برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 230 از 274 اولیناولین ... 30130180205220228229230231232240255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,905
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط snr نمایش پست ها
    سلام مشکل من اینست که یکی از پارتیشن های هارد داخلی ام فایلهای جدیدی که در ان دانلود شده اکثرا مشکل پخش دارد و حتی کپی آن ها به هارد خارجی یا جای دیگر بسیار کند و غیرممکن است ولی check disk ویندوز خطای خاصی گزارش نمیکند چه راه حلی پیشنهاد دارید متشکر میشوم هرچه سریعتر راهنمایی کنید.
    احتمال قوی هاردتون مشکل بد سکتور داره.نرم افزار Hd tune pro رو نصب کنید بعد با این نرم افزار سالم بودن هاردتون رو چک کنید.اگه سالم بود اون درایو رو فرمت کنید و اگه نشون داد که سالم نیست باید هاردتون بره تعمیر

4. 4 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,964 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_dvd نمایش پست ها
    دو تا ترفند میشه زد(هر دو تقریبا ممکنه کمی تو سرعت دانلود تاثیر بذاره)
    اول اینکه تعداد کانکشن های دانلود بیاری روی یک یا دو تا که اینجوری موقع چسبیدن فایلها سریعتر انجام بشه.(شانزده تا باشه مثلا زمان چسبیدن این فایلها و درست کردن یک فایل خیلی طول میکشه)
    یا بیایی دو تا دانلود همزمان انجام بدی (کاری که خودم میکنم همیشه)اینجوری وقتی داره یک فایل میچسبه تو اون زمانش داره اون یکی فایل دانلود میشه.
    مورد اول که منتفیه. سرعت دانلود خیلی افت میکنه.

مورد دوم منظورتون اینه همزمان 2 فایل بذارم روی دانلود؟
    یا اینکه دانلود اولی تموم شد قبل ذخیره سازی, دانلود دومی رو شروع کنم؟ این کار رو بارها انجام دادم. چون سی پی یو با این کار دوبل کار میکنه تقریبا همون تاثیر رو تو افت دریافت فایل میذاره. هم سرعت دانلود زیر نصف عمل میکنه و هم سرعت ذخبره سازی افت میکنه. تقریبا خروجی با روش استاندارد یکیه.

6. 2 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    401
    از این کاربر 110 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها
    احتمال قوی هاردتون مشکل بد سکتور داره.نرم افزار Hd tune pro رو نصب کنید بعد با این نرم افزار سالم بودن هاردتون رو چک کنید.اگه سالم بود اون درایو رو فرمت کنید و اگه نشون داد که سالم نیست باید هاردتون بره تعمیر
    خیلی ممنون ولی ترجیحم این بود که به طریقی فایلهای سالم را که کپی میشود نه با سعی و خطا به طریقی بتوانم اول کپی کنم بعد فرمت

8. 3 کاربرِ زیر از snr بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,905

نقل قول نوشته اصلی توسط snr نمایش پست ها
    خیلی ممنون ولی ترجیحم این بود که به طریقی فایلهای سالم را که کپی میشود نه با سعی و خطا به طریقی بتوانم اول کپی کنم بعد فرمت
    اگه مشکل بد سکتور باشه نمی تونی کپی کنی

10. 4 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Nothing is Impossible
    سپاس
    448
    از این کاربر 710 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Lou Bloom نمایش پست ها

یا اینکه دانلود اولی تموم شد قبل ذخیره سازی, دانلود دومی رو شروع کنم؟ این کار رو بارها انجام دادم. چون سی پی یو با این کار دوبل کار میکنه تقریبا همون تاثیر رو تو افت دریافت فایل میذاره. هم سرعت دانلود زیر نصف عمل میکنه و هم سرعت ذخبره سازی افت میکنه. تقریبا خروجی با روش استاندارد یکیه.
    داداش eagleget رو یه امتحانی کن
    فکر کنم همونیه که شما می خوایید

12. 4 کاربرِ زیر از Skadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Lou Bloom نمایش پست ها

من تو دانلود شبانه تو بخش شروع خودکار تنظیم میکنم که مثلا ساعت دو شروع کنه به کار ..و تعداد دانلود همزمان هم میزارم مثلا دوتا
    خوب در حالتی که تعداد دانلود رو یک میزارم مثلا با سرعت 1 مگ در ثانیه میگیرم..اما وقتی میزارم روی دو تا دانلود همزمان هر کدوم نیم مگ در ثانیه دانلود میشن.
    این روش در نهایت خیلی تاثیر نداره تو زمان دانلود و استفاده مفیدم از حجم.در عوض زمان سوخته ندارم..معمولا هم این دو فایل همزمان تموم نمیشه دانلودش که بگم دو تا فایل دارم حالا باید چسبانده بشه به هم و بازم زمان بره
    تو زمانی که یک فایل تموم میشه دانلودش و در حال یکی شدن فایلهاش هست.. سرعت اون یکی فایل به همون یک مگ برمیگرده تا زمانی که تموم بشه و دانلود بعدی شروع بشه.

من سرعت سی پی یو نمیدونم چه ربطی داره به دانلود ...این وسط فکر کنم سرعت هارد خیلی بیشتر مربوطه..خودم کامپیوترم سی پی یو مال زمانی هست که استیون هاوکینگ میتونست چهار نعل راه بره..و هیچ وقت هم ندیدم موقع دانلود و یکی کردن فایل از 10% بیشتر بشه کارش تو تسک منیجر

برنامه Eagle get هم دانلود و نصب کردم..خیلی خیلی ضعیفه تو تنظیمات دانلود شبانه..و کلا از محیطش خوشم نیومد

14. 6 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

دوستان دنبال یه نرم افزار برا ویندوز میگردم که :
    یه تعدادعکس پروفایل و صورت رو بهش میدی و در خروجی این عکسهارو پشت سر هم و به صورت اسلاید و با یه اولگاریتم خاصی که بین این چهره ها برقرار میکنه به نمایش میزاره یعنی چهره ها از عکسی به عکس دیگه مثل فیس آف یا بهتر بگم مثل شیپ شیفتر ها!!! تغییر میکنه
    قبلا ازش استفاده کردم ولی متاسفانه اسمش یادم نمیاد.
    یه چیز تو مایه های نرم افزاری که توی house of cards فصل 5یا 6 بود که چهره کلیر و فرانک رو میکس میکرد ولی با این تفاوت که چندتا عکس رو پشت سرهم و به صورتی که از یک پرتره به پرتره ی دیگه به صورت شناور عوض میکرد ،تغییر می داد!

.

16. 3 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

دوستان یه مشکلی برام پیش اومده که یه چند روز پیش داشتم یه پرداخت اینترنتی انجام میدادم(از سیستم و خط خودم میخواستم برا خط دوستم ترافیک بگیرم !) که هرکاری کردم نمیتونستم رمز رو درست بزنم!!! یعنی انگار درگاه ایراد پیدا کرده بود و نمیذاشت با خط خودم برا خط دوستم شارژبگیرم!!خلاصه نشد و حلا بعد 5-6 روز میخواستم یه خرد انجام بدم که وقتی رمزو زدم نوشت دفعات ورود رمز اشتباه زیاده و ارور میده ونمیشه اصلا خرید انجام داد . درضمن کارتم رو هم تازه عوض کردم ولی ولی رمز اینترنتیشو نه عوض کردم و نه تغییر دادم.
    خواستم بپرسم به نظرتون چیکار باید بکنم ؟
    برم بانک ازشون سوال کنم ؟
    هیستوری کروم رو پاک کنم ؟(چطوری؟!)
    به نظرتون چبکار کنم؟

.

18. 3 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,905

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    دوستان یه مشکلی برام پیش اومده که یه چند روز پیش داشتم یه پرداخت اینترنتی انجام میدادم(از سیستم و خط خودم میخواستم برا خط دوستم ترافیک بگیرم !) که هرکاری کردم نمیتونستم رمز رو درست بزنم!!! یعنی انگار درگاه ایراد پیدا کرده بود و نمیذاشت با خط خودم برا خط دوستم شارژبگیرم!!خلاصه نشد و حلا بعد 5-6 روز میخواستم یه خرد انجام بدم که وقتی رمزو زدم نوشت دفعات ورود رمز اشتباه زیاده و ارور میده ونمیشه اصلا خرید انجام داد . درضمن کارتم رو هم تازه عوض کردم ولی ولی رمز اینترنتیشو نه عوض کردم و نه تغییر دادم.
    خواستم بپرسم به نظرتون چیکار باید بکنم ؟
    برم بانک ازشون سوال کنم ؟
    هیستوری کروم رو پاک کنم ؟(چطوری؟!)
    به نظرتون چبکار کنم؟
    اگه عابر کارت تعویضی با شماره و رمز جدیدی صادر شده باشه.باید رمز خرید اینترنتی رو دوباره بگیری
    احتمال مسدود شدن کارتتون هم به خاطر تکراد اشتباه رمز هستش که اونم باید بانک بری

20. 6 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها
    اگه عابر کارت تعویضی با شماره و رمز جدیدی صادر شده باشه.باید رمز خرید اینترنتی رو دوباره بگیری
    احتمال مسدود شدن کارتتون هم به خاطر تکراد اشتباه رمز هستش که اونم باید بانک بری
    اره از وسط شکست مجبور شدم بدم یکی جدیدش رو صادر کنن البته شماره کارت همونه ولی خوب رمزش اولش(برای استفاده از عابر بانک)رو عوض کردم ولی رمز دومش رو دست نزدم.
    فردا برم ببینم خدا کنه از بانک باشه .
    ممنون دوست عزیز

.

22. 7 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 230 از 274 اولیناولین ... 30130180205220228229230231232240255 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع