PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی درمورد بهترین سریال درام ( دور دوم)

Batlaghi
12-14-2011, 02:15 AM
http://picoup.ir/images/97281620628843133637.jpg

با سلام خدمت دوستان

دور اول شامل ده سریال بود که نتایج به این صورت شد

Game Of Thrones
24رای 38.71%

Breaking Bad
25رای 40.32%

DEXTER
24رای--- 38.71%

Misfits
14رای--- 22.58%

Boardwalk Empire
11رای--- 17.74%

The Walking Dead
24رای--- 38.71%

Supernatural
رای---25 40.32%

Fringe
12رای--- 19.35%

True Blood
21رای--- 33.87%

The Vampire Diaries
24رای-- 38.71%

که از بین این ده سریالها شش تاش به مرحله بعد امدن و از این مرحله سه تا به فینال میرن که سزیالهایی که به مرحله بعدامدن رو در بالا مشاهده می کنین برای نظر سنجی قرار داده شدن

دوستان سعی کنید حد اکثر به دو یا سه سزیال رای بدید که جذابیت کار از بین نره

برا مشاهده دور قبل میتونین به تاپیک زیر مراجعه کنید

دور اول (http://www.tvworld.info/thread1048.html)

تشکر از همگی شما عزیزان

Soroosh
12-14-2011, 02:33 AM
عجیبه!
حامد من پست درام 1 رو ندیده بودم...
الان دیدم رای دادم.... TWD شد 25 رای! و آمار کلا بهم ریخت :Smiley36: حالا وللش... تو این سری هم فقط TWD.
فعلا که با دو رای از هم جلوتره! :Smiley69:

MaMaD
12-14-2011, 02:35 AM
عجیبه!
حامد من پست درام 1 رو ندیده بودم...
الان دیدم رای دادم.... TWD شد 25 رای! و آمار کلا بهم ریخت :Smiley36: حالا وللش... تو این سری هم فقط TWD.
فعلا که با دو رای از هم جلوتره! :Smiley69:

سروش رعایت کن عزیزم!
باید حداقل به دو تا رای بدی :Smiley7:

Soroosh
12-14-2011, 02:40 AM
دوستان سعی کنید حد اکثر به دو یا سه سزیال رای بدید که جذابیت کار از بین نره :Smiley89:

اقل=اکثر؟؟؟؟ :Smiley3:
حالا که خوب نخوندی پست رو :Smiley104: :Smiley44: :Smiley7::Smiley7:

MaMaD
12-14-2011, 02:44 AM
:Smiley89:

اقل=اکثر؟؟؟؟ :Smiley3:
حالا که خوب نخوندی پست رو :Smiley104: :Smiley44: :Smiley7::Smiley7:

آره شما ببخش!
بلاخره مشخصه که نصفه شب شده:Smiley36:

kianoosh
12-14-2011, 03:06 AM
فقط سوپرنچرال و دکستر

ELHAM
12-14-2011, 05:10 PM
اول دکستر
بعد بازی برای تختها

بعد هم

بریکینگ بد

DEXTER
12-14-2011, 05:21 PM
فقط سلطان سریالها

dexter

Nilof@r
12-14-2011, 05:30 PM
بریکینگ بد اخر سریاله هر قسمتش رو من چند بار دیدم حرف نداره مخصوصا مستر وایت و گاس

تقابل این دو باهم دیوونه کننده

حتما ببینید

ELAHE
12-14-2011, 05:40 PM
فقط the walking dead

همچنان منتظر قسمت هشتم هستیم قسمت هفتم هم که خاطرتون هست پایان باشکوهی داشت

Soroosh
12-14-2011, 05:59 PM
درسته که الان Supernatural با اختلاف یک رای در رتبه ی اوله، ولی تجمع افراد فعال برا TWD بیشتره!!! :Smiley36:
بازم میگم، فقط TWD چون درام فیلم، واقعا معنی داره و فقط رابطه ی زرت و پرت نیست!

Why Me ?
12-14-2011, 07:25 PM
Dexter

:Smiley46:

:Smiley23:

NOjAN
12-14-2011, 11:32 PM
به نظرم حق برکینگ بد و Game of Thrones بیشتر از این حرفاست.. ولی خب حالا هنوز خیلیا باید رای بدن تا معلوم بشه

slimshady
12-14-2011, 11:41 PM
همه سری قبل دیدن که چطور اراده جمع به اراده یک نفر غلبه کرد و دکستر خودشو تقریبا نزدیک کرد و در این دور هم دوستان بیایید
با هم شاخ غول خود پرستی رو بشکنیم و به دکستر رای بدیم تا کسایی که با اعمال نفوذ های غیر اخلاقی در آمار میخواند سریال خودشونو برنده کنند شکست خورده پی به عمل غیر انسان خویش برند
ما همه به دکستر رای می دیم
dexter

neda
12-15-2011, 03:49 PM
Game Of Thrones

slimshady
12-15-2011, 11:17 PM
دکستر صدا میزند تو را
رای به دکستر رای به انسانیت

pooya
12-16-2011, 02:12 AM
خداییش کلاس سریال dexter و braking bad از هر نظر خیلی بالاتر از سوپرنچرال و خاطرات خون آشامه ، فصل 7 سوپرنچرال خیلی ضعیف شروع شده من تا فصل 4 خیلی باهاش حال کردم ولی دیگه یواش یواش قسمت های قابل پیش بینی و اپیزدهای مشابه با فصول قبل شروع شد رتبه اش توی imdb قبلا 9.3 بود آلان شده 8.6 در مورد The Vampire Diaries فصل اولش رتبه 7.8 داشت الان شده 8 یعنی یواش یواش بهتر شده با این وجود بهتر بود این سریال ها رو تو ژانر Fantasy | Horror طبقه بندی میشد تا سریال درام.

bikash
12-16-2011, 02:37 AM
یه سریال مثه سوپرنچرال رو تو هر ژانری می شه گذاشت چون سریاله کاملیه؛ اکشن، عاشقونه،درام،طنز،ترسناک!!! کلاسشم خیلی بالاتر از برکینگ بد و دکستره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Smiley104:

dabir-dwarf
12-16-2011, 02:44 AM
اقای بیکش اصلا این حرفو نزن بریکینگ بد کجا سوپرنچرال کجا اصلا قابل مقایسه نیستن این دوتا اون بریکینگ بد خدای سریاله من که با هر قسمتش کلی حال کردم سوپرنچرال ثبات نداره اما بریکینگ بد تمام قسمتاش یک دسته و از سطح بالایی برخورداره الان هم که تو imdb جزو 5 سریال برتر تاریخه نزن این حرفرو فکر کنم اصلا این سریالو ندیدی وگرنه همچین حرفی رو نمیزدی

pooya
12-16-2011, 02:58 AM
یه سریال مثه سوپرنچرال رو تو هر ژانری می شه گذاشت چون سریاله کاملیه؛ اکشن، عاشقونه،درام،طنز،ترسناک!!! کلاسشم خیلی بالاتر از برکینگ بد و دکستره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Smiley104:
عنوان نظر سنجی سریال درامه breakin bad اصل اصل ژانرش درامه (یعنی داره یه چیزیو نشون میده اعم از بیماری ، مشکلات مالی و در آخر تبدیل به آدم بد شدن) و حتی تو سایتهای فیلم و سریال برای ژانر اصلیش دو تا چیز نوشته اول نوشته درام بعد نوشته جنایی از او دیدگاهی که شما میگین تقریبا اکثر سریال ها می تونن درام باشن و عملا هم هستن (چون تعریف درام یعنی ژانری که در آن کاراکترهای فیلم و سریال در چارچوبی واقعی با مشکلات احساسی روبرو می شن) و یه تعریف دیگه از درام یعنی نشون دادن یه چیزی حالا میتونه خوشحالی باشه اعتیاد باشه بد بختی باشه و .... در ضمن گفتم که خودم طرفدار پروپاقرص سوپرنچرال بودم و هنوزم هم قسمت های جدیدشو سریع دانلود میکنم و می بینم ولی واقعا افت کرده از ریت توی imdb هم میشه فهمید

bikash
12-16-2011, 03:03 AM
اقای بیکش اصلا این حرفو نزن بریکینگ بد کجا سوپرنچرال کجا اصلا قابل مقایسه نیستن این دوتا اون بریکینگ بد خدای سریاله من که با هر قسمتش کلی حال کردم سوپرنچرال ثبات نداره اما بریکینگ بد تمام قسمتاش یک دسته و از سطح بالایی برخورداره الان هم که تو imdb جزو 5 سریال برتر تاریخه نزن این حرفرو فکر کنم اصلا این سریالو ندیدی وگرنه همچین حرفی رو نمیزدی

اگه بخوایم imdb و امتیازاشو حساب کنیم the wire , arrested development اول می شدند!!!!! سوپرنچرال فضاش خیلی گسترده تر از بریکینگ بده!!!!!! من برکینگ بدو تا قسمت 2 فصل 2 دیدمش دیگه بیخیالش شدم!!!!!!!! نشستم true blood دیدم!!!!!

Batlaghi
12-16-2011, 03:03 AM

اقا بهنام از شما بعیده این حرف supernatural کجا breaking bad کجا تفاوت اززمین تا اسمان است

نمیخوام بحثو باز کنم فقط اگه ندیدی حتما ببین سریال رو که واقعا شاهکاریه برا خودش

supernatural روهم من دنبال میکنم اولاش خیلی عالی بود بعد فصل 5 خرابش کردنو یک جوریش کردن که نتونستن جمعش کنن

Batlaghi
12-16-2011, 03:15 AM
اگه بخوایم imdb و امتیازاشو حساب کنیم the wire , arrested development اول می شدند!!!!! سوپرنچرال فضاش خیلی گسترده تر از بریکینگ بده!!!!!! من برکینگ بدو تا قسمت 2 فصل 2 دیدمش دیگه بیخیالش شدم!!!!!!!! نشستم true blood دیدم!!!!!

این دو سریال که اشاره کردی که فوق العاده ان هرکدوم تو سبک خودشون حرف ندارن ولی به دلیل اینکه تو ایران زیرنویس نشدن اکثرا ندیدن من خودم دنبال میکنم هردو رو ولی مطمئن باش که اگر زیرنویس بودن و همه دیده بودن اول هم میشدن چون از کلاس خیلی بالایی برخورذدارن نمیدونم چرا متاسفانه تا حالا زیرنویس نشدن و فصلایی که زیر نویس شدن ناقصه البته تازگی داره زیرنویساشون میاد و خوبه سریالهای درام اینچنینی خیلی حوصله میخواد دیدنش متاسفانه اکثریت جامعه ما درک مطلبشون از سریالهای به این قدرت و متن قوی و نکته های نهفته داخلش پایینه من خودم اینجوری بودم اوایل مثلا فیلمی مثل مرد بارانی رو اولین بار که دیدم گفتم این چیه دیگه مزخرفه که اسکار هم برده بود ولی الان هر چی میبینم خسته نمیشم دلیلش هم این بود که اون موقع اطلاعی از هیچی نداشتم نمیدونستم فیلمبرداری قوی چیه کارگردانی قوی چیه متن قوی و نویسندگی قوی چیه بازیگر خوب کیه اصلا تو باغ نبودم الان کمکی بهتر شدم و نظر من بریکینگ بد کادر خیلی خیلی قوی داره به شدت قوی هستن من میگم شاید صد تا بیشتر سریال دیدم ولی این یکی برام یک چیز دیگست

سریالهایی مثل سوپرنچرال سرگرم کننده هستن ولی به قدرت بریکینگ بد از نظر فیلمبرداری کارگردانی نویسندگی نیستن حتی شبکشون قابل مقایسه نیست

کلا هرکی نظر خودشو داره منم به نظرت احترام میذارم ولی حتما بریکینگ بد رو ادامه بده از من میشنوی اینکارو حتما بکن

bikash
12-16-2011, 03:20 AM
اقا بهنام از شما بعیده این حرف supernatural کجا breaking bad کجا تفاوت اززمین تا اسمان است

نمیخوام بحثو باز کنم فقط اگه ندیدی حتما ببین سریال رو که واقعا شاهکاریه برا خودش

supernatural روهم من دنبال میکنم اولاش خیلی عالی بود بعد فصل 5 خرابش کردنو یک جوریش کردن که نتونستن جمعش کنن

قبول دارم از فصل 5 کیفیتش اومده پایین اونم به خاطر اینکه قرار بود تو 5 فصل تمومش کنن به خاطر مردم ادامه دادن!!!!! اما اصن این دوتا سریال فضا هاشون باهم فرق داره و نمیشه بگیم سوپرنچرال از هر لحاظ پایین تر از بریکینگ بدو دکستره!!!!!!!!!!!!!!!!:Smiley14: تازه من دیگه درباره ی خاطرات خوناشام چیزی نمیگم!!!!!!!!!!!!!

Johnny Cash
12-16-2011, 04:02 AM
ســوپرنچرال و وامپایر ... اصلا نـــباید بــا این ســریال هــا مــقایسه کـــرد !
این دو ســریال بــیشتر تینِجری و پــاپ کرنی هستن ! اومدن یه ســری بـــازیگر خوشتیپ انــتخاب کـــردن ، بــعدش اومدن ســریال رو درســت کــردن ...
ولــی اگــه فضای آرام بریکینگ بــد رو دوســت نداریید ... True Blood خیـلی عــالیه توی تــاپ لیســت های مــنه !:Smiley35:

bikash
12-16-2011, 04:24 AM
ســوپرنچرال و وامپایر ... اصلا نـــباید بــا این ســریال هــا مــقایسه کـــرد !
این دو ســریال بــیشتر تینِجری و پــاپ کرنی هستن ! اومدن یه ســری بـــازیگر خوشتیپ انــتخاب کـــردن ، بــعدش اومدن ســریال رو درســت کــردن ...
ولــی اگــه فضای آرام بریکینگ بــد رو دوســت نداریید ... True Blood خیـلی عــالیه توی تــاپ لیســت های مــنه !:Smiley35:

اونی که تینِجریه ( توالایته) نه خاطراته خوناشام!!!!!!! درباره ی سوپرنچرالم که دیگه هیچی نمیگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Smiley15:

aryan
12-16-2011, 07:42 AM
Game of thrones

breaking bad

LADY GaGa
12-16-2011, 06:39 PM
The Walking Dead

m a h d i
12-16-2011, 07:21 PM
این دو سریال که اشاره کردی که فوق العاده ان هرکدوم تو سبک خودشون حرف ندارن ولی به دلیل اینکه تو ایران زیرنویس نشدن اکثرا ندیدن من خودم دنبال میکنم هردو رو ولی مطمئن باش که اگر زیرنویس بودن و همه دیده بودن اول هم میشدن چون از کلاس خیلی بالایی برخورذدارن نمیدونم چرا متاسفانه تا حالا زیرنویس نشدن و فصلایی که زیر نویس شدن ناقصه البته تازگی داره زیرنویساشون میاد و خوبه سریالهای درام اینچنینی خیلی حوصله میخواد دیدنش متاسفانه اکثریت جامعه ما درک مطلبشون از سریالهای به این قدرت و متن قوی و نکته های نهفته داخلش پایینه من خودم اینجوری بودم اوایل مثلا فیلمی مثل مرد بارانی رو اولین بار که دیدم گفتم این چیه دیگه مزخرفه که اسکار هم برده بود ولی الان هر چی میبینم خسته نمیشم دلیلش هم این بود که اون موقع اطلاعی از هیچی نداشتم نمیدونستم فیلمبرداری قوی چیه کارگردانی قوی چیه متن قوی و نویسندگی قوی چیه بازیگر خوب کیه اصلا تو باغ نبودم الان کمکی بهتر شدم و نظر من بریکینگ بد کادر خیلی خیلی قوی داره به شدت قوی هستن من میگم شاید صد تا بیشتر سریال دیدم ولی این یکی برام یک چیز دیگست
کلا هرکی نظر خودشو داره منم به نظرت احترام میذارم ولی حتما بریکینگ بد رو ادامه بده از من میشنوی اینکارو حتما بکن

حامد سریال wire و 6 feet under که جز شاهکارای تلویزیون هستن هر دو ترجمه شدندا زیر نویس دارن
من نظرم روی دکستر و سوپر نچراله
اما حامد جان این نظر سنجی بهتر بود که سریالای تمام شده هم باشهه

esi_iranian
12-16-2011, 08:43 PM
من به دکستر رای میدم
کلا با سریالایی که هر قسمتش یه موضوعی داره مثل سوپرنچرال و فرینج زیاد حال نمیکنم

slimshady
12-17-2011, 12:04 AM
تو رو خدا آدم این قسمت 11 دکستر رو میبینه مخش قفل میکنه
قبول دارم breaking bad و dexter بالاتر از بقین ولی دکستر مخ سوت کشش بیشتر از breaking bad هست
DEXTER

Chandler Bing
12-20-2011, 05:40 PM
به ترتیب اینا خوبن
game of thrones
breaking bad
dexter

slimshady
12-20-2011, 05:45 PM
حامدم هر وقت میاد تو این تاپیک یه رای به breaking bad میده. خدا اونایی که یه سری قدرت های نامشروع دارند رو هدایت کنه

Chandler Bing
12-20-2011, 05:50 PM
کی به سوپرنچرال رای میده؟:Smiley13:
در مقابله با بقیه سوسکه سوپرنچرال
جا داره بگم که من از طرفدار های سوپرنچرال ام همون جور که از اواتار ام معلومه ولی خداییش درام برکینگ بد کجا سوپرنچرال کجا
سوپرنچرال بیشتر کمدیه:Smiley14:

bikash
12-24-2011, 10:12 PM
کی به سوپرنچرال رای میده؟:Smiley13:
در مقابله با بقیه سوسکه سوپرنچرال
جا داره بگم که من از طرفدار های سوپرنچرال ام همون جور که از اواتار ام معلومه ولی خداییش درام برکینگ بد کجا سوپرنچرال کجا
سوپرنچرال بیشتر کمدیه:Smiley14:

از اون جا که ما تو نظر سنجی ها اکشن وعاشقونه و این چیزا رو نداریم همه چیز تو دسته ی درام خلاصه میشه!!!!! یعنی تو نظر سنجی ها وقتی مینویسن درام یعنی ( درام ، اکشن، عاشقونه، حتی کمدی) اگه بخوایم فقط درام رو حساب کنیم بریکینگ بد بعد دکستر بعد واکینگ دد/ ولی اگه بخویم کلی نگاه کنیم : اول:سوپرنچرال،دوم:Game Of Thrones، سوم:دکستر/

elibanoo
12-22-2012, 10:46 AM
من game of thrones رو رسوندم به dexter و breaking bad .اون دوتا هم عالین.ولی تا وقتی سریال تاریخی به این عظمت هست به هیچ سریال دیگه ای رای نمیدم:Smiley35:

reza8198
12-22-2012, 03:42 PM
game of thrones
برکینگ بد و واکینگ دد

H@RiR
12-22-2012, 06:14 PM
تو این سریال ها فقط Dexter و GoT ......
:Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17:
:Smiley30::Smiley30::Smiley30::Smiley30:
:Smiley41::Smiley41::Smiley41::Smiley41:
فقط همین .....

Raylan Givens
12-22-2012, 07:47 PM
دکسی

برکینگ بد

سوپرنچرال

Chandler Bing
12-22-2012, 08:02 PM
بچه ها این یه نظر سنجیه قدیمیه، دیگه نمیخواد توش شرکت کنید!!!
نظرسنجی هم بستم.
ایشالا بعد از محبوب ترین شخصیت سریالی، سراغ همچین موضوعاتی هم برای نظرسنجی میریم:Smiley17:

سوشیانت
04-12-2013, 09:32 PM
سوپر نچرال