوتر داره خنک میشه.موقع کار کردن هم بعضا دیدی یهویی یه عکسی باز میکنی کلا هنگ میکنه مجبور میشی ریستارت کنی!

درمورد سوال دوم ایده ای ندارم

درمورد اسلیپ و استندبای عرض کنم که سیستم عامل شما سون هست ؟

22. 3 کاربرِ زیر از 1passenger بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 231 از 274 اولیناولین ... 31131181206221229230231232233241256 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع