PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین کاربر سال TvWorld در سال 2011

Batlaghi
12-06-2011, 10:08 PM
http://picoup.ir/images/97281620628843133637.jpg

سلام به همه ....

در پایان این سال میلادی میخوایم برترین کاربران انجمن رو مشخص کنیم ...

انتخاب این افراد با رای بقیه ی کاربران صورت میگیره .... البته این رو هم گفته باشم که همه دوستان زحمات زیادی کشیدند ولی این تاپیک یک مقدار رقابت رو بین دوستان بیشتر میکنه ولی خوب بلاخره بعضی ها بیشتر از سایرین توی این فروم زحمت کشیدند که به این طریق ازشون قدر دانی میکنیم ....

یک نکته دیگه رو هم در نظر بگیرید که فعالیت رو فقط مختص این چند ماهه نباشه ... کل سال رو در نظر بگیرید ...

و در پایان هم با همکاری مدیریت محترم فروم و دیگر دست اندر کاران تصمیم بر این شد که کسانی که بهترین ها رو از آن خودشون میکنن سه نفر اول این عنوان در زیر اسمشون نوشته بشه تا یه قدردانی کوچکی هم از زحماتشون شده باشه

سر اخر هم حرف دلمو که هدف اصلی از زدن تین تاپیک بود رو بگم

چون کاربرای سایت خیلی بی معرفت عمل کردن دراین مدت که باعث دلسرد شدن خیلی از بچه ها از جمله امین.هادی و...
مثلا تو فعالیتهای فروم شرکت اصلا نمی کنند یک سپاسو زدن دیگه چیه امین بهم قبلا میگفت یک سریال میذاشت برا دانلود 50 بار دانلود شده بود سه بار تشکر تازه اون سه تا هم منو نوژن و محسن بودیم سایت در روز دو هزار بازدید کننده داره ما داریم وقتمونو براشون میذاریم چشممونو میذاریم اصلا قدر نمیدونن بعضی از بچه های فعال خودمون هم اصلا شرکت نمی کنن تو بحثا نظرسنجی ها فراخوانها و هر چیز دیگه فقط میان کارشونو راه میندازن و علی یارت ما رفتیم نه که ما محتاج تشکر یا نظر باشیم اینکار باعث دلسرد شدن بقیه میشه برا چی نوژن میگفت که کاربرای ما کمن یا در جذب کاربر ضعیف بودیم برا همین بی معرفتی کاربراست من تازه وارد اگه ببینم یک پستم 30 بار لایک شده مطمئنا بیشتر پست میدم بیشتر شرکت می کنم تو بحثا چون می دونم از مطلبی که میذارم خیلی ها استفاده می کنن و بدردشون میخوره مثلا نظرسنجی نوژن به اون جالبی به اون مفسلی فکر کنم بیست شرکت کننده هم نداشته در صورتی که اعضای فعال ما فقط 1262 نفره جای دیگه والا من یک نطرسنجی مسخره دیدم هر گزینش زیر صد رای نداشت با اینکه انجمنشون هم سن انجمن ما هم بود
بعضی ها که اصلا زحمت ثبت نام کردن هم به خودشون نمیدن

NOjAN
12-06-2011, 11:08 PM
من به همه ی بچه هایی که حامد تو نظر سنجی قرار داد 1 رای دادم . چون همه واقعا زحمت کشیدن ... حالا یکی مثل حامد فعالیتش بیشتر بوده و یکی مثل من کمتر.

نظر سنجی متاسفانه 10 تا نامزد بیشتر نمی تونه داشته باشه .. ولی بچه های دیگه هم هستن مثل فتاح (IceLord) عزیز که جزو منظم ترین و با محبت ترین بچه های انجمن بود و به دلیل مشغله شخصی نتونست پیشمون بمونه .. علی عزیز (star) که تو شروع کار انجمن خیلی بهمون کمک کرد .. عباس گل (blue64) که قطعا تو شروع کار انجمن بیشتر از بقیه زحمت کشید و خیلی ها رو با خودش به انجمن آورد .. هادی gamystyle که خیلی با محبته .. و خیلیای دیگه که از همشون ممنونم.....
بچه هایی هم که تو نظر سنجی هستن که از همشون ممنونم .. سعید Patriot که خیلی ازش ممنونم.. چون هم بچه ی فهمیده و گلیه و هم کمکمون کرده ... حامد عزیز که نیاز به توضیح نداره .. یه تنه خودش یه انجمنه برا خودش :Smiley36: .. محسن خان که اگر روز اول قبول نمی کرد شاید اصلا حوصلم نمی گرفت که TvWorld رو راه بندازم ... Amin عزیز که از وقتی که با حامد به انجمن اومدن خیــلی خیــلی زحمت کشید و باز هم به خاطر مشغله ی شخصی نتونست پیشمون باشه ...

خلاصه ممنون از همتون :Smiley90::Smiley41:

Batlaghi
12-07-2011, 04:17 AM
بهترین کاربر به نظر من محمد جان با نام کاربری انگل هستن و جواد جان sky boy که تو این مدت کمی که امدن خیلی فعالیت داشتن و به بالا بالا ها رسیدن من نمیتونم انجمن رو بدون این دو عزیز تصور کنم

در ضمن اینو بگم من تونظر سنجی اسم خودم نبود نوژن بود آخری که اقای مدیز از موقعیت و مقامشون سو استفاده کردند و ما رو وارد بازی کردند و خودشون رو کشیدن بیرون

نوژن هم اگه نبود من نمیموندم تو این انجمن چون خیلی پسر فهمیده ایه جدی میگم خیلی اقاست منخیلی جاها چرخ خوردم مدیر به اینمتواضعی ندیدم

امین هم که پای ما رو اینجا باز کرد و اکه نبود باتلاقی هم نبود اگه بتونه بیاد دوباره عالی میشه

محسن هم که خیلی با ادب و خاکیه

سعید وطن پرست هم که نوکرشم حرف نداره

سعید امینمم که داداشمه خیلی بچه باحال و سر زنده ایه

مهرداد هم از بچه های نیک روزگاره خیلی خاطرشو میخوام

سروش که دیگه صحبتشو نکن دارم بهش عادت میکنم نباشه عذابه

حاتم هم زیاد شناخت ندارم ولی میدونم اطلاعات بالایی داره و خیلی فهمیدست

HEX
12-07-2011, 04:30 AM
کوچیک دادا حامد:Smiley30:

Soroosh
12-07-2011, 04:39 AM
یه ماچ سفت بده حامد جون... :Smiley41:
لطف داری، عزیزم

Se7en
12-07-2011, 01:26 PM
ما هم يه دو كلوم حرف داريم

اول اينكه اعتراضم رو به قرار دادن اسممون توي نامزدها ابراز مي كنم با توجه به فعاليت و زحمتي كه بچه ها دارن مي كشن خداييش اسم من نبايد توي نظر سنجي مي بود

متاسفانه من اين افتخار رو نداشتم كه از ابتداي تاسيس فروم با دوستان باشم ولي حتما نوژن و محسن و blue64 و.... در ابتدا متحمل زحمت فراواني شدن

از وقتي كه من با اين فروم آشنا شدم شاهد بودم كه امين عزيز و حامد چقدر براي اين فروم زحمت مي كشيدن و متاسفانه امين عزيز توي ميانه راه به علت مشكلات شخصي نتونست ديگه با ما باشه (اميدوارم هميشه موفق باشه) و بعد هم كه بچه هاي جديد به گروه اضافه شدن كه

همه ماشاالله بچه هاي فعال و با معرفتي هستن

در اينجا جا داري از زحمات دوستاني مثل (متاسفانه اسم بچه ها رو نمي دونم ) sky boy و hatamtv و slimshady و Patriot و PS_CZ و ‏HEX و gamystyle و انگل و IceLord و ...اميدوارم اسم كسي رو فراموش نكرده باشم تشكر كنم و با توجه به اينكه اين نظر سنجي براي انتخاب بهترين

كاربره و ان شا الله براي مديران يه نظر سنجي جدا صورت مي گيره من به حامد عزيز راي دادم كه هميشه كاراش توي فروم من يكي رو به شخصه سورپرايز مي كنه

در پايان مي خوام بگم جو دوستانه اي كه توي اين فروم وجود داره قابل قياس با فرومهاي ديگه فارسي نيست و دليلش مديران سايته (نوژن و محسن عزيز) كه خيلي انسانهاي فهميده و متواضعي هستن با تشكر

slimshady
12-07-2011, 11:03 PM
اول اینو بگم نوزن اسم خودتو میذاشتی اخه انقدر خاکی نشو یه روز لپتو میکشما
دوم این نظرستنجی رو گذاشتین که منو رو ضایع کنین دیگه:Smiley36:
سوم اینکه نمیدونم دیگه خودتون یه عبارت توهین آمیز به نوژن بسازین :Smiley35:

erabox
12-08-2011, 12:31 AM
امین خیلی خوب بود البته من اون موقع ثبت نام نبودم ولی تاپیکاش عالی بود

Batlaghi
12-08-2011, 02:06 AM
امین که حرف نداشت بی امینی ما داریم میمیریم حالا اگه بشه باهاش صحبت کرد که برگرده عالی میشه

MaMaD
12-08-2011, 04:20 PM
من میخوام از تمام بچه ها تشکر کنم

نوژن که اصل قضیس و اگه نبود که هیچی! دمش گرم
محسن هم به طبعش! خیلی باحاله بلاخره شاید گرفتاری داشته باشه ولی کارای انجمن هم انجام میده

سعید پتریوت تا اون جایی که میدونم یکی از بچه های اینکاره ی انجمنه و کار خودشو منظم انجام میده

امین که تا اونجایی که در جریان هستم خیلی برا اینجا زحمت می کشیده ولی یه سری کار شخصی داشته که نتونست ادامه بده ولی بازم خیلی زحمت کشیده و دستش درست!

حاتم از بچه های کاری انجمنه که حرفای جالبی میزنه و پست ها پرمغزی میده بیرون! کارش خیلی درسته

جواد هم خیلی برا انجمن زحمت میکشه و ازش باید یه تشکر درست حسابی بشه

سروش خان هم کاری از دستش بر بیاد میکنه البت اگه بازی نخواد بکنه! ممنونیم ازش

اون یکی جواد (7) هم خیلی اطلاعاتش بالاست و خیلی هم خاکیه! پست هایی که میزاره خیلی خوبن! دمش گرم بازم

سعید امینم که نمک انجمنه اگه نباشه که باید تعطیل کرد رفت خونه :Smiley36:

در آخر هم اصل کاری!

حامد باتلاقی خودمون که انصافا بعد از نوژن خیلی زحمت کشیده و الانم که تو راه اعزامه (دوست داریم بری تو قسمت بچه ها اطلاعات که همیشه دسترسی به اینترنت داشته باشی :Smiley35:)
خیلی با معرفته همین که بیشتر وقتشو میزاره برا اینجا باید ازش کلی قدردانی بشه
بازم میگم همه زحمت کشیدن ولی اگه قراره یه نفر انتخاب بشه اون حامد ِ
براش یه کف مرتب :Smiley122::Smiley29::Smiley32:

slimshady
12-08-2011, 05:48 PM
محمد جان (انگل) موهاتو چه جوری شونه میکنی اونجوری میشه:Smiley36:

MaMaD
12-08-2011, 06:14 PM
محمد جان (انگل) موهاتو چه جوری شونه میکنی اونجوری میشه:Smiley36:

سعید جون بیا این جا با هم بحث میکنیم http://www.tvworld.info/thread899.html
:Smiley36:

Soroosh
12-08-2011, 07:39 PM
آقا سوال میپرسد آدم بگه پـَ نه پـَ :Smiley15:
خوب معلومه که حامد جون بهترین کاربر ساله.
و من بدترین.
بقول Slim جون که فکر کنم آخر ،Thick هست، این تاپیک برای ضایع شدن ما زده شده؟ نه؟ :Smiley36:

slimshady
12-08-2011, 11:31 PM
آقا سوال میپرسد آدم بگه پـَ نه پـَ :Smiley15:
خوب معلومه که حامد جون بهترین کاربر ساله.
و من بدترین.
بقول Slim جون که فکر کنم آخر ،Thick هست، این تاپیک برای ضایع شدن ما زده شده؟ نه؟ :Smiley36:
والا با اون نوناشون

ELHAM
12-09-2011, 08:04 AM
حامد و امین و نوژان خیلی از اوایل زحمت کشیدن اگه نبودن الان فروم به اینجا نرسیده بود و خیلی عقب تر بود

dabir-dwarf
12-10-2011, 08:30 PM
مسلما باتلاقی و امین خیلی زحمت کشیدن بقیه هم خوبن ولی این دو عزیز بیشتر

ELAHE
12-10-2011, 09:14 PM
من از قدیمی تر های سایتم ولی به علت مشغله ها نمیرسم زیاد بیام از اون موقع که سر میزدم حامد و امین و نوژن خیلی زحمت میکشیدن و سایتو سر پا نگه میداشتن

Nilof@r
12-13-2011, 09:34 PM
batlaghi

Soroosh
12-16-2011, 05:19 AM
بابا حامد میخوای ما رو از اینی که هست بیشتر ضایع کنی :Smiley7:
بیا خودت رو برترین کاربر معرفی کن، وگرنه اگر رسید به Christmas باید بشی بابانوئل به هممون یه چیز هدیه بدی. :Smiley36:

سعید می فرماید:

والا با اون نوناشون

والّا!

LADY GaGa
12-16-2011, 06:37 PM
Amin

Sky Boy
12-18-2011, 04:03 PM
batlaghi + Amin

Soroosh
12-25-2011, 03:55 AM
بیاببد تو 5 روز باقیمانده ی سال به حامد جان گل رای بدیم و بصورت غیابی به عنوان کاربر برتر سال همینجا و شب کریسمس انتخابش کنیم...:Smiley30:

MaMaD
12-25-2011, 09:32 AM
نوژن نمیخوای کاری در این زمینه بکنی ؟!
کاربر سال باید رنگش فرق بکنه ها! یه اعلامیه هم بدید مختصر کارایی که حامد تو این چند وقت انجام داده چیا بوده بقیه هم باهاش آشنا بشن
خود حامد هم میتونه یه فایل ویدئویی از خودش بگیره آپلود کنه برای مراسم خداحافظی 18 ماهه :Smiley19:

NOjAN
12-25-2011, 02:37 PM
نوژن نمیخوای کاری در این زمینه بکنی ؟!
کاربر سال باید رنگش فرق بکنه ها! یه اعلامیه هم بدید مختصر کارایی که حامد تو این چند وقت انجام داده چیا بوده بقیه هم باهاش آشنا بشن
خود حامد هم میتونه یه فایل ویدئویی از خودش بگیره آپلود کنه برای مراسم خداحافظی 18 ماهه :Smiley19:

ممد جان توی سیستم انجمنی که ما استفاده می کنیم , رنگ مختلف .. یعنی باید یه گروه ِ کاربری مختلف .. بهترین راهش سیستم مدال دهیه که دارم روش کار می کنم.