PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود ششم

Moh3eN
05-08-2012, 02:59 PM
http://picoup.ir/images/92903632881285177463.jpg

Season 2 | Episode 6 | The Old Gods and the New
فصل دوم | قسمت ششم | خدایانِ قدیم و جدید

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2085238/)

خلاصه ی داستان : توی این قسمت میبینیم که تیریون، مارسلا رو با کشتی به خارج شهر میفرسته. کاری که به نفع مارسلا هست. کورین هم به جان یه مهلت میده تا خودش رو ثابت کنه. آریا هم دیداری غیرمنتظره با کسی که اون رو میشناسه داره. دیداری که جون اون رو به خطر میندازه ...

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread11525.html) .:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread11433.html)

walker
05-08-2012, 04:48 PM
خوب بود یکی از سریال هایی هست که ارزش داره حتی تا 5 گیگ برای هر اپیزود دان کنی.
بهترین قسمتش جایی بود که کوتوله(تیرون) به جفری چک زد و گفت :
حالا هم من شاه رو کتک زدم دستم از تنم جدا شده؟
جان اسنو بدبخت محبوب ما هم بلاخره از تنهایی در اومد.

SolTon
05-08-2012, 06:20 PM
حیف شد کاشکی این جفری حرومزاده رو میکشتن
واقعا ازش بدم میاد
عشق من فقط کالیسی :Smiley36:
من 8 دادم

gsbnd1
05-08-2012, 08:25 PM
نمی دونم این مطلب را باید اینجا بذارم یا جای دیگه. اگه بی ربط بود خودتون زحمت انتقالش رو بکشید. یه عکسی دیدم که یه سری مطالب در مورد این سریال نوشته بود. گفتم اینجا بذارم شما هم ببینید. لینک عکس (http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4104370_460s_v1.jpg)

قسمت دوم (http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4113522_460s.jpg)

HaaMeeD
05-08-2012, 09:06 PM
اپیزود جالبی بود با کلی اتفاق غیر منتظره همون طور که سه بار دانلود این قسمت و دانلود دفعه چهارم هم برای من
خیلی از نحوه کشتن نفر دومی که آریا دستورشو داد خوشم اومد یارو قشنگ این کاره است
این یارو که بهش میگن سگ هم تو این اپیزود هم تو اپیزود اول توی قیافش یه نارضایتیی دیده میشه
9

Homix
05-09-2012, 12:31 AM
خداییش این قسمتش یه چیزی کم داشت ئلی نمیدونم چی :Smiley15:
8 دادم
نفرتی که الان نسبت به گریجوی دارم قابل وصف نیست
فکر کنم یکی از گرگای محترم یه حاله اساسی ازش بگیرن...
کلیسی هم داره برام جالب می‌شه :Smiley17:

arzhang
05-09-2012, 01:02 AM
من حاضر بودم یک پولی جمع کنم و بدم اچ بی ا که این جافری لنیستر حرومزاده رو نفله کنن؛
الان دو برابرش رو می زارم کنار برای تیان گریجوی خائن و نمک به حروم

خداییش این قسمتش یه چیزی کم داشت ئلی نمیدونم چی :Smiley15:
8 دادم
نفرتی که الان نسبت به گریجوی دارم قابل وصف نیست
فکر کنم یکی از گرگای محترم یه حاله اساسی ازش بگیرن...
کلیسی هم داره برام جالب می‌شه :Smiley17:

zahedi360
05-09-2012, 03:47 AM
کالیسی و اژدها..هاااش...و آریااااا
این سریال یک غول به تمام معنا در بین سریال هاست

linkinpark20
05-09-2012, 10:41 AM
من 7 دادم آخه یک جورایی اذیت میکرد یک جاهاییش منظورم اینه که اونجوری که ما میخواستیم پیش نمیرفت:Smiley69: اما از شوخی گذشته جالب بود این بار مخصوصا جان اسنو و به قول دوستان این تیون نامرد رو من بودم میگفتم آریا اون یکی بدهکاری دیگرو هم بگه همین مرتیکه تیون نامرد.ولی اونجایی که بیلیش اومد نوار قلب گرفتم عجیب نموداری شده بود قلبم شده بود عینا وضعیت نمودار فعلی دلار:Smiley14: ولی دلم میخواد ببینم این کالیسی بیچاره حالا بدون آژدها چه کار باید بکنه.بی صبرانه منتظر قسمت بعدیم.یک خسته نباشید هم به نوژن عزیز بابت زیر نویس بسیار عالی:Smiley17:

Moh3eN
05-10-2012, 09:09 PM
بابا عجب .....ـیه این تیون گریجوی :Smiley10:. حتی عرضه نداشت سرِ رودریک رو با یه ضربه ی شمشیر قطع کنه . آخرشم با لگد زد کله ی آقا رو انداخت :Smiley19:.
دوست دارم بزودی مرگش رو ببینم و مرگش هم دقیقا همونجوری باشه که راب گفت. یعنی بیارنش پیش راب. راب زل بزنه تو چش و چالِ تیون و بپرسه چرا ؟. بعدم بزنه طرف رو به دو قسمتِ نامساوی تقسیم کنه. قبلشم کتلین چک و لقتیش کنه البته :Smiley36:.

جان اسنو هم که...
انتظار همچین حماقتی رو ازش نداشتم :Smiley15:. حالا باید ببینیم ? Love is Coming .

تیریون هم که باز صحنه های شاهکاری رو رقم زد . قشنگ ترین صحنه ی تیریون هم کتک زدنِ جافری بود :Smiley35:.
دیالوگی که سرسی بش گفت هم باحال بود. " آرزو میکنم یه نفر رو اونقدر دوس داشته باشی که وقتی چشماتو میبیندی اون رو ببینی... دوست داشتن رو حس کنی قبل از اینکه ازت بگیرمش" . خدا به دادِ این دختره "شِی" برسه که دست سرسی نیفته فقط :Smiley13:.

آریا هم الکی الکی که جونش! رو از دست داد . یکی جون دیگه داره تا گیم اور شه :Smiley36:.

اتفاقی که برای دنریس افتاد هم میتونه همه بند و بساط ها رو بریزه بهم . من که میگم این بلایا زیر سرِ اون یکی خدمتکارش هست که توی این قسمت ندیدیمش و قاتیِ جنازه ها هم نبود . همونکه همش پیش اژدهاها بود و بشون غذا میداد .

پ.ن : راستی بلایی که سر دانلود این قسمت سرِ هممون اومد انگار انگیزه ی بچه ها رو گرفته:Smiley36:. بابا نظرتون در مورد این قسمت رو بگید :Smiley17:...

Reza-G
05-10-2012, 09:49 PM
والا محسن جان اصن با این اپیزود حال نکردم. عزیز دلم دنریس (مای کالیسی) اژدهاهاش رو از دست داد که بسیار متاثر شدم. متعجبم یارو که اژدهاها رو دزدید اونا رو داشت به کجا می برد و یه نفری چطور از پس این همه آدم بر اومده بود. باید یه توانایی های ویژه ای داشته باشه که اون همه دوتراکی رو کشته بود. قیافه اش هم خفن بود. از پله ها که بالا میرفت افتاد یاد اون برج موردور در ارباب حلقه ها. امیدوارم جان فعلا عاشق نشه.
آها یه نکته دیگه : اون دختره کاش تیون رو می کشت بعد از این که ترتیب اثرش رو داد. ولی خوشم اومد بچه ها رو فراری داد از تیون. به حمله راب خیلی کمک میکنه این حرکت

Moh3eN
05-11-2012, 02:53 PM
الآن داشتم سرسری یه نیگایی به این اپیزود مینداختم دوباره .
میگم نکنه دزدیدنِ اژدهاها کارِ سر جوراه بوده! تو این قسمت ندیدیمش اصلا !! شاید جادوگرای کارث کار دستِ جوراه دادن مثلا ! نظرتون چیه ؟

بعد اینکه این تالیسا که تو گلوی راب گیر کرده:Smiley36: بنظرتون مشکوک نمیزنه ؟ توی صحبتش با راب به کنایه گفت که شاید دارم نامه مینویسم واسه لنیسترها . بعدشم که دیدیم آریا یه نامه دید تو اطاق تایوین لنیستر و ماجراهای بعدش. نکنه کار همین دختره تالیسا باشه ؟
جاکین هاکار هم که چه بموقع ترتیب اون یارو رو داد که به تایوین نگه. خوشمان امد :Smiley35:.

اون صحنه ی جان اسنو با دختره هم محشر بود راستی:Smiley36:. دختره هی وول میخورد که جان رو تحریک کنه. جان هم عینِ... . میگفت هنوز داری تکون میخوریا :Smiley14:.
این دختره کار دستِ جان میده . مگر اینکه اون گرگِ راب به دادش برسه ....

.

Chandler Bing
05-11-2012, 04:48 PM
قسمت خیلی خوبی بود، سکانس اول که فوق العاده بود. از حرف های برن به تیون هم خوشم امد. میگفت تسلیم نمیشم و جدیش نمیگرفت.

خیلی بد گردن سر رودیک رو برید، شش هفتا زد بعدش همه یه لگد:Smiley14:

تیریون بازهم با بازی اش همه رو شکه کرد، این بشر خیلی خوب بازی میکنه. اون سگ جفری هم خوب از سانسا نگهداری میکنه

به تریون گفت که به خاطر تو اینار رو نکردم. فکر کنم اخر سانسا رو فراری میده.

تعلیق سکانسی که بیلیش با تایون لنیستر هم حرف میزد خیلی بالا بود. قشنگ حس میشد این احساس تعلیق، هی میترسیدم که بیلیش ببینتش.

صحنه های شمال دیوار هم عالیه، لوکیشنش خیلی قشنگه. اون دختره هم نقش گوئن رو تو داوتون ابی بازی کرده.

گوست کجا غیبش زد؟ سکانس تعقیب و گریز این دوتا هم خیلی خوب بود.

به نظرم اژدها دزدی هم کار اون جادوگراس، اونجایی هم که اخرش نشون داد، معبد نامیراها بود، که به همین خاطر تو انچه گذشت هم سکانس معرفی شون رو نشون داد.

کلیسی خیلی خوب شده، اونجا که دنبال مرده از پله ها رفت بالا گفت من دنریس طوفان زاده از خاندان تارگرین هستم و هرچیزی رو که به خوام با خون و اتش میگیرم خیلی

خوب بود، جواب اون مرده هم بهتر بود، ولی با کشتی های من نمیتونی.

صحبت راب هم درباره کشتن تیون کاملا هیجان برانگیز بود و امیدوارم که همونطور بمیره.

دم اون خدمتکار هم گرم، خوشم امد که وفاداره.

این چیزی هم که محسن درباره اون عشق راب گفت به نظرم احتمالش هست. من مسلما 10 میدم

HAMID13
05-11-2012, 05:04 PM
تو این6 اپیزود که امده 5تای قبلی همه رو 7 دادم اما این یکی دیگه 9داشت
درسته داستان اونطوری که مت میخوتیم پیش نمیره ولی لذتش واسه من در همینه
این قسمت هیجانش خیلی بیشتر بود برام توضیحات کافی رو هم که دوستان دادن فقط مشکلش پرش این اپیزود بود که زیرنویسا میپرید که عزیزانی که نرم افزار kmp استفده میکنن دیگه بلدن خودشون با[+shift میشد دوباره هماهنگش کرد
بازم ممنون از nojan عزیزم بابت ترجمه ی دلچسبش
(صدای اژدهاها رو داشتین وقتی دزدیده شدن؟چرا انقد اینا گوگولی مگولین آخه:دی) این جورا مورمنت رو نشون نداد نشون بده معلوم میشه داستان چی بوده
تیون گریجوی ازت نفرت دارما یعنی حالم ازت بهم میخوره مرتیکه دوزاری شاخ شده چقد قیافش کریهه
راب استارک عاشقتم
وقتی ی بچه ...نی میشینه رو صندلی قدرت همین میشه آخرش دست تیریونو باید طلا گرفت بخاطر اون مشتش

NOjAN
05-11-2012, 05:07 PM
این 2 اپیزود اخیر یه مقدار افت داشت به نظرم . احتمالا زمینه سازیه برای اپیزودهای بعدیه .

توی این قسمت جاهایی که خوب بود اومدن بیلیش پیش تایوین بود که واقعا حس استرس رو قشنگ به بیننده القا می کرد و یکی هم شورش مردم و اتفاقات بعدش و حرف های تیریون به جافری..
این کلیگان هم کلا هوای سانسا رو داره . حالا باید دید قضیه چیه که همچین آدم خشنی دلش برای این دختر سوخته.
من جسارتا کمترین نمره ای که تاحالا به این سریال دادم رو به این قسمت می دم . 7

insomniac
05-15-2012, 11:46 PM
دزدی اژدهاها کار همون جادوگره است که تکثیر می‌شد دیگه. راحت اومده تو تکثیر شده و همه رو کشته.

Dark Angel
02-21-2014, 03:53 PM
این قسمت خیلی خوب بود
قبلا از جفری خیلی بدم میومد الان تیون هم اضافه شده ...
این دختره که با تیون خوابید نمیتونست بکشش؟ خوب شد بچه ها رو فراری داد:)
الان کالیسی بدون اژدها هاش چکار میکنه ...
کلا ایپزود قشنگی بود اگه نظر سنجی باز بود 8 میدادم

Mv1093
06-16-2017, 11:56 AM
دوستان , ببخشید , من با اینکه سریال رو دارم الان با دقت سعی میکنم دنبال کنم ولی خیلی چیزا رو نمیفهمم از این سریال , کلا مدل من این طوریه دیگه :-) :Smiley69:

میشه یکی بگه چرا اون مارسلا رو تیرون فرستاد خارج شهر؟!

فقط خواهشا یکی بگه

EYE
06-16-2017, 12:18 PM
دوستان , ببخشید , من با اینکه سریال رو دارم الان با دقت سعی میکنم دنبال کنم ولی خیلی چیزا رو نمیفهمم از این سریال , کلا مدل من این طوریه دیگه :-) :Smiley69:

میشه یکی بگه چرا اون مارسلا رو تیرون فرستاد خارج شهر؟!

فقط خواهشا یکی بگه
1-تقویت رابطه سیاسی با دورن(اگه کتاب رو نخوندین,تو فصل چهارم متوجه میشید که چرا با دورن مشکل دارن)
2-یجورایی هم میشه گفت خواست به سرسی آسیب برسونه