برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 261 از 274 اولیناولین ... 61161211236251259260261262263271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,601 تا 2,610 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط del@ نمایش پست ها
    عرضم به حضورتون،

هر چیز قدیمی (عهد باستان)، بهخاطر قدیمی بودنش چیز بدی نیست و نخواهد بود/
    میشه دربارش بحث کرد ولی من حالش رو ندارم/

اصلا اطلاعی از چنین برنامه هایی نداشتم و بعد از معرفی شما و هادی برنامه ها را نصب کردم .
    پرینت اسکرین کارم رو راه مینداخت. صفحه را ثبت میکرد و در پینت هم قرار میگرفت و ثبت میشد.

ایده قطب شمال جالب تر بود!

ولی در برنامه های شما، به یک مشکل برخوردم .. راهنمایی کنید، وقتی فیلم در حال پخش، full screen هست، چطوری عکس میگیرد؟!
    باید برنامه پخش فیلم (پات پلیر) را کوچک کنید و از محدوده عکس بگیرید ؟!
    اون که آره ولی snipping tool برنامه خود ویندوز هست.
    نه نیازی نیست برنامه رو کوچیک کنیم و همچین ایرادی رو نداره.
    هر دوی این عکس ها توسط snipping tool "از کل صفحه نمایش" گرفته شده:

Can't find yourself. Lost in your lies

4. 6 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,513 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

ولی در برنامه های شما، به یک مشکل برخوردم .. راهنمایی کنید، وقتی فیلم در حال پخش، full screen هست، چطوری عکس میگیرد؟!
    باید برنامه پخش فیلم (پات پلیر) را کوچک کنید و از محدوده عکس بگیرید ؟!
    اگه نرم افزار تو قسمت تول بار فعال باشه که میتونی از کلیدهای ترکیبی مثل آلت+پرینت اسکرین و .... استفاده کنی
    در حالت ماکسیمایز هم زمانی که نرم افزار پخش کننده رو پاز کنی فعال میشه و میتونی کارهای مختلف رو انجام بدی
    Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

6. 6 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,895
    از این کاربر 1,994 بار در 143 پست سپاس گزاری شده

ایده قطب شمال جالب تر بود! ولی کپچر کجاست!!
    از مسیر زیر یا استفاده از Ctrl + G

8. 6 کاربرِ زیر از ARCTIC بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    60
    از این کاربر 98 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه ی دوستان عزیز
    عزیزان من یه سوالی داشتم و احتیاج به راهنمایی دارم
    زمانی که شما میخوایید از تورنت لینکی رو دانلود کنید نوشته و اخطار داده که از وی... پی ...ان استفده کنید من سوالم اینه که فقط زمان شروع و دریافت لینک لینک تورنت باید به وی .. پی.. ان متصل باشیم و یا این که کلا تا اتمام دانلود فایل باید به وی .. پی.. ان وصل باشم ؟؟؟؟
    -----------------------------------------
    دوستان کسی راهی رو بلده ایپی رو به ایران تغیر بدیم؟؟؟

10. 8 کاربرِ زیر از SHIRACO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,918
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shiraco نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان عزیز
    عزیزان من یه سوالی داشتم و احتیاج به راهنمایی دارم
    زمانی که شما میخوایید از تورنت لینکی رو دانلود کنید نوشته و اخطار داده که از وی... پی ...ان استفده کنید من سوالم اینه که فقط زمان شروع و دریافت لینک لینک تورنت باید به وی .. پی.. ان متصل باشیم و یا این که کلا تا اتمام دانلود فایل باید به وی .. پی.. ان وصل باشم ؟؟؟؟
    -----------------------------------------
    دوستان کسی راهی رو بلده ایپی رو به ایران تغیر بدیم؟؟؟
    چون معمولا" سایت‌ها و سرورهای مگنت برای دانلود فایل تورنت ...یلتر می‌باشد پس به قند شکن نیاز دارید. ساز و کار تورنت هم بر مبنای p2p هستش یعنی شما بعد از اینکه فایل رو وارد نرم افزار کردید از دیگر افرادی که این فایل رو به اشتراک می‌گذارن یا همون سیدر‌ها فایل رو دریافت میکنید که اعمال محدودیت و یا مسدودیت برای افرادی که فایل رو به اشتراک می‌گذارن خیلی پایینه پس لازم نیست از قند شکن استفاده کنید ولی از روی تجربه میگم که روشن کردن قند شکن تاثیر نه چندان زیادی در دانلود داره که ممکنه بنا به دلایلی امکان اتصال به مبدا رو سرعت ببخشه و یا کند کنه، پس اگر فکر میکنید سرعت مطلوبی برای دانلود ندارید از قندشکن استفاده کنید شاید تغییری ایجاد شد

12. 10 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    60
    از این کاربر 98 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها
    چون معمولا" سایت‌ها و سرورهای مگنت برای دانلود فایل تورنت ...یلتر می‌باشد پس به قند شکن نیاز دارید. ساز و کار تورنت هم بر مبنای p2p هستش یعنی شما بعد از اینکه فایل رو وارد نرم افزار کردید از دیگر افرادی که این فایل رو به اشتراک می‌گذارن یا همون سیدر‌ها فایل رو دریافت میکنید که اعمال محدودیت و یا مسدودیت برای افرادی که فایل رو به اشتراک می‌گذارن خیلی پایینه پس لازم نیست از قند شکن استفاده کنید ولی از روی تجربه میگم که روشن کردن قند شکن تاثیر نه چندان زیادی در دانلود داره که ممکنه بنا به دلایلی امکان اتصال به مبدا رو سرعت ببخشه و یا کند کنه، پس اگر فکر میکنید سرعت مطلوبی برای دانلود ندارید از قندشکن استفاده کنید شاید تغییری ایجاد شد
    خیلی ممنون بابت راهنماییی
    فقط منظور بنده از نظر ایمنی و امکان هک شدن بود ..چون من ایران زندگی نمیکنم و مشکلی بابت سرعت داتلود و فیلتر بودن ندارم فقط همون بحث ایمنی هست؟؟؟

14. 5 کاربرِ زیر از SHIRACO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SHIRACO نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت راهنماییی
    فقط منظور بنده از نظر ایمنی و امکان هک شدن بود ..چون من ایران زندگی نمیکنم و مشکلی بابت سرعت داتلود و فیلتر بودن ندارم فقط همون بحث ایمنی هست؟؟؟
    اگه ایران زندگی نمیکنید به نظرم بهتره از ف*لتر شکن استفاده کنید یا هر طریق دیگه ای که ای پی تون رو بتونید ماسک کنید چون غیر از ایران اکثر کشور ها حق کپی رایت رو سعی میکنن رعایت کننند و تورنت یکی از نقض کننده هاش هست و تا جای که شنیدم پیگیری قانونی داره و ممکنه باعث مشکلات حقوقی مثل جریمه و اینا بشه

16. 6 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 713 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

arrow2 پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

سلام دوستان سال نو همه مبارک .من یه هارد اکسترنال 2 ترا wd elements blue دارم که از دیشب یهو بدون ضربه خوردن یا چیزی صدای تق تق میده و کامپیوتر شناساییش میکنه ولی درایوش رو بالا نمیاره کابل رو عوض کردم و با سیستم دیگه امتحانش کردم و به تلویزیون وصلش کردم ولی نتیجه نداده.دوتا سوال دارم؟
    اول اینکه مشکلش به نظرتون چیه قابل درست شدن هستش یانه بدون پاک شدن اطلاعاتش البته؟
    دوم ایا این مدل هارد رو میتونم به اینترنال تبدیل کنم یا نه؟ چون باکسش رو باز کردم جای خاصی برای وصل کردن کابل ساتا نداره

18. 5 کاربرِ زیر از hoto بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,545
    از این کاربر 8,005 بار در 547 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hoto نمایش پست ها
    سلام دوستان سال نو همه مبارک .من یه هارد اکسترنال 2 ترا wd elements blue دارم که از دیشب یهو بدون ضربه خوردن یا چیزی صدای تق تق میده و کامپیوتر شناساییش میکنه ولی درایوش رو بالا نمیاره کابل رو عوض کردم و با سیستم دیگه امتحانش کردم و به تلویزیون وصلش کردم ولی نتیجه نداده.دوتا سوال دارم؟
    اول اینکه مشکلش به نظرتون چیه قابل درست شدن هستش یانه بدون پاک شدن اطلاعاتش البته؟
    دوم ایا این مدل هارد رو میتونم به اینترنال تبدیل کنم یا نه؟ چون باکسش رو باز کردم جای خاصی برای وصل کردن کابل ساتا نداره
    صدای تق تق نود درصد موارد از جابجه جایی / شکستگی و مشکلات هد هارد هست که معمولاً در اثر ضربه ایجاد میشه ولی بعضی مواقع به دلیل کهولت سن هارد این مشکل ایجاد میشه و متاسفانه در اکثر موارد هد آسیب دیده قابل تعمیر نیست ولی اطلاعات داخلش اگه پیش تعمیرکار ببرید به احتمال زیاد قابل بازیابیه
    در ضمن متاسفانه تا الان موردی ندیدم کسی هارد اینترنال رو به اکسترنال تبدیل کنه

20. 7 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 713 بار در 156 پست سپاس گزاری شده
    سلام دوستان من الان دو هفته میشه که سرعت اینترنتم خیلی اومده پایین .امروز که با لب تاب از طریق وای فای وصل شدم سرعت عالی بود ولی وقتی لب تاب یا کامپیوتر رو به کابل شبکه وصل میکنم سرعت خیلی خیلی افت میکنه .مودم رو عوض کردم کابل شبکه رو عوض کردم روی لب تاب و کامپیوتر هم امتحان کردم ولی وقتی از طریق وای فای به مودم وصل میشم سرعت تا 900 تا 1 مگ میره ولی به محضه اینکه با کابل شبکه به مودم وصل میشم سرت میاد تا 50 حتی 20 کیلوبایت.شرکتی هم که اینترنت رو ازش خریداری کردم(اسیاتک)زنگ زدم همه چیز رو امتحان وبررسی کرد گفت مشکلی ندارم.موندم باید چیکار کرد؟خط خریداری شده 8مگ هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط hoto نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان دو هفته میشه که سرعت اینترنتم خیلی اومده پایین .امروز که با لب تاب از طریق وای فای وصل شدم سرعت عالی بود ولی وقتی لب تاب یا کامپیوتر رو به کابل شبکه وصل میکنم سرعت خیلی خیلی افت میکنه .مودم رو عوض کردم کابل شبکه رو عوض کردم روی لب تاب و کامپیوتر هم امتحان کردم ولی وقتی از طریق وای فای به مودم وصل میشم سرعت تا 900 تا 1 مگ میره ولی به محضه اینکه با کابل شبکه به مودم وصل میشم سرت میاد تا 50 حتی 20 کیلوبایت.شرکتی هم که اینترنت رو ازش خریداری کردم(اسیاتک)زنگ زدم همه چیز رو امتحان وبررسی کرد گفت مشکلی ندارم.موندم باید چیکار کرد؟خط خریداری شده 8مگ هستش
    کسی نبود راهنمایی کنه؟

22. 5 کاربرِ زیر از hoto بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 261 از 274 اولیناولین ... 61161211236251259260261262263271 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع