PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سریال جدید آلکاتراز

Vampire
09-02-2011, 12:44 PM
http://oliver01.persiangig.com/alcatraz-fox-%28TvWorld.Ir%29.jpg

نام سریال : Alcatraz
شبکه : fox
تاریخ پخش : 2012
خالقین : جی جی آبرامز و الیزابت کرفت
ژانر : اکشن معمایی

آلکاتراز سریالیه که عده ای از اون بعنوان مخلوطی از لاست و فرار از زندان نام میبرن. زندانی بنام آلکاتراز واقع در یک جزیره که داستانهای این سریال توش میگذره. البته قرار نیست از خلافکاران معروف این زندان سخن به میان بیاد اما صحبتها و تصویرهایی از گذشته نشان داده میشه .
با توجه به تریلر، با یک سریال هیجانی دیگه از فاکس طرفیم.
سریالی که خالقین معروفِ سریال لاست به همراه جورج گارسیا ** بازیگر نقش هیوگو در لاست ** روی اون کار کردن انتظار میره که به یکی از موفقترین سریالهای پاییز تبدیل بشه.

بازیگران
Jorge Garcia در نقش ذیگو سوتو
Karina Andrews در نقش شیلا
Robert forster در نقش ری ارچز

HADI
12-28-2011, 07:55 AM
پروموی جدید این سریال :

Download Alcatraz (FOX) New Promo mp4 (http://www.uploadbaz.com/bxmtm7mm8rct)

زیرنویسِ پرومو

Farsi/Persian Alcatraz - First Season subtitle - By vmilad - Subscene (http://alt.subscene.com/farsi_persian/Alcatraz/subtitle-514570.aspx)

NOjAN
12-28-2011, 05:15 PM
شرط می بندم این هم یه چیزی از آب در میاد در حد Person of Interest ... من فکر کردم سریال توی فضای زندان (مثل فصل اول فرار از زندان) اتفاق می افته که خب خیلی دوست داشتم همچین اتفاقی بیافته .. ولی تریلرش چیز دیگه ای رو نشون می ده... این JJ Abrams بدجور داره کارهای فلهّ ای می ده بیرون

Amin
12-28-2011, 08:08 PM
ها من شنیدم بعد اینکه یکی از مسئولای سریال رفت دارن روی اپزودهای اولیه کار بیشتری میکنن...البته شاید چند قسمت اولی خوب از آب در بیاد ولی من حدسم اینه که بعد از فصل اول باز بدبختی و تکرار مکررات شروع بشه...ولی سریال قطعا تا دو فصل رو میره...میگم راستی این جی جی آبرامز این طور که من شنیدم خیلی هم دخالت اونچنانی نمیکنه ولی گمونم آدم هایی که انتخاب میکنه مشکل داشته باشن...وگرنه ایده های سریالاش واقعا عالیه...
دوبله گروه دوستانِ حاتم رو هم گوش کردم...خیلی باحال بود...باید البته حسابی کار کنن ولی واقعا جالب بودن:Smiley35:

esi_iranian
12-28-2011, 10:53 PM
من که با خودم قرار گراشتم طرف سریالای ابرام نرم:Smiley35:

esi_iranian
01-17-2012, 05:34 PM
بچه ها این دو قسمتی که پخش شد چطور بود؟؟؟

Amin
01-17-2012, 06:39 PM
بچه ها این دو قسمتی که پخش شد چطور بود؟؟؟

esi جان بچه ها اغلب ندیدن هنوز...باید ببینن بعد تو تاپیک بحث اپیزودیک سرش حرف میزنیم...این طوری بیشتر حال میده!

gigi64
01-19-2012, 02:29 AM
من دارم میبینم ، سریال قشنگی هست
منو یاد لاست میندازه ! نمی دونم شاید به خاطر وجود Jorge Garcia هستش... اما یکجورایی مرموز هست داستانش....

:Smiley69:

slimshady
02-21-2012, 01:55 AM
برو بابا اینم سریال نشد یه قسمت دیدم بسمه
یه دختر بل.ند با قد 160 شبیه اونایی که تو فنتسی من هستن میاد و حتما میزنه همه این خلافکارای تاریخو میگیره جمع بزنین بابا
من ضد زنا یا از این حرفا نیستم ولی یه دختر انقدی میتونه این جانیا و غولا رو بگیره

Moh3eN
02-21-2012, 09:05 PM
آقا سعید چرا جوش میاری خو ....
کمبودِ جثه ی دختره رو جورج گارسیا جبران میکنه دیگه:Smiley14:.

ضمنا....ماشالا همه رو میشه تو فنتسی های شما پیدا کردها . آقای خوش اشتها :Smiley36:.

ifarzam
04-11-2012, 11:36 PM
دوستان خوش سلیقه سمت این سریال نرید که خیلی چرته.از پایلوتش میشه فهمید که چقدر آبکیه.به احتمال زیاد هم واسه فصل 2 تمدید نمیشه.

SolTon
04-15-2012, 06:05 PM
سلام
کسانی که این سریال آلکاتراز را نمی پسندند وفقط دنبال این هستن که بگن لاست بهترین بوده وغیره ... پیشنهاد میکنم یک بار دیگه این لاست کوفتی را ببینن (مخصوصا 3فصل اول را)
اونوقت متوجه میشن که سبک سریال سازی جی جی فقط تو آب بستن تو سریالهات
بابا واقعا جی جی آب بسته تو همه سریالاش چرا متوجه نمیشید
بعدشم باید بگیم که این آب بستنه باعث قشنگ شدن سریال لاست شده
دوستان یه مقدار آستانه تحمل سریال دیدنتون را ببرید بالا
اگه به این جی جی مادرمرده یه کمی فرصت بدین قطعا همین سریال آبکی رو میکنه بهترین سریال دنیا:Smiley69::Smiley69::Smiley69:

کینگ 10
04-15-2012, 10:37 PM
آقا راست میگه دیگه کجاش قشنگه که تو داری این سریال رو با لاست مقایسه میکنی؟!!!!!!!!!