PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوازدهم اردیبهشت ؛ تقدیر از همه معلمین

Reza-G
04-30-2012, 08:57 AM
http://picoup.ir/images/92267999577467882750.jpg

انسان در جای جای زندگی خود مشغول به آموزش است و همواره معلمانی دارد که صادقانه و بدون هیچ چشم داشتی ، او را تحت تعلیم خود قرار می دهند و به او راه و رسم استفاده صحیح از توانمندی هایش را می بخشند. امروز که بعد از 5 ماه فعالیت در جمع عزیزان و دوستان مجموعه TvWorld به گذشته خود نگریستم ، بر خود لازم دانستم از آنانی که با صبر و شکیبایی خود ، کاربران تازه واردی چون من کمترین را در جمع خود راه داده اند و همچون مادری که طفل نوپای خود را قدم به قدم یاری می کند تا راه رفتن بیاموزد، مرا یاری نمودند تقدیر و تشکر نمایم.

مَن عَلَّمَنی حَرفاً ، فَقَد صَیَّرَنی عَبداً

الحق و الانصاف ، دوستان خوبی که امروز در کنارشان هستیم ، بدون هیچ مضایقه ای اطلاعات خود در زمینه تخصصی خود را در اختیار سایرین قرار می دهند تا ضمن نمایش ماهیت والای انسانی خویش ، زکات علم و تخصص خود را نیز می پردازند. بیجا نیست که با اشارتی کوچک به این حدیث مولا علی (ع)، در این جایگاه از همه دوستانمان در این مجموعه تقدیر و تشکر نماییم. حرکت آنان چیزی نیست جز عشق ورزیدن به همنوع و عشق ورزیدن به خلق زیباترین ترنم گفتگو با خالق است.

بنده به نوبه خود از کلیه کاربران این مجموعه که به نوعی (با رفتار یا گفتار خویش) درسی به من داده اند تشکر می نمایم. تشکر ویژه خود را نثار دوستان گلم ، NOjAN, Moh3eN, Chandler Bing, pooya, Patriot, Moon Light, aQa GorGe, MaMaD, Bill The Butcher, rezarbn, Soroosh, Amin می نمایم که در مدت این 5 ماه همکاری هر آنچه در چنته داشتند را بدون منت با من به اشتراک گذاشتند و نه تنها در عرصه تخصصی خود به من کمک کردند بلکه از اخلاق نیکوی آنها فرا گرفتم که دوستی حد و مرز و مکان نمی شناسد. چه بسا دوستانی که حتی یکدیگر را ندیده اند اما چونان به یکدیگر خو گرفته اند که درد دوست خود را درد خود می دانند و برای یکدیگر از ته قلب آرزوی سعادت و موفقیت می نمایند.

بر شماست که از معلمین خود تشکر کنید.

Headache
04-30-2012, 01:02 PM
ما جزوء دوستان بلبليم ديگه؟ :Smiley104:

rezarbn
04-30-2012, 01:12 PM
یه دونیه ای به مولا :Smiley30:
من از طرف بقییه بچه ها همینجا رسما از زحماتی که برای تیوی ورد کشیدی سپاس گذاری می کنم رضا جان
ویه خسته نباشید هم به تمام بچه های انجمن

Moon Light
04-30-2012, 05:54 PM
اوووووووووووووووووووووووو ووه بابا رضا یه پا نویسنده ای. :Smiley10:

پسرم جا داره زکات علمم رو همین جا برای یک بار دیگه پرداخت کنم و بگم که اسم من اینجوری نوشته میشه Moon Light :Smiley35:

و در انتها ضمن تشکر باید بگم متنت در وجود خواننده توقع خداحافظی رو ایجاد میکنه تا آخر خوندم گفتم شاید خدا بخواد میخوای به این بهانه خدافظی کنی :Smiley14:

D O R D I
04-30-2012, 06:00 PM

پسرم جا داره زکات علمم رو همین جا برای یک بار دیگه پرداخت کنم و بگم که اسم من اینجوری نوشته میشه Moon Light :Smiley35:

و در انتها ضمن تشکر باید بگم متنت در وجود خواننده توقع خداحافظی رو ایجاد میکنه تا آخر خوندم گفتم شاید خدا بخواد میخوای به این بهانه خدافظی کنی :Smiley14:

نه کجا بره خداحافظی چرا حرف تو دهنش میزاری بدون رضا مگه میشه :Smiley17:

Reza-G
04-30-2012, 06:49 PM
یه دونیه ای به مولا :Smiley30:
من از طرف بقییه بچه ها همینجا رسما از زحماتی که برای تیوی ورد کشیدی سپاس گذاری می کنم رضا جان
ویه خسته نباشید هم به تمام بچه های انجمن

تو به من لطف داری رضا جان. من کاری برای تی وی ورلد نکردم. اما تی وی ورلد کلی کار برام کرده.

ببخشید. آخه یه دوست دیگه دارم اونم اسمش مهتابه ولی مون بیم مینویسه. واسه همین اشتباه شد که عذر میخوام. در انتها ضمن تشکر از خط پایانیت ، باید بگم که فعلا هستم و روی اعصاب دوستان قدم رو میزنم. باشد که گریزان شوند.

نه کجا بره خداحافظی چرا حرف تو دهنش میزاری بدون رضا مگه میشه :Smiley17:

خیالت راحت احمد جان ! اصن بدونه من مگه میشه ؟ کل مخاطب تی وی ورلد به خاطر بیگ بنگه. بعد نماینده رسمی بیگ بنگ در ایران بذاره بره ؟