PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز هم کلیشه ای تلخ ...... هدف : Vampire Diaries

haberalism
03-30-2012, 05:14 PM
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lz0uw8LzHJ1qib881o1_400.jpg

باز هم تمدید ، باز هم تکرار ، به انتخاب مردم ، به انتخاب نگاه های غیر تخصصی بر روی یک پروژه کاملا تخصصی (صنعت فیلمسازی) و طمع مدیران شبکه برای پول سازی بیشتر .

سریال های زیادی رو دیدیم که اسیر این تراژدی تلخ شده بودند (تمدیــــــــــــــــــــ ــــــــــد)

سریال خاطرات یک خون آشام را هنوز هم میتونیم با شوق ببینیم . ولی دیگه اون تصویر زیبا از یک اثر حساب شده دارای چار چوب و حد مرز رو فکر نمی کنم .......

ehsan_lp_2000
03-30-2012, 05:21 PM
اینا به کارشون واردن......بزار اونا به کارشون برسن....شما نمی خای نگاه نکن........این بحثا وقتی فایده داره که مثلا یه مدیر شبکه هم باشهههههههه:Smiley69:

haberalism
03-30-2012, 05:29 PM
احسان خان اونا منتظر تایید من واسه ادامه کار نیستن . من هم گفتم باز هم نگاهش می کنم تا ببینم دیگه چه سوژه الکی رو می خوان علم کنن تا کشدار تر شه . در ضمن این رو هم باید مد نظر داشته باشی که امریکا از نظر تکنیکی قوی ترین صنعت فیلمسازی رو داره ولی وقتی مسئله به فلسفه و درک برسه یکم (خیلی کم) به مشکل بر می خوره (که اینم ناشی از نگاه تجاری و *****شه ) . و این یعنی زیادم به کارشون وارد نیستن . اگه لاست رو یادت باشه فکر کنم متوجه بشی ...:Smiley69:

ehsan_lp_2000
03-30-2012, 06:15 PM
من از لاست خوشم نیومدو ندیدم......اما باید یادت باشه
1 فیلمساز واسه نیچه و بقراز و فروید که فیلم نمی سازه
2 صاحبان فلسفه که سریال نگاه نمی کنن
3 80 مردمی که سریال می بینن از مردم عادی هستن و زیاد کاری به کار این که مفهوما چیه چی نست ندارن
واسه همینه که مزخرفی به اسم گرگ و میش اینقدر فروش داره
اما خاطرات خون آشام یه سبک جدیده از خون آشاما
که مردم می پسندن چون وارد دنیای جدید شده با کادر و چار چوب قابل فهم و منسجم

haberalism
03-30-2012, 06:32 PM
با اکثر حرفات موافقم . ولی همه ما تسلیم به فلسفه هستیم . چه بخوایم و چه نخایم (حالا به این کار نداریم ) . ولی اینکه یه سری مخاطب تین امریکایی که اصن واسشون مهم نیست که داستان داره به کجا میره و به بودن همین پترسون و و و اکتفا می کنن . نباید حق انتخاب داشته باشن . و باعث زیر سئوال رفتن یه سریال بشن . ..... یعنی احسان جان عزیز بنظرت فصل 3 این سریال دچار چالش نشده . جان من صادقانه بگو .... :Smiley10:

pariya_gn
03-30-2012, 07:05 PM
اره واقعا خدایی خیلی تکراریه من فقط هر هفته میبینم که دیده باشم!! اما خب طرفدار زیاد داره همه که یک سلیقه نیستن

pooya
03-30-2012, 07:20 PM
کلا همه درست میگن ونظراتشون منطقیه ولی دارن سریال رو نابود میکنن ، فصل اول یا دوم اصلا قابل قیاس با این چند قسمت قبلی نبود یهو یه چیزایی وارد داستان میکنن بعد یهو از روش میپرن ، منم فقط برای اینکه سریال رو دیده باشم میبینم ولی این قسمت رو 20 دقیقه ای دیدم (هی میزدم بره جلو ) اگه همین جور ادامه پیدا کنه به سرنوشت هیروز دچار میشه . همون هیروز 5 سال پیش هم معروف بود ، هم محبوب بود امی برد ، People's Choice Awards برد ، بفتا برد حتی 2بار نامزد گلدن گلاب شد ولی فصل آخرش فاجعه بود و الان هم همین اتفاق داره برای این سریال میفته سکانس ها بی اهمیت و تکراری یا فلش بک ها غیر ضروری یا کش دادن الکیه داستان . و آخرش هم نمی فهمیم آدم قویه تو سریال کی بود یه روز جادوگرا یه روز ومپایرا یه روز ارجینالها و........

ehsan_lp_2000
03-30-2012, 07:32 PM
والا هرکی دید خودشو داره......اما یادتون باشه مردم به فلسفه توجهی اصلا ندارن.....مردم دوس دارن واسشون قسه بگی
شاید چیزایی که اینجا واسه ما بی اهمیت و بی خوده اونجا بازخورد دیگه ای داره و مردم داستان خیلی چیزا که دارو داستان میشه رو از قبل تو ذهن داشتن و اینا می خان همه ذهن هارو ارضا کنن
یه چیزه دیگه اینکه سریال های آمریکایی
هرجاش که از نظر مردم سقوط می کنه به احتمال زیاد یه اوج بسیار قوی داره
نمونش فصل 4 سریال 24 که افت شدیدی کرد از نظر بیننده اما در فصل 5 6 7 8 کاملا جبران شد و داستان به شدت اوج گرفت:Smiley17:

haberalism
03-31-2012, 12:34 AM
احسان بی راه نمیگه شاید

Night Vampire
05-09-2012, 07:40 AM
2 تا سریال رو نمیشه با هم مقایسه
سریال 24 سریالی که تو هر فصل پروندش بسته میشه و فصل بعد موضوع و داستان جدید هست
به همین دلیل هم هست که 1 فصلش ممکنه استقبال نشه ولی فصل بعدیش استقبال بشه ازش
ولی این در مورد این سریال اصلا صدق نمی کنه.
به نظر من هم بی خودی دارن کشش می دن و با این کار باعث تکراری شدن و معمولی شدن سریال میشن مثل 90% سریال های دیگه.

Hesam
05-09-2012, 09:25 AM
حالا دوستان نميدونم اطلاع دارن اين موضوع رو يا نه. اما خاطرات يك خون آشام من جايي خونده بودم كه كلا قرار بر اينم بوده تو 4 فصل ساخته بشه.
حالا ديگه نميدونم چجورياس.

Ehsan_keen
06-08-2012, 06:47 PM
ببخشین ها ولی به نظر من بعد از لاست و دکستر بهترین سریاله

friendz
06-08-2012, 07:01 PM
اولا هر کی خوشش میاد از این سریال بزار بیاد
دوما خداییش اصلا ارزش دیدن داره؟ده نداره دیگه
استیفن و دیمن اینقدر آدم بی گناه میکشن آخرشم تو نظر بیننده شخصیت خوب داستانن
بعد یه چیز دیگه این که کل کار الینا این شده که بگه (همش تقصیر منه ) بعد دیمن و استیفن بگن (نه تقیر تو نیست , تقصیر منه )
حال آدمو به میزنن با این کارای بی معنیشون
کسی با من موافقه؟

Ehsan_keen
06-09-2012, 01:56 AM
اولا هر کی خوشش میاد از این سریال بزار بیاد
دوما خداییش اصلا ارزش دیدن داره؟ده نداره دیگه
استیفن و دیمن اینقدر آدم بی گناه میکشن آخرشم تو نظر بیننده شخصیت خوب داستانن
بعد یه چیز دیگه این که کل کار الینا این شده که بگه (همش تقصیر منه ) بعد دیمن و استیفن بگن (نه تقیر تو نیست , تقصیر منه )
حال آدمو به میزنن با این کارای بی معنیشون
کسی با من موافقه؟

خب راجب حرف اولت مگه تو فیلم دکستر اون این قدر آدم میکشه بعد تو نظر بیینده بی گناهه
اگه میشه اگه این سریال معنی دار نیست یه سریال معنی دار بگو که ما هم ببینیم

friendz
06-09-2012, 03:52 PM
خب راجب حرف اولت مگه تو فیلم دکستر اون این قدر آدم میکشه بعد تو نظر بیینده بی گناهه
اگه میشه اگه این سریال معنی دار نیست یه سریال معنی دار بگو که ما هم ببینیم

اولا این که من اصلا دکسترو ندیدم
دوما من که گفتم اگه هر کی خوشش میاد بزار بیاد , نگفتم که به کسی بر بخوره
سوما سریالی که معنی دار باشه و با حال که آدمو جذب میکنه ( من که دیدم خوشم اومد , شما رو نمی دونم )
The Walking Dead
Prison Break
Friends
Joey
The Big Bang Theory
Hell On Wheels
The IT Crowd
The Event
Vampire diaries رو هم دیدم که فقط حیف وقت بود:Smiley13:

sajad44
06-09-2012, 05:06 PM
با نظرت موافقم.معلومه که سریال شناس هستی ...dexter و beraking bad ببین..فوف العادن

friendz
06-09-2012, 05:38 PM
با نظرت موافقم.معلومه که سریال شناس هستی ...dexter و beraking bad ببین..فوف العادن
سلام
ممنون نظر لطفته
فقط سریال Breaking Bad زیرنویس SRT نداره؟
چون من تو LCD نگاه میکنم اکثر فیلم و سریال هارو و تلویزیونمون فقط زیرنویسای SRT رو ساپورت میکنه:Smiley13::Smiley7:
در رابطه با دکستر هم بگم که خیلی تعریفشو شنیدم و ایشالا حتما میبینم

Ehsan_keen
06-09-2012, 07:34 PM
اولا این که من اصلا دکسترو ندیدم
دوما من که گفتم اگه هر کی خوشش میاد بزار بیاد , نگفتم که به کسی بر بخوره
سوما سریالی که معنی دار باشه و با حال که آدمو جذب میکنه ( من که دیدم خوشم اومد , شما رو نمی دونم )
The Walking Dead
Prison Break
Friends
Joey
The Big Bang Theory
Hell On Wheels
The IT Crowd
The Event
Vampire diaries رو هم دیدم که فقط حیف وقت بود:Smiley13:

داداش به من بر نخورد چون این تایپیکو باز کردن که بحث کنیم.منم نظر شما رو با ارزش میدونم.
من با همه ی سریال های که گفت موافقم به جز Walking dead
علی رغم اینکه همه از این سریال خوششون اومده من خوشم نیومد.

friendz
06-09-2012, 07:45 PM
داداش به من بر نخورد چون این تایپیکو باز کردن که بحث کنیم.منم نظر شما رو با ارزش میدونم.
من با همه ی سریال های که گفت موافقم به جز Walking dead
علی رغم اینکه همه از این سریال خوششون اومده من خوشم نیومد.
خب هر کی یه سلیقه ای داره دیگه:Smiley35:
ولی اینو بگم که سریال The Walking Dead هیچ چیز کم نداشت
همه چیزش عالی بود فقط و فقط یه چیز بود که البته سریالو زیبا کرد ها ولی منو ناراحت کرد اونم اینه که شین از سریال رفت بیرون:Smiley13:
هر کی این سریالو دیده نظرشو بگه
خواهشا
:Smiley30:

NOjAN
06-09-2012, 07:56 PM
خب هر کی یه سلیقه ای داره دیگه
ولی اینو بگم که سریال The Walking Dead هیچ چیز کم نداشت
همه چیزش عالی بود فقط و فقط یه چیز بود که البته سریالو زیبا کرد ها ولی منو ناراحت کرد اونم اینه که شین از سریال رفت بیرون
هر کی این سریالو دیده نظرشو بگه
خواهشا

واکینگ دد سریال همه چی تمومیه.. شاید بشه گفت فصل اول یه مقدار بد تموم شد .. ولی در کل بسیار زیباست ..

VampireDiaries رو هم من چند ماه پیش قسمت اولش رو دیدم, به نظرم خیلی تینیجری اومد, که البته فکر کنم مخاطب این سریال هم همین رده ی سنی باشه.. به همین خاطر دیگه رقبت نکردم ادامش بدم..

mysiavash
11-23-2013, 01:06 AM
تولدت فصل پنجم که واقعا باهاتون موافقم!
کلاس که رفت اورجينال خیلی قوی شده ولی ومپایر تا حدودی گسیخته شده
یا بار بانی میمیرم یهودی بار هم جرمی میمیرم یهودی بار کاترین میمیره و بعد همشون زنده میشن!
فیلمی که بتونه مرگ رو دور بزنن فیلم قوی ای نیست چون مرگه که جهان رو و زندگی رو و... رو معنی میدهد.
منظورم اينه وقتی روح بانی هیچ کارشان میپلکه
یا وقتی هر کی میمیره دوباره زنده میشه
پس مراسم سوگواری ای که گرفتن برای بانی یاتلاششون برای بقا یا مفهوم زندگی وو... به راحتی بیانگر معنی میشه!
اگه کسی ميتونه بعد هزار سال برگرده پس چرا طرف بخواد نميره؟
وقتی جرمی برميگردد پس ميتونه به این سوال اساسی توضیح بده بعد مرگ چی میشه
و....
منم میبینم چون نميتونم نبینم بچه هاااا

bbas
11-23-2013, 11:50 PM
تو بیخود شدنش شکی نیست اما من یکی که به عشق دیمن و کلاوس نگاه میکنم
الینا که از فصل اول ازش بدم میومد فقط کاترین
فقط برام جالب بود خوب میتونه دوتا نقشو بازی کنه
با این اوصاف حرف احسان به واقعیت نزدیک تره- -مردم دنیا مخصوصا اونجا دوست دارن براشون قصه بگی و هر کشوری دیدش فرق داره مثلا این هندیا:Smiley10:
هروقت بعضی صحنه هاشو میبینم میترکم از خنده طرف از ماشین تندتر میدوید:Smiley14: یا رقص بیش از حدشون هردوی اینها واسه من نوعی چرته ولی خودشون عاشقشن
این تفاوت فرهنگی ملت هاست

majid_4553
11-24-2013, 05:13 PM
این که سریع مسئله این سایلاس و .... رو بستن تو این فصل خیلی عالیه. یه چیز مزخرفی بود. حالا باید دید با این خون آشامهای آگوستین چیه

mehran-a1234
11-24-2013, 05:29 PM
راستش من تا فصل 5 قسمت 6 دیدم و دیگه ول کردم

فقط میتونم بگم 3 فصل اول زیبا بود...فصل 4 مذخرف و فصل 5 رقت انگیز :Smiley104::Smiley104::Smiley104:

4516635309
12-13-2013, 04:02 PM
به نظربنده هم دیگه داستان فیلم خیلی افت کرده وتکرار مکررات میشه {تکثیرالناواستفان دیگه خیلی شده**باتشکرازنظرات صاحب نظران استفاده کردیم.