PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود اول

Chandler Bing
04-02-2012, 11:05 AM
http://picoup.ir/images/61026821314063131173.jpg

The North Remembers
تاریخ پخش : چهاردهم فروردین

خلاصه داستان این قسمت :

در "کینگز لندینگ" سگ پادشاه در روز نام گذاری جفری یک جنگجوی دیگر را برای تفریح پادشاه از بین میبرد....

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt1971833/)

.:dl-topic:. (http://www.www.tvworld.info/thread11525.html#post37091).:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread11433.html)

FarboƉ
04-02-2012, 01:03 PM
اپیزود رو همین امروز دیدم
ریتم اول لپیزور خیلی خیلی کنده
من چون یه جوری چیده بودم که برای بار دوم که تو عید سیزن 1 رو میبینم اپیزود آخر بیافته 13 به در خیلی خورد تو ذوقم.
اون جوری که اپیزود آخر تموم شد اصلا با اول این اپیزود قابل مقایسه نیست
یه جورایی از ریتم میافته تا وسطاش
تا وسطاش میخواستم بهش 5 رو بدم ولی ...(نمیخوام اسپویل بکنم)
تا این که آخرش ریتمش برمیگرده و خیلی خوب میشه
کلا اپیزود خوبی بود
من که بهش 7 رو میدم

HAMID13
04-02-2012, 01:18 PM
جون عزیزاتون تا دیدین تعریف نکنین بزارین آخر شب همه با هم راجع بهش بحرفیم
دمتون گرم

snowgirl
04-02-2012, 05:04 PM
عالی بود.این فصل شروع فوق العاده ای داشت.نمی دونم از کدوم صحنه اش حرف بزنم همش هیجان انگیز بود به خصوص اون قسمت که بچه هارومی کشتن.حروم زاده های شاه قبلی بودن فکر کنم:Smiley10: نه؟

کینگ 10
04-02-2012, 05:46 PM
خیلی قشنگ شده دمشون گرم

Chandler Bing
04-02-2012, 08:25 PM
عالی بود شروع این فصل، حرف های راب دیوونه کننده بود، خیلی حال کردم با اون سکانسی که با جیمی لنیستر حرف میزد.

فکر کنم رنلی با راب متحد شه شرایط اتحاد هم این باه که رنلی جنوب رو بگیره و راب شمال

اره عاطفه داشتن بچه های نا مشروع رابرت رو میکشتن، اون پسره که کلاه خود گاو داشت باید نقش مهمی داشته باشه.

این فصل دوم کتابه که سحر خانوم ترجمه کرده و خیلی هم خوب این کارو کرده. پیشنهادم اینه که هر هفته با پخش هر اپیزود کتاب هم بخونید.

http://s1.picofile.com/file/7319601505/2_A_Clash_of_Kings.pdf.html

من از بازی فرمانده ورمونت هم خیلی خوشم میاد با جان اسنو زوج خوبی میشن

جفری هم رو مخه نا فرم ها!!!!

دست نوژن هم بابت زیرنویس با کیفیت اش درد نکنه، هنوز هیچ کسه دیگه زیرنویس رو ریلیز نکرده، دمت گرم

این نقشه ی بارانداز شاه ببینید خوبه.

http://nymeria.persiangig.com/maps/kingsland.jpg

من با اطمینان کامل 10 دادم. اگه به این ده ندیم به چی بدیم؟

vampires
04-02-2012, 08:53 PM
عالی بود شروع این فصل، حرف های راب دیوونه کننده بود، خیلی حال کردم با اون سکانسی که با جیمی لنیستر حرف میزد.

منم با دوست عزیز موافقم ! این قسمت از سریال عالی بود.

امیدوارم هر چه زودتر جفری از سریال محو بشه ! :Smiley7:

از کلیسی هم خوشم اومده !

منم امتیاز 9 میدم !

از نوژن هم به خاطر زیرنویس تشکر میکنم !

FarboƉ
04-02-2012, 11:14 PM
یه سوال دارم از دوستان شما اگه به این اپیزود 10 میدین پس به اپیزود آخره فصل قبل چند میدین؟؟
(من خیلی وقته میام اینجا ولی میخوام از این به بعد فعالیتم بکنم!!)

NOjAN
04-02-2012, 11:18 PM
یه سوال دارم از دوستان شما اگه به این اپیزود 10 میدین پس به اپیزود آخره فصل قبل چند میدین؟؟
(من خیلی وقته میام اینجا ولی میخوام از این به بعد فعالیتم بکنم!!)

راستش من به اون هم 10 می دم . شاید خیلیا اپیزودهایی که پر از اتفاق و درگیری باشه رو بپسندن ولی من از این اپیزود هم به خاطر دیالوگ های خیلی خیلی قویش لذت بردم . حالا مفصل نظرم رو می گم در موردش :Smiley35:

FarboƉ
04-02-2012, 11:22 PM
دیالوگا خیلی قوی بودن مخصوصا صحبت راب با جیمی
ولی اینو قبول داری که سریال از اون ریتمش میوفته تا وسطای اپیزود؟؟

HAMID13
04-02-2012, 11:48 PM
با درود به دوستانم
من عااااااشق این سریالم
nojanعزیزم بابت ترجمه ممنونیم
راب استارک ترکوووووووونده چه دیالوگایی داشت چقد عالی کار کرد دمش گرم گرگاشونم که دیگه بزرگ شدن دایرولفا از ولف های معمولی غولترن
دنریس هم که مثه همیشه عالی بود این سری جالبیش این بود ستاره دنباله دارو نشون میدادن و میرفتن تو فضاهای مختلف از شمال به جنوب...یا نشون دادن تصویر شهر ها از بالا ازین حرکتشونم خوشم اومد
جافری دوست دارم سرشو از تنش جدا کنن بعضی چزای دیگشم از بدنش جدا کنن خیلی خوب میشه
کلا پس از مدت ها انتظار بهم چسبید
دیالوگ برتر از نظر من صحبت راب با جیمی لنیستر بود

NOjAN
04-02-2012, 11:48 PM
دیالوگا خیلی قوی بودن مخصوصا صحبت راب با جیمی
ولی اینو قبول داری که سریال از اون ریتمش میوفته تا وسطای اپیزود؟؟

به نظر من نیاز بود که از این ور وستروس به اونور وستروس بریم و شخصیتها رو مرور کنیم . چون هرچی نباشه از فصل قبل 9 ماه می گذره و وضعیت کاراکترها باید یه مروری بشه . من که پسندیدم.

Chandler Bing
04-03-2012, 12:49 AM
گرگاشونم که دیگه بزرگ شدن دایرولفا از ولف های معمولی غولترن

اره عجب غولی شده دایر ولف راب اسم اش فکر کنم summer wind بود یا یه چیزی که سامر داشت توش.

در رابطه با ریتم سریال هم این اپیزود ریتم یک نواخت خوبی داشت حتما نباید که درگیزی باشه تو هر اپیزود.

همین مرور شخصیت ها و تغییر لوکیشن ها خیلی خوب بود.

یه چیزی هم که کسی اشاره نکرد سکانسی بود که برن در نقش لرد وینترفال ظاهر شد. خیلی حرف های خوبی زد مثل همون که گفت مگه شما به پدرم سوگند نخوردید وادامه اش...

farzan981
04-03-2012, 01:21 AM
سلام
اول اینکه گرگ راب grey wind هست
گرگ برن هم summer هست
این فصل هم احتمالا باید از قسمت 3 و 4 به بعد همش جنگ باشه و لشکر کشی 3 تا چهار تا نبرد رو باید نمایش بدند تا مثل کتاب بشه
دنریس هم بیچاره دلم براش میسوزه خیلی سختی میبینه این فصل
یه شهری هم میره زن هاش یه جور باحالی لباس میپوشند نمیدونم تو سریال هم همینجوری باشه یا نه :Smiley36:
اگه سوالی هم داشتید بپرسید تا کتاب سوم:Smiley35:

HaaMeeD
04-03-2012, 01:36 AM
دوروز گذشته رو وقت گذاشتم يه بار ديگه سريال رو از اول ببينم تا چيزي از دستم در نرفته باشه براي اين فصل
پشت بند قسمت دهم ديدن قسمت جديدخيلي بهم چسبيد
اون تيكه ايمپ به خواهرش كه تعجب نميكنم اگه پدرمون تو رو باعث شرمساريش بدونه
پاسخ قوي برن به لرد شمال
صحبت راب و جيمي لنيستر كه خيلي جالب بود و قدم زدن گرگش (پدر سوخته چه گنده شده) كنار قفس جيمي و ترس جيمي
از قسمت هاي مورد علاقم تي اين قسمت بود
و اين كه خوشم اومد حرومزادگي جفري گريبانگير مادرش هم شد
مطمئنم اين جنايتي كه راه انداخت براش گرون تموم ميشه

يه نكته اي هم كه نظرم رو جلب كرد كفش پاشنه دار كاليسي بود

http://picoup.ir/images/67843865853880730398.jpg
نوژن عزيز بابت سرعت عمل و ترجمه خوبت ممنون

sinaDVD
04-03-2012, 01:46 AM
آقا :
1- این تایرون کوتوله عجب بازی میکنه لعنتی!!!!:Smiley10:
2- عجب چک خور ملسی داره این جافری! :Smiley14:
در کل شروع خوبی بود ! کیف نمودیم!!!!!!:Smiley20:

pooya
04-03-2012, 02:26 AM
این سریال شاهکاره ولی کلا دو تا ایراد داره یکی اینکه شخصیت ها یه مقدار زیادن و یکی دیگه موقعیت جغرافیایی افراد و محل ها دقیقا مشخص نیست من خودم به شخصه تو فصل یک یه جاهایی سردرگم میشدم از این ها که بگذریم شروع خیلی خوبی داشت به نظر من امتیاز 9.5 منصفانه بود ولی تو این سیستم امتیاز دهی چون اعداد رند هستن یادم رفت 9 دادم یا 10 .
از نکات زیبا سریال میتونیم به بازیه جفری اشاره کنیم که رو اعصاب همه است چه شروع سریال چه اونجایی که با مادرش جر و بحث میکنه و میگه "پادشاه درخواست نمیکنه ، دستور میده" یا میگه "این ادعا نیست ، تخت پادشاهی ماله منه" در آخر هم بعد از سیلی خوردن میگه " کاری که کردی مجازاتش اعدامه " اون موقع هست که مادرش فهمید چه گندی زده و در کل نقش یه شاه نوجوون و احمق رو خیلی خوب بازی میکنه .
ثبات سخصیت استینیس هم خیلی زیباست و روی حرفش ثابت واستاده و اصلا سازشکار نیست و حتی موقع نوشتن نامه برای خطاب کردن برادرش گفت" واژه برادر مورد علاقه رو خط بزنن و گفت نه من اون رو دوست داشتم و نه اون منو دوست داشت " و درمورد جیمی میگه " این مرد هر چی که هست هنوز یه شوالیه هست و واژه سر رو به اول اسمش اضافه کن" و آخرش هم میگه الان موقع انتخابه و دیگه کسی نمی تونه بی اطلاعی رو بهونه کنه . از ثابت بودن موضع اش خوشم اومد . "جفری ، رنلی ، راب استارک همه دزدن ، یا زانو میزنن یا نابودشون میکنم."
جمله های راب هم برای خودشون به تنهایی یه سریال بودن . از جمله زیبا کاتلین هم نمیشه ازش گذشت که گفت " الان هر گوشه یه پادشاه داریم"
و در آخر جمله بلیش به سرسی که میگه : اطلاعات قدرت میاره و سرسی جواب میده : قدرت ، قدرته.
در کل عالی بود

farzan981
04-03-2012, 02:44 AM
وقتی کتاب رو بخونید هر فصل از زبان یه شخصیته اینجوری کم کم باهاشون اشنا میشید و زیاد بودنشون تازه جالب ترش میکنه
برای درک موقعیت ها هم از نقشه استفاده کنید
http://gameofthrones.net/images/Westeros_Maps/Map_Westeros_Political.gif
http://nymeria.persiangig.com/maps/kingsland.jpg

HAMID13
04-03-2012, 03:14 AM
دوست داشتم پست هارو ریپای کنم ولی یکم زیاد بودن
ممنون از دوستمون بابت ایننکه اسم دایر ولف هارو گفتند
دوست عزیزم که ی مقدار بخاطر زیاد بودن شخصیت سردرگم میشن باید بگم من اویل فصل1 این مشکل رو داشتم اما انقدر با عشق و علاقه تک تک لغات رو میخوندم که دیگه تو ذهنم حک شدن
از همه ی عزیزانی که ترجمه ی کتاب رو که سحر جان زحمتشو کشیده و خوندن تقاضا دارم هیچ جایی از سریال رو لو ندن چون واقعا بمن ضد حال میخوره
nojan عزیزم بازم بابت ترجمت ممنونم

Chandler Bing
04-03-2012, 09:27 AM
با حرفت موافقم پویا! استنیس خیلی شخصیت مقتدر(نمیدونم همچین شخصیتی رو چی میگم) و شرافتمنده و حق هم داره

تخت پادشاهی ماله استنیسه و هر کس دیگه ی که داره طلب پادشاهی میکنه ادعاش دروغینه.

استنیس هم جوری که تو کتاب تصویر شده با سریال فرق میکنه، من تو ذهنم یکی مثل سر باریستن سلمی (فرمانده گارد سلطنتی قبل از اینکه جفری بیرونش کنه) بود

http://picoup.ir/images/39194335379899909528.jpg

ولی قضیه راب فرق میکنه، راب میخواد شمال رو ماله خودش کنه تا به قول خودش دیگه زیر یوغ جنوبی ها نباشند.

farzan981
04-03-2012, 03:40 PM
به نظرم من راب استنیس دنریس همشون حق دارند پادشاهی رو داشته باشند
اول اینکه جد راب پادشاه های شمال بودند و ایگان با اژدها هاش که میاد اون ها تسلیم میکنه و اون ها تاج شاهی رو کنار میذارند و در عوض قدرت خودشون تو شمال و دارایی هاشون رو حفظ میکنند
دنیرس که هم که دیگه معلومه چرا
استنیس هم چون برادر بزرگ تر هست و باراتیون ها با کشتن پادشاه دیوانه(که البته اونم با سم دیوونش کردند) پادشاهی رو بدست گرفتند اینجا فقط رنلی و جافری حرفشون کاملا ناحق هست

m a h d i
04-03-2012, 05:15 PM
به این میگن سریال
درود به hbo
:Smiley30:

YellowJimbo
04-03-2012, 09:12 PM
قسمت اول عالـــــــــــی بود و عالی هم تموم شد، نمی دونم چجوری تا قسمت بعد صبر کنم، لعنت به این Creator هاش :Smiley36:

FarboƉ
04-03-2012, 10:04 PM
تا اینجا که من خوندم کتابو خیلی دلم به حال استنیس سوخت
خیلی شخصیت جالبی داره
رنلی هم جالبه
تو کتاب نخوندم ولی به نظرم 50 50 هستش که با راب متحد شه که اگه بشن جنگ تمومه
توی کتاب خیلی استنیس ضعیفه اگه بخواد اینجوری لشکرکشی کنه کارش تمومه
این گریجوی رو هم من بهش شک دارم(به پسرش نه ولی به خودش چرا)

HAMID13
04-03-2012, 11:20 PM
داداش میشه انقد کتاب کتاب نکنی؟
ما خودمون هم ترجمشو داریم بخوایم میریم میخونیم واسه چی هی حرف از کتاب میزنی؟میخوای داستان رو تعریف کنی که چی؟بگی میدونی؟کتابشو داری؟آفرین الان همه فهمیدیم
از مدیریت محترم میخوام عزیزانی که تمایل به تعریف سریال دارن ی تاپیک جداگونه واسشون وا کنن بعضی از عزیزان برن تعریف کنن اونایی هم که دوست دارن برن بخونن
ی سال صبر نکردم که شما بیای هی کتابو بخونیو تعریفش کنی
اومدیم اینجا دور هم بشینیم اپیزود به اپیزود جلو بریم حال کنیم و یماهیو خوشحال دور هم بگذرونیم
ممنون میشم خوشی مارو خراب نکنن
اگه لحنم بد بود عذر میخوام(من هی میخوام پست بچه ها رو بخونم یهو مثلا میبینیم حرف از کتابو اینا وسطه دیگه رغبت نمیکنم)
ممنون میشم دیگه حرف از اینده و کتابو اینا وسط نباشه

FarboƉ
04-04-2012, 12:10 AM
داداش میشه انقد کتاب کتاب نکنی؟
ما خودمون هم ترجمشو داریم بخوایم میریم میخونیم واسه چی هی حرف از کتاب میزنی؟میخوای داستان رو تعریف کنی که چی؟بگی میدونی؟کتابشو داری؟آفرین الان همه فهمیدیم
از مدیریت محترم میخوام عزیزانی که تمایل به تعریف سریال دارن ی تاپیک جداگونه واسشون وا کنن بعضی از عزیزان برن تعریف کنن اونایی هم که دوست دارن برن بخونن
ی سال صبر نکردم که شما بیای هی کتابو بخونیو تعریفش کنی
اومدیم اینجا دور هم بشینیم اپیزود به اپیزود جلو بریم حال کنیم و یماهیو خوشحال دور هم بگذرونیم
ممنون میشم خوشی مارو خراب نکنن
اگه لحنم بد بود عذر میخوام(من هی میخوام پست بچه ها رو بخونم یهو مثلا میبینیم حرف از کتابو اینا وسطه دیگه رغبت نمیکنم)
ممنون میشم دیگه حرف از اینده و کتابو اینا وسط نباشه
شما الان چیز اضافه بر این اپیزود دیدی؟
من خودم 50 صفحه بیشتر نخوندم و واسه شما هم پست نزدم
شما که هنوز نمیفهمی من چیا گفتم چرا حرف اضافه میزنی؟ چیزی اسپویل شده؟؟
دارم که دارم تورو سننه؟ دوست داری نخون
من خودمم دارم با سریال جلو میرم
هرچی دوست داری میگی آخرش میگی لحنم بد بود؟
من اینجا تازه فعالیتمو شروع کردم دوست ندارم درگیری پیش بیاد ...
شما برو سریالتو ببین حال کن و خوش بگذرون
به سلامت

FarboƉ
04-04-2012, 12:40 AM
اصلا دوست ندارم توهین کنم چون میخوام اینجا فعالیت بکنم
حیف ...
قضاوت بر عهده ی مدیریت محترم
من اگه چیزی اسپویل کردم یا اضافه بر سازمان گفتم به من اخطار بدن
بازم میگم حیف میخوام فعالیت کنم...

HAMID13
04-04-2012, 12:53 AM
من کاری به مدیریت محترم ندارم
ی چیزیه بین منو تو؟اوکی؟میخوام همینجا باهم حلش کنیم(بهترین دوستی از دل بدترین درگیریها میان بیرون مخصوصا واسه اقایون:دی اگه حال داشتی ی جک بعدا برات تعریف میکنم که فرق طرز برخورد بعد دعوا بین خانم ها و اقایون چیه)
بگذریم
داداش گلم نفس من عزیز دلم شاید باور نکنی ولی من ی سال کامل صبر کردم درحالیکه صفحه به صفحه فصل به فصل ترجمه های سحر جان رو دان میکردم ولی حتی ی صفحه ام ازشش رو نخوندم
وقتی میام اینجا میبینم تاپیکش چیه؟بحث اپیزودیک درسته؟حالا ماها میایم بر اسا تخیلاتمون اینده رو هم پیش بینی میکنیم میگیم شاید اینطوری شه مثل انتخاب شاه وستروس
وقتی کسی میاد میگه کتاب....من دیگه ادامشو نمیخونم چرا؟چون میترسم ی جای کار لو بره و اگه لو بره دیگه سریال جذابیتی واسه من نداره
من میگم حرف کتاب و ....اینارو نیاریم اگه میخوایم بیاریم بریم تو تاپیک مربوطش اینجا جاش نیست(هرچیز جای هر نکته مکانی دارد)
ما اگه هرچیزی تو جای خودش قرار بدیم هیچ مشکلی پیش نمیاد
دوست دارم امیدوارم منو ببخشی
همینجا از همه عذر میخوام اگه لحنم بد بود ولی خووب عصبی میشم میشم دیگه
شرمنده

NOjAN
04-04-2012, 01:01 AM
هادی عزیز پست یکی مونده به آخر شما رو حذف کردم . اگر بحث رو محترمانه و منطقی جلو ببرین ممنونتون می شم.
هرچند شما هم ناحق نمی گین ولی Soul River عزیز هم مستقیما قصد اسپویل کردن نداشتن.

تو این تاپیک هم فقط بحث در مورد اپیزود اول.

farzan981
04-04-2012, 02:51 AM
این قدر بحث نداره دیگه خدارو شکر تمام فروم ها یه چیزی دارند به نام اسپویل که مطالب اسپویل رو درونش قرار میدیم
یکی مثل من تازه دوست داره بدونه چی میشه در اینده و اصلا براش مهم نیست میخونه یکی هم دوست نداره نمیخونه
به عنوان مثال :Smiley36:
رنلی میمیره و به جافری سم میدند میمیره البته نه تو این سیزن:Smiley36:

Chandler Bing
04-04-2012, 03:02 AM
بابا این اسپویلر هم بده، ادم بدجور کرم اش می گیره که بازش کنه، من خوندم:Smiley36::Smiley104:

راست میگی حالا؟

farzan981
04-04-2012, 03:54 AM
خوب نخونید دیگه کنترل کنید خودتون رو :Smiley35:
همش هم راست بود:Smiley36:

mehrzadds
04-04-2012, 03:28 PM
دیالوگا خیلی قوی بودن

Patriot
04-06-2012, 02:29 PM
خیلی زیبا بود این قسمت. توضیحات در مورد صحنه ها و دیالوگ ها رو دوستان دادند.

اما من 9 دادم. این سریال انتظاراتمون رو بالا برده. این قسمت در مقابل بقیه سریال ها خیلی سر تر اما در مقایسه با بعضی قسمت های فصل قبل ضعیف تر بود.

alweam
04-06-2012, 02:46 PM
با سلام وتشکر وخسته نباشید
واقعا زیرنویس اپیزود اول رو که از تی وی ورلد دانلود کردم کارش حرف نداشته
من از چندین سایت معتبر که کراشون تو فیلم وسریال بود سر زدو ولی واقعا خیلی اختلاف هست هم ازنظر ترجمه هم زمانبدنی
خیلی خیلی ممنون
اینم بگن که 10 کمتر بی انصافیه کلا سریال کم نظیریه

Moh3eN
04-06-2012, 04:10 PM
منم بالاخره دیدم و از تو کف بیرون اومدم :Smiley36:.

تقریبا همه ی سکانس های عالی رو دوستان گفتن . از صحبت راب با جیمی . نامه نگاری استنیس و دیالوگ هاش . صحبتای تیریون با سرسی و البته صحبتای جافری با سرسی. میخوام ببینم اگه جافری بفهمه چیزایی که در مورد رابطه ی مادرش با جیمی میگن راست هست چیکار میکنه ....
دیالوگ بیلیش به سرسی هم که گفت دانش،قدرت میاره و عکس العمل سرسی هم جالب بود . سکانس خیلی قشنگی بود .

علاوه بر صحنه هایی که گفته شد، اون سکانسی که اون پیرمرده رفت که با خوردن شرابِ مسموم بهمراه زنِ همراه استنیس بکشتش هم سوال برانگیز بود. وقتی پیرمرده افتاد و مرد من گفتم زنه دیگه نمیخوره . اما خورد و هیچ چیزیش هم نشد :Smiley10:. انگار بعد از اژدها، پای جادوگرها هم باز شد به سریال ! .
من یادم نمیاد....این زنه همسرِ استنیس بود یا مشاور و همراهش ؟

http://picoup.ir/images/55004875713454077967.jpg

در کل خیلی خوب بود و من که از دیدن این قسمت لذت بردم . البته بهمراه زیرنویسِ نوژن عزیز...:Smiley30: ۹ دادم به این قسمت :Smiley35:.

rezarbn
04-06-2012, 04:17 PM
این قسمت خیلی قشنگ بود از اون لحظه ای که مادر جفری زد تو گوشش و جوابی که جفری داد خیلی خوشم اومد

farzan981
04-06-2012, 04:35 PM
منم بالاخره دیدم و از تو کف بیرون اومدم :Smiley36:.

تقریبا همه ی سکانس های عالی رو دوستان گفتن . از صحبت راب با جیمی . نامه نگاری استنیس و دیالوگ هاش . صحبتای تیریون با سرسی و البته صحبتای جافری با سرسی. میخوام ببینم اگه جافری بفهمه چیزایی که در مورد رابطه ی مادرش با جیمی میگن راست هست چیکار میکنه ....
دیالوگ بیلیش به سرسی هم که گفت دانش،قدرت میاره و عکس العمل سرسی هم جالب بود . سکانس خیلی قشنگی بود .

علاوه بر صحنه هایی که گفته شد، اون سکانسی که اون پیرمرده رفت که با خوردن شرابِ مسموم بهمراه زنِ همراه استنیس بکشتش هم سوال برانگیز بود. وقتی پیرمرده افتاد و مرد من گفتم زنه دیگه نمیخوره . اما خورد و هیچ چیزیش هم نشد :Smiley10:. انگار بعد از اژدها، پای جادوگرها هم باز شد به سریال ! .
من یادم نمیاد....این زنه همسرِ استنیس بود یا مشاور و همراهش ؟

http://picoup.ir/images/55004875713454077967.jpg

در کل خیلی خوب بود و من که از دیدن این قسمت لذت بردم . البته بهمراه زیرنویسِ نوژن عزیز...:Smiley30: ۹ دادم به این قسمت :Smiley35:.

این زنه کلا یه موجود عجیبه به خدای روشنایی اعتقاد داره زنه استنیس هم رفیقش هست و به خدای این یارو ایمان اورده برا همین استنیس هم اون خدا چند صورته قبلی رو ول میکنه میاد به سمت خدا این
بازم میگم خیلی عجیبه بعدا یه چیز هایی ازش میبینید خفنج:Smiley36:

اون پیرمرده هم یکی از استادان بود که در درگون استون خدمت میکرد و خیلی پیر بود و به هر حال میمرد این زنه رو میخواست بکشه با یه سم خیلی قوی که خودشم مجبور بود بخوره ولی زنه نمیمیره به خاطر قدرتش
این هم شوالیه پیاز بود که بعدا میگند چرا پیاز:Smiley36:
http://i.lv3.hbo.com/assets/images/series/game-of-thrones/home/120209-ep14-davos-horse-450.jpg

NOjAN
04-06-2012, 06:38 PM
چندتا صحنه و دیالوگ بود که خیلی خوشم اومد این قسمت .

یکی صحبت های سرسی و تیریون اولای اپیزود بود :

http://picoup.ir/images/61321884829945236365.jpg
شاید برات عجیب باشه که بچه ای باشی که پدر رو ناامید می کنه..

خیلی جالب بود این حرف تیریون ..
بعدیش دیدن برن بعد از یکسال بود.. بزرگ شده و خیلی با مزه شده

http://picoup.ir/images/00125343652943404551.jpg

این مشاور افسونگر استنیس رو که می شناسین ؟!؟

http://picoup.ir/images/76640004266099099207.jpg

ایشون همون یهودی ِ افسونگر توی فیلم Black book هستن :Smiley36: .. که شاید همتون دیده باشین :

http://picoup.ir/images/77967211108157976152.jpg

صحبت های استنیس موقع نوشتن نامه هم خیلی عالی بود ... به نظرم شخصیت خیلی قوی و محکمی داره !!

http://picoup.ir/images/85451839997851143808.jpg

آخریش هم حرکتی بود که سرسی به بیلیش زد .. نشون داد برای چی نشان خانوادگیشون شیره !!

http://picoup.ir/images/71988309500502482529.jpg

به نظرم شروع خیلی خیلی خوبی بود و انتظار دیگه ای از قسمت اول نداشتم . 9 می دم به این قسمت . :Smiley35:

idin
05-12-2012, 12:31 AM
منم بازی :Smiley36:

دایالاگ ها عالی بود و حرفای قشنگی زده شد تو این قسمت
خیلی از راب خوشم اومده و حرفاش با جیمی لنیستر واقعا یکی از بهترین قسمت های سریال بود

......

شاید برات عجیب باشه که بچه ای باشی که پدر رو ناامید می کنه..

فوق العاده بود این حرف ... خیلی حال کردم باهاش وقتی اینو گفت

در کل خیلی خوب شروع شد فصل دوم
من 9 میدم

Ehsan_keen
07-18-2012, 02:30 PM
من همین حالا دیدمش از صحنه ای که تیریون با سرسی حرف میزنه خوشم اومد و اونجایی که بیلیش رو میخواستن بکشن.
با اینکه بیلیش ند استارک رو به تله انداخت نمیدونم یه جورایی ازش خوشم میاد.
در کل اون طور که انتظار داشتم فصل دوم شروع شه شروع نشد.حیف که نظر سنجی بسته است.اگه من بودم امتیاز 6 رو میدادم.
حالا میرم قسمت دومش رو ببینم.امیدوارم بهتر از این باشه.

Dark Angel
01-24-2014, 03:00 AM
این قسمت خیلی خوب بود ...
مخصوصا اون تیکه ای که راب با جیمی حرف میزد ...
کاشکی هر چی زودتر جفری یه بالایی سرش بیاد چقدر بدم میاد ازش!
دلم برای این دختر ند هم خیلی میسوزه اسمشو هر چی فکر می کنم یادم نمیاد ..
من9 میدم

OBRIN MARTEL
12-17-2016, 09:26 PM
( بعد از 4 سال دارم تاپیک آپ می کنم :Smiley14: )

این جافری هم زیادی داره پررو میشه ها ! :Smiley106:

اپیزود خوبی بود و کشتن حرامزاده های رابرت در حالی که گندری زنده موند معلوم می کنه که گندری حتما نقش مهمی در آینده داره