PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دکستر طلاق می گیرد!

MaMaD
12-08-2011, 02:13 AM
http://www.up.vatandownload.com/images/bidvjm1z7usppvdxucvv.jpg (http://www.up.vatandownload.com/)

مایکل هال (دکستر) و جنیفر کارپنتر که هردو از بازیگران سریال "دکستر" هستند در مراحل پایانی طلاق خود به سر می برند.

این زوج در سال 2008 باهم عقد کردند اما کارپنتر تابستان گذشته درخواست جدایی، مبنی بر نداشتن "تفاهم" از "هال" داشت که هفته پیش مورد قبول واقع شد.

قاضی دادگاه یعنی جان ساندوز یک جدایی ِ دو جانبه را رسمی کرد ولی کارپنتر تاکید دارد که او و همسر سابقش برای همیشه دوست باقی میمانند (!) مخصوصا به خاطر اینکه هر دو در یک سریال (دکستر) ایفای نقش میکنند.

کارپنتر به E! News گفت:
" مایکل همیشه یکی از بهترین دوستان خوبم در دنیا بوده و خواهد بود. اگر زندگی مشترکمان به پایان رسیده دلیل نمی شود که دیگر دوست داشتنی بین ما وجود نداشته باشد. ما همیشه از همدیگر و بقیه عوامل خیلی خوب مراقبت میکنیم و من از این بابت بسیار خوش شانس هستم

اوایل این ماه اعلام شده بود که سریال دکستر برای فصل های هفتم و هشتم تمدید شده.

انگل

Batlaghi
12-08-2011, 02:21 AM
اره خبرتایید قبل تر بود که مایکل 24 میلیون دلار برا این دو فصل دستمزدشه

MaMaD
12-08-2011, 04:26 PM
اره خبرتایید قبل تر بود که مایکل 24 میلیون دلار برا این دو فصل دستمزدشه

شوخی کردی یا جدی گفتی ؟!

خیلی زیاد ِ ! یا علی!

Batlaghi
12-08-2011, 04:43 PM
شوخی چیه تازه بیشتر میخوایت جونه زدن به این رقم زسوندنش

MaMaD
12-08-2011, 04:44 PM
شوخی چیه تازه بیشتر میخوایت جونه زدن به این رقم زسوندنش

آخه یه سریال که فقط تو آمریکا پخش میشه چقدر درآمد زایی میکنه تو دو فصل که 24 میلیونش رو به به یه بازیگر فقط ؟!

Batlaghi
12-08-2011, 04:53 PM
خیلی بیشتر از اون دکستر هم از شبکه کابلی پخش میشه

NOjAN
12-08-2011, 05:24 PM
این بد بخت می خواد دو فصل کامل رو اینقدر پول بگیره :Smiley36: دیکاپریو برای آخرین فیلمش می خواستن بهش 20 میلیون دلار بدن .. خودش گفته بود به خاطر علاقه ای که به شخصیت فیلم داره و به خاطر پول بازی نمی کنه 2 میلیون می گیره !!
حالا من نمی دونم مشکل این دوتا چی بود .. ولی مایکل ضرر کرد :Smiley35:

MaMaD
12-08-2011, 05:29 PM
این بد بخت می خواد دو فصل کامل رو اینقدر پول بگیره :Smiley36: دیکاپریو برای آخرین فیلمش می خواستن بهش 20 میلیون دلار بدن .. خودش گفته بود به خاطر علاقه ای که به شخصیت فیلم داره و به خاطر پول بازی نمی کنه 2 میلیون می گیره !!
حالا من نمی دونم مشکل این دوتا چی بود .. ولی مایکل ضرر کرد :Smiley35:

نوژن جون سینما با تی وی خیلی فرق میکنه

تو سینما هر فیلم متوسطی که ساخته میشه با اکران جهانی نزدیک 100 میلیون درآمد داره ولی تو تی وی چون مختص آمریکاس خیلی کمه تازه تو همون آمریکا هم خیلی ها نمیبینن!

دیکاپریو که فقط قیافست و فقط نقش آدم های زجر کشیده رو میتونه بازی کنه ولی مثلا جانی دپ یا برد پیت یا جورج کلونی که کلی بازیگرن برا خودشون رو نمیشه با آقای دکستر مقایسه کرد!

ارقام سینما با تی وی قابل مقایسه نیست! کلا همه چی فرق میکنه!