PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 2012 و اکران فیلمهایه عجیب غریب تا ادامه دار شدن قدیمیا !

Alijo0on
05-08-2012, 05:38 PM
http://www.yekmovie18.in/img/The-Avengers-the-avengers-2012.jpg

فیلم جدید و دیدنی انتقام جویان (The Avengers) فیلمی که از ترکیب تمام فیلم های معروف چند سال گذشته مثل مردآهنی ، هالک شگفت انگیز ، ثور ، کاپیتان آمریکا، و ... ساخته شده . رکورد فروش روزانه در گیشه‌های سینما و هفته افتتاحیه رو در تاریخ هالیوود رو شکست و بیشتر از فیلم‌های پرفروش هالیوود تماشاگر بخود جذب کرد...
این فیلم در 3 روز اکرانش 200،3 میلیون دلار فروش کرد

Alijo0on
05-08-2012, 05:44 PM
چند وقت پیش نشستم بیشتر تریلر های فیلمها رو تو یوتیوب دیدم و یه پست گذاشتم تو فیســــــبوک !
اینجام میزارم ، کسی اگه بیشتر میدونه یا کاملتر هست ، اگه دوس داشت ادامه بده ...

2012 چه سال پریه از فیلم
با گلدن گلوب ، اسکار و اصغر فرهادی شروع شد
The Amazing Spider man با ورژن جدید اسپایدر من
جمع همه قهرمانهای The Avengers
سری جدید ایکس من ! X-men 4
سه گانه مردان سیاه پوش ویل اسمیت Men In Black 3
سری دوم اکسپندبلس با اضافه شدن فرانکی حذف یه سریا !
سری جدید G.I.Joe
و همینطور چند گانه بت من ، The Dark Knight Rises
کلش آف تایتان که بروز شدن و Wrath of the Titans
Ghost rider نیکولاس کیج بروز شده و از برزخ برگشته خودی نشون بده باز
Iron Man 3 هم که هنوز یکیش تموم نشده و فیلمش از تو سینما استوپ نشده یکی دیگه اش داره پلیینگ میشه!!!
Transformers 4 هم که جا نمونده
That's My Boy از آدام سندلر هم که دیگه نیازی به تعریف نداره این بازیگر !
و و و
خلاصه که تا الانش که کلی فیلم ترو تازه اومده
از همه مهمتر و دیدنی تر واسه سری American Pie رو از تو انباری درآوردن و یه ورژن بروز دادن بیرون که 4 می میره رو پرده و لحظه شماری میکنم برای دیدنش !:Smiley17:
مرسی از prongz (http://www.tvworld.info/users/5130/) :
dark shadows از tim burton با بازی جانی دپ:Smiley19:
بینوایان از tom hooper (کارگردان king speech) با بازی هیو جکمن راسل کرو و انا هاتاوی:Smiley19:
لینکلن از استیو اسپیلبرگ با بازی دنی دی لوییس و تامی لی جونز :Smiley19:
django unchain رو هم دیدم تریلیرشو چه بازیگرایی توش هسن ولی !!!! :Smiley10:

prongz
05-08-2012, 07:59 PM
اقا من اعتراض دارم به پست قبلی:Smiley104: شاخ ترین فیلم امسال django unchain هست.تارانتینو فیلم بسازه دی کاپریو توش بازی کنه بعد تو اون لیست نباشه؟:Smiley10:

prongz
05-08-2012, 08:20 PM
بینوایان از tom hooper (کارگردان king speech) با بازی هیو جکمن راسل کرو و انا هاتاوی:Smiley19:

بچه ها فرقی نمی کنه کدوم کارگردانو دوست دارین.برید ببینید حتما امسال فیلم ساخته:Smiley14: :Smiley15:

slimshady
05-08-2012, 11:31 PM
بالام جان دارن ملتشونو سرگرم میکنن به بهترین صورت
خدا ببردشون بهشت
در ضمن این سریالی کردن فیلما ایده خوبیه مثلا اگه اینطوری نبود الان ماموریت غیر ممکن 4 که از همه ماموریت غیرممکن ها بهتر بود ساخته نمیشد واقعا حیف بود.

NOjAN
05-08-2012, 11:39 PM
اقا من اعتراض دارم به پست قبلی:Smiley104: شاخ ترین فیلم امسال django unchain هست.تارانتینو فیلم بسازه دی کاپریو توش بازی کنه بعد تو اون لیست نباشه؟:Smiley10:

قبول دارم .. من شخصا عاشق فیلمهای تارانتینو هستم.. ولی این Avengers هم خیلی داستان باحالی داره .. هر کسی حداقل یکی 2 تا از این ابرقهرمانا رو دوست داره . اگر اسپایدر من هم اضافه می شد بهشون دیگه خوب آش رشته ای می شد :Smiley36:

Alijo0on
05-09-2012, 01:50 AM

بچه ها فرقی نمی کنه کدوم کارگردانو دوست دارین.برید ببینید حتما امسال فیلم ساخته:Smiley14: :Smiley15:

حقیقتش من اصن در جریان این عنوانینی که شما گفتی نبودم الان هم خودم یه دور میبیینم هم تو لیست اضافه میکنم :Smiley17:

بالام جان دارن ملتشونو سرگرم میکنن به بهترین صورت
خدا ببردشون بهشت
در ضمن این سریالی کردن فیلما ایده خوبیه مثلا اگه اینطوری نبود الان ماموریت غیر ممکن 4 که از همه ماموریت غیرممکن ها بهتر بود ساخته نمیشد واقعا حیف بود.

خدایی خیلی فیلم توپی بود داشتم کلی با آدرنالین خونم بازی بازی میکردم تا اون لحظه که تام کروز از پینجره بیمارستان خواست فرار کنه بالاتنه رو دیدم همچین
خورد تو پرم که نگو ، انقدر پیر شده یا تنبل که نتونسه بدنو مث قبل بسازه :| :(

قبول دارم .. من شخصا عاشق فیلمهای تارانتینو هستم.. ولی این Avengers هم خیلی داستان باحالی داره .. هر کسی حداقل یکی 2 تا از این ابرقهرمانا رو دوست داره . اگر اسپایدر من هم اضافه می شد بهشون دیگه خوب آش رشته ای می شد :Smiley36:

آره نوژن اما به شرطی که با یه فیلمنامه و کارگردان خوب ادامه پیدا میکرد چون واقعا بی معنی شده بود ، گویا این پسره که اسمشم یادم نیس بازیگر اَسبق اسپایدر من م دیگه
باهاشون کنار نیومده
اینام ورژن تینیجریشو ساختن :دی

Bill The Butcher
05-09-2012, 10:50 AM
سينما در حال مردن دوستان من...جاي تاسفه واقعاً

Alijo0on
05-09-2012, 01:10 PM

سینما یه ایران منظورتونه ؟

Bill The Butcher
05-09-2012, 08:31 PM
سینما یه ایران منظورتونه ؟

ایران که تقریبا سینما نداره! کلاً!

rezarbn
05-10-2012, 02:45 AM
ایران که دیگه خیلی وقته سینماش تعطیله

این فیلمه هم خیلی جالبه تریلر ها شو دیدم دیونش شدم

Hesam
05-10-2012, 02:57 AM
سينما همينه. هر از گاهي رو يه فازي ميچرخه و الانم رفتن تو فاز اينجور فيلم ها. با اينكه شخصا اصلا طرفدار اين سبك فيلم نيستم اما چند نمونش رو خيلي مشتاقم ببينم. خوراك پاپ كورن و تخمه شكشستن و دوره همي باشيم يه فيلمي ببينيمن.

FarboƉ
05-10-2012, 03:09 AM
اسپایدرمن تا اونجایی که من میدونم فکر کنم یه کوچولو میاد
توی کمیک های اصلی که اسپایدر من عضو گروه هستش اینجا باید وایستیم تا فیلم جدیده ی اسپایدر من بیاد . شاید از شماره ی بعد بیاد

آره نوژن اما به شرطی که با یه فیلمنامه و کارگردان خوب ادامه پیدا میکرد چون واقعا بی معنی شده بود ، گویا این پسره که اسمشم یادم نیس بازیگر اَسبق اسپایدر من م دیگه
باهاشون کنار نیومده
اینام ورژن تینیجریشو ساختن :دی

بابا تینیجری چیه؟
اینا اومدن سری رو ریبوت کنن با این کارشون .فیلم 3 عملا به خاطر کارای تهیه کننده گند زد به همه چی اونم بعد فیلم 2 که یکی از بهترین فیلم های کمیک بوکی تاریخه (تو اکثر لیست ها از Dark Knight هم بهتره ) فیلم 2 نشون داد که سم ریمی کارشو بلده اگه تهیه کننده ها بزارن
اینم بگم که ذات کمیک اسپایدرمن شوخی های اونه. اسپایدرمن خیلی خیلی شوخ و شنگوله تو کمیک ها. این خیلی بیشتر تازه به کمیک ها نزدیک شده. یکیش این که مثل کیمک ها از وسیله برای پرتاب تارهاش استفاده میکنه.

به نظر من در حال صنعتی شدنه و داره هنر خودشو از دست میده

سينما همينه. هر از گاهي رو يه فازي ميچرخه و الانم رفتن تو فاز اينجور فيلم ها. با اينكه شخصا اصلا طرفدار اين سبك فيلم نيستم اما چند نمونش رو خيلي مشتاقم ببينم. خوراك پاپ كورن و تخمه شكشستن و دوره همي باشيم يه فيلمي ببينيمن.
میدونی جرا تو این فاز میچرخه؟
چون این کمیک هارو بیننده ها بیشتر از 30 ساله که میخونن پس معلومه میرن فیلمشو میبینن اونم تو این شرایطی که فقط فروشه که آینده ی یه سری و کارگردان رو مشخص میکنه.
ولی یه سری از این فیلم ها واقعا فیلم های بزرگین. نباید راحت از کنارشون گذشت.

Bill The Butcher
05-10-2012, 10:12 AM
به نظر من در حال صنعتی شدنه و داره هنر خودشو از دست میده

میدونی جرا تو این فاز میچرخه؟
چون این کمیک هارو بیننده ها بیشتر از 30 ساله که میخونن پس معلومه میرن فیلمشو میبینن اونم تو این شرایطی که فقط فروشه که آینده ی یه سری و کارگردان رو مشخص میکنه.
ولی یه سری از این فیلم ها واقعا فیلم های بزرگین. نباید راحت از کنارشون گذشت.

سینما هنره.. هنر صنعتی به نظر من بی معنیه. فرض کن نقاشی صنعتی، موسیقی صنعتی، و ....وقتی این دیگه خلاقیت انسان نیس که تصمیم گیرنده س بلکه یه سری فاکتورای از پیش تست شده و جواب پس داده... قبول دارم که سرگرمی جز لاینفک سینماس اما سینما از بدو تولدش هیچوقت فقط برای سرگرمی نبوده

prongz
05-12-2012, 03:15 AM
سینما هنره.. هنر صنعتی به نظر من بی معنیه. فرض کن نقاشی صنعتی، موسیقی صنعتی، و ....وقتی این دیگه خلاقیت انسان نیس که تصمیم گیرنده س بلکه یه سری فاکتورای از پیش تست شده و جواب پس داده... قبول دارم که سرگرمی جز لاینفک سینماس اما سینما از بدو تولدش هیچوقت فقط برای سرگرمی نبودهحرف خیلی قشنگی بود.اما متاسفانه این مخاطبه که تعیین می کنه سینما چطور پیش بره.مثلا وقتی پولانسکی کارنیج رو میسازه (که اتفاقا فیلم خیلی خوبی هم بود) ولی به هیچ عنوان دیده نمیشه،به نظرت چرا سینما بره به اون سمت؟اسکار 2010 رو میدن به کینگ اسپیچ ولی به اینسپشن نمیدن.اتفاقا همه ی منتقدین هم اون زمان نظرشون این بود که اینسپشن با اون همه خلاقیت و هنر شانسی برای اول شدن نداره.می دونی چرا؟چون به نظرشون پیچیده تر از اونی بود که مخاطب عام حوصلش بکشه.مونالیزا همیشه مونالیزا میمونه چون دیده شده.اما به نظرت 50 سال بعد مخاطب ها کارنیج رو یادشون میمونه؟