PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How i Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود بیستم

.:Erfan:.
04-10-2012, 07:01 PM
http://picoup.ir/images/27535199563599182490.jpg
Season 7 - Episode 20 -Trilogy Time

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2336905/)

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/newpostinthread4982.html) .:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/newpostinthread198.html)

خلاصه ی داستان : تد ، مارشال و بارنی درصدد تماشای سه گانه ی جنگ ستارگان بر می آیند.کاری که هر سه سال یک بار انجام داده و زندگی شان را در 3 سال بعد رویاپردازی میکنند.از طرفی بارنی و کووین تصمیم میگیرند که با هم زندگی کنند ...

snowgirl
04-10-2012, 10:18 PM
فوق العاده بود.کلی خندیدیم !به خصوص که بالاخره فهمیدم سر کار نیستم بالاخره تد هم ازدواج می کنه.من 9 دادم!:Smiley36:

Headache
04-10-2012, 11:32 PM
چه عجب اينام يه تكوني به خودشون دادن....
لياقت 8 رو داره. :Smiley69:

pooya
04-11-2012, 12:13 AM
فوق العاده بود.کلی خندیدیم !به خصوص که بالاخره فهمیدم سر کار نیستم بالاخره تد هم ازدواج می کنه.من 9 دادم!:Smiley36:

چه عجب اينام يه تكوني به خودشون دادن....
لياقت 8 رو داره. :Smiley69:

اگر از این اپیزود بد بگین دیگه بی انصافیه ! فکر کنم به اندازه ی کل اپیزودهای این فصل براش زحمت کشیده بودن ! خیلی قشنگ بود.
من که 10 دادم.

واقعا :Smiley10::Smiley10::Smiley10:

من اصلا حال نکردم 7 دادم شاید هم دلیل این باشه که خیلی نامنظم پخش شده و قسمت های قبلی اصلا خوب نبودن و سطح توقع رفته بالا
فقط قضیه سبیل مارشال و عکس سونوگرافی:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

Headache
04-11-2012, 12:26 AM
سطح توقعت رو بيار پايين پويا جان حتما تو هم به همين نتيجه ميرسي :Smiley35:

snowgirl
04-11-2012, 01:07 AM
من نمی دونم چرا همه انقدر از سریال بد میگن من که خیلی خوشم میاد ازش:Smiley69:

NOjAN
04-11-2012, 03:57 AM
اگر از این اپیزود بد بگین دیگه بی انصافیه ! فکر کنم به اندازه ی کل اپیزودهای این فصل براش زحمت کشیده بودن ! خیلی قشنگ بود.
من که 10 دادم.

Bill The Butcher
04-11-2012, 08:52 AM
من كه اصلا خوشم نيومد...3 دادم به زور...بسكه تكراريه همه اين ايده ها...من خيلي دوس داشتم اين سريالو اما با اين فصل واقعا قطع اميد كردم ديگه

Headache
04-11-2012, 01:34 PM
من كه اصلا خوشم نيومد...3 دادم به زور...بسكه تكراريه همه اين ايده ها...من خيلي دوس داشتم اين سريالو اما با اين فصل واقعا قطع اميد كردم ديگه
اگه اون عشق قديمت واقعي بود لااقل الان 5 رو ميدادي هر جوري كه بود :Smiley17:
اما در ايني كه بايد رويه رو عوض كنن شكي نيست. خيلي رو اين موضوعات و اين شكل كارها مانور دادن

slimshady
04-11-2012, 02:17 PM
خیلی خوب بود
این که 3 سال یه بار کجا میرسن هم جدید بود دیگه
اتفاقاتی که برای رابین میافتاد تو این 3 سال خیلی با حال بود
دلم برا تد سوخت بدبخت هنوز تنها
من 8 میدم

Chandler Bing
04-11-2012, 07:14 PM
خیلی اپیزود خوبی بود، بلاخره مارو خندود:Smiley14:

من 8 میدم

بهترین تیکه اش هم اونجا بود که رابین تو لباس رباته میخنده و سبیل مارشال با اون لهجه ی توپش

ADOLOVSKY
04-12-2012, 04:40 PM
یعنی بهترین اپیزود این فصل بود
10 دادم با آنکه کمه واسش
خیلی قشنگ بود...یاد فصل 3 و 4 افتادم...امیدوارم فصل رو قشنگ تموم کنن

pariya_gn
04-12-2012, 09:52 PM
اپیزود بامزه ای بود و خیلی امیدوار کننده که بلاخره تد هم یه سرو سامونی میگیره حتی اگه 2-3 سال دیگه باشه
از اینکه بارنی نمیخواست اینده اش رو عوض کنه و طور دیگه ای مجسم کنه واقعا خوشم اومد ! چقدر شاد و راضیه !!
مارشال هم سیبیل میخواست مثلا برای اینکه ابهت داشته باشه؟؟!! :Smiley36:
خیلی خوب بود من 8 دادم لهجه انگلیسی حرف زدنشون هم بانمک بود

HaaMeeD
04-12-2012, 11:28 PM
واقعا ؟
اومدم یه کلمه بنویسم افتضاح دیدم اکثر دوستان تعریف کردند شک کردم یه لحضه
به نظر من کاملا کم آوردن تو ادامه سریال
میخواستم یک بدم دیدم خیلی نامردیه دیگه بیشتر از سه دستم نمیره

NOjAN
04-12-2012, 11:41 PM
واقعا ؟
اومدم یه کلمه بنویسم افتضاح دیدم اکثر دوستان تعریف کردند شک کردم یه لحضه
به نظر من کاملا کم آوردن تو ادامه سریال
میخواستم یک بدم دیدم خیلی نامردیه دیگه بیشتر از سه دستم نمیره

حامد جان من شک می کنم ! می گم شاید دوستانی مثل شما و موسی با زیرنویس خیلی بدی دیدن این اپیزود رو .

من با زیرنویس alixrx از 9movie دیدم . نسبتا خوب ترجمه کرده بود .. چون واقعا خیلی تیکه های قشنگ داشت این قسمت . :-?

pooya
04-13-2012, 01:50 AM
حامد جان من شک می کنم ! می گم شاید دوستانی مثل شما و موسی با زیرنویس خیلی بدی دیدن این اپیزود رو .

من با زیرنویس alixrx از 9movie دیدم . نسبتا خوب ترجمه کرده بود .. چون واقعا خیلی تیکه های قشنگ داشت این قسمت . :-?

والا نوژان من زیرنویس انگلیسی دیدم ، اصلا هم حال نکردم منتظر بحث اپیزودیک بودم بیام 1 بدم بعد نظر دوستان رو دیدم چشام 4 تا شد 7 دادم ، الان دوباره با زیرنویس alixrx شاید نظرم فرق کنه . غیر از اون عکس سونوگرافی و اون آدمه که داشت بارنی رو دید میزد چیز دیگه ای نداشت

farzan981
04-13-2012, 02:49 AM
من که خیلی خوشم اومد
مخصوصا این تیکه که این ها هر چقدر تو رویاهاشون پولدار و ... میشدند بازم تو همون اپارتمان کنار هم بودند یعنی این چیز ها باعث جدایی بین دوستیشون نمیشد

HaaMeeD
04-13-2012, 11:24 AM

اتفاقا با زير نويس علي ديدم بماند كه هماهنگ نبود با نسخه من ولي نميدونم چرا نچسبيد بهم نوع فلش بكهاشون خيلي تكراري شده از نظرم شايد به خاطر اين كه بيشتر فلش بك ميزدند تو اين قسمت خوشم نيومد شايدم كلا سليقه ي من افتضاحه :Smiley36:

.:Erfan:.
04-13-2012, 06:01 PM
عالی بود این قسمت ، ترکیدم از خنده ، خصوصا اون قسمت های رابین و حرفایی که میزد :Smiley14: فرانسوی حرف زدنش !!!

اونجا که مارشال گفت : تو مادر داری !!! ( U have a mother !! ) وای آخرش بود

یا اون تیکه اش که تد با خدمات مشتریان اون خوردنیه حرف میزد:Smiley14:

در کل عالی بود این قسمت !

راستی بک بوبز بارنی هم با حال بود !!:Smiley36:

Bill The Butcher
04-14-2012, 05:45 PM

نه به جان مدير! منكه هيچوقت با زيرنويس فارسي نميبينم اصلا...مشكل من با اين قسمت بيشتر اين بود كه زيادي زور زده بودن بخندونن ملتو با اون لباساو لهجه و اينا...كمدي موقعيت نبود ديگه عملاً. توي متن كم اوردن ديگه

FarboƉ
04-18-2012, 10:47 AM
بدون شک بهترین اپیزود کل فصل 7
خیلی خیلی خوب بود
بازی با Time Line و روایت متفاوت تنها چیزیه که این سریالو از مثلا Friends یا Big Bang جدا میکنه. ولی انگار نویسنده ها یادشون رفته بود
این اپیزود یه جورایی منو یاده فصل 1 و 2 انداخت که خیلی خوب بودن (من خودم بدون شک فن Friends هستم و بس ولی از همین روایت جالبه این سریال خیلی خوشم میاد, سریالی که از راه های عادی هیچ وقت نمیتونه مثل Friends یا Big Bang بخندونه)
به این اپیزود 10 میدم

Patriot
04-18-2012, 01:19 PM
به نظر من هم خیلی قشنگ بود!

چرا اینقدر امتیاز پایین میدید!؟

این سریال اگر حتی اگر داستان هم نداشته باهش خود بازیگر ها 6 رو دارند!!

اینقدر ایدشون جالب بود. چقدر هم خرج دکوراسیون کرده بودند!

من 9 دادم.

ifarzam
04-18-2012, 01:58 PM
جالب بود.مخصوصا اپنینگش با اون قضیه ساعت 8 بارنی.
همونطور که دوستمون گفت وجه تمایز این سریال نسبت به بقیه ی سیتکاما اینه که کاملا خطی نیست و فلاشبکها سریال رو زیباتر می کنند.
من امتیاز 8 میدم.

ADOLOVSKY
05-02-2012, 10:36 PM
هرچند یکم دیر شده ولی یکی از اهالی فن یه توضیحی راجع به اون روزنامه ها که رو به دوربین به صورت کاملا تابلو گذاشتنشون میده؟؟ واقعا واسم سوال شده