PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس بازیگران سریال friends مربوط به 30 سال پیش

slimshady
03-14-2012, 01:02 PM
این عکس تو دفترچه خاطرات جنتی بود:Smiley36:

http://picoup.ir/images/32099091693694861722.jpg (http://picoup.ir/)

Chandler Bing
03-14-2012, 01:17 PM
راس چقدر زشته:Smiley14:

دستت درد نکنه

slimshady
03-14-2012, 04:13 PM
این چندلر که انقدر مسخره میکردند که ho.t نیست از همشون خشگلتره حتی از دختراش:Smiley36:

moeinof
04-30-2012, 01:40 PM
خیلی جالبه دمت گرم

Headache
04-30-2012, 01:48 PM
مانيكا بچگيشم خشگل بوده.
راس به چه اميدی واقعا! مدل موت رو چه حسابی؟!

farzan981
04-30-2012, 01:51 PM
راس خیلی باحاله
تو خود سریال هم به خاطر مدل موی جوونی هاش مسخره میشه البته اونجا یه جور دیگه است:Smiley36:

FarboƉ
04-30-2012, 03:27 PM
توی پشت صحنه هاش میگه دیگه
دوتا از بازیگرایی که خوشگلیشونم خیلی تأثیر گزار بوده تو کارشون Matthew Perry (چندلر) , Courtney Cox (مانیکا) بوده
متیو توی دبیرستان جزو دختر بازای تیر بوده! یعنی خیلی محبوب بوده و هرجا میرفته 4 5 تا دختر باهاش بودن
تنیسور بوده و باباشم بازیگر بوده
کورتنی هم اولی معلم بازیگریش اولین چیزی که براش جالب بوده خوشگلیه اون بوده

Jennifer Aniston (ریچل ) هم همه به قیافش میگفتن با نمک و Hot حساب نمیشده

David Schwimmer (راس) هم خودش میگه که توی دبیرستان همیشه به خاطر قیافشو پلاک دندونش طرد میشده

ولی در این موارد از همشون شاخ تر Matthew Perry ـه
تو سریالم قیافش خیلی خوبه قبل از اعتیادش که دقیقا بعد اون دوران میبینیم که خیلی صورت و هیکلش لاغر و بد شده
دوست عزیز slimshady (که اسمتم متأسفانه نمیدونم!) چندلر همیشه به خاطر عدو اعتماد به نفسش تو صحبت کردن با دخترا مسخره میشد
(به نظر من اون تیکه هایی که میرفت دختر تور میکرد اون تیکه هایی که مینداخت حتی از جویی هم بهتر بود)

m a h d i
04-30-2012, 05:34 PM
توی پشت صحنه هاش میگه دیگه
دوتا از بازیگرایی که خوشگلیشونم خیلی تأثیر گزار بوده تو کارشون Matthew Perry (چندلر) , Courtney Cox (مانیکا) بوده
متیو توی دبیرستان جزو دختر بازای تیر بوده! یعنی خیلی محبوب بوده و هرجا میرفته 4 5 تا دختر باهاش بودن
تنیسور بوده و باباشم بازیگر بوده
کورتنی هم اولی معلم بازیگریش اولین چیزی که براش جالب بوده خوشگلیه اون بوده

Jennifer Aniston (ریچل ) هم همه به قیافش میگفتن با نمک و Hot حساب نمیشده

David Schwimmer (راس) هم خودش میگه که توی دبیرستان همیشه به خاطر قیافشو پلاک دندونش طرد میشده

ولی در این موارد از همشون شاخ تر Matthew Perry ـه
تو سریالم قیافش خیلی خوبه قبل از اعتیادش که دقیقا بعد اون دوران میبینیم که خیلی صورت و هیکلش لاغر و بد شده
دوست عزیز slimshady (که اسمتم متأسفانه نمیدونم!) چندلر همیشه به خاطر عدو اعتماد به نفسش تو صحبت کردن با دخترا مسخره میشد
(به نظر من اون تیکه هایی که میرفت دختر تور میکرد اون تیکه هایی که مینداخت حتی از جویی هم بهتر بود)

Matthew Perry معتاد بوده؟؟؟؟؟چه زمانی؟؟؟؟؟؟؟؟چی میکشیده؟؟؟؟؟؟:Smiley39::Smiley39:

Moon Light
04-30-2012, 06:03 PM
من راس رو دوست دارم چون واقعا خنگه قیافشم خنگه ولی الان که پیرتر شده بهتره :Smiley14:

NOjAN
04-30-2012, 09:12 PM
Matthew Perry معتاد بوده؟؟؟؟؟چه زمانی؟؟؟؟؟؟؟؟چی میکشیده؟؟؟؟؟؟:Smiley39::Smiley39:

مگه ندیدین متیو پری چقدر طی این 10 فصل چاغ و لاغر شد ؟! :Smiley36:

اینجور که من شنیدم یه مدت قرص های اعصاب مصرف می کرده و مدتی هم مث امفتامین (شیشه) .. فکر کنم فصل 7 یا 8 بود که دیگه خیلی تابلو شده بود قیافش !! می خندید دندوناش می زد بیرون از جمجمه :Smiley19:

PS : کورتنی کاکس واقعا قشنگه.. ولی بنده خدا از ایناییه که تاریخ مصرفش 20 ساله.. عکسهای 3 , 4 سال پیشش رو بدون گریم می دیدین شده بود عین پیرزن 70 ساله !! حالا بعد از عمل بهتر شده باز.

snowgirl
04-30-2012, 09:18 PM
دیدم مثل دسته جارو شده بود.فکر کردم رژیم گرفته!!!بهش نمیاد معتاد باشه.....طفلک

FarboƉ
04-30-2012, 11:48 PM
یه مدتی توی یه حادثه ی اسکی آسیب میبینه و دکتر بهش قرص مسکن میده (یه جور قرص خیلی قوی که مثل اینکه یه مقدار مرفین هم داشته)
یواش یواش بهشون اعتیاد پیدا میکنه
بعد یه مدت عوامل سریال متوجه میشن مخصوصا شخصیت ه جنیس (که به گفته ی خودش یه برادر معتاد داشته)
میره کمپ و همه پشتش بودن
خوب میشه ولی بعد چند وقت دوباره معتاد میشه اینبار علاوه بر قرص های مسکن به الکل
دوباره میره کمپ و ...
این قضیه خیلی ادامه داشته و دقیقا تو سریال مشخصه
مخصوصا اونجایی که از مونیکا درخواست ازدواج میکنه
اگه پشت هم ببینین اپیزود فصل بعدش خیلی خیلی تو ذوق میزنه
(اینی که نوژان جان میگه در مورد شیشه رو من نمیدونم و خبر ندارم والله)

slimshady
05-01-2012, 12:02 AM
نه معتاد من فکر نمیکنم
من یه جا خوندم که این یه فصل خیلی چاق شده بوده بعد از طرف استودیو برادران وارنر بهش میگن باید لاغر بشی بعد این رژیم میگیره تو رژیم گرفتنم ریچل بهش کمک میکنه
من اعتیاد رو نشنیدم

FarboƉ
05-01-2012, 12:05 AM
نه معتاد من فکر نمیکنم
من یه جا خوندم که این یه فصل خیلی چاق شده بوده بعد از طرف استودیو برادران وارنر بهش میگن باید لاغر بشی بعد این رژیم میگیره تو رژیم گرفتنم ریچل بهش کمک میکنه
من اعتیاد رو نشنیدم

نه دوست من مطمئن باش که معتاد بوده و اون چیزی که من بالا گفتم درسته
اصلا اعتیادش رسانه ای هم بوده
نکته ی جالبش اینه که مردم واکنش بدی نداشتن(جوری که با بقیه ی آدم های مشهور این جور مواقع دارن) و همه برای سلامتیش دعا میکردن(اینو روزنامه نگارا از تأثیرات سریال میدونن که باعث شده مردم با اون مثل خانواده رفتار کنن

Headache
05-01-2012, 01:51 AM
چرا يه مدت به قرص ها و داروهاش معتاد شد بعدم سيگار و ... تو ويكی پديا بخونيد هس.
من چند تا عكس داشتم از موقع معتاديش... اسفناك بود! حتی تشخيص هم نميدادی اين پری خودمونه :Smiley39:

FarboƉ
05-01-2012, 02:34 AM
چرا يه مدت به قرص ها و داروهاش معتاد شد بعدم سيگار و ... تو ويكی پديا بخونيد هس.
من چند تا عكس داشتم از موقع معتاديش... اسفناك بود! حتی تشخيص هم نميدادی اين پری خودمونه :Smiley39:

توسریالم به وضوح مشخصه!

فقط دوست عزیز مگه سیگارو هم جزو اعتیاد حساب میکنن؟

Headache
05-01-2012, 02:47 PM
توسریالم به وضوح مشخصه!

فقط دوست عزیز مگه سیگارو هم جزو اعتیاد حساب میکنن؟
همه چی رو ميشه به ديد اعتياد نظر كرد ديگه.
مثلا من اعتياد دارم به كامپيوتر و ...

richman
05-01-2012, 10:30 PM
این عکس تو دفترچه خاطرات جنتی بود:Smiley35::Smiley35::Smiley35::Smiley36::Smi ley36:

idin
05-02-2012, 12:13 AM
david رو نگاه کنید :Smiley36: خیلی کارش درسته :Smiley35:

matthew هم خیلی چاق و لاغر شد تو سریال ...

عکسا عالی بود . ممنون

elibanoo
07-02-2012, 06:54 PM
به نظر من هم متیو پری(چندلر) از همه پسرای دگه تو دل برو تر بود.هم قیافش و هم تیکه پرونیش.البته وقتی لاغر شده بود خیلی ترسناک شده بود و وقتی حسابی تپل میشد(مثل اواخر فصل 6)خیلی خوش قیافه تر میشد.من هم شنیدم معتاد شده بود

نازدونه
09-16-2012, 08:53 PM
بچه ها اگه مثل من عاشق بازیگرای این سریال بودین بهتون پیشنهاد میدم حتما مصاحبه اپرا رو باهاشون ببینین. این مصاحبه بعد تموم شدن ساخت آخرین فصل فرندز بوده. خیلی تأثیرگذاره. از گریه هاشون واسه اینکه میخوان از هم جدا شن تا زندگیای شخصیشون مثل همین قضیه اعتیاد چندلر. خیلی عالین. رو یوتیوب هستن اینم لینکاش:
1: F.R.I.E.N.D.S - Entrevista Parte 1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Dyjmn8PAt3s&feature=related)

2: F.R.I.E.N.D.S - Entrevista Parte 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=i4SDTOSQL3I&feature=relmfu)

3: F.R.I.E.N.D.S - Entrevista Parte 3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=-qevbvh1C7s&feature=relmfu)

4: F.R.I.E.N.D.S - Entrevista Parte 4 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=JYygmGe0jyE&feature=relmfu)

keus
09-26-2012, 03:57 AM
Matthew Perry معتاد به الکل بوده

Rezaraki
08-27-2013, 05:41 AM
این چندلره جوونیش چقدر هاته بوده
دهنش سرویس تو سریال داغونش کردن!!
قیافه راس هم ابزرگ شده خیلی بهتر شده !اوایل خیلی ... بوده!
جویی هم معمولی بود و الان بهتره
دخترا هم همشون معمولی

audrey
08-27-2013, 03:13 PM
فیبی شبیه دخترهای سرخ پوست بوده
چندلر خیلی توپ بود
راس خیلی دهه هشتادیه
اون سه تای دیگه هم زیاد فرقی نکردن

anderson20888
09-14-2013, 05:02 PM
خوب عکس 30 سال پیش رو دیدیم .... :Smiley35:

با 40 سال پیش چطورین ؟ :Smiley10: