برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    سپاس
    11
    از این کاربر 84 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

زیرنویس فیلم Railroad Man محصول 1999 ژاپن

نام : Railroad Man | Poppoya
    سال ساخت : 1999
    ژانر فیلم : درام
    کشور تولید کننده : ژاپن
    پیوند : imdb
    قطاربانی در یک ایستگاه دور افتاده از مرکز ژاپن خبردار می شود که شغلی که عمری به پایش صرف کرده است، رو به اتمام است. چرا که شرکت قطار به این نتیجه رسیده است ایستگاه صرفه اقتصادی ندارد و باید بزودی بسته شود.
    قطاربان در مواجه با آینده ای نامعلوم و همسری فوت شده، خود را با گذشته تسلی می دهد؛ گذشته ای که بطور فزاینده ای در می یابد مملو از اولویت های اشتباه بوده است.

اگر اشتباه نکرده باشم این فیلم را اولین بار بصورت دوبله دیده بودم. ولی متاسفانه نام فیلم از یادم رفته بود. بعد که نام فیلم را پیدا کردم متاسفانه دوبله ای یافت نشد. بعد دنبال مترجم بودم که اونم موفق نشدم. تا اینکه بعد ماه و سال دلمو زدم به دریا و با زیرنویس انگلیسی های موجود تماشا کردم. در همین حین یکی از دوستان که دستی در ترجمه فیلم های قدیمی دارند، درخواست داده بودم که چون خبری از زیرنویس فارسی نبود خودم کار ترجمه رو شروع کردم و بعد متوجه پیام ایشون شدم که قبول کرده اند. ولی چون فیلم رو دیده بودم از ایشون درخواست دادم اگر شروع نکرده اند که نیازی نیست و خود کار را دنبال می کنم.
    درباره فیلم هم بگم بقول یکی از دوستان فیلم احساسی هستش. واسه من یجورایی حال و هوای یه فیلم شب کریسمسی بود مثل کریسمس کارول یا سرود کریسمس. فیلمی که خیلی وقت پیش دیده بودم و برام خاطره شده بود. حال میده یه شب سرد و برفی بشینید پای تلویزیون و خانوادگی تماشا کنید.

2. 14 کاربرِ زیر از Abraham بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :