PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سریال وسترنِ Hell on Wheels + بحث و تبادل نظر

Vampire
09-02-2011, 12:50 PM
http://picoup.ir/images/92397569762881629660.jpg

نام سریال : Hell on Wheels
شبکه : AMC
تاریخ پخش : 6 نوامبر 2011
خالق : david von anken
ژانر : وسترن

خوب مثل اینکه amc قراره هر سال مارو با یه شاهکار زیبا غافلگیر کنه. ایندفعه با یه سریال وسترن طرفیم و شخصیتی به نام کالن که برای گرفتن انتقام همسرش پاش به جایی باز میشه که دارن اولین راه آهنیو که از کل اقیانوس عبور میکنه میسازن .

بازیگران
Anson mount در نقش کالن
Dominique mc elligot در نقش لیلی

Moh3eN
09-09-2011, 09:22 PM
اینکه یه سریال وسترن سطح بالا بسازن و ما حالشو ببریم جزو آرزوهامه :Smiley35:. منتهی نمیدونم میشه به این سریال amc امیدوار باشم یا نه (با واکینگ دِد که کلی حال کردیم) ؟!!

.

Aless
11-09-2011, 07:17 PM
من دیدم
خیلی هم وسترن نیست
بیشتر سیاسی میخوره باشه
البته قسمت اول خوبی داشت نسبت به بعضی سریال ها که خیلی قسمت اول جالبی ندارند

کلا چند قسمت و فصله؟

miola
11-09-2011, 08:40 PM
قراره 10 قسمت باشه
مثل اینکه میخواد یه سریال درام سیاسی باشه
البته باز باید دید
درمورد شروعش هم که باید بگم تقریبا سطح قابل قبولی داشت

Aless
11-17-2011, 06:11 PM
قسمت دومش هم دیدم
به نظرم یه اپیزود اساسی بود واسه کل فصل
خط و نشون کشیده شد

نمیدونم چرا با دیدن این سریال یاد پزشک دهکده افتادم!؟!

MaMaD
11-19-2011, 05:18 PM
خیلی خوشم اومد! عالی بود

فیلمبرداری بی نظیر! یعنی صحنه هایی که ما دیدیم همش جلوه های بصری خاصی به فیلم بخشیده بود که انصافا چشم نواز بود

طراحی صحنه عالی! هیچ سریال و فیلمی منو اینقدر با شکل و شمایل دوران انقلاب داخلی آمریکا آشنا نکرده بود

تدوین خیلی جالبی هم داشت! هرکسی فیلمو ببینه میفهمه منظورم چیه

بازیگرا خیلی طبیعین! راست نقش خودشونن! اون سیاه پوسته که خیلی معروفه!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا نکته مهمی که میخوام بهش اشاره کنم اینه
رفقایی که این سریال رو میببینن اگه ندونن اون موقع چه خبرا بوده کلی از قصه و فضا رو از دست میدن
ابتدا دو تا لینک میزارم که حتما مطالعه کنید بعد فیلم رو ببینید

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%85_%D9%84% DB%8C%D9%86%DA%A9%D9%84%D9%86_%D8%AF%D8%B1_%D8%AF% D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D8%AC%D9%86%DA%AF_%D8%AF% D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C_%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%D A%A9%D8%A7

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%D9%86%DA%AF_%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C_ %D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7

اگرم حال و حوصله خوندن اینرا رو نداشتید حتما فیلم "برباد رفته" (Gone with the Wind) رو ببینید. البته اون فیلمم نزدیکه 4 ساعته :Smiley10:

یه سری حرف دارم در مورد این سریال که هنوز زوده
بزاریم بره جلو ببینیم چی میشه
ولی میتونم بگم من تا حالا تو این ژانر سریال به این قوی ای ندیدم! البته شاید یکی از دلیلاشم این باشه که من زیاد سریال ندیدیم یا تی وی خودمون خوبشو نمیزاره ولی مطمئن باشید اگه نبینید از دستتون رفته!

والسلام

Batlaghi
11-19-2011, 05:33 PM
واقعا این سریال حرف نداره من سریالهای AMC رو خیلی قبول دارم مخصوصا BREAKING BAD که به نظرم بهترین سریالیه که تا حالا تو دنیا پخش شده این سریال هم عالی شروع شد باید منتظر اتفاق های جالبی باشیم واقعا رو این سریال کار شده AMC قبلا قابلیتهای خودشو نشون داده مطمئنم این سریال هم مثل بقیه سریالهای این شبکه (MAD MEN-THE KILLING -THE WALKING DEAD-BREAKING BAD-BROKEN TAIL-Rubicon-The Prisoner)-عالی میشه

aliy2324
11-20-2011, 05:12 PM
من قسمت دوم دیدم خیلی حال کردم از همین الان معلومه سریال کار درستی می شه؟
راستی وقتی کالن گرفته بودن اونجا که داشت به زنش فکر می کرد زنش چقدر شبیه لی لی بود !!!!!!!! درست می گم

MaMaD
11-20-2011, 06:52 PM
من قسمت دوم دیدم خیلی حال کردم از همین الان معلومه سریال کار درستی می شه؟
راستی وقتی کالن گرفته بودن اونجا که داشت به زنش فکر می کرد زنش چقدر شبیه لی لی بود !!!!!!!! درست می گم

فکر نکنم علی جون!
این دو نفر دو تا روند مختلف رو تو سریال دارن طی میکنن ولی اگه احیانا بهم رسیدن (که هیچ بعید نیست) دلیل نمیشه که که این اون زنش باشه!

دو سه بار تاکید کرد تو سریال که زنش رو کشتن. خود قاتلاش گفتن
اصلا قصه با همین شروع شد

ولی اگه منظورت فقط این بود که زنش شبیه لی لی هست میتونم بگم آره! شبیهن ولی طبیعتا یکی نیستن

http://www.up.vatandownload.com/images/2iz7ekt8nz2gbstvj73y_thumb.jpg (http://www.up.vatandownload.com/viewer.php?file=2iz7ekt8nz2gbstvj73y.jpg) http://www.up.vatandownload.com/images/0387je49v27wowq56op5_thumb.jpg (http://www.up.vatandownload.com/viewer.php?file=0387je49v27wowq56op5.jpg)

MaMaD
11-26-2011, 10:26 PM
به نظرم قسمت سوم به قوت قسمت های قبلی نبود!
شاید به خاطر این بود که تو این قسمت هیچ نقطه عطفی رو شاهد نبودیم. شاید داشت فضا سازی میکرد ولی تعاریف سینمایی با سریالی خیلی فرق میکنه
یعنی تو یه سریال باید جذابیت هایی موجود باشه که تورو به دنبال کردن قسمت های بعدی و یا در مقایس های کوچیک تر وادار به نگه داشتن در دقایق پیشرو بکنه

خلاصه هیچ اتفاق خاصی جز پیدا شدن لی لی نیوفتاد

البته چون دو قسمت دیدیم میتونیم بگیم که این آرامش قبل طوفانه!

امیدوارم درگیری قسمت های قبلی رو تو قسمت ها بعدی شاهد باشیم (چی گفتم :Smiley36:)

Moh3eN
11-26-2011, 11:42 PM
منم سه اپیزودش رو دیدم ...
چون انتظار داشتم بیشتر وسترن باشه ژانرش و هفت تیر کشی داشته باشه، با دیدن مایه های درام و سیاسیش یخورده جا خوردم . اما بازم سطح سریال قابل قبوله برام و ادامش میدم .
منم با محمد موافقم و فکر میکنم تو قسمت بعدی، کالن با سفری که داره میره طرف سرخپوست ها ، روح وسترن رو به سریال تزریق کنه :Smiley36:.

.

Batlaghi
11-27-2011, 01:57 AM
به نظر من که این قسمت خیلی خوب بود وتا اینجا این بهترین قسمت بود
چطور میگین هیچ اتفاقی نیوفتاد این همه اتفاق

اول که نشون داد قبلا کسای دیگه رو کشته و این یکی که چهرش معلوم نبود بعدیه که به نظرم شبیه همین مرده رئیسه بود یه جورایی بعد نشون داد که تو کارش خبره هست و به کارگرا مخصوصا سیاه ها باج نمیده و کار بلده بعدشم به اون یارو قد بلنده اروپایی نشون داد که حرف حرف خودشه و اختیار کارگرا با خودشه و بهش بها نداد
برخوردش با زنه و سرخپوسته جالب بود که بهم رسیدن و کمکشون کردو دو نفر دیگه به طرفداراش اضافه کرد
بعدشم دیدیم که تو هفت تیر کشی هم بد نیست و میتونه چند نفر رو حریف باشه اون سیگارم تو دهنش واقعا بهش میاد

بازگشت زنه به کمپ و پیدا شدن نقشه ها خودش نکته قابل توجهی بود
سراخر هم اولین جرقه بین دونفر اول سریال خورد
رفتن بوکانان به دنبال اون مرده هم خودش نویده قسمت بعدی جالبی رو میده

ریتم سریال خوب داره پییش میره و ارومه توقع نمیشه داشت در شروع سریال منمتظر هیجان زیادی باشیم باید صبر کرد

MaMaD
11-27-2011, 03:55 AM
من قبول ندارم شخصا

قسمت دوم یا اول رو به شدت ترجیح میدم

تنها نکته مثبت این قسمت به نظرم همون یه تیکه اولشه! یعنی اونجا که بدون ذره ای دیالوگ کلی ماجرا برامون تعریف میکنه (به این میگن درام!)

وگرنه بیشتر سریال حول شخصیت فداکار ( و البته غیرتی! چون دهن مهن برا قاتلین زنش نذاشته :Smiley36:) کالن و اینکه انگیزه های دیگه ای برخلاف سایرین داره

البته یه سری حرفای دیگه هم برام جالب بود

اینکه آدم تاریخ رو میخونه یا مثل اینجا میبینه براش یه سری جذابیت هایی داره! پر از عاقبت اندیشی!

اون تیکه های که پدر مقدسشون (!) در مورد جنگ و صلح صحبت کرد و جوابش که اون مرده با یه آیه دیگه داد

اگه یکم به اینا فکر کنیم میبینم چه قدر شبیه ....

Batlaghi
11-27-2011, 04:06 AM
نظر شخصی هرکی متفاوته جیگر این قسمت در کل خوب بود اتفاقهای خوبی هم افتاد دیالوگای خوبی هم داشت اره اونجا که با ایه جوابشو داد که اخرش بود اصلا شخصیت این مرده خیلی باحاله جمله ازادی اون دوتا برادره هم برداشت از هر چی ببینه به نفعشه استفاده میکنه برا رسیدن به هدفش به هیچکی رحم نمیکنه خدا کنه تو کشتن زن بیکونان نقش داشته باشه یا برگرده بهش

Capricorn
12-07-2011, 12:51 AM
دوستان یه توضیحی میخواستم بدم در مورد عنوان سریال
این عنوان در پرتال اشتباها ارابه جهنمی ترجمه شده که نادرسته
عنوان Hell on Wheels در دهه 1860 میلادی به محل هایی گفته میشده که در اون ها جاهایی مثل قمارخونه و میخونه و تماشا خونه و ... قرار داشته که مردم برای تفریح به این محل ها میرفتن و در واقغ در فیلم همون جاییه که کارگرا و بقیه زندگی میکنن
بهتره که این عنوان ترجمه نشه

Batlaghi
12-07-2011, 01:01 AM
دزسته اسم شهریه که توشن میشه ارابه های اتش هم گفت که تو ایران به این اسم مرسوم تره
ممنون از توجهت

من تازه قسمتچهارم رو دیدم یعنی امروز خیلی خوب بود داره تازه سریال به خودش رنگ و بوی amc میگیره هر کی ندیده حتما ببینه که قسمت پنجمش میگن کولاکه یک کم از قسمت بعد رو اخرش نسون داد من که نمی تونم صبر کنم دانلودش که تمام بشه در جا می بینمش

Capricorn
12-07-2011, 01:04 AM
یکی از سریال های خوبه Terra Nova و Person Of Interest که ناامیدمون کردن ... ولی فعلا این سریال داری خوب پیش میره

NOjAN
12-07-2011, 01:15 AM
من خودم سریال رو ندیدم .. ترجمش هم مال خودم نیست .. ولی گویا مترجم این سریال همچین عنوانی رو انتخاب کرده براش ... چیزی که به ذهن خودم می رسید قضیه ی قطار و ریل قطار و این چیزا بود .. :Smiley36: حالا با توضیحی که میلاد جان داد نظرمون عوض شد به طور کل.

MaMaD
12-07-2011, 05:20 AM
دوستان یه توضیحی میخواستم بدم در مورد عنوان سریال
این عنوان در پرتال اشتباها ارابه جهنمی ترجمه شده که نادرسته
عنوان Hell on Wheels در دهه 1860 میلادی به محل هایی گفته میشده که در اون ها جاهایی مثل قمارخونه و میخونه و تماشا خونه و ... قرار داشته که مردم برای تفریح به این محل ها میرفتن و در واقغ در فیلم همون جاییه که کارگرا و بقیه زندگی میکنن
بهتره که این عنوان ترجمه نشه

البته یه چیزی بگما! من تا اونجایی که متوجه شدم این hell on wheels اسم یه منطقس! یا یه قرارگاه!
میگم من اینو بیشتر از فیلم فهمیدم و حسی بود که با پیگیری سریال بهش رسیدم
شایدم درست نباشه خلاصه

MaMaD
12-20-2011, 05:53 AM
هنوز وقت نشده قسمت هفتم رو ببینم ولی در کل مسیر خوبی داره سریال
من بیشتر با نوع روایتش حال میکنم
یعنی خشک ترین حالت های تاریخ رو جوری بیان میکنه که آدم نه تنها لذت میبره بلکه اونقدر جذبش میشه که حتی نمیتونه پلک بزنه
من که لذت میبرم شما رو نمیدونم

چرخش قسمت ششم برام به شخصه خیلی جالب بود! یعنی وقتی دورانت دیگه چیزی برای از دست دادن نداره، لی لی میاد و مفت و مجانی نقشه ها رو تقدیمش میکنه!
خیلی جالبه بود برام

بازی کالاهان هم خیلی زیباس! و تاثیر گذار! اون آقا سوئدی هم خوب بازی میکنه! قدرشو بدونید :Smiley36:

miola
12-21-2011, 01:21 AM
دقیقا آدم تو سریال به یه جا میرسه که میگه ای بابا دیگه بسه
که ناگهان یه شوک جدید وارد میشه و خدایی بوهانن خوب بازی کرده
در مورد سریال ترا نوا باید بگم برخلاف انتظار بود اونم با اون خرجی که کرده بودن
سریال شخص مورد نظر هم قسمت های آخر بهتر شده ولی نه در حدی که انتظار داشتم همیشه جی جی آبرامز تو فیلم های اکشن مشکل داشته نمیدو نم چرا هی تلاش میکنه؟
در ضمن باید منتظر سریال جدیدش باشیمآلکاتراز

+Ehsan
12-21-2011, 06:52 AM
این سریال به نظره من حرف نداره مخصوصآ قسمت هفتم که یه شاهکار تمام عیار شد..! اصلا متوجه گذر زمان نشدم ...به دوستانی که این سریالو ندیدن توصیه اکید میشه از دست ندن این اثر بزرگ ..!

Chandler Bing
12-21-2011, 09:21 AM
من تو سبک وسترن تنها سریالیه که دیدم و واقعا لذت بردم
بازیگر هاش عالی اند مخصوصا بوهنان و سوئدی که هم در فیلم گرگ و میش بازی کرده هم سوپرنچرال فصل 4

MaMaD
12-22-2011, 06:50 AM
قسمت هفتم بی نظیر بود!
کسایی که تو ایران میشینن سریالای بیخوده تاریخی رو میبینن اینو ببینن چیزی فحش نثار صدا سیما نمیکنن :Smiley36:

یادمه یه بار رفتن با رضا کیانیان مصاحبه کردن (موضوعش رو نمیدونم!) چیزایه جالبی میگفت:
"من از فیلم های و سریال های تاریخی خوشم نمیاد چون شخصیت خاکستری توش وجود نداره! همه یا بدن یا خوب!"

جالبه! واقعا هوشمندی رضا کیانیان رو نشون میداد
ولی این قسمتش تقصیر کیانیان نبود چون اصلا فیلم و سریال خوب ندیده بنده خدا! شاید روش نشده بگه تو ایران اینجوریه!

میخواستم بگم این سریال پر از این شخصیت هاست که ما نمیتونم براشون حکم کلی صادر کنیم! اصلا داستان رو ذره ای نمیشه حدس زد

هرکی دوستار سریال های تاریخیه اینو نبینیه از دست داده
تمام.!

Soroosh
01-16-2012, 10:00 PM
واقعا سریال قشنگیه، من امروز قسمت اولش رو دیدم، واقعا به دلم نشست... شیطونه میگه آدم بره آمریکا فقط برای AMC :Smiley36: معلومه مسئولین باهوش و خیلی خوبی داره، واقعا این دو سریالش یعنی HoW و tWD محتوا دارن و خله زنکی نیستن... من کشته مرده ی اینجور سریال هام، توی هر قسمت داستان و وقایع زیادی گفته میشه، نه اینکه موضوع اصلی، بره توی حاشیه.

از شخصیت بوهانن خیلی خوشم اومد؛ زیرک، منطقی، خوش تیپ و آروم - شبیه یکی از فامیلامون هم هست تازه.
از اون یارو سرمایه داره، که آخرش هم یک سری حرف های بامعنی میزنه هو خوشم میاد.
اسمش چی بود؟

miola
01-17-2012, 04:53 PM
آه قسمت آخرشو دیدم
هنوز یه ربع نشده دلم واسش تنگ شد خدا کنه ادامشو بسازن
کسی میدونه که فصل بعدیشو تمدید کردن یانه؟؟؟

واقعا که صحنه هایی که از نماهای باز میگرفتن شاهکار بود حرف نداشتن

Chandler Bing
01-17-2012, 04:56 PM
آه قسمت آخرشو دیدم
هنوز یه ربع نشده دلم واسش تنگ شد خدا کنه ادامشو بسازن
کسی میدونه که فصل بعدیشو تمدید کردن یانه؟؟؟

واقعا که صحنه هایی که از نماهای باز میگرفتن شاهکار بود حرف نداشتن

بله فصل دوم هم ساخته میشه

http://www.tvworld.info/showthread.php?t=2746&goto=newpost

Capricorn
01-18-2012, 12:04 AM
فصل دوم ساخته میشه ولی هنوز هیچ تاریخی اعلام نشده

miola
01-23-2012, 11:36 PM
مرسی از دوستان

Aless
07-10-2012, 04:53 AM
توی شبکه اجتماعی بوق نوشته بود فصل دوم این سریال 12 اگوست پخش میشه
یعنی حدود 1 ماه دیگه

Chandler Bing
07-10-2012, 10:42 AM
الان سوال بود یا خبر؟:Smiley36:

اما در تائید خبرتون باید بگم که 33 روز 20 ساعت تا شروع فصل دوم این سریال مونده:Smiley17:

Aless
07-12-2012, 05:15 AM
http://www.chevronone.com/wp-content/uploads/2012/07/HellonWheels.jpg

night
07-13-2012, 12:36 PM
پایلوت سریال رو دیدم . خیلی قابل پیشبینی بود . مثلا مردی که یه زن هات داره حذف میشه . یا سیاه پوسته میاد کمک کابویه
ولی دنبال می کنم ببینم چی میشه

night
08-01-2012, 11:55 AM
تا قسمت 4 خوب بود ولی قست 5 دوباره سریال افت کرد . خیلی طرف این سیاه پوسته رو داستان می گیره . اصلا ازش خوشم نمیاد . فکر نکنم برای فصل دو دنبال کنم اگه همین طور باشه سریال

Impish
08-01-2012, 02:41 PM
این سریال طرفدارهای خاص خودش رو داره...!
از نظر من محشر بود

مخصوصا دیالوگ ها

Irag
08-06-2012, 12:32 PM
سریال به نظرم در جذب مخاطب خیلی کند و سنگین عمل میکنه
به نظرم که اصلا جذابیت دنبال شدن رو نداشت
فقط برخی دیالوگ ها جذاب بود که اونم شعاری بود.

night
08-06-2012, 01:32 PM
کاری به جذب مخاطب نداره داستانش ضعیفه . مثلا : اسپویلر : مطمعن بودم واسه اینکه تو آمریکت ساخته شده تو مسابقه بوکس سیاه پوسته میبره و مطمعن بودم وقتی سرخپوسته با قطار مسابقه میده می بازه چون نویسنده هه گفته نمیشه که سفید پو.سته هم از سیاه ببازه هم قطار ... کلا همیشه قابل پیشبینی و کلیشه ای

S@eeƉ
08-06-2012, 01:46 PM
اقا این سریال ارزش دیدن داره یا نه؟

friendz
08-06-2012, 01:48 PM
تاریخ دقیقه فصل دوم رو کسی میدونه؟
آخه من 19 / 6 / 91 باید برم سربازی :Smiley15:
میخام بدونم میتونم برسم یه قسمتشو ببینم یا نه؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

Chandler Bing
08-06-2012, 02:07 PM
6 روز دیگه شروع میشه.

و ارزش دیدن هم داره، شاید سریال درجه یکی نباشه اما ارزش دیدن داره، سبک وسترن سریال پیدا نمیشه

Irag
08-07-2012, 03:05 AM
اقا این سریال ارزش دیدن داره یا نه؟

نه اصلا ...
وقت با ارزشتون رو به فنا ندید.:Smiley36:

night
08-08-2012, 02:40 PM
سریالی به این پر هزینه ای ولی مسخره ... وقت خودتونو هدر ندید . بیشتر واسه سیاه پوستا ساخته شده

Milad eMJey
08-08-2012, 02:52 PM
اتفاقاََ یکی از بهترین سریال هاییه که پخش شد و من بیصبرانه منتظر فصل دومم.

هرکی خواست ببینه,تو دیدنش شک نکنه.

friendz
08-08-2012, 06:15 PM
سریالی به این پر هزینه ای ولی مسخره ... وقت خودتونو هدر ندید . بیشتر واسه سیاه پوستا ساخته شده

اقا شما نزاد پرستی؟
چرا اینقدر سیاه پوست سیاه پوست میکنی؟
مگه تقصیر خودشونه که سیاه شدن؟
الان قرن بیست و یکیم ها

night
08-10-2012, 11:44 PM
اقا شما نزاد پرستی؟
چرا اینقدر سیاه پوست سیاه پوست میکنی؟
مگه تقصیر خودشونه که سیاه شدن؟
الان قرن بیست و یکیم ها
ببین اونجا تو آمریکا اگه بگی black نگی african american به جرم نژاد پرستی می تونن محاکمت کنن . بازتاب همین "نه نژاد پرستی" توی این فیلم خیلی مشخصه . خوشم نمیاد الکی روی یه مسله انقدر ارزش گذاری بشه . جدیدا فیلم آمریکایی دیدی ساخته بشه که آدم بدهاش سیاه باشن ؟ نه !

what ever فصل یک رو دیدم . راضی که نیستم . سریال خیلی معمولی و عادیه ولی شاید فصل دوشو نگاه کنم .

Chandler Bing
08-11-2012, 01:18 AM
ببین اونجا تو آمریکا اگه بگی black نگی african american به جرم نژاد پرستی می تونن محاکمت کنن . بازتاب همین "نه نژاد پرستی" توی این فیلم خیلی مشخصه . خوشم نمیاد الکی روی یه مسله انقدر ارزش گذاری بشه . جدیدا فیلم آمریکایی دیدی ساخته بشه که آدم بدهاش سیاه باشن ؟ نه !

این چه حرفیه بردار من؟ پس به سفید پوست ها هم نباید بگن سفید، مثلا بگن Caucasian، اره؟
اصلا همچین چیزی نیست black people خیلی هم کلمه ی عامیانه ایه. ولی مثلا Nigger حرف بدیه.
فیلم های زیادی هم هست که ادم بدهاش سیاه، یا مکزیکی یا سفید پوست هستند. غرب دیگه از این موضوعات گذشته.

night
08-11-2012, 01:24 AM
این چه حرفیه بردار من؟ پس به سفید پوست ها هم نباید بگن سفید، مثلا بگن Caucasian، اره؟
اصلا همچین چیزی نیست black people خیلی هم کلمه ی عامیانه ایه. ولی مثلا Nigger حرف بدیه.
فیلم های زیادی هم هست که ادم بدهاش سیاه، یا مکزیکی یا سفید پوست هستند. غرب دیگه از این موضوعات گذشته.
یک جوری می گی غرب از اینا گذشته انگار مدینه فاضلت اونجاست ! به نظر من همین غرب پر از مشکل و چند ارزشی شدنه .
کلمه ای که سیاه پوستا رو شناسایی می کنن افریکن امریکن هست و اگه بهشون بگی بلک توهین حساب میشه .
فیلم نامه نویس های این سریال موقعی که به مثله سیاه پوست های می رسین دستشون می لرزه که نکنه هنگ نژاد پرستی بخورن و اینا ... هر سریالی که ترس نویسنده مشخص و موجه باشه سریال نیست یه بسته ی تجاری سرگرم کنندست .

Chandler Bing
08-11-2012, 01:30 AM
نه مدینه فاضله نیست ولی از و مملکت ما خیلی بهتره، خودمون رو نباید گول بزنیم که.
اینکه میگن سیاه پوست اصلا توهین امیز نیست، اون نژادشون که افریقایی امریکایی هستن.
نمیدونم حالا شما چه اصراری داری که این کلمه ی توهین امیزیه.
بعدش، کجای این سریال برای سیاه پوست هاست؟

Milad eMJey
08-13-2012, 01:34 AM
Hell on Wheels - Season 2 Promo

http://dw4.convertfiles.com/files/0143654001344801306/hell_on_wheels_season_2_promo_youtube.avi

Hell on Wheels - Season 2 Teaser

http://www.rodfile.com/5sa89oaky7dr/hell_on_wheels_season_2_teaser_hd_youtube.avi.html

اگه اشتباه نکنم آخر این دومی مینویسه Not Available on DISH.
بخاطر همون جریاناییه که با اون شرکته پیش اومد؟

HADI
08-13-2012, 06:46 AM
جالبه !!
اصلا فکر نمیکردم کسی باشه که این سریالو ضعیف بدونه!!!

مـــــحـــشــره

من خیلی وقته سریال دیدنو گذاشتم کنار ولی با شروع فصل 2 اومدم تا دانلود کنم

خیلی وقته که منتظرم . امیدوارم زودتر لینکهای دانلود بیاد

friendz
08-13-2012, 12:53 PM
امروز داشتم تو تورنت میگشتم یه هو زد به سرم سرچ کردم فصل دوم Hell On Wheels
دیدم که اومده بود:Smiley10:
نوژن یا چندلر بینگ عزیز منتظرم که برای دانلود بزارین:Smiley17:

night
08-13-2012, 02:07 PM
جالبه !!
اصلا فکر نمیکردم کسی باشه که این سریالو ضعیف بدونه!!!

مـــــحـــشــره

من خیلی وقته سریال دیدنو گذاشتم کنار ولی با شروع فصل 2 اومدم تا دانلود کنم

خیلی وقته که منتظرم . امیدوارم زودتر لینکهای دانلود بیاد
اون قدر هم ضعیف نمی دونم در حد معمولی ، توصیه ام اینکه سریال های بهتری هست . حالا شاید به وسترن علاقه داشته باشی مسئله جدایی هست .

اضافه شده در : 1

امروز داشتم تو تورنت میگشتم یه هو زد به سرم سرچ کردم فصل دوم Hell On Wheels
دیدم که اومده بود:Smiley10:
نوژن یا چندلر بینگ عزیز منتظرم که برای دانلود بزارین:Smiley17:

12 Aug. 2012 هنوز ریلیز نشده . فکر کنم .

Irag
08-13-2012, 11:20 PM
خبر بد برای NIGHT عزیز فصل دوم شروع شده!:Smiley36:

Soroosh
08-11-2013, 11:04 AM
هی وای من...
حال چیکار کنیم بدون لیلی؟ :Smiley104: ای کاش همه اش داستان سرایی بوهانن بود :Smiley104: چون قسمت آخر همه اش از زبان بوهانن تعریف شد.

night
08-11-2013, 01:29 PM
خبر بد برای NIGHT عزیز فصل دوم شروع شده!:Smiley36:
من معمولی نگاه کن نیستم چون برای وقتم ارزش قائلم . اگه قرار نیست تو مدت این فیلم یا سریال کتابی بخونم حداقل باید چیزی ببینم که تخلمو کمی قلقلک بده نه چیزی که می دونم رو برام دوباره نشون بده . من شاگرد سینما هستم و انتظار ندارم کسی مثل من فکر کنه . شما دنبال لذت مقطعی می گردید . منم دنبال لذتم اما تعریف لذت من و شما از زمین تا آسمون فرق داره . این پست سرگشاده هست

WalTer WhiTe
08-13-2013, 04:51 AM
این نوشته بدون اسپویل هست :Smiley36:
چون مثل اینکه بحث اپیزودیک قرار نیست برای فصل سوم بخوره در نتیجه مجبور شدم اینجا نظر کلی هم رو برای قسمت های 1 و 2 از فصل سوم بدهم
بر خلاف فصل دوم که واقعا از همون اولش به نظرم سریال خیلی افت کرد ولی توی فصل سوم به نظرم برای این 2 قسمت خیلی خوب بوده
یک جورایی به نظرم بر خلاف فصل قبل که همیشه شاهد بودیم داستان ارائه شده همیشه مشکلی داشت ولی تو این فصل من مشکل خاصی ندیدم
نمی خواهم تعریف کنم و سریال رو لو بدهم ولی اومدن یکی دو تا بازیگر جدید خودش خیلی فکر خوبی بود
فقط در همین حد بگم که آخر قسمت دوم یک جورایی اشک من رو در آورد و خیلی احساسی شدش سریال:Smiley24:
در ضمن یک کاره ناشایستی هم مستر بوهانان کرد که اصلا توقع نداشتم ازش امیدوارم ادامه دار نباشه اون کارش:Smiley36::Smiley104:

برای قسمت 1 و 2 از فصل سوم من امتیاز 8.5 میدهم

anzalichi
08-13-2013, 01:27 PM
خب فصل 3 هم استارت خورد...سریال باحالیه ولی 180 درجه با خلاصه داستانی که تو IMDB زده تفاوت داره...!!:Smiley69::Smiley35:

Irag
08-13-2013, 06:40 PM
در ضمن یک کاره ناشایستی هم مستر بوهانان کرد که اصلا توقع نداشتم ازش امیدوارم ادامه دار نباشه اون کارش

دقیقا.اولین برچسب بی‌ربط داستان همین‌جا اتفاق افتاد.

سریال باحالیه ولی 180 درجه با خلاصه داستانی که تو IMDB زده تفاوت داره...!!

باز هم دقیقا. کلا ابتدا داستان با موضوع انتقام و وجه خشن بوهانان و تراژدی گذشته‌ی این قهرمان کلید خورد بعد فصل دوم و الان برای فصل سوم موضوع کاملا عوض شد!
توی این فصل وجه ملی قضیه‌ی ریل و راه‌آهن بسیار زیاد شده بخصوص دعا و نریشنی که روی صحنه‌ها بود و عکاسی پایانی و ...
تنها نکته‌ی مثبت فیلم در این 3فصل "موسیقی فوق‌العاده‌اش" بوده یه سر و گردن از کلیت سریال فراتره
این چرت و پرت‌های مربوط به ریل و راه‌اهن و دولت و درصد و اینا ... واقعا ترجمش کار سختیه باید از "آرین" بخاطر ترجمه‌ی این کار تشکر کنم.

anzalichi
08-13-2013, 08:13 PM
دقیقا.اولین برچسب بی‌ربط داستان همین‌جا اتفاق افتاد.

باز هم دقیقا. کلا ابتدا داستان با موضوع انتقام و وجه خشن بوهانان و تراژدی گذشته‌ی این قهرمان کلید خورد بعد فصل دوم و الان برای فصل سوم موضوع کاملا عوض شد!
توی این فصل وجه ملی قضیه‌ی ریل و راه‌آهن بسیار زیاد شده بخصوص دعا و نریشنی که روی صحنه‌ها بود و عکاسی پایانی و ...
تنها نکته‌ی مثبت فیلم در این 3فصل "موسیقی فوق‌العاده‌اش" بوده یه سر و گردن از کلیت سریال فراتره
این چرت و پرت‌های مربوط به ریل و راه‌اهن و دولت و درصد و اینا ... واقعا ترجمش کار سختیه باید از "آرین" بخاطر ترجمه‌ی این کار تشکر کنم.

آره..تو داستان میخونیم که گفته درمورد سربازی است که کل آمریکارا برای یافتن قاتلین زن و بچه اش میپیماید..ولی چیزی که تو سریال تماشا میکنیم درمورده مسائل یه خرابه به نام هل آن ویلزه...امیدوارم دست به تفنگ بشه و با اسب یه کم خاطراته ناب وسترن "بوچ کسیدی و ساندانس کید " رو زنده کنه برام..من عاشق ژانر وسترنم...جا برای مانور دادن داستان بسیارزیاده...
بازیگرنقش اول هم که همش سیگار کشیده و م ش روب خورده فک نکنم ریه هاش سالم مونده باشن... عاشق اون دوده سیگاری ام که تو تیتراژ از دهن کالن میاد بیرون.:Smiley69:

Chandler Bing
08-17-2013, 10:30 AM
اینم یکی از اون سریال هایی که پتانسیل هیت شدن رو داره اما به خاطر داستان افتضاحش به هیچ جا نمیرسه! فقط یه سوال از کسایی که فصل سوم رو دیدن! چطور بود؟ ارزشش داره شروعش کنم؟ چون فصل های قبلی واقعا بد بود....

Irag
08-17-2013, 11:24 AM
فقط یه سوال از کسایی که فصل سوم رو دیدن! چطور بود؟ ارزشش داره شروعش کنم؟ چون فصل های قبلی واقعا بد بود....

نه اصلا.
به زور پخش دو قسمت در یک روز هم به نظرم چیزی برای جلب توجه نداشت.

Milad eMJey
08-17-2013, 04:23 PM
آقا بیخیال. دیگه اونقدرها هم بد نبود!
من که خیلی حال میکنم با سریال و این دو قسمت مخصوصاَ قسمت دوم بنظرم خیلی خوب بودن. اواخر قسمت دوم که دیگه واقعاَ عالی بود.
بنظرم این فصل فصل خوبی بشه چون یه داستانایی قراره اتفاق بی افته. اینکه کالن باید با اون شرکت رقابت کنه و دورانت هم یه کارایی داره میکنه.
جای خالی لیلی رو هم من زیاد حس نکردم. یه شخصیت زن جدید هم که اومده و فکر کنم جای لیلی رو پر کنه.

کلا من خیلی ازش خوشم میاد و از سریال های مورد علاقم هست.

night
08-18-2013, 08:29 PM
فصل اولشم چنان پخی نبود ، نمی دونمچطوری دوستان حاضر شدن هزینه و وقت بذارن دنبالشو ببینند . به نظرم سریال های خوب رو همه تموم کردن . راه حلش اینه که پشت سر هم سریال نمی بینین . مثلا من فرندز رو هنوز تموم نکردم . شاهکاره ولی می دونم وقتی تموم میشه بهتر از اون گیرم نمیاد !

mas5oud281
08-19-2013, 12:02 AM
جدیدا جم تی وی داره میده نشستم ی دوقسمتش رو دیدم خوشم نیومد نمیدونم چرا

amingeneral
09-10-2013, 07:50 PM
از دیروز فصل سوم رو بالاخره شروع کردم و سریع به قسمت 6 رسیدم...
این فصل از دو تای قبل خیلی بهتره. من که حسابی حال کردم. همه چی داره سر جای خودش پیش میره. مشکل فصل های قبلی نبود یه فیلمنامه ی منسجم بود که این فصل از این نظر بهتر شده.
بازی ها به همون خوبیِ قبله. اگه از دو فصل قبل ناراضی بودید و زده شدید از سریال، حتما پیشنهاد میکنم ادامه بدید. واقعا از این پنج قسمت لذت بردم.
فقط یه نکته ای که به نظرم رسیده، بیشتر شدن شوخ طبعی بوهانن ـه. زیادی خوشمزه شده! فصلای قبل ابهت بیشتری داشت.

یاد بحث های اپیزودیک فصل قبل بخیر که فقط سه چهار نفری توش شرکت میکردیم! امیدوار بودم این فصل بهتر بشه که گویا بدتر هم شده! سریال خوبیه، ارزش دنبال کردن داره، باور کنید!:Smiley69:

anzalichi
10-17-2013, 04:58 PM
امروزم قسمت آخر فصل سه رو دیدم..این فصل در قیاس با دوفصل قبل بسیار زیباتر و تماشاگرپسند تر ظبط شد..!! آخر سر حال کردم.. بوهانن عجب زنی برا خودش دست وپا کرد..8از10 ..!!

- فصل 4 تمدید شده؟؟

Raylan Givens
10-18-2013, 12:29 AM
فصل سوم خیلی قشنگ بود ولی حالا دوباره باید 1 سال انتظار بکشیم .

امروزم قسمت آخر فصل سه رو دیدم..این فصل در قیاس با دوفصل قبل بسیار زیباتر و تماشاگرپسند تر ظبط شد..!! آخر سر حال کردم.. بوهانن عجب زنی برا خودش دست وپا کرد..8از10 ..!!

- فصل 4 تمدید شده؟؟

هنوز معلوم نیست چون شبکه های کابلی تمدیدی و کنسلی رو خیلی دیر اعلام میکنن .

amingeneral
10-24-2013, 12:04 AM
فصل سه رو تموم کردم و کاملا راضی بودم. بعد از فصل ناامید کننده دو، این فصل تسکینی بود بر حال و روز سریال. پایان زیبایی هم داشت که اصلا فکر نمیکردم اینطوری تموم شه. البته لازمه این پایان تمدید شدن ـه. اگه سریال تمدید نشه این پایان یه شکست بزرگ برای هل آن ویلز محسوب میشه. ولی اگه تمدید شه فصل چهارمِ زیبایی در پیش خواهیم داشت. امیدوام ای ام سی ناامیدمون نکنه!
بازیگرا هم خیلی عالی بودن خصوصا کالن که رو اوج بود.
بیشتر توضیح نمیدم تا برای دوستانی که هنوز ندیدن اسپویل نشه چیزی. به فصل سوم 8 میدم. به امید تمدیدی :Smiley35:

Milad eMJey
10-24-2013, 03:33 PM
چند روز پیش انسون مانت تو فیسبوک گفت هنوز معلوم نیست شبکه تمدید میکنه یا نه.
گفت اگه تمدید کنه خودم اعلام میکنم و لزومی نداره که خبر داشته باشم و نگم:
http://picoup.ir/images/76803286105535639950.png
فصل هم دو با حاج امین موافقم. البته قسمت آخر رو زیاد حال نکردم باهاش :Smiley104:
یه طنز قشنگی هم این فصل داشت که واقعاَ حرف نداشت. این کالن واقعاَ قشنگ بازی میکنه.

Milad eMJey
11-15-2013, 02:51 AM
خداروشکر برای فصل چهارم تمدید شد :Smiley48:
13 اپیزود هم هست :Smiley121:

amingeneral
11-15-2013, 12:39 PM
بهترین خبر سریالی چند ماهه اخیر برای من همین تمدیدیه! از فصل سه خیلی خوشم اومد. مخصوصا آخرش که کلی زمینه سازی کردن برای فصلای بعد.
خودشونم میدونستن حتما تمدید میشه که اینطور تموم شد فصل سه.
13 قسمتی هم هست! بر عکس فصلای قبل که 10 تایی بود.
دم AMC گرم! شادمون کرد :Smiley35:

hamed224
10-27-2014, 06:53 PM
اقا ما یک ماهه داریم این سریالو میبینیم ، خیلی باهاش حال کردم همه چی دقیق و زیبا

Vic Mackey
10-27-2014, 07:10 PM
amc واقعا شبکه بزرگیه ولی بعضی وقتا خیلی رو مخه
من فقط میخوام بدونم دلیل این همه وقفه برای پخش سه قسمت آخر فصل 4 چیه
درست مثل فصل 5 برکینگ بد که ملتو اون همه وقت تو کف نیمه دوم فصل گذاشتن
الان به ذهنم رسید نکنه دارن سریالو جمع بندی میکنن و به فکر کنسلین :Smiley43:

KING STANNIS
08-10-2016, 02:18 AM
کاش زودتر این سریالو میدیدم اما چیزی ک نظرمو جلب کرد تا ببینم اسم مترجماش بود...:Smiley35:
بعد از دوسیزن ک زیرنویس ناهماهنگ داست بالاخره الان وسطای سیزن سوم رسیدم و خوشحال که زیرنویس هماهنگه...سریال جالبیه مخصوصا اینکه بنظرم یه کار جالب از AMC هستش.تازه که شروع کردم سریالو حس سانز(Sons of anarchy) رو بهم میداد نمیدونم چرا اما ارتباط قوی با بیننده میزنه و خب خیلی هم از مسیر اصلی خارج نشده تا اینجا...چیزی که داغونم کرد مرگ لیلی بل بود که بنظر جا داشت حالا حالا ها باشه و خب ی مرگ شرافتمندانه تر براش رقم بزنن...در کل تا اینجا نمره قبولی میدم امیدوارم افت نداشته باشه.

KING STANNIS
08-12-2016, 10:37 PM
پایان سیزن سوم...
فقط میتونم بگم‌عالی ی سریال خوش ساخت با روابط جالب بین کرکترا.خصوصا رابطه کالن و ایلام.وای از این همه توطئه دورانت عجب ادمیه...و باز هم سروکله این سوئدی پیدا شد خخخخخ.نمره ب این سیزن 9 میدم.افت محصوصی نداره.حاشیه هم کمه. وقتی این ایلام با بغض صحبت میکنه دلم پرپر میشه....:Smiley36:
زنشم ادم بیچاره ای.اون صحنه که ایلام رو به کارگرا گفت راه اهن با کالن یا بدونه کالن باید ساخته بشه واقعا احساس مسئولیت و وفاداری احساس کردم بااینکه گفت اون منو کاکا سیاه صدا میکنه اما هیچوقت رفتارش جوری نبود که برده شم و مث ادم باهام رفتار کرد واقعا عالی کار شده بود اشکم دراومد.در کل بازیگرا محیط و فیلم برداری و همه چی نمره قبولی میگیرن از من.