PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی مینی سریالِ جوخه ی برادران (Band of Brothers)

Moh3eN
08-19-2011, 05:47 PM
http://osen01.persiangig.com/BandofBrothers-TvWorld.Ir-23.jpg

شناسنامه

- جوخه ی برادران مینی سریالی ۱۰ قسمتی، محصول سال ۲۰۰۱ هست که سرنوشت واقعی بخشی از سربازان آمریکاییِ متفقین در جنگ جهانی دوم رو به تصویر میکشه .
- سریال از روی کتابی با همین نام به نویسندگی استفان آمبروز ساخته شده . آمبروز برای نوشتن کتابش از تحقیقات و مصاحبه هایی که با بازمانده های ایزی کمپانی داشت استفاده کرده بود . کسانی که در این سریال هم تصاویر و صحبت هاشون در مورد اتفاقاتی که در اون قسمت میفته رو ابتدای هر اپیزود میبینیم .
- این مجموعه ی پر هزینه شامل ۱۰ اپیزود با میانگین زمان حدودا ۷۵ دقیقه ای هست (کل سریال ۷۰۵ دقیقه هست) .
- تهیه کنندگی اجرایی این کار رو هم بزرگانی مثل استیون اسپیلبرگ و تام هنکس بر عهده داشتن .
- شبکه ی HBO برای ساخت این مجموعه، ۱۲۵ میلیون دلار بودجه در نظر گرفت . به عبارت دیگه برای هر اپیزود این مینی سریالِ زیبا، ۱۲.۵ میلیون دلار هزینه شده که این باعث میشه این مجموعه بعنوان پر هزینه ترین سریال شناخته بشه (برای روشن شدن بهتر لازمه بدونید که برای سریال Terra Nova (http://www.tvworld.info/thread90.html) که محصول ۲۰۱۱ ِ همین جناب اسپیلبرگ هست و بعنوان سریالی پرهزینه شناخته میشه ۶۴ میلیون دلار هزینه شده) .
- حاصل کار هم سریالی شده که تونسته نظر بیننده هاش رو جلب کنه. باید بدونید که توی سایت IMDB (http://www.imdb.com/title/tt0185906/) هم با حدود ۸۷ هزار رای، امتیاز عالیِ ۹.۶ رو داره .

داستان سریال

مجموعه ی جوخه ی برادران، سرنوشت واقعی گروهان ایزی (Easy Company) از گردانِ ۵۰۶ ِ لشکر ۱۰۱ هوابردِ ارتش ایالات متحده رو در طول جنگ جهانی دوم دنبال میکنه .
سریال از سال ۱۹۴۲ و آموزش دیدنِ ایزی کمپانی زیر نظر فرمانده ی سخت گیرشون، سوبل آغاز میشه و با اعزام ایزی کمپانی به خط مقدم جنگ در سال ۱۹۴۴ ادامه پیدا میکنه تا اپیزود انتهایی و تسلیم شدن آلمان ها .
اما شخصیت اصلی که سریال خاطرات اون رو مرور میکنه سرگرد ریچارد وینترز هست که مرور خاطراتش بهانه ای میشه برای آشنایی با سرباز ها و دیدن اتفاقات جنگ ... حس ترس، رشادت ها، کشته ها و مجروحین، چهره ی زشت جنگ، دلتنگی ها و ...حس برادری . اینا چیزایی که تو سریال میبینیم . دقیقا مثل زندگی واقعی .

در مجموع یکی از بهترین تجربه های سریالی من با دیدن این مجموعه رقم خورد . پس شما رو هم به دیدن این سریال دعوت میکنم .

.

IceLord
08-19-2011, 07:29 PM
تشکر می کنم از محسن عزیز بابت معرفی این مینی سریال.

این سریال جژء اولین سریال هایی بود که من دیدم. و بعد از اون دچار مرض سریال گرفتگی شدم :دی
به نظر من زیبا ترین سریالی بود که تا بحال دیدم. تک تک اپیزودهاش فوق العاده است. دیالوگ های بی نظیری داره. حس واقعی جنگ رو به بیننده به طور کامل القا می کنه.
بازی بینظیر بازیگر ها هم فوق العاده به کمک سریال اومده.

هر چی گشتم عکسی که حس سریال رو بتونه ادا کنه پیدا نکردم. از سریال هایی هست که باید دید.

در کل دیدن این سریال رو به تمامی افراد زنده روی زمین توصیه می کنم.

یه خاطره هم از این سریال بگم:
این سریال رو به یکی از دوستان داده بودم که ببینه. می گفت چند روز بعد از تماشای سریال یک هواپیما از روی خونه شون رد میشه
و ناخودآگاه برای حفظ جونش از بمب هایی که قراره هواپیما بندازه شیرجه می زنه زیر میز :دی
ولی بقیه در حالی که یه علامت تعجب روی سرشون بوده هاج و واج ایشون رو نگاه می کردن :دی

امیدوارم این سریال هم جزء "پروژه دانلود" سایت قرار بگیره.

Foa.neh
08-31-2011, 02:35 AM
واقعا سلیقه عالی دارید نوژن و محسن عزیز
دست روی سریال های فوق العاده و ژانر دلخواه من گزاشتین(کومودی و جنگ جهانی :d )

ADOLOVSKY
01-29-2012, 04:30 AM
سریال فوق العاده ایه
جوایز زیادی هم برده که میتونید اینجا لیستشون رو ببینید:

http://www.imdb.com/title/tt0185906/awards

D O R D I
01-29-2012, 08:14 AM
پس ارزش دانلود داره با این سرعت کم اینترنت من؟

aQa GorGe
01-29-2012, 09:27 AM
پس ارزش دانلود داره با این سرعت کم اینترنت من؟

حرف ما رو قبول نداری اقلن 9.6 آی ام دی بی رو قبول کن

S@eeƉ
08-01-2012, 09:35 PM
این یکی از بهترین های شبکه HBO است

به علت : زیبایی خیره کننده تصویر 2-داستان کاملا واقعی 3- صحنه های نفس گیر جنگ و ....

این سریال بعد سریال LOST و Game of thoren بهترین سریالی هست که من دیدم

mas5oud281
10-31-2013, 01:48 AM
ببینید.شدید توصیه میشه.تایپیکه دانلودم تو انجمن هست

hadi2006mi
10-31-2013, 03:17 AM
یک سریال درام بسیار عالی که سختیها و زجرهای یک جنگ رو بخوبی به تصویر کشیده است ده قسمت میخکوب کننده و جذاب و گیرا به یکی از بهترین تجربهای تماشای سریال می انجامد تام هنکس از ادمهای پشته این سریال هست بازیگر اول سریال هوملند هم نقش اول این سریال رو بازی میکند

3ven13
12-26-2013, 02:17 AM
من تازه دانلود کردم که ببینم .. اول اینکه ، بچه های انجمن ما زیرنویس نزدن واسه این کار؟؟ اینی که من دانلود کردم فاجعه س .. کیفیتش درحد دیالوگهای یوسف پیامبر و فرج سلحشور ـه!
دوم اینکه "راس" چی میگه این وسط؟! :)) من میبینمش میخندم همش دست خودم نیس :)) البته هنوز سکانس اول حضورشه(دقیقه 10) امیدوارم کم کم بهش عادت کنم ..

MaMaLoM
12-26-2013, 12:19 PM
"راس" چی میگه این وسط؟!
:d
برعکس شخصیت "فرندز"ـیش اینجا خیلی جدی و محکمه!
ولی نیاز نیست بهش عادت کنی! خیلی زود وقتی وارد جنگ بشن از سریال خارج میشه، تو یکی دو تا سکانس داخل قسمت های پایانی دوباره برمیگرده ... همین،

nasimteli
04-27-2014, 12:00 PM
سلام هرکسی این فیلم نبینه نصف عمرش برفنا:Smiley36::Smiley36::Smiley36::Smiley36:

samansh
01-03-2015, 11:49 AM
سریالش یه شاهکاره به تمام معناست
افکت هایی که توش به کار رفته فوق العادست و معلومه که بودجه ی زیادی صرف ساخته سریالش شده
بازیگرای سرشناس و خوبی هم توش هست
داستان و کارگردانی خیلی قوی ای هم داره
دلیلی نیست برای ندیدنش

ahmady45
01-03-2015, 12:41 PM
دوستان یعنی می ارزه من 1080ش رو دانلود کنم؟؟؟

MaMaLoM
01-03-2015, 12:48 PM

اگر کیفیت بهتر از 1080 هم گیرت امد ، دانلود کن!
"بَند" یه سریال معمولی نیست ... یه اثر هنریه ...

ahmady45
01-03-2015, 01:11 PM
اگر کیفیت بهتر از 1080 هم گیرت امد ، دانلود کن!
"بَند" یه سریال معمولی نیست ... یه اثر هنریه ...
پس خیلی شاخه!!!!!!!!:Smiley105:
همین کارو میکنم،اوکی مچکر:Smiley17:

orojlo
01-03-2015, 01:15 PM
منظورت از 1080 چیه؟:دی اگر این انکود شده های کم حجم رو میگی که اونا کلا روی هم 8GB میشن اگر نه عین من سورس اصلی دانلود میکنی حجم هاش از 197.3 GB شروع میشه تا 30GB باید ببینی چه قدر این سریال رو دوست داری دیگه :دی کلا ده قسمتی قشنگی هستش ، من خودم کلا سریال ها و فیلم هایی که دوست دارم سنگین و حجم دار میگیرم + با سینمای خانگی میبینم اگر میخوای 1080 بگیری که با لب تاب بشینی ببینی همون انکود شده های کم حجمش رو ببین.
:Smiley17:

ahmady45
01-03-2015, 01:42 PM
منظورت از 1080 چیه؟:دی اگر این انکود شده های کم حجم رو میگی که اونا کلا روی هم 8GB میشن اگر نه عین من سورس اصلی دانلود میکنی حجم هاش از 197.3 GB شروع میشه تا 30GB باید ببینی چه قدر این سریال رو دوست داری دیگه :دی کلا ده قسمتی قشنگی هستش ، من خودم کلا سریال ها و فیلم هایی که دوست دارم سنگین و حجم دار میگیرم + با سینمای خانگی میبینم اگر میخوای 1080 بگیری که با لب تاب بشینی ببینی همون انکود شده های کم حجمش رو ببین.
اره با لب تاپ میبینم و منظورم همین انکود شده های سایته که والترجون گذاشته حجم 1080ش هر کدومم حدود 1 گیگه!!با این سرعت نت ما این 1 گیگه خوبه بازم:Smiley69:
ممنون که راهنمایی کردی

Vic Mackey
01-03-2015, 08:54 PM
از تاپیک مشخصه تو انجمن کاربران کمی سریال رو دیدن !!!کسی که جوخه برادری رو ندیده معنی کلمه شاهکار رو هیچ وقت درک نکرده و نخواهد کرد ...تنها اثری بود که تلخی و زشتیهای جنگ رو به بهترین شکل ممکن به منه ببیننده منتقل کرد ...ترانه ها , فیلم ها و سریالهای زیادی در باب جنگ و قربانی شدن مردم بیگناه منتشر شده اما از نطر من این سریال بهترین اثر هنری در مورد
تلخی های جنگه .

Marb
01-04-2015, 01:48 AM
فوق العادست.یکی از بهترین سریالایی که دیدم. هرکی نبینه واقعا ضرر کرده..

Matin VT
01-04-2015, 02:36 AM
.تنها اثری بود که تلخی و زشتیهای جنگ رو به بهترین شکل ممکن به منه ببیننده منتقل کرد ...ترانه ها , فیلم ها و سریالهای زیادی در باب جنگ و قربانی شدن مردم بیگناه منتشر شده اما از نطر من این سریال بهترین اثر هنری در مورد
تلخی های جنگه .
یه قسمتش بود موی یه زنرو از ته تراشیده بودن و با بچش بقل جاده بود...بشدت رو من تاثیر گذاشت بعد از اون هم اون کمپها:Smiley19:
بهترین سریال جنگی همینه و بس

nasim777
01-05-2015, 02:59 PM
بچه ها منو به خاطر سوالم ببخشید

صحنه که نداره با خانواده ببینیم؟

بالاخره جنگه دیگه ! :Smiley69:

Matin VT
01-05-2015, 03:03 PM
بچه ها منو به خاطر سوالم ببخشید

صحنه که نداره با خانواده ببینیم؟

بالاخره جنگه دیگه ! :Smiley69:
یکم مورد داره
تو اپیزود 8 میرن حموم باسناشون معلوم میشه
تو اپیزود 9 هم تام هاردی داره ترتیب یه زنه رو میده که طبقه بالای زنه معلومه

_Nirvana_
01-05-2015, 03:26 PM
تام هاردی بازی کرده؟پس دیدنش از نون شب هم واجب تره:Smiley19:

کسی که جوخه برادری رو ندیده معنی کلمه شاهکار رو هیچ وقت درک نکرده و نخواهد کرد
خیلی ممنون:|یعنی ما تا الان هیچی از شاهکار نمی دونستیم:|

Matin VT
01-05-2015, 11:13 PM
تام هاردی بازی کرده؟پس دیدنش از نون شب هم واجب تره
اگه فقط بخاطر تام هاردی میخوای ببینی اینو بدون که فقط تو اپیزود 8 ایفای نقش میکنه.ولی کلا بازیگرای خیلی توپی توشن:Damian Lewis....David Shwimmer...پسر تام هنکس...michael cudlitz...scott grimes

codec_pack
12-18-2016, 01:01 PM
این سریال رو برای بار چندم دیدم! یه شاهکار به تمام معنا که میتونی بارها و بارها ببینیش و خسته نشی و مث روز اول ناب باشه! هرچی میخوام سعی کنم دربارش بنویسم و تعریف کنم، حس میکنم تعریف هام در حد و اندازه های سریال نمیتونه باشه و باعث میشه کوچیک جلوه کنه!

اگه آپاندیس هم دارید، اول این سریال رو ببینید بعد برید بهش برسید!

Luca Brasi
12-21-2016, 07:25 PM
استيون اسپيلبرگ قبل از جوخه ي برادران ٣سال قبل تر با ساخت نجات سرباز رايان
به دنيا ثابت كرد چه تبهري تو به تصوير كشيدن 'ميدون جنگ' داره...البته اسپيلبرگ برخلاف خيلي از سازنده ها
با تكيه بر اكشن و نخواست تماشاگر رو به وجد بياره بلكه خواست نشون بده جنگ به معناي واقعي كلمه چه بلايي سر مردم مياره
(در راستاي اين جمله اون سكانسي رو يادآور ميشم كه مادر از همه جا بيخبر در حال شستن ظرف ها هست كه ماشين ارتش رو از دور ميبينه...
بيرون از خونه ميره ، در يكـ لانگ شات و مكالمه اي كوتاه مادر كنترل خودشو از دست ميده و آروم از كنار ديوار خم ميشه به طرف زمين... كسي هست كه
اين سكانس رو ديده باشه و اشك تو چشم هاش جمع نشده باشه...)

جوخه ي برادران هم دقيقا همين مسير رو پيش ميره البته اين بار به شكل سريالي و خيلي كامل تر
ميزانسن هاي اين اثر به قدري حرفه اي چينده شده كه اگر كسي مطلع نباشه كه داره يه اثر سريالي رو ميبينه
فك ميكنه واقعا يه گروه دارن يه جنگ واقعي رو جلوي دوربين ميبرن و به تصوير ميكشن... من از ديدن اين اثر "واقعا" لذت بردم توصيه ميكنم كساني هم كه نديدن ببينن و در اين لذت سهيم شن