PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا سریالِ How i met your Mother رو دوست دارید؟

sasan_blue
07-21-2011, 04:09 AM
سلام به همه ی دوستان
مخصوصان اونایی که عاشق "آشنایی با مادر"هستند

سوال خیلی ساده هست و دوست دارم بدونم شما چرا این سریال رو دنبال میکنید و چقدر اون رو دوست دارید؟

جواب خودم:
اول اینکه مسائل رایج آمریکارو خیلی خوب نشون میده
مسائل خیلی پیچیده اجتماعی که بین دوستی دختر/پسر ی پیش میاد رو به بهترین شکل و با منطق تحلیل میکنه
شوخی های فوق العاده ای توش انجام میشه. مخصوصا شوخی لفظی که ما ایرانی ها رو خیلی میگیره

یه سری معایب هم داره که البته شاید بعضی ها بی طرف بودن و نوگرایی کارگردن رو دلیلش بدونند
از واژه های رایج همج*نس گرایی استفاده میشه و خیلی معمول جلوه میدن
خیلی زیاد به بی بند و باری و عیاشی اشاره میشه

دوست دارم نظر دوستان رو هم جویا بشم

NOjAN
07-21-2011, 01:32 PM
سلام به همه ی دوستان
مخصوصان اونایی که عاشق "آشنایی با مادر"هستند
سوال خیلی ساده هست و دوست دارم بدونم شما چرا این سریال رو دنبال میکنید و چقدر اون رو دوست دارید؟
جواب خودم:
اول اینکه مسائل رایج آمریکارو خیلی خوب نشون میده
مسائل خیلی پیچیده اجتماعی که بین دوستی دختر/پسر ی پیش میاد رو به بهترین شکل و با منطق تحلیل میکنه
شوخی های فوق العاده ای توش انجام میشه. مخصوصا شوخی لفظی که ما ایرانی ها رو خیلی میگیره
یه سری معایب هم داره که البته شاید بعضی ها بی طرف بودن و نوگرایی کارگردن رو دلیلش بدونند
از واژه های رایج همج*نس گرایی استفاده میشه و خیلی معمول جلوه میدن
خیلی زیاد به بی بند و باری و عیاشی اشاره میشه
دوست دارم نظر دوستان رو هم جویا بشم

من شخصا سریال رو اول به خاطر زیبایی طنزش و دوم به خاطر جنبه ی آموزشی ای که در مورد فرهنگ آمریکا داشت دنبال می کردم
ولی فصل 6 رو فقط با خاطراتِ خوشی که از 5 فصل قبل داشتم نگاه کردم . و به نظرم خیلی افت داشت.
ولی در مورد معایبی که گفتین , بعید می دونم اینا از دیدِ منتقد های آمریکایی هم معایبِ این کار باشه . چون مساله ی همج*نس گرایی و به قول شما بی بند و باری شاید برای ما ناهنجاری به حساب بیاد , ولی واسه ی خودشون عادیه. هر چند که نسبت به سریالهای شبکه showtime یک سریالِ کاملا خانوادگی به حساب می یاد . به نظرِ من معایبش بیشتر توی فصل 6 خودش رو نشون داد که کِش پیدا کردنِ داستان و تکرارِ اتفاقات و شوخی های قدیمی هست . شاید اینکه تِد واردِ یک رابطه بشه و بهم بزنه دیگه کلیشه شده . ولی در کل سریال دوست داشتنی ای هسش . خصوصا فصل های قبلی :Smiley35:

sasan_blue
07-26-2011, 04:40 AM
آره واقعا فصل 6 در نیمه دومش خیلی افت داشت. مخصوصا برای من که همزمان The Big Bang Theory رو هم دنبال میکردم.

اما اون تیکه ای بی بند و باری رو باید قبول کنید که دنباله رو مسیری هست که American Pie بنیان گذارش بود. اول با کمدی-سک*سی شروع میشه و بعد عادی جلوه دادن روابط نامشروع و غیر معمول که به طبع با کاهش هوادار هم همراه میشه.
خانواده های سنتی آمریکایی به نسبت زیادی تفکر مذهبی دارند و به عقیده من این فیلم نامه (نمی دونم برای سریال هم از این عبارت استفاده میشه یا نه!!! ) زاییده یک تفکر عام آمریکایی نیست و احتمالا تا حد زیادی دنباله رو جریانات جنسی این چند دهه هالیوود هست. خود من هم البته هنوز با این ایده کنار نیومدم چون در بسیاری مواقع بنیان خانواده و روابط مشروع مورد تمجید و تعریف قرار می گیره. ولی خب نزدیکترین حدس قانع کننده ای بود که تونستم بزنم.

pedram136
10-21-2011, 09:49 PM
من سریال به خاطر نشون دادن روابط بین جنس مخالف تو فرهنگ امربکا دوست دارم البته شاید اغراق تو این سریال زیاد باشه ولی با این وجود سریال سرگرم کننده ای ......

ADOLOVSKY
01-03-2012, 09:11 PM
این سریالو من میبینم چون جزء اولین سریال هایی بود که شروع کردم و از دلایلش میشه بارنی رو نام برد :Smiley36:
و دیگه اینکه به زندگی خودم هم شباهت داره مخصوصا شخصیت مارشال....

Headache
01-03-2012, 10:04 PM
كی گفته دوستش داريم! اتفاقا حالمون ازش بهم ميخوره!
بهتر بود يه تاپيك ميزدی كيا آشنایی با مادر رو دوست ندارن و چرا!
اينجوری حجم كمتری از db سايت اشغال ميشد! D:
عاشقشيم!

aQa GorGe
01-03-2012, 11:23 PM
اول که سریال رو شروع کردم اصلن بهم حال نمی داد
یه کپی بی کیفیت از فرندز بود
یه گروه دختر و پسر هم سن و سال
یه کافه پاتوق دارن
یه خونه پاتوق دارن
چندلر و جویی رو جمع کردن و بارنی رو درست کردن !
و...
ولی از سیزن ِ دو به این طرف کم کم سریال قالب ِ خودش رو پیدا کرد ( وخ نکردم ببینم نویسنده هاش طی سیزن ها عوض شدن یا نه , ولی تفاوت کیفیت سیزن یک با بقیه سیزن ها خیلی مشهوده )

یکی از نکات ِ جالب ِ این سریال هم به نظر ِ من شناور بودنش توی زمانه
و موضوع ِ بکر و جالبی هم داره که متصفانه اصرار تهیه کننده ها به کش دادن ِ سریال باعث شده از موضوع اصلی منحرف بشن
به نظر میاد اینا قسم خوردن که هر چی دختر و پسر تو نیویورک هست رو یه بار با گروه دوست کنن !
الان هم سوژه نخ نما شده
چون به نظر ِ من ملت هم دیگه حوصله ندارن ببینن تد میخاد با کی ازدواج کنه

حالا یه تلاش ِ خوبی هم کردن که با شروع سیزن هفت و سکانس ِ عروسی بارنی یه سوژه برای انتظار بهمون دادن
فقط امیدوارم و از خدا عاجزانه تمنا میکنم که نخوان مثل فرندز تا سیزن 10 ادامش بدن !

یه صلوات بفرستین فلن !!

NOjAN
01-03-2012, 11:39 PM
اتفاقا به نظرم از اولش هم برای کسی مهم نبود که تد با کی ازدواج می کنه ... چون دیدن ِ خود ِسریال لذت بخشه . لاست نیست که بخوایم بفهمیم آخرش چی میشه ..
شاید شما چون قبلش فرندز رو دیده بودی همچین احساسی داری ولی من خیلی از فصل اولش خوشم اومد .. بی حس و حال ترین فصلش هم به نظرم فصل ششم بود.

aQa GorGe
01-03-2012, 11:45 PM
اتفاقا به نظرم از اولش هم برای کسی مهم نبود که تد با کی ازدواج می کنه ... چون دیدن ِ خود ِسریال لذت بخشه . لاست نیست که بخوایم بفهمیم آخرش چی میشه ..
شاید شما چون قبلش فرندز رو دیده بودی همچین احساسی داری ولی من خیلی از فصل اولش خوشم اومد .. بی حس و حال ترین فصلش هم به نظرم فصل ششم بود.

به نظر ِ من ( نظر کاملن شخصی و مغرضانه حتی ! ) هر کس بخاد برای اولین بار این سبک سریال رو شروع کنه
باید اول آشنایی رو ببینه
بعد بیگ بنگ رو
و آخر سر فرندز رو ببینه

هر کس مثل ِ من از پایین شروع کنه به بالا ضرر کرده !

Chandler Bing
01-03-2012, 11:53 PM
من از شخصیت هاش خوش ام امد. همه شون خوبه اند. مخصوصا از بین زن ها لیلی عالیه

این قبول دارم که فصل 6 افتضاح بود ولی 7 بهتر شده

slimshady
01-04-2012, 12:17 AM
جدی من اگه رئیس شبکه بودم در زارت لحظه ای اینو کنسل میکرم یکم از بارنی خوشم میاد یکمم از شرباسکی ولی کلا ضایعه

NOjAN
01-04-2012, 12:24 AM
جدی من اگه رئیس شبکه بودم در زارت لحظه ای اینو کنسل میکرم یکم از بارنی خوشم میاد یکمم از شرباسکی ولی کلا ضایعه

سعید جان تو کمدی باز نیستی :Smiley14: فقط از ModernFamily خوشت میاد اون هم به یه دلیل . :Smiley1:
=))

slimshady
01-04-2012, 12:40 AM
سعید جان تو کمدی باز نیستی :Smiley14: فقط از ModernFamily خوشت میاد اون هم به یه دلیل . :Smiley1:
=))

وقتی که تو به فرندز میگفتی فلندز من کمدی نگاه میکردم جوج :Smiley36:
من مادرن فمیلی رو بخاطر اینکه خیلی روونه دوست دارم اصلا دیالوگاش انگار مثله زنجیر بهم وصله
این اشنایی با ننه رو دارم نگاه میکنم الان شش بار ول کردم اومدم سایتو چک کنم

m a h d i
01-04-2012, 12:56 AM
بارنی باعث موفقیت و محبوبیت این سریاله

pooya
01-04-2012, 04:30 AM
من به این علت نگاه میکن چون که به سیتکام علاقه دارم Frasier و Seinfeld و friends ماله دهه 90 هستن رو دیدم (سیتکام های سوپر معروف دنیا ، به نظر حیلی از منتقدین و حتی کاربرا سایت های فیلم و سریال Seinfeld بهترین سیتکام دنیاست ولی به نظر من هیچ کدوم به پای friends نمیرسن) توی ستکام های جدید how i met your mother بیشترین شباهتو به friends داره و واقعا هم قشنگه
یه صحبت دیگه هم اینکه این هنر سازنده های friends بود که به مدت 10 سال تونستن این سریال رو توی اوج نگه دارن و تقریبا هیچ فصل یا حتی قسمت ضعیفی نداره . من هیچ وقت دنبال انتها friends نبودم الان هم دنبال انتهای how i met your mother نیستم اصلا مزیت سیتکام اینه که مهم نیست کی تموم شه باید هر قسمت فقط عالی باشه . مثلا همین how i met your mother میتونه آخرش بچهاشو جمع کنه یه دیالوگ بگه مثل : خوب بچه ها بعدا بهتون میگم چطوری با مادرتون آشنا شدم و سریال رو تموم کنه ولی اگه اون قسمت عالی باشه هیچوقت هیچکس هیچ ایرادی از این سریال نمیگیره تازه اگه بتونن تا 10 فصل خوب بسازن من که میبینم . شما پایان friends رو نگاه کن و نظر منتقدان رو هم در مورد همین پایان بخون همه میگن عالیه هیچ کس اصلا نمیتونه بگه friends بد تموم شد این سریال هم تا وقتی خوب باسه من دنبالش می کنم و اصلا هم دنبال پایانش نیستم

ADOLOVSKY
01-04-2012, 04:35 AM
بارنی باعث موفقیت و محبوبیت این سریاله
باهات موافقم شدید...اگه بارنی نبود شاید مارشال میتونست یکم سریال رو نگه داره ولی نهایتا تو فصل 4 یا 3 سریال کنسل میشد

aQa GorGe
01-04-2012, 01:09 PM
باهات موافقم شدید...اگه بارنی نبود شاید مارشال میتونست یکم سریال رو نگه داره ولی نهایتا تو فصل 4 یا 3 سریال کنسل میشد

مارشال ؟؟
دلیلت چیه برای این حرف ؟
مارشال چه جذابیتی داره ؟
کاراکتر ِ مارشال و لی لی و تد وختی با بارنی و یه خورده هم شرباتسکی مچ میشن یخورده جذاب میشن

مثل همون نظریه ای که بارنی در مورد ِ یه دسته دختر داشت !! وختی با هم میدیدیشون خوشگل بنظر میومدن
الان شما هم سعی کن مارشال رو جدا از بقیه ببینی و بگو دوس داشتی یه سریال میدیدی که فقط مارشال توش بازی میکرد !!؟

Moon Light
01-04-2012, 01:59 PM
كی گفته دوستش داريم! اتفاقا حالمون ازش بهم ميخوره!
بهتر بود يه تاپيك ميزدی كيا آشنایی با مادر رو دوست ندارن و چرا!
اينجوری حجم كمتری از db سايت اشغال ميشد! D:
عاشقشيم!

قبل از اینکه شروع کنم میگم که صحبت هامو با لحن خودتون مینویسم تا متوجه بشید که وقتی نظرتون خونده میشه چه حسی به خوانندش میده
تایپیک در مورد دلیل دوست داشتن آشنایی با مادره و توی متن پست اول گفته دوستانی که دوسش دارن چرا دوسش دارن؟
و اینکه در ابتدا به همه سلام کرده برای اینه که اگه کسی با این سریال آشنایی نداره و دوست داره قبلش نظر اونایی که دوسش دارن رو بدونه وارد تایپیک شدن هم بهشون عرض ادب شده باشه.
شما که آشنایی با مادر رو دوست ندارید میتونستید اصلا وارد تایپیک نشید و اینجوری خلق خودتون رو تنگ نکنید چون ممکنه این ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها به پوستتون آسیب برسونه.
نظر شما محترمه ممکنه دوسش نداشته باشید و بخواید نظرتون رو بگید اما میتونستید قبل از این یه تشکر خشک و خالی از نویسنده تایپیک بکنید به اندازه یکی از حروف نوشته شده متنتون بیشتر وقت نمیگرفت.اگه هم الان دارم اینا رو بهتون میگم به خاطر روحیه انتقادی خودتون هستش و اصولا منتقدها جنبه شنیدن انتقاد از خودشون رو دارن .
هر جایی که میبینم پست گذاشتید فقط منفی بوده همه اینجا با هم شوخی میکنن و گفتن ایراد ها هم خیلی خوبه و قابل تحسینه ولی باید دید واقعا ایرادی که میگیریم درسته یا نه و اگه منظور خاصی ندارید بهتره لحن بهتری تو بیانتون پیدا کنید و خیلی خوشخال میشیم که اگه دوست دارید توی چت باکس با بچه ها صحبت کنید تا با روحیتون آشنا بشیم.
و در نهایت اینکه گذاشتن تایپیک آزاد هستش شما یه تایپیک با اسم مورد علاقتون بذارید و ما هم میایم جنبه های منفیه سریال رو میگیم اینجارو میذاریم برای جنبه های مثبتش...:Smiley17:

aQa GorGe
01-04-2012, 02:09 PM
قبل از اینکه شروع کنم میگم که صحبت هامو با لحن خودتون مینویسم تا متوجه بشید که وقتی نظرتون خونده میشه چه حسی به خوانندش میده
تایپیک در مورد دلیل دوست داشتن آشنایی با مادره و توی متن پست اول گفته دوستانی که دوسش دارن چرا دوسش دارن؟
و اینکه در ابتدا به همه سلام کرده برای اینه که اگه کسی با این سریال آشنایی نداره و دوست داره قبلش نظر اونایی که دوسش دارن رو بدونه وارد تایپیک شدن هم بهشون عرض ادب شده باشه.
شما که آشنایی با مادر رو دوست ندارید میتونستید اصلا وارد تایپیک نشید و اینجوری خلق خودتون رو تنگ نکنید چون ممکنه این ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها به پوستتون آسیب برسونه.
نظر شما محترمه ممکنه دوسش نداشته باشید و بخواید نظرتون رو بگید اما میتونستید قبل از این یه تشکر خشک و خالی از نویسنده تایپیک بکنید به اندازه یکی از حروف نوشته شده متنتون بیشتر وقت نمیگرفت.اگه هم الان دارم اینا رو بهتون میگم به خاطر روحیه انتقادی خودتون هستش و اصولا منتقدها جنبه شنیدن انتقاد از خودشون رو دارن .
هر جایی که میبینم پست گذاشتید فقط منفی بوده همه اینجا با هم شوخی میکنن و گفتن ایراد ها هم خیلی خوبه و قابل تحسینه ولی باید دید واقعا ایرادی که میگیریم درسته یا نه و اگه منظور خاصی ندارید بهتره لحن بهتری تو بیانتون پیدا کنید و خیلی خوشخال میشیم که اگه دوست دارید توی چت باکس با بچه ها صحبت کنید تا با روحیتون آشنا بشیم.
و در نهایت اینکه گذاشتن تایپیک آزاد هستش شما یه تایپیک با اسم مورد علاقتون بذارید و ما هم میایم جنبه های منفیه سریال رو میگیم اینجارو میذاریم برای جنبه های مثبتش...:Smiley17:

حالا این دوستمون هم منظور نداشت بنده خدا
شما باید بیای پلاس تا ببینی توهین ینی چی !
یه نوتی مینویسی که کاملن شخصیه بعد یه عده که اصن نمیشناسیشون میان کامنت میذارن و به زیر و زبرت توهین میکنن !

s4mt @سریال آشنایی با مادر تاپیک بحث و تبادل ِ نظر داره که من هم اونجا در مورد نقاط ضعفش صبت کردم
شما هم اگه دوست داری اونجا نظراتت رو در مورد اینکه چرا این سریال رو دوست نداری بگو
با تشکر

Moon Light
01-04-2012, 02:11 PM
آشنایی با مادر رو به خاطر اینکه صمیمیت واقعی دوستارو نشون میده , طنزش منو شاد میکنه و اینکه در عین حال که ممکنه صحبت ها یا بد آموزی هایی داشته باشه میشه ازش یادگیریه زیادی داشت مثلا یکی از مواردی که من دوسش داشتم قضیه برگرد به نامه بود. اتفاقاتی که توش میوفته اتفاقات واقیه زندگیه و برای ماهم اتفاق میفته فقط با یه شکل دیگه اما اصل موضوع همونه. من از تد خوشم میاد و شاید یکی از بازیگرای این سریال باشه که باعث دوست داشتن آشنایی با مادر از طرف من میشه تد واقعا خنگه

در مورد مطرح شدن مسائل هم*جنس*... هم این موضوعیه که میشه جاهای دیگه شاید بیشتر تو سریال های طنزشون دید توی فرندر هم این موضوع دیده میشه حتی توی فصل یک که فکر کنم کم کم 10 15 سال پیش ساخته شده. حتی توی سریال های دیگه هم اکثرا دیده میشه و کمتر سریالی میبینیم که یه مورد از این قبیل نداشته باشه.

موضوع دیگه اینکه به نظر من این مسائل منفی توی سریال ها و آشنایی با مادر برای کسایی که همیشه اهل فیلم دیدن بودن زیاد مهم نیست و بیشتر موضوع داستان جلب توجه میکنه ولی اگه این سریال ها رو به یکی که تازه میخواد فیلم و سریال دیدن رو شروع کنه بدید مطمئن باشید که حتی فکرش راجع به شما هم عوض میشه

Moon Light
01-04-2012, 02:25 PM
حالا این دوستمون هم منظور نداشت بنده خدا
شما باید بیای پلاس تا ببینی توهین ینی چی !
یه نوتی مینویسی که کاملن شخصیه بعد یه عده که اصن نمیشناسیشون میان کامنت میذارن و به زیر و زبرت توهین میکنن !

s4mt @سریال آشنایی با مادر تاپیک بحث و تبادل ِ نظر داره که من هم اونجا در مورد نقاط ضعفش صبت کردم
شما هم اگه دوست داری اونجا نظراتت رو در مورد اینکه چرا این سریال رو دوست نداری بگو
با تشکر

من قصد بی ادبی به این دوستمون ندارم نظرم رو گفتم و ایشون هم توهین نکردن دوست دارم که یه خورده روحیه بدن به بچه ها و انتقاد سازندشون هم به سایت کمک کنه. اتفاقا خیلی دوست دارم که بیشتر باهامون باشه من دیگه چیزی نمیگم که تایپیک منحرف نشه ولی پستم رو حذف نمیکنم چون واقعا قصد توهین بهشون رو نداشتم و برام عزیزم هستن. :Smiley17:

Ehsan_keen
06-27-2012, 11:21 PM
من چون کمی آموزندست و خیلی طنز خوبیه خوشم میاد.کلا شخصیت هاش خیلی خوب هستن

elibanoo
08-14-2012, 01:01 PM
منم با دوستمون موافقم من که اول فرندز رو دیده بودم وقتی شروع کردم hw i met رو میدیدم،خیلی حالم گرفته شد.یه تقلید ناشیانه از فرندز بود و فقط چون من عاشق کمدی بودم و اون موقع قحطی بود.مجبور شدم نگاه کردم،ولی به مرور خوشم اومد و با اینکه تد رو اعصابه ولی بارنی که اوایل حس میکردم کپی جوییه با کمبود هایی که بعدا معلوم شد از دوران بچگی و نوجوانی داشته که با عث شده چنین پسری بشه،شخصیت مورد علاقه من شد:Smiley35:

night
08-14-2012, 03:24 PM
از نظر تکنیکی و کاگردانی خیلی باحاله ولی در روند کلی داستانی کپی فرندزه . من که دوست دارم این سریال رو و از همه پسرهای سریال خوشم میاد . :Smiley41:

freeda
01-18-2013, 07:22 PM
یک تابستون بدی بود و من دی وی دی های سریال رو تا فصل شش گرفته بودم. هر شب از 12 تا 7 صبح می شد یک فصل رو دید. بیش از چیز دیدن تجربه ی آدم های مختلف از زندگی کردن لذت بخش بود(هر چقدر این تجربه اغراق آمیز باشه یا از زندگی من دور). شاید علت ها فرق می کرد ولی احساساتی که ایجاد می شد ملموس بود. حتی می شد علت ها رو ایرانیزه کرد و رد این احساس ها رو توی روابط شخصی هم گرفت. اینطوری بود که دیدن هر فصل برای من مثل رفتن پیش تراپیست بود. و وقتی این شخصیت ها یه جزئی از زندگی من شده بودن فکر می کنید متوجه افت فلان فصل یا بی خودی کش دادن فلان قسمت می شدم؟ مگه میشه دیدن جزئیات زندگی آدمایی که به دونستن سرنوشتشون مشتاقی برات کسل کننده باشه؟ فصل 7 و 8 به واسطه ی تجربه ی قسمت قسمت دیدنش با دوستان نزدیک و تاثیرش توی روابطمون برام شخصی تر هم شد... بیشتر از اینکه داستان آشنا شدن تد با مادر بچه هاش منو به دیدن سریال مشتاق کنه داستان آشنایی خودم با شخصیت ها بود که منو به سریال وابسته کرد منطق قابل توضیحیم پشت قضیه نیست. دوست داشتنِ چه طور با مادرتون آشنا شدم برای من دوست داشتنِ هویتیه که ارتباط من با سریال بهش می ده.فقط همین.

9353980174
01-18-2013, 07:24 PM
چون یه زمانی خیلی خوب بود

Achillies
01-18-2013, 07:47 PM
چون اولین سریالیه که به طور جدی دنبالش کردم.
فصل های اولش خیلی خوب بودن ولی این دو فصل آخر از کیفیت سریال کاسته شده.
ولی باز هم خیلی دوستش دارم چون خیلی باهاش خاطره دارم.
یکی دیگه از دلایلم اینه که به پیشرفت زبانم خیلی کمک کرده

Hamed Hidden
01-18-2013, 11:02 PM
چون در کنار داستان زیبا از بازیگران عالی بهره برده که تو هیچ سریال کمدی این اکیپ به هم نمیان :Smiley69:

احساس نزدیکی با سریال می کنم "به قول معروف خویشتن پنداری دارم باهاش"

MaRYaM Goli
01-22-2013, 11:17 PM
چون باهاش بزرگ شدم انگار
الآن دوسه سالی میشه که سه شنبه ها برام یه روز خاصه همه دوستامم می دونن چقد ذوق می کنم از اومدن یه قسمت جدیدش
این سریال واقعا به نظرم نویسنده های قوی ای داره درسته بعضی تیکه های جزئی اش یه جورایی شاید شبیه فرندز باشه ولی شخصیتهاش واقعا قوی کار شدن یا تمام جزئیات سریال خیلی دقیق چیده شده مثلا یه چیزی نشون میده که ممکنه تو چند فصل آینده اتفاق افتاده باشه.
از همه مهمتر من فکر می کنم پشتوانه ی روانشناسی قوی ای داره و واقعا از لحاظ روابط خیلی آموزنده اس حالا چه رابطه ی دوستی باشه و اینکه مثلا دوستیهاشون چقد محکمه چه از لحاظ روابط عاطفی من که به شخصه خیلی ازش چیز یاد گرفتم
حرف زدنهاشونم طوری تنظیم شده که براحتی میشه بدون زیرنوس فهمید واسه همین رو زبان آدم هم خیلی اثر داره.
جدا از همه ی اینها لحظه های تلخ و شیرینیه که وقتی این 5 نفر جزئی از زندگیت بشن از همشون لذت می بری. همشونو یه جورایی دوست داری و نمی تونی تصور کنی اگه تموم بشه چیکار کنی
در نهایت اگه همه اینارم ندیده بگیری واقعا پتانسیل های خنده ی خیـــــــــــلی زیادی داره من بیشتر از 4-5 بار دیدم همشو و بعضی تیکه هاشو بعد صد بار بازم میشه یه دل سیر بهشون خندید
یه نکته ی خیلی خوبی هم که داره سریال ترتمیزیه هر حرفی رو توش نمی شنوی هر کاری رو توش نمی بینی هرچیزی رو نشون نمیدن این خیلی خوبه

alitannaz
06-06-2013, 09:50 AM
من این سریال رو دوست دارم به چند دلیل
اول به خاطر بارنی استینسونه که با اون کار های باحالش منو مجذوبه خودش کرده دومندش به خاطر رابینه
و حالا که دارن به سلامتی هر دوتاشون از دوران نامزدی میگذرن واقعا سریال کولی شده
سوم این که تد سریالو نقل میکنه
چهارم این که موضوعات رو سرسری رد نمیشه به عنوان مثال بارنی تو اخر فصل دو گفت:lejen
و تو اول فصل 3 باderyشروع کرد . کلا اگه بارنی نبود این سریال مثل ساندویچ بدون نوشابه بود!!!!!!!!!
قبول دارین که ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Kaley
07-17-2013, 11:27 AM
ب نظر منم himym ی کپیِ ناقص از friendsه ک فقط 20% اون خنده دارِ !
اما من همیشه عاشق بارنی بودم و رابطش با رابین و واسه همین میبینمش.

MaMaLoM
07-17-2013, 10:43 PM
معمولا سریالای کمدی پایه و اساس خندوندن مردم رو مسائل و شوخی های ج*ن*س*ی قرار میدن.
یه جورهایی تکراریه

night
07-18-2013, 12:18 AM
واسه اینکه 4 5 ساله دارم نگاهش می کنم با اینکه بی کیفیت شده ولی چاره چیه

Princess nazi
12-21-2013, 01:12 AM
یجورایی بهش عادت کردم. اولای سریال واقعا خنده دار بود اما الان به خاطر وابستگی ای که به این 5 تا پیدا کردم میبینم :Smiley35:
مسائل روانشناسی ام که توش مطرح میشه واقعا درست و جالبه:Smiley69:

Hamed Hidden
12-21-2013, 04:02 AM
عادت شده برامون

باحال و هایپ بودن بارنی - خانواده دوست بودن مارشال - خنگی ( عقل کل بودن!!!) تد - معلوم نبودن تکلیف رابین با خودشن - دغدغه های لیلی :Smiley17:

سریالش خوبه شاید افت کرده باشه ولی بازم از خیلی از سریال های کمدی که الان پخش می شه که خیلی لوس هستن بهتره !

از فصل 6 به بعد دنبال مادره نباشید فقط از سریال لذت ببرید :Smiley17::Smiley41:

A w e s o m e
12-21-2013, 12:31 PM
جدا از کمدی بودن سریال گاهی وقتا یه تم احساسی میدن به سریال خیلی باهاش حال میکنم..
بازیگراش هم خیلی کارشون درسته.:Smiley17:

legendary
12-21-2013, 02:14 PM
:Smiley36: فقط بخاطر بارنی :Smiley36:

Julie
01-06-2014, 11:55 AM
دو سه فصل اول رو به خاطر طنز قویش بقیشم به خاطر وابستگی به کاراکتر ها

mehdikeramian
01-06-2014, 01:12 PM
دقیقا نمیدونم برا چی دوست دارم ولی از وسطای فصل یک دارم این سریال رو هفته به هفته دنبال میکنم فقط نمیتونم قبول کنم این سریال تموم شه

bikash
01-10-2014, 04:14 AM
خوب من طنز زیاد دیدم البته به غیر از friends (شرمنده:Smiley126:)

فرقی که با بقیه ی طنزا توش هست اینه که کاراشون یه جورایی شبیه خودمونه به شکل طنز واسه همین اکثر کسایی که سریالو میبینند باش همزاد پنداری میکنند شاید این یکی از دلیلای محبوبیت سریال واسه من و واسه همه باشه!!!:Smiley34::Smiley36:

بازیگری های خیلی خوبی توش هست البته به غیر از رابین ولی خوب رابین با خشگلیش جبران کرده!!! همین دیگه

aiden00
01-10-2014, 08:05 PM
به نظر من علت اینکه همه این سریالو دوست دارن اینکه همه چیزایی که تو خودمون یا محلی که توش زندگی میکنیم نداریم توی این سریال میبینیم و فکر میکنیم که ما هم جزئی از این خوانواده ایم وقتی میگیم عادت کردیم یعنی ماهم خودومنو جزئی از این چهار نفر میدونیم

bysnco
01-10-2014, 09:09 PM
واقعا خنده داره , وقتی سریال رو میبینم حالم کلا عوض میشه
به همه سریال ها یه طعنه ای می زنه و با همه شوخی میکنن نویسنده هاش
تنها ایرادی داره از friends الهام گرفته
این فصل های اخر خیلی درام شده بود ولی تو فصل جدید خیلی بهتر شده به نظره من !

nima jamali
06-26-2014, 04:23 PM
از سرت هم زیاده!بهترین سریال دنیاست!تو ظرفیتشو نداری

pooya
06-26-2014, 05:53 PM
از سرت هم زیاده!بهترین سریال دنیاست!تو ظرفیتشو نداری
دوست عزیز لطفا محترمانه تر، سلایق و علاقه‌های افراد بسیار متفاوته و شاید بهترن سریال دنیا از نظر شما، از نظر دیگری سریال ضعیفی باشه و حتی تو همین کیس از نظر مخاطبین سایت imdb این سریال حتی جزو 150تا سریال اول هم نیست!