PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Breaking Bad | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

NOjAN
07-23-2011, 05:41 PM
http://picoup.ir/images/69076948535051468011.jpg

-- Breaking Bad --

ژانر : درام , جنایی
امتیاز کاربرانِ سایت IMDB به این سریال : 9.3/10

کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد

http://upload.tvworld.info/linebreaker.jpg

خلاصه داستان : یک نابغه ی شیمی که به علّت عدم موفقیتهاش به کار معلمی در دبیرستان روی آوُرده , بعد از اینکه متوجه می شه که مبتلا به سرطانِ پیشرفته هست , تصمیم می گیره که از تخصصش در شیمی استفاده کنه تا میراثی رو برای خانوادش به جای بگذاره , اونهم با تولیدِ با کیفیت ترین نوع از ماده ی مخدُرِ شیشه...

برگرفته از IMDB (http://www.imdb.com/title/tt0903747/)

معرفی داستان از سایت بازی رایانه (http://www.bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?p=278502)

والتر وایت یک دبیر شیمی است.حقوق مدرسه بسیار برایش کم است و او علاوه بر مدرسه در یک کارواش کار میکند تا زن و بچه اش بعلاوه ی بچه ای که در راه دارد چیزی کم نداشته باشند.مدتی میگذرد و او متوجه میشود در این شرایط سخت دچار سرطان شده,اوضاع بسیار خراب است.

او همیشه سعی میکرد تا دانش آموزانش از این قضیه که در کارواش کار میکند با خبر نشوند,روزی یکی از شاگردانش با ماشین مدل بالا در کارواش او را میبیند و او را مسخره میکند,با این اتفاق در میابد شغلی که در کارواش دارد مناسبش نیست و به چند شغل دیگر روی می آورد تا اینکه به هیچ میرسد.در یکی از ساعات بیکاریش به سرش این فکر خطور میکند :
من یک نابغه ی شیمی هستم,باید یه کار فوق العاده کنم,پولدار شم تا بعد از مرگم خانوادم در امان باشن,درست کردن مواد مخدر خالص (شیشه) ..... آره خودشه !!!.
او در این راه با یکی از شاگردان چند سال پیشش که یک فروشنده ی مواد است شریک میشود و در این راه اتفاقات بسیار جذابی برایش رخ میدهد,این معلم شیمی با فنون شیمی دست به کارهایی میزند که واقعا شما را به وجد خواهد آورد.هایزنبرگ (نام مستعارش در بازار فروش) بهترین نوع شیشه و مواد مخدر را تولید میکند,دشمنان هم در کمین هستند ....... .این در حالی است که باجناق او یک پلیس متبهر در زمینه ی مواد مخدر است !
این سریال بسیار بسیار جذاب از شبکه ی AMC پخش میشد,اکنون سازندگان در حال ساخت فصل جذاب شماره ی 4 این مجموعه هستند که از 17 جولای نمایش داده میشود.
بر اساس طرحی از Vince Gilligan
بازیگران اصلی : Bryan Cranston, Anna Gunn و Aaron Paul
صفحه ی IMDB (http://www.imdb.com/title/tt0903747/)

نظر شخصی :

واقعا یک فیلم جذاب هست.داستان به گونه ای شما را به دنبال خود میکشاند که با قرار گرفتن در آن از وقایع واقعا هیجان زده میشوید.
داستان دو روی متفاوت دارد :
اول اینکه شما با جانب داری از والتر وایت داستان را دنبال میکنید و از زیرکی او لذت میبرید
دوم اینکه به شما گوشزد میکند اگر وارد این کار شوید نمیتوانید بدون الوده شدن دستتان به خون افراد به راه ادامه دهید و حتی یک ریال هم در بیاورید.
البته فیلم برای افراد بالای 18 مناسب است.
در خیلی از جاها شما نهایت فخر فروشی ثروتمندان به فقرا را میبینید و همچنین پاسخ ولتر وایت به این گونه افراد را هم خواهید دید http://www.bazyrayaneh.com/forum/images/smilies/Global/32%20Not%20one%20care.png
اگر به دنبال یک سریال هستید که از هر سریالی که دیدید متفاوت تر باشه و جذاب تر ..... پس خودشه !

شخصیت ها :

http://up.vbiran.ir/images/uacns3f42unufclawls.jpg

والتر وایت با بازی Bryan Cranston که پیش از این بیشتر در سریال های کمدی هم ایفای نقش داشته .
و سه سال متوالی جایزه ی بهترین بازیگر نقش اصلی رو در جوایز امی (Emmy Awards) به دست آورده :Smiley10:

http://up.vbiran.ir/images/yfwsvbw96ww0qwdawir.jpg

اسکایلر وایت با بازیِ Anna Gunn

http://up.vbiran.ir/images/pnfbkcaox4pp9tez67x.jpg

جسی پینکمن با بازیِ Aaron Paul

http://up.vbiran.ir/images/u8siun58hdl0wutc8di5.jpg
به ترتیب از راست به چپ : Bob Odenkirk و Besty Brandt و Dean Norris

جوایز :

به طور خودمونی اگر بخوایم بگیم این سریال تا دلتون بخواد جایزه دِرو کرده .. :Smiley36:

Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
آکادمیِ فیلم های علمی تخیلی و ترسناکِ آمریکا
ملقب به Saturn Awards

12 بار نامزدی برای Saturn Awards که 2 بار برنده ی جایزه شده :

Aaron Paul بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (2010)
برنده ی بهترین سریال در شبکه ی کابلی (2010)

American Cinema Editors, USA
جوایز تدوین کنندگانِ آمریکایی ملقب به Eddie Awards

3 نامزدی و 1 برد برای این سریال به خاطر :

بهترین مجموعه ی تدوین شده ی یک ساعته توسط Lynn Winghamm سال 2009
بهترین مجموعه ی تدوین شده ی یک ساعته توسط Lynn Winghamm سال 2010

Emmy Awards
جوایز امی

16 بار نامزدی که 6 بار این جایزه رو برده :

Bryan Cranston بهترین بازیگر نقش اصلی مرد (2008)
Lynn Winghamm بهترین تدوین (2008)
Bryan Cranston بهترین بازیگر نقش اصلی مرد (2009)
Lynn Winghamm بهترین تدوین (2009)
Bryan Cranston بهترین بازیگر نقش اصلی مرد (2010)
Aaron Paul بهترین بازیگر نقش مکمل (2010)

Golden Globes, USA
جوایز گلدن گلاب

1 نامزدی برای Bryan Cranston : بهترین بازیگر نقش اصلی مرد (2008)

و همینطور 36 نامزدی و 10 جایزه ی دیگه در مراسم و آکادمی های مختلف از قبیل :
Casting Society of America و Edgar Allan Poe Awards و Image Awards و PEN Center USA West Literary Awards و PGA Awards و Prism Awards و Satellite Awards و Screen Actors Guild Awards و Writers Guild of America و ....
که تشریحش از حوصله ی بنده و این تاپیک خارجه :Smiley35:

دانلود سه فصل اول (http://www.tvworld.info/thread114.html) | دانلود فصل چهارم آپدیت هفتگی (http://www.tvworld.info/thread115.html)

m a h d i
11-27-2011, 01:18 AM
به نظر من داستان زیبای، ساده و در عین حال جذاب این سریال مهمترین نقطه قوت این سریاله موفق است

pooya
11-27-2011, 02:06 AM
یک سوال داشتم ترجمه دقیق اسم سریال چی میشه؟

Batlaghi
11-27-2011, 02:23 AM
معنی breking bad

یک اصطلاح جنوبیست وبیشتر در جنوب امریکا به کار میره

درکل به این معناست که رفتار و اخلاق کسی عوض شه وشروع به انجام کارهای خطرناک که شامل شکستن قانون باشه.کارهایی که قبل از اینکه broke bad بشه اصلا انجام نمیداده

It basically means to change your attitude and begin to do dangerous things that would be considered lawbreaking. Things you wouldnt normally have done before your "broke bad".

خیلی حالت خطرناکیه ادم دست به هر کاری میزنه همونطور که تو سریال دیدیم والتر از یک معلم شیمی ساده به چه هیولایی تبدیل میشه وشیطان درونش به چه کارهلیی وا میدارش

NOjAN
11-27-2011, 02:44 AM
مرسی حامد از توضیحت . من دیدم بچه های TvCenter بدبیاری ترجمه کرده بودن !! گفتم شاید معنی اصطلاحش همین باشه .. جالب بود.

Batlaghi
11-27-2011, 02:47 AM
نه اون که انگلیسی نوشتم داشتم با یکی از کاربرای سایت amc چت میکردم ازش که پرسیدم اونو گفت خودمم تحقیق کردم دیدم درست میگه

Batlaghi
11-27-2011, 03:39 AM
نوژن جون خودت این سریالو دیدی؟

MaMaD
11-27-2011, 03:42 AM
ارزش دیدن داره حامد ؟!
من ندیدم ولی خیلی تعریف ازش شنیدم

میخوام بدونم از لحاظ داستانی قوی هست یا بهش آب بستن ؟!

کاری به جوایز و این حرفا ندارم

نظر خودت رو بدون تعصب بگو (چون تاثیر داره!) میخوام بدونم نقطه قوت و ضعف این سریال چیه

Batlaghi
11-27-2011, 03:49 AM
نظر من تو یک جمله :

بهترین سریالی که دنیا به خودش دیده

واقعا اگه ندیدی همین الان دانلودش کن روانی میکنه ادمو هیجان در حد ماورا من وقتی میدیدم این سریالو مخصوصا فصل 4 که تو imdb فصل چهار نمره 9.8 گرفت نیم خیز میدیدم مثل ادم میره استادیوم هیجان زیادی داره نمیدونم منظورمو متوجه میشی یا نه تا به امروز سریالهایی که دیدم که خیلیم زیادن شاید صد تا تو این صد تا این نو رتبه بندی خودم اوله اوتارم هم که خود مستر وایته نقشه اول این سریال

MaMaD
11-27-2011, 04:01 AM
نظر من تو یک جمله :

بهترین سریالی که دنیا به خودش دیده

واقعا اگه ندیدی همین الان دانلودش کن روانی میکنه ادمو هیجان در حد ماورا من وقتی میدیدم این سریالو مخصوصا فصل 4 که تو imdb فصل چهار نمره 9.8 گرفت نیم خیز میدیدم مثل ادم میره استادیوم هیجان زیادی داره نمیدونم منظورمو متوجه میشی یا نه تا به امروز سریالهایی که دیدم که خیلیم زیادن شاید صد تا تو این صد تا این نو رتبه بندی خودم اوله اوتارم هم که خود مستر وایته نقشه اول این سریال

دو حالت داره
یا تو بیش از حد تحت تاثیر قرار گرفتی ( چون جملاتی که به کار بردی خیلی سنگینن!) یا واقعا سریال خوبیه

اتفاقا دانلودش تازه تموم شده! البته 480p
امیدوارم داستان خوبی داشته باشه که نیاز به کیفیت بهتر نباشه! بعضی از سریالا مثل ترانووا کیفیت نباشه هیچن بعضی ها هم اینقدر فیلم قویه چه باشه چه نباشه تاثیر خودشو میزاره! هرچند کیفیت خیلی خوب بهتره حالته چون آدم خسته نمیشه

بریم ببینیم حامد چی میگه :Smiley35:

NOjAN
11-27-2011, 04:05 AM
نوژن جون خودت این سریالو دیدی؟

آره حامد جان وسطای فصل سوم هستم ... می خوام کم کم ببینم که بعدا تو خماریش نمونم . خداییش قشنگه . برای من به پای فصل اول Lost نمی رسه ولی سریال ِ درجه یکیه.. در کل بگم فصل اولش که انقدر قشنگه ضعیف ترین فصلشه .. فصلهای بعدی قشنگ تر هم می شه...

Batlaghi
11-27-2011, 04:12 AM
اره فصل چهارمو ندیدی دیوانه کننده انقدر خوب رای اورد که از 16 رسید به ششم الان توی قسمت بهترین سریالهای imdb که بری breaking bad ششمه که دو فصل دیگه که پخش شه به نظرم میرو دوم سوم زیر wire

محمد جان حتما زودتر ببین

Batlaghi
12-06-2011, 09:13 PM
مملی چی شد نظرت ؟

MaMaD
12-07-2011, 12:27 AM
حامد من آدم کل خریم!
زیاد حالیم نمیشه
فعلا تا فصل دوم همه چی خوب بوده ولی هنوز به ایده آل نرسیده (البته از لحاظ تئوری به همچین جایی نمیشه رسید)
بزار تموم کنم فصل سوم و چهارم رو بعد کامل نظرمو میگم
یکم صبر داشته باش حامد جون:Smiley35:
کلی حرف دارم ولی به این فکر میکنم اگه ادامه رو ببینم شاید هنوز بهش ایمان نداشته باشم وبرا همین محتاطانه عمل میکنم
ممنون بابت پیگیریت حامد:Smiley17:

NOjAN
01-26-2012, 12:09 AM
آقا توی این فضای غیر سریالی انجمن یه دفعه یاد این BreakingBad عزیز افتادم :X

حدودا 2 هفته پیش بود که فصل چهارم رو تموم کردم . سطح سریال واقعا بالا بود .. هیجان , دیالوگ های خوب , داستان زیبا , بازی های فوق العاده !! یکی دو قسمت از فصل چهارم رو که نگاه کردم یه شب تا صبح نشستم بقیه ی قسمت ها رو پشت سر هم دیدم . بیشتر از همه هم بازی این جسی پینکمن (Aaron Paul) روم تاثیر گذاشت . مطمینم تو سن خودش یکی از بهترین بازیگرای حال حاضره . اون صحنه ای که توی جلسه ی بازپروری گریه می کرد و می گفت You're nothing to me but customers رو بعید می دونم هیچ وقت یادم بره . خیلی خیلی قنشگ بازی می کنه. آخر این فصل هم با نشون دادن اون گل Lily of the Valley به بیننده نشون دادن که قضیه واقعا BreakingBad ــه و امیدی به بهتر شدن ِ آقای وایت نیست .

خلاصه در انتظار فصل 5 سماغ می مکیم .. :Smiley35:

Amin
01-26-2012, 12:28 AM
آقا توی این فضای غیر سریالی انجمن یه دفعه یاد این BreakingBad عزیز افتادم :X

حدودا 2 هفته پیش بود که فصل چهارم رو تموم کردم . سطح سریال واقعا بالا بود .. هیجان , دیالوگ های خوب , داستان زیبا , بازی های فوق العاده !! یکی دو قسمت از فصل چهارم رو که نگاه کردم یه شب تا صبح نشستم بقیه ی قسمت ها رو پشت سر هم دیدم . بیشتر از همه هم بازی این جسی پینکمن (Aaron Paul) روم تاثیر گذاشت . مطمینم تو سن خودش یکی از بهترین بازیگرای حال حاضره . اون صحنه ای که توی جلسه ی بازپروری گریه می کرد و می گفت You're nothing to me but customers رو بعید می دونم هیچ وقت یادم بره . خیلی خیلی قنشگ بازی می کنه. آخر این فصل هم با نشون دادن اون گل Lily of the Valley به بیننده نشون دادن که قضیه واقعا BreakingBad ــه و امیدی به بهتر شدن ِ آقای وایت نیست .

خلاصه در انتظار فصل 5 سماغ می مکیم .. :Smiley35:

میخواستم بخوابم الآن این پست رو دیدم ذوق مرگ شدم . نوژن جوون به خیل منتظران ظهور مستر وایت خوش اومدی !

حالا من اون روز داشتم یه مصاحبه از مغز متفکر سریال - Vince Gilligan - میخوندم میگفت شب و روز نداره بنده خدا .. از بس به فکر فصل پنج سریاله - خودش و تیمش - شب ها خواب نداره و دچار کابوس میشه. میدونی که فصل پنج رو در واقع موقعی تأیید کردن که قسمت آخر سریال فصل چهار ساخته شده بود و به گفته خود گیلیگان هم اون پایان فصل چهار بهترین پایان برای کل سریال بود ولی میگه از موقعی که تصویب شد دیگه تمام زور خودش و گروهش رو داره به کار میگیره که فصل پنجم چیز درست حسابی از آب در بیاد.
چند تا دعا کنم همه آمین بگن : خدایا بار الها این برایان کرنستون رو از ما نگیر .. آمین .. خدایا جسی رو آدم کن آمین .. خدایا ماجرای سرکاری که مستر وایت سر جسی آورد رو لو نده .. آمین و در آخر خدایا روح گوستاوو رو با همرزمانش محشور بگردان .. آمیــــــــــن!

MaMaD
01-26-2012, 12:34 AM
من هفته پیش که از امتحانا نا امید شدم ریختم رو سر breaking bad و تمومش کرد بلاخره :Smiley14:
داستان. داستان. داستان.

چیز دیگه ای نمیشه گفت
واقعا از معدود سریال هایی که برا همه چی پلن دارن و مثل بقیه هم قطارانشون آبگوشتی نمیسازن بیان جلو :Smiley36:
واقعا اگه کسی نبینی از دستش رفته

البته اینم رو باید اضافه کرد که فاکتور جذابیت تو این سریال به شدت به قدو قواره داستانش نیست! بخاطر همینه که زیاد بین ایرانیا معروف نیست
خلاصه ببینید و لذت ببرید

Dark Shine
06-24-2012, 05:22 PM
قسمتِ 5 ــه فصل یکم فعلـاً .
تـا الـان سریـال خوب و خوش ساختـی بوده ، امـا بعـداً هـا مطمئـنن بهتـر میشـه .
شخصـیتِ والتـر رو خیلی دوس دارم ، در واقـع خیلی قشنگ بازی میکنـه .
امیدوارم هرچی زودتـر به پخش برسـم ! :دی

Moh3eN
06-24-2012, 08:53 PM
من قسمتِ ۶ـم جواد :Smiley36:. امشب به یاری پروردگار فصل یک رو تموم میکنم :Smiley36:.
حالا قسمت شش رو ببین که چه حرکتی میزنه والت :Smiley10:.

تا اینجایی که دیدم روند تغییر والت کاملا روون و قابل باور بوده. اینکه از یه معلم شیمی به شخصیتی که فعلا دیدم ازش عوض شده و همه چیز هم قابل باور ...
فکر میکنم این رو مدیون همون به اصطلاح کند بودن سریال و پرداختن به جزئیات باشیم . مثل جایی که ورق بازی میکردن و والت با یه لاف هنک رو برد و ...

.

night
07-07-2012, 12:31 AM
سلام به سوال دارم از اولین قسمت فصل سه
چرا مردم اون روستا روی زمین می غلتیدن ؟ یه جور سوگواریه ؟

kiasheen
07-24-2012, 08:02 AM
سربال آمریکایی دیگه ! تعداد قسمت هایی که ممکن خستت کنه 1 یا نهایتا دو قسمته تاآخر فصل 4 ـه
کلا سریال با حالیه!

Papa Emeritus
04-07-2014, 06:16 AM
چیزی که منتظر بودم توی سریال بهش اشاره بشه , رابطه ی سرد هنک و ماری بود که هیچوقت هم اشاره ای نشد که البته فک میکنم میخواست نشون بده زندگی زناشویی چقد میتونه مزخرف باشه ! چه اینکه بچه داشتی باشی چه اینکه نداشته باشی .

Dark Angel
06-14-2014, 09:43 PM
من خیلی وقته این سریالو دارم ولی هیچ وقت تمایل نداشتم برم سمتش و نگاش کنم .. با این که خیلی از این سریال تعریف میشد و هنوز هم میشه ولی من اصلا حال اینکه بشینم پاشو نداشتم شاید به خاظر شخصیت های داستان بود که بیشترشون سن هاشون بالا بود ولی الان که دیدم نظرم راجع به داستان عوض شد...
یه بار دو قسمتشو دیدم دیگه نگاه نکردم شاید یکی از دلایلی که جذبم نکرد بازیگرای سریال بود و همچنین زیرنویس فصل 1 خوب نبود ولی از هیچی بهتر بود :)
ولی امروز از بی سریالی شروع کردم به دیدن بقیه ی سریال! کم کم از داستان خوش اومد همین الان فصل1 رو تموم کردم
از شخصیت والتر هم خوشم اومد ... ... اسکایلر هم بد نیست ...
حالا باید برم فصل 2 رو شروع کنم

Davinci
06-14-2014, 11:36 PM
به نظر من سریال عالی هستش اگه از سبک درام خوشتون میاد ببینیدش
منم اولش زیاد خوشم نیومد ولی فصل یک و دو خوب بود فصل 3 زیاد جالب نبود ولی فصل 4 و 5 ترکوند
در کل سریال عالی هست
اگه از این سریال خوشتون اومد fargo رو هم ببیند که لذت ببرید:Smiley17:

اضافه شده در : 2 minutes

چیزی که منتظر بودم توی سریال بهش اشاره بشه , رابطه ی سرد هنک و ماری بود که هیچوقت هم اشاره ای نشد که البته فک میکنم میخواست نشون بده زندگی زناشویی چقد میتونه مزخرف باشه ! چه اینکه بچه داشتی باشی چه اینکه نداشته باشی .
اگه دقت میکردی زمانی که هنک فلج بود رابطش با ماری خیلی سرد بود ولی کلا زندگی امریکایی همینه:Smiley69:

اضافه شده در : 3 minutes

چرا مردم اون روستا روی زمین می غلتیدن ؟ یه جور سوگواریه ؟
یعنی یه جور ایین مذهبی شایدم برای توکو عذاراری میکردن:Smiley36:
ولی بیشتر خواستن حس قشنگی به فیلم بدن که دادن

Alex Vause
06-14-2014, 11:43 PM
من خیلی وقته این سریالو دارم ولی هیچ وقت تمایل نداشتم برم سمتش و نگاش کنم .. با این که خیلی از این سریال تعریف میشد و هنوز هم میشه ولی من اصلا حال اینکه بشینم پاشو نداشتم شاید به خاظر شخصیت های داستان بود که بیشترشون سن هاشون بالا بود ولی الان که دیدم نظرم راجع به داستان عوض شد...
یه بار دو قسمتشو دیدم دیگه نگاه نکردم شاید یکی از دلایلی که جذبم نکرد بازیگرای سریال بود و همچنین زیرنویس فصل 1 خوب نبود ولی از هیچی بهتر بود :)
ولی امروز از بی سریالی شروع کردم به دیدن بقیه ی سریال! کم کم از داستان خوش اومد همین الان فصل1 رو تموم کردم
از شخصیت والتر هم خوشم اومد ... ... اسکایلر هم بد نیست ...
حالا باید برم فصل 2 رو شروع کنم

منم اون موقع که تازه شروع کرده بودم به سریال دیدن یه سرچ کردم BB رو دانلود کردم ولی تا 6 ماه بعد فقط 4 قسمتش رو دیدم
یه هفته نشستم تا فصل 3 رو دیدم ( دقیقا به خاطر همین بی سریالی ! ) اون موقع بود که تازه فهمیدم هایزنبرگ - هایزنبرگ که میگن یعنی چی :Smiley35:

MIPERB
06-15-2014, 02:53 AM
محشره منم همین طور فقط فرقش این بود که 2 فصل اول من خوشم نیومد اما فصل 3 اوج گرفت 4 و 5 م که محشر شد
نصیحتم اینه حتما این سریال رو ببینید :Smiley35:

.Ven0m.
06-15-2014, 02:22 PM
برعکس همه من از همون قسمت اول جذب سریال شدم:Smiley10::Smiley10:
چطور دلتون میاد قسمت های اول رو ببینید و جذبش نشید؟:D

AdibTE
06-15-2014, 04:27 PM
شما رو نمیدونم ولی توی چن روز تعطیلی نوروز همشو دیدم :Smiley10:

Eternal
06-15-2014, 04:27 PM
برعکس همه من از همون قسمت اول جذب سریال شدم:Smiley10::Smiley10:
چطور دلتون میاد قسمت های اول رو ببینید و جذبش نشید؟:D

دقیقا!! من اصن نمیتونم تصور کنم که چطوری ممکنه کسی از همون اول، جذب سریال نشه!
من از همون لحظه ای که شلوارِ والتر داشت توی هوا پرواز میکرد، با خودم گفتم "این همون سریالیه که دوست دارم ببینمش!"

Raylan Givens
06-15-2014, 06:04 PM
من از همون لحظه ای که شلوارِ والتر داشت توی هوا پرواز میکرد، با خودم گفتم "این همون سریالیه که دوست دارم ببینمش!"

دقیقا :Smiley69:

Zombieland
06-15-2014, 07:20 PM
من این سریالو دو هفته پیش تموم کردم درست روز قبل امتحان دینامیک یعنی داقون شده بودم .سر امتحان میخواستم صحنه اخر سریال رو باز سازی کنم یعنی در این حد جو زده شده بودم

Irag
06-15-2014, 09:43 PM
محشره منم همین طور فقط فرقش این بود که 2 فصل اول من خوشم نیومد اما فصل 3 اوج گرفت 4 و 5 م که محشر شد
نصیحتم اینه حتما این سریال رو ببینید

من هم از دوستانی که تا به حال چندبار بهشون پیشنهاد دادم تا این سریال رو تماشا کنن همین رو گفتن اصلا بعضی‌ها بعد از 5قسمت بیخیالش شدن.
نمی‌دونم شاید تحت تاثیر جو سرگرم‌کنندگی مطلق بعضی سریال‌هایی مثل 24 یا فرار از زندان و لاست و این جور چیزها بودن که دائم پر از اتفاق بود و ... ولی به نظرم بی.بی هم توی همون قسمت اول اینقدر غیرآشنا و نو و جدید شروع میشه و روند تعریف داستانش سریعه که انگار همون مقدار "سرگرم"کننده است.
ولی به نظرم عامل اصلی اینکه بعضی‌ها زود از دستش خسته میشن شاید ناهماهنگ بودن زیرنویس فارسی باشه. نمی‌دونم؟! شاید.
ولی واقعا به نسبت خیلی از سریال‌ها روایت و داستان سریال فوق‌العاده تازه است.

Davinci
06-15-2014, 09:45 PM
من این سریالو دو هفته پیش تموم کردم درست روز قبل امتحان دینامیک یعنی داقون شده بودم .سر امتحان میخواستم صحنه اخر سریال رو باز سازی کنم یعنی در این حد جو زده شده بودم
فکر کردم فقط من اینطوریم :Smiley35:
منم سر امتحانا صحنه های فیلمارو باز سازی میکنم:Smiley69:

niniman_2700
06-15-2014, 10:37 PM
ته فصل چهارش میگه I Won
این عالیترین دیالوگیه که تا حالا شنیدم....
اون قسمتیم که اسمش fly بود و فقط درباره مگس بود عالییی بود....
در کل کسی که این سریالو نبینه یچیزی تو زندگیش کمه

Dark Angel
06-21-2014, 04:10 AM
فصل2 رو همین الان تموم کردم ...از دیشب نشستم نگاه کردم الان تموم شد ...
اولین سریالیه که 13 قسمت پشت سر هم نگاه کردم مشکل من اینجاست فصل5 رو ندارم حالا نمیدونم دانلودش کنم یا برم بخرمش ..
دلم خیلی برای جسی میسوزه ... گناه داره بیچاره ... خوب شد دوست دخترش مرد من اصلا ازش خوشم نمیومد
یه سوال این والتر جونیور کلا فلج مغزی یا تو سریال این نقشو داره؟

86471181
06-21-2014, 05:20 AM
یه سوال این والتر جونیور کلا فلج مغزی یا تو سریال این نقشو داره؟
تو ویکی پدیا نوشته فلج مغزی هست ولی مثل اینکه یه ذره حاد تر نشون میده تو این سریال ، راه رفتنتش بدون مشکل هست تو واقعیت، ولی حرف زدنش کلا همین تیپیه :Smiley35:

Julie
08-03-2014, 07:08 PM
به جایی از سریال رسیدم که بعد از هر قسمت باید دو تا سیلی به خودم بزنم تا از شوک و عصبانیت خارج شم .

Davinci
08-03-2014, 07:23 PM
به جایی از سریال رسیدم که بعد از هر قسمت باید دو تا سیلی به خودم بزنم تا از شوک و عصبانیت خارج شم .
فکر کنم وقتی به فصل 5 برسی دیگه خود کشی کنی ( اونم با برق :Smiley103: )
انصافا فصل 5 از همه ی فصلا قشنگ تره مخصوصا 8 قسمت اخر که با بازی جسی پینکمن دیوونه میشی

Julie
08-05-2014, 09:55 PM
اپیزود fly سیلی محکمی بود به صورت مخاطبا ، همینجوری داره سریال برام آزار دهنده تر میشه

Ned Stark
08-06-2014, 02:55 AM
از همون قسمت اول فصل یک عالی بود .دوستانی که ندیدن هم اکنون برید سراغش . پشیمون نمیشید صد در صد تضمینی 100% :Smiley36:

اگه میتونید کپی کنید و به دست همنوعان خودتون هم برسونید :d

اصلا اگه این سریالو نگاه نکنید یه تیکه از پازل زندگیتون کمه ... یعنی در این حد :Smiley35:

یه حرکت مسخره ای که موقع دیدن سریال انجام میدادم این بود که مثلا قسمت 9 از فصل سوم بودم
بعد که تموم میشد میگفتم خب قسمت 8 هم تموم شد بریم قسمت بعدی جالب اینجاست وقتی میدیدم قسمت
بعد قسمت 10 هست ناراحت میشدم .:Smiley14::Smiley10: یعنی اینقدر درگیر بودم و دوس نداشتم زود تموم شه سریال

هیچ سریالی رو این اندازه دوس نداشتم .

اینم واسه والتر و جسی :Smiley41: :Smiley36:

Alex Vause
08-06-2014, 03:04 AM
اپیزود fly سیلی محکمی بود به صورت مخاطبا ، همینجوری داره سریال برام آزار دهنده تر میشه

اتفاقا یکی از underrated ترین ( لغت ساختم ! ) اپیزودهای این سریاله ، این اپیزود میخواد بگه والتر از کوچکترین تهدیدی به سادگی رد نمیشه که در ادامه خیلی از کارهاش رو توجیه میکنه !

Great20
09-13-2014, 02:34 PM
صفحه توئیتر جولیا لوئیس-دریفوس

http://8pic.ir/images/kuoqu6stlw2mcwsipe6n.jpg

Matin VT
09-13-2014, 02:43 PM
صفحه توئیتر جولیا لوئیس-دریفوس

http://8pic.ir/images/kuoqu6stlw2mcwsipe6n.jpg
جولیا از Seinfeld تا حالا زیاد فرق نکرده:Smiley10:

anzalichi
12-16-2014, 04:11 PM
یــــــادش بخـــــیر !!:Smiley19:

http://www.8pic.ir/images/kz5mdn8n4mctmwhze8e7.jpg

Raylan Givens
12-16-2014, 11:14 PM
یــــــادش بخـــــیر !!:Smiley19:

http://www.8pic.ir/images/kz5mdn8n4mctmwhze8e7.jpg

این سکانس بدونِ این دیالوگ هیچ صفایی نداره :

Yo ... Miste White , I'm a Blowfish :Smiley36:

milad_jps
08-28-2015, 06:51 PM
با درود
یه شاهکاره به تمام معنا! بهترین سریالی که من تو عمرم دیدم این سریال بود. همه چیز عالی و بی نظیر بود. نویسندگی، دیالوگ، شخصیت پردازی، بازی کاراکترها، رابطه ی بین بازیگرا و شخصیتها و ... . از نظر قشنگی و شاهکاری به نظر من سریالی حتی نزدیک این سریال هم نیست! یه نکته ی خیلی مثبت که در حین تماشای این سریال مدام به چشمم میخورد ظرافت و ریز بینی کارگردان و نویسنده بود. به طور مثل، مثلا نحوه ی لباس پوشیدن کارکترا و رنگ لباس کاراکترا دقیقا با شخصیتشون تو سریال با هم جور بود. منو که خیلی راضی نگه داشت این سریال. تماشای این سریال رو واجب اعلام میکنم و به نظرم کسی که به فیلم و سریال علاقه داره حتما این سریال رو ببینه.
با سپاس

mohammadgamer
08-29-2015, 05:29 AM
با درود
یه شاهکاره به تمام معنا! بهترین سریالی که من تو عمرم دیدم این سریال بود. همه چیز عالی و بی نظیر بود. نویسندگی، دیالوگ، شخصیت پردازی، بازی کاراکترها، رابطه ی بین بازیگرا و شخصیتها و ... . از نظر قشنگی و شاهکاری به نظر من سریالی حتی نزدیک این سریال هم نیست! یه نکته ی خیلی مثبت که در حین تماشای این سریال مدام به چشمم میخورد ظرافت و ریز بینی کارگردان و نویسنده بود. به طور مثل، مثلا نحوه ی لباس پوشیدن کارکترا و رنگ لباس کاراکترا دقیقا با شخصیتشون تو سریال با هم جور بود. منو که خیلی راضی نگه داشت این سریال. تماشای این سریال رو واجب اعلام میکنم و به نظرم کسی که به فیلم و سریال علاقه داره حتما این سریال رو ببینه.
با سپاس

اتفاقا به نظر من این سریال اصلا برای کسی که فیلم و سریال علاقه داره خوب نیست . حداقل به عنوان 10 سریال اولی که میبینه نباید سراغ اینجور سریالا بیاد چون انقدر سطح توقعش بالا میره که دیگه سریال نمیبینه !!! مثلا خودت وقتی این سریال یا اسپارتاکوس یا جتی لاست رو دیدی قطعا از دیدن یه سری دیگه سریالا نا امید شدی و برات بی مزه شدن با اینکه قبلش هر هفته دانلود میکردی و میدیدی ! خخخخخ

با همه توضیحات که دادم :

حالا فکر کن من بدبخت اولین سریالی که دیدم وایر بود =))) کلا دیگه با سریالی حال نشد بکنم خخخخخخخخخخخخخخخ Wire دیده ها میفهمن چی میگم :))

M A S T E R
08-29-2015, 05:05 PM
از وقتی برکینگ بد شروع کردم تازه فصل دومش تموم شده بود ، از فصل سوم با پخش دیدم تا آخرش . تا همین الان هر وقت که شادم یا نارحتم یا هیچ حسی ندارم و کلا تو هر حس و حالی هستم امکان نداره دوباره سراغش نرم . هر لحظه سریال باهاش خاطره دارم . واقعا خدا پدر مادر وینس گلیگان بیامرزه که همچین شاهکاری خلق کرده .

milad_jps
09-01-2015, 03:31 AM
اتفاقا به نظر من این سریال اصلا برای کسی که فیلم و سریال علاقه داره خوب نیست . حداقل به عنوان 10 سریال اولی که میبینه نباید سراغ اینجور سریالا بیاد چون انقدر سطح توقعش بالا میره که دیگه سریال نمیبینه !!! مثلا خودت وقتی این سریال یا اسپارتاکوس یا جتی لاست رو دیدی قطعا از دیدن یه سری دیگه سریالا نا امید شدی و برات بی مزه شدن با اینکه قبلش هر هفته دانلود میکردی و میدیدی ! خخخخخ

با همه توضیحات که دادم :

حالا فکر کن من بدبخت اولین سریالی که دیدم وایر بود =))) کلا دیگه با سریالی حال نشد بکنم خخخخخخخخخخخخخخخ Wire دیده ها میفهمن چی میگم :))

با درود
از این دید بهش نگاه نکرده بودم! راست میگا!! آره واقعا از وقتی که breaking bad و lost رو دیدم دیگه نتونستم درست و حسابی یه سریال نگاه کنم.
با سپاس

Tha Real Nigga
09-25-2015, 12:09 PM
این ویدیو رو توی یو.تیو.ب دیدم سریع اپلود کردم طرفدراان خوششون میاد مربوط به اهنگ اخر قسمت اخر

http://www.namasha.com/v/8DOvfAtm

Marlon Brando
10-08-2015, 11:02 PM
http://uupload.ir/files/xc8g_11.jpg

http://uupload.ir/files/0mcr_url.jpg

تصور اینکه فردی غیر از Bryan Cranston نقش Walter White را بازی نماید حتما برای طرفداران سریال “Breaking Bad” غیر قابل هضم می باشد اما این اتفاق در زمان خودش به دو دلیل در حال به وقوع پیوستن بود.اولین دلیل حضور طولانی مدت Cranston در سریال کمدی
“Malcolm in the Middle” است جاییکه او در ان به مدت چندین سال شخصیت دوست داشتنی ولی احمقانه ی "Hal" را بازی نموده .و اما دومین دلیل,به هر حال شبکه ی AMC جزو پرطرفدار ترین کمپانی های سریال سازی میباشد,انها هم علاقه داشتند تا نقش اصلی سریال شان را به بازیگرانی اسم و رسم دارتر بدهند.اما در کمال تعجب دو بازیگر آیکونیک تینیجری دهه ها ی 1980s یعنی John Cusack و Matthew Broderick نقش Walter White را به دلایلی که داشتند رد نمودند.بنابراین AMC به نوعی مجبور گشت تا به نصحیت های Vince Gilligan خالق اثر گوش فرا دهد.او که قبلتر با Cranston در اپیزود “Drive” سریال “The X-Files” همکاری نموده بود و از بالانس وی برای به تعادل نگاه داشتن یک شخصیت آگاه بود و میدانست که Cranston میتواند شخصیتی را خلق نماید که در عین نفرت انگیز بودن جذاب باشد شخصیت مورد علاقه اش را با کمی شانس به وی بخشید,یک تصمیم گیری خوب که هم برای خالقش موفقیت اورد و هم برای Cranston چهار جایزه ی امی.

>> این متن خلاصه ایی بسیار کوتاه میباشد برای مطالعه ی بیشتر بر روی این "کلیک " (http://spinoff.comicbookresources.com/2015/10/07/tv-legends-revealed-which-80s-teen-icons-turned-down-the-lead-role-on-breaking-bad/) نمایید!

mr67
11-12-2015, 01:00 AM
وسایل صحنه Breaking Bad به موزه ملی تاریخ آمریکای اسمیت‌زونیان اهدا شد

http://picoup.ir/images/42104355158203002353.jpg

وسایلی که اهدا شده است شامل دو لباس زرد مخصوص و ماسک‌های همراهشان است که والتر وایت و جسی پینکمن هنگام تولید شیشه می‌پوشیدند. یک پلاستیک از شیشه‌های آبی تولید شده توسط والتر و جسی، کارت شناسایی هنک، یک لیوان کاغذی با آرم رستوران Los Pollos Hermanos همان رستورانی که Gustavo Fring از آن برای ظاهر پولشویی استفاده می‌کرد هم از دیگر وسایل به نمایش درامده در این موزه است.

در مراسم تحویل وسایل Bryan Cranston با رفتن به سمت میزی که کلاه معروف هایزنبرگ روی آن بود و بر سر گذاشتن کلاه حواس همه را به خود جلب کرد و در توضیح این حرکت گفت: "میخواستم ببینم هنوز اندازمه یا نه. ممنون از همه. پوشیدن دوباره کلاه واقعا احساس عجیبی داشت." Bryan Cranston همچنین به همبازی‌هایش گفت که دلش برای آنها تنگ شده ولی برای سریال نه. دلیل Cranston برای این حرفش این بود: "احساس من اینه که ما یه غذای عالی داشتیم. پیش غذا رو خوردیم، یه سالاد خوشمزه و بعد غذای اصلی دلپذیر، دسر خوبی هم به همراه قهوه خوردیم و دیگه کاملا سیر شدیم. حالا یه نفر میاد و میگه بفرمایید دسر بیشتر. اگه شما اون رو هم بخورید تجربه خوبی که داشتین رو از بین میبره. نمی‌دونم شخصیت من آیا پس از تجربه دلپذیر Breaking Bad میتونه یک دسر دیگه روتحمل کنه."

از دیگر حاضران این مراسم می‌توان به Aaron Paul و Vince Gilligan اشاره کرد. Vince Gilligan سازنده سریال با اشاره به اینکه این اتفاق براش مثل رویا میمونه گفت: "اگه سال 2005 به من می‌گفتی که وسایل صحنه Breaking Bad یه روزی تو موزه ملی تاریخ آمریکای اسمیت‌زونیان، جایی که اولین لامپ ادیسون و ساعت جیبی آبراهام لینکولن هست، نمایش داده میشه فکر می‌کردم حتما خیلی شیشه مصرف کردی." + (http://www.theguardian.com/tv-and-radio/2015/nov/11/breaking-bad-smithsonian-museum-props-bryan-cranston-aaron-paul)

اکانت توئیتر اسمیت‌زونیان به یکی از آیتم‌هایی که در این موزه نیست یعنی پیتزای معروفی که والتر روی پشت‌بام پرت کرد هم اشاره کرده است و بابت عدم حضور آن معذرت خواسته است.

http://picoup.ir/images/19066761805613611093.jpg

http://picoup.ir/images/78757862106909009382_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=78757862106909009382.jpg)
http://picoup.ir/images/31288833548216621877_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=31288833548216621877.jpg)
http://picoup.ir/images/92441195051453868180_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=92441195051453868180.jpg)

http://picoup.ir/images/99474817892727553005_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=99474817892727553005.jpg)
http://picoup.ir/images/73874414147201366936_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=73874414147201366936.jpg)
http://picoup.ir/images/73410768461587180601_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=73410768461587180601.jpg)

http://picoup.ir/images/38990797851136728516_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=38990797851136728516.jpg)
http://picoup.ir/images/97466017486105538316_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=97466017486105538316.jpg)
http://picoup.ir/images/59718006715080963751_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=59718006715080963751.jpg)

AdibTE
08-31-2016, 01:17 PM
http://www.savewalterwhite.com/
اون سایتی که والتر جونیور ساخته بود واقعیه :)))))

T_a_h_a
08-31-2016, 02:06 PM
آقا ی سوال.توی فصل 4 یا 5 بود فک کنم.اسم ی فیلم آورده میشه که داستانش درباره ی سگ. فیلمه هم قدیمیه.اسم اون فیلمو میخواستم بی زحمت

alireza22
09-29-2016, 04:45 PM
دوستان یه سوالی داشتم شاید بدونید شما.توی فصل سه قسمت 12 هنک و ماری و والتر جونیور توی بیمارستان ورق(پاسور) بازی میکنن چه بازی هست؟ممنون

lostAli
07-07-2018, 07:23 PM
اون سایت واقعا طراحی شده عینا همون قالب http://www.savewalterwhite.com/

yaser63
11-07-2018, 03:10 PM
http://picoup.ir/images/62856892880594004952.jpg (http://picoup.ir/)

Vince Gilligan (https://www.imdb.com/name/nm0319213/?ref_=tt_ov_wr) سازنده سریال Breaking Bad (https://www.imdb.com/title/tt0903747/?ref_=fn_al_tt_1) در حال کار بر روی ساخت فیلمی بر اساس این مجموعه محبوب می باشد.هنوز جزییاتی چندانی درباره پروژه شامل احتمال حضور Bryan Cranston (https://www.imdb.com/name/nm0186505/?ref_=tt_cl_t1) و Aaron Paul (https://www.imdb.com/name/nm0666739/?ref_=tt_cl_t3) در این فیلم دو ساعته و زمان رخداد وقایع آن منتشر نگشته است.با این حال داستان این اثرکه Vince Gilligan (https://www.imdb.com/name/nm0319213/?ref_=tt_ov_wr) کار نگارش فیلم نامه,مدیریت اجرایی و احتمالا کارگردانی آن را برعهده خواهد داشت درباره فرار مردی می باشد که ربوده شده و در جستجوی آزادی خود می باشد.انتظار می رود که کار تولیداین اثر در ماه جاری میلادی(نوامبر 2018) در "نیومکزیکو" آغاز گردد.+ (https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/breaking-bad-movie-creator-vince-gilligan-works-1158881)

hamed224
11-07-2018, 03:52 PM

Vince Gilligan (https://www.imdb.com/name/nm0319213/?ref_=tt_ov_wr) سازنده سریال Breaking Bad (https://www.imdb.com/title/tt0903747/?ref_=fn_al_tt_1) در حال کار بر روی ساخت فیلمی بر اساس این مجموعه محبوب می باشد.هنوز جزییاتی چندانی درباره پروژه شامل احتمال حضور Bryan Cranston (https://www.imdb.com/name/nm0186505/?ref_=tt_cl_t1) و Aaron Paul (https://www.imdb.com/name/nm0666739/?ref_=tt_cl_t3) در این فیلم دو ساعته و زمان رخداد وقایع آن منتشر نگشته است.با این حال داستان این اثرکه Vince Gilligan (https://www.imdb.com/name/nm0319213/?ref_=tt_ov_wr) کار نگارش فیلم نامه,مدیریت اجرایی و احتمالا کارگردانی آن را برعهده خواهد داشت درباره فرار مردی می باشد که ربوده شده و در جستجوی آزادی خود می باشد.انتظار می رود که کار تولیداین اثر در ماه جاری میلادی(نوامبر 2018) در "نیومکزیکو" آغاز گردد.+ (https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/breaking-bad-movie-creator-vince-gilligan-works-1158881)

به نظر هیچ دنباله ایی نسازن بهتره ،بذارن همون خاطره خوب سریال باقی بمونه

hgot
11-08-2018, 11:02 AM

جسی پینکمن شخصیت اصلی خواهد بود

monib
12-28-2018, 02:07 PM
سلام
منم دارم این سریاد عالی رو میبینم ولی یه مشکلی دارم من بیشتر تو گوشی فیلم میبینم
و متاسفانه چه کیفیت ۷۲۰ و چه ۱۰۸۰ کیفیت صدای خیلی خوبی ندارن لینکی سراغ دارید که کیفیت صداش عالی باشه؟

hgot
04-07-2019, 10:07 PM
امسال که خبر ازی بهتره با سال نیست
آدم می ترسه یه بار دیگه سریال از اول ببینه ، ممکنه اون تاثیر گزاری
با دیدن بار اول در ذهن شکل گرفته ازش کمتر بشه ، یا شاید بالعکس نمی دونم چه کنیم.
https://d13ezvd6yrslxm.cloudfront.net/wp/wp-content/images/Breaking-Bad-Ozymandias.jpg

kingnessi
04-08-2019, 12:18 AM
با دیدن بار اول در ذهن شکل گرفته ازش کمتر بشه ، یا شاید بالعکس نمی دونم چه کنیم.
https://d13ezvd6yrslxm.cloudfront.net/wp/wp-content/images/Breaking-Bad-Ozymandias.jpg

حتما اگر وقتشو داری ببین :Smiley35:

بخصوص یه کیفیت 4k داره انکودر joy اگر اونو بتونی بگیری و ببینی که دیگه عالیه ... من که وقت نمیکنم ببینم تازه با این وضعیت اینترنت و فضای هارد عمرا بتونم این کیفیت رو بگیرم ، ولی اگر میتونی حتما بگیر و تماشا کن ؛ جای منم خالی کن:Smiley35:

Alex Vause
04-08-2019, 02:48 AM
4 بار دیدم حداقل :Smiley15::Smiley36: یکی از آرزوهام اینه چند تا سریال رو از ذهنم حذف کنم تا دوباره اون حس که بار اول یه سریال رو می بینیم تجربه کنم :Smiley104:

giumartan
04-08-2019, 11:03 AM

من بار دوم که سریال رو دیدم خیلی خیلی بیشتر از بار اول لذت بردم

kingnessi
06-26-2019, 06:25 PM
http://picoup.ir/images/97308222778823227421.jpeghttp://picoup.ir/images/43582374183705644400.jpeg

روز گذشته دو توییت مشابه از Bryan Cranston و Aaron Paul ستارگان سریال Breaking Bad ، طرفداران را غافلگیر کرد.+ (https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/breaking-bad-bryan-cranston-aaron-paul-tweet-soon-walter-white-jesse-pinkman-new-film-release-date-a8974966.html)+ (https://www.indiewire.com/2019/06/bryan-cranston-aaron-paul-breaking-bad-movie-reunion-photos-1202153005/)

گمانه زنی های بسیاری در ساعت های اخیر درباره این حرکت انجام شده است ، بعضی معتقدند هر دو شخصیت در فصل جدید اسپین آف بریکینگ بد یعنی Better Call Saul حضور خواهند داشت.

اما احتمال قویتر این است که این دو در فیلم بریکینگ بد + (https://en.wikipedia.org/wiki/Untitled_Breaking_Bad_film) با هم همبازی خواهند بود. ساخت و تولید فیلم بریکینگ بد که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده ، در اواخر سال 2018 تایید شد و توسط نتفلیکس در حال تهیه و آماده سازیست. این فیلم به داستانِ جسی پینکمن (Aaron Paul) پس از وقایع قسمت پایانی سریال میپردازد.

پیش از این حضور کرانستون در این فیلم قطعی نشده بود ولی با این توییت میتوان از حضور او مطمئن بود ؛

حال سوال اصلی اینست : آیا شخصیت او در فلش بک ها و خاطرات جسی حضور خواهد داشت یا اینکه هایزنبرگ هنوز زنده است؟؟؟

sarkhail
06-27-2019, 10:02 AM
ممنون از خبر:Smiley17:
مثل خیلیای دیگه اصلا دوست ندارم فیلم ساخته بشه. حتی اگه به مراتب کیفیت بهتری از سریال داشته باشه که صد در صد نداره، بازم به ریسکش که میشه احتمال شکستن یکی از بهترین سریال های تاریخ نمیارزه
ساختن فیلم برای سریالی مثل ددود که پایان آنچنانی نداشت یا مثلا ایکس فایلز که اپیزودیک بود هیچ مشکلی نداره، اما فکر نمیکنم دست گذاشتن رو سریالی که همه نقطه قوتش پایان به موقع و خوبش میدونن کار درستی باشه. و البته دلیلی هم برای این کار وجود نداره جز انگیزه های مالی
شما میای شخصیتی مثل جسی پینکمن رو تو شصت هفتاد اپیزود پرداخت میکنی. از یه دانش آموز که تولید به شروع شیشه میکنه با معلم شیمی دبیرستانش تا جایی که خودش هم گرفتار میشه و ضربه های جسمی و روحی زیادی از این بابت میخوره و در نهایت با اون سکانس فرار پایانی به نحوی رستگاریش نشون میدی. حالا مثلا فیلم میخواد دوباره جسی رو برگردونه خونه اول؟؟؟
یا مثلا از درون والتر وایت هیولایی به اسم هایزنبرگ میکشی بیرون و اون همه بالا و پایینش میکنی و اون پایان براش رقم میزنی که در نهایت بازم زنده بشه و به شغل شریف تولید و پخش شیشه ادامه بده؟؟؟
والا من که هر جوری فکر میکنم نمیشه. بهترین کار برای این سریال همون ساخت اسپین اف از رو شخصیت سول بود. والا به همون بچسبن بهتره

kingnessi
07-10-2019, 03:13 PM
http://picoup.ir/images/97308222778823227421.jpeghttp://picoup.ir/images/43582374183705644400.jpeg

روز گذشته دو توییت مشابه از Bryan Cranston و Aaron Paul ستارگان سریال Breaking Bad ، طرفداران را غافلگیر کرد.+ (https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/breaking-bad-bryan-cranston-aaron-paul-tweet-soon-walter-white-jesse-pinkman-new-film-release-date-a8974966.html)+ (https://www.indiewire.com/2019/06/bryan-cranston-aaron-paul-breaking-bad-movie-reunion-photos-1202153005/)

گمانه زنی های بسیاری در ساعت های اخیر درباره این حرکت انجام شده است ، بعضی معتقدند هر دو شخصیت در فصل جدید اسپین آف بریکینگ بد یعنی Better Call Saul حضور خواهند داشت.

اما احتمال قویتر این است که این دو در فیلم بریکینگ بد + (https://en.wikipedia.org/wiki/Untitled_Breaking_Bad_film) با هم همبازی خواهند بود. ساخت و تولید فیلم بریکینگ بد که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده ، در اواخر سال 2018 تایید شد و توسط نتفلیکس در حال تهیه و آماده سازیست. این فیلم به داستانِ جسی پینکمن (Aaron Paul) پس از وقایع قسمت پایانی سریال میپردازد.

پیش از این حضور کرانستون در این فیلم قطعی نشده بود ولی با این توییت میتوان از حضور او مطمئن بود ؛

حال سوال اصلی اینست : آیا شخصیت او در فلش بک ها و خاطرات جسی حضور خواهد داشت یا اینکه هایزنبرگ هنوز زنده است؟؟؟

امروز اعلام شد که رسما این دوتا همه رو سرِکار گذاشتن:Smiley14::Smiley14:

در واقع توئیت ها و پستهای چند وقت اخیر این دو بازیگر اشاره داره به راه افتادن خط تولید بِرَند نوشیدنی ال.کلی اونها به نام "Dos Hombres" ؛ که جدیدا کارش نهایی شده و قراره خیلی زود به بازار بیاد.+ (https://www.thewrap.com/bryan-cranston-aaron-paul-mezcal-artisinal-teases-breaking-bad-movie/)

البته ساخته شدن "فیلم بریکینگ بد" هنوز به قوت خودش باقیه ولی تقریبا هیچ اطلاعاتی از داستان و عواملش در دست نیست. (بعد از این جریانات حتی اون قضیه پیگیری داستان جسی پینکمن بعد از وقایع سریال هم با ابهام روبرو شده و امکان داره داستان فیلم چیز دیگه ای باشه.)

codec_pack
07-11-2019, 12:44 AM
با هم کار راه انداختن پولاشونو بشورن! :دی

AmiRZomoroD
08-15-2019, 05:45 PM
سلام و درود به همه کاربران و مسئولین انجمن

بعد از سالها دوری از محیط انجمن دوباره تصمیم گرفتم برگردم و فعالیتی هرچند اندک داشته باشم (واقعاً نمیدونم چرا ولی یه چیزی جذبم میکرد)

ولی زشت بود دست خالی می اومدم ، خیلی خیلی خوشحال شدم که دوستان قدیمی رو دیدم

دوستدار شما عزیزان : امیرحسین زمردیان

http://picoup.ir/images/25500135841153823011.jpg

http://picoup.ir/images/07324515151708592307.jpg

http://picoup.ir/images/70690305071641079272.jpg

نویسنده و طراح گرافیک : امیرحسین زمردیان

hgot
08-23-2019, 02:13 PM
باب ادنکریک طی مصاحبه ای گفته فیلم برکینگ بد، کاملا سری و مخفی
توسط amc فیلمبرداری ش تمام شده است

منبع. https://www.cinemablend.com/television/2478477/better-call-sauls-bob-odenkirk-confirms-status-of-breaking-bad-movie

kingnessi
08-25-2019, 04:53 AM
http://picoup.ir/images/36455730657687369954.jpg

نام، تاریخ پخش و داستان فیلم "بریکینگ بد" اعلام شد.+ (https://variety.com/2019/tv/news/breaking-bad-movie-release-date-plot-aaron-paul-netflix-1203313340/)+ (https://www.indiewire.com/2019/08/breaking-bad-movie-netflix-el-camino-1202168478/)

این فیلم که سرویس اینترنتی نتفلیکس به صورت محرمانه و به نویسندگی و کارگردانی "وینس گیلیگان" تهیه و تولید کرده است ،
El Camino: A Breaking Bad Movie نام دارد. به گفته نتفلیکس فیلمبرداری این فیلم چندی پیش به پایان رسیده است.

این فیلم به وقایع پس از قسمت آخر سریال میپردازد و با توجه به توضیحات نتفلیکس، داستان فرارِ جسی پینکمن با بازی "آرون پال" از دست پلیس، نازی ها، کارتل و البته گذشته اش روایت خواهد شد. تا به الان هیچ خبری مبنی بر حضور "برایان کرانستون" در این فیلم منتشر نشده و فعلا چیزی از سرنوشت هایزنبرگ نمیدانیم.

این فیلم یازده اکتبر 2019 (19 مهرماه 1398) توسط سرویس نتفلیکس منتشر میشود.

تماشای تیزر

(https://www.imdb.com/title/tt9243946/videoplayer/vi280215321?ref_=tt_ov_vi)
47 روز دیگر ...

Amin_J
08-25-2019, 05:33 PM
و بالاخره....

زودتر از اونی که فکرش رو میکردیم.

بد نیست بگم el camino اسم خودروییه که جسی باهاش از قرارگاه نئونازی‌ها فرار کرد.

بی‌صبرانه در انتظار...

Habibfallah
08-25-2019, 10:50 PM
یکی از فانتزی هام اینه داستان فیلم اینجوری باشه که جسی فرار کنه و بره مکزیک و اونجا با کارتل های مواد مخدر شروع به پخت و پر کنه و این فیلم پیش زمینه ای برای شروع یه سریال جدید باشه:Smiley46:
اگه اینجوری ماجرا رو پیش ببرن من یکی حداقل اندازه 5 فصل واسشون دارم :Smiley36:

codec_pack
08-26-2019, 01:42 PM
برکینگ بد با جسی به عنوان کارکتر اصلی؟ لول! والتر وایت خود برکینگ بد بود و بدون اون هیچ ادامه ای ارزشی نداره! جسی روی مخ ترین و مزخرف ترین کارکتر برکینگ بد بود! اگه وینس تونسته باشه یه فیلم خوب ازش در آورده باشه واقعن یه نابغه هست!

starn
08-26-2019, 11:11 PM
برکینگ بد با جسی به عنوان کارکتر اصلی؟ لول! والتر وایت خود برکینگ بد بود و بدون اون هیچ ادامه ای ارزشی نداره! جسی روی مخ ترین و مزخرف ترین کارکتر برکینگ بد بود! اگه وینس تونسته باشه یه فیلم خوب ازش در آورده باشه واقعن یه نابغه هست!

99% مواقع نظر دیگران برای من محترمه و به نظرشو احترام میزارم ولی خدایش این حرف شما که گفتی " جسی مزخرفترین کارکتر بریکینگ بد بود" wtf خدایش هنگ کردم !!!!!!! هیچ جوری تو کتم نرفت و نتونست جوابتو ندم. به جرات میتونم بگم جسی بعد از والت داخل سریال بهترین شخصیت داستان بود با بازی بینظیر آروون پاول
و با احترام به شما میگم که شما یه دور دیگه از اول سریال رو با دقت ببین و درنظرت تجدید نظر کن چون مطمئن باش اگه جسی نبود سریال نصف بیشتر جذابیتشو از دست میداد
و این تنها نظر من نیست خیلی از منتقدین و کاربران همین سایت و و و با من مطمئنان همنظرن
Yo B*TCH

codec_pack
08-27-2019, 01:54 PM
جسی کلن هر فصل با کشته شدن بقیه، دپرس میشد و کارای مسخره و مزخرفش رو هر فصل انجام میداد! این چیزیه که توی ذهن منه! البته برکینگ بد از لحاظ شخصیت سازی ناپایداری خیلی شدیدی داشت! اینم درسته که هر کسی یه نظری داره! ولی از اونجایی که اکثر بیننده های سریال از شخصیت اسکایلر بدشون میومد و بهش رو مخ میگفتن و از اونور جسی رو پرستش میکردن، معلومه که نظراتشون فقط با جمله "این نظر شخصی منه!" قابل توجیه هست!

بنده تازه سریال رو دیدم، احتیاجی نیست دوباره ببینمش! ولی پیشنهاد میکنم شما سریال رو دوباره ببینی تا بفهمی چند دفعه والت جسی رو نجات داد و جسی باز مثل سگ بهش میپرید و در نهایت هم لوش داد!

Snitch B*tch

starn
08-28-2019, 05:35 AM
جسی کلن هر فصل با کشته شدن بقیه، دپرس میشد و کارای مسخره و مزخرفش رو هر فصل انجام میداد! این چیزیه که توی ذهن منه! البته برکینگ بد از لحاظ شخصیت سازی ناپایداری خیلی شدیدی داشت! اینم درسته که هر کسی یه نظری داره! ولی از اونجایی که اکثر بیننده های سریال از شخصیت اسکایلر بدشون میومد و بهش رو مخ میگفتن و از اونور جسی رو پرستش میکردن، معلومه که نظراتشون فقط با جمله "این نظر شخصی منه!" قابل توجیه هست!

بنده تازه سریال رو دیدم، احتیاجی نیست دوباره ببینمش! ولی پیشنهاد میکنم شما سریال رو دوباره ببینی تا بفهمی چند دفعه والت جسی رو نجات داد و جسی باز مثل سگ بهش میپرید و در نهایت هم لوش داد!

Snitch B*tch

من نیاز ندارم دوباره ببین من کل سریال را چندین بار دیدم و تمام نقد و بررسی هاشم خوندم و این که چون همه اسکایلر رو رو مخ میدونستن و بدشون میاومد شما اومدی مثلا متفاوت عمل کنی و نوآوری بدی؟ :Smiley10:
شما منظور منو خوب متوجه نشدی مخصوصا اونجا که گفتم اگه جسی نبود نصف جذابیت داستان میپرید. در خوب بینظیر بودن والتر شکی نیست ولی جسی هم هیچ چیزی ازاش کم نداشت و اگه یادت باشه جسی میخواست بکشه کنار و والتر اومد و ...... بقیه ماجرا .قدرت حضور جسی تو سریال فصل سوم بود که توی قسمت آخر فصل 3 به اوجش رسید و اگه جسی اون کار و نمی کرد ....!!!!
درسته توی فصل پنجم رفت و فروخت ولی باید برگردی و ببینی والتر با جسی چی کارا کرد و چه ضربه هایی زد که جسی اینجور شد.

Saber-j
08-28-2019, 09:24 AM
دیدم دوستان دارن سر کارکتر «جسی پینکمن» بحث و جدل میکنن ٬ با خودم گفتم فرصت رو غنیمت شمرم و دل نوشته ای کوتاه برای این کارکتر دوست داشتنی بنویسم

«جسی پینکمن» کاتالیز گر سریال بود
«جسی پینکمن» بخش عظیمی از جذابیت سریال بود اصلا سریال بدون او معنا نداشت
«جسی پینکمن» یک ادمه تنهاست ٬ یک به اتمام رسیده ٬ یک به ته خط رسیده ٬ یه تمام شده
«جسی پینکمن» یه دلاله مواده که خودش مواد میزنه ٬ یه طرد شده از جامعهس ٬ یه گم شده در عشق و محبت
«جسی پینکمن» یعنی خورد شدن ٬ یعنی له شدن ٬ یعنی کتک خوردن
«جسی پیکمن» یه شخصیت نابود شدهس که با تمام معنایی که والتر به او بخشید باز خودشو اسیر پوچی دید
«جسی پیکمن»...

https://d13ezvd6yrslxm.cloudfront.net/wp/wp-content/images/breaking-bad-movie.png

codec_pack
08-28-2019, 02:01 PM
من نیاز ندارم دوباره ببین من کل سریال را چندین بار دیدم و تمام نقد و بررسی هاشم خوندم و این که چون همه اسکایلر رو رو مخ میدونستن و بدشون میاومد شما اومدی مثلا متفاوت عمل کنی و نوآوری بدی؟ :Smiley10:
شما منظور منو خوب متوجه نشدی مخصوصا اونجا که گفتم اگه جسی نبود نصف جذابیت داستان میپرید. در خوب بینظیر بودن والتر شکی نیست ولی جسی هم هیچ چیزی ازاش کم نداشت و اگه یادت باشه جسی میخواست بکشه کنار و والتر اومد و ...... بقیه ماجرا .قدرت حضور جسی تو سریال فصل سوم بود که توی قسمت آخر فصل 3 به اوجش رسید و اگه جسی اون کار و نمی کرد ....!!!!
درسته توی فصل پنجم رفت و فروخت ولی باید برگردی و ببینی والتر با جسی چی کارا کرد و چه ضربه هایی زد که جسی اینجور شد.

فصل 1: جسی همه پولی رو که والتر بهش داد خرج دختر و مواد و مشروب کرد! :دی جسی جایی که با والتر مشغول پخت بودن رو به اون دو تا خلافکار گفت و والتر رو کاملن لو داد! در نهایت والتر مجبور میشه جفتشونو بکشه! یکیشون زنده میمونه ولی جسی انقدر خودخواه و لجن هست که زیر بار کشتن طرف نمیره! cOiN tOsS iS saCrEd! شات د *** آپ یو لیتل شت! جسی مثل یه سگ با والت رفتار میکنه! جسی موادی رو که درست کردن داره میکشه! جسی و رفیقش مشغول شیشه درست کردن میشن، ولی جسی چون بی عرضه هست نمیتونه خوب درستش کنه و وسط بیابون رفیقش رو ول میکنه و میره! جسی همه مواد هارو به توکو لا میده! والت مجبور میشه با توکو در بیفته! جسی مرتبن به خونه والت زنگ میزنه و اوضاع رو واسه والت بدتر میکنه!

فصل 2: جسی با آر وی میره در خونه والت! :دی جسی به مامانش میگه ج.نده! :دی جسی مثل یه سگ با والت رفتار میکنه! جسی با آر وی میاد دم در فرودگاه! :دی جسی کلید رو توی استارت ول میکنه و آر وی از کار میفته! :دی والت نجاتشون میده! جسی دوست دخترش که ترک کرده رو باز معتاد میکنه! با همدیگه مواد میزنن! والت پول جسی رو بهش نمیده چون جسی شدیدن معتاده! ولی جسی به مدرسه والت میره و بازم مثل یه سگ با والت رفتار میکنه! دوست دختر جسی، جسی رو گول میزنه و با جسی والت رو تهدید میکنن تا والت پول جسی رو بده! در نهایت دختره به خاطر اینکه باز زیر سر جسی مواد زد اوردوز میکنه! جسی افسرده میشه و مایک میاد همه گندکاری هارو تمیز میکنه و نجاتش میده! والت جسی رو از خونه معتادا در میاره و میفرستتش که تمیز بشه و نجاتش میده!

بقیشو حوصلم نمیشه بگم! مثل بیخیال نشدن جسی سر اون دو تا دلال مواد که والت بازم اونارو میکشه و جسی رو از کشته شدن نجات میده! یا پول ریختنش توی خیابونا! یا افسردگی های مکررش! یا وقتی که والت رو لو داد! یا وقتی که هنک رو کشوند سمت آر وی و والت دوباره نجاتشون داد!

در کل واسم تعجبی نداره که یه مشت اینسل اینترنتی این کارکتر رو دوس دارن چون جوونه و جوونی میکنه و خیلی کارکترش فلشی هست!

anzalichi
08-28-2019, 10:26 PM
ایده ی فیلم برای BrBa بسی مضحکه. عیار داستانی اپیزود آخر و حسن ختام این سریال به همین بود که هیچوقت نفهمیم جسی با ماشین به کجا میره. آخر عاقبتش چی میشه. مطمئناً فیلمش یه چیز تو مایه های Baby Driver بشه. زود محو میشه از خاطرات.

masihm
08-29-2019, 04:33 AM
فصل 1: جسی همه پولی رو که والتر بهش داد خرج دختر و مواد و مشروب کرد! :دی جسی جایی که با والتر مشغول پخت بودن رو به اون دو تا خلافکار گفت و والتر رو کاملن لو داد! در نهایت والتر مجبور میشه جفتشونو بکشه! یکیشون زنده میمونه ولی جسی انقدر خودخواه و لجن هست که زیر بار کشتن طرف نمیره! cOiN tOsS iS saCrEd! شات د *** آپ یو لیتل شت! جسی مثل یه سگ با والت رفتار میکنه! جسی موادی رو که درست کردن داره میکشه! جسی و رفیقش مشغول شیشه درست کردن میشن، ولی جسی چون بی عرضه هست نمیتونه خوب درستش کنه و وسط بیابون رفیقش رو ول میکنه و میره! جسی همه مواد هارو به توکو لا میده! والت مجبور میشه با توکو در بیفته! جسی مرتبن به خونه والت زنگ میزنه و اوضاع رو واسه والت بدتر میکنه!

فصل 2: جسی با آر وی میره در خونه والت! :دی جسی به مامانش میگه ج.نده! :دی جسی مثل یه سگ با والت رفتار میکنه! جسی با آر وی میاد دم در فرودگاه! :دی جسی کلید رو توی استارت ول میکنه و آر وی از کار میفته! :دی والت نجاتشون میده! جسی دوست دخترش که ترک کرده رو باز معتاد میکنه! با همدیگه مواد میزنن! والت پول جسی رو بهش نمیده چون جسی شدیدن معتاده! ولی جسی به مدرسه والت میره و بازم مثل یه سگ با والت رفتار میکنه! دوست دختر جسی، جسی رو گول میزنه و با جسی والت رو تهدید میکنن تا والت پول جسی رو بده! در نهایت دختره به خاطر اینکه باز زیر سر جسی مواد زد اوردوز میکنه! جسی افسرده میشه و مایک میاد همه گندکاری هارو تمیز میکنه و نجاتش میده! والت جسی رو از خونه معتادا در میاره و میفرستتش که تمیز بشه و نجاتش میده!

بقیشو حوصلم نمیشه بگم! مثل بیخیال نشدن جسی سر اون دو تا دلال مواد که والت بازم اونارو میکشه و جسی رو از کشته شدن نجات میده! یا پول ریختنش توی خیابونا! یا افسردگی های مکررش! یا وقتی که والت رو لو داد! یا وقتی که هنک رو کشوند سمت آر وی و والت دوباره نجاتشون داد!

در کل واسم تعجبی نداره که یه مشت اینسل اینترنتی این کارکتر رو دوس دارن چون جوونه و جوونی میکنه و خیلی کارکترش فلشی هست!
سلام. ببخشید وسط بحث شما و @starn (http://tvworld.info/member.php?u=28616) می‌پرم.

توی پست‌های قبلی گفته بودید: «برکینگ بد با جسی به عنوان کارکتر اصلی؟ لول! والتر وایت خود برکینگ بد بود و بدون اون هیچ ادامه ای ارزشی نداره! جسی روی مخ ترین و مزخرف ترین کارکتر برکینگ بد بود! اگه وینس تونسته باشه یه فیلم خوب ازش در آورده باشه واقعن یه نابغه هست!» این گفتۀ اغراق‌آمیز شما باعث این بحث‌ها شد. به‌خصوص جملۀ «جسی روی مخ ترین و مزخرف ترین کارکتر برکینگ بد بود!». مطمئناً بحث و جدل کم‌تری پیش می‌اومد اگه می‌گفتید «من جسی رو روی‌مخ‌ترین و مزخرف‌ترین کاراکتر برکینگ بد می‌دونم»؛ چون جملۀ قبلی یه‌جورایی حکم صادر می‌کنه و این مسئله -یعنی ریده‌مال بودن کاراکتر جسی پینکمن :d‌- رو قطعی می‌دونه.

چیزی که از نظرِ... اگه نگیم همه، اما حتماً خیل عظیمی از بیننده‌ها مشخص و مبرهنه، اینه که جسی مزخرف‌ (https://dictionary.abadis.ir/fatofa/%D9%85%D8%B2%D8%AE%D8%B1%D9%81/)ترین کاراکتر سریال نبود. طبق تحلیلک‌هایی که در نقل‌قول بالایی دربارۀ صرفاً رفتار شخصیت جسی پینکمن در برهه‌هایی از فصول ۱ و ۲ ارائه دادید، بنده این برداشت رو دارم که حین تماشا، با کاراکتر جسی ارتباط برقرار نکردید و به همین دلیل جسی رو «روی‌مخ»، «مزخرف» و در کل آدمی نچسب می‌دونید. ولی این‌ها رو نمیشه دلیلی بر ضعف نویسنده‌ها در شخصیت‌پردازی این کاراکتر دونست. این احساسیه که به شما دست داده.

من سریال رو خیلی وقت پیش دیدم، ولی کاراکتر جسی رو روی‌مخ نمی‌دونم. اگر هم این‌طور می‌دونستم، با توجه به احساسم، این کاراکتر رو مزخرف دسته‌بندی نمی‌کردم. به کیفیت بازی بازیگر، جزئیات شخصیتی که نوشته شده، سیر بلوغ کاراکتر در طول سریال و... دقت می‌کردم و اون وقت، تا جای ممکن بی‌توجه به ارزش‌های اخلاقی موجود در جامعۀ حال حاضر خودم :d، تصمیم می‌گرفتم که این کاراکتر رو مزخرف بدونم یا نه.

پ.ن: نیازی نبود اینو بنویسی: «در کل واسم تعجبی نداره که "یه مشت اینسل اینترنتی" این کارکتر رو دوس دارن چون جوونه و جوونی میکنه و خیلی کارکترش فلشی هست!»؛ و طرفداران کاراکتر جسی پینکمن رو تحقیر کنی.
پ.ن۲: اصطلاحات و کلمات انگلیسی وسط حرف‌هات خیلی روی‌مخ بود. :d مخصوصاً «لول». ودفد!
پ.ن۳: ضمناً من خودمو طرفدار دوآتیشۀ این سریال و این کاراکتر نمی‌دونم.

aramis2800
09-19-2019, 01:42 AM
با اعلام نتفلیکس، فیلم سینمایی El Camino: A Breaking Bad Movie بصورت محدود و همزمان با پخش از نتفلیکس، در سینماها هم اکران خواهد شد.
این فیلم در 68 شهر از جمله لس‌آنجلس، نیویورک، شیکاگو و البته نیومکزیکو اکران خواهد شد. [+ (https://www.rollingstone.com/tv/tv-news/breaking-bad-movie-el-camino-theatrical-release-886655/)]

http://picoup.ir/images/14127044999098031052.jpg (http://picoup.ir/)

kingnessi
09-23-2019, 09:58 AM
تریلر جدیدی از El Camino که امروز در حاشیه مراسم امی رونمایی شد.

تماشا

(https://www.imdb.com/title/tt9243946/videoplayer/vi1654308633?ref_=tt_ov_vi)

18 روز دیگر ...

ali_74
05-20-2020, 10:50 PM
با سلام ب نظرتون اخرین کاری ک والت نباید انجام میداد تا سرنوشتش اینجوری نمیشد چی بود؟ دوس دارم نظرتونو بدونم

Alex Vause
05-21-2020, 12:27 AM
خب اونجایی که گفت i'm in the empire business دیگه خط قرمز آخری بود که رد کرد به نظرم

giumartan
05-21-2020, 03:48 AM
بعد دیدن فصل پنجم Better Call Saul دوباره هوس کردم برکینگ بد رو ببینم
واقعا بهم کیف میده والتر وایت بینظیره
هرچه قد این سریال رو میبینی بیشتر لذت میبری

jax teller
08-18-2020, 02:32 AM
https://picoup.ir/images/01165871870780487365.jpg

یادی هم کنیم از رومخ ترین،نمک نشناس ترین،بی چشم و رو ترین و نچسب ترین کاراکتر تاریخ دنیای فیلم و سریال

حیف والتر وایت کبیر که زنش تو بیشعور بودی

Sarvatat
08-18-2020, 02:42 AM
از بین همه سریال های این انجمن من فقط همین یکی را کامل دیده ام . بسیار سریال پر کشش و خوش ساختی است .
من از شخصیت هنک خوشم می آمد و از اسکایلر در جایگاه اول و بعد از جسی در جایگاه دوم بدم آمده .
غول شریر درون همه می تواند بیدار شود تا خوی هایزنبرگی خود را نشان دهد.

Nora
02-24-2023, 04:06 PM
و من دوباره رسیدم به این سکانس و انگار بار اولم بود که میدیدمش ( هر بار رعشه میوفته توی تنم) :Smiley12:

فصل چهارم- قسمت ۶

https://picoup.ir/images/23224962299911579805.jpg

بعد از گفتن این دیالوگ شروع کردم به کف زدن! این بنده خدایی که داره برای اولین بار این سریالو با من میبینه، همش میگرخه :Smiley36:

.:MUSIC:. (https://soundcloud.com/altroaccount/i-am-the-danger-walter-white-monologue-from-breaking-bad)

به احترامش برخیزید :Smiley48: به صدای چندش اسکایلر توجه نکنید :Smiley7:

H a M i D
08-04-2023, 11:25 PM
https://s8.uupload.ir/files/20230804_222321_q6sh.jpg

مارک مارگولیس که ایفای نقش شخصیت هکتور سالامانکا را در سریال Breaking Bad بر عهده داشت، در سن ۸۳ سالگی چشم از جهان فرو بست.

منبع:https://edition.cnn.com/2023/08/04/entertainment/mark-margolis-death/index.html