PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چندلر در سریالی جدید

slimshady
04-21-2012, 11:42 AM
متیوپری در کمدی جدید شبکه NBC نقش جدیدی را بر عهده میگیرد.

http://picoup.ir/images/36899710742969006409.jpg (http://picoup.ir/)

در این سریال به نام Go on، او نقش یک مفسر ورزشی را دارد که در انجمنی برای کمک به مشکلاتش عضو میشود.
این سریال برای فصل 2012 -2013 انتخاب شده است.
متیو در سال گذشته در سریال Mr sunshine و یک قسمت از سریال good wife حضور داشت.

Matthew Perry back on NBC as pilot 'Go On' gets picked up (http://www.imdb.com/news/ni26663977)

Headache
04-21-2012, 12:57 PM
با هيچی غير فريند نميشناسمش :Smiley35:

NOjAN
04-21-2012, 07:11 PM
خیلی کم کاره این بشر ... البته فکر کنم کلا بازیگرای سریال Friends بعد از اون شهرت و محبوبیت وحشتناکی که داشتن کلا خیلی کم کار شدن ..

Headache
04-21-2012, 10:08 PM
خیلی کم کاره این بشر ... البته فکر کنم کلا بازیگرای سریال friends بعد از اون شهرت و محبوبیت وحشتناکی که داشتن کلا خیلی کم کار شدن ..
خصوصا بعد اون دستمزدهای كلان d: طرف ميره پی عشق و حال زندگيش....

slimshady
04-21-2012, 11:18 PM
خیلی کم کاره این بشر ... البته فکر کنم کلا بازیگرای سریال Friends بعد از اون شهرت و محبوبیت وحشتناکی که داشتن کلا خیلی کم کار شدن ..

نه همشون مثلا ریچل کلا زد تو کار سینمایی خیلی هم بازی کرده
مانیکا 2 تا سریال با چندتا سینمای. همین چند وقت پیش تو جیغ4 بود
راس هم کارگردانی میکنه
چندلر هم یه سریال با چندتا سینمای داره . فیلم numb رو ببین خیلی خفن توش بازی میکنه
فقط جوئی اصلا دیگه کار نکرد بعد از اون سریال که به ایم خودش بود دیگه هیچ کاری نکرد تا episodes. کم کارترین شون بود.

NOjAN
04-21-2012, 11:23 PM
نه همشون مثلا ریچل کلا زد تو کار سینمایی خیلی هم بازی کرده
مانیکا 2 تا سریال با چندتا سینمای. همین چند وقت پیش تو جیغ4 بود
راس هم کارگردانی میکنه
چندلر هم یه سریال با چندتا سینمای داره . فیلم numb رو ببین خیلی خفن توش بازی میکنه
فقط جوئی اصلا دیگه کار نکرد بعد از اون سریال که به ایم خودش بود دیگه هیچ کاری نکرد تا episodes. کم کارترین شون بود.

منظورم بیشتر بازیگری بود . نسبت به شهرتی که کسب کردن خیلی کم کار شدن . همین دیوید شوییمر (راس) آخرین بازی ای که داشته مال سال 2008ــه .. اون هم یه نقش خیلی جزیی .

البته جویی رو فراموش کردی .. بعد از friends فورا سریال Joey رو start زد :Smiley35:

farzan981
04-21-2012, 11:41 PM
من اول 17again رو دیدم ازش ( ببینید چقدر خوش قیافه است میانسالی زک افران رو بازی میکنه)
بعدم فرندز رو دیدم البته تا فصل های اخر که پیر شد نفهمیدم یکی هستند
از دیوید هم band of brothers رو دیدم که واقعا قشنگ بازی کرده بود فکر نمیکردم بتونه بعد از 10 سال بازی کردن اون نقش طنز اینقدر جدی باشه

Headache
04-21-2012, 11:52 PM
band of brothers قبل از فرندز بوده :Smiley69:
كلا 10 سال كم نيستا... يه 10 سالی طول ميكشه آدم ريكاور شه و از اون حال و هوا بياد بيرون.

FarboƉ
05-01-2012, 03:03 AM
به نظر من یکی از سریال های موفقش Mr Sunshine بود که واقعا خنده دار بود
مت له بلانک هم دیگه رسما با سریال آخرش Episodes ترکوند
کار کردن با تیم کافمن و کرین باز هم براش جواب داد و یه جایزه ی گلدن گلوب رو برد خونه که واقعا حقش بود سریال هم خیلی خوب بود