PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How i Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود بیست و یکم

Moh3eN
04-17-2012, 11:15 PM
http://picoup.ir/images/62477845015537995361.jpg
(http://www.imdb.com/title/tt2336905/)

Now We're Even

خلاصه ی داستان : هرچند که تد از تنها زندگی کردن در آپارتمان جدیدش خوشحاله, بارنی سعی می کنه تد رو قانع کنه که هرشب بزنه از خونه بیرون. لیلی یه رویای شومی در مورد یه نفر به جز مارشال داره. رابین هم بالاخره کارش رو به عنوان مجری خبر در شبکه ی World Wide News شروع می کنه...

(http://www.imdb.com/title/tt2336905/).:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2346207/)

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/newpostinthread4982.html) .:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/newpostinthread198.html)

pooya
04-18-2012, 12:06 AM
من که با این قسمت خیلی حال کردم ، اونجایی که راجیت اومد پشت در و اونجا تو ماشین پارتیشن رو میداد پائین . اون اولش که بارنی سریع خوش رو برای شنیدن داستان رسوند که دیگه عالی بود:Smiley14::Smiley14: . زل زدن و نشون دادن رنگ های مارشال هم باحال بودن
من 9 دادم

Headache
04-18-2012, 12:07 AM
قوي بود :Smiley35: بسي لذت برديم ما هم 9.

RezaAK
04-18-2012, 12:57 AM
دور باطل . چرخه ی شوم . روتینی که بود یا عدمش یکی شده . پیوستگی و بی نتیجگی . تنها پیامدش یک خنده یا لبخند یا زهرخند
و یا در مورد خودم یک پوزخند که یعنی : آری ، این نیز بگذرد .
همیشه راجع به این سریال نظرم این بود که مجموعه ای که خودش هویت ندارد و ارزش ندارد چطور میخواد که ارزش گذاری کنه ؟
پاسخش برام مسجل شد : فقط تکرار و تکرار و تکرار .
یه جورایی یاد "گوبلز" میفتم : " دروغ را آنقدر تکرار کنید که خودتان هم باورتان بشود " .

خدای نکرده قصد توهین به هواداران سریال رو ندارم .
ولی حداقل با Friends مقایسه ای کنید که قیاس مع الفارق هم نیست و اکثریت روی کپی برداری حضرات اتفاق نظر دارن .
یک اپیزود آن با کل این مجموعه قابل مقایسه هست ؟
عصا قورت دادگی از همه جای HIMYM میبارد ! شاید طرفدار داشته باشه . ولی برای یه آدم شرقی مثل من و شما
کاملا بی مفهوم و جا نیفتاده ست . الکی نباید ژست روشن فکری گرفت .
مثالی بزنم و در مثل هم مناقشه نیست و قصد بحث ندارم که در این مورد خاص فایده ای هم ندارد .
مثالم اینه : همسر یا دوست یا پارتنر یا ... در خواب یه موضوعاتی !!! براش پیش میاد و فرد دنبال منبع و منشا این میره .
واقعا نمیفهمم ! آیا این عقلانیه ؟ منطقیه ؟ یا چی ؟ یا آنقدر کشش بدیم که بیست دقیقه پر بشه و خلق الله به به و چه چه کنند .
عجیباً غریباً ! مشابه این داستانواره در Friends هم بود . ولی به پرداخت نگاه کنید . آیا از مخاطب تمرکز زدایی میکنه یا تمرکز زایی !؟؟
فقط آب بستن که بتونن یه سری چیزا رو تلقین کنن . مواردی که بدون تلقین اینها هم از قبل تو جوامع مختلف به راحتی باهاشون
کنار اومدن و مسائل ثقیلی نیستن .
اینطور که معلومه حالا حالا ها یه نفر باید با یه صدای نخراشیده برای ما نریشن بره ، چرا که داستان و کاراکترها توانایی توضیح و تثبیت
خودشون رو ندارن .

من از طرفدارای این سریال عذر میخوام :Smiley17:
و در کل اینجور موارد ارزش نداره که من و شما مجادله ی بی فرجام کنیم .

HaaMeeD
04-18-2012, 01:56 AM
شرمنده که نمیتونم از قسمت های جدید این فصل خوب بگم تکرار تکرار تکرار شده نتیجه کم آوردن نویسندگان این سریال البته این قسمت سه چهار جایی فقط یه لبخند رو لبم نشست اما به کل وقتی با سریال هایی مثل فرندز و بیگ بنگ مقایسه میکنم کاملا برای پایان امید بخش فصل هفتم این سریال نا امید میشم

pooya
04-18-2012, 02:53 AM
رضا و حمید عزیز اگه بخوایم از او دیدگاهی که شما گفتین سریال رو بطور کلی بررسی کنیم حرفتون درسته ولی اینجا بحث مربوط به یک قسمت سریاله و باید نوع بازی و دیالوگ ها و کارها رو تو همین قسمت بررسی کنیم درسته خیلی جاهاش شاید تکراری یا کپی باشن ولی اگه یه تکرار یا کپی خوب در بیاد که ایرادی نداره ( توی فیلم از این موارد خیلی زیاده نمونه اش دیوید فینچر با اون سابقه و اون فیلماش 2 تا ریمیک ساخته خارق العاده ) این نکته هم دقت کنین این سیت کامه ، امکان داره شما یه جوک رو 10 بار بشنوین ، بسته به موقعیت هر 10 بار بخندین .
با کل صحبت هاتون موافقم و بنظر من هم بهتر تمدید نشه و پایان همین فصل تمومش کنن . من خودم اپبزود قبلی اصلا بهم نچسبید حتی میخواستم 1 بدم ولی با این قسمت حال کردم ، مردد بودم 8 بدم یا 9

FarboƉ
04-18-2012, 10:51 AM
با کل صحبت هاتون موافقم و بنظر من هم بهتر تمدید نشه و پایان همین فصل تمومش کنن . من خودم اپبزود قبلی اصلا بهم نچسبید حتی میخواستم 1 بدم ولی با این قسمت حال کردم ، مردد بودم 8 بدم یا 9

اتفاقا دوست عزیز من اصلا با این اپیزود حال نکردم
من این دو اپیزود آخر رو با هم دیدم
با دیدن اپیزود قبل خیلی به این امیدوار شدم ولی اصلا خوب نبود
به اپیزود قبلی 10 دادم با این دلایلی که توی این پست گفتم :
http://www.tvworld.info/thread13123-3.html#post40897
این اپیزود همونجوری که دوستان گفتن تکرار مکررات بود و بس
از اینکه داستان هم پیش نمیره خیلی خیلی بدم میاد
به این اپیزود 5 میدم

slimshady
04-18-2012, 12:26 PM
خیلی با حال بود دیگه چی میخاین
همه مثل قدیمشون بودن مخصوصا بارنی
من 8 میدم

Chandler Bing
04-18-2012, 03:10 PM
خوب بود بابا، اینقدر جدی نگیرید، باید درست مقایسه کنید.

درسته، اگه با فرندز مقایسه بشه، به قول رضا یه اپیزود فرندز به کل فصل های این می ارزه

ولی اگه با اپیزود های افتضاح این فصل مقایسه کنی میبینی که خنده دار بود.

در اخر هم زیاد جدی نگیرید، بیست دقیقه سریال ارزش این قدر حرص خوردن رو نداره

من 8 میدم. من هم امیدوارم که ادامه پیدا نکنه ولی با این طرفدار ها و بیننده هایی که داره چشم ام اب نمیخوره.

HaaMeeD
04-18-2012, 03:53 PM
کی گفته ما حرص میخوریم ؟ فقط نظرمونو در مورد بیست دقیقه هایی که بابت این سریال خرج میکنیم میگیم
بحث من هم بحث مقایسه ای از نظر کشش داستان بود این که فرندز 10 فصل ساخت کشش داشت بیگ بنگ بعد از پنج فصل هنوز میدونند چطور مخاطب رو نگه دارند که با امریکن آیدول رقابت کنه یا دو مرد و نصفی با رفتن پارلی شین هنوز تونسته خودشون اثبات کنه که یه فصل دیگه هم تمدید شه وگرنه هر کدوم زیبایی های خودشون رو دارند این فصل سریال تو این زمینه کم آورده قسمت های اول فصل خیلی خوب بود با این حال این قسمت نسبت به چند قسمت گذشته بهتر بود امیدوارم بهتر هم بشه چندین ساله با این سریال همراهیم حیفمون میاد این بلا سرش بیاد با این حال من به این قسمت 6 میدم که نه سیخ بسوزه نه کباب

Bill The Butcher
04-18-2012, 05:28 PM
منم با اشكان موافقم...انتظار بيش از حد از يه سريال اينچنيني نبايد داشت. مسئله اينه كه طبيعيه وقتي يه سريال سعي داره با نوآوري جلب مخاطب كنه و موقعيت خنده ايجاد كنه بعد از يه مدتي كم مياره ديگه. اتفاقيم كه واسه اين سريال افتاده همينه. اوايلش يادتونه چقد با سيستماي مخ زدن بارني يا فلش بكو فلش فوروارداش حال ميكرديم؟ الان ديگه تكراريه به همين دليل ديگه كمتر ميخنديم. به هر حال از دو سه تا قسمت قبلي بهتر بود من 6 دادم

Chandler Bing
04-18-2012, 06:38 PM
اهان راستی من از تدوین این سریال خوشم میاد، واقعا نواوری جالبیه

این که مثلا نشتن تو بار بعد دونه دونه داستان رو تعریف میکنند خیلی خوبه ولی بعد از 7 فصل باید به یه راه حل جدید فکر کنند.

Patriot
04-18-2012, 07:21 PM
منم از این قسمت خوشم اومد. اما به قول دوستان دیگه تکراری شده. شاید با اضافه شدن خانم موزبی داستان عوض بشه.

اما اگر تا آخر این فصل این کار رو نکنند، فصل بعد دوباره دچار تکرار میشن. باید یه تنوع ایجاد بشه.

اما بازی بازیگر ها ارزش 8 رو داشت.

RezaAK
04-18-2012, 08:20 PM
دوستان
من یه نکته ای که می بینم اینه که همگی روی تکراری بودن توافق نظر دارن . حالا چه موافق و چه مخالف همگی قبول داریم که
این سریال شده یه هزار توی بی پایان که حتی به ناکجا آباد هم راهی نداره .

من روی بحث فرهنگی اش هیچ حرفی ندارم . اصلاً محتوی سریال محل بحث نیست . دارم از فرم حرف میزنم .
میخوام از کاراکتر ها بگم و برسم به فیلمنامه اش . برای خلق فیلمنامه اول باید یه فکر اولیه باشه که بشه کاراکتر رو بر اساس اون بنا کرد .
یا این که خلق شخصیت از خلق فیلمنامه آغاز بشه .

اما این سریال که از نام اش هم بر میاد فقط یه هدف نهایی داره و تمام این اپیزودهایی که تا حالا دیدیم در حد یه "مک گافین" معمولی
و بی اثر و بی بو و رنگ هم نبوده .

شما اگه روش سنتی رو در نظر بگیری باید یه شروع باشه و بعدش عطف ها باشه و در نهایت هم پایان و لازمه اش اینه که کاراکتر درست
تعریف بشه .
شما به IMDB هم سر بزنید خواهید دید که گروه نویسنده ها نامزد جایزه مهمی نشدن و خب ! جایزه مهمی هم نبردن .
وقتی که حتی خود سیستم هم اذعان داره که این سریال نتونسته بیاد و داستان و شخصیت خلق کنه . دیگه حرفی هم باقی میمونه ؟

برای مثال "بیگ بنگ" یا Modern Family رو در نظر بگیرید . این دو تا قراره اپیزودیک پیش بره و میره و احترام مخاطب حفظ میشه
ولی HIMYM یه طرح کلی داره و به زعم من کوچکترین پیشبردی برای این مهم انجام نداده .
آیا مخاطب باید هفت سال و شاید هم تا ابد منتظر بمونه که ببینه ، سرانجام این آقا با کی و کجا و چه زمان مزدوج میشن ؟
معذرت میخوام ولی یه جورایی وعده ی سر خرمن دادن ـه !

این سریال کاملاً ضد فرهنگه و منظورم فرهنگ طبقه متوسط جامعه ی آمریکایی . و گر نه برای من وشما که اصلاً ملموس نیست .
شاید هم به خاطر همین تماشاش میکنیم . یعنی در صدد اینه که یه سری مسائل رو جا بندازه . و این تلاش محکوم به شکست ـه .
بر عکس در Modern Family نیومده یه تریبون برای همج.نس گرایی درست کنه ، بلکه اومده کاری کرده که نگاه هموفوبیک خلق الله
کم بشه . ولی HIMYM داره به زور مخاطب رو راضی میکنه که تری سام و 4 سام و ... ایرادی که نداره خیلی هم خوبه و اصلا باید روتین
بشه تو زندگی هر فردی . Ex ها باید با هم دوست صمیمی باشن و رد و بدل هم بشن .

تمام تمرکز این سریال روی ناخودآگاه مخاطب ـه .
به گفته آقا پویا که درست هم هست : تقلید عیب نیست ولی این که یه نفر مثل "رابین" مدام پاس داده بشه بین افراد زیاد جالب نیست .
این اتفاق در Friends برای ریچل نیفتاد که هوشمندانه بود .
نه دچار تحجرم و نه حتی ذره ای مذهبی . ولی این اعمال عقلانی نیست و قابلیت این رو نداره که از جامعه ( هر جامعه ای ) بر بیاد .
در واقع شاید در سدوم و عموره هم روابط اینجور نبوده . پس تنها چیزی که باقی ـه اینه که ضد ارزش رو به ارزش تبدیل کنیم .
نویسنده باهوش به تزی پیاده میکنه و بعد آنتی تز رو ارائه میده که به "سنتز" منتهی بشه و نه این که حکم کلی بده و در جایگاه
نظریه پرداز قرار بگیره . بهترین روش اینه که مخاطب قضاوت کنه ، چرا که این محصول برای او داره سِرو میشه !

تمام دوستان از آقا حامد یا اشکان خان و بقیه دارن بیان میکنن که تکراری شده .
ولی اگر همون چند تا لبخند و کیفیت ویژوال و روایی رو حذف کنیم ، آیا این فصل چیز دیگری برای ارائه داشته ؟
آیا داستان پیش رفت ؟

بی محتوایی . یعنی فرم زیبا ولی خالی . در صورتی که در اصل باید عکس این حالت باشه
امیدواریم که این ملال به پایان برسه و زمانی که سریال تمام شد ، دوستان با ذهن باز و به دور از تعصب تحلیل کنند که
این مجموعه چه رهاوردی براشون داشت . برای من که تجربه جالبی نبود .

ifarzam
04-18-2012, 08:48 PM
دوستان
من یه نکته ای که می بینم اینه که همگی روی تکراری بودن توافق .

1-سبک این سریال سیتکامه نه درام بنابراین لزوما به شروع و عطف و پایان که از ویژگژگیهای درامه نیاز نداره.
2-برعکس گفته شما این سریال کاملا برای ما ملموسه چون دقیقا نمونه ی تک تک شخصیتها و روابطشون رو در ایران خودمون هم داریم.(فقط بار مکلارنو کم داریم)
3-در مورد رابین کاملا موافقم باهات برای منم آزار دهندس.کلا ای کاش تو سریال نبود.
4-کلا این نوع سریالها رهاورد خاصی به جز سرگرمی نمیتونه برای کسی داشته باشه.برای من به شخصه خنده،پر کردن وقت و از همه مهمتر تقویت زبان از نتایج دیدن این سریال بوده.

Chandler Bing
04-18-2012, 09:39 PM
اولا اقا رضا واقعا قلم خوبی داری، و از اینکه وقت میذاری این چند خط رو مینویسی ازت تشکر میکنم.

همه حرف هات هم درسته این که هنوز تد زن نگرفته واقعا روی مخه، میتونستن از یه فصلی بیارنش تو سریال و اونجوری ادامه بدن

به نظرم تنوع خوبی میشد و میشد که موقعیت های جالبی رو به وجود اورد.

در رابطه با اینکه ضد فرهنگ هست هم کاملا موافق ام، من یه جا خونده بودم که تو امریکا هم صدای ملت رو دراورده.

البته این دوستمون هم حق داره که این سیتکامه و ازش انتظاری نمیره که یه هدف برای پایان سریال یا به قولی یه داستان کلی داشته باشه ولی چون خیلی روی این موضوع

مانور داده نا خوداگاه مخاطب این تصور براش به وجود میاد که داستان سریال اینه و باید تد ازدواج کنه.

===================

راستی این نکته که بارنی با یه استریپر میخواد ازدواج کنه کاملا برای من غیر قابل درکه ولی بلاخره صدای بارنی هم تو این اپیزود درامد که بدش میاد کوئین برای بقیه برقصه.

NOjAN
04-18-2012, 09:41 PM
من از این اپیزود زیاد خوشم نیومد . در صورتی که اپیزود قبل خیلی بهم چسبید و بهش 10 دادم .

ولی در مورد صحبت بچه ها (خصوصا آقا رضا) بگم که تیم سازندش انقدر حرفه ای نیستن که بخوایم در مورد هدف سریال که "آشنایی با مادر" باشه حساس بشیم. این مجموعه دقیقا همون سالی که Friends تموم شد شروع شد و اگر حسابش رو بکنیم ایده ی اصلی مثل همونه .. چند تا دوست که توی یه مکان دور هم جمع می شن ... اونجا خونه ی مانیکا بود و قهوه خونه . اینجا خونه ی تده و "بار"
سوژه های این سریال 100% تکراری شده , قبول دارم . ولی یکی از دلایلی که همه انقدر شاکین اینه که 99.9% کسایی که تو ایران این سریال رو دنبال می کنن دیگه خونه ی پرش از اوایل فصل پنجم همراه این سریال بودن.. و قسمت اعظم سریال رو مثل جت در عرض چند هفته (یا شاید روز) دیدن . و طبیعتا حالا که مجبورن یک هفته برای هر قسمت صبر کنن توقعشون خیلی نسبت به زمانی که فصل فصل سریال رو نگاه می کردن بالا رفته .

همونطور که CBS اعلام کرده این فصل, فصل آخر نیست. ولی امیدوارم بتونن فصل 8 رو قشنگ تر بسازن و سریال رو تموم کنن..

Headache
04-18-2012, 10:36 PM
بابا دست اين تد رو بگيريم بياريم جشن دانشجویی و قال قضيه رو بكنيم ديگه! :Smiley36:

HaaMeeD
04-18-2012, 11:27 PM
منم از این قسمت خوشم اومد. اما به قول دوستان دیگه تکراری شده. شاید با اضافه شدن خانم موزبی داستان عوض بشه.

اما اگر تا آخر این فصل این کار رو نکنند، فصل بعد دوباره دچار تکرار میشن. باید یه تنوع ایجاد بشه.

اما بازی بازیگر ها ارزش 8 رو داشت.
رويه اين سريال روايت داستان بر اساس زمان پخششه ولنتاين 2011 رو با تاريخ ولنتاين 2011 تعريف ميكنه يا بهار 2012 يا كريسمس 2012 اگه به همين شيوه ادامه پيدا كنه و طبق داستاني كه تئ تعريف كرد 2015 زن ميگيره فكر نميكنم به اين زودي ها به ازدواج تد برسيم :d

رضاي عزيز شما هم قلم خوبي داريد بابت پست زيبات هم ممنون

FarboƉ
04-19-2012, 01:25 AM
من از این اپیزود زیاد خوشم نیومد . در صورتی که اپیزود قبل خیلی بهم چسبید و بهش 10 دادم .

بالاخره یکی حرف منو زد!!
واقعا اپیزود قبلی فوق الاده بود

RezaAK
04-19-2012, 02:31 AM
خب . دوستان من زیاد حرف زدم .
آقا فرزام عزیز . در مورد ملموس بودن کاراکتر ها که فرمودید ، من با دیدگاه کلی عرض کردم و یه نگاه جامع و نه جزئی نگری .
ممکن هم هست یکی از دوستان کاراکتری شبیه دکستر رو تو زندگی واقعی بشناسه .

رای من به شخصه خنده،پر کردن وقت و از همه مهمتر تقویت زبان از نتایج دیدن این سریال بوده.

از صداقت تون ممنونم . به واقع من انتظار بیجایی از این سریال داشتم .
اما در مورد مقوله ژانر شاید آرا مون زیاد مشابه نباشه . ولی چون کلمه "لزوماً" رو آوردید با تفکر شما کمی احساس قرابت میکنم .
ولی بیشتر تاکیدم رو این قضیه ست که این سریال خودش اومده و یه تم برای خودش در نظر گرفته
پس اگه نگاه تماتیک و دراماتیک رو ازش حذف کنیم ، در واقع باید مسئله اصلی یعنی "ازدواج تد" رو فاکتور بگیریم که در
این صورت میشه یه سیتکام محض . ولی با اشارات به ازدواج تد و بنیان این مجموعه و حتی نام مجموعه و از همه مهم تر "نریشن" ـهای
سریال . مطمئنا سریال نوعی از رمانس رو داره که عاری از درام نیست . بر عکس دو سریال دیگه ای که مثال زدم که کمدی محض هستن .
توجهتون رو جلب میکنم که به ژانرهایی که در imdb برای سریال تعریف شده نگاه کنید .
و سیتکام کاملا بحث اش پیچیده اس و ناتمام . هنوز که هنوز است برای "میزانسن" تعریف واحد وجود نداره و هر فرد و قصبه و گروهی با
تعریف خودش جلو میره . چه رسد به مباحث تلفیقی و اکشن - ری اکشن و مخاطب حاضر در صحنه .

اما از صحبت های اشکان جان و نوژن جان و حامد جان این مهم به ذهنم میاد
که شاید همه دوستان و همچنین خود من ، زیاد در بند این نیستیم که به عنوان محصول هنری با این سریال برخورد کنیم
و از نکته ای که آقا فرزام هم فرمودن فهمیدم که این سریال حکم یه غذای حاضری و سرسری تهیه شده رو داره .
چیزی که شاید گرسنگی بر اون توفق داشته باشه .

دیگه من زیاده گویی نکنم . فقط مایل بودم که نظرات دوستان فاضل در انجمن رو بدونم که دیدگاه کلی به دست آوردم .
مخلص همگی

mahdi-gh
04-20-2012, 04:48 PM
من سریال فرندز رو ندیدم
یعنی یه بار فصل اولش رو دانلود کردم و 4-5 قسمتش رو دیدم ولی برای خسته کننده بود و دیگه ادامه ندادم !
نظر من اینه که بحث سریالهایی از این دست بیشتر سلیقه ایه
مدرن فامیلی رو هم از چن روز پیش میبینم و تا حالا 11 قسمتش رو دیدم
بد نیست ولی به نظر من بین سریالهای کمدی که میبینم آشنایی با مادر و بیگ بنگ یه چیز دیگه ن و بیشتر از بقسه منو جذب میکنن
البته بیننده حرفه ای نیستم و برای سرگرمی این سریالا رو میبینم
این قسمت هم چند تا نکته جالب داشت
یکی لباس زنونه تد که فکر کنم اوایل همین فصل بود که تو یه صحنه نشونش داده بود و منتظر بودم ببینم قضیه ش چیه
قرمز شدن لیلی با دیدن رانجیت منو ترکوند از خنده :Smiley36:
و مشهور شدن شرباتسکی که اونم قبلا" بعد از معلوم شدن نازا بودنش بهش اشاره شده بود
نکته آخر اینکه منتظرم ببینم آخر فصل بارنی با کی ازدواج میکنه
من که فکر نکنم عروسش کوئین باشه !! (شاید هم باشه)
در کل من از این اپیزود بیشتر خوشم اومد به خاطر اون نکته هایی که گفتم و بهش 10 دادم

رويه اين سريال روايت داستان بر اساس زمان پخششه ولنتاين 2011 رو با تاريخ ولنتاين 2011 تعريف ميكنه يا بهار 2012 يا كريسمس 2012 اگه به همين شيوه ادامه پيدا كنه و طبق داستاني كه تئ تعريف كرد 2015 زن ميگيره فكر نميكنم به اين زودي ها به ازدواج تد برسيم :d

زیباترین نکته این سریال همین بخششه که شما اشاره کردید
فکر نکنم تابحال سریال دیگه ای این سبک رو دنبال کرده باشه
تد تو 2015 بچه به بقل بود
به نظر من که تو فصل 8 تد هم ازدواج میکنه

navid_2553
04-21-2012, 03:52 PM
به نظر من 5 فصل اول فوق العاده بود.حالا یه قسمت هایی هم بود که زیاد جالب نباشه ولی در کل خوب بود.از فصل 6 به بعد افول شدیدی رو میبینم.خیلی بی مزه شده.به نظرم زودتر باید تمومش کنن.حالا این قسمت 21 باز قابل تحمل بود،اون 20 که واقعا فاجعه بود.خواهشا نیاین بگین سلیقه ها متفاوته.چون من عاشق 5 فصل اول هستم.فقط موضوع اینه که دیگه اونقدر جالب نیست.نمیگم تکراری شده.باز اونطور خوب بود.یکنواخت شده.هیچ موضوعی توش رخ نمیده.انگار 20 دقیقه از زندگی یکیو بشینین نگاه کنین.دیگه خالی شده و جذابیتشو از دست داده.

ADOLOVSKY
05-02-2012, 10:38 PM
قشنگ بود
اسم شب های افسانه ای بارنی روده برم کرد:Smiley14:
اون امتیاز دهی بارنی هم که دیگه آخرش بود...
خیلی خندیدم