PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث پیرامون قسمت های منتشر شده ی سریال جوخه ی برادران

Moh3eN
08-19-2011, 08:49 PM
http://osen01.persiangig.com/A-band-of-brothers56658.jpg

توی این تاپیک بحث راجع به اپیزودهایی که در بخش دانلود قرار میگیره رو انجام خواهیم داد .

>> بخش دانلود ویژه ی TvWorld - سریال جوخه ی برادران (http://www.tvworld.info/thread148.html) <<

.

IceLord
08-19-2011, 09:26 PM
مرسی محسن عزیز

می خوامت در حد سری آ :دی

برای بار سوم این سریال رو همراه شما دوستان عزیز می خوام ببینم.

مرسی از زحماتت محسن جان

microbit
08-22-2011, 02:08 PM
مرسی بابت زحمتتون
کار بسیار قشنگی میکنین

سریال بسیار بسیار قشنگیه صحنه ها جنگ خیلی زیبا و طبیعی گرفته شده.
یادمه توی یکی 2 تا از قسمتها واقعاً از ته دلم گریه کردم... مثل این میموند که همرزم های خودم توی جنگ آسیب میدیدن...
صحنه بسیار دلخراشی که توی قسمت 8 یا 9 بود که آلمانیها یهودیها رو در وضع اسفناکی زندانی کرده بودن و باهاشون مثل خوک رفتار میکردن... بیچاره ها... واقعاً آدمو تحت تأثیر قرار میده این فیلم

حالا فک کنین تلویزیون خودمون فیلم جنگی ایران و عراق رو میزاره... کوچکترین تاثیری که روی ادم نمیزاره هیچ ادمو از هرچی جنگ و سربازی و شهید و .... متنفر میکنه... حاجی رفت سید اومد... حاجی بیا سید رو کشتن... سید بیا حاجی رو کشتن...!!!

اینجاست که باز هم یاد جمله معروف خودم میافتم!! هنر چی چی نزد ایرانیان است و بس والله نمیدونم!!! هرچی که بیشتر دقت میکنم میبینم جز در چیزهای منفی هنر دیگه ای نداریم ما ایرانیا!!

خلاصه اینکه دوستان عزیز حتماً حتماً حتماً این فیلم رو ببینید و از دست ندینش که پشیمون میشین

Moh3eN
08-24-2011, 12:11 AM
سلام رفقا .
نظرم و نسبت به قسمت یک و دو بگم ...
اولین چیزی که نظرم رو تو قسمت یک جذب کردش ستوان سوبل بود . میدونید که بازیگرش دیوید شوایمر هست که نقش راس رو تو سریال دوستان (که اولین پروژه ی دانلود سایت هم هست) بازی میکنه . چقد تفاوت بود بین شخصیت راسِ فرندز تا ستوان سوبلِ جوخه ی برادران . جالب بود که اوایل فکر میکنیم آدمیه با شخصیت محکم و پرقدرت اما همینکه میریم جلوتر .... !!
دیدن شخصیت سربازا وقتی که تازه وارد ارتش شدن هم جالبه . و روندی که طی میکنن تا بشن سربازای خبره ای که تو قسمتای بعد میبینیم . مثلا به شخصیت بول رندلمن دقت کنید . و خیلی سربازای دیگه (تقریبا همشون غیر از پرکانته http://smiles.kolobok.us/standart/whistle3.gif ).
بعدشم که رفتم تو خاطرات دوران خدمت خودم . یادش بخیر ... میدون موانع (البته مشخصا نه به اون سختی که تو سریال میبینیمhttp://smiles.kolobok.us/light_skin/sarcastic.gif). راهپیمایی شبانه و رفقای خدمت .
این راهپیمایی شبانه که یادش میفتم عشق میکنم . چله ی زمستون ، ساعت حدود ۳ و نیم نصفه شب ، زیر بارش شدید برف . سکـــــوت محض ... وااااای خدااااا ، یادش بخیر http://forum.majidonline.com/majidonline/smiley_new/majidonline_sad.gif.
قسمت دوم هم که عالی ... اون تیکه ی گرفتن توپخونه ی آلمانا محشر بود دیگه .

.

NOjAN
08-26-2011, 12:29 AM
من دیروز فرصت کردم ببینم این سریال رو .. واقعا گیرا و جذابه . مکالمه هایی که توی قسمت سوم با بلایت شد هم واقعا فوق العاده بود و جریانش در کل غم انگیز .. واقعا حیفه که کمتر کسی این سریال رو دیده . هرکسی که ندیده پیشنهاد می کنم فرصت رو از دست نده

از محسن عزیز هم بابت آماده کردن دانلود و زیرنویس ها خیلی ممنونم . :Smiley17:

Moh3eN
08-31-2011, 08:05 PM
قسمت ۵ خیلی روایت قشنگی داشت . فلاش بک زدن های گاه و بیگاه به عملیات ... یا مثلا یادآوری های وینترز وقتی که توی پاریس بود . کارگردانی و روایت این اپیزود فوق العاده بود .
+
من عاشق بخشی هستم که همین سربازا توی دوره ی پیریشون در مورد اتفاقات اپیزود صحبت میکنن . مثلا توی قسمت ۴ که در مورد جایگزین ها صحبت میشه و پیرمردی رو میبینیم که میگه "به جایی رسیده بودم که نمیخواستم با جایگزین ها دوست بشم. چون دوست نداشتم ببینم که کشته میشن. این تیکه تیکه ام میکرد". یا ابتدای قسمت دوم که اون سرباز سابق با بغض در مورد نفراتی که تو نورماندی از دست دادن صحبت میکنه . بعضی جاها همون بخش کوتاهِ صحبت ها به اندازه ی کل قسمت زیبا و تاثیرگذار هست واقعا http://smiles.kolobok.us/standart/this.gif.
+
برای دومین بار شروع کردم به دیدن سریال http://smiles.kolobok.us/mini/heart_mini.gif. البته اینبار توی گوشی http://smiles.kolobok.us/mini/music_mini.gif.

.

Moh3eN
09-02-2011, 06:16 PM
میگم این باستون که تو اپیزود ۶ داستان رو از اونجا روایت میکرد عجب جای خفن ناکی بود :Smiley10:.
+ انقدر کار تیم کارگردانی و بازیگری عالیه که بعد از دیدن این قسمت کاملا جمله ای که اون سرباز سابقِ تو باستون (پیرمرد فعلی) میگه رو حس میکنی :Smiley35:. پیرمرده میگه :

"حتي امروز، توي يه شب واقعا سرد...وقتي که ميرم بخوابم اولين چيزي که ميگم اينه که...خوشحالم که توي باستون نيستم"

.

NOjAN
09-09-2011, 08:39 PM
محسن جان خسته نباشی . من هنوز فرصت نکردم اپیزود نهم رو ببینم ولی تا همین جاش هم جزو بهترین سریالهایی بود که تابحال دیدم ...

بابت زیرنویس ها و ... ممنون :Smiley30:

Se7en
09-10-2011, 01:50 PM
من متاسفانه اين سريال رو تا حالا نديدم ولي يه صحبتهايي درباره اين سريال توي رسانه ملي خودمون :Smiley14:شنيدم گفتم بيام بيان كنم

توي برنامه راز شبكه چهار يه مهمان آورده بودن (متاسفانه اسمش يادم نمي ياد) و درباره سريالهاي آمريكايي صحبت مي كردن و نوبت به اين سريال رسيد و گفتن كه اين سريال رو يه جورايي از روي مجموعه روايت فتح ساختن! من اين سريال رو نديدم ولي دوستاني كه ديدن مي تونن در اين مورد نظر بدن

NOjAN
09-10-2011, 05:00 PM
من متاسفانه اين سريال رو تا حالا نديدم ولي يه صحبتهايي درباره اين سريال توي رسانه ملي خودمون :Smiley14:شنيدم گفتم بيام بيان كنم

توي برنامه راز شبكه چهار يه مهمان آورده بودن (متاسفانه اسمش يادم نمي ياد) و درباره سريالهاي آمريكايي صحبت مي كردن و نوبت به اين سريال رسيد و گفتن كه اين سريال رو يه جورايي از روي مجموعه روايت فتح ساختن! من اين سريال رو نديدم ولي دوستاني كه ديدن مي تونن در اين مورد نظر بدن

OMG !!! آقا کاش ضبط می کردی اون برنامه ی کمدی رو :Smiley14:

pouyan
09-10-2011, 10:04 PM
بابت این سریال واقعن ممنون
بسیار بسیار بسیار زیبا بود

Moh3eN
09-11-2011, 11:30 PM
از روی روایت فتح ؟!!!:Smiley10:. شاید منظورش این بوده که شبیه همن مثلا (یا چمیدونم...:Smiley39: اینا رو از کجاشون در میارن این بندگان خدا ...:Smiley36: ) چون من بیشتر اوقات این حس رو نداشتم که دارم یه سریال رو تماشا میکنم . بس که رئال و تاثیرگذار بود . واقعا میگم، فوق العاده بود . Se7en جان شدیدا هم بت توصیه میکنم بزاری توی لیستت برای تماشا . پشمون نمیشی .
حیف شد که این پروژه ی جوخه ی برادران همزمان شد با اوج کار من . وگرنه برای این تاپیک چنتا برنامه داشتم . سریالش انقدر منو جذب کرد که کلی وقت گذوشتم (تو این بی وقتی) و گشتم دنبال اطلاعات از جنگ جهانی و سربازایی که تو سریال میبینیم و سرگذشت و سرانجامشون .
اینا وقت زیادی میخواد که مرتب شه و راست و ریس شه که متاسفانه الآن ندارم اصلا :Smiley19:. ایشالا به مرور قرار میدم ...

.

Foa.neh
09-13-2011, 01:44 AM
من 5 قسمت این سرالو تاحالا دیدم
کیفیت ساخت و داستان همه عالی کار شدن مخصوصاً اینکه من عاشق سریال های جنگ جهانی :d هستم
قبل این سریال The Pacific رو دیده بودم که از لحاظ ساخت و داستان مثل این سریال هست و اونم نگاه کنید ؟(فک رکنم اون قدیمی تره)
ولی من دوست داشتم این بازیگره نقش راس هست!بیشت ربهش بازی میدادن :Smiley36:
از بازیش خوشم میاد:Smiley35:

Aless
11-15-2011, 10:36 PM
این سریال را با معرفی دوست خوبم محسن عزیز دیدم
عالی بود یعنی حرفی واسه گفتن نذاشته...

پروژه بعدی را کی ریلیز میکنید؟!

NOjAN
11-15-2011, 11:01 PM
این سریال را با معرفی دوست خوبم محسن عزیز دیدم
عالی بود یعنی حرفی واسه گفتن نذاشته...
پروژه بعدی را کی ریلیز میکنید؟!

آدم یک نفر مثل شما رو هم می بینه که پیگیر هستین انرژی می گیره . ممنون ازتون . من خودم یه سریال قراره زیرنویس کنم که مال سال 2000 هست . قولی نمی دم ولی سعی می کنم تا 2 هفته ی دیگه استارتش رو بزنم .
محسن رو نمی دونم چیزی در سر داره یا نه .. :Smiley36:

voldemort
11-15-2011, 11:08 PM
نوژن جان نظرت در مورد ميني سريال The Pacific كه قرار بگيره براي پروژه ي دانلود چيه؟من فعلا اين را پيشنهاد مي دم با اجازت:Smiley17:

NOjAN
11-15-2011, 11:28 PM
Pacific هم از سریالهای جنگی ِ HBO باید باشه .. درسته !؟ اگه زیرنویس داشته باشه می ندازیمش گردن محسن :Smiley36:

MaMaD
11-15-2011, 11:41 PM
این the pacific همونیه که تیم تهیه کنندگی band of brothers دوباره ساختنش! یعنی اسپیلبرگ و هنکس و ...
خیلی شبیه نیست به جوخه ولی فضاش یکیه
از لحاظ ساختاری هم قدرت band of ... رو نداره
به نظر من نمی ارزه!
انرژی گذاشتن روش بیخوده! فعلا خیلی چیزای دیگه هست که نمیدونیم ولی شاید تو اولویت باشه ( فقط جمله رو داشته باشید :Smiley36:)

Headache
12-30-2011, 03:45 AM
اين سريال لياقتشو داره هر چند وقت يكبار يكی آپش كنه.
صحنه هاش واقعا گيراست... ادم كيف ميكنه :Smiley35:

HaaMeeD
03-03-2012, 11:20 PM
خواستم یه تشکری بگنم
همیشه این سریالو به هر کی میدم یه یادی هم از شما میکنم
دیشب برای بار 6-7 سریال رو دیدم هنوزم کشش لازم برای دیدن چند باره اشو داره دمتون گرم

afshin
03-05-2012, 02:57 AM
بی نظیره این سریال

HaaMeeD
03-05-2012, 08:43 AM
نميدونمميدونستيد يا نه ولي قسمت هشتم يا هم.ن آخرين گشت ستوان جونز كه به عنوان افسر جايگزين وارد ميشه ژسر خود تام هنكس بود :Smiley69:

Irag
09-15-2012, 03:42 AM
تازه این سریال را دان کردم و اتفاقا بسیار لذت بردم
و نسبت به رقبا و رفقای هم سبکش مثلا "the pacific" هزار پله جلوتر بود. کلا اونا در مقابل این سریال شوخی بیش نیستن!
خوب تقریبا همه چیز واقعی و روایت های مستند و دقیقی بود.
فقط یک چیز خنده دار سر قضیه "افسانه هلوکاست" بود که من رو بیشتر از سریال "فرندز" خندوند:Smiley14: و آمار نجومی 6 میلیون یهودی کشته شده که واقعا مضحک بود
تو قسمت دهم فرمانده اعلام کرد که جنگ با تسلیم بی قید و شرط جاپنی ها تموم شد فقط آخرش یادشون رفت نریشین برن که چجوری تسلیم شدن؟؟؟؟
بمب اتم و اینا که روحیه ی ظریف آمریکایی ها رو جریحه دار میکنه!!! :Smiley36:

prongz
09-15-2012, 09:55 AM
تازه این سریال را دان کردم و اتفاقا بسیار لذت بردم
و نسبت به رقبا و رفقای هم سبکش مثلا "the pacific" هزار پله جلوتر بود. کلا اونا در مقابل این سریال شوخی بیش نیستن!
خوب تقریبا همه چیز واقعی و روایت های مستند و دقیقی بود.
فقط یک چیز خنده دار سر قضیه "افسانه هلوکاست" بود که من رو بیشتر از سریال "فرندز" خندوند:Smiley14: و آمار نجومی 6 میلیون یهودی کشته شده که واقعا مضحک بود
تو قسمت دهم فرمانده اعلام کرد که جنگ با تسلیم بی قید و شرط جاپنی ها تموم شد فقط آخرش یادشون رفت نریشین برن که چجوری تسلیم شدن؟؟؟؟
بمب اتم و اینا که روحیه ی ظریف آمریکایی ها رو جریحه دار میکنه!!! :Smiley36:
داداش فیلمو تو ایران نساختن که:Smiley14:کلی خرج سریال کردن که جووناشونو خر کنن برن تو نظام.بعد بیان هیروشیما نشون بدن؟:Smiley36:
انصافا منم از وقتی دیدم این سریالو هوس کردم یه جنگی بشه تو ایران هی مفت مفت چپ و راست درجه بگیرم :Smiley14:دیگه حسابشو بکن امریکایی های گاوچرون چه حسی می گیرن.جالب اینه اگه اشتباه نکنم این سریال رو سال 2001 پخش کردن یعنی دقیقا همون سالی که داستان 11 سپتامبر و پشتش جنگ افغانستان اتفاق افتاد.می دونی همین فیلم ها و سریال ها چقدر کمکشون می کنه تو جذب نیرو؟حالا سریالای مارو ببین.حاجـــــــــــی سیدتو کشتــــــن:Smiley14:

Davinci
01-20-2015, 12:07 PM
http://picoup.ir/images/89134620416339047056.jpg

یه مینی سریال ده قسمتی از جنگ جهانی
از همون قسمت اول با دیدن شخصیت راس گلر توی دوره ی اموزشی تا اخر ماجرا گفتن اخر عاقبت سربازا تا جایی که تونستم لذت بردم
همراهی چند ساله ی گروهان ایزی ادم بعد از تموم کردنش یه حس دلتنگی بش دست میده
گروهانی که چندسال رو کنار هم گذزوندن و شاهد اتفاقات زیادی بودن پیروزی ها شکست ها از دست دادن دوست و ...
با حرف ایرج هم کاملا موافقم بلاخره توی هر سریال تاریخی تحریف یا پوشاندن بخشی از داستان چیز عادیه :))
با اون سخنرانی جنرل المانی توی قسمت اخر هم خیلی حال کردم
بدون شک یکی از بهترین مینی سریال هایی که دیدم و نباید از دست داد

rahim68
01-20-2015, 05:51 PM
منم این سریال رو دیدم ...خوب بود.