PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Friends | بحث و تبادلِ نظر پیرامونِ سریالِ دوستان

صفحه ها : [1] 2

NOjAN
07-27-2011, 07:13 PM
------------------------------------------

اپیزود اول : قسمتی که مونیکا هم خونه ای پیدا میکنه .

http://up.vbiran.ir/images/8assfr0h9qw3c0d34c6.jpg

لطفا از قرار دادن اخبار کپی/پیست شده و بدون منبع و لینک دانلود سریال در تاپیک خود داری نمایید

IceLord
07-27-2011, 11:05 PM
کار بسیار فوق العاده ای رو شروع کردید. ایده بسیار جالبی هست. خیلی خوشحال شدم.

من خیلی دنبال این سریال بودم. حتی یک سری 6 فصل رو دانلود کردم ولی زیرنویس هماهنگ رو پیدا نکردم.
زیرنویس ها خیلی ناهماهنگ بودن بطوری که همش باید دنبال هماهنگ کردن زیرنویس می بودم و کلا از جریان سریال خارج می شدم. طوری که همش 3 قسمت رو تونستم ببینم و بقیه رو پاک کردم.

حالا این پخش روزانه به نظر من عالی هست. انشالله که تا آخرین قسمت ادامه پیدا کنه.

Amin
07-28-2011, 01:23 PM
خیلی عالیه ممنون از زحمات

Carrow
07-28-2011, 02:51 PM
الان من نفهمیدم. باید لینک اولی رو دانلود کنیم که با کیفیت تره یا دومی ؟ :Smiley36:
ولی در کل مرسی :Smiley17:

NOjAN
07-28-2011, 04:11 PM
الان من نفهمیدم. باید لینک اولی رو دانلود کنیم که با کیفیت تره یا دومی ؟ :Smiley36:
ولی در کل مرسی :Smiley17:

من خودم از لینک اولی نگاه کردم و خوب بود . چند تا از دیالوگ های اصلی ِ قسمتِ اول رو نداره . ولی به کیفیتش می ارزه . همون رو دانلود کن :Smiley69:

NOjAN
07-28-2011, 08:04 PM
http://up.vbiran.ir/images/hao9efyfgw430yb7lbf.jpg

Moh3eN
07-28-2011, 09:24 PM
سلام خدمت همه ی دوستان .
منم مثل دوستمون جناب IceLord ، بخاطر مشکلاتی که زیرنویس سریال داشت بعلاوه ی کیفیت نسبتا پایین تصویرش، علیرغم اشتیاق زیادم نتونستم ببینم این سریال زیبا رو . خوشحالم که حالا میتونم هر روز یه قسمت جدید رو با کیفیت عالی و زیرنویس هماهنک ببینم :Smiley69:.
از نوژن عزیز هم که میدونم چقدر داره زحمت میشکه تشکر میکنم :Smiley30:.

:Smiley17:.

Moh3eN
07-29-2011, 06:45 PM
سلام دوستان .
امروز بالاخره قسمت اول رو دیدم .
بسیار زیبا بود . روحمون شاد شد :Smiley36:. واااای اونجایی که راس با اون وضع داغون اومد ، گفت که من فقط میخوام یه بار دیگه متاهل شم و بعدش ریچل اومد تو . سر عکس العمل چندلر مردم از خنده ; منم فقط یه میلیون دلار پول میخوام :Smiley14:...
راستی یه سوال . اون پال شرابی که با مانیکا میپلکید آدم معروفی بود ؟ شرابی اسمش بود؟ لقبش بود؟ چی بود ؟ چون انگلیسیش رو یه چیز دیگه میگفتن . صحبتای راس و جویی یه جوری بود که انگار همه پال رو میشناسن ؟
اون کتابخونه ی خونه ی راس هم عالی بود .
کلا سریال محشریه . با این کیفیت محشر تر هم شده :Smiley35:.

.

NOjAN
07-29-2011, 07:51 PM
سلام دوستان .
امروز بالاخره قسمت اول رو دیدم .
راستی یه سوال . اون پال شرابی که با مانیکا میپلکید آدم معروفی بود ؟ شرابی اسمش بود؟ لقبش بود؟ چی بود ؟ چون انگلیسیش رو یه چیز دیگه میگفتن . صحبتای راس و جویی یه جوری بود که انگار همه پال رو میشناسن ؟

محسن جان این پال شرابی که بهش می گفتن Paul the Wine Guy , گویا تو رستورانی که مونیکا توش کار می کرده همکارِ مونیکاست , چون همکارِ مونیکا هم می شناختش و باهاش آره .. :Smiley36: .

باحال ترین لحظش به نظر من اونجایی بود که چندلر گفت "پس , کنارِ یخچالِ من وای نستا" :Smiley14:

Se7en
07-30-2011, 10:36 PM
من از مديران سايت براي اينكه اين سريال رو با كيفيت عالي گذاشتن تشكر مي كنم :Smiley30: متاسفانه يا خوشبختانه من اين سريال رو دو بار به طور كامل ديدم:Smiley19: فقط يه توضيح بدم براي كسايي كه ميخوان تازه ببينن اول اينكه صداي خنده تماشاچي ها براي قسمتهاي اول خيلي توي ذوق ميزنه:Smiley104: ولي بهتون قول ميدم از قسمت سوم به بعد ديگه اصلا متوجه صداي تماشاچي ها نمي شين چون خودتون زودتر از اونها شروع به خنديدن مي كنين مسئله بعدي اينكه نقش راس در قسمتهاي اول يك خورده پنهانه ولي به مرور زمان خيلي خوب ميشه باهاش ارتباط برقرار كرد متاسفانه سرعتم خيلي پايينه و گرنه دوباره با اين كيفيت عالي دانلود مي كردم و يكبار ديگه دور هم اين سريال زيبا رو نگاه مي كرديم :Smiley34:

slimshady
07-30-2011, 10:59 PM
من از مديران سايت براي اينكه اين سريال رو با كيفيت عالي گذاشتن تشكر مي كنم :Smiley30: متاسفانه يا خوشبختانه من اين سريال رو دو بار به طور كامل ديدم:Smiley19: فقط يه توضيح بدم براي كسايي كه ميخوان تازه ببينن اول اينكه صداي خنده تماشاچي ها براي قسمتهاي اول خيلي توي ذوق ميزنه:Smiley104: ولي بهتون قول ميدم از قسمت سوم به بعد ديگه اصلا متوجه صداي تماشاچي ها نمي شين چون خودتون زودتر از اونها شروع به خنديدن مي كنين مسئله بعدي اينكه نقش راس در قسمتهاي اول يك خورده پنهانه ولي به مرور زمان خيلي خوب ميشه باهاش ارتباط برقرار كرد متاسفانه سرعتم خيلي پايينه و گرنه دوباره با اين كيفيت عالي دانلود مي كردم و يكبار ديگه دور هم اين سريال زيبا رو نگاه مي كرديم :Smiley34:
این داداشمون راست میگه. اگه یه چیزی رو تو زندگیتون نسبت به انجامش شک دارین مطمئنا دیدن این سریال نیست من خودم تا حالا کل 10 فصل رو 5 یا 6 بار دیدم اگه بیشتر ندیده باشم حتممممممممممممممممممماااا ا ببینین. تازه همین طور که جلو میره بهترم میشه.

Foa.neh
07-31-2011, 11:05 PM
با تشکر فراون از نوژن عزیز بخاطر هماهنگ کردن زیرنویس
به پیشنهاد محسن عزیز دارم دان میکنم امیدوارم جای خالی بیگ بنگو پر کنه :Smiley96:

Dragonfly
08-01-2011, 12:06 AM
سلام
با تشکر از همه دوستان که تو این کار سهیم هستن.
من برای بار چندم میخوام این کار رو ببینم.
و خیلی ممنون از دوستی که (اسم کاربریشون تو این انجمن رو نمیدونم-osen عزیز) این انجمن رو تو تاپیک فرندز پی سی ورد معرفی کردن.
امیدوارم کار مستمر و همیشگی پیش بره.
موفق باشید:Smiley30:

Dragonfly
08-01-2011, 01:22 PM
سلام
یکی از دوستان میگفت که فقط سه فصل از این سریال به صورت اچ دی پخش شده و بعد از اون پخشش قطع شده.
میخواستم ببینم درسته ؟

NOjAN
08-01-2011, 03:48 PM
سلام
یکی از دوستان میگفت که فقط سه فصل از این سریال به صورت اچ دی پخش شده و بعد از اون پخشش قطع شده.
میخواستم ببینم درسته ؟
بله توی پست اول هم عرض کردم , فعلا سه فصل با این کیفیت پخش شده . بعد از اون هم بهترین کیفیتی که پیدا کنیم رو براتون قرار می دیم .
:Smiley17:

NOjAN
08-05-2011, 08:59 PM
سلام خدمت رفقای عزیز :Smiley34: . یه تیکه ای رو توی قمست 10 دیدم که به نظرم اومد یه توضیحی بدم بد نباشه . توی مهمونی , فیبی به همکارِ دوست پسرش سلام می کنه و طرف در جوابِ سلام بهش می گه Yoko . مترجم در این باره توضیح جالبی نداده و فقط ذکر کرده "نوازنده و خواننده ی ژاپنی" . ولی جریان از این قراره که Yoko نامِ زنِ John Lennon (جان لنون) اسطوره ی راکِ دهه ی هفتاد هستش . جان لنون شخصیتی بود که بین تمامِ آمریکایی ها محبوب بود و همه براش سر و دست می شکوندن (با این که از بریتانیا به همراهِ بیتلز به آمریکا اومده بود) , ولی از قضا جان لنون گرفتارِ عشقِ یک خانمِ هنرمندِ ژاپنی به نامِ Yoko ONO شد و باهاش ازدواج کرد , و از قضا این خانم از اون دست آدمهایی بود که نه چهره ی دوست داشتنی ای داشت و نه به دل می نشست.
خلاصه خیلی گوشت تلخ بود بنده خدا :Smiley36: . ولی خب جان لنون یه عشق افلاطونی نسبت به این زن داشت . و خیلی از مردم از این مساله ناراحت بودن که چرا جان لنونِ دوست داشتنیشون با این خانم ازدواج کرده و همینطور همکاریِ هنری این زوج دیگه بیش از پیش حرص همرو در آورد :Smiley14: ... از اون جا به بعد بود که یک تیکه کلام یا بهتر بگم مثلی بین آمریکایی ها مرسوم شد ... وقتی کسی رو که ازش خوششون نمی یاد به همراهِ دوستشون می بینن می گن : John & Yoko ... اگر یادتون باشه توی اولهای فصل چهارمِ سریالِ The Big Bang Theory یه جایی بود که هاوارد و راج و لیونارد توی کافه تریا نشسته بودن که شلدون به همراه ِ امی وارد شدن ... اگر اشتباه نکنم لیونارد گفتش : Hey Look ! John and Yoko (نگاه کنین ! جان و یوکو دارن می یان) که هاوارد هم در جوابش گفت : More Like Yoko and Yoko (بیشتر شبیه ِ یوکو و یوکو می مونن) :Smiley36::Smiley14: . این تیکه رو شاید بعدا هم زیاد بشنوین و برای خیلی ها گنگ باشه , واسه همین گفتم یه توضیحی داده باشم. :Smiley35: این هم عکسِ اسطوره ی مرحوم ِ راک به همراهِ YOKO :

http://up.vbiran.ir/images/h3r901pa6rxf1xat1a4y.jpg
http://up.vbiran.ir/images/8os9rhfhu4r706j54efx.jpg

Moh3eN
08-07-2011, 11:29 PM
وای خدای من ... چقدر این سریال محشره !!!:Smiley35:. الآن داشتم اپیزود ۶ رو میدیدم . قسمتی که جویی بدل آل پاچینو میشه . چقدم زحمت میکشه برای بازیش http://smiles.kolobok.us/standart/mosking.gif. بازی زیر پوستی :Smiley14:.... یا اپیزودای قبلش . سر قضیه ی چی-چی سگ راس http://smiles.kolobok.us/artists/mother_goose/MG_119.gifو ...
حالا کاملا به خودم حق میدم که تا قبل از این همیشه دوست داشتم این سریال رو ببینم . فوق العادس . انگار نه انگار که سریال مال ۱۶ سال پیشه (البته با این کیفیت تصویر که مشخص نمیکنه:Smiley69:).

.

Patriot
08-08-2011, 10:31 PM
کار خوبی دارید میکنید :Smiley35:

من یه بار خیلی وقت پیش دیدمش.خیلی دوست دارم دوباره ببینم!

درو هم دیدن لذتی داره لامصب!

Moh3eN
08-11-2011, 09:54 PM
یه سوال برام پیش اومده . من نمیدونم چندلر این دختره جنیس رو از کجا گیر آورده ؟ زیرخاکیه آخه :Smiley36: . وقتی میخنده تمام بدنم کهیر میزنه :Smiley10::Smiley15:.
دیشب داشتم اپیزود ۱۱ رو میدیدم . اونجایی که راس و مادر چندلر با هم بودن و ییهویی جویی سر رسید دیگه رسما منهدم شدم از خنده :Smiley14:. با خودم گفتم چه فازی میداد میشد با رفقا بشینی سریال رو جمیعا ببینی و راحت قهقهه بزنی . ولی حیف که پای پی سی و هدست و ... :Smiley15:.

.

microbit
08-18-2011, 11:44 AM
تشکر ویژه دارم از دوستانی که زحمت آپلود این سریال و تنظیم زیرنویس رو کشیدن

با اینکه چند بار این سریال رو دیدم و حتی بعضی از قسمتها رو خودم مجبور شدم زیرنویسش کنم و ببینم

جدا از همه این مسائل خنده و شوخی نکات آموزشی که در این سریال نهفته هست واقعاً ادم رو به حیرت میندازه

1. بازیگرهای این سریال قبل از این یا بازی نکرده بودند یا اگر هم نقشی در جایی داشتن خیلی کمرنگ بوده
2. تمامی نقشها به زندگی واقعی افراد در اون نقش خیلی نزدیک بوده
3. جو صمیمی که بین این دوستان هست کمتر جائی دیده شده و به گونه ای هست که بیننده هم با اونها احساس دوستی عمیق میکنه و با جدا شدن یکی از اعضا از جمع دوستان بیننده هم ناراحت میشه... (هنر به این میگن. حالا هنر چی چی نزد ایرانیان است و بس من نمیدونم)
4. مهمترین نکته: هرگز به هم دروغ نمیگن و اگر هم بگن عذاب وجدان میگیرن و چند دقیقه بعد راستش رو میگن.

از همه کسایی که این سریال زیبا رو ندیدن دعوت میکنم حتما دنبال کنین

NOjAN
08-18-2011, 04:16 PM
تشکر ویژه دارم از دوستانی که زحمت آپلود این سریال و تنظیم زیرنویس رو کشیدن

با اینکه چند بار این سریال رو دیدم و حتی بعضی از قسمتها رو خودم مجبور شدم زیرنویسش کنم و ببینم

جدا از همه این مسائل خنده و شوخی نکات آموزشی که در این سریال نهفته هست واقعاً ادم رو به حیرت میندازه

1. بازیگرهای این سریال قبل از این یا بازی نکرده بودند یا اگر هم نقشی در جایی داشتن خیلی کمرنگ بوده
2. تمامی نقشها به زندگی واقعی افراد در اون نقش خیلی نزدیک بوده
3. جو صمیمی که بین این دوستان هست کمتر جائی دیده شده و به گونه ای هست که بیننده هم با اونها احساس دوستی عمیق میکنه و با جدا شدن یکی از اعضا از جمع دوستان بیننده هم ناراحت میشه... (هنر به این میگن. حالا هنر چی چی نزد ایرانیان است و بس من نمیدونم)
4. مهمترین نکته: هرگز به هم دروغ نمیگن و اگر هم بگن عذاب وجدان میگیرن و چند دقیقه بعد راستش رو میگن.

از همه کسایی که این سریال زیبا رو ندیدن دعوت میکنم حتما دنبال کنین

بله واقعا کار متفاوتی هستش . من الان قسمت های اولش رو که می دیدم , پیش خودم گفتم وقتی این سریال پخش می شده من حداکثر 4 5 سالم بوده ! یعنی این مجموعه مال 1 نسل قبل از من هستش . ولی هنوز زنده و زیباست . یکی از دوستان هم که پشت صحنه ی کامل سریال رو دیده بود تعریف می کرد که نحوه ی کار هم به این صورته که تماشاچی ها به صورت زنده در صحنه حضور دارن و بعد از گرفتن هر سکانس اگر تماشاچی ها نخندن , نویسنده ها فورا دیالوگ ها رو عوض می کنن تا سکانس بابِ میل تماشاچی بشه ! واقعا کار تکیه !!

Foa.neh
08-19-2011, 03:29 AM
من 7 قسمتش و دیدم تا حالا
خیلی جالبه
سر بدل بوووووق آل پاچینو ده دقیقه خندیدم

haniii
08-19-2011, 01:06 PM
من کم کیفیت دوستان رو داشتم ولی اصلا حس دیدنش نبود یه خرده کیفیت اذیت میکرد ... اما این یکی رو دانلود کردم ... و تا جایی که NOjAN (http://www.tvworld.info/members/nojan.htm) عزیز قرار دادن دیدم

و باید بگم اولش یه خرده قدیمی به نظر میرسه ولی کم کم عادت میکنی و از سریال خوشت میاد ... بعضی قسمت هاش واقعا خیلی جالب ساخته شده ... ولی بعضی جاها یه سری شوخی میکنن که واسه بازیگرای اون موقع هست ( یا سریال های اون موقع ) .. یه خرده مبهم نیست براتون ؟! ...

پ.ن: سه فصل اول تموم بشه ... بعدش قراره بازم این کیفیت بیاد یا نه ؟!

NOjAN
08-19-2011, 03:40 PM
من کم کیفیت دوستان رو داشتم ولی اصلا حس دیدنش نبود یه خرده کیفیت اذیت میکرد ... اما این یکی رو دانلود کردم ... و تا جایی که NOjAN (http://www.tvworld.info/members/nojan.htm) عزیز قرار دادن دیدم

و باید بگم اولش یه خرده قدیمی به نظر میرسه ولی کم کم عادت میکنی و از سریال خوشت میاد ... بعضی قسمت هاش واقعا خیلی جالب ساخته شده ... ولی بعضی جاها یه سری شوخی میکنن که واسه بازیگرای اون موقع هست ( یا سریال های اون موقع ) .. یه خرده مبهم نیست براتون ؟! ...

پ.ن: سه فصل اول تموم بشه ... بعدش قراره بازم این کیفیت بیاد یا نه ؟!
هانی جان در مورد مبهم بودن شوخی ها می خواستم بعد از قرار دادن آخرین قسمت یه توضیحی بدم . ولی خوب شد پرسیدی .

زیرنویسهای این سریال متاسفانه افتضاح ترجمه شده !! یعنی مترجم خیلی جاها یه توضیح خشک و خالی که نداده هیچ ! کلّی هم توی محاوره های عادی غلط غلوط ترجمه کرده . من می گردم از بین دو سه تا زیرنویسی که موجوده بهترین ترجمه رو می زارم , ولی باز هم بدرد نمی خوره . مثلا همون قضیه ی yoko ONO که توضیح دادم یه مورد در بین هزار مورده !! پیشنهاد می کنم هر کدوم از دوستان که زبانش متوسط رو به بالا هست . این سریال رو با زیرنویس انگلیسی ببینه . اگر هم مقدور نیست براتون که با زیرنویس انگلیسی ببینین حداقل موقع تماشا ولوم صدا رو بالا ببرین تا مکالمه ها رو قشنگ بشنوین . قول می دم بعد از تموم شدنِ سریال زبانتون از این رو به اون رو بشه . تمامِ کسایی که سریال رو دیدن می دونن که این سریال واسه یادگیری زبان فوق العادس ...

کیفیت ها رو هم قبلا عرض کردم . سعی می کنم بهترین کیفیت رو پیدا کنم . بعید می دونم TNT پخشش رو متوقف کرده باشه . ولی مهم اینه که گروه BoB نسخه ی خودش رو بیرون بده . چون اگر هم 720p اورجینالش رو پیدا کنم شاید هرکسی نتونه روزی 500 , 600 مگ دانلود کنه .

Moh3eN
08-19-2011, 10:32 PM
سلام رفقا .
این جان لویتز که تو اپیزود ۱۵ بازیگر مهمان هست چیکارس ؟ وقتی وارد شد، تماشاچیا خیلی جیغ و داد راه انداختن !.

.

NOjAN
08-20-2011, 01:10 AM
سلام رفقا .
این جان لویتز که تو اپیزود ۱۵ بازیگر مهمان هست چیکارس ؟ وقتی وارد شد، تماشاچیا خیلی جیغ و داد راه انداختن !.

.

والا من اسما نمی شناختمش . ولی تا دیدم چهرشو شناختم . خیلی توی فیلم های آمریکایی دیدمش . خصوصا از این فیلم هایی که خوراکِ صدا سیمای خودمونه :دی . شاید عکسشو تو سن و سال بالاتر ببینی بهتر بشناسی :

http://www.adamcarolla.com/ACPBlog/wp-content/gallery/2011-04-15-jon-lovitz/04-jon-lovitz.jpg

haniii
08-20-2011, 04:41 PM
NOjAN جان ... زیرنویس این سریال رو چطور هماهنگ میکنی ؟ .. من دانلود نکردم زیرنویس های اصلی رو ... ولی اگر با شیوه های معمول مثل تغییر بیت ریت و بالا و پایین بردن زیرنویس میشه هماهنگ کرد ... یه قسمت به عنوان نمونه بهم بده که ببینم میتونم هماهنگ کنم شاید تونستم کمکی کرده باشم !!! ....

NOjAN
08-20-2011, 05:47 PM
NOjAN جان ... زیرنویس این سریال رو چطور هماهنگ میکنی ؟ .. من دانلود نکردم زیرنویس های اصلی رو ... ولی اگر با شیوه های معمول مثل تغییر بیت ریت و بالا و پایین بردن زیرنویس میشه هماهنگ کرد ... یه قسمت به عنوان نمونه بهم بده که ببینم میتونم هماهنگ کنم شاید تونستم کمکی کرده باشم !!! ....
قربونِ محبتت . والا فصل دوم رو هنوز زیرنویس هاش رو نگرفتم که ببینم چجوریه . ولی فصل اول , قسمت اولش که هیچی ! چون دیالوگا کم و زیاد شده بودن , مجبور شدم دونه دونه تنظیم کنم . ولی از قسمت های بعدیش بهتر شد . یعنی زیرنویس رو تو 3 الی 4 قسمت می شد تنظیم کرد . هرجا که موسیقی بود یا تیتراژ اول بود یه مقدار تغییر می کرد . حالا اگر نظرسنجی به روزی 2 قسمت افتاد حتما ازت کمک می گیرم:Smiley34:. ولی در کل کار خیلی سختی نیست :Smiley69:

Amin
08-24-2011, 10:28 PM
سلام برادر nojan
میگم شما قصد شروع فصل دوم دوستان رو نکردین.ملتی منتظر شما هستن که شروع کنید!

Moh3eN
08-24-2011, 10:42 PM
سلام .
سلام برادر nojan
میگم شما قصد شروع فصل دوم دوستان رو نکردین.ملتی منتظر شما هستن که شروع کنید!
امین جان انتظار ملت حدود ساعت ۵ و نیم به سر رسید ها :Smiley36: :

http://www.tvworld.info/thread150.html

.

Dragonfly
08-28-2011, 06:16 PM
سلام نوژن جان
لطف کن دوتا لینک اخر رو چک کن.من نمیتونم دانلود کنم.
مرسی:Smiley17:

IceLord
08-28-2011, 06:50 PM
سلام نوژن جان
لطف کن دوتا لینک اخر رو چک کن.من نمیتونم دانلود کنم.
مرسی:Smiley17:

من هم نتونستم دانلود کنم و از لینک کمکی استفاده کردم.

NOjAN
08-28-2011, 07:10 PM
بچه ها شرمنده , فایل ها رو به فولدر درست انتقال نداده بودم

ممنون بابت تذکرتون :Smiley17:

Moh3eN
08-31-2011, 07:04 PM
من تازه رسیدم به قسمت ۲۱ فصل یک .
عجب تیکه محشری بود اونجایی که جویی میخواست برا خودش اسم هنری انتخاب کنه و چندلر کمکش میکرد http://smiles.kolobok.us/light_skin/rofl.gif... جوزف استالین ....http://smiles.kolobok.us/standart/laugh1.gif. قیافه ی چندلر موذی رو نیگا تورو خدا ...http://s16.rimg.info/86567154cfdf01d0bfea315ec5298c9c.gif

http://osen01.persiangig.com/Friends.S01E21.720p.HDTV67876.jpg

آخرشم که شد هولدن مک گروین http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif.

همه ی شخصیتا محشرن ولی من تا اینجای کار با چندلر خیلی بیشتر از بقیه حال کردم . بصورت فوق العاده ای بانمکه . استیلش، میمیک صورتش، اداهاش و دیالوگاش ... http://smiles.kolobok.us/remake/nyam.gif.

.

IceLord
09-01-2011, 05:11 PM
سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی

منم خواستم نظرم رو در مورد فصل اول سریال بدم.

اول اینکه سریال فوق العاده بود. اولش یه مقدار حس می کردم که سریال قدیمی هست و شوخیهاش با زمان حال جور در نمیاد.
ولی شخصیت ها فوق العاده کار کردن. هیچ قسمتی تکراری نمیشد. اصلا گذشت قسمت ها رو نمیشد حس کرد.

یه امتیازی هم به شخصیت ها بدم:

چندلر : 10/10
فیبی : 9.99/10
راس : 9.50/10
مونیکا : 9/10
ریچل : 9/10
جویی : 8/10

به نظر من چندلر تو این سریال فوق العاده بود. تمام تیکه هایی که مینداخت. تمامی حرکاتی که می کرد. کلا فوق العاده بود. :Smiley36:
فیبی هم که مجسمه بلاهت بود تو این سریال. خیلی باهاش حال کردم. تو هر سکانسی که بود من منتظر بودم یه میلیمتر حرکت کنه تا من از خنده بپرم هوا :Smiley14:
ریچل و مونیکا و راس هم شخصیت هاشون رو خوب بازی می کردن. هر کدوم ویژگی های خودشون رو داشتن. بازی همه شون هم خوب بود.
میرسیم به جویی که تا به اینجا بیشتر کیسه بوکس سریال بوده و برو بج همش بهش تیکه می نداختن. یه جورایی کمتر از همه با جویی حال کردم. البته بازم خوب بوده.

قسمت های فوق العاده از نظر من:

1. پرش جندلر برای برداشتن تلفن
2. انتخاب اسم هنری برای جویی
3. قسمتی که همسایه پایینی می میره
4. قسمتی که جویی نقش بدل آل پاچینو رو بازی می کنه
5. تمام قسمت هایی که "جنیس" توشون بود
6. سکانسی که جویی روش دوختن زیر شلواری رو برای راس و چندلر توضیح میده
7. قسمتی که خواهر فیبی اومده بود
8. ...

فعلا این ها رو یادم اومد.

یه در خواست هم از نوژن عزیز داشتم که اگه برای فصل دوم زیرنویس انگلیسی رو هم قرار بدن عالی میشه.
چون زیرنویس فارسی هم مشکل ناهماهنگی رو داره و هم اینکه چندان خوب ترجمه نشده.

موفق باشید.

NOjAN
09-01-2011, 06:36 PM
یه در خواست هم از نوژن عزیز داشتم که اگه برای فصل دوم زیرنویس انگلیسی رو هم قرار بدن عالی میشه.
چون زیرنویس فارسی هم مشکل ناهماهنگی رو داره و هم اینکه چندان خوب ترجمه نشده.

فتاح جان برای فصل دوم شاید نرسم زیرنویس انگلیسی رو هم هماهنگ کنم . چون زیرنویس انگلیسی ِ هماهنگ هم براش وجود نداره .
ولی از فصل سوم حتما همین کار رو می کنم ...
ولی زیرنویس های فارسی رو که هماهنگ کردم بعید می دونم ناهماهنگی ای داشته باشه !
با تشکر :Smiley34:

IceLord
09-01-2011, 09:59 PM
فتاح جان برای فصل دوم شاید نرسم زیرنویس انگلیسی رو هم هماهنگ کنم . چون زیرنویس انگلیسی ِ هماهنگ هم براش وجود نداره .
ولی از فصل سوم حتما همین کار رو می کنم ...
ولی زیرنویس های فارسی رو که هماهنگ کردم بعید می دونم ناهماهنگی ای داشته باشه !
با تشکر :Smiley34:

یعنی زیرنویس انگلیسی هماهنگ هم براش نیست؟
پس زیرنویس فارسی رو چجوری هماهنگ می کنی؟ نکنه خودت دستس هماهنگ می کنی؟ :Smiley39:

منظورم از ناهماهنگی این بود که شما مجبوری هماهنگش کنی وگرنه بعد از زحمات شما که دیگه هیچ مشکلی وجود نداره.

NOjAN
09-03-2011, 11:42 AM
یعنی زیرنویس انگلیسی هماهنگ هم براش نیست؟
پس زیرنویس فارسی رو چجوری هماهنگ می کنی؟ نکنه خودت دستس هماهنگ می کنی؟ :Smiley39:

منظورم از ناهماهنگی این بود که شما مجبوری هماهنگش کنی وگرنه بعد از زحمات شما که دیگه هیچ مشکلی وجود نداره.

دقیقا همینطوره . نه زیرنویس فارسی هماهنگ و نه زیرنویس انگلیسی هماهنگی برای این نسخه وجود داره . اینطوری مجبور می شم دوباره زیرنویس انگلیسی رو هم هماهنگ کنم . ولی از فصل سوم 100% این کار رو انجام می دم

IceLord
09-04-2011, 07:58 PM
http://myup.ir/images/80321629216795581790.jpg

:Smiley14: این سکانس معرکه بود. نصفه شب خونه رو گذاشته بودم رو سرم از خنده. :Smiley14:

Carrow
09-06-2011, 09:16 PM
دستتون درد نکنه.
من اون قضیه شیر یا خط که جویی و چندلر بالاسر بن بودن خیلی حال کردم. یعنی وحشتناک بود :Smiley14:

voldemort
09-07-2011, 08:07 AM
به نظر من یک روز در میان به همراه زیرنویس اختصاصی:Smiley17:

Foa.neh
09-09-2011, 01:41 AM
سریال فوق العاده زیبایی هست
تا اواسط فصل دو رو دیدم فعلا
بدل آلپاچینو کشت منو :Smiley36:

robofal
09-11-2011, 04:57 PM
به نظر من این کارو نکن یک سریایی هست به نام (My name is earl) اگه اشتباه نکم واقعا سریال باحالی هست به نظرم این رو ترجمه کن این سریال چند فصل بیشتر ترجمه نشده بظرم همه خوششون بیاد
در ضمن کارت خیلی درسته

NOjAN
09-11-2011, 05:15 PM
به نظر من این کارو نکن یک سریایی هست به نام (My name is earl) اگه اشتباه نکم واقعا سریال باحالی هست به نظرم این رو ترجمه کن این سریال چند فصل بیشتر ترجمه نشده بظرم همه خوششون بیاد
در ضمن کارت خیلی درسته
دوست خوبم ممنون از نظرت .

الان یه سرچی زدم , مثل اینکه My Name is Earl سه فصلش زیرنویس شده , پس احتمالا آخرین فصلش رو هم زیرنویس می کنن :

http://www.farsisubtitle.com/download/index.php?act=category&id=86
http://www.farsisubtitle.com/download/index.php?act=category&id=96
http://www.farsisubtitle.com/download/index.php?act=category&id=291

ولی در کل متوجه منظورتون هستم . سریال ترجمه نشده زیاده ... ولی من شخصا سمت ِ کاری که دوستش ندارم برم , ترجمش برام مثل شکنجه می مونه :Smiley19:. مثلا سریال GriMM رو هم که می خوام ترجمه کنم اگر جالب نباشه و مخاطب پیدا نکنه بیشتر از 4 , 5 قسمت پیش نمی رم ... ولی یه سریال فوق العاده زیبا این اواخر دیدم که زیرنوی نشده تاحالا و شاید اسمش رو هم خیلیا نشنیده باشن . ایشالله بعد از فصل سوم Friends اون رو شروع می کنم . :Smiley35:

باز هم ممنون از نظرت . :Smiley34:

Carrow
09-11-2011, 07:59 PM
خیلی سخته که مایی که برای فصل دوم 2 قسمت 2 قسمت میدیدیم حالا یه روز در میون ببینیم :Smiley19:
ولی خب زیرنویس ضعیف فصل دوم و روی اعصاب بودنش مجبورم کرد به گزینه دوم رای بدم :Smiley10:

robofal
09-12-2011, 01:51 PM
پیشنهاد میدم چند قسمت از سریال My name is eral رو نگاه کن

Dragonfly
09-15-2011, 01:14 AM
سلام
بچه ها تو پشت صحنه جاهایی رو که از کلمه f.u.c.k استفاده میکرد با صدای بوق سانسور میکردن.در صورتی که تو فیلم از این کلمه استفاده شده بود و سانسوری هم در کار نبود.
حالا سوال اینه که اگه این کلمه رو بد میدونن چرا تو فیلم استفاده میشد.اگه بد نمیدونن چرا تو پشت صحنه سانسور شده بود ؟
نظر شما چیه ؟

NOjAN
09-15-2011, 03:00 AM
سلام
بچه ها تو پشت صحنه جاهایی رو که از کلمه f.u.c.k استفاده میکرد با صدای بوق سانسور میکردن.در صورتی که تو فیلم از این کلمه استفاده شده بود و سانسوری هم در کار نبود.
حالا سوال اینه که اگه این کلمه رو بد میدونن چرا تو فیلم استفاده میشد.اگه بد نمیدونن چرا تو پشت صحنه سانسور شده بود ؟
نظر شما چیه ؟
من توی خود ِ سریال ندیدم جایی این کلمه رو به کار ببرن :Smiley36:
می شه بگی کجاش ؟

Dragonfly
09-15-2011, 04:54 PM
پیداش میکنم میگم.
دقیق یادم نیست.باید بگردم.
چون پشت صحنه رو تازه دیدم و فیلم رو حدود 4 ماه پیش.:Smiley34:

Dragonfly
09-16-2011, 02:06 PM
هر چی گشتم پیداش نکردم.
ظاهرا تو این دوره و زمون به حافظه خودمون هم نمیتونم اعتماد کنیم.چون هنوزم یادمه که این کلمه رو شنیدم.
نبود دیگه چیکار کنم.اشتباه کردم.شرمنده.:Smiley17:

farboda
09-19-2011, 04:49 PM
میگم اگه مشکل حجم نداشته باشید بد نیست کیفت 500 مگابایتی بذارید. ینی خیلی خوبه در اون صورت :d

NOjAN
09-19-2011, 05:49 PM
میگم اگه مشکل حجم نداشته باشید بد نیست کیفت 500 مگابایتی بذارید. ینی خیلی خوبه در اون صورت :d

همه نمی تونن با این کیفیت دانلود کنن . اگر بخواین لینکهای غیرمستقیمش روی وب موجود هست.
این قسمت رو ناچارا با این کیفیت گذاشتم.

wien
10-06-2011, 01:29 PM
کلا دیگه هفته ای بک اپیزود میزارید دیگه.....ما بسیار منتظریم و هیچ قسمت جدیدی نمیاد...

NOjAN
10-06-2011, 06:12 PM
کلا دیگه هفته ای بک اپیزود میزارید دیگه.....ما بسیار منتظریم و هیچ قسمت جدیدی نمیاد...
اگر مایل باشید یک قسمتش رو به صورت امتحانی بدم خدمتتون شما هماهنگ کنید . اونوقت دلیل اینکه من دیر به دیر آپدیت می کنم رو متوجه می شین .
واقعا برام مقدور نیست زودتر از این آپدیت کنم . چون باز هم می گم فصل سومش Cut شدست . اونهم نه چند تکه از سریال بلکه تعدادی از دیالوگ هاش حذف شده. و خیلی وقت گیر هست هماهنگ کردن ِ قسمتهاش . من روی حساب فصل 1 و 2 گفتم که یه روز در میون براتون زیرنویس اختصاصی قرار می دم . ولی همینجوریش هماهنگ کردم هر نسخه (انگلیسی و فارسی) کلی وقتم رو می گیره.

hatamtv
10-06-2011, 06:40 PM
آقا نوژان واقعا خسته نباشی ... خدائیش این جور کارها اعصاب فولادین می خواد :Smiley19:.... ترجمه یک طرف و هماهنگ کردنش یک طرف دیگه !!!

Carrow
10-07-2011, 12:31 AM
اگر مایل باشید یک قسمتش رو به صورت امتحانی بدم خدمتتون شما هماهنگ کنید . اونوقت دلیل اینکه من دیر به دیر آپدیت می کنم رو متوجه می شین .
واقعا برام مقدور نیست زودتر از این آپدیت کنم . چون باز هم می گم فصل سومش Cut شدست . اونهم نه چند تکه از سریال بلکه تعدادی از دیالوگ هاش حذف شده. و خیلی وقت گیر هست هماهنگ کردن ِ قسمتهاش . من روی حساب فصل 1 و 2 گفتم که یه روز در میون براتون زیرنویس اختصاصی قرار می دم . ولی همینجوریش هماهنگ کردم هر نسخه (انگلیسی و فارسی) کلی وقتم رو می گیره.

شما سالی یه بار هم بدین دمتون گرمه. خیلی خوبه. و خیلی وقت گیر . چون زیرنویس انگلیسی هماهنگ هم نداره ظاهرا.

بخاطر اینکه ترولینگ نشه هم اون قسمت که آشنایی جویی و چندلر بود خیلی عالی بود. مخصوصا وقتی مونیکا جویی رو دعوت کرد تو خونه شون :Smiley14:

NOjAN
10-07-2011, 04:20 AM
شما سالی یه بار هم بدین دمتون گرمه. خیلی خوبه. و خیلی وقت گیر . چون زیرنویس انگلیسی هماهنگ هم نداره ظاهرا.

بخاطر اینکه ترولینگ نشه هم اون قسمت که آشنایی جویی و چندلر بود خیلی عالی بود. مخصوصا وقتی مونیکا جویی رو دعوت کرد تو خونه شون :Smiley14:

آخ آخ ... گفتی :Smiley14::Smiley14: تیکه ی مورد علاقه ی خودم هم همونجاس. جویی عین الاغ می خنده :Smiley14:

Moh3eN
10-13-2011, 09:19 PM
من که دارم سریال رو آسته آسته میبینم که گربه شاخم نزنه:Smiley36:... تازه الآن قسمت دوازدهِ فصل دو رو دیدم . قسمتی که بروک شیلدز هم بازیگر مهمان هست و نقش طرفدار جویی رو بازی میکنه ... شاهکار بود http://smiles.kolobok.us/mini/laugh_mini.gif. مخصوصا اونجایی که همگی آب میریختن رو جویی http://smiles.kolobok.us/mini/lol_mini.gif. مردم از خنده .
چه ادا اطوارایی درمیاره این چندلر ...http://smiles.kolobok.us/mini/heart_mini.gif:Smiley14:

http://picoup.ir/images/23581531509155884740.jpg

یا اینجا ...http://smiles.kolobok.us/mini/rofl_mini.gif

http://picoup.ir/images/04732196017508585265.jpg

.

ferediboy
10-19-2011, 08:21 PM
با تشکر از زحمات بی وقفه که در این سایت متحمل شده اید

Foa.neh
10-23-2011, 04:22 PM
:Smiley14:
http://picoup.ir/images/04732196017508585265.jpg
:Smiley48:
این نگاش منو کشت

Amin
10-27-2011, 03:49 PM
نوژن جان زیرنویس قسمت 17 رو یادت نرفته بذاری؟
ببخشید

NOjAN
10-27-2011, 03:53 PM
نوژن جان زیرنویس قسمت 17 رو یادت نرفته بذاری؟
ببخشید
امین جان زیرنویسش توی پست ِ قسمت ِ 17 موجوده . مشکل خاصی داره ؟!؟

http://www.tvworld.info/thread189-2.html#post3507

Amin
10-27-2011, 04:00 PM
امین جان زیرنویسش توی پست ِ قسمت ِ 17 موجوده . مشکل خاصی داره ؟!؟

http://www.tvworld.info/thread189-2.html#post3507

من تو پست اول تاپیک ندیدم فکر کردم یادت رفته بذاری.دستت طلا

Amin
11-04-2011, 05:20 PM
این دو تا رو میشناسین که ریچل خودمون و مایک شوهر فیبی

http://www.irupload.ir/images/9y0kxrowm7f8i0qib9ig.jpg

دو نفرشون با هم یه فیلم کمدی بازی کردن که از تریلرش که معلومه چیز جالبی باید باشه.اکرانش هم فوریه 2012 یعنی حدود 4 ماه دیگه است.

http://hipfile.com/fre6w63az9e7/Wanderlust_Trailer_2012_HD.flv.html

1geeky
11-06-2011, 10:10 PM
سلام و خیلی ممنون برای زحمتی که میکشین :Smiley125:
من معمولن هر وقت بخوام سریالی دانلود کنم همش 720p دانلود میکنم. از این سایت هم از فصل پنجم بیگ بنگ تئوری شروع به دانلود کردم. فرنز را هم شروع کرم به دانلود از اولش. حالا یه سوالی که دارم اینه که این نسخه ی BOB چطوری نسخه ی 720 را با حجم 175 مگ میده آخه؟ :Smiley10: مکانیزمش چیه؟ ینی هییییچ تفاوتی با نسخه ی 550 یا بعضا 440 مگی 720p نداره؟

توی همون قسمتای فصل پنجم بیگ بنگ تئوری نسخه های IMMERSE 720 یه جورایی رنگاش مُرده و سرد بودن. این قسمت آخرش (هشتم) خب بود ولی. چیه داستانش؟

NOjAN
11-06-2011, 10:53 PM
سلام و خیلی ممنون برای زحمتی که میکشین :Smiley125:
من معمولن هر وقت بخوام سریالی دانلود کنم همش 720p دانلود میکنم. از این سایت هم از فصل پنجم بیگ بنگ تئوری شروع به دانلود کردم. فرنز را هم شروع کرم به دانلود از اولش. حالا یه سوالی که دارم اینه که این نسخه ی BOB چطوری نسخه ی 720 را با حجم 175 مگ میده آخه؟ :Smiley10: مکانیزمش چیه؟ ینی هییییچ تفاوتی با نسخه ی 550 یا بعضا 440 مگی 720p نداره؟

توی همون قسمتای فصل پنجم بیگ بنگ تئوری نسخه های IMMERSE 720 یه جورایی رنگاش مُرده و سرد بودن. این قسمت آخرش (هشتم) خب بود ولی. چیه داستانش؟

دوست عزیز چند بار بحث شده در مورد این قضیه . گروه ِ BoB می یاد و Framerate یا همون تعداد ِ تصویر در هر ثانیه ی تصویر رو کاهش می ده تا حجم رو انقدر کاهش بده . و یک سری فیلتر هم اضافه می کنه به تصویر . چیزایی مثل Blur که نمی دونم توی بحث تبدیل چی بهش می گن . شما همین سه فصل اول فرندز رو اگر بخواین نسخه ی اصلیش رو دانلود کنین هر قسمتش 550 مگابایت حجم داره . ولی خب این نسخه ی 175 مگی هم بسیار خوبه . در کل اگر مانیتورتون خیلی بزرگ نیست و روی تلویزیون هم نمی خواین نگاه کنین همین نسخه ی BoB انتخاب ِ خوبیه.

NOjAN
11-06-2011, 11:16 PM
یه شات از قسمت بیست و پنجم ِ فصل سه می زارم . واقعا این قسمت کولاک بود :Smiley14::Smiley14: :

http://picoup.ir/images/81565446766152349568.jpg

1geeky
11-06-2011, 11:23 PM
دوست عزیز چند بار بحث شده در مورد این قضیه . گروه ِ BoB می یاد و Framerate یا همون تعداد ِ تصویر در هر ثانیه ی تصویر رو کاهش می ده تا حجم رو انقدر کاهش بده . و یک سری فیلتر هم اضافه می کنه به تصویر . چیزایی مثل Blur که نمی دونم توی بحث تبدیل چی بهش می گن . شما همین سه فصل اول فرندز رو اگر بخواین نسخه ی اصلیش رو دانلود کنین هر قسمتش 550 مگابایت حجم داره . ولی خب این نسخه ی 175 مگی هم بسیار خوبه . در کل اگر مانیتورتون خیلی بزرگ نیست و روی تلویزیون هم نمی خواین نگاه کنین همین نسخه ی BoB انتخاب ِ خوبیه.

مرسی من رزولوشن مانیتورم 1600x900 ئه . در مورد فریم ریت که گفتین ینی 720 ِ نرمال چنده معمولن فریم ریتش؟ چون BOB ها 25 ئه اینطور که نوشته.
بعد اگر فریم ریتش از حالت ِ نرمال 720 دربیاد باز هم یه فیلم استاندارد 720 محسوب میشه یا چون یکی از ویژگیهاشو از دست داده یه حالت خاص از 720 میشه؟
سوال آخرمم اینکه فقط BOB این کارو میکنه یا ریلیزهای دیگه هم هست به همین صورت و با همین مشخصات؟ تکنولوژیشون بومی خودشونه؟ :Smiley36:

ممنون

NOjAN
11-07-2011, 12:09 AM
مرسی من رزولوشن مانیتورم 1600x900 ئه . در مورد فریم ریت که گفتین ینی 720 ِ نرمال چنده معمولن فریم ریتش؟ چون BOB ها 25 ئه اینطور که نوشته.
بعد اگر فریم ریتش از حالت ِ نرمال 720 دربیاد باز هم یه فیلم استاندارد 720 محسوب میشه یا چون یکی از ویژگیهاشو از دست داده یه حالت خاص از 720 میشه؟
سوال آخرمم اینکه فقط BOB این کارو میکنه یا ریلیزهای دیگه هم هست به همین صورت و با همین مشخصات؟ تکنولوژیشون بومی خودشونه؟ :Smiley36:
ممنون
دوست عزیز درمورد گروه ها من فقط BoB رو می شناسم که سریال رو تبدیل می کنه . گروه ِ 300mbunited.com هم هست که فعالیتشون بیشتر روی فیلمه و تعدادِ کمی سریال رو تبدیل کرده.
در مورد Framerate هم درست نمی دونم اصلش چنده ولی با تغییرش تفاوتی توی 720p بودنش نمی کنه :Smiley36: . 720p یا 480p یا 1080p که می شنوین منظور طول یا همون Y تصویر هست.
که ویدیوهای 720p معمولا 1280x720 هستن.

jahanifar
11-07-2011, 09:40 AM
با تشکر
یعنی از فصل جدید دیگه کیفیتش hd نیست؟

mhmdvzn
11-07-2011, 11:20 AM
hاون قسمتی که جویی و چندلر میرن دو تا مبل راحتی میگیرن قسمت چندمه و سیزن چند؟

Carrow
11-07-2011, 12:01 PM
میگم داش نوژن این قسمت 4 نتونستی آخرش کم حجمش رو پیدا کنی ؟
بخاطر همین 300-400 مگ اختلاف نمیشه فصل سوم رو روی یدونه dvd زد :)

Moh3eN
11-07-2011, 02:56 PM
نه متاسفانه .
فقط سه فصل اول 720pــش منتشر شده و سایر فصل ها کیفیت پایین تری داره .
البته ایشالا پایین تر بودن کیفیت تصویر، با بالا بودن کیفیت زیرنویس اختصاصی که نوژن جان زحمتش رو میکشه جبران میشه :Smiley35:.
واقعا تفاوت بین زیرنویس فصل یک و دو که دیدیم با فصل سه که نوژن زیرنویس کرد، کاملا مشخصه .

hاون قسمتی که جویی و چندلر میرن دو تا مبل راحتی میگیرن قسمت چندمه و سیزن چند؟
:Smiley14:
S02E15

.

NOjAN
11-07-2011, 02:57 PM
نه والا ما گشتیم . امین ِ بنده خدا هم توی انجمن های وارز پرسیده بود . نیست . :Smiley104:

با تشکر
نه متاسفانه . باید با کیفیت DVDRip پایین ببینیم :Smiley19:

نه متاسفانه .
فقط سه فصل اول 720pــش منتشر شده و سایر فصل ها کیفیت پایین تری داره .
البته ایشالا پایین تر بودن کیفیت تصویر، با بالا بودن کیفیت زیرنویس اختصاصی که نوژن جان زحمتش رو میکشه جبران میشه :Smiley35:.
واقعا تفاوت بین زیرنویس فصل یک و دو که دیدیم با فصل سه که نوژن زیرنویس کرد، کاملا مشخصه .
محسن جون داداش لطف داری . البته من فقط پنج قسمت اول رو زیرنویس کردم و قسمت های بعدی فقط ویرایش شده ی زیرنویس های موجود بود. :Smiley2: :Smiley36:

jahanifar
11-07-2011, 08:15 PM

من که گرفتم با نرم افزار Total Video Converter حجمشو کم کردم تبدیل کردمش به 170 MB :Smiley35:

Carrow
11-07-2011, 11:09 PM
منم صبح یه نیم ساعتی گشتم به در بسته خوردم مجبور شدم خودم انکودش کنم :Smiley36:

توی همین گشتن به این نکته رسیدم ظاهرا شبکه GEM فصل چهارم رو بصورت HD و 720p پخش کرده.

منتها لینک کم حجم ازش گیر نیوردم. همشون حجمشون بالا بود.

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=12186120&highlight=

NOjAN
11-07-2011, 11:23 PM
دستت درد نکنه ! من اطلاع نداشتم که فصل چهارم هم hd داره. البته این لینکه درست باز نمی شه !..
ولی پیدا می کنم لینکاش رو همراه با لینک مستقیم تو انجمن قرار می دم.

mhmdvzn
11-07-2011, 11:27 PM
دستت درد نکنه ! تو نمایشگاه دیدم عین خودش بود خواستم نشون بدم به خانواده ببینن بخرن

Amin
11-08-2011, 04:37 AM
نوژن جان من از طرف خودم یه خسته نباشید جانانه به شما بگم.واقعا که گل کاشتی اساسی.حالا یه نکته جالب بگم شاید دوستان ندونن.من حالا که به سلامتی شدم یه کاره سایت به اصطلاح(البته ما کوچیک بچه های سایت هستیم) به واسطه همین سریال دوستان بود که به سایت اومدم .اون موقع من از کارهای فروم و این جور مسایل زیاد سررشته نداشتم.ولی به مرور و با کمک نوژان شدیم یه چیزی.من که خودم رو یه جوری مدیون این سایت و مدیرهای محترمش و به خصوص نوژن عزیز میدونم که همیشه کمک من بود و من رو تنها نذاشت.

Amin
11-08-2011, 04:44 AM
منم صبح یه نیم ساعتی گشتم به در بسته خوردم مجبور شدم خودم انکودش کنم :Smiley36:

توی همین گشتن به این نکته رسیدم ظاهرا شبکه GEM فصل چهارم رو بصورت HD و 720p پخش کرده.

منتها لینک کم حجم ازش گیر نیوردم. همشون حجمشون بالا بود.

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=12186120&highlight=

آره اون پایین پست یه یوزر همست به نام aminfotros که منم و با صاحب تاپیک یه گپ کوچیک زدیم سر شروع فصل های جدید که اون بعد از چند ساعت اومد و گفت که شروع فصل جدید در ماه اکتبر شروع میشه ولی فعلا که خبری نیست.حالا باید دید که چی میشه.راستی از اون لینک های 720 که گذاشته از فصل چهار استفاده نکنیم بهتره چون همه avi پر حجم هستن نسخه کم حجم تر هم پیدا میشه فکر کنم

NOjAN
11-08-2011, 02:14 PM
نوژن جان من از طرف خودم یه خسته نباشید جانانه به شما بگم.واقعا که گل کاشتی اساسی.حالا یه نکته جالب بگم شاید دوستان ندونن.من حالا که به سلامتی شدم یه کاره سایت به اصطلاح(البته ما کوچیک بچه های سایت هستیم) به واسطه همین سریال دوستان بود که به سایت اومدم .اون موقع من از کارهای فروم و این جور مسایل زیاد سررشته نداشتم.ولی به مرور و با کمک نوژان شدیم یه چیزی.من که خودم رو یه جوری مدیون این سایت و مدیرهای محترمش و به خصوص نوژن عزیز میدونم که همیشه کمک من بود و من رو تنها نذاشت.

شما خودت اوستا بودی از اول امین جان :Smiley36: این حرفا چیه.

jahanifar
11-08-2011, 08:34 PM
مثل اینکه واسه کل فصلها کیفیت Hd هست ولی ظاهرا فعلا حجمشون زیاده:

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=12153530&start=0&highlight=

NOjAN
11-08-2011, 11:02 PM
مثل اینکه واسه کل فصلها کیفیت Hd هست ولی ظاهرا فعلا حجمشون زیاده:

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=12153530&start=0&highlight=
دمت گرم !!! خیلی جالبه . البته تا فصل ششمش رو فعلا زده . گویا این شبکه ی GEM از فصل 3 به بعد (که توسط TNT پخش شد) رو پخش می کنه.
تا Rip بشه شاید خیلی ها نتونن دانلود کنن . ولی لینکهاش رو تو انجمن می زارم.

jahanifar
11-08-2011, 11:20 PM
دمت گرم !!! خیلی جالبه . البته تا فصل ششمش رو فعلا زده . گویا این شبکه ی GEM از فصل 3 به بعد (که توسط TNT پخش شد) رو پخش می کنه.
تا Rip بشه شاید خیلی ها نتونن دانلود کنن . ولی لینکهاش رو تو انجمن می زارم.

مخلصیم :Smiley34:

ardeshir
11-10-2011, 01:18 AM
سه فصل اول عالی بود. کیفیت فوق العاده و واید اسکرین بودن لذت تماشای این سریال رو دو چندان کرده بود. دستتون درد نکنه.
ولی متاسفانه زیرنویس های فصل چهار هماهنگ نیستند. البته من فعلا فقط اپیزود اول رو دانلود کردم، شاید بقیه اپیزودها درست باشه :(

jahanifar
11-10-2011, 02:34 PM
کاش میشد فصلهای بعدی رو هم با کیفیت بالا و حجم کم دید.

NOjAN
11-10-2011, 05:19 PM
سه فصل اول عالی بود. کیفیت فوق العاده و واید اسکرین بودن لذت تماشای این سریال رو دو چندان کرده بود. دستتون درد نکنه.
ولی متاسفانه زیرنویس های فصل چهار هماهنگ نیستند. البته من فعلا فقط اپیزود اول رو دانلود کردم، شاید بقیه اپیزودها درست باشه :(

دوست عزیز ناهماهنگی زیرنویس ها خیلی زیاد بود ؟ :Smiley39: . چون من این نسخه های کم حجم سریال رو از قبل رو سیستمم داشتم و سخته که بخوام دوباره دانلود کنم . زیرنویس ها با DVDRip ای که تو سیستم بنده هست هماهنگه. اگر ناهماهنگیش با یکی دو ثانیه عقب جلو کردن حل می شه که هیچی ولی اگر خیلی ناجوره من دانلود کنم و زیرنویس هاش رو هماهنگ کنم :Smiley19:

کاش میشد فصلهای بعدی رو هم با کیفیت بالا و حجم کم دید.

دوست عزیز من خودم رو کیفیت خیلی حساسم و بعد از اون سه فصل دیدن ِ فصل های بعدی با این کیفیت برام مثل شکنجه می مونه . ولی تنها نسخه ی با کیفیتی که الان موجوده 800 مگابایت حجمشه . اگر می خواین براتون مستقیمش کنم.
مطمین باشین اگر نسخه ی کم حجم و با کیفیتش منتشر بشه اولین نفر خودم تو انجمن قرارش می دم. :Smiley17:

jahanifar
11-10-2011, 09:44 PM
نه 800 مگ صرف نداره :Smiley34:

slimshady
11-10-2011, 11:00 PM
این عکس برا عاشقای سریال که خودمم هستم جدی من این سریالو 2 سال پیش دیدم اگه این عکسو میدیدم بال در می اوردم در این حد عاشق بودم
پس اگه یه با نشستین پیش خودتون گفتین وای من چقد عاشق این سریالم باید بشینین کنار تا باد بیاد چون من بیشتر عاشقشم تا حالا هم 6 یا 7 بار کل 10 فصل رو دیدم
http://up9.iranblog.com/images/ptnlsvtgyj0s1zy66wiq.jpg

NOjAN
11-10-2011, 11:16 PM
جدا قضیه ی فرندز از سریال های دیگه جداست .
همه ی سریال ها رو آدم به چشم سریال می بینه . ولی این یه دونه بخشی از خاطرات ِ آدم می شه !
من خودم هم دیوونشم .

slimshady
11-11-2011, 10:55 PM
بله دقیقا حرف دل میزنی. اصلا این شش تا ادم یه جورین ادم خودشو جزو اینا میبینه انگار توام رفیقشون شدی

ardeshir
11-13-2011, 12:37 AM
دوست عزیز ناهماهنگی زیرنویس ها خیلی زیاد بود ؟ :Smiley39: . چون من این نسخه های کم حجم سریال رو از قبل رو سیستمم داشتم و سخته که بخوام دوباره دانلود کنم . زیرنویس ها با DVDRip ای که تو سیستم بنده هست هماهنگه. اگر ناهماهنگیش با یکی دو ثانیه عقب جلو کردن حل می شه که هیچی ولی اگر خیلی ناجوره من دانلود کنم و زیرنویس هاش رو هماهنگ کنم :Smiley19:

بله متاسفانه خیلی ناهماهنگ تر از این حرفاس که بشه با چند ثانیه جابجا کردن حل کرد ماجرا رو. لطف می کنی اگر هماهنگش کنی نوژان عزیز

NOjAN
11-13-2011, 12:49 AM
باشه من امشب یه قسمتش رو دانلود می کنم ببینم چه فرقی داره !! چون تنها نسخه ی مناسب تو وب همینه .احتمالا یا زیرنویس براش هست یا با تغییر فریم ریت حل می شه .
ردیفش می کنم خلاصه.

NOjAN
11-13-2011, 04:49 PM
بله متاسفانه خیلی ناهماهنگ تر از این حرفاس که بشه با چند ثانیه جابجا کردن حل کرد ماجرا رو. لطف می کنی اگر هماهنگش کنی نوژان عزیز

دوستی توی سایت SubScene زیرنویس ها رو با نسخه ی DVDRip.SAiNTS هماهنگ کرده بود. می تونین زیرنویس های فارسی رو دوباره دانلود کنین :

http://www.tvworld.info/thread869.html#post4571

nima_bala49
11-21-2011, 11:40 PM
سلام به همه ای کابران سایت
آقا من تمام سریال (10 فصل ) رو دانلود کرده بودم ولی زیرنویس هماهنگش رو گیر نیاوردم ولش کردم
دوباره شروع کردم از این سایت دانلود کردن
خیلی سریال توپیه مخصوصا با زیرنویس هماهنگش
خواهش میکنم از مدیران سایت لطفا 10 فصل رو با زیرنویس هماهنگ بگذارند و نصفه نیمه ولش نکن

NOjAN
11-22-2011, 12:04 AM
سلام به همه ای کابران سایت
آقا من تمام سریال (10 فصل ) رو دانلود کرده بودم ولی زیرنویس هماهنگش رو گیر نیاوردم ولش کردم
دوباره شروع کردم از این سایت دانلود کردن
خیلی سریال توپیه مخصوصا با زیرنویس هماهنگش
خواهش میکنم از مدیران سایت لطفا 10 فصل رو با زیرنویس هماهنگ بگذارند و نصفه نیمه ولش نکن

نیما جان سه فصل اول رو که با نسخه ی 720p و زیرنویس هماهنگ تقدیمتون کردیم . از فصل سوم به بعد رو هم که کم کم دارم با زیرنویس هماهنگ قرار می دم اگر به تاپیکش مراجعه کنین می تونین دانلود کنین :

http://www.tvworld.info/thread869.html

Moon Light
11-26-2011, 12:02 PM
من همیشه از نبود زیرنویس هماهنگ زجر میبرم بیشتر وقتا میشینم همامنگشون میکنم.

این سریال رو چند قسمت اولش رو جای دیگه دانلود کردم ولی وقتی دیدم اینجا فصل های بیشتری آپ شده بقیه رو از اینجا گرفتم.علاوه بر فصل های بیشتر آپ شده واقعا از زیرنویس لدت بردم.

:Smiley121:

Headache
11-28-2011, 10:10 PM
سلام
من اين 10 صفحه رو نخوندم ببينم چی رد و بدل شده
سه فصل اول كه تو زيرنويس و كيفيت عالی اند
اما يه فكری به حال فصل 4 به بعد كنيد، غير لينك های موجود تو بخش دانلود لينك با كيفيت تر ديگه هست كه با زيرنويس هماهنگ باشه؟ (حجمش مهم نيست)

NOjAN
11-28-2011, 10:25 PM
سلام
من اين 10 صفحه رو نخوندم ببينم چی رد و بدل شده
سه فصل اول كه تو زيرنويس و كيفيت عالی اند
اما يه فكری به حال فصل 4 به بعد كنيد، غير لينك های موجود تو بخش دانلود لينك با كيفيت تر ديگه هست كه با زيرنويس هماهنگ باشه؟ (حجمش مهم نيست)

کیفیت ِ 720p فصل چهارم تا ششم هم موجوده که دوستم تو صفحه ی قبل لینک دادن .. حجمش 800 مگابایت تا 1 گیگابایته . زیرنویس هماهنگ هم نداره .

Headache
11-28-2011, 11:05 PM
همون ديگه...
هماهنگ نبودن همون مشكليه كه ما داريم ازش رنج ميبريم.
خدايش سخته سه فصل اول رو اونطوری ببينی و يدفعه فصل چهار... از عرش به فرشه!

Foa.neh
12-06-2011, 08:11 PM
زیرنویس فصل 4 بعضی جاهاشو انگار مترجم فراموش کرده ترجمه کنه
خیلی حالگیریه از هر10 جمله یکیشو ترجمه نکرده!
فصل های بعدی هم همینطوریه؟

Headache
12-06-2011, 08:20 PM
بعضی جاهاش بله (:

viper8000
12-17-2011, 07:00 PM
سلام.فصل هفت بعد رو کی برای دانلود میزارید

NOjAN
12-17-2011, 08:00 PM
سلام.فصل هفت بعد رو کی برای دانلود میزارید

http://www.tvworld.info/thread869.html#post9689

Headache
12-17-2011, 11:17 PM
نوژن جان آپلودباز خطای 404 ميده رو لينكا يه ريويوی بكن (;
ظاهرا يه space تنگ اسمها ميخوره

[http://www.uploadbaz.com/n67--not-found-.html

NOjAN
12-17-2011, 11:47 PM
نوژن جان آپلودباز خطای 404 ميده رو لينكا يه ريويوی بكن (;
ظاهرا يه space تنگ اسمها ميخوره

[http://www.uploadbaz.com/n67--not-found-.html

عزیز لینکهای فصل هفتم رو می گی شما ؟
من الان دو سه تاش رو چک کردم مشکلی نداشت .
یه مقدار واضح تر بگین ببینم مشکل از کجاست .

Headache
12-17-2011, 11:51 PM
لينكش رو تو تگ html گذاشتم خراب شده، يه نگاهی به اين لينك پاينی بنداز

http://www.uploadbaz.com/n67--not-found-.html

توضيح كليش هم اينه كه بعد از ساخته شدن لينك وقتی روش كليك ميكنيم 404 برميگردونه كه ظاهرا به خاطر وجود يك space در آخر اسم فايل ها هستش.

NOjAN
12-18-2011, 12:21 AM
درست شد . ممنون که اطلاع دادی . :Smiley17:

Headache
12-18-2011, 02:37 PM
بعد قسمت 15ش كجاست؟
15-16 باهمه؟

NOjAN
12-18-2011, 03:49 PM
بعد قسمت 15ش كجاست؟
15-16 باهمه؟

لیچ نشده بود گویا..
اضافه شد.

Chandler Bing
12-20-2011, 01:11 PM
حیف نیست درباره سریال به این خوبی بحث نمیکنیم؟
من الان اپیزود 12 فصل پنجم ولی انقدر قشنگه تا 7 رو دانلود کردم پیشاپیش
روزی 10 اپیزود میبینم. لامصب بمب خنده این چندلر:Smiley14:
از یه طرف جویی با خنگ بازیاش می خندونه
اونجا بود داشت به ریچل یاد میداد بگه how you doing با اون لهجه خفنش:Smiley14:

viper8000
12-20-2011, 05:25 PM
ما منتظر فصل 8 هستیم:Smiley15:

NOjAN
12-20-2011, 05:37 PM

خب همین پریروز فصل هفت رو گذاشتم :Smiley36: اپیزود که نیست !! فصله :Smiley10:
تا آخر هفته قرار می دم فصل هشت رو :Smiley69:

slimshady
12-20-2011, 05:43 PM
خب همین پریروز فصل هفت رو گذاشتم :Smiley36: اپیزود که نیست !! فصله :Smiley10:
تا آخر هفته قرار می دم فصل هشت رو :Smiley69:
میخای بذار میخای نذار چرا سر مردم منت میذاری:Smiley15:

Headache
12-21-2011, 06:20 PM

موافقم
به افتخار شب يلدا اوكيش كن NOjAN جان.

Headache
12-22-2011, 11:08 PM
آقا تكليف فصل 9 اين وسط چی ميشه؟* :Smiley36:

Headache
12-25-2011, 08:28 PM
نوژان تنكس برا چی ميدی؟!
سيبيلمون رو چرب ميكنی؟ d:
ما 9هشو ميخوايم يالا...

NOjAN
12-26-2011, 03:58 AM
فصل نهم و دهم هم قرار گرفت . یه مجموعه ی 1 گیگابایتی شامل حدودا 70 تا پست صحنه و Extra از این سریال هم دارم که در اسرع وقت آپ می کنم براتون .

Headache
12-26-2011, 04:04 AM
احسنت!
خودتو راحت كردی ها.
چشم به راه مجموعتيم رئيس (;

kourosh1361
12-26-2011, 08:34 AM
جناب نوژان واقعا ازتون ممنونم. شاید باورتون نشه من هر روز به عشق این سریال از سر کار برمیگردم خونه...

Headache
12-26-2011, 02:26 PM
قسمت يازده به بعد فصل 9 Internal Server Error ميده :Smiley104:

NOjAN
12-26-2011, 06:34 PM
قسمت يازده به بعد فصل 9 Internal Server Error ميده :Smiley104:

می زارم دوباره آپلود شه .. مشکل از آپلودبازه .

Headache
12-27-2011, 10:21 PM
كی؟ زمان رو بگو؟ چه تاريخی؟ وعده سر خرمن هم نده.
نوژن خودت ميدونی آقایی! اما من رو اين مورد اعصاب ندارم... يوزرهای سايت رو ميشورنم كه بريزن به اتيش بكشن تاپيك هارو و خونه خرابت كنند ها.
بذارشون دوست گلم... هر چه سريعتر :Smiley17:

NOjAN
12-28-2011, 12:20 AM
كی؟ زمان رو بگو؟ چه تاريخی؟ وعده سر خرمن هم نده.
نوژن خودت ميدونی آقایی! اما من رو اين مورد اعصاب ندارم... يوزرهای سايت رو ميشورنم كه بريزن به اتيش بكشن تاپيك هارو و خونه خرابت كنند ها.
بذارشون دوست گلم... هر چه سريعتر :Smiley17:

رفیق این آپلودباز یه مقدار قاط زده . اون لینکها رو هم که پریشب گذاشتم کامل لیچ شده بود . فقط همونطور که دیدی مشکل داشت . دوباره دیروز برای لیچ گذاشتم و هیچ خبری نشد :Smiley13:
مشکلش که حل بشه فورا خبر می دم اینجا.

viper8000
12-29-2011, 03:18 PM
:Smiley15:

s09-11..........................

Headache
12-29-2011, 03:29 PM
نوژن تا كمپين نشده يه جوری رديفش كن! :Smiley35:

NOjAN
12-29-2011, 04:08 PM
:Smiley15:

s09-11..........................

نوژن تا كمپين نشده يه جوری رديفش كن! :Smiley35:

آقا باور کنین لیچ نمی شه .. دیروز سر همین قضیه یه اکانت 10 روزه ی HipFile گرفتم .. اینم واسه ما بازی در میاره و ارور می ده :Smiley19:

به محض اینکه مشکل لیچ برطرف بشه لینکارو قرار میدم.

Headache
12-29-2011, 04:12 PM
لينكاش رو fileserver هست؟

NOjAN
12-29-2011, 05:20 PM
لينكاش رو fileserver هست؟

نه فایل سرو رو که هیچ جا لیچ نمی کنه . از wupload و Filesonic لینک دارم . فقط مشکل اینه که آپلودباز نه لیچ می کنه و نه ریموت ... پیشنهاد می کنم قسمتهای قبلی رو ببینین تا اینها هم آماده بشه .

Headache
12-29-2011, 09:07 PM
چند بار ببينيم اينارو! من حفظ شدم تا حدودی ديالگوهاشو! D:
خوب پس منتظريم ديگه...

shahab-d
12-29-2011, 11:55 PM
سلام آقا این قسمت 16 فصل 3 نسخه 720 ، نه لینک مستقیمش کار میده
نه لینک مدیا فایر داره یه فکری براش بکن لطفا

NOjAN
12-30-2011, 02:50 AM
سلام آقا این قسمت 16 فصل 3 نسخه 720 ، نه لینک مستقیمش کار میده
نه لینک مدیا فایر داره یه فکری براش بکن لطفا

از این لینک استفاده کنین :

Friends.S03E16.720p.HDTV.x264-BOB-TvWorld.ir.rar (http://parsaspace.com/files/7775574884/Friends.S03E16.720p.HDTV.x264-BOB-TvWorld.ir.rar.html)

لینک مدیا فایر هم اضافه شد :

http://www.mediafire.com/?zzncc4zbq7gbxh2

NOjAN
12-30-2011, 05:34 PM
لینک فصل های نهم و دهم هم اصلاح شد . :Smiley30:

Headache
12-30-2011, 07:28 PM
هورااااااااااا! :Smiley30:

Headache
12-30-2011, 07:30 PM
آقا گول خورديم! D:
دانلود نميشه 12 و ايناش باز 14 و 15 ميشه باز نميشه و شل كن سفت كنه :Smiley19:
ظاهرا سرور 45جش مشكل داره.

NOjAN
12-30-2011, 07:43 PM
من همشون رو امتحان کردم و مشکلی نداشت :

http://picoup.ir/images/41163197857116477489.jpg

دیگه بیشتر از این کاری از دستم بر نمی یاد.

Headache
12-30-2011, 08:03 PM
احسنت! احسنت!
مشكل از اينور بود :Smiley34:
منتطر اضافاتشيم

khazist
01-01-2012, 10:19 PM
آقا زیر نویس هایی که برای فصل دوم گذاشتید خیلی ناقص اند و خیلی بد ترجمه شدند.
اصلن یهو چن دقیقه کامل بی زیر نویس می شه
بضی جا ها هم یه چیزی ترجمه کرده که آدم شاخ در میاره
به هر حال ممنون از بابت خود سریال و زیر نویسش رو یه تجدید نظر بکنید.
مرسی

NOjAN
01-01-2012, 10:25 PM
آقا زیر نویس هایی که برای فصل دوم گذاشتید خیلی ناقص اند و خیلی بد ترجمه شدند.
اصلن یهو چن دقیقه کامل بی زیر نویس می شه
بضی جا ها هم یه چیزی ترجمه کرده که آدم شاخ در میاره
به هر حال ممنون از بابت خود سریال و زیر نویسش رو یه تجدید نظر بکنید.
مرسی

تنها زیرنویس موجود همینه .. 50% قضیه رو باید با گوش خودتون و زیرنویس انگلیسی بگیرین . :Smiley17:

khazist
01-01-2012, 10:30 PM
farsisubtitle.com زیر نویس درستش رو داره من از اونجا دانلود کردم خیلی کامل و قشنگ هم ترجمه کرده

www.farsisubtitle.com/download/index.php?act=category&id=107

Headache
01-02-2012, 06:44 PM
فصل 10 قسمت 5 و 6 (نميدونم بقيشونم شامل ميشه يا نه)، زيرنويس عقبتر از تصويره
من شيفت هم كردم 3-4 بار ولی باز يا جلو بود يا عقب... نميدونم كجای كارم اشكال داشت :Smiley39:

Headache
01-02-2012, 10:38 PM
كسی پاسخگو نيست!

NOjAN
01-02-2012, 10:45 PM
كسی پاسخگو نيست!

این زیرنویس ها رو هم امتحان کنین :

مرکز دانلود زیرنویس فارسی زیرنویس سریال E-H Friends فصل دهم (http://www.farsisubtitle.com/download/index.php?act=category&id=118)

ولی اون زیرنویسهایی که قرار دادم تنها نسخه ی هماهنگ با DVDRip بودن . این چند قسمت رو نهاتیا با کلیدهای [ و ] روی کیبوردتون ردیفش کنید. :Smiley17:

aQa GorGe
01-02-2012, 10:58 PM
یه سری زیرنویس هستن که از سایت سابسنس میشه گرفت
هماهنگ شده هستن
من چن سیزن اول رو با مصیبت و شیفت و اینا دیدم
ولی اونایی که از اون سایت گرفتم کاملا هماهنگ بودن

NOjAN
01-02-2012, 11:08 PM
یه سری زیرنویس هستن که از سایت سابسنس میشه گرفت
هماهنگ شده هستن
من چن سیزن اول رو با مصیبت و شیفت و اینا دیدم
ولی اونایی که از اون سایت گرفتم کاملا هماهنگ بودن

من همون زیرنویس هایی که شما می فرمایین رو جمع کردم و تو پک زیپ آپلود کردم . :Smiley17:

Headache
01-03-2012, 12:14 AM
نه اونارم تست كردم نوژن....
هرگز فكر نميكردم انقدر فرومايه شم كه به [] رو بيارم:Smiley19:

Headache
01-03-2012, 12:36 AM
آقا VLC هم كليد هاش [] هست؟
چون ظاهرا كه مثل كند و تند كردن فيلم با زيرنويس ميمونه...
KM player بهتره كارش؟

aQa GorGe
01-03-2012, 01:00 AM
برای دیدن ِ فیلم و سریال کا ام خیلی جواب میده
در مورد بقیه پلیرها هم اگه میخای زیرنویس رو جابجا کنی
تو قسمت زیرنویس هر پلیری نوشته چجوری میشه جابجا کرد

Headache
01-04-2012, 03:03 AM
يعنی كابوسه اينجوری فيلم ديدن!

khazist
01-05-2012, 01:33 AM
زیر نویس های فصل دوم افتضاح اند :|
ببخشید رک گفتم ولی به نظر من برشون دارید خیلی بهتره
محصول تولید نشه بهتره از تولید محصول بده
fired رو ترجمه می کنه آتیش گرفتی
kidding رو ترجمه می کنه بچه شدی
اصلن اسف بار ترجمه کرده همینایی که اولش می زنه ارائه ای از www.Tvworld.ir
:|
از فارسی سابتایتل بذارید ترجمه ی این فصل رو خوب انجام دادن اونا

khazist
01-05-2012, 01:34 AM
البته از لحاظ سینک شدن برای من مشکلی نداره اصلن
فقط خیلی بد و غلط ترجمه شده

NOjAN
01-05-2012, 01:38 AM
TvShow.ir
?!? :Smiley39:
فرندز ترجمه نکردن اونا !!
اگر منظورتون TvWorld.ir ــه که من فقط با نسخه ی 720p هماهنگ کردم . زیرنویس مال من نیست . همونموقع هم گفتم که زیرنویسش افتضاحه . من خودم با زیرنویس انگلیسی نگاه می کنم. من فقط چهار پنج قسمت ِ اول ِ فصل سوم رو ترجمه کردم . اگر اونا تو ترجمه اشکال داره بگین روش بحث کنیم .
زیرنویس ّFarsiSubtitle با این نسخه هماهنگ نیست . من هم دیگه وقت نمی کنم بشینم از اول کل فصل رو هماهنگ کنم . شرمنده.

khazist
01-05-2012, 01:49 AM
آره همون

مترجمش رو نمی شناسی کیه؟
یکم باهاش صحبت کنیم به راه راست هدایتش کنیم بنده خدا رو :))
exciting رو ترجمه می کنه عصبانی
اصن یه وضیه این بنده خدا
زیر نویس انگلیسی بهتره آره واقعن
من فقط زیر نویس رو برای بضی اصطلاحات و شخصیت ها و فیلم هایی که تو دیالوگا هست می خوام چون قسمت عمده ی مسخره بازیاشون بر اساس اوناس
به هر حال کار شما خیلی درسته دمتون گرم.
خسته نباشید :*

aQa GorGe
01-05-2012, 01:52 AM
آره همون

مترجمش رو نمی شناسی کیه؟
یکم باهاش صحبت کنیم به راه راست هدایتش کنیم بنده خدا رو :))
exciting رو ترجمه می کنه عصبانی
اصن یه وضیه این بنده خدا
زیر نویس انگلیسی بهتره آره واقعن
من فقط زیر نویس رو برای بضی اصطلاحات و شخصیت ها و فیلم هایی که تو دیالوگا هست می خوام چون قسمت عمده ی مسخره بازیاشون بر اساس اوناس
به هر حال کار شما خیلی درسته دمتون گرم.
خسته نباشید :*

اینکه چیزی نیست
تو سریال آشنایی با مادر یه چند قسمتی رو یه آقایی ترجمه کرده بود
همه چیز رو دوبله فارسی میکرد
شهرها رو شهرای ایرانی میذاشت
خواننده ها رو خواننده ایرانی میذاشت !
کلن داغون کرده بود

khazist
01-05-2012, 02:13 AM
آره اون خیلی وحشتناکه
جواد یساری و اینا :))
اینا رو باث ببری تو گودر یه چیزایی بده دسشون آقا گرگه :ی

aQa GorGe
01-05-2012, 03:40 AM
آره اون خیلی وحشتناکه
جواد یساری و اینا :))
اینا رو باث ببری تو گودر یه چیزایی بده دسشون آقا گرگه :ی

اینجا گودر نیسسا
مواظب باش چی میگی !
یهو منم جوگیر میشم پایه میشم بات یه جمله گودری مینویسم بعد میگیرن جفتمون رو میندازن بیرون !
من اون اوایل دو سه تا سوتی دادم
ولی الان برای اینکه به خودم مسلط بشم کتابی مینویسم که گودری ننویسم یهو !

khazist
01-05-2012, 08:40 AM
اینجا گودر نیسسا
مواظب باش چی میگی !
یهو منم جوگیر میشم پایه میشم بات یه جمله گودری مینویسم بعد میگیرن جفتمون رو میندازن بیرون !
من اون اوایل دو سه تا سوتی دادم
ولی الان برای اینکه به خودم مسلط بشم کتابی مینویسم که گودری ننویسم یهو !

هواصم هث باع

vahabrdj
01-07-2012, 10:47 PM
سلام
دمتون گرم ممنون که این سریالو گذاشتین واقعا بهش نیاز داشتم چون کلاس انگلیسی میرم خیلی به دردم میخوره فقط اگه میشه زی نویسر انگلیسی هماهنگ شده فصل دوم رو واسم بذارید ممنون از سایت خوبتون مرسی:Smiley17:

NOjAN
01-07-2012, 10:51 PM
سلام
دمتون گرم ممنون که این سریالو گذاشتین واقعا بهش نیاز داشتم چون کلاس انگلیسی میرم خیلی به دردم میخوره فقط اگه میشه زی نویسر انگلیسی هماهنگ شده فصل دوم رو واسم بذارید ممنون از سایت خوبتون مرسی:Smiley17:

دوست عزیزم سلام . خوشحالم که به کارتون اومده .
فقط متاسفانه فصل دوم برای این نسخش زیرنویس انگلیسی هماهنگ موجود نیست . اگر نیاز دارین که حتما با زیرنویس انگلیسی ببینین پیشنهاد می کنم از نسخه ی DVDRip این سریال استفاده کنید . :Smiley17::Smiley34:

Headache
01-09-2012, 02:46 AM
پس چی شد اون اضافاتش!
بعد زيرنويس های فصل 10هش قسمت 15هش موجود نيست :Smiley34:

NOjAN
01-09-2012, 03:05 AM
پس چی شد اون اضافاتش!
بعد زيرنويس های فصل 10هش قسمت 15هش موجود نيست :Smiley34:

زیرنویس قسمت 15 :

Farsi/Persian Friends - Tenth Season subtitle - By ksjvk - Subscene (http://alt.subscene.com/farsi_persian/Friends-Tenth-Season/subtitle-404051.aspx)

Headache
01-09-2012, 08:08 PM
پشت صحنه هر 10 فصل سريال دوستان در يك فايل يك ساعته كيفيتش هم خوبه
فقط اگه كسی ميتونه ازش ميرور بگيره

http://173.248.142.149/Friends-All-Episodes/Friends-B.rar

Amin
01-09-2012, 08:18 PM
پشت صحنه هر 10 فصل سريال دوستان در يك فايل يك ساعته كيفيتش هم خوبه
فقط اگه كسی ميتونه ازش ميرور بگيره

http://173.248.142.149/Friends-All-Episodes/Friends-B.rar

دستت درد نکنه..من لینک رو دارم میگیرم..تکه تکه میکنم روی آپلودباز میذارم حتما

mmm25106
01-13-2012, 03:31 AM
سلام
یه سریال به اسم joey هستش که یه جورایی ادامه friends به حساب میاد. اگه اونم بذارید دیگه مجموعه عالیتون تکمیل میشه.
بابت سریال friends دستتون درد نکنه.

aQa GorGe
01-13-2012, 03:45 AM
سلام
یه سریال به اسم joey هستش که یه جورایی ادامه friends به حساب میاد. اگه اونم بذارید دیگه مجموعه عالیتون تکمیل میشه.
بابت سریال friends دستتون درد نکنه.

اینجا
لینک دانلودش هست
http://www.tvworld.info/thread868.html

اینجا هم سیزن اول با مدیافایر
http://www.tvworld.info/thread868-2.html

Headache
01-22-2012, 07:26 AM
دانلودش مكس ليميت شد!
فصل 9 دو تا لينك اخر

vahabrdj
01-27-2012, 02:24 PM
سلام زیر نویس قسمت 20 و22 و 23 در فصل یک مشکل داره اگه هست بذارین ممنون از سایت خوبتون:Smiley17:

Headache
01-28-2012, 04:25 PM
فعلا كه نوژن در حالت شتر ديدي نديديه! :Smiley35:

NOjAN
01-28-2012, 04:35 PM
سلام زیر نویس قسمت 20 و22 و 23 در فصل یک مشکل داره اگه هست بذارین ممنون از سایت خوبتون:Smiley17:

فعلا كه نوژن در حالت شتر ديدي نديديه! :Smiley35:

بعضی پستها واقعا نیاز به پاسخ نداره . الان زیرنویس هایی که ایشون گفتن رو چک کردم . دانلود می شه . پس مشکل از موجود بودنش نیست . موقعی هم که فصل یک رو هماهنگ و آپلود می کردم هم بچه ها مشکلی رو گزارش نکردن .
سه فصل رو هماهنگ کردیم گذاشتیم . دیگه خدمات پس از فروش برای سریال دوستان نمی دیم که :Smiley36:

vahabrdj
01-30-2012, 10:37 PM
سلام ببخشید من درست سوالمو نپرسیدم منظورم این بود که هماهنگ نیستن و مشکل دارن قسمت 20 و22 و 23 در فصل یک

mahdi7_4ever
01-31-2012, 01:29 PM
سلام
همین امروز با سایتتون آشنا شدم
می خواستم از nojan درخواست کنم که اگر میشه لینک های کیفیت 720HD فصل 3 به بعد رو که گفته 1 گیگه بذاره شاید بعضی ها مثل من بتونن و بخوان دانلود کنن
ممنون!!!

alireza451370
02-05-2012, 05:15 PM
سلام خسته نباشید!
زیر نویس های سیزن ۱ اپیزود های ۲۰،۲۲،۲۳ مشکل داره
اگه ممکنه بررسی کنین...

NOjAN
02-05-2012, 05:23 PM
سلام خسته نباشید!
زیر نویس های سیزن ۱ اپیزود های ۲۰،۲۲،۲۳ مشکل داره
اگه ممکنه بررسی کنین...

این 3 قسمت رو ضمیمه کردم دانلود کنید .

alireza451370
02-05-2012, 05:48 PM
نه،
ببخشید من منظورمو اشتباه فهموندم...
از لحاظ دانلودی مشکلی نداره
از لحاظ نمایش دادن زیر نویس مشکل داره
برا اپیزود ۲۰ که زیر نویسش کلن به هم ریختس و هیچی واضح نیس
ولی برای اون دو تای دیگه اصن زیر نویسی نمایش داده نمیشه...

Hodjat
02-06-2012, 08:12 AM
سلام
ابتدا تشکر کنم به خاطر قرار دادن نسخه 720 p این سریال دوست داشتنی ...
اگه امکانش هست فصل 3 به بعد رو قرار بدید ... حتی اگه حجم بالایی داشته باشند ... من لینک های مگا اپلود رو پیدا کردم که با توجه به از بین رفتن مگا دیگه قبل استفاده نیستند.

Reza-G
02-06-2012, 08:19 AM
سلام
ابتدا تشکر کنم به خاطر قرار دادن نسخه 720 p این سریال دوست داشتنی ...
اگه امکانش هست فصل 3 به بعد رو قرار بدید ... حتی اگه حجم بالایی داشته باشند ... من لینک های مگا اپلود رو پیدا کردم که با توجه به از بین رفتن مگا دیگه قبل استفاده نیستند.

سلام. نسخه های DVDRip هم که در http://www.tvworld.info/thread869.html گذاشته شدند کیفیت خیلی خوبی دارن و از 3 سرور مختلف و مستقیم گذاشته شدند.

Ali_Shepard
02-06-2012, 10:50 PM
این DVD Rip ها شلدن جان که تو ارشیو همه هست و همونایی هستش که بچه ها اکثراً دارن ...

منم خواهش دارم همونطور که گفتین 3 فصل بعدی رو 720p با همون حجم 1 مگ آپ کنین مثلاً یک روز در میون 1 قسمت یا نمیدونم هفته ای مثلا 3 قسمت حداقل برای ماهایی که میتونیم دانلود کنیم . میدونم کار سختی هست ولی خواهش دارم اینو به پروژه اضافه کنین ...

ممنون .

NOjAN
02-06-2012, 10:57 PM
علی جان با لینک مستقیم که امکانش نیست (حداقل من همچین قولی نمی دم و وقت نمی کنم) ولی لینکهای غیر مستقیمش رو جمع می کنم و تاپیک می زنم که بتونین استفاده کنین .
به این نکته هم توجه داشته باشید که نسخه های 720p کات شده هستن . و اگر می خواین که چیزی از زیر دستتون در نره همون نسخه ی DVDRip علی رغم کیفیت نامناسب بهتره.

ضمنا خواهشا درخواستهای سریالیتون رو توی تاپیک http://www.tvworld.info/thread356.html قرار بدین

اسم این تاپیک بحث پیرامون قسمت های منتشر شده ی سریال دوستان هستش !!

amayana
02-16-2012, 10:48 PM
سلام مستر نوژان عزیز
میخوام فصل 4 تا 10 رو دانلود کنم.
این نسخه های uncut با حجم 175(اکثرا) چطوریه؟
کیفیتش خوبه؟زیرنویس هماهنگ داره؟
اگه اوکیِ برم تو کارش؟:Smiley69:

NOjAN
02-16-2012, 10:52 PM
سلام . نسخه ی DVDRip ــه . کیفیتش معمولیه (قابل مقایسه با 720p نیست) ولی نسخه ایه که همه تماشا کردن . زیرنویساش هم هماهنگه .:Smiley17:

amayana
02-21-2012, 05:17 PM
لطفا یه لینک سالم از قسمت 19 فصل 4 بذارید.
پارسا اسپیس که اصلا نداره...هیپ فایل هم که not found میده...آپلود باز هم این ارور رو میده:

Error happened when generating Download Link.
Please try again or Contact administrator.
(Status read failed: Connection reset by peer at /usr/lib/perl5/site_perl/5.8.8/Net/HTTP/Methods.pm line 269. )

Headache
02-21-2012, 06:01 PM
يه مقدار دندون رو جيگر بذاريد (حداكثر 24 ساعت) بعد ميتونيد از رو اپلودباز دانلود كنيد

Chandler Bing
02-26-2012, 12:11 AM
اپیزود 10 فصل 10 خدا بود، مردم از خنده:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:

http://picoup.ir/images/30633428059607529209.jpg
http://picoup.ir/images/06166070565729587289.jpghttp://picoup.ir/images/55099741276365538274.jpg
http://picoup.ir/images/04585084021044016793.jpghttp://picoup.ir/images/75000961522076590008.jpg
http://picoup.ir/images/51222940385758302010.jpg

NOjAN
02-26-2012, 12:19 AM
من تازه فصل پنج رو تموم کردم . به نظرم فصل پنج فـــــوق العاده بود !!! خیلی خندیدم خداییش . :Smiley14: این قضیه ی رابطه ی مونیکا و چندلر که همه چیز رو مخفی نگه داشته بودن باحال بود . چندلر چپ و راست فیبی و ریچل رو هم بوس می کرد و می گفت یه مقدار Culture دارم میارم توی گروه :Smiley14:

این تیکه هم توی فصل شش خیلی باحاله :

http://picoup.ir/images/96063530653755585171.jpg

بعدش از نمای بیرون ساختمون یه صدای دلنگ میاد و جویی می گه :

See ? Now let's try one without the helmet.
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

amayana
02-28-2012, 09:55 PM
نوژان جان کیفیت فصلهای 4 تا 10 زیاد تعریفی نیست.
بهتر نداره؟480p.msD چطوره؟
خیلی ضد حاله.فصل 4 آخرین قسمتهاشو دارم دانلود میکنم بعد الآن یکی رو نگاه کردم ببینم چجوریه که خیلی کیفیتش پایینه.
نمیخواین مثل سه فصل اول بقیه ی فصلها رو هم بذارید؟
سه فصل اول خیلی خوبه...دستت درد نکنه....بقیه رو هم یکاری بکن دیگه
ممنون

NOjAN
02-28-2012, 09:59 PM
نوژان جان کیفیت فصلهای 4 تا 10 زیاد تعریفی نیست.
بهتر نداره؟480p.msD چطوره؟
خیلی ضد حاله.فصل 4 آخرین قسمتهاشو دارم دانلود میکنم بعد الآن یکی رو نگاه کردم ببینم چجوریه که خیلی کیفیتش پایینه.
نمیخواین مثل سه فصل اول بقیه ی فصلها رو هم بذارید؟
سه فصل اول خیلی خوبه...دستت درد نکنه....بقیه رو هم یکاری بکن دیگه
ممنون

اینجا بچه ها فصل 4 و 5 رو با کیفیت msD.480p گذاشتن . ولی زیرنویس هماهنگ نداره .

Friends (http://www.tvworld.info/forum90.html)

Bill The Butcher
02-29-2012, 10:52 AM
يادش به خير...دو سه سالي ميشه نديدم اين سريالو.بايد دوباره شروع كنم به ديدن....بدون شك بهترين سريال تاريخه :Smiley35:

Chandler Bing
03-05-2012, 07:07 PM
تموم شد :Smiley24::Smiley116::Smiley48::Smiley5::Smiley95: :Smiley107::Smiley96::Smiley18::Smiley8::Smiley43: :Smiley44:

میخوام برم خودکشی کنم اینجوری :Smiley103:

نمیدونم جاشو با چی پر کنم:Smiley108:

مثل این اشنایی با مادر چرت نبود که یه فصل خوب باشه یه فصل بد، همه ی فصل هاش مثل همدیگه خوبو عالی بود، بهترین سریالی هست که دیدم

می خوام دو مردو نصفی یا جویی یا مدرن فمیلی رو ببینم شاید تونستن یه کم، فقط یه کم دردمو تسکین بدن:Smiley96:

bakuryu
03-12-2012, 12:05 AM
جسارتا هنوز کیفیت 720 فصل 4 نیومده ؟

amayana
03-18-2012, 09:47 PM
سلام نوژان جان
یه چندوقت نشد بیام ادامه ی سریال رو دانلود کنم.
4تای اول رو دانلودیدم ... واسه بقیه فصلها بالاترین کیفیت با زیرنویس هماهنگ همون لینکهای این تاپیکن؟
دانلود سریال دوستان , فصل چهارم تا دهم , + پروژه ی دانلود تی وی وُرلد + (http://www.tvworld.info/thread869.html)

قصد ادامه ی پروژه رو با کیفیت فصلهای 1تا3 رو ندارین دیگه؟

ممنون

slimshady
03-18-2012, 11:31 PM
ای جوجه ها تازه یه دور دیدین فرندز؟:Smiley14:
بزرگ میشین
من بعد از 5 یا 6 بار الان دارم از آخر به اول میبینم برام آرزوی موفقیت کنین:Smiley36:

NOjAN
03-18-2012, 11:42 PM
سلام نوژان جان
یه چندوقت نشد بیام ادامه ی سریال رو دانلود کنم.
4تای اول رو دانلودیدم ... واسه بقیه فصلها بالاترین کیفیت با زیرنویس هماهنگ همون لینکهای این تاپیکن؟
دانلود سریال دوستان , فصل چهارم تا دهم , + پروژه ی دانلود تی وی وُرلد + (http://www.tvworld.info/thread869.html)

قصد ادامه ی پروژه رو با کیفیت فصلهای 1تا3 رو ندارین دیگه؟

ممنون

سلام . متاسفانه امکانش نیست . چون کیفیت خوب تا فصل 7 اومده ولی حجمش خیلی بالاست . و جدا از اون دیگه وقت نمی کنم مثل فصل اول تا سوم زیرنویس هماهنگ کنم . :Smiley17:

amayana
03-29-2012, 10:54 PM
نوژان جان بازم که از این پیامها میده:

(Can't connect to s31.uploadbaz.com:80 (Connection timed out) LWP::Protocol::http::Socket: connect: Connection timed out at /usr/lib/perl5/site_perl/5.8.8/LWP/Protocol/http.pm line 51. )

فصل 6 از این تاپیک:

NOjAN
03-29-2012, 11:02 PM
نوژان جان بازم که از این پیامها میده:

(Can't connect to s31.uploadbaz.com:80 (Connection timed out) LWP::Protocol::http::Socket: connect: Connection timed out at /usr/lib/perl5/site_perl/5.8.8/LWP/Protocol/http.pm line 51. )

فصل 6 از این تاپیک:

این دیگه اشکال از آپلودبازه و باید صبر کنین تا رفع بشه.

Headache
04-08-2012, 06:42 PM
ای جوجه ها تازه یه دور دیدین فرندز؟:Smiley14:
بزرگ میشین
من بعد از 5 یا 6 بار الان دارم از آخر به اول میبینم برام آرزوی موفقیت کنین:Smiley36:
الان يه پا خروس شدي برا خودت ها!
من 2 دفعه پشت بند هم ديدم... منتظرم افسردگي چيزي بگيرم و به همون بهونه برم برا بار سوم :Smiley69:

snowgirl
04-08-2012, 08:56 PM
واقعا بیشتر از یک بار نگاه کردین؟؟؟
من خودم عاشق این سریالم ولی وقتی تموم شد فراموشش کردم.سریال مگه کمه که یکیو چندبار نگاه کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AR!@N
04-08-2012, 09:10 PM
من خودم عاشق این سریالم ولی وقتی تموم شد فراموشش کردم.سریال مگه کمه که یکیو چندبار نگاه کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سریال به این خفنی کمه خب :Smiley36::Smiley13:

javad48
04-08-2012, 09:16 PM
سریال به این خفنی کمه خب :Smiley36::Smiley13:

تایید شد 100%:Smiley17::Smiley35:

pooya
04-08-2012, 09:18 PM

من 10 فصلشو الان دقیقا 3 سالی میشه رو هاردم دارم ، هر وقت دلم میگیره یا بی کارم و نمیدونم چه کار کنم میشن چند قسمت میبینم ، 100 بار هم ببینی باز هم جالبه:Smiley35::Smiley35:

snowgirl
04-08-2012, 09:32 PM
من 10 فصلشو الان دقیقا 3 سالی میشه رو هاردم دارم ، هر وقت دلم میگیره یا بی کارم و نمیدونم چه کار کنم میشن چند قسمت میبینم ، 100 بار هم ببینی باز هم جالبه:Smiley35::Smiley35:

این قابل درکه ولی اینکه دوباره از اول ماجراهای راس وریچل و دنبال کنی و از فصل اول شروع کنی به نگاه کردن اعصاب فولادی می خواد"We were on a break":Smiley10:

hosein_b
04-08-2012, 10:07 PM
منم هر موقع حوصله هیچی ندارم friends میبینم
به صورت کلی الان دارم دور سوم رو میبینم
ولی به صورت پراکنده خیلی زیاد قسمتا رو دیدم

AR!@N
04-08-2012, 10:21 PM
شاید من اینجوریم کلا فیلم یا سریال خفن باشه 100 بار میبینم یا حتی کتاب Lord OF the rings و Harry potter رو انقدر خوندم کلمه اول صفحه رو می بینم تا اخرشو از حفظ می گم :Smiley35:

NOjAN
04-08-2012, 10:39 PM
با پویا در مورد جا آوردن حال موافقم :Smiley35: منم جدا هروقت حالم گرفته ـست می شینم فرندز می بینم . الان برای اولین بار تمومش کردم ولی مطمینم حالا حالاها می بینمش ..

Chandler Bing
04-08-2012, 11:06 PM
عاطفه هم یه جوریایی راست میگه اینکه، دوباره 10 فصل رو دیدن خیلی سخته ولی این که برای سر حال اوردن نگاه کنی بدجور پایه ام

وقتی ناراحتم بودم همیشه میشتم پای فرندز

ولی سریال زیاده که بشینی ببینی، من فعلا برنامه برای دیدن دوباره فرندز ندارم.

اون دوستی هم که درباره ارباب حلقه ها و هری پاتر گفت، منم خوردمشون:Smiley69:

HaaMeeD
04-08-2012, 11:13 PM
یا شماها خیلی انرژی دارید یا من بی حوصله شدم :d
همین الان تقریبا 100 گیگ فیلم و سریال ندیده دارم تو هاردم اصلا حوصله دیدنشون رو ندارم چه برسه به تکراری دیدن :d

farzan981
04-08-2012, 11:28 PM
ادم باید حداقل سه بار ببینه
برا من اینجوری بود که بار اول فقط میخندیدم
بار دوم این شش نفر رو درک میکردم
بار سوم هم هم زاد پنداری شدیدی با یکی از شخصیت ها داشتم و الان یه جورایی ناخود اگاه کار ها و رفتارم مثل اون شده

FarboƉ
04-08-2012, 11:50 PM
من این سریال رو 5 بار کامل دیدم
بماند چقدر قروقاطی دیدم
ولی دوستمون راست میگه
این قهر و آشتی های راس و ریچل واقعا اعصاب خورد میکنه
منفور ترین شخصیت هم واسه من ریچل ـه! خیلی لوس و پرروئه!
ولی خدایی حال میده
مثلا من نمیدونم چرا اصلا حال نمیکنم دوباره Modern Family یا How I Met Your Mother یا The Big Bang Theory یا Episodes رو دوباره ببینم ولی این خیلی حال میده!
من زبانم خوبه. اینو که میدیدم هم کاربرد So و هم کاربرد Just تو حرف زدنم خیلی زیاد سده بود!!! رفیقام سره Just مسخرم میکردن!!(این مخصوصا تو حرف زدن راس مشخصه!)(خودم نمیدونستم واسه اینه! یکی دیگه از دوستام که میدونست میبینم بهم گفت!)
یه جا خوندم تو فرهنگ آمریکایی ها استفاده از So به عنوان یه قید همه کاره بعد این سریال خیلی بیشتر شده!!
راستی با دوستان موافقم کتابا ی هری پاترم خوراک دوباره خونی بود!! دلتورا هم خوب بود!

Headache
04-09-2012, 12:37 AM
این قابل درکه ولی اینکه دوباره از اول ماجراهای راس وریچل و دنبال کنی و از فصل اول شروع کنی به نگاه کردن اعصاب فولادی می خواد"We were on a break":Smiley10:
داريم ديگه :Smiley35:
زبونم لال اگه رفتيم جهنم خدا كنه يكي از عذاباش اين باشه كه بشينيم پشت بند هم فرندز ببينيم!
من از ديدنش خسته نميشم. خصوصا بعضي اوقات گلچينش رو...

slimshady
06-11-2012, 12:48 PM
http://picoup.ir/images/04891067445408859547.jpg (http://picoup.ir/)
:Smiley19:
life sucks

NOjAN
06-11-2012, 12:55 PM
این لیسا کودرو از ایناییه که خیلی زود پیر می شه .. وگرنه سنی نداره ! الان دمی مور 1 سال از این بزرگتره :

http://picoup.ir/images/47939289797772803754.jpg

RezaAK
06-11-2012, 01:25 PM
نه آقا . شاید اهل جراحی نیست . و گرنه این "دمی مور" که الان پوست ماتحتش رو کشیده تا صورتش رسیده .
به قول بوکفسکی :
"پوست ماتحت دیرتر از همه جا پیر میشه .
مثلاً هنرپیشه های هالیوودی رو ببین . آخر عمری ، صورت و ماتحت شون یکی میشه " :Smiley36:

elibanoo
07-02-2012, 07:02 PM
من فکر میکنم تا حالا(که 3سالی میشه این سریال رو دارم) همه ی 10 فصلش رو 6 بار دیدم.هر وفت ناراحت باشم یا عصبانی یا خسته و یا حتی خوشحال،چند قسمت فرندز دوای درد منه.عاشق این سریالم.وقتی هم چند قسمتشو میبینم دیگه تا تهش باید ببینم.حتی وقتی در شهر دیگه ای کار میکردم و تنها زندگی میکردم اگه نیمه شب از خواب ترسناکی بیدار میشدم و خوابم نمیبرد،چند قسمت از فرندز رو میدیم و دوباره با آرامش میخوابیدم.شاید به فرندز معتادم:Smiley69:

3bastian
07-02-2012, 09:24 PM
آره منم اینگونه ام :Smiley35: تو گوشی ام ریختم کامل سریال رو ، بعد پیشرفته است و پلیر گوشی میتونه زیرنویس بخونه ، میزنم و با زیرنویس گوشی میبینم یـَک حالی میده :Smiley69:

Ehsan_keen
07-05-2012, 10:04 PM
فیلم خیلی خوبیه من تازه شروع کردم
من 4 قسمت دیدم واقعا مهشر بود و حالا اقتادم تو خطش و از صبح 15 قسمت دیدم :Smiley110:.یه سوالی داشتم اینهمه فرندز خور هست لطفا یکی معنی آهنگ اول فیلم رو بهم بگه .من که فقط اینو فهمیدم
I,ll be there for you
شما که من رو هم فرندز خور کردین:Smiley54:

pooya
07-06-2012, 05:45 AM
من 4 قسمت دیدم واقعا مهشر بود و حالا اقتادم تو خطش و از صبح 15 قسمت دیدم :Smiley110:.یه سوالی داشتم اینهمه فرندز خور هست لطفا یکی معنی آهنگ اول فیلم رو بهم بگه .من که فقط اینو فهمیدم
I,ll be there for you
شما که من رو هم فرندز خور کردین:Smiley54:

So no one told you life was gonna be this way
خب کسی بهت نگفته بود که زندگي قراره اينطوري پيش بره

Your job's a joke, you're broke, your love life's D.O.A
شغلت مسخره هست ، درمونده و سرخورده ای و زندگی عشقیت هر لحظه ممکنه تغییر کنه
(D.O.A=dead or alive ) یعنی زندگیت امکان داره خوب باشه یا امکان داره بد باشه

It's like you're always stuck in second gear
انگار اینکه همیشه تو دنده 2 گیر کردی ( یعنی جلوتر نمیری و پیشرفتی نمیکنی )

When it hasn't been your day, your week, your month, or even your year
وقتی که یه روز، یه هفته ، یه ماه , حتی یه سال اونجوری میخوای نیست

But I'll be there for you
اما من کنارت هستم
('Cause you're there for me too)
چون تو هم در کنارمی

اینم اصل آهنگ

http://www.uploadbaz.com/hcny72rpvmzf

اینم کلیپ soundtrack اولیه با همکاری بازیگرها سریال

Soundtrack.avi - 26.3 MB (http://www.rodfile.com/9hsu1mm06hx4/Soundtrack.avi.html)

Ehsan_keen
07-19-2012, 05:54 PM
من این سریال رو خیلی دوست دارم.تازه شروع کردم به دیدن و 2 فصلشو تموم کردم.ولی یه مشکل خیلی بزرگ که داره اینه که 3 قسمت اولش اصلا خنده دار نیست و بعد از قسمت سوم خیلی خندهدار و جذاب میشه.

night
08-05-2012, 10:48 PM
کسی منو درک می کنه ؟ این کرتنی کاکس چقدر رو عصابه نمی تونم حرکت دستاشو تحمل کنم . شخصیت عصبی و loser ای هم داره

elibanoo
08-07-2012, 07:22 PM
من که درکت نمیکنم:Smiley39:.نمیدونم قسمت چندمی..ولی شخصیت مانیکا رو خیلی دوست داشتم..فصل اول بازیش زیاد جالب نبود ولی توی فصل های بعد همین عصبی بودن و حساس بودن از مشخصه های اصلیشه...:Smiley69:

من این سریال رو خیلی دوست دارم.تازه شروع کردم به دیدن و 2 فصلشو تموم کردم.ولی یه مشکل خیلی بزرگ که داره اینه که 3 قسمت اولش اصلا خنده دار نیست و بعد از قسمت سوم خیلی خندهدار و جذاب میشه.

میدونستم به جمع ما میپیوندی..خوش آمدی:Smiley35:

Amir2009t
08-08-2012, 03:02 AM
شخصیت های این سریال رو به اندازه دوستان نزدیک خودم دوست دارم! تو چند سال گذشته هم کل سریال رو 2 بار دیدم. هر وقت هم حالم گرفته میشه کافیه دو تا اپیزودشو ببینم تا دوباره شارژ روحی بشم:Smiley35:

pooya
08-26-2012, 03:06 PM
http://picoup.ir/images/30147703929132840525.jpg

Severus Snape
08-26-2012, 04:14 PM
عکس ایراد داره . جای روزیتا تغییر کرده و زاویه ش با استیوی بهم خورده ! :Smiley36:

twilight
08-26-2012, 04:48 PM
عکس ایراد داره . جای روزیتا تغییر کرده و زاویه ش با استیوی بهم خورده ! :Smiley36:
آره جاش دقیق نیست اما کار گرافیکیه قشنگیه :دی
مثلا میز آشپزخونه مونیکا بیشتر بسمت داخل آشپزخونه بود...
ولی جای اون چارپایه سبزـه که مونیکا بهش حساس بود دقیق رعایت شده :دی

babak1
08-26-2012, 11:57 PM
آره جاش دقیق نیست اما کار گرافیکیه قشنگیه :دی
مثلا میز آشپزخونه مونیکا بیشتر بسمت داخل آشپزخونه بود...
ولی جای اون چارپایه سبزـه که مونیکا بهش حساس بود دقیق رعایت شده :دی

اين نقشه هاا رو كي از سازمان نقشه برداري دزديده گذاشته تو سايت :Smiley36::Smiley39:

بابا اي ول
يعني شما ها اينقدر دقيق اين سريال رو ديديد :Smiley41::Smiley17:
كه مي دونيد میز آشپزخونه مونیکا بیشتر بسمت كدوم طرف بوده :Smiley66:
حتما مي دونيد راچل هم بيشتر تو كدوم كاناپه لم ميداده ؟ :Smiley1:

reza8198
08-27-2012, 02:43 AM
خیلی باحاله کاره هر کی هست دمش گرم

reza8198
08-28-2012, 03:27 PM
دوستان این حرکت دستو تو همه سریال های امریکایی انجام میدن من معنی شو خیلی خوب نمی دونم فقط معلوم بود ریچل و جویی هم خوب نمیدونن http://image.freeweq.com/pic/0be0edcb00cc.jpg

یه حرکتی هم راس و چندلر اون قسمتی که گاندولف قرار بود بیاد انجام میدادن (این حرکتو پرینس بواتنگ هر وقت گل میزد با روبینیو انجام می داد) انگشتاشونو بهم میزدند .اینم اگه معنی خاصی داره بگین بدونیم

NOjAN
08-28-2012, 03:46 PM
به این حرکت Air Quote یا نقل قول تو هوا می گن.. وقتی می خوان روی یه واژه تاکید کنن و خالی بندی بودنش و یا مسخره بودنش رو نشون بدن از این حرکت استفاده می کنن و معمولا توی بیان هم تاکید بیشتری روی اون کلمه می زارن..
اشتباه جویی هم این بود که تمام کلمات جدی و درست حسابی رو هم air Quote می کرد..
انگشت ها رو در واقع به شکل " در میارن..

یه حرکتی هم راس و چندلر اون قسمتی که گاندولف قرار بود بیاد انجام میدادن (این حرکتو پرینس بواتنگ هر وقت گل میزد با روبینیو انجام می داد) انگشتاشونو بهم میزدند .اینم اگه معنی خاصی داره بگین بدونیم
اینو بگین کدوم قسمته . من درست خاطرم نیست.

reza8198
08-28-2012, 05:31 PM
ممنون نوژن جان بخاطر این وهمچنین قضیه Yoko که قبلا گفته بودی
اون یکی هم تو فصل 4 قسمت9 بود اینم یه عکس ازش(البته انگشتاشون تکون می خوره)http://image.clubos.net/pic/771fc6f0f4b1.jpg

NOjAN
08-28-2012, 05:58 PM
ممنون نوژن جان بخاطر این وهمچنین قضیه Yoko که قبلا گفته بودی
اون یکی هم تو فصل 4 قسمت9 بود اینم یه عکس ازش(البته انگشتاشون تکون می خوره)http://image.clubos.net/pic/771fc6f0f4b1.jpg
این حرکت اختصاصی جویی و چندلره.. فکر نمی کنم معنی خاصی داشته باشه . یه چیزی تو مایه های "بزن قدش" :Smiley35:

amayana
09-12-2012, 08:39 PM
سلام همه ی دوستانِ دوستانی(:Smiley36: خودمم نمیدونم یعنی چی.. گفتم دورهم باشیم:Smiley35: )
من داشتم توی IMDb میچرخیدم که دوتا از چیزایی که به چشمم خورد اینا بودن:
Friends Final Thoughts
Friends: The Stuff You've Never Seen
اینا چی هستن؟
اگه قابل دسترس هست لینکی چیزی واسم بفرستین که دارم دیوونه میشم(آخه دلم میخواد ببینم اینا چیه؟!؟!؟!؟!؟!؟)

NOjAN
09-12-2012, 08:43 PM
سلام همه ی دوستانِ دوستانی(:Smiley36: خودمم نمیدونم یعنی چی.. گفتم دورهم باشیم:Smiley35: )
من داشتم توی IMDb میچرخیدم که دوتا از چیزایی که به چشمم خورد اینا بودن:
Friends Final Thoughts
Friends: The Stuff You've Never Seen
اینا چی هستن؟
اگه قابل دسترس هست لینکی چیزی واسم بفرستین که دارم دیوونه میشم(آخه دلم میخواد ببینم اینا چیه؟!؟!؟!؟!؟!؟)

اگر پشت صحنه هایی که قبلا گذاشتیم رو دانلود کردین تو هموناست.

amayana
10-25-2012, 09:27 PM
بچه های فرندز خور،
این هفته ی برنامه ی تخته گاز بی بی سی فارسی،گویا جویی (:Smiley36:) مهمون برنامه بوه.
کسی میتونه لینک دانلودش رو گیر بیاره؟
اگه تونستین حتما بذارین هاااااا:Smiley69:

Chandler Bing
10-26-2012, 01:04 AM
میدونم قسمت دوم فصل 18 امه. چیز خاصی توش نداره، اما اگه میخوای به خاطر 5 دقیقه صحبت
یه برنامه ی 1 ساعته با 200 مگ حجم دانلود کنی خود دانی.
اینجا هم لینک هاش خرابه تو قسمت درخواست لینک سریال بگید تا بچه ها براتون بذارن
http://tvworld.info/thread3624.html

amayana
10-30-2012, 08:50 PM
من اون قسمت مربوط به مت له بلانک رو ضبط کردم میذارم اگه کسی دوست داشت دانلود کنه:
حجمش 42 مگه و زمانش هم تقریبا 10 دقیقه
top gear-matt leblanc.mpg (http://www.mediafire.com/?pxg4eecmqg6gdwc)

bleu2u4u
12-04-2012, 02:08 PM
دوستان من تازه شروع کردم این نسخه بلوری رو دانلود کردن تا بشینم با کیفیت ببینمش
الان موندم با کدوم زیرنویس ببینم
بهترین زیرنویس هر فصل رو کی زده؟

azadehm
02-25-2013, 12:48 AM
زمان رای گیری محبوب ترین شخصیت سریالی شروع به تماشای سریال friends کردم واین چندهفته که اوضاع روحی مناسبی ندارم وحسابی درگیروافسرده ام تنهازمانی که حالم بهتره وقتای کوتاه 20 دقیقه ای تماشای friends ولذت بردن ازشخصیتای اونه.ممنونم که باعث آشنایی من واونا شدین.:Smiley30:

yasharhi
04-10-2013, 05:53 PM
چند بار تا حالا فرندز رو دیدید ؟

9353980174
04-19-2013, 11:35 PM
تاپیک نمیزنم، ولی چون جالب بود براتون ترجمه کردم تا بخونید
منبعش هم آی ام دی بی هستش

نقش ریچل به کورتنی کاکس پیشنهاد داده شده بود، اما بعد از آنکه کورتنی نمایشنامه را خواند، خواهان بازی در نقش مونیکا شد.

در اصل نقش چندلر بینگ به جان کرایر، بازیگر نقش آلن هارپر در سریال Two and a Half Men پیشنهاد شده بود.

بروس ویلیس و متیو پری با هم شرط بندی کرده و پس از برنده شدن متیو پری، بروس ویلیس به صورت رایگان در 2 قسمت از این سریال به ایفای نقش میپردازد و هزینه ای دریافت نمیکند.

اولین دستمزد مت لبلانش قبل از بازی در این سریال 11 دلار بود که وقتی اعضای تیم بازیگری حقوق خود را دریافت کردند، کورتنی کاکس با اولین حقوقش یک ماشین نو خرید ولی مت لبلانش توانست یه وعده شام گرم برای خود تهیه کند.

در آخرین ماه های فیلمبرداری سریال دوستان، کورتنی کاکس حامله شده بود ولی چون این مساله در فیلم از پیش تعیین نشده بود، به وی لباسهای گشاد پوشاندند تا کسی متوجه تغییر سایز او نشود.

در اولین قسمتهای این سریال شماره واحد آپرتمانهای جویی و چندلر 4 و همچنین مونیکا و ریچل 5 بود که بعد از گذشت چند قسمت عوامل این سریال فهمیدند که چنین شماره هایی برای خانه هایی در طبقه بالا غیر ممکن است و شماره ها را به 19 و 20 تغییر دادند.

اسم کامل بازیگران: Rachel Karen Green - Phoebe Buffay - Joseph Francis Tribbiani Jr - Chandler Muriel Bing - Ross Eustace Geller - Monica E. Geller

در آغاز سریال شاهد رقص و شادی بازیگران دور یک فواره هستیم. این صحنه ها در پارکینگ کمپانی وارنر برادرز و در ساعت 4 صبح تهیه شده و آب فواره به وسیله پمپاژ آب گرم تغذیه میشد تا بازیگران سرما نخورند و همچنین هنوز آهنگ این سریال ساخته نشده بود و هیچکس آهنگ را نمیدانست و همه فقط میرقصیدند.

همه بازیگران اصلی دوستان حقوق یکسان دریافت میکردند و در طی این 10 فصل هیچکس حقوق بیشتر از دیگری دریافت نکرد و دستمزد آنها با قسمتی 22 هزار و 500 دلار شروع و با قسمتی 1 میلیون دلار تمام شد.

مبل نارنجی رنگ داخل کافه را از انباری کمپانی وارنر برادرز پیدا کردند و به آنجا آوردند.

الن دجنرس برای نقش فیبز بوفی انتخاب شده بود که او این نقش را قبول نکرد.

ترجمه و تکمیل از DΩℝΚ
اختصاصی TV.WORLD

shantia762
04-20-2013, 02:04 AM
در آغاز سریال شاهد رقص و شادی بازیگران دور یک فواره هستیم. این صحنه ها در پارکینگ کمپانی وارنر برادرز و در ساعت 4 صبح تهیه شده و آب فواره به وسیله پمپاژ آب گرم تغذیه میشد تا بازیگران سرما نخورند و همچنین هنوز آهنگ این سریال ساخته نشده بود و هیچکس آهنگ را نمیدانست و همه فقط میرقصیدند.

خیلی جالب بود
نشنیده بودم
ممنون :Smiley17::Smiley17:

majid_4553
04-20-2013, 02:07 AM
جالب بود مرسی.

تاپیک نمیزنم، ولی چون جالب بود براتون ترجمه کردم تا بخونید
منبعش هم آی ام دی بی هستش

در آخرین ماه های فیلمبرداری سریال دوستان، کورتنی کاکس حامله شده بود ولی چون این مساله در فیلم از پیش تعیین نشده بود، به وی لباسهای گشاد پوشاندند تا کسی متوجه تغییر سایز او نشود.

البته خیلی خوب کار کرده بودن اما خب بازهم مشخص بود. البت من دنبالش نکردم اما خب مشخص بود چاق شده بود.

yasharhi
04-29-2013, 05:54 AM
حتما می دونید که در سریال فرندز کلی تبلیغات وجود داره ولی بصورت بسیار ماهرانه ای در سریال نشون داده میشه که ببیننده تقریبا متوجه این تبلیغ ها نمی شه . من خودم با وجود اینکه سومین بارمه میبینم تازه متوجه تبلیغهای جدید شدم . شما تا حالا متوجه تبلیغ چه محصولاتی در فرندز شدید ؟

تبلیغهایی که من الان یادم میاد :
تبلیغ پورشه
تبلیغ بلومینگ دیل
تبلیغ پاتری بورن
تبلیغ ضد ایرانی ( قطع دست )
تبلیغ پلی bo-y

sam09ft
04-29-2013, 10:32 AM
فکر نمیکنم دیگه اینا تبلیغ به حساب بیاد
اگه اینطوری حساب کنی خیلی زیاده

samuell
04-29-2013, 12:41 PM
من هم بلومینگ دیلز رو خوب یادمه با اون پاکت های معروفش : Big brown bag

yasharhi
04-29-2013, 03:07 PM
فکر نمیکنم دیگه اینا تبلیغ به حساب بیاد
اگه اینطوری حساب کنی خیلی زیاده

باید چند بار سریال رو دید تا متوجه تبلیغ شد من هم دفعه اول اصلا متوجه نشده بودم ذیشب که قسمت پاتری بارن رو میدیدم ( همون قسمتی که میز از پاتری بارن میگیرن و به فیبی میگن دست دومه ) حداقل 15 بار کلمه پاتری بارن رو تکرار کردن

FarboƉ
04-29-2013, 10:30 PM
این چیزی که شما میگی راجع به پورش و ... میدونی مصداق داخلیش چیه؟

تصور کن توی یه سریال یا فیلم داخلی شخصیت مورد نظر بگه "میخوام برم پراید بگیرم". به نظر شما این تبلیغ سایپا محسوب میشه؟

دیگه پورش و ... که برند های مرسومیند و خیلی محاله به تهیه کننده های یه سریال پول بدند تا با آوردن اسمشون براشون تبلیغ کنند.

mahan birabt
05-02-2013, 11:33 PM
دوستان یک سری پشت صحنه و قسمت های اضافی از این سریال دارم ولی زیر نویس نداره
1-از کجا زیرنویساشو گیر بیارم؟
2-واسه سریال های دیگه پشت صحنه و... از کدوم تایپیک دانلود کنم؟مرسی

Neal Caffrey
05-03-2013, 04:27 AM
تبلیغهایی که من الان یادم میاد :
تبلیغ پورشه
تبلیغ بلومینگ دیل
تبلیغ پاتری بورن
تبلیغ ضد ایرانی ( قطع دست )
تبلیغ پلی bo-y
پورشه و پلی boy که نیازی به تبلیغ ندارن اونم از این طریق.
بلومینگ دیل، پاتری بارن، رالف لورن و ... باز یه چیزی.
قضیه قطع دستم بحث تبلیغ مطرح نیست، چهره ایه که از ما تو دنیا نشون میدن، حالا اینکه ما خودمونو همیشه میزنیم به کوچه علی چپ بحثش جداست.

Neal Caffrey
05-03-2013, 08:24 AM
ولی من فکر میکنم آهنگ درحال پخش بوده موقع رقصشون، نشون به اون نشون که تنها کسیکه آهنگُ حفظه جنیفر آنیستون ـه، به ثانیه 30 پخش تیتراژ قسمتهای اول مراجعه کنین مشخصه که داره میگه:

for you... i

alitannaz
06-08-2013, 12:41 AM
ریال خوبیه فقط خیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییلی کشش دادن:Smiley10::Smiley10::Smiley10:am I right?

FarboƉ
06-08-2013, 12:47 AM
am I right?

No.

تک تک قسمتاش برنامه داره، هر قسمتم بهتر از قبلیه.

9353980174
06-08-2013, 12:47 AM
ولی من فکر میکنم آهنگ درحال پخش بوده موقع رقصشون، نشون به اون نشون که تنها کسیکه آهنگُ حفظه جنیفر آنیستون ـه، به ثانیه 30 پخش تیتراژ قسمتهای اول مراجعه کنین مشخصه که داره میگه:

for you... i
لول
تا به حال از این جنبه توجه نکرده بودی که lyrics با music مباحثشون کمی جداس :))
اون موقع هنوز گروه ☺ (اسمشون یادم نیست) متن آهنک مورد نظر رو با صدای خودشون نخونده بودن چون هنوز آهنگ مناسب با اون اشعار ساخته نشده بود
اون مطالبی که نوشتم از آی ام دی بی ترجمه کردم