PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث پیرامون مسابقه ی The X Factor | فصل اول

Moh3eN
12-13-2011, 01:14 AM
http://picoup.ir/images/88556156740011079817.jpg

حدود دو هفته مونده تا پایانِ فصل اولِ این مسابقه و مشخص شدنِ برنده ی نهایی و بدلیل دیر ایجاد شدن این تاپیک نتونستیم که از ابتدای پخش، در مورد این برنامه بحث و گفتگو داشته باشیم . اما فرصت رو غنیمت میشمریم و برای همین دو هفته ی پایانی هم که شده این تاپیک رو ایجاد میکنم .
اگر نظر و صحبتی در مورد کل فصل اول دارید میتونید توی این تاپیک مطرح کنید .
ضمنا حتما و حتما نظراتتون در مورد اپیزودهای پخش شده، نفراتی که حذف شدن یا به مرحله ی بعد رفتن و کلا هر چیزی که جذابیت اپیزود رو برای کسی که هنوز تماشاش نکرده پایین میبره رو توی اسپویلر قرار بدید .

http://picoup.ir/images/92255692291313504004.jpg (http://www.tvworld.info/thread1207.html)

http://picoup.ir/images/21237836993493477663.jpg (http://www.tvworld.info/thread1351.html)

Moh3eN
12-13-2011, 11:21 PM
خب...از بچه های سایت کی این برنامه رو دنبال میکنه ؟!!

من که تا حدودی دو دِل بودم سر اینکه ببینم این برنامه رو یا نه !. اما از همون ابتدای اودیشن که شروع شد گرفت منو و تا آخرِش رو یه سره دیدم . واقعا برنامه ی جذابیه .
خوبیشم اینه که دیالوگای اونچنان سختی نداره و به کار ماها هم میاد :Smiley36:.

Batlaghi
12-13-2011, 11:45 PM
منم واقعا جذب کرد این برنامه خیلی خوب شروع شد اوایل باهاش بیشتر حال می کردم بعد کع با برنامه رابطه برقرار کردم و بعضیهاشون شدن خواننده محبوب برام با حذف شدنشون خیلی ضد حال میخوردم دیشبم این قسمت اخریه رو دیدم که دیگه چهارتا شدن .اون زجه و گریه هایی که اون دختره میکرد اصلا حالمو خراب کرد خیلی براش ناراحت شدم واقعا حیف شدش دلم براش سوخت

NOjAN
12-14-2011, 12:28 AM
من کلا از قسمت های تست اولیه (Audition) هر برنامه ای خوشم میاد :Smiley35: ... و X Factor هم که واقعا جذّاب بود قسمتهای اولش ..

از شرکت کننده های خب از Josh خیلی خوشم اومد.. از Drew خوشم اومد .. ولی بیشتر از همه با این Jeremy Pagan حال کردم :

http://picoup.ir/images/86110361990721205347.jpg

به نظرم فوق العاده می خوند :Smiley24:

از کسایی که بالا اومدن هم از Drew خوشم میاد :

http://picoup.ir/images/52070822235086952565.jpg

که

به نظرم حقّش نبود حذف بشه ... این مارکوس کنتی طلسم این برنامه شده ... همرو داره حذف می کنه. Drew به نظرم مثل فرشته زیبا می خوند

چیزی که برام جالب بود دیدن ِ خونه ی داورا (به خصوص خونه ی سایمون کاول توی پاریس) بود .. که از یه طرف باعث می شد قند تو دل آدم آب بشه و از طرف دیگه نفرت آدم رو از نظام سرمایه داری بیشتر می کرد.
از دیگر جذّابیتهای دیگه ی این برنامه برای من بانو Nicole Scherzinger هستن که واقعا لذت دیدن برنامه رو دو چندان کردن :Smiley35:

http://thetalentzone.co.uk/images/uk/x2010/nicole01.JPG

ولی راستش رو بخواین این قسمت آخر که مردم هووو کردنش کلی خندیدم و دلم خنک شد .. یه مقدار برای داور بودن زیادی احساساتیه .

نمی دونم اطلاع دارین یا نه ولی Cheryl Cole که قسمت اول حضور داشت رو فورا پیچوندنش !! چون متوجه شدن مناسب XFactorUS نیست ! اینجوری که شنیدم سایمون کاول صراحتا اعلام کرده که نیکول هم قراره برای فصل بعد پیچونده بشه :Smiley36: .. برای جفتشون از عبارات (Got Axe و Get Axe) استفاده شده بود .

از کسایی که باقی موندن هم که صد در صد طرفدار :

کریس رنه هستم :Smiley41: هر وقت اون آهنگ Young Hommy What u Trippin on ــش رو گوش می کنم دیوونه می شم . معلومه این بشر استعداد داره .. به احتمال 90% هم برنده می شه.
دو قسمت پیش هم که آهنگ Let it be از بیتل ها رو خوند و بعد وصلش کرد به آهنگ خودش فوق العاده بود
در کل امیدوارم این ببره .. حقشه.

Moh3eN
12-14-2011, 10:26 PM
اون زجه و گریه هایی که اون دختره میکرد اصلا حالمو خراب کرد خیلی براش ناراحت شدم واقعا حیف شدش دلم براش سوخت
ولی من
خوشحال شدم که مارکوس موند. سه بار رفت تو bottom ولی جون سالم به در برد. من خوشم میاد ازش ولی این هفته دیگه مطمئنم کارش تمومه.
البته ریچل هم خیلی دوست داشتنی بود ولی من دوست داشتم مارکوس بمونه که موند. برام هم جالب بود که مردم بیشتر بش رای داده بودن. وقتی که نیکول هنگ کرد و رفتن تو دِدلاک من گفتم معلومه دیگه ریچل بیشتر رای آورده ولی...

من کلا از قسمت های تست اولیه (Audition) هر برنامه ای خوشم میاد :Smiley35: ... و X Factor هم که واقعا جذّاب بود قسمتهای اولش ..
از شرکت کننده های خب از Josh خیلی خوشم اومد.. از Drew خوشم اومد .. ولی بیشتر از همه با این Jeremy Pagan حال کردم :انصافا اودیشنِ ایکس فکتور کجا و اودیشنِ آیدل کجا !!! ایکس فکتور فوق العادس خدایی. حضور تماشاچیا، واکنش هاشون، تدوین و مونتاژ فوق العاده ... من ایکس فکتور رو تو اودیشن خیلی بیشتر پسندیدم :Smiley35:.
نوژن این Jeremy Pagan تو کدوم اپیزودِ اودیشن اومد؟ چهرش رو یادم هست اما صداش رو نه ...:Smiley43:

از کسایی که بالا اومدن هم از Drew خوشم میاد که

به نظرم حقّش نبود حذف بشه ... این مارکوس کنتی طلسم این برنامه شده ... همرو داره حذف می کنه. Drew به نظرم مثل فرشته زیبا می خوند
صدای خیلی دوست داشتنی داشت ولی من میگم سایمون هم
تو حذف شدنش خیلی مقصر بود (که خودِ سایمون هم گفت اینو). همش آهنگای آروم و یکنواخت . اصلا تنوعی نداشت آهنگایی که میخوند .:Smiley104:

چیزی که برام جالب بود دیدن ِ خونه ی داورا (به خصوص خونه ی سایمون کاول توی پاریس) بود .. که از یه طرف باعث می شد قند تو دل آدم آب بشه و از طرف دیگه نفرت آدم رو از نظام سرمایه داری بیشتر می کرد.
از دیگر جذّابیتهای دیگه ی این برنامه برای من بانو Nicole Scherzinger هستن که واقعا لذت دیدن برنامه رو دو چندان کردن :Smiley35:
ولی راستش رو بخواین این قسمت آخر که مردم هووو کردنش کلی خندیدم و دلم خنک شد .. یه مقدار برای داور بودن زیادی احساساتیه .من که عاشقِ خونه ی نیکول بودم . لعنتی چه فضایی پشتِ خونش داشت . مثلا توی اپیزود هشت، آهنگی که جاش میخونه رو ببینید. آهنگ ملایم با صدای قشنگِ این طرف و فیلمبرداری و قاب بندی محشری که از مناظر پشت نشون میداد . من که عشق کردم ...

از کسایی که باقی موندن هم که صد در صد طرفدار :

کریس رنه هستم :Smiley41: هر وقت اون آهنگ Young Hommy What u Trippin on ــش رو گوش می کنم دیوونه می شم . معلومه این بشر استعداد داره .. به احتمال 90% هم برنده می شه.
دو قسمت پیش هم که آهنگ Let it be از بیتل ها رو خوند و بعد وصلش کرد به آهنگ خودش فوق العاده بود
در کل امیدوارم این ببره .. حقشه.

ایول:Smiley122:. منم دقیقا طرفدارِ این بابام . خیلی دوسش دارم و امیدوارم که همین برنده بشه . احتمال خیلی زیاد هم میشه .

NOjAN
12-14-2011, 10:38 PM
http://picoup.ir/images/86110361990721205347.jpg

Jeremy Pagan - جرمی پیگان - تو قسمت دوم دقیقه ی 36 می خونه.. که می گه .. من یه مرد با صدای سوپرانو (رنج صدای زیر) هستم و یه جورایی زیر می خونم .. وقتی هم که تحریر می ده به صداش , سایمون چشماش چهارتا می شه :Smiley14:

تو همون قسمت به نظرم بهترین اجرای ملنی اومارو رو دیدیم . که آهنگ Listen از بیانسه رو اجرا کرد . فوق العاده دوست دارم اون اجرا رو ...

Batlaghi
12-15-2011, 12:00 AM
اره اون ملونی که از بیانسه خوند فوق العاده بود حرف نداشت

ولی دوست دارم کریس رنه برنده بشه

درو هم خیلی حیف شد

جاش صداش عالیه ازش بعد کریس خیلی خوشم میاد

بعد به نظرمن تو تاپیک بحث درباره سریالی گذاشتن تو اسپویلر معنی نداره

Moh3eN
12-15-2011, 12:27 AM
بعد به نظرمن تو تاپیک بحث درباره سریالی گذاشتن تو اسپویلر معنی نداره
معنی که داره حامد جان:Smiley36:. توی اینجور تاپیک ها هم بحثای عمومی میشه و هم بحث سر مسائل جزئی. مسئله اینه که همه امکان اینکه برنامه ی موردعلاقشون رو بروز پیگیری کنن ندارن و طبیعتا بحثای مهم و جزئی در مورد اتفاقایی که توی قسمتایی که هنوز ندیدن، میتونه لذت و هیجان دیدنِ برنامه رو براشون کاهش بده. پس بنظرم اسپویلر در مورد مسائل جزئی و مهم(مثل اتفاقات غیرمنتظره ای که میفته،اعلام نتایج و...) لازمه .
--------------------------------------------------------
اما تو اودیشن...
من از اجرای سه نفر تو اودیشن واقعا لذت بردم . اولیش که ملانی بود. واقعا فوق العاده خوند آهنگ بیانسه رو. فوق العاده :Smiley35: .
بعدی کریس رنه بود و بعد از اونم اجرای آسترو . اجرای آسترو هم منو کف بر کرد :Smiley19:.

Batlaghi
12-15-2011, 01:27 AM
اره استر خوب بود ولی یک قسمت خیلی بی لدبی کرد همونجا فاتحه خودشو خوند

کریسم که من از روز اول که دیدمش به امین گفتم این اوله

NOjAN
12-15-2011, 03:41 PM
ضمنا داوری هم که قراره جایگزین نیکول کنن برای فصل بعد ایشوه :

http://picoup.ir/images/65689552240677801480.jpg

مثل اینکه از داورهای نسخه ی UK این برنامه هستش و سایمون خیلی قبولش داره.

ولی من کلا از لهجه ی بریتیش خوشم نمی یاد :Smiley36: همین استیو جونز و سایمون هم از سرمون زیادن..

Moh3eN
12-15-2011, 11:17 PM
نوژن یعنی قضیه ی جدیه واقعا ؟!!!:Smiley10:. اینا شایعه ـس ؟ حدسو گمانه ؟ یا اخبار موثقه ؟

من که تیم داوری فعلی رو خیلی دوست دارم . تک تکشون رو . بنظرم وجود سایمون رک، ال.ای کمی احساساتی و بعضی وقتا رک و خیلی بی رحم با نیکول احساساتی که توی تصمیم گیریاش بعضی وقتا هنگ میکنه و پائولا عبدل ترکیب خیلی خوب و جذابی ساخته . امیدوارم شایعه باشه این خبر و نیکول برای فصل یعد هم باشه .
نظرتون در مورد تیمِ داوری چیه شما ؟
---------------------------

راستی تا اونجا که یادمه دو تا اجرای زنده مونده تا معرفی برنده . یعنی رو حساب این هفته دو نفر حذف میشن دیگه ؟ درسته ؟ یا فینال سه نفرس ؟:Smiley36:

.

Johnny Cash
12-15-2011, 11:35 PM
ضمنا داوری هم که قراره جایگزین نیکول کنن برای فصل بعد ایشوه :

http://picoup.ir/images/65689552240677801480.jpg

مثل اینکه از داورهای نسخه ی UK این برنامه هستش و سایمون خیلی قبولش داره.

ولی من کلا از لهجه ی بریتیش خوشم نمی یاد :Smiley36: همین استیو جونز و سایمون هم از سرمون زیادن..

چــه خوب شــد عوضش کـــردن از همون اول ازش مــتنفر بــودم ، شــریل کــول بــه اون خوبــی رو عوض کــردن !:Smiley15:
ولــی برای مــن فرق نمــی کنه چــون دیگــه فصل دیگشو نگــاه نمـــی کنم ارزش دیدن نــداره ! :Smiley19:
همچــنان منتظر American Idol 11 ...:Smiley36:

NOjAN
12-15-2011, 11:50 PM
چــه خوب شــد عوضش کـــردن از همون اول ازش مــتنفر بــودم ، شــریل کــول بــه اون خوبــی رو عوض کــردن !:Smiley15:
ولــی برای مــن فرق نمــی کنه چــون دیگــه فصل دیگشو نگــاه نمـــی کنم ارزش دیدن نــداره ! :Smiley19:
همچــنان منتظر American Idol 11 ...:Smiley36:

البته فعلا بحثش شده که عوضش کن . قطعی نیست .. هرچند منم مثل خودت طرفدار Idol هستم .. ولی در مورد XFactor هم بی انصافی می کنی :Smiley69: برنامه ی قشنگیه..

Moh3eN
12-16-2011, 10:33 PM
خب...فعلا اجراهای زنده رو دیدم و دنبال نتیجه نرفتم که بدونم کی مونده و کی حذف شده !
غیر از اجرای اولِ کریس از بقیه ی اجراها خوشم اومد . مخصوصا آهنگِ دومِ مارکوس که Careless Whisper رو خوند. خیلی حال کردم باش :Smiley35:. نمیدونم چرا سایمون انقدر بد گفت ازش.
سر اجرای آهنگِ هالالویای جاش، پائولا چه احساساتی شد. ال.ای رو ضایع کرد. چه حالیم میکرد نیکول .
استیو جونز هم تازه داره سرِ حال میاد و اجراش قشنگ میشه . چه گیری داده به ال.ای :Smiley14:.
دانلودِ این اعلام نتایج تموم شه، فردا ببینم کی رفته :Smiley19:.

NOjAN
12-16-2011, 11:06 PM
یکی از قویترین قسمتهای این برنامه طراحی پشت صحنه و نور پردازیه !! من تا بحال همچین چیزی ندیده بودم ... کولاک می کنن :Smiley10:

استیو جونز هم باحاله :Smiley35: یه قسمت (درست یادم نیست کدوم) توییت های بیننده ها رو می خوندن .. یکی نوشته بود که من مطمینم که ال.ای.رید برّاق کننده لب می زنه .. ال.ای خندید و گفت نه و .. این حرفا .. بعدش دوربین به اندازه ی یک ثانیه بیشتر رو صورت ال.ای موند و صحنه ی فوق العاده ای رو شاهد بودیم :Smiley14: ال.ای با زبونش لبش رو تمیز کرد :Smiley14:

استیو جونز هم موقع گرفتن نظر داورا گفت حالا ببینیم نظر آقای ماتیکی چیه :Smiley36: ال.ای هم برگشت گفت : Man ! you got to stop it
(بهتره تمومش کنی) :Smiley14:

Moh3eN
12-17-2011, 12:15 AM
استیو جونز هم باحاله :Smiley35: یه قسمت (درست یادم نیست کدوم) توییت های بیننده ها رو می خوندن .. یکی نوشته بود که من مطمینم که ال.ای.رید برّاق کننده لب می زنه .. ال.ای خندید و گفت نه و .. این حرفا .. بعدش دوربین به اندازه ی یک ثانیه بیشتر رو صورت ال.ای موند و صحنه ی فوق العاده ای رو شاهد بودیم :Smiley14: ال.ای با زبونش لبش رو تمیز کرد :Smiley14:
استیو جونز هم موقع گرفتن نظر داورا گفت حالا ببینیم نظر آقای ماتیکی چیه :Smiley36: ال.ای هم برگشت گفت : Man ! you got to stop it
(بهتره تمومش کنی) :Smiley14:
:Smiley14:آره .قسمت ۱۷ بود (Thanksgiving).
این قسمتم یکی در مورد فامیلی ال.ای توتیت زده بود که بجای l.a Reid باید بش بگیم L.a Rude (بی ادب). استیو جونز ازش پرسید نظرت چیه. بعد ال.ای تا اومد جواب بده استیو نذاشت حرف بزنه:Smiley14:. چه ذوقیم میکرد استیو:Smiley36:. بعد بازم کلید کرد بش. ال.ایم گفت خودتو تو دردسر انداختی :Smiley14:.

راستی فینالم که سه نفره شد . حیف شد اینجوری . اگه یه هفته دیگه ادامه داشت و قرار بود یه نفر دیگه از بین سه نفر باقیمونده حذف بشه و فینال دونفره بشه خیلی جذاب تر بود. اونجوری هم اصلا مشخص نبود بین این سه نفری که موندن کی حذف میشه و کدوم دو تا میرن فینال .

.

Moh3eN
12-21-2011, 10:26 PM
خب امشب اجرای فینال که یه اپیزود یک و نیم ساعته هست پخش میشه و گویا سایمون کاول برنامه های خوبی برای فینال تدارک دیده. مثل اجرای سلبریتی ها و گروهی معروف و البته جذاب ترین بخش یعنی اجرای دوئتِ یه خواننده ی مشهور با هر کدوم از سه فینالیست . البته اسامی این افراد اعلام نشده هنوز .

برای پس فردا هم که قسمت پایانی و اعلام برنده ی این فصل هست و اپیزودی ۲ ساعته رو خواهیم دید قراره ماریا کری، جاستین بیبر، لئونا لوییس، پیتبول و ... اجرا داشته باشن .
باید ببینیم اخر سر کی برنده ی این دوره میشه .
برای انتخاب برنده از بین ملانی، جاش و کریس هم میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید :

http://www.tvworld.info/thread1582.html

NOjAN
12-22-2011, 04:30 PM
رفقا 2 نکته رو بگم .. یکی اینکه اگر این شو رو دنبال می کنین زحمت بکشین و نظرتون رو توی این نظر سنجی تاثیر بدین :

http://www.tvworld.info/thread1582.html

و دوم اینکه اگر زودتر از ما اعلام نتایج رو نگاه کردین و خواستین اینجا در موردش بحث کنین .. صحبتتون رو داخل اسپویلر بزارین که ما هم از قسمت آخر لذّت ببریم :Smiley35:

Moh3eN
12-22-2011, 08:50 PM
WOOooow...این اجراهای فینال فوق العاده بود :Smiley10::Smiley35:.
دوئت های فوق العاده ی هر سه تاشون بود. واقعا فوق العاده بود. مخصوصا دوئتِ جاش با النیس که محشر بود .

http://picoup.ir/images/51403019167652376933.jpg

بعدم اجرای آهنگ دومشون که باید آهنگ اودیشن ـشون رو دوباره اجرا میکردن که ایده ی قشنگی بود. اول اجرای کریس و بعدم ملانی رو دوست داشتم. اما بنظرم جاش تو آهنگ دومش اشتباه کرد که خواست هم گیتار بزنه و هم بخونه. قشنگ خوند اما آهنگ قشنگی نبود. با همون موزیک از پیش ضبط شده اگه میخوند به مراتب قشنگ تر میشد اجراش. ریسک بزرگی کرد که به نظر من جواب نداد .

ببینیم امشب برنده کیه...:Smiley19:.

NOjAN
12-23-2011, 04:43 PM
من الان تونستم ببینم این قسمت رو .. خیلی خیلی قشنگ بود . ولی بر خلاف محسن از اجرای جاش کراجیک (خصوصا آهنگ دوم) بیشتر خوشم اومد .. چون شخصا زیاد طرفدار موسیقی و تنظیم شلوغ پلوغ نیستم . با این که هنوز کریس رو دوست دارم ولی نظرم یه مقدار برگشته به سمت جاش امروز ... در کل 90% احتمال می دیم که برنده یکی از پسرا باشه..

Moh3eN
12-23-2011, 07:02 PM
از اونجایی که این BoB لعنتی هنوز اپیزودِ اعلام نتایج رو انکود و ریلیز نکرده دیگه طاقت نیاوردم و رفتم تو ویکی و باید بگم که نتایج تا حدی برای من غیر منتظره بود :Smiley19:.
جدا از نتایج اجراهای خیلی قشنگی هم شده توی این قسمت. مثل فیفتی سنت و آسترو !!. پیتبول و مارکوس کنتی و .... که باید دید :Smiley35:.
همچنان در انتظار ریلیز باب هستیم ....:Smiley15:

Bill The Butcher
12-23-2011, 09:26 PM
chris نبرد :Smiley19:

Moh3eN
12-26-2011, 09:43 PM
:Smiley70:
بالاخره قسمت نهایی رو هم دیدم . محشر بودش ...:Smiley35:
از اون شروع دوست داشتنی و عالی با Top12 و بعدم که آهنگای کریسمس و البته ویدئوی بعدش از پیغام آشناهای فینالیست ها. حس فوق العاده ای داشت ویدئوها :Smiley116:.
مهمون ها هم اجراهای جالبی داشتن. جاستین بیبر و استیوی واندر :Smiley10:. جاستین چه حال اساسی داد به درو !. فکر کنم اون روز درو از ملانی هم خوشحال تر بود . خر کیف شده بود کاملا :Smiley36:. اجرای پیتبول و نی یو و مارکوس کنتی هم که عالی بود .
در مورد رتبه بندی نهایی هم... اگه منم میخواستم فقط بر اساس صدا رده بندی کنم دقیقا همین جوری بود رتبه ی فینالیست ها . اما من پیش خودم فکر میکردم زندگی شخصی و ... خیلی تو رای مردم تاثیر میزاره (چون برای خودم میزاره) و برا همین خیلی احتمال میدادم که کریس برنده ی نهایی باشه . برام جالب بود که انتخابای مردم بیشتر روی صدا بوده. البته درستشم همینه ها ولی من فکر میکردم مسائل جنبی تاثیر زیادی داشته باشه که نداشت . بدون شک ملانی کاملا مستحق این جایزه بود ...

در کل ما که حال کردیم و خوشحالم که از همین فصلِ یک ایکس فکتور رو دنبال کردم و منتظر فصل دو خواهم موند :Smiley69:.

NOjAN
12-26-2011, 09:54 PM
قسمت آخر خیلی قشنگ بود . این سایمون کاول ِ باهوش این برنامه رو خوب زمانبندی کرده!!! هرسال فینالش می افته به کریسمس . که همین باعث می شه خیلی خیلی قشنگ بشه فینال ِ مسابقه.
موقع اعلام جوایز هم خیلی باحال بود سایمون . :Smiley14: از زور خوشحالی داشت از صحنه پرت می شد بیرون.

NOjAN
12-28-2011, 09:57 PM
http://picoup.ir/images/96203043903125419070.jpg

معلوم شده که قرارداد ِ 5 میلیون دلاری ِ ملنی آمارو با دستمزد ِ 42 میلیون دلاری ِ سایمون کاول قابل مقایسه هم نیست !!
روزنامه ی گاردین چاپ لندن گزارش داد که داور اصلی و سازنده ی برنامه ی X Factor قراردادی 42 میلیون دلاری با شبکه ی فاکس برای برنامه ی X Factor داشته.
البته این مبلغ در ابتدا 49 میلیون دلار بوده که کاول در ازای 7 میلیون دلارش مالکیت کامل شرکت Syco Entertainment رو خرید . ( 50 درصد سهام داشت توش)

منبع : TvGuide (http://www.tvguide.com/News/Simon-Cowell-Getting-1041123.aspx)

Moh3eN
12-30-2011, 04:03 PM
واووو :Smiley10:. دمش گرم و نوش جونش. ما که حال برنامش رو بردیم :Smiley35:.

راستی الآن داشتم دوباره این مصاحبه ی ملانی که نوژن جان گذاشته رو میخوندم :

http://www.tvworld.info/thread1838.html

توش در موردِ موقعی که سایمون ملانی رو گذوشت کنار هم صحبت شده و ملانی گفته که سایمون اشتباه احمقانه ای کرده !.

میخواستم نظر شما رو هم توی این قضیه ی کنار گذوشتن ملانی و بعد برگردوندنش بدونم .
من که فکر میکردم بخاطر جذابیت برنامه این کار رو کردن. آخه از یه طرف هم برام عجیبه که کسی مثل سایمون مرتکب همچین اشتباهی بشه و بعدم با زیر بار رفتنِ اینکه اشتباه بزرگی کرده تجربه و اعتبار خودش رو زیر سوال ببره .
این قضیه خیلی برام عجیب بود. نظر شما چیه ؟

NOjAN
12-30-2011, 05:13 PM
محسن جان 100% بهت می گم که حرکتشون از پیش تعیین شده بود :Smiley69: چون اون دوتا دختری که حذف شدن همچین تحفه هایی نبودن که سایمون به ملانی ترجیحشون بده .. طبیعتا بری جذاب شدن برنامه این کارو کردن که کارشون هم گرفت :Smiley35:

Moh3eN
12-30-2011, 08:04 PM
چون اون دوتا دختری که حذف شدن همچین تحفه هایی نبودن که سایمون به ملانی ترجیحشون بده....
آی گفتی... مخصوصا اون تیا تالیور مزخرف که من نمیدونم سایمون از همون اودیشن چی تو لب و لوچه ی این بشر دید که انقدر پاش وایساد :Smiley36:.
بعد تو همون Judge House هم سایمون بعدِ یکی از اجراهای ملانی بود که ولو شد رو کاناپه ...:Smiley14: برا همین کنار گذوشتن ملانی واقعا شوک وارد کرد به همه :Smiley10:.
ولی منم موافقم که این قضیه برای جذابیت بیشتر برنامه بود.

Amin
12-30-2011, 09:38 PM
من یه چند باری یادم بود که این سایمون گفت آره ملانی فلانه و از این حرف ها...از همون اول هم میگفت...آخرش که اسم ملونی رو خوندن نمیدونست چه سر خودش بیاره همون لحظه اول...یه بار دیگه نگاه کنید ببینین اون لحظه چه هیجانی گرفت این سایمون...جذاب تر کردن این مسابقه به قول نوژن با این کارش ، گرفت براشون..من اتفاقا همون دو قسمت رو هم ندیدم هنوز ولی حامد برام تعریف کرد...خاک بر ملاج سازنده های این مجموعه:Smiley7: که برای دو زار بیشتر دل این ملونی ما رو شکوندن...:Smiley19:
الآنم که این سایمون گور به گور شده داره با 45 میلیون دولاری که از مسابقه بهش دادن حال میکنه...:Smiley104: