PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصل پنجم، قسمت بیست و یکم

Moh3eN
04-06-2012, 12:46 PM
http://picoup.ir/images/19475245105659564551.jpg

The Hawking Excitation

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2300453/)

تاریخ پخش: 5 آوریل 2012 (۱۸ فروردین)

خلاصه داستان این قسمت : شلدون از تمام راه و روش هایی که بلد هست استفاده میکنه تا بتونه با قهرمانش، استیون هاوکینگ دیدار کنه و ....

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/newpostinthread4959.html) .:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread201.html#post981)

RezaAK
04-06-2012, 01:03 PM
جل الخالق ! اینا چطوری هاوکینگ رو کشوندن تو سریال شون ؟؟؟! :Smiley10:
قسمت خوبی بود . ولی واقعا هیچی نمیشه گفت . همون حضور هاوکینگ مهمترین عنصر این قسمت بود .

Headache
04-06-2012, 01:24 PM
خيلي نخنديدم.... منتظر ميمونم ببينم راي اكثريت رو چند امتيازه منم همونو ميدم :Smiley69:

RezaAK
04-06-2012, 02:19 PM
خيلي نخنديدم :Smiley69:
حرفتون درسته . ولی چند تا نقطه قوت داشت :
1 - خوشبختانه "ایمی" تو این قسمت نبود .
2 - " برنادت" حضور کمرنگی داشت .
3 - خانم "والویتز" هم مهم بود .
4 - واقعا "هاوکینگ" حضور داشت ، برعکس قسمت قبل که فقط صدای "لِنِرد نیموی" شنیده شد و خودش رو ندیدیم .

در ضمن اینکه پنی درباره "هاوکینگ" گفت که " همون ویلچری ـه که زمان رو اختراع کرده ! " هم جالب بود .
آدم ناخودآگاه باید برگرده به "تاریخچه زمان" و "جهان در پوست گردوی" و ... هاوکینگ یه نگاهی بندازه .

فقط من هنوز در عجب موندم که چطور همچین فیزیکدانی با این پایه علمی میاد و توی یه "سیتکام" شرکت میکنه .
همینطور پیش بره باید منتظر حضور "ریموند دیویس" و "ویلارد بویل" و ... هم تو این سریال باشیم .
البته اگه دوستان به یاد بیارن قبلا هم یه برنده نوبل فیزیک تو این سریال اومده : "جورج فیتزجرالد اسموت "

http://img4up.com/up2/24860909614716577932.jpg

insomniac
04-06-2012, 05:11 PM
4 - واقعا "هاوکینگ" حضور داشت ، برعکس قسمت قبل که فقط صدای "لِنِرد نیموی" شنیده شد و خودش رو ندیدیم .

به نظر من کارهایی که با عروسک کردن خیلی بهتر و خنده‎دارتر از این بود که خود نیموی تو سریال بازی می‌‌کرد. شاید هم چون خیلی پیره و تصویرِ اسپاک جوون رو از بین می‌برد فقط صداش بود.

فقط من هنوز در عجب موندم که چطور همچین فیزیکدانی با این پایه علمی میاد و توی یه "سیتکام" شرکت میکنه .

چه اشکالی داره؟

.:Erfan:.
04-06-2012, 08:52 PM
من که خیلی خوشم اومد از این اپیزود ، از قسمت قبل که نیموی حضور داشت بهتر بود از نظر من

جالب ترین و خند دار ترین بخش هاش هم از نظر من اینا بودن : ( منم از این کارا یاد گرفتم :Smiley36: )

http://picoup.ir/images/01099726143528224771.jpg

من 8 میدم به این قسمت !

pooya
04-06-2012, 08:58 PM
خیلی زیبا بود ، از شروع سریال که شلدون داشت توضیح میداد هاوارد رو ضایع کرد و بعدش راج گفت" به زانو درش بیار" ، تکیه برنادت هم خیلی باحال بود یاد اون قسمتی افتادم که لباسارو میدزدید و همین جور فرار میکرد میگفت من آدم خوبیم :Smiley14:
انتها سریال دیالوگ های استفن هاوکینگ هم خیلی باحال بود من 10دادم

HaaMeeD
04-06-2012, 09:04 PM
این اپیزود وحشتناک به من چسبید
با کش حال کردم از اظهار نظر راج در مورد اون ایمیل عجیب هاوارد و ادای هاکینگ توسط هاوارد اول اپیزود تا اذیت کردن شلدون و غش کردنش جلو هاکینگ
ولی عاشق اون تیکه ای هستم که با لباس خدمت کارا رفت توی دانشگاه ترکیدم از خنده :Smiley14:

FarboƉ
04-06-2012, 10:49 PM
یکی از بهترین اپیزود های کل 5 فصل سریال!
عالی بود
نمیدونم من توی موود بودم یا چیز دیگه ولی دیگه داشتم از صندلی میافتادم پایین!! یکی این اپیزود بود یکی هم اون جایی که تو فصل 4 هاوارد خودش رو کوبوند به در!
رسما ترکوند
از اپیزودها ی قبلی این سیزن خیلی بهتر بود
ولی من از اینکه نقش پنی کمرنگ شده اصلا خوشم نمیاد. خیلی حال نمیده.

ولی این شلدون خیلی سوژه بود!!LOL!!!:Smiley14:

haberalism
04-06-2012, 11:09 PM
به نظر من بغیر از حضور استیون . یکی دو سه تا پلان باحال چیزی خاص دیگه ای نداشت این قسمت . هرچی که بود تکرار تو تکرار بود . ولی خب بازم لذت بردم

haberalism
04-06-2012, 11:12 PM
حرفتون درسته . ولی چند تا نقطه قوت داشت :
1 - خوشبختانه "ایمی" تو این قسمت نبود .
2 - " برنادت" حضور کمرنگی داشت .
3 - خانم "والویتز" هم مهم بود .

در ضمن اینکه پنی درباره "هاوکینگ" گفت که " همون ویلچری ـه که زمان رو اختراع کرده ! " هم جالب بود .
آدم ناخودآگاه باید برگرده به "تاریخچه زمان" و "جهان در پوست گردوی" و ... هاوکینگ یه نگاهی بندازه .

همینطور پیش بره باید منتظر حضور "ریموند دیویس" و "ویلارد بویل" و ... هم تو این سریال باشیم .
البته اگه دوستان به یاد بیارن قبلا هم یه برنده نوبل فیزیک تو این سریال اومده : "جورج فیتزجرالد اسموت "

http://img4up.com/up2/24860909614716577932.jpg

داداش ایمی کارش درسته آخه چرا باش ارتباط برقرار نمی کنی

pariya_gn
04-07-2012, 03:27 AM
این اپیزود عالی بود
من از اول تا اخرش خندیدم اما یه چند تا جا واقعا حرف نداشت. یکیش دویدن شلدون طرف هاوارد که ببینه تصمیمش چی شد
قیافه شلدون بعد از اینکه ادمهای دیگه رو به دولفین تشبیه کرد و هاوارد سرش داد کشید
و یکی دیگه هم جیغ خوشحالی تگزاسی شلدون بود !
:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14: :Smiley14:

pooya
04-07-2012, 03:43 AM
اون کسی که سه دادی خودت بیا اعتراف کن و گرنه مدیریت سریع شناساییت میکنه و در اسرع وقت اخراج میشی:Smiley36:

RezaAK عزیز باهات موافقم امی خیلی شخصیتش عوض شد و من هم خیلی نمیتونم باهاش ارتباط بر قرار کنم ، شخصیتی که اوایل فصل 4 داشت یواش یواش تغییر کرد و الان قابل مقایسه با اون شخصیت اولیه اش نیست

haberalism
04-07-2012, 04:08 AM
اون کسی که سه دادی خودت بیا اعتراف کن و گرنه مدیریت سریع شناساییت میکنه و در اسرع وقت اخراج میشی:Smiley36:

RezaAK عزیز باهات موافقم امی خیلی شخصیتش عوض شد و من هم خیلی نمیتونم باهاش ارتباط بر قرار کنم ، شخصیتی که اوایل فصل 4 داشت یواش یواش تغییر کرد و الان قابل مقایسه با اون شخصیت اولیه اش نیست

داداش من دادم اشتباهی شد . چون من نظرم 6 بود و دیگه نتونشتم درستش کنم . در ضمن چرا اخراج !!!!!!

Headache
04-07-2012, 10:03 AM
اينجا اينجوريه ديگه.
اصن اسم اوليه انجمن به ساز مديريت برقص بود! هر كي هر چي گفت شما بايد بگي چشم. الانم از طرف ما گوش خودتو يه تابي بده كه ديگه تكرار نكني :Smiley35:

mehrzadds
04-07-2012, 11:52 AM
آقا لینکش هیتلره چرا روری پارسااسپس نمیزارید.ا

Patriot
04-07-2012, 12:33 PM
عالی بود این قسمت. خیلی خندیدم. لباس خدمتکار فرانسوی خدا بود :Smiley14:

بال بال زدن شلدن هم خیلی قشنگ بود.

به نظرم 10 کمه واسه این قسمت!

آقا لینکش هیتلره چرا روری پارسااسپس نمیزارید.ا

کدوم لینک؟

شما به انجمن اختصاصی مراجعه کنید. از همه کیفیت هاش لینک مستقیم هست.

http://www.tvworld.info/thread4959.html#post38122

Chandler Bing
04-07-2012, 08:10 PM
اقا کولاک بود این اپیزود، نمیدونم کدوم سکانس رو اسم برم، چون همه اش عالی بود. من بی شک 10 میدم.

مردم تز خنده با این که خوابم میومد و خسته بودم ولی خیلی حال کردم.سر حالم کرد.

در ضمن امی هنوز خوبه، برنادت خوبه، پنی هم خوبه. ناراحتید دیگه نبینید:Smiley104:

سعید راست میگه ده کمه شه، یکی از بهترین اپیزود های بیگ بنگ بود

.::MEHRAN::.
04-07-2012, 08:32 PM
جل الخالق ! اینا چطوری هاوکینگ رو کشوندن تو سریال شون ؟؟؟! :Smiley10:
قسمت خوبی بود . ولی واقعا هیچی نمیشه گفت . همون حضور هاوکینگ مهمترین عنصر این قسمت بود .

دوست عزیز این که هاوکینگ نیست دندونش رو ندیدی:Smiley14:

FarboƉ
04-07-2012, 11:54 PM
چی؟؟؟؟:Smiley10::Smiley39:
خودش بود دیگه!!

Bill The Butcher
04-08-2012, 09:18 AM
من تازه ديدم خيليم حال كردم! اون تيكه كه هاوارد دست ميزد شلدون ميدويد بعد رفت وايساد بغل يخچال خدا بود! من 9 دادم

Headache
04-08-2012, 02:56 PM
دوست عزیز این که هاوکینگ نیست دندونش رو ندیدی:Smiley14:
شما خود هاوكينگ به اون گندگي رو ول كردي ميگي دندونش.
اصل جنس بود پسر:Smiley69:

Why Me ?
04-08-2012, 08:26 PM
نظر دوستان رو خوندم
به نظر من اکثرا جو گیر شده بودند. اگر از منظر طنز به این قسمت نگاه کنیم و نگاهی هم به گذشته سریال داشته باشیم، به قول یکی از دوستان تکرار مکررات بود ( لباس فرانسه پوشیدن شلدون تکراری از دو قسمت بود : 1- اون قسمت مهمانی هالووین پنی تو فصل 1 و 2 - اون قسمتی که یک شرط رو به استوارت صاحب کمیک فروشی باختند و قرار شد که لباس های مسخره ی کمیک ها را بپوشند----- یا مثلا غش کردن های شلدون ، خیلی تکراری شده و and so on...)

البته سکانس های قشنگی هم داشت مثل همون حضور اندک پنی یا صحبت راج که گفت به زانو درش بیار.....ولی در مجموع از قسمت قبلی بهتر نبود

در کل نسبت به تبلیغاتی که شده بود بیشتر از این انتظار داشتم
----------------------------------------------------------------------
من 6 دادم
5 تا بخاطر پاقدم پرفسور + 1 نبودن امی

RezaAK
04-08-2012, 08:35 PM
به نظر من اکثرا جو گیر شده بودند.

این صحبت تون کاملا صحیح ـه . حداقل در مورد من که این گفته مصداق داره . :Smiley35:

من 6 دادم
5 تا بخاطر پاقدم پرفسور + 1 نبودن امی

درباره ایمی هم کاملا موافقم :Smiley35:

ولی بحث سلیقه اس . بعضی اوقات برای هر فردی ممکنه این احساس عدم ارتباط با یه کاراکتر پیش بیاد .
منظور فقط بحث ـه و مطلع شدن از دیدگاه همه ی عزیزان . و گرنه که بیفایده اس و منجر میشه به جبهه گیری .
بهتره مباحثه کنیم و نه مشاجره .

Reza-G
04-09-2012, 10:04 PM
خب مثل همیشه من در خدمت تون هستم با اسکرین شات این اپیزود. گرچه دیر دانلود کردم و دیدم ولی ذوق مرگ شدم با این قسمت ! کف کرده بودم واسه هاوکینگ. این قسمت بلاشک جز بهترین قسمت های فصل پنج بود. همه اپیزود یه طرف و اون تیکه مادر والوویتز که گفت هاگ می یه طرف. مردم از خنده.

http://picoup.ir/images/26337313246392333982.jpg

hazhir
04-10-2012, 02:14 AM
من امتياز 8 دادم . به نظر من از بهترين ها نبود ولي يه چند صحنه جالب داشت . سكانسي كه راج گفت به زانو درش بيار - سكانسي كه شلدون بغل يخچال بود و پني هم كه با همون يه سكانس كلي منو خندود مخصوصا جايي كه گفت همون يارو ويلچريه كه زمان رو اختراع كرد .

Moh3eN
04-11-2012, 12:42 AM
عـــااااالی بود این قسمت . لذت بردم :Smiley35:.
همه ی سکانس های جالب رو دوستان اشاره کردن. چیز دیگه ای برای من نموند :Smiley36: جز یه دیالوگ . اونم مکالمه ی شلدون با مادر هاوارد بود .
این دیالوگ شلدون به مادر هاوارد که خدا بود : "اگه از این محکم تر فشارتون بدم ممکنه تبدیل به الماس بشین .":Smiley14: فوق العاده بود یعنی ...
بعدشم که مادر هاوارد میگفت "چرا همه ی شکلات ها رو خوردم ؟":Smiley14:
حضور استیون هاوکینگ هم که هیچی دیگه ...:Smiley1: . و غش کردن آخر شلدون :Smiley14:.

غیر از ۱۰، فکرِ امتیاز دیگه ای نمیتونم بکنم اصلا ....

.

با هماهنگی جنابِ haberalism امتیازی که اشتباها داده بودن تصحیح شد و امتیاز ۳ تبدیل شد به ۶ امتیاز ...

ifarzam
04-13-2012, 04:26 PM
سکانسی که دوست داشتم:
شلدون و خانم والوویتز در اتاق پرو
سکانسی که دوست نداشتم:
شلدون در لباس خدمتکاران فرانسوی

در کل سکانسهایی که شلدون دلقک میشه به سریال ضربه میزنه.مثل سکانسی که برده بودنش دیزنی لند.