برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 44
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

Private Practice | بحث و تبادل نظرِ کُلّی

همونطور که اطلاع دارید دوستان عزیزمون آیدین و مرتضی، از گروه ترجمه ی TvWorld چندی پیش کار خودشون برای ترجمه و زیرنویس سریال Private Practice رو آغاز کردن.
    توی این تاپیک صجبتامون رو در مورد فصل اول این سریال زیبا و قسمت های مختلفش و اتفاقاتی که درش میفته انجام خواهیم داد .

فقط از اونجا که تاپیک برای بحث کلی در مورد فصل اول هست، لطفا توجه داشته باشید متن هایی که داستان رو برای کاربرانی که سریال رو ندیدن لو میده حتما در تگ اسپویلر (
    ) قرار بدید .

2. 17 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'll forget to breathe someday
    سپاس
    20,764
    از این کاربر 12,149 بار در 1,099 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Private Practice | بحث و تبادل نظرِ کُلّی

عجب قسمتی بود این قسمت 7 یکی از بهترین قسمت هایی بود که تا حالا دیدم.
    اون جریان اون زن و شوهر که افتاده بودن توی دره واقعاََ یه جاهاییش بدجور استرس وارد میکرد.
    مثلاََ اونجایی که ادیسون و اون زنه توی ماشین بود و ماشین یه دفعه راه افتاد خیلی جالب بود!

ولی اصلاََ فکرشو نمیکردم اینطوری تموم بشه.

1

درباره سم و ادیسون من یه حدسایی میزدم که خوشبختانه به واقعیت تبدیل شد!
    جریان اون 2نوگل تازه شکفته هم خیلی اعصاب خوردکن بود! طرف نه تنها باک.رهگیش رو از دست داده بود، حامله هم شده بود!
    من جای پسره بود میرفتم و پشت سرم رو هم نگاه نمیکردم!!

شارلوت هم که طبق معمول عالی بود. و همینطور پیت و شلدون توی بار!

خسته نباشید آقا آیدین و آقا میلاد.

4. 7 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 0 بار در 0 پست سپاس گزاری شده

از سری سوم من مشکل مچ نبودن زیرنویس دارم یه صورتی که از ابتدا 1 یا 2 ثانیه زیرنویس با ویدیو اختلاف زمانی داره بعد کم کم این اختلاف زیاد میشه تا جایی که در پایان به حدود 1 دقیقه یا بیشتر میرسه
    البته خیلی سعی کردم اپیزودی با کیفیتی متفاوت از اونچه دارم واسه دانلود پیدا کنم ولی متاسفانه نتونستم
    کسی می تونه بهم کمک کنه
    ممنون

سپاس
    20,764

نقل قول نوشته اصلی توسط avesta_karim نمایش پست ها
    از سری سوم من مشکل مچ نبودن زیرنویس دارم یه صورتی که از ابتدا 1 یا 2 ثانیه زیرنویس با ویدیو اختلاف زمانی داره بعد کم کم این اختلاف زیاد میشه تا جایی که در پایان به حدود 1 دقیقه یا بیشتر میرسه
    البته خیلی سعی کردم اپیزودی با کیفیتی متفاوت از اونچه دارم واسه دانلود پیدا کنم ولی متاسفانه نتونستم
    کسی می تونه بهم کمک کنه
    ممنون
    من این نسخه که توی انجمن هست رو دانلود میکنم و مشکلی ندارم:
    http://tvworld.info/thread7514.html

این مشکل شما بنظر من یه داره حل داره و اونم اینه که دیالوگ اول و آخر رو با subresync هماهنگ کنید.
    من هم سر بعضی سریال ها این مشکل رو دارم که با این کار مشکل حل میشه. البته بدیِ این روش اینه که آخر سریال لو میره!

7. 5 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

زیرنویس ها با نسخه هایی که توی سایت برای دانلود قرار داده شده هماهنگه اما اگر مشکل شما چیز دیگه ایه و از Km استفاده میکنی از این دو کلید برای عقب و جلو بردن زیرنویس استفاده کن
    "]" "["

9. 5 کاربرِ زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    20,764

نقل قول نوشته اصلی توسط kingmiladkh نمایش پست ها
    زیرنویس ها با نسخه هایی که توی سایت برای دانلود قرار داده شده هماهنگه اما اگر مشکل شما چیز دیگه ایه و از Km استفاده میکنی از این دو کلید برای عقب و جلو بردن زیرنویس استفاده کن
    "]" "["
    من این مشکل رو داشتم آقا میلاد و فکر نکنم این روش جواب بده.
    مشکل اینه که هرچی این 2تا دکمه رو میزنی، بازم یکی دوثانیه بعد زیرنویس بهم میریزه.
    دلیلش رو نمیدونم ولی واسه بعضی سریال ها اتفاق میفته. تا آخر سریال آدم باید دستش روی این 2تا کلید باشه.
    مثلاََ زیرنویسی که با تاخیر 0.500- شروع میشه، آخر شاید با 70.000- تموم بشه.

11. 6 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

دوست عزیز، زیرنویس این سریال هماهنگ با نسخه ی dvd rip هست. شما میتونی این نسخه رو از انجمن خودمون که آقا میلاد لطف کردن و تاپیکشو قرار دادن دانلود کنید. احتمالا نسخه ای که شما دارید متفاوت هست.
    موفق باشید

13. 6 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,536 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

قسمت نهم ورق رو برگردوند یک سری زوایای پنهان از شخصیت پدر آدیسون بهمون نشون داد، روابط کارکترها هر اپیزود داره پیچیده تر میشه، از اونطرف مشکل شارلوت با وایولت رو داشتیم، مشکل شارلوت با کوپ را هم الان باید اضافه کنیم، مشکل وایولت با آدیسون هم گل درشت قصه است.
    این وسط رابطه ی ادیسون با پدرش رو هم نباید فراموش کنیم، یک چیزی که این سریال رو کاملا متمایزش کرده از نمونه های مشابه، تاکید بیشترش روی زندگی خصوصی اشخاص بازی هست.
    با جمله ای هم که کاپیتان به بیزی گفت به شدت منتظر قسمت دهم هستم، تا ببینیم این داستان به کجا میرسه ...

15. 8 کاربرِ زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036

دوستان قسمت 10 رو دیدید؟

فشار روحی که روی ادیسون بود رو خیلی خوب نشون دادن. صحبتاش با کاپیتان، بیزی، سم، خیلی جالب بود. معلوم بود که از درون داغون شده...
    شارلوت و کوپ هم خیلی اوضاشون بهم ریخته! البته به نظرم کوپ داره یه خورده زیاده روی میکنه. ولی اگه یادتون باشه قبلا به خاطر اون گندی که شارلوت زد و بهش خیانت کرد بخشیده بودتش. به خاطر همین یه خورده دچار تردید شده کوپ
    رویارویی وایولت و بیزی هم خیلی جالب بود و اون نگاه های سم به وایولت

قضیه ی دل هم که غیر منتظره و بسیار ناراحت کننده بود! توی این صحنه شدت ناراحتی دل رو نشون دادن! (که البته یه خورده بیرحمانه بود)
    مشاهده محتوا اسپویلر

در ضمن صحبت های پیت و وایولت هم خیلی جالب شده. این که پیت شرایط رو به وایولت ربط میده و وایولت رو به فکر فرو میبره، جالبه!

17. 7 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    20,764

قسمت های 9 و 10 رو پشت سر هم دیدم و هر دوقسمت هم واقعاََ خوب بودن.
    با اون غولی که ادیسن از کاپیتان ساخته بود اصلاََ فکرش رو نمیکردم که که کاپیتان تقریباََ بیگناه باشه. البته تقریباََ.
    وقتی که اون سوزان اومد من تقریباََ فهمیدم جریان چیه.
    یه چیزی که اعصاب منو خورد کرد این بود که مادر ادیسن کُلی منّت گذاشت که من از جوونیم زدم و پای شماها نشستم و ...
    خُب مجبورت کرده بودن مگه؟! حالا فوربز بودی که بودی!

صحنه ای که خونه دل آتیش گرفت واقعاََ غیر منتظره بود. خیلی شوکه شدم. از همون اول هم معلوم بود که هدر دوباره برمیگرده سمت مواد.
    ولی این دل رو من زیاد ازش خوشم نمیاد. بنظرم یه جورایی مصنوعی بازی میکنه.

بعد داستان کوپر رو هم با آقا آیدین موافقم. دیگه خیلی داره زیاده روی میکنه. یعنی واقعاََ اینقدر مهمه؟!
    اینا که با کُلی آدم میخوابن و مشکلی نیست ولی چون یه بار ازدواج کرده اینقدر بده؟
    فعلاََ که شارلوت داره کوتاه میاد ولی بنظرم دیگه کاسه صبرش لبریز بشه. البته یه جا گفت که هرچقدر طول بکشه من ازت معذرت خواهی میکنم ولی من فکر کنم که بالاخره شارلوت قاطی میکنه.

سم هم که چند قسمته نمکِ خونش زده بالا و شوخی های بامزه میکنه! بعضی هاش خیلی خنده دارن
    تقریباََ توی این چند قسمت، نرمال ترین شخصیت همین سم بوده.

یه چیز دیگه که رو اعصاب منه این وایولت هست. هرکاری دلش بخواد میکنه و بعد هم همرو با روانشناسی و اینا ماست مالی میکنه.
    خودش کُلی تو زندگیش گند زده، بعد بقیه رو هم نصیحت میکنه. بیخیال!
    یه صحنه ای که واقعاََ خوشم اومد صحبت های وایولت و پیت توی آسانسور بود که پیت بدجوری حالِ وایولت رو گرفت.
    پیت هم از وقتی که رفته درمانگاهِ نی کار میکنه واقعاََ دوست داشتنی شده انگار تولد لوکاس واقعاََ رو زندگیش تاثر گذاشته.

یه خسته نباشید هم به آقا آیدین میگم به خاطر زیرنویس. الکی نمیخوام تعریف کنم ولی یکی از بهترین زیرنویس هایی که توی عمر سریال بینیم دیدم، یکیش همین زیرنویس درمانگاه خصوصی بوده. واقعاََ خسته نباشی

19. 6 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad eMJey نمایش پست ها
    یه چیزی که اعصاب منو خورد کرد این بود که مادر ادیسن کُلی منّت گذاشت که من از جوونیم زدم و پای شماها نشستم و ...
    خُب مجبورت کرده بودن مگه؟! حالا فوربز بودی که بودی!
    میدونی چیش اعصاب خورد کن بود؟ این که تمام این مدت کاپیتان آدم بده ی داستان بوده و این که کاپیتان واقعا عاشق این بوده ولی این نه... اینش خیلی رو مخ منه!
    ادیسون هم که داغون شد سر این قضیه. به قول خودش، (توی قسمت 11 میگه) "هرچیزی که در رابطه با پدرم، مادرم، عشق، ازدواج میدونستم، الان برام معنای متفاوتی میده" من واقعا دلم براش سوخت

صحنه ای که خونه دل آتیش گرفت واقعاََ غیر منتظره بود. خیلی شوکه شدم. از همون اول هم معلوم بود که هدر دوباره برمیگرده سمت مواد.
    ولی این دل رو من زیاد ازش خوشم نمیاد. بنظرم یه جورایی مصنوعی بازی میکنه.
    یه خورده خشکه شخصیتش. برای همین زیادش جذبش نشدی. اون زمانی هم که میخواست برگرده پیش هدر، اگه یادتون باشه همه با این کارش مخالفت کردن. ولی میخواست باور کنه که هدر عوض شده. به قول کاپیتان، عشق خیلی پیچیدس!

بعد داستان کوپر رو هم با آقا آیدین موافقم. دیگه خیلی داره زیاده روی میکنه. یعنی واقعاََ اینقدر مهمه؟!
    اینا که با کُلی آدم میخوابن و مشکلی نیست ولی چون یه بار ازدواج کرده اینقدر بده؟
    میلاد من تا اونجایی که از فرهنگ و اخلاق اونا اطلاع دارم، دروغ گفتن و مخفی کردن یک رازی، اصلا براشون غیر قابل تحمل نیست.
    وقتی با کسی وارد رابطه شدن، و اون رابطه هم جدی هست، تحمل شنیدن حتی یک دروغ کوچیک رو هم ندارن. شاید خیانت رو ببخشن، ولی دروغ رو نه حالا قسمت 11 رو از دست نده. اتفاقات جالبی در انتظاره این دوتاس!

سم هم که چند قسمته نمکِ خونش زده بالا و شوخی های بامزه میکنه! بعضی هاش خیلی خنده دارن
    تقریباََ توی این چند قسمت، نرمال ترین شخصیت همین سم بوده.
    کاملا موافقم. بعضی وقتا من انقدر سر این سریال و شوخی هاش میخندم که سر هیچ سریال کمدی ای نمیخندم این سم هم که واقعا ترکونده. شخصیت متعادل تری هم نسبت به بقیه داره و سرش توی کار خودشه

پیت هم از وقتی که رفته درمانگاهِ نی کار میکنه واقعاََ دوست داشتنی شده انگار تولد لوکاس واقعاََ رو زندگیش تاثر گذاشته.
    کاملا درسته! از وقتی لوکاس به دنیا اومد، و از طرف وایولت طرد شد، یه جورایی خیلی تغییر کرد! الان منم خیلی بیشتر از فصل های قبل دوستش دارم

یه خسته نباشید هم به آقا آیدین میگم به خاطر زیرنویس. الکی نمیخوام تعریف کنم ولی یکی از بهترین زیرنویس هایی که توی عمر سریال بینیم دیدم، یکیش همین زیرنویس درمانگاه خصوصی بوده. واقعاََ خسته نباشی
    آقا بهت پیام هم دادم و تشکر کردم به خاطر لطفت ولی بازم اینجا میگم!
    وقتی میام میبینم شما اینجا پست گذاشتی، خستگی این کار از تنم در میره. واقعا ازت ممنونم که میای هر چندوقت یه بار یه چیزی مینویسی و با چشمم میبینم که یکی داره سریال رو دنبال میکنه!!
    بهت گفتم، اگه به خاطر بچه هایی مثل شما نبود (یا حامد و حامد باتلاقی عزیز) من قید ترجمه ی این سریال رو میزدم.
    خوشحالم که شما هم در کنار من داری از این سریال زیبا لذت میبری و منم سعی میکنم کاری در حد دوستانی مثل شما ارائه بدم که بعد از دیدن زیرنویس به مترجم فحش ندید
    بازم ممنون از لطفت میلاد جان و ممنون از تمام دوستانی که به من لطف دارن

21. 5 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع