PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Boss در کم اقبالی بین بینندگان ایرانی !!!!! به کدامین گناه

haberalism
03-30-2012, 01:03 AM
سریالی سیـاسـی اجتماعی درام که

به جرات میشه گفت از تاثیر گذار ترین سریال های روز آمریکاست، از هر نظر.... کارگردانی، نویسندگی، بازی ها، تصویر برداری، ادیت و حتی صحنه پردازی .

سئوال اینجاست که چرا در لیست انتخاب سریالی ها در پایین بوده ؟ حتی پایین تر از حلقه پنهان .

علت !!!؟ از بی اعتمادی به نویسنده ایرانی کار که بعضی ها احساس می کنند نمی تونه در تراز نویسندگان خوب امریکایی به مسائل روز امریکا بپردازه یا نمیدونم موضوع سریال ؟؟ًًً

http://minidl.persiangig.com/image/4/boss.jpg

داستان سریال Boss درباره یک شهردار شیکاگو به نام کلسی گرامر میباشد که متوجه میشود دچار یک بیماری ذهنی است و تنها او و دکتر خصوصی خود این موضوع را میداند.
نقش همسرش را کانی نلسون بازی میکند.
فرهاد صفی‌نیا (زاده ۱۳۵۳) یک تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی است.
او در سن چهار سالگی به همراه خانواده اش ایران را به مقصد پاریس و سپس لندن ترک کردند.

پیش از این وی با همکاری " مل گیبسون" نویسندگی فیلمنامه و تهیه کنندگی فیلم Apocalypto را برعهده داشته است.

Chandler Bing
03-30-2012, 01:16 AM
من دانلود کردم به خاطر اینکه برنده ی امی بهترین بازیگر شد ولی وقت نکردم ببینم، اگه خوبه وقتو خالی کنم شروع کنم.

یه ذره بیشتر توضیح میدی؟؟؟!!! لطفا!

haberalism
03-30-2012, 01:21 AM
حتما تو یه وقت خوب ببینش از اون سریال هاست که وافعا باید بهش احترام گذاشت

قصه یه شهرداریه که نسبتا تو مدیریتش موفق بوده تا اینکه متوجه بیماری لا علاج خودش شده . بیماری از یه طرف و سعی خودش در پنهان کردن بیماریش و از طرفی دیگر دوران انتخابات فرمانداری ایالت شیکاگو و پلتیک زدن رقبا بهم .

Prince Caspian
03-30-2012, 01:44 AM
من دو قسمت قبلا دیدم ! قبل شروع درسا ببینم تمومش کنم فک کنم. همون دو قسمت بی نظیر بود .. نحوه فیلمبرداری ُ داستان ، بازی خود شهردار همه عالین

haberalism
03-30-2012, 02:02 AM
توجه کردی چقدر ظریف و حساب شده حس کاراکتر ها رو به بیننده القاء می کنن . اصن یه وضی

javad48
03-30-2012, 02:11 AM
اینجا که در موردش خوندم منو جذب نکرد ولی باید قسمت اولش رو دانلود کنم بینم :Smiley36::Smiley69:

haberalism
03-30-2012, 02:25 AM
دو قسمت رو ببینی بهتره

snowgirl
03-30-2012, 04:01 AM
من اصلا خبر نداشتم نویسندش ایرانیه
چه ربطی داره به اون بنده خدا؟من شخصا اصلا از این سبک سریالا نگاه نمی کنم

Hesam
03-30-2012, 07:29 AM
خوشم اومد. ميره تو ليست انتظار واسه دانلود. مرسي از معرفي