PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [Modern Family] شریل کول به خانواده ی مدرن می‌آید ؟!

NOjAN
05-03-2012, 08:29 PM
http://picoup.ir/images/46663762941730028116.jpg

بنا به گزارش ها این احتمال وجود داره که به "شریل کول" (Cheryl Cole) نقشی توی سریال ModernFamily پیشنهاد بشه.
یکی از کارکنان شبکه ABC این خبر رو اعلام کرده که "این قضیه حتمیه و قراره این خواننده ی پاپ انگلیسی و داور سابق X-Factor رو وارد این سریال بکنن"هر شخصیتی از LadyGaGa گرفته تا BritneySpears آرزو دارن که توی این سریال حضور داشته باشن, چون باعث افتخار هرکسیه که بتونه توی این سریال شرکت کنه.
"خانواده ی مدرن" سال پیش جوایز بسیاری رو در مراسم Emmy و GoldenGlobe برد و همینطور این خبر تایید شد که باراک اوباما, رییس جمهور ایالات متحده و خانوادش هم از طرفدارهای این سریال هستن.

شریل کول اخیرا در فیلمی به اسم What you Expect whe you're expecting نقش یک داور انگلیسی در یک برنامه ی استعدادیابی رو بازی کرده

اختصاصی TvWorld.ir
کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز می باشد

FarboƉ
05-03-2012, 09:56 PM
خواننده ی خوبیه ولی بازیگری رو نمیدونم والله...
اگه ریحانا میتونه تو یه فیلم سینمایی بازی کنه این چرا نتونه؟
(راستی چرا مو های لوک تو عکس اینجوریه؟؟

Johnny Cash
05-04-2012, 02:08 AM
نمیدونم بازیگر خوبییه یا نه ؟! آهنگ هاش هم زیاد از این آهنگ ها گوش نمیدم ....
ولی عاشق شخصیتشم !!! خیلی دوست دارم بیاد ...:Smiley35:

NOjAN
05-04-2012, 02:50 PM
در مورد "شریل کل" اطلاعاتی ندارم, ولی امیدوارم در حد چند قسمت باشه و به عنوان بازیگر ثابت نیارنش .
ولی واقعا این سریال یه سر و گردن از تمام کمدی هایی که در حال پخشه بالاتره . من در حد Friends می دونمش .. توی یه سبک دیگه.
دلیل این هم که زیاد جا نیافتاده بین ایرانیا ترجمشه !! باید از مترجم واسه همین هم که ترجمه می کنه تشکر کرد ولی واقعا ترجمش ضعیفه.
هر قسمت حداقل سه چهار مورد تیکه ی باحال رو با ترجمه نامفهوم می کنه :|

Chandler Bing
05-04-2012, 08:32 PM
منم نمیشناسمش، ولی قیافه خوبی داره:Smiley36:

اره زیرنویس خیلی ضعیفه، ایشالا برای فصل بد یکی از بچه های خودمون

Patriot
05-04-2012, 09:15 PM
سبکش خیلی به حضور همچین کسایی نمیخوره!

تا اونجا که من میدونم خیلی ها درخواست حضور در این سریال رو کردند. احتمالاً این یکی پارتیش کلفت بوده!

FarboƉ
05-05-2012, 12:41 AM
در مورد "شریل کل" اطلاعاتی ندارم, ولی امیدوارم در حد چند قسمت باشه و به عنوان بازیگر ثابت نیارنش .
ولی واقعا این سریال یه سر و گردن از تمام کمدی هایی که در حال پخشه بالاتره . من در حد Friends می دونمش .. توی یه سبک دیگه.
دلیل این هم که زیاد جا نیافتاده بین ایرانیا ترجمشه !! باید از مترجم واسه همین هم که ترجمه می کنه تشکر کرد ولی واقعا ترجمش ضعیفه.
هر قسمت حداقل سه چهار مورد تیکه ی باحال رو با ترجمه نامفهوم می کنه :|
نه فکر نمیکنم ثابت باشه و به این جمع کسی اضافه بشه!

از نظر شخصی من خودم اینو اصلا در حد Friends نمیدونم ( فقط Big Bang منو اندازه Friends میخندونه )

ولی این یه سریال خوراکه خانوادست
یعنی تمام قسمت هاش خوراک با خونواده دیدنه . ولی مثلا بیگ بنگ و فرندز رو میشه قشنگ تک و تنها دید
این یه جورایی مشکلات تو تمام خونواده ها رو نشون میده ( یه جورایی 50 - 60 % واسه خودم اتفاق افتاده چون یه خواهر دارم )
برا همینم هم بیننده هاش بالاست هم منتقدها باهاش حال میکنن
البته از بازی های فوق العاده ی بازیگرای فیل و کلر هم نباید گذشت
حرکت های فوق العاده ی دوربینم که یکی دیگه از دلایل عالی بودن سریاله
اینی هم که بدون حضور تماشاچی ضبط میشه و از محیط های بازم استفاده میکنن خیلی دوست دارم ( چیزی که توی بقیه ی Sitcom ها نیست و همش محیط های بسته میبینیم )
بازی بازیگرا هم بدون تماشاچی فراتر از تصوره ( چیزی که مثلا خوده جیم پارسون (بازیگره شلدون ) میگه نمیتونه بدونش بازی کنه )

یکی از دلایلی که میگفتن متیو پری ( بازیگر چندلر Friends ) نمیتونه تو سریال ها و فیلم های دیگه موفق باشه همین بوده.

زیرنویسش رو هم 100 % باهات موافقم
(زیرنویس Friends از این هم بدتره ) ( امروز داشتم فصل 2 رو دوباره میدیدم جویی برگشت یه چیزی گفق و تهش گفت And it's very cool too
یارو ترجمه کرده بود و این خیلی هم خنکه!!!!
I Mean WTF!!!!