برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
    سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,536 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

new7 سریالی جدید از خالقان Supernatural و Lost

یه زمانی لاست ( جی جی ابرامز ) و سوپرنچرال ( اریک کریپکی) پنج شنبه شب ها با هم رقابت داشتند .حالا دو نابغه ای که پشت ساخت این سریال ها بودند می خواهند با همکاری یکدیگر سریالی جدید به نام Revolution بسازند.

Revolution نوشته Eric Kripke است و کمپانی J.J. Abrams به نام bad robot قرار است این سریال را بسازند. این دو نفر حق پخش این سریال را به شبکه NBC فروخته اند و فیلمبرداری احتمالا از بهار شروع میشود.اریک و جی جی و همچین برایان برک تهیه کننده های سریال خواهند بود.
    مثل همه ی سریال های جی جی موضوع این سریال هم گفته نشده و مخفی مونده.تنها توضیح این است :epic adventure thriller
    مصاحبه ای با جی جی در مورد این سریال انجام شده که نکته های مهمشو اینجا میذارم :

چه چیزی باعث شد با اریک در این سریال همکاری کنید؟

من از طرفدارای سریال سوپرنچرال هستم.و از اریک خوشم میاد.وقتی با ایده این سریال سراغ کمپانی ما اومد ما بسیار خوش حال شدیم .
    سریال هایی مثل لاست و سوپرنچرال طرفداران خیلی وفاداری دارند.فکر میکنین این دو گروه طرفدار ها در این سریال کنار هم جمع میشوند؟

ما در حال حاضر به این فکر نمیکنیم.خیلی خوشحال میشیم که طرفدار های لاست و سوپرنچرال سراغ این سریال هم بیایند ولی تنها چیزی که الان بهش فکر میکنیم اینه که بهترین راه برای گفتن این داستان چیه و چجوری میخوایم پایلوت رو بسازیم.

چه ویژگی از نوشته اریک شما رو به خودش جذب کرد؟

این که نوشته اش زندس.وقتی میخونیش مثل یه فیلم در ذهنت تصویر میشه. و این که به رابطه های بین شخصیت های داستان ، زندگی گذشتون و انگیزه هاشون خیلی اهمیت میده.من به شدت منتظر کار کردن باهاش هستم و خیلی از این که قراره به عنوان تهیه کننده در ساخت این سریال حضور داشته باشم هیجان زده ام.و البته هر کمکی هم که بتونم به اریک میکنم.هرچند اریک به کمک من برای ساختن یه سریال عالی احتیاجی نداره.

2. 5 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

it's LEGEN...wait 4 it...DERY
    سپاس
    668
    از این کاربر 959 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سریالی جدید از خالقان Supernatural و Lost

پس قراره دنیای سریال رو متحول کنن...یه انقلابی میشه در صنعت سریال

4. 3 کاربرِ زیر از ADOLOVSKY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

برچسب برای این موضوع