PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود سیزدهم (پایان فصل دوم)

Moh3eN
03-19-2012, 01:13 PM
http://picoup.ir/images/56009844064658319521.jpg

Beside the Dying Fire

تاریخ پخش : ۲۹ اسفند

خلاصه ی داستان : با از دست رفتن یکی از اعضای اصلی گروه، مزرعه هم در معرض خطر قرار میگیره . گروه از هم جدا میشن و ....

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt1804265/)

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread5108.html).:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/newpostinthread564.html)

hossein8704235
03-19-2012, 05:17 PM
خيلي عالي بود
بهتر از اين نميشد تموم كرد
اوني كه اومد و اندريا رو نجات داد چه باحال بود
دوتا والكر بدون دست گذاشته بود پشت سرش
نشون نداد كه كيه!!!
و در سكانس آخر هم يه مكاني شبيه ساختمان بود كه اطرافش سيم خاردار بود به احتمال زياد همه ي كساني كه زنده موندن توي اون هستند يا شايد هم ميخان يه پادزهر درست كنند كه انسان ها رو نجات بدند و به خاطر همين بود كه اون ادم سياهه كه آندريا رو نجات داد دو تا والكر گرفته بود كه روشون ازمايش كنند
در كل من ميگم هر كاري ريك ميكنه براي گروه هست ولي اينكه گفت ديگه دموكراسي نيست خطري شد
تا فصل بعد كي ميتونه صبر كنه؟!؟!؟!؟

Moh3eN
03-19-2012, 05:23 PM
به به.... یعنی تلافی اپیزودای قبلی رو درآوردن با اینهمه واکری که ناکار کردن :Smiley35:.
این قسمتم خیلی خوب بود ....

بالاخره قضیه ی واکر شدن رندل و شین هم مشخص شد و در عین حال به علامت سوالی که همه ی طرفدارای سریال در مورد صحبت درگوشی جنر و ریک توی آزمایشگاه داشتن هم پاسخ داده شد .
اون ساختمونی که آخر اپیزود نمایش داده شد هم رو حساب مقصد بعدی گروه هست و احتمالا محلیه که گروه رندل اونجا ساکن هستن.

تغییر حالت ریک هم جالب بود . با بازی عالی بازیگرش و دیالوگی که اخر گفت : "اگه با من میمونین دیگه از دموکراسی خبری نیس":Smiley10:

من ۹ میدم به این اپیزود .

از الآن رفتیم تو کف فصل سه :Smiley19:.

theboy
03-19-2012, 07:07 PM
چرا همه از فصل 3 حرف میزنند؟ مگه فصل 2 تموم شد؟
(حدس رو حال کردید هفته ی پیش گفتم همشون آلوده شدند!)

Why Me ?
03-19-2012, 08:24 PM
به به.... یعنی تلافی اپیزودای قبلی رو درآوردن با اینهمه واکری که ناکار کردن :Smiley35:.
این قسمتم خیلی خوب بود ....

بالاخره قضیه ی واکر شدن رندل و شین هم مشخص شد و در عین حال به علامت سوالی که همه ی طرفدارای سریال در مورد صحبت درگوشی جنر و ریک توی آزمایشگاه داشتن هم پاسخ داده شد .
اون ساختمونی که آخر اپیزود نمایش داده شد هم رو حساب مقصد بعدی گروه هست و احتمالا محلیه که گروه رندل اونجا ساکن هستن.

تغییر حالت ریک هم جالب بود . با بازی عالی بازیگرش و دیالوگی که اخر گفت : "اگه با من میمونین دیگه از دموکراسی خبری نیس":Smiley10:

من ۹ میدم به این اپیزود .

از الآن رفتیم تو کف فصل سه :Smiley19:.

آقا میشه جریان درگوشی رو توضیح بدی؟ من همین امروز تازه فصل اول رو تموم کردم و در گوشی دکتر با ریک رو دیدم! حوصله ندارم فصل دوم رو هم ببینم، ولی می خواهم بدونم چی به گفت!

راستی پیرمرده و شین خیلی با حال هستند

Moh3eN
03-19-2012, 08:32 PM
آقا میشه جریان درگوشی رو توضیح بدی؟ من همین امروز تازه فصل اول رو تموم کردم و در گوشی دکتر با ریک رو دیدم! حوصله ندارم فصل دوم رو هم ببینم، ولی می خواهم بدونم چی به گفت!
شوخی میکنی برادر ؟:Smiley10:.
اگه ندیدی تو این تاپیک چیکار داری پس ؟ چه دل و جیگری داری :Smiley36:. سریعا محوطه رو ترک کن :Smiley69:.

پیشنهاد میکنم تو این تعطیلی که در پیش داریم بشین سریال رو ببین و حال کن و داستانم برا خودت اسپویل نکن .
اگرم اصرار داری بدون که توی آزمایشگاه

همه مبتلا شدن به این بیماری (مثلا ویروسی که تبدیل میشن به واکر) . بعد مای بیننده که متوجه این نشدیم و توی فصل دو قضایایی پیش اومد که افرادی که واکرها زخمیشون نکرده بودن، چطوری واکر شدن پس؟ و این تبدیل به معما شد برای بیننده که جواب معما رو توی این قسمت آخر ریک با حرفی که جنر زده بود بش، مشخص کرد .

Why Me ?
03-19-2012, 08:40 PM
شوخی میکنی برادر ؟:Smiley10:.
اگه ندیدی تو این تاپیک چیکار داری پس ؟ چه دل و جیگری داری :Smiley36:. سریعا محوطه رو ترک کن :Smiley69:.

پیشنهاد میکنم تو این تعطیلی که در پیش داریم بشین سریال رو ببین و حال کن و داستانم برا خودت اسپویل نکن .
اگرم اصرار داری بدون که توی آزمایشگاه

همه مبتلا شدن به این بیماری (مثلا ویروسی که تبدیل میشن به واکر) . بعد مای بیننده که متوجه این نشدیم و توی فصل دو قضایایی پیش اومد که افرادی که واکرها زخمیشون نکرده بودن، چطوری واکر شدن پس؟ و این تبدیل به معما شد برای بیننده که جواب معما رو توی این قسمت آخر ریک با حرفی که جنر زده بود بش، مشخص کرد .

مرسی اقا از جوابت!
یعنی از روی آزمایش خونشون این رو فهمیده بود؟ ولی هیچکدامشون زخمی نشدند که؟
-------------------------------------

واقعیتش اینه که دیگه حوصله زامبی و مامبی رو ندارم/ از من گذشته/ فقط سریال طنز..... جاش نیست اینجا ولی از game of thrones هم بریدم/// حالا شاید بفهمی که چرا رو بیگ بنگ حساسم! یک هفته که پخش نشه خمارم:Smiley10:

snowgirl
03-19-2012, 09:57 PM
خیلی خیلی قشنگ بود
من که ده دادم
اون هلیکوپتر اول قسمتش هم خیلی امید داد بهم!!!!
فقط موندم چرا افراد گروه انقدر به ریک واسه نگفتن اون قضیه سخت گرفتن
چه اهمیتی داره؟حالا که میدونن مثلا چی شد ؟

hamedmirzaeifar
03-19-2012, 10:53 PM
به نظر من عالی تمومش کردن. اون از مرد سیاهه که مثل ضحاک ما دو تا واکر به شونش بسته بود :) و اون هم از قلعه ای که در نهایت نشون دادن.
طبق کمیک هاش اون قلعه یه پناهگاه جدیده. البته منم کمیک هاش رو دقیقا تا سر همین جایی که قلعه رو پیدا می کنن خوندم و خبر ندارم که تو اون قلعه چه خبره.

راستی نظرتون راجع به اونی که آندریا رو نجات داد چیه؟ من فکر کنم که اون دو تا موجود بی دستی که به خودش بسته بود یه جور واکر هایی باشن که تا حدی درمان شده باشن. چون اگه دقت کرده باشین به کسی حمله نمی کردن.
کلا این قسمت رو خوب تموم کردن که ملت تو کف فصل 3 بمونن

pooya
03-20-2012, 12:49 AM
اون جیمی و پاتریشیا خیلی الکی مردن ، جیمی با ماشین اومده بود بعد اون وقت در های ماشین رو نبسته بود :Smiley10: یا اینکه اینا این همه وقت تو مزرعه بودن یه فکر اساسی و یه هماهنگی بین خودشون برای مواقع استراری نکرده بودن ،که اگه یه وقت همچین اتفاقی افتاد بعدش چکار کنن.یکی از صخنه های زیبا نگاه هرشل به خونش بود که داشت میسوخت یه آهنگ با پیانو هم پخش میشد که دیگه سکانس رو کامل کرده بود.

http://picoup.ir/images/97451183424896262450.jpg
http://picoup.ir/images/75084713955777639622.jpg

این قسمت باز نشون داد داد دریل از همه مرد تره اول که رفت دنبال کارول (من همون جایی که کارول بین زامبی ها گیر کرده با خودم گفتم کارش تمومه ولی باز این سریال نشون داد که حدس زدن حذف شخصیت تو این سریال کار خیلی سختیه)، بعدش هم حتی میخواست برگرده دنبال آندرا که ریک منصرفش کرد
ولی در کل انتظارات منو بر اورده نکرد و فقط به خاطر دیالوگ ها پایانی ریک 8 دادم (الان ریت imdb با 18 تا یوزر 5.8 هست که این موضوع رو نشون میده ولی میره بالا به 8 میرسه)

theboy
03-20-2012, 02:00 PM
الان به عنوان تاپیک دقت کردم نوشته پایان فصل دوم! یعنی بازم تو پخش سریال وقفه ایجاد میشه؟ چند ماه دیگه فصل سه پخش می شه؟

Why Me ?
03-20-2012, 02:17 PM
الان به عنوان تاپیک دقت کردم نوشته پایان فصل دوم! یعنی بازم تو پخش سریال وقفه ایجاد میشه؟ چند ماه دیگه فصل سه پخش می شه؟

فصل سوم میره برای اکتبر 2012 !

"The Walking Dead" Episode #3.1 (TV episode 2012) - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt2107527/)

حالا حالا ها باید صبر کنی!:Smiley36:

NOjAN
03-21-2012, 02:23 AM
این قسمت اون حس هیجانی که باید رو داشت !! اون پیش زمینه ای هم که برای حمله ی زامبی ها به مزرعه نشون داد عالی بود ..

خلاصه حسابی ترسیدیم :Smiley36: نمی دونم با زیرنویس tvCenter دیدین یا نه .. ولی قسمتی که اون شنل پوشه میاد زیرنویس میکنه که با مهم ترین کاراکتر سریال .. آشنا بشید !! باید شخصیت جالبی باشه ..

نگاه گروه به ریک بعد از صحبتاش هم خیلی جالب و یکدست بود :-? اون صحنه ی آخر هم که همرو تا 6 ماه تو کف گذاشت :((

من 10 دادم به این قسمت و بی صبرانه منتظر فصل سوم هستم :Smiley30:

pooya
03-21-2012, 02:44 AM
این قسمت اون حس هیجانی که باید رو داشت !! اون پیش زمینه ای هم که برای حمله ی زامبی ها به مزرعه نشون داد عالی بود ..

خلاصه حسابی ترسیدیم :Smiley36: نمی دونم با زیرنویس tvCenter دیدین یا نه .. ولی قسمتی که اون شنل پوشه میاد زیرنویس میکنه که با مهم ترین کاراکتر سریال .. آشنا بشید !! باید شخصیت جالبی باشه ..

نگاه گروه به ریک بعد از صحبتاش هم خیلی جالب و یکدست بود :-? اون صحنه ی آخر هم که همرو تا 6 ماه تو کف گذاشت :((

من 10 دادم به این قسمت و بی صبرانه منتظر فصل سوم هستم :Smiley30:

نوژن خدا وکیل 10 نداشت ، اگه اون تغییر شخصیت ریک و صحبتاش نبودن ارزش 7 هم نداشت . الا ریت imdb با 600 یوزر شد 9 ولی تا 150 یوزر که من چک می کردم زیره 7 بود . بعضی از شخصیت ها رو میخواستن حذف کنن ولی خیلی مزخرف حذف شدن مثل جیمی، من که انتظارم خیلی بیشتر بود . ولی این 2 تا جمله از ریک خودشون به اندازه یه اپیزود می ارزیدن:

he came after me. My hands are clean
This Is Not A Democracy Anymore

bikash
03-21-2012, 07:05 AM
من 9 دادم!! چون بیخیال شین باحال ترین شخصیت سریال بود!!!! این خوبه اتفاقای غیر منتظره میفته ولی میتونستن زن ریکو بکشن یا بچش که سریالو بچه بازی کرده!!!!!

Patriot
03-21-2012, 11:24 AM
خیلی عالی بود لامصب.گذاشتمون تو کف!!

اون یارو شنلی مشکیه دو تا واکر رو مثل سگ بسته بود و دنبال خودش میکشید چقدر خفن بود. شده مثل فیلمهای ترسناک هالیوودی!

من فکر میکنم اون قلعه مکان گروه رندل باشه. اونها هم که اونطور که رندل میگفت از واکر ها خطرناک ترند.

دیالوگ ها مثل همیشه عالی بود. ارزش 9 هم داشت.

bakuryu
03-21-2012, 04:22 PM
کاش دوستی که ۱ دادن ، نظرشونو میگفتن ، چون این قسمت نسبت به قبلی ها عالی بود

hamedmirzaeifar
03-21-2012, 05:06 PM
این کسیه که آندریا رو نجات داد:
Actress Danai Gurira to Play Michonne in The Walking Dead Season 3 - The Walking Dead - AMC (http://blogs.amctv.com/the-walking-dead/2012/03/danai-gurira-cast-as-michonne.php)

احتمالا اون زندانی که نشون دادن یه پناهگاه دولتیه مجهزه که مسئولان کشور رو هم تو خودش پناه داده. چون من تو بحث های پیج فیسبوک این فیلم دیدم که مردم از کسی به اسم فرماندار صحبت می کردن و الان هم تو لینکی که دوستمون راجع به فصل 3 گذاشتن این فرد رو می بینیم. تا چه شود ...

Why Me ?
03-22-2012, 01:11 AM
من همین الان قسمت آخر رو هم دیدم ساعت 12 شب است و من تک و تنهایی تو تاریکی سریال رو دیدم:Smiley5:/ البته فصل دوم را کامل ندیدم، فقط دو قسمت آخر رو تا بفهمم داستان چی میشه! تصمیم گرفته بودم فصل دوم رو نبینم/ خیلی این سریال رو نرو! ولی لامصب سریال طوریه که نمیشه بی خیالش شد و...

قسمت آخر خیلی خوب بود/ البته من چون بحث ها رو خونده بودم ، فهمیده بودم که کیا میمیرن ، کیا زنده میمونن. برای همین خیالم راحت بود. خدا را شکر:Smiley35: وگرنه سر قضیه اندریا نصف جون میشدم

ولی ریک عجب نگاه نافذی داره!!!!
حیف که شین مرد
لوری (زن ریک )رو هم دوست دارم/ خب شد زنده موند-اگه اون نباشه ، خوشگل گروه کیه؟ اون دختره که با پسر کره ای هست، قشنگه ولی خیلی یخه! کشش زن ریک رو نداره(حداقل برای من)

اما یک سوال:

نمیدونم چکار کنم؟ بشینم کمیک بوک های داستان رو بخونم تا بفهمم آینده چی میشه:Smiley35: یا منتظر بمونم فصل 3 بیاد و غافلگیر بشم::Smiley20::Smiley79:---شماها چکار می کنید؟:Smiley39:
----------------------------------------
من با کمال میل 10 می دهم

slimshady
03-22-2012, 01:42 AM
خیلی عالی بود 10 دادم
دیگه چی میخاین زامبی؟ دیالوگ؟ ترس؟
اون دیالوگ آخر ریک خیلی خفن ناک بود
در آخر خدا حفظشون کنه از خطرات:Smiley14:

NOjAN
03-22-2012, 02:58 AM
من همین الان قسمت آخر رو هم دیدم ساعت 12 شب است و من تک و تنهایی تو تاریکی سریال رو دیدم:Smiley5:/ البته فصل دوم را کامل ندیدم، فقط دو قسمت آخر رو تا بفهمم داستان چی میشه! تصمیم گرفته بودم فصل دوم رو نبینم/ خیلی این سریال رو نرو! ولی لامصب سریال طوریه که نمیشه بی خیالش شد و...
قسمت آخر خیلی خوب بود/ البته من چون بحث ها رو خونده بودم ، فهمیده بودم که کیا میمیرن ، کیا زنده میمونن. برای همین خیالم راحت بود. خدا را شکر:Smiley35: وگرنه سر قضیه اندریا نصف جون میشدم
ولی ریک عجب نگاه نافذی داره!!!!
حیف که شین مرد
لوری (زن ریک )رو هم دوست دارم/ خب شد زنده موند-اگه اون نباشه ، خوشگل گروه کیه؟ اون دختره که با پسر کره ای هست، قشنگه ولی خیلی یخه! کشش زن ریک رو نداره(حداقل برای من)
اما یک سوال:
نمیدونم چکار کنم؟ بشینم کمیک بوک های داستان رو بخونم تا بفهمم آینده چی میشه:Smiley35: یا منتظر بمونم فصل 3 بیاد و غافلگیر بشم::Smiley20::Smiley79:---شماها چکار می کنید؟:Smiley39:

نظرت کاملا محترمه . ولی به نظرم اینجوری لذت سریال رو برای خودت از بین بردی :|.. ارزشش خیلی بیشتر از اینه که دو قسمت آخر فصل رو ببینی .. نظر من اینه که اگر فصل 3 رو هم همینطور می خوای دنبال کنی بدون در نظر گرفتن سریال برو سمت کامیک بوکاش.

mr-baan
03-22-2012, 03:46 AM
یادم نمی‌آد چند دادم، ولی خیلی قسمت باحالی بود.
مردیم و ندیدیم که ریک حرفش رو رک و راست زد...
کم کم از لوری دارم خسته می‌شم، خیلی لوسه!
چند ماهم توی کف می‌مونم ولی کامیک‌هاشو نمی‌خونم!

walker
03-22-2012, 04:02 AM
من که با این لوری حال نکردم یکی نیست بگه بنده خدا چرا قیافه می گیری دلت می خواست شوهرت بمیره؟
این شخصیت جدید(سیاه پوش) زیاد جالب نیست تا اینجا سریال واقع گرایانه بوده امیدوارم دیگه بچه بازیش نکنن.
بین اون همه والکر که افتاده بودن دنبال اندریا یک نفر بیاد با یه شمشیر اون رو نجات بده!!!
حالا اگه یه لشکر سرباز با اسلحه و مهمات کامل حمله می کردند ادم باور می کرد.
امیدوارم مثل رزیدنت اویل نشه که اون زنه نقش اول قدرت جادویی بدست بیاره

Moh3eN
03-22-2012, 09:40 PM
اما چنتا از سکانس های زیبا :

http://picoup.ir/images/11694460715917169146.jpg
یه کادر تماشایی از آقامون دریل :Smiley36:

http://picoup.ir/images/71312766225320508559.jpg
http://picoup.ir/images/08690556449874140343.jpg
مزرعه در تصرف واکرها ...
و نگاه پر از درد و رنج هرشل با همراهی یه موزیک فوق العاده که صحنه ی عالی ای ساختن .

http://picoup.ir/images/74626640225285458921.jpg
نیگاه همیشگی ریک که همین نگاهاش جای چند تا دیالوگ کار میکنه ...
و صحبتای نهایی و اتمام حجت ریک با گروه ....
"دیگه تو گروه از دموکراسی خبری نیس"

عوامل سریال به حکومت! ریک از فصل ۲ به بعد لقب جالبی دادن . ریکتاتوری (بر وزن دیکتاتوری)

.

NOjAN
03-22-2012, 09:42 PM
آقا من فراموش کردم بگم . چقدر حرص خوردم از دست لوری :Smiley18:

ریک که قضیه شین رو بهش گفت تازه 2 قرت و نیمش باقی بود !! من جای ریک بودم با لگد می زدمش :Smiley14:

Patriot
03-22-2012, 10:10 PM

ریک که قضیه شین رو بهش گفت تازه 2 قرت و نیمش باقی بود !! من جای ریک بودم با لگد می زدمش :Smiley14:

آره بچه پر رو. خودش به ریک میگفت شین خطرناکه. هی تو گوشش خوند که تهدیده حالا هی قر میریزه!

Chandler Bing
03-23-2012, 01:33 AM
ما هم بالاخره دیدیم؛ خدا رو شکر

اون دوست عزیزی که گفت من دو قسمت اخر فصل رو دیدم، من پستشون رو خوندم اینجوری شدم:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smi ley10::Smiley10::Smiley10::Smiley19::Smiley19::Smi ley19::Smiley19::Smiley19::Smiley19:

اصلا همچین کاری تو کتم نمیره. ولی هر جور که راحتید.

خب حالا درباره ی این اپیزود. در خوبی اپیزود که شکی نیست. کمبود زامبی های این فصل رو یه جا تو این اپیزود جبران کردن ولی یکم این قضیه که با صدای

یه هلیکوپتر راه افتادن و به مزرعه رسیدن مسخره است. این قضیه هیلکوپتر هم جالبه، هنوز ادم ها زنده ان.

صحنه ی سوختن انبار هم که همه گفتن چقدر خوب بود و همین جور حرف های ریک

اینا بدجور اعصاب منو خورد میکنن، یک: لوری به خاطر رفتارش وقتی که ریک تعریف کرد، اخه زنیکه حق کاملا با ریکه این ادا اصول ها چیه در میاری؟ برن بزن دهنشو پر خون کنما:Smiley104:

دوم: رفتار گروه وقتی فهمیدن که ریک بهشون نگفته، بابا این همه زحمت میکشه یه ذره قدر شناس باشید

اون صحنه ی زندان هم که نشون داد، میشه لوکیشن فصل بعد.

حالا 9 ماه صبر میکنیم تا یه فصل اگه اشتباه نکنم 16 قسمتی ببینیم

چه شلوغ شده این تاپیک، کاش همه ی بحث اپیزودیک های سایت به همین شلوغی باشه

slimshady
03-23-2012, 01:57 AM
بابا این ریک راست میگه انقدر ناز میکنن اینا وسط این همه زامبی اینا دنبال توضیحات و دلایل و بهترین اعمال ممکن میگردن.
تو این دنیای زامبی زده دیگه دموکراسی به درد نمیخوره.
اون یارو سیاه پوش آخر هم آدم مریضی به نظر میرسید، شاید برادر درل باشه.
این لوری هم عصبانی شد تا یه داستانی خانوادگی برا فصل بعد داشته باشن.

Moh3eN
03-23-2012, 01:58 AM
یه چیزی راستی ....
جایی که نشون داد واکرها با شنیدن صدا به طرفش حرکت میکنن، جالب این بود که داشتن توی جنگل به یه طرف دیگه میرفتن که با شنیدن صدای شلیک (گلوله ای که کارول به شین زد) برگشتن طرف مزرعه . اما خبری از تیری که شین موقع درگیری با ریک زد نبود . یعنی عکس العملی نسبت به اون نداشتن ؟
سوتی دادن یعنی ؟

بعد اون هلیکوپتره هم که اول اپیزود نشون داد میتونه برای ادمای اون زندان باشه ....
باید حدود ۷ ماه منتظر باشیم و ببینیم ...:Smiley15:

Chandler Bing
03-23-2012, 04:08 AM
اون یارو سیاه پوش آخر هم آدم مریضی به نظر میرسید، شاید برادر درل باشه.

باریک تر از این حرف ها بود که داداش دریل باشه، بیشتر هیکل زنونه داشت و دوستی هم تو پستشون عکس بازیگرشو گذاشته بودن که زن بود.

samangle
03-23-2012, 03:59 PM
این قسمت عالی بود همون طور که همه ی دوستان و اساتید گفتن،
ولی به مناسبت تمومم شدن این فصل در مورد کل سریال دوست دارم بگم: (البته بد نیست به بحث کلی به همین مناسبت راه بندازید)
بر خلاف اکثر فیلم های زامبولی ( زامبی ای ) خیلی حرفای سیاسی و اجتماعی تو این سریال می بینیم،
توی فیلم هیچ ارزشی برای زندگی ( یا مردگی ) زامبی ها نمی بینیم ولی بعضی صحنه ها هم نشون میده که اونا هم واسه خودشون عالمی دارن،
و بعضی قسمتا زامبی ها رو به دشمنان مردم ( مردم غرب ) تشبیه میکنه و نابود کردن اون هارو کاملا به حق میدونه
ولی در عین حال از هیجان فیلم کم نمی کنن:Smiley74: و من فکر میکنم بیشترش رو مدیون گروه گریم و موسیقی متن فیلمن.
در کل سریال عالی ای هست مخصوصا اگه دوازده شب به بعد تماشا شود:Smiley20:

Why Me ?
03-23-2012, 04:43 PM
نظرت کاملا محترمه . ولی به نظرم اینجوری لذت سریال رو برای خودت از بین بردی :|.. ارزشش خیلی بیشتر از اینه که دو قسمت آخر فصل رو ببینی .. نظر من اینه که اگر فصل 3 رو هم همینطور می خوای دنبال کنی بدون در نظر گرفتن سریال برو سمت کامیک بوکاش.

ما هم بالاخره دیدیم؛ خدا رو شکر

اون دوست عزیزی که گفت من دو قسمت اخر فصل رو دیدم، من پستشون رو خوندم اینجوری شدم:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smi ley10::Smiley10::Smiley10::Smiley19::Smiley19::Smi ley19::Smiley19::Smiley19::Smiley19:

اصلا همچین کاری تو کتم نمیره. ولی هر جور که راحتید.

خب حالا درباره ی این اپیزود. در خوبی اپیزود که شکی نیست. کمبود زامبی های این فصل رو یه جا تو این اپیزود جبران کردن ولی یکم این قضیه که با صدای

یه هلیکوپتر راه افتادن و به مزرعه رسیدن مسخره است. این قضیه هیلکوپتر هم جالبه، هنوز ادم ها زنده ان.

صحنه ی سوختن انبار هم که همه گفتن چقدر خوب بود و همین جور حرف های ریک

اینا بدجور اعصاب منو خورد میکنن، یک: لوری به خاطر رفتارش وقتی که ریک تعریف کرد، اخه زنیکه حق کاملا با ریکه این ادا اصول ها چیه در میاری؟ برن بزن دهنشو پر خون کنما:Smiley104:

چه شلوغ شده این تاپیک، کاش همه ی بحث اپیزودیک های سایت به همین شلوغی باشه

آره بچه پر رو. خودش به ریک میگفت شین خطرناکه. هی تو گوشش خوند که تهدیده حالا هی قر میریزه!

دوستان نظر لطفتون است که می فرمایید حیف که فقط دو قسمت آخر سریال رو دیدم/ ولی واقعیتش اینه که من وقت ندارم، حداقل اینجوری دیدن بهتر از هرگز ندیدن است!

در مورد لوری هم به نظر من اونچه که باعث عصبانیت لوری شد این بود که ریک بهش گفت کارل ، شین رو کشت/ شاید از این که پسرش یکی رو کشته ناراحت شده بود/ راستی کارل اون موقع شب بیرون مزرعه چکار می کرد؟ اگه من بودم که جرات نمی کردم پامو ار ساختمون بزارم بیرون!

esi_iranian
03-24-2012, 05:33 PM
یه چیزی راستی ....
جایی که نشون داد واکرها با شنیدن صدا به طرفش حرکت میکنن، جالب این بود که داشتن توی جنگل به یه طرف دیگه میرفتن که با شنیدن صدای شلیک (گلوله ای که کارول به شین زد) برگشتن طرف مزرعه . اما خبری از تیری که شین موقع درگیری با ریک زد نبود . یعنی عکس العملی نسبت به اون نداشتن ؟
سوتی دادن یعنی ؟

بعد اون هلیکوپتره هم که اول اپیزود نشون داد میتونه برای ادمای اون زندان باشه ....
باید حدود ۷ ماه منتظر باشیم و ببینیم ...:Smiley15:

محسن جان گیر دادیا :Smiley36: به نظرم صحنش جوری نبود که بگیم صدای شلیکی که اومد حتما ماله تفنگ کارل بوده
من فقط تو این موندم چرا یه نفر سوار ماشین نشد که واکرارو با بوق فراری بدن؟؟
اما کلا این قسمت خیلی بهم حال داد من 10 دادم

Why Me ?
03-24-2012, 07:00 PM
محسن جان گیر دادیا :Smiley36: به نظرم صحنش جوری نبود که بگیم صدای شلیکی که اومد حتما ماله تفنگ کارل بوده
من فقط تو این موندم چرا یه نفر سوار ماشین نشد که واکرارو با بوق فراری بدن؟؟
اما کلا این قسمت خیلی بهم حال داد من 10 دادم

مگه میشه واکر ها را با بوق و سر و صدا فراری داد؟ اگه اینجوری بود که باید با صدای شلیک فرار می کردند نه اینکه بروند طرف صدا!:Smiley36:

Moh3eN
03-24-2012, 07:20 PM
مگه میشه واکر ها را با بوق و سر و صدا فراری داد؟ اگه اینجوری بود که باید با صدای شلیک فرار می کردند نه اینکه بروند طرف صدا!:Smiley36:
از مضرات دو تا در میون اپیزودها رو دیدن همینه دیگه ....:Smiley36:
واکر ها به طرف صدا حرکت میکردن . با صدای هلیکوپتر اومدن بطرف جنگل . و با صدای شلیک اومدن سمت مزرعه .

منظور دوستمون هم از فراری دادن این بود که مثلا یه نفر سوار ماشین میشد و با سر و صدا واکرها رو میکشوند خارج از مزرعه . ولی خب نویسنده و کارگردان اینجوری خواستن دیگه :Smiley36:.

esi_iranian
03-24-2012, 07:28 PM

از صدا که نمیترسن ولی حساسن هر طرفی که صدا بیاد همون وری میرن منم منظورم این بود سوار ماشین بشن بوق بزنن که واکرا بیفتن دنبال ماشین عین همون کاری که گلن تو فصل اول کرد اینجوری دیگه به طرف خونه نمیومدن

NOjAN
03-24-2012, 07:34 PM
از صدا که نمیترسن ولی حساسن هر طرفی که صدا بیاد همون وری میرن منم منظورم این بود سوار ماشین بشن بوق بزنن که واکرا بیفتن دنبال ماشین عین همون کاری که گلن تو فصل اول کرد اینجوری دیگه به طرف خونه نمیومدن

اسی جان راستش الان که فکر می کنم می بینم یه مقدار (خیلی کم) این تیکه از داستان مسخره بود ... چون ممکن بود خیلی فکرا به ذهنشون برسه تا واکرها رو از مزرعه دور کنن . ولی همه گله ای با ماشین و موتور حمله کردن سمتشون . که خب حتما نویسنده ها راهی غیر از این برای پیش بردن داستان به سمت اتوبان و خارج مزرعه نداشتن . :Smiley35:

Chandler Bing
03-25-2012, 02:24 AM
یه نکته ی جالب و عجیب :

دیل هم به ویروس مبتلا بود پس چرا وقتی مرد به واکر تبدیل نشد؟؟؟ این سوتی سریال بوده به نظر شما؟

الان داشتم تاکینگ دد اپیزود 12 رو میدم، مهمون برنامه که بازیگر سریال چاک بود گفت شاید فقط ادم بدا بعد از مردن تبدیل به واکر میشن به خاطر همین دیل تبدیل نشد و

شین تبدیل شد، البته به شوخی گفتا. اون موقع هنوز نمیدونست کسی که ویروس تو بدن همه هست.

=======================

یه نظر سنجی هم کردن که دلتون برای کدوم شخصیت تنگ میشه جواب 55% دیل بود، 38 درصد شین، و 7 درصد هم سوفیا.

اخه دیل دلتنگی داشت؟؟؟

pooya
03-25-2012, 02:35 AM
یه نکته ی جالب و عجیب :

دیل هم به ویروس مبتلا بود پس چرا وقتی مرد به واکر تبدیل نشد؟؟؟ این سوتی سریال بوده به نظر شما؟

الان داشتم تاکینگ دد اپیزود 12 رو میدم، مهمون برنامه که بازیگر سریال چاک بود گفت شاید فقط ادم بدا بعد از مردن تبدیل به واکر میشن به خاطر همین دیل تبدیل نشد و

شین تبدیل شد، البته به شوخی گفتا. اون موقع هنوز نمیدونست کسی که ویروس تو بدن همه هست.

=======================

یه نظر سنجی هم کردن که دلتون برای کدوم شخصیت تنگ میشه جواب 55% دیل بود، 38 درصد شین، و 7 درصد هم سوفیا.

اخه دیل دلتنگی داشت؟؟؟

اشکان دیل یه سرش شلیک شده بود برای همین دیگه مغزش از کارافتاده بود و تبدیل هم نشد.

Chandler Bing
03-25-2012, 03:17 AM
اهان راس میگی اصلا حواسم نبود:Smiley19:

Headache
04-03-2012, 12:34 PM
خوب بود ولي بنده خدا ها سر هيچ و پوچ مردن :Smiley35: اصن با مردنشون عشق نكردم..
اين كسي رو هم كه تو نظرسنجي 1 داده اقا برا سرش جايزه بذاريد! :Smiley104:

Why Me ?
04-03-2012, 07:33 PM
خوب بود ولي بنده خدا ها سر هيچ و پوچ مردن :Smiley35: اصن با مردنشون عشق نكردم..
اين كسي رو هم كه تو نظرسنجي 1 داده اقا برا سرش جايزه بذاريد! :Smiley104:

نه ! باید انداختش جلو واکرها!:Smiley10:

Headache
04-03-2012, 08:29 PM
اينجوري كه نميشه.... نصفش ميكنيم من با نصفه خودم هر كاري بخوام ميكنم شمام با نصفه خودت.
راضيي؟ بنويسم قراردادشو؟
بازم ميگم اصن نچسبيد مردنشون.... زرت واكرا گرفتن پاره پورشون كردن... ميتونست خيلي هيجان انگيز تر و احساسي تر باشه... يه دو تا صحنه اتاق خوابي هم ميذاشت توش كه ديگه من 10ه رو ميدادم بهش!

Headache
04-03-2012, 08:30 PM
خيلي عالي بود
بهتر از اين نميشد تموم كرد
اوني كه اومد و اندريا رو نجات داد چه باحال بود
دوتا والكر بدون دست گذاشته بود پشت سرش
نشون نداد كه كيه!!!
و در سكانس آخر هم يه مكاني شبيه ساختمان بود كه اطرافش سيم خاردار بود به احتمال زياد همه ي كساني كه زنده موندن توي اون هستند يا شايد هم ميخان يه پادزهر درست كنند كه انسان ها رو نجات بدند و به خاطر همين بود كه اون ادم سياهه كه آندريا رو نجات داد دو تا والكر گرفته بود كه روشون ازمايش كنند
در كل من ميگم هر كاري ريك ميكنه براي گروه هست ولي اينكه گفت ديگه دموكراسي نيست خطري شد
تا فصل بعد كي ميتونه صبر كنه؟!؟!؟!؟
صبر نميخواد كه.... گند زدي به سريال... :Smiley36:
تعريف نكن برادر من... شانسيم نگو.... الان اگه همينايي كه گفتي از آب در بياد من چه گلي به سرم بگيرم..

کینگ 10
04-03-2012, 08:31 PM
حالا بی خیال فصل 3 کی میاد؟؟؟

NOjAN
04-03-2012, 08:59 PM
حالا بی خیال فصل 3 کی میاد؟؟؟

مهرماه.

Milad eMJey
04-03-2012, 10:02 PM
اونی که اندریا رو نجات داد اسمش هست michoone که یکی از شخصیت های کامیک بوک هستش.
اون چیزی که دوستمون درباره 2 تا واکر ی که دنبالش بودن گفت(روشون آزمایش میکنن) فک نکنم اینطوری باشه.
فصل بعد هم مثل اینکه توی زندانه.