PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سریال Battlestar Galactica

SaV@LaN
05-13-2012, 01:32 AM
لطفا سریال Battlestar Galactica را برای دانلود قرار دهید به صورت کامل
اول اینکه این سریال علمی تخیلی هست.
دوم اینکه این سریال، س/ی/ا/س/ی هم هست.
سوم اینکه این سریال، عمیقا فلسفی هم هست در عین حال. به همین خاطر بعد از تموم شدنش، تو مجمع عمومی سازمان ملل متحد، 2، 3 ساعت در مورد این سریال و بحثهای فلسفی س/ی/ا/س/ی اون، بحث و گفتگو کردن.
و اما نکته مهم اینه که شما با دیدن این چهار فصل، نصف اون چیزی رو که تو داستانها هست، می فهمین. این سریال، خرده ریزه به اصطلاح زیاد داره.
اول باید یک مینی سریال دو قسمتی رو ببینین که سال 2003 ساخته شده،
بعد فصل اول رو ببینید که 13 قسمته و سال 2004 ساخته شده
بعد فصل دوم که 20 قسمته و سال 2004 ساخته شده
بعد ده تا اپیزود کوتاهه که سال 2006 ساخته شده به نام The Resistance Webisodes
بعد یک قسمت با نام The Story So Far ساخته شده در سال 2006
بعد فصل سوم رو ببینید
بعد Razor Flashbacks - Razor Minisodes که یک قسمت کوتاهه و در سال 2007 ساخته شده
بعد Razor که یک قسمت بلند یک و نیم ساعته هست و در سال 2007 ساخته شده.
بعد قسمت کوتاه The Phenomenon ساخته شده در سال 2008
بعد قسمت کوتاه Revealed ساخته شده در سال 2008
بعد فصل چهارم تا بخش 10 رو ببینید و قبل از ادامه باید چند تا قسمت دیگه رو ببینید.
پیش از ادامه فصل چهارم
اول ده تا بخش کوتاه با نام The Face of the Enemy - Webisodes ساخته شده در سال 2008
و بعد یه بخش کوتاه که خیلی مهمه تو درک و فهم کلی این سریال که در سال 2009 ساخته شده و با نام
The Top 10 Things You Need to Know
حالا می تونید ادامه فصل چهارم رو تا آخر ببینید که 21 بخشه کلا
بعد یه بخش مهم دیگه پشت صحنه هست ولی برای درک کلیات سریال خیلی مهمه، مثل لاست که سازنده ها تو یه قسمت راجع به چند و چون داستان حرف می زدن. اسم این قسمت هست
The Last Frakkin Special - Behind Scene
و سرانجام Battlestar Galactica - The Plan که یه فیلم یک و نیم ساعته هست و داستان تموم میشه.

اما دو نکتۀ دیگه:
اول اینکه چون همۀ این بخشها زیرنویس فارسی نداره، دانستن انگلیسی در حد متوسط به بالا لازمه. اگه انگلیسیتون ضعیفه، بی خیال اون قسمت اضافیا بشید و همون چهار فصل به علاوه the plan رو ببینید و خلاص. داستان دستتون میاد ولی هدف سازنده ها این بوده که شما در کنار دیدن یه داستان علمی تخیلی گیرا، در جریان کلی بحث فلسفی و سیاسی هم قرار بگیرید.
و نکته دوم، اینجا فقط همین چهار فصل قرار گرفته، اصولا خیلیا نمیدونن که خط و ربط داستان چیه و نمیدونن که اون قسمتها هم هست. به هر حال، تو این آدرس مدیا فایر، همۀ قسمتها رو کامل می تونید دانلود کنید.
Free File Sharing Made Simple - MediaFire (http://www.mediafire.com/?w262ev0w5vlvq)
این مال یه سایت فارسی هست به نام Persian Media Center که الان ف.ی.لت.ر شده. تو سایت های فارسی، من فقط اینجا رو پیدا کردم که کامل داره و کیفیتشم خوبه، ریلیزش هم مال B.O.B هست. اون حروف الفبای انگلیسی اول لینک ها هم مال ترتیب دیدن قسمتهاست.
البته با حجمهای بالا هم تو سایتهای انگلیسی هست. من هر قسمت رو با حجم 1.5 گیگ از رپیدشر گرفت.
امیدوارم از دیدن این سریال بسیار بسیار زیبا لذت ببرید
موفق باشید

tvworld2041
09-15-2012, 02:27 AM
ممنون از اطلاعات مفیدتون .:Smiley69: فقط ببخشید رمز فایل های فشرده rar چیه؟

ahmad318
02-16-2013, 12:11 PM
با درود
پسورد فایلها در صورت نیاز
www.pmcforum.net
می باشد
از دیدن این سریال بسیار زیبا لذت ببرید

sami1428
01-09-2015, 05:29 PM
واقعا بعضی سریالا غریب موندن.از اون دست سریالاست که باید دید.
تازه فصل یک تموم کردم.درست ژانر علمی تخیلی ولی همونطور که تو معرفی نوشته.بحث فلسفی توش زیاد.فضای مبهم و راز آلود داره.بعد چند قسمت به فضاش عادت میکنیم.جلوه های ویژه اش با توجه به سال تولیدش قابل تحمل.
سریالی که ارزش دیدن داره.دیالوگها و متن قوی داره و فقط یه اثر سرگرم کننده علمی تخیلی نیست و آب نبستن به سریال.
ای کاش کسایی که دیدن راجع بهش نظر میدادن

86471181
01-09-2015, 06:01 PM
ی کاش کسایی که دیدن راجع بهش نظر میدادن
والا من دیدمش ولی واسه من خیلی مسخره بود :| (البته فک کنم 8 قسمت از فصل اول رو دیدم شاید بیشتر) خیلی خواست تحمل کنم ادامه بدمش ولی دیگه غیرقابل تحمل شده بود واسم
تو اون همه درگیری و کشمکش، یهو سر و کله ی خبرنگارا پیدا میشه سوالهای واقعا دری وری میپرسند که اصلا متناسب فضای سریال نیست :|
یه اون دختره که میفته تو یه سیاره، بعد میره داخل بدن یکی از اون حیونها و شروع به پرواز میکنه، طرف بهش شلیک میکنه، یهو این میره بالا سر پسره و زیر اون چیزی که سوار شده اسمش رو نوشته :| مثلا با شلیک هایی که پسره داشته این تونسته اسمه رو بنویسه
خیلی وقت پیش دیدم، الان دقیق یادم نیست، ولی به شدت سوتی داست و داستانش رو واقعا بد درآورده بودن

sami1428
01-09-2015, 06:21 PM
فک کنم تا قسمت چهار پنج دیدی.اون نوشته ها رو هم فک کنم تو هوا ننوشته بود رو سفینه.رو سیاره با نوار زردی که داشت نوشته بود.بعد هشت نه قسمت جذاب میشه داستان.داستان سریال یکم مبهم.هرچی جلوتر میره جذاب تر میشه

SMahmoud
01-09-2015, 06:21 PM
والا من دیدمش ولی واسه من خیلی مسخره بود :| (البته فک کنم 8 قسمت از فصل اول رو دیدم شاید بیشتر) خیلی خواست تحمل کنم ادامه بدمش ولی دیگه غیرقابل تحمل شده بود واسم
تو اون همه درگیری و کشمکش، یهو سر و کله ی خبرنگارا پیدا میشه سوالهای واقعا دری وری میپرسند که اصلا متناسب فضای سریال نیست :|
یه اون دختره که میفته تو یه سیاره، بعد میره داخل بدن یکی از اون حیونها و شروع به پرواز میکنه، طرف بهش شلیک میکنه، یهو این میره بالا سر پسره و زیر اون چیزی که سوار شده اسمش رو نوشته :| مثلا با شلیک هایی که پسره داشته این تونسته اسمه رو بنویسه
خیلی وقت پیش دیدم، الان دقیق یادم نیست، ولی به شدت سوتی داست و داستانش رو واقعا بد درآورده بودن

این حرفی که میزنید اصلا درست نیست.همین قسمتش یکی از باحال ترین ها بودش.اینطوری که شما میگی معلومه مسخره به نظر میادش
قضیش اینه که سفینش سقوط میکنه رو یکی از سیاره های نزدیک همرا با سفینه دشمت (نه حیوون) حالا این سفینه های دشمن خود به خود کنترل میشند یعنی هوش مصنوعی دارند ولی باز هم سفینه به حساب میان
سفینه هوش مصنوعیش از کار میفته برا همین اون خلبانه که سفینش سقوط کرده به طور دستی این یکی سفینه رو راه میندازه و با اون پروار میکنه.ولی چون سفینه دشمن بوده اسم خودش رو زیر سفینه مینیویسه
بعد که میپره خلبانای دیگه فکر میکنند دشمنه که خوب خودش چون خلبان ماهری بوده سفینه رو کنترل میکنه تا اینکه یکیشون میبینه اسمش رو زیرش نوشته و میشناستش.حیوون کجا بود اصلاپ

-------------------------------------------------------------------------------------------------
من این سریال رو دیدم.به شدت قشنگه خیلی خیلی قشنگه لامصب.همه چیش یعنی از اهنگ تیتراژش که اصلا یه طوریه کلا میری تو فضا تا هیجان خود سریال و داستان به شدت قوی و از همه مهتر بحث های فلسفی و سیاسیش.مخصوصا بحث هاش راجع به خدا و اعتقاد داشتن بهش.خیلی خیلی خیلی خیلی قشنگه هرچی بگم کم گفتم.اصلا شما تیتراژ رو گوش بدی کافیه عاشقش میشی.حتما حتما ببینید عالیه این سریال.

فقط من اضافه های اصلی رو دیدم اما اینجا انگار یه مقدار بیشتر بود.بقیشون کجاست؟؟لینکی که گذاشتین خرابه کسی نیست بقیش رو هم داشته باشه؟؟
(راستی فیلم the plan ) پایان سریال نیستش. سریال همون قسمت اخر فصل 4 تموم میشه این یه مقدار واضح سازی از دید یکی از ربات ها هستش که به شدت جالبه.
راستی یه جورایی قضیه کلون کردن انسان هم پیش میاد تو سریال.یعنی نه که مستقیم ولی خوب...
و یه چیز دیگه هم یه فیلم هست بعد همشون اومده به اسم battlestar galactica blood and chrome که داستان 40 سال پیشه این هم دیدنش خالی از لظف نیستش

کسی اگه لین بقیه اضافات رو داره خواهشا بده.ممنون

Matin VT
01-09-2015, 10:02 PM
این سریال یکی از بهتریناییه که هرکس میتونه ببینه.از دستش ندین.همین!
اگه دوست دارین یه سریال ببینید که پر از شخصیته که هر کدوم شخصیت پردازی فوق العاده ای دارن این یه معجونه!
همه شخصیتا عالین!از شرون گرفته تا استارباک و لی و رییس جمهور و شماره6 همه عالین:Smiley34:
سریال بعد از دیدن مینی سیالشو و دیدن 5-6 قسمت از سریال اصلی قشنگ میشه:Smiley35:
بدون شک جزو Top6سریالیمه

کسی اگه لین بقیه اضافات رو داره خواهشا بده.ممنون
بگو کدوم اضافاتو میخوای تا بهت بفرستم:Smiley69:

اضافه شده در : 14 minutes

.اصلا شما تیتراژ رو گوش بدی کافیه عاشقش میشی.حتما حتما ببینید عالیه این سریال.
واقعا تیتراژش یکی از بهتریناییه که تا حالا ساخته شده.البته از فصل 2 تیتراژش قشنگ میشه و موسیقی خیلی توپی میگیره.
سریال بار طنز نسبتا خوبی هم داره.فقط کافیه دقیقه 10 از قسمت 9 فصل اولو ببینید و از خنده بترکین:Smiley36::Smiley14::Smiley14:این گایوس واقعا یکی از بهترین شخصیتاست

SMahmoud
01-09-2015, 10:35 PM
این سریال یکی از بهتریناییه که هرکس میتونه ببینه.از دستش ندین.همین!
اگه دوست دارین یه سریال ببینید که پر از شخصیته که هر کدوم شخصیت پردازی فوق العاده ای دارن این یه معجونه!
همه شخصیتا عالین!از شرون گرفته تا استارباک و لی و رییس جمهور و شماره6 همه عالین:Smiley34:
سریال بعد از دیدن مینی سیالشو و دیدن 5-6 قسمت از سریال اصلی قشنگ میشه:Smiley35:
بدون شک جزو Top6سریالیمه

بگو کدوم اضافاتو میخوای تا بهت بفرستم:Smiley69:

اضافه شده در : 14 minutes

واقعا تیتراژش یکی از بهتریناییه که تا حالا ساخته شده.البته از فصل 2 تیتراژش قشنگ میشه و موسیقی خیلی توپی میگیره.
سریال بار طنز نسبتا خوبی هم داره.فقط کافیه دقیقه 10 از قسمت 9 فصل اولو ببینید و از خنده بترکین:Smiley36::Smiley14::Smiley14:این گایوس واقعا یکی از بهترین شخصیتاست

خیلی ممنون
یکی این:
و یکی این:
phenomenon

Matin VT
01-09-2015, 10:57 PM
خیلی ممنون
یکی این:
و یکی این:
phenomenon
براتون فرستادم:Smiley35:

fardin3t
05-28-2015, 09:14 PM
دوستان لینک مدیا‌ فایر کار نمیکنه، کسی لینک کامل فیلم رو داره (همونطور که دوستمون تو پست اول توضیح داد)؟

look87
07-23-2015, 12:30 PM
منم دارم دنبال لینک دانلود اضافاتش میگردم.ولی خیلی سخت پیدا میشه.رایگان هم که ندیدم
لطفا اگر کسی داره قرار بده

тнor
07-23-2015, 01:11 PM
منظورت از اضافات کدوماست
این یه تیکه رو دارم
The Face Of The Enemy Webisodes

look87
07-24-2015, 12:50 PM
منظورت از اضافات کدوماست
این یه تیکه رو دارم
The Face Of The Enemy Webisodes
منظورم این قسمت ها بود

بعد یک قسمت با نام The Story So Far ساخته شده در سال
بعد Razor Flashbacks - Razor Minisodes که یک قسمت کوتاهه و در سال 2007 ساخته شده
بعد قسمت کوتاه Revealed ساخته شده در سال

و بعد یه بخش کوتاه که خیلی مهمه تو درک و فهم کلی این سریال که در سال 2009 ساخته شده و با نام

بعد یه بخش مهم دیگه پشت صحنه هست ولی برای درک کلیات سریال خیلی مهمه، مثل لاست که سازنده ها تو یه قسمت راجع به چند و چون داستان حرف می زدن. اسم این قسمت هست
و سرانجام Battlestar Galactica - The Plan که یه فیلم یک و نیم ساعته هست و داستان تموم میشه.

тнor
07-24-2015, 01:41 PM
دیروز هرچی کشتم نتونستم تو سایت های خارجی چیزی پیدا کنم
بیشترشون اینای که نام بردین همرا بقیه سریال توی یه فایل بود اما حجمش خیلی زیاده

smh2011
07-25-2015, 04:03 PM
منظورم این قسمت ها بود

بعد یک قسمت با نام The Story So Far ساخته شده در سال
بعد قسمت کوتاه Revealed ساخته شده در سال

توی سایت moviefarsi چنتاشو داره من خودم از اونجا گرفتم
4تا قسمت های special و razor flashback رو من جایی رایگان نتونستم پیدا کنم/

look87
08-03-2015, 11:52 PM
فصل اولش رو تموم کردم.واقعا عالی بود.
نقش پردازی عالی
داستان عالی
خیلی حال میده وقتی که فکر میکنی همه سریال های خوب رو دیدی و دیگه هیچی نیست همچین سریال زیر خاکی پیدا کنی.

mybox1631
08-04-2015, 01:17 PM
سلام,
حدود 15 سال پيش يه سريال علمي تخيلي بود از جهان آينده حدود 25 دقيقه کل سريال بود و اون موقع تازه ريسيور به ايران امده بود و من در ريسيور يکي از دوستان ديده بودم. خواستم ببينم چطور ميشه اينجور سريال ها رو پيدا کرد.

smh2011
08-21-2015, 01:48 AM
براتون فرستادم:Smiley35:

عزیز یا کسه دیگه ای اگه میتونه لینک این چن تا قسمت رو برای من بفرسته
the story so far
special revealed
special phenomenon
spcial last frakkin
razor flashbacks

Matin VT
08-21-2015, 01:54 AM
عزیز یا کسه دیگه ای اگه میتونه لینک این چن تا قسمت رو برای من بفرسته
the story so far
special revealed
special phenomenon
spcial last frakkin
razor flashbacks
بنده لینک این قسمتارو ندارم ولی بدونید که اصلا دیدن اینا مهم نیست

AR!@N
08-21-2015, 01:02 PM
بنده لینک این قسمتارو ندارم ولی بدونید که اصلا دیدن اینا مهم نیست
من خودم برای دومین بار این هفته دیدن سریال رو تموم کردم ، به نظرم دیدن فیلم ها و مینی ها و اینا کلا هیچ تاثیری رو فهمیدن داستان نداره ، مثل اپیزود های فیلر انیمه ها.

Matin VT
08-21-2015, 01:14 PM
من خودم برای دومین بار این هفته دیدن سریال رو تموم کردم ، به نظرم دیدن فیلم ها و مینی ها و اینا کلا هیچ تاثیری رو فهمیدن داستان نداره ، مثل اپیزود های فیلر انیمه ها.
این حرفو نزن:|اون قسمتایی که ایشون گفتن تاثیری نداره...ولی دیدن Razor,Resistance,مینی سریال و ... واجبه.

look87
08-23-2015, 05:06 PM

الان به فصل سوم رسیدم.
واقعا سریال خوبیه.
ولی برای دیدنش حتما حتما حتما .اون دو قسمت مینی سریال قبل از فصل اول رو ببینید.زمان هر کدوم هم حدودا یک ساعت و نیم هست.

look87
08-31-2015, 11:53 PM
امروز این سریال زیبا رو تموم کردم.
واقعا ارزش وقتی رو که براش گذاتشم داشت.بعد مدت ها بود که یه سریال خوب دیدم.
فقط یه چیزی
این مینی سریال ها و فیلم های سینمایی و وبیزود ها زیاد ربطی به سریال نداره.اگر نبینید هم واقعا چیزی رو از دست نمیدید.
ولی دیدن اون دوتا مینی سریال ابتدایی از واجباته.تو بعضی سایت های دانلود این دو تا قسمت به اسم مینی سریال هست.تو بعضی بهشون میگند فیلم سینمایی.و تو بعضی سایت های دیگه دانلود این دو قسمت رو به عنوان اپیزود شماره صفر پارت یک و دو از فصل اول میسناسد

تقدیم به گلکتیکا و ادمیرال ادما :Smiley17:
فقط من زیر نویس هماهنگ نتونستم واسش پیدا کنم.یا نسخه سریال من مشکل داشت یا زیرنویس ها

ali_n540
10-08-2015, 06:05 PM
واقعا سریال فوق العاده ای بود و این هم بیشتر به خاطر فصل 4 طوفانی بود واقعا تا انتهای فصل 3 گاهی حوصله آدم سر می رفت ولی فصل 4 سریال را از این رو به اون رو می کنه و چقدر پایان زیبایی داشت به نظرم به همراه برکینگ بد و six feet under یکی از بهترین پایانهای تاریخ تلوزیون بود.
یه سوالی داشتم من از معمای مرگ استارباک چیزی متوجه نشدم و اون ناپدید شدن مرموزش در قسمت آخر و اگه اشتباه نکردم جهش سفینه ها محدود بود ولی جهش آخر 1 میلیون سال نوری بود(طبق چیزی که تو سریال گفته می شه) چنین چیزی چطور اتفاث می افته.
نکته آخر با توجه به علمی بودن سریال کاش در مورد موقعیت مکانی کاپریکا و 12 کلونی بیشتر توضیح داده می شد مثلا تو کدوم کهکشان واقع شده چون با توجه به قسمت آخر موقعیت مکانی 12 کلونی کهکشان راه شیری نبود.

KEVIN GARVEY
11-08-2015, 12:27 PM
برادران . یه سئوال

من تازه میخوام دبدن این سریال رو با توجه به تعاریفی که کردید شروع کنم .

مینی سریالی که قبل قسمت اول فصل اول هست اسمش چیه و دیدنش اگه مهمه ببینم .

اگه میشه ترتیب دیدن این مینی سریالها رو هم بهم بگید . دمتون گرم جوانان کالاکتیایی

animparadise
12-17-2015, 03:05 PM
سلام
کسی اینارو داره به من برسونه یا لینک بده؟؟
Razor Flashbacks - Razor Minisodes
The Phenomenon
Revealed
The Face of the Enemy - Webisodes

look87
12-18-2015, 01:32 AM
سلام
The Phenomenon
Revealed

برای فهم سریال فقط اون دوتا مینی سریال اولی مهمه.که ب اسم اپیزود صفر هم مشهووره)اینا هم فکر کنم تو سایت موی فاریسی بعضی هاش رو پیدا کنی

тнor
12-18-2015, 01:49 AM
سلام
The Phenomenon
Revealed

منم با نظر دوستمون موافقم البته دیدن شون خالی از لطف نیست منم اونای که پیدا کردم رو نگاه کردم اما پیدا کردن شون خیلی سخته فقط یه جا توی تورنت دیدم که کل سریال و همه اضافاتش رو توی یه لینک موجود بود که اگه اشتباه نکنم بالای بیست گیگ حجم کلی ش بود

chimikhay
03-12-2016, 02:07 AM
سلام دوستان، کسی این سریالو با اضافاتش کامل داره؟ با کیفیت بالا، می خوام برام بفرسته هزینشم مهم نیست...

من کیفیت پایین چهار فصلشو دارم کامل با کیفیتشو می خوام اقا تاثیر عجیبی روم گذاشته این سریال باعث یسری اتفاقات مغزی شده :o

A Y H A N
02-15-2017, 10:26 PM
سلام
2 روزه کل اینترنت و ریختم بهم این لینک های دانلود بخش های اضافی و مهم سریال و گیر نمیارم واسه دانلود
تو تورنت هم چیز به درد بخوری گیرم نیومد
چه کنم؟:Smiley68:

.:SiSiBK:.
02-16-2017, 12:06 PM
سلام
2 روزه کل اینترنت و ریختم بهم این لینک های دانلود بخش های اضافی و مهم سریال و گیر نمیارم واسه دانلود
تو تورنت هم چیز به درد بخوری گیرم نیومد
چه کنم؟:Smiley68:

اینم توضیحات کامل یه کاربر برای دیدنشون

hamido_golpesar

این سریال یکم عجیب غریب هست اما در جای خودش بسیار زیبا هم هست جا داره یکم توضیحات در مورد نحوه دیدن این سریال بدم خب این سریال چهار فصل اصلی داره و دارای یک مینی سریال دو قسمتی که سال 2003 ساخته شده و دو فیلم به اسمهای razor و the plan هست دو webisode هم داره به اسمهای resistance و the face of the enemy هست که ترتیب دیدنش رو براتون میگم در ابتدا باید دو قسمت مینی سریال که در سال 2003 ساخته شده ببینید و بعد فصل اول رو ببینید و بعد از اون فصل دو رو تا قسمت 17 ببینید و بعد از دیدن این اپیزود باید فیلم razor رو ببینید و بعد ادامه فصل دو رو تا انتها مشاهده کنید و بعد از اتمام فصل دوم و قبل از دیدن فصل سوم webisode resistance رو ببینید و بعد فصل سوم رو تا انتها نگاه کنید و در مورد فصل چهارم هم تا قسمت 11 این فصل رو نگاه کنید و قبل از دیدن قسمت 12 فصل چهارم webisode the face of the enemy رو ببینید و در ادمه فصل چهارم رو تا اخر نگاه کنید و در اخر هم بعد از دیدن فصل چهارم فیلم the plan رو هم نگاه کنید لازم به ذکر هست که طبق گفته مترجمان این سریال شما دوستان میتونید بدون دیدن تمام اضافات و فقط با دیدن چهار فصل اصلی پی به داستان کلی ببرید اما برای دونستن برخی از جزییات سریال باید چیزهایی که گفتم رو به همین ترتیب ببینید ، یک سریال کاملا فلسفی با طرح داستانی جذاب و هوشمندانه / بازیهای فوق العاده استثنائی و قدرتمند / و دیالوگهای رد و بدل شده بین بازیگران که به دلیل نگارش قوی داستان و فلسفی بودنش بینهایت زیباست.
این روهم اضافه کنم فضای رازآلود جزء جدائی ناپذیر این سریال است / هر چه جلوتر میرود این فضا تشدید میشه.
من که از این سریال لذت بردم و پیشنهاد میکنم حتما نگاه کنید.
در ضمن اببندی هم اصلا ندارد یک از خصوصیات مهمش همینه داستان روند رو به رشد دارد و با ضرب اهنگ خوبی جلو میروند و در چهار فصل مفید سریال تمام میشود

look87
06-02-2017, 11:12 PM
بعد از دیدن این سریال دیگه نمیتونم هیچ سیالی رو ببینم .
واقعا چیز خوبی ساختند
البته سلیقه ایی هست.
ولی من بینهایت خوشم اومدم

Dexter_171
09-01-2020, 11:13 PM
امروز این سریال رو تموم کردم و میتونم بگم بهترین سریال تخیلی ای که دیدم همین سریاله...
معماهای سریال به زیبایی مطرح میشن و به خوبی هم در آخر پاسخ داده میشن. پایان بندی سریال با وجود نقص های کوچیک بسیار قوی بود.
در طول فصل های سریال و در تک تک اپیزودهای آن بحث های فلسفی و اخلاقی زیادی مطرح می شه که ذهنتان رو به خودش مشغول می کنه و تا اخر سریال باید پیش برید تا دلیل این بحث ها رو بفهمید.

در کل اگه دنبال یک سریال کامل و با مفهوم میگردین Battlestar Galactica بهترین انتخاب شماست.

so say we all

тнor
09-02-2020, 12:52 AM
امروز این سریال رو تموم کردم و میتونم بگم بهترین سریال تخیلی ای که دیدم همین سریاله...
معماهای سریال به زیبایی مطرح میشن و به خوبی هم در آخر پاسخ داده میشن. پایان بندی سریال با وجود نقص های کوچیک بسیار قوی بود.
در طول فصل های سریال و در تک تک اپیزودهای آن بحث های فلسفی و اخلاقی زیادی مطرح می شه که ذهنتان رو به خودش مشغول می کنه و تا اخر سریال باید پیش برید تا دلیل این بحث ها رو بفهمید.

در کل اگه دنبال یک سریال کامل و با مفهوم میگردین Battlestar Galactica بهترین انتخاب شماست.

so say we all

:I truly believe
all of this has happened before, and will happen again.

Bj_horseman
03-28-2021, 04:30 AM
لطفا سریال Battlestar Galactica را برای دانلود قرار دهید به صورت کامل
اول اینکه این سریال علمی تخیلی هست.
دوم اینکه این سریال، س/ی/ا/س/ی هم هست.
سوم اینکه این سریال، عمیقا فلسفی هم هست در عین حال. به همین خاطر بعد از تموم شدنش، تو مجمع عمومی سازمان ملل متحد، 2، 3 ساعت در مورد این سریال و بحثهای فلسفی س/ی/ا/س/ی اون، بحث و گفتگو کردن.
و اما نکته مهم اینه که شما با دیدن این چهار فصل، نصف اون چیزی رو که تو داستانها هست، می فهمین. این سریال، خرده ریزه به اصطلاح زیاد داره.
اول باید یک مینی سریال دو قسمتی رو ببینین که سال 2003 ساخته شده،
بعد فصل اول رو ببینید که 13 قسمته و سال 2004 ساخته شده
بعد فصل دوم که 20 قسمته و سال 2004 ساخته شده
بعد ده تا اپیزود کوتاهه که سال 2006 ساخته شده به نام The Resistance Webisodes
بعد یک قسمت با نام The Story So Far ساخته شده در سال 2006
بعد فصل سوم رو ببینید
بعد قسمت کوتاه Revealed ساخته شده در سال 2008
بعد فصل چهارم تا بخش 10 رو ببینید و قبل از ادامه باید چند تا قسمت دیگه رو ببینید.
پیش از ادامه فصل چهارم
اول ده تا بخش کوتاه با نام The Face of the Enemy - Webisodes ساخته شده در سال 2008
حالا می تونید ادامه فصل چهارم رو تا آخر ببینید که 21 بخشه کلا

اما دو نکتۀ دیگه:
اول اینکه چون همۀ این بخشها زیرنویس فارسی نداره، دانستن انگلیسی در حد متوسط به بالا لازمه. اگه انگلیسیتون ضعیفه، بی خیال اون قسمت اضافیا بشید و همون چهار فصل به علاوه the plan رو ببینید و خلاص. داستان دستتون میاد ولی هدف سازنده ها این بوده که شما در کنار دیدن یه داستان علمی تخیلی گیرا، در جریان کلی بحث فلسفی و سیاسی هم قرار بگیرید.
و نکته دوم، اینجا فقط همین چهار فصل قرار گرفته، اصولا خیلیا نمیدونن که خط و ربط داستان چیه و نمیدونن که اون قسمتها هم هست. به هر حال، تو این آدرس مدیا فایر، همۀ قسمتها رو کامل می تونید دانلود کنید.
Free File Sharing Made Simple - MediaFire (http://www.mediafire.com/?w262ev0w5vlvq)
این مال یه سایت فارسی هست به نام Persian Media Center که الان ف.ی.لت.ر شده. تو سایت های فارسی، من فقط اینجا رو پیدا کردم که کامل داره و کیفیتشم خوبه، ریلیزش هم مال B.O.B هست. اون حروف الفبای انگلیسی اول لینک ها هم مال ترتیب دیدن قسمتهاست.
البته با حجمهای بالا هم تو سایتهای انگلیسی هست. من هر قسمت رو با حجم 1.5 گیگ از رپیدشر گرفت.
امیدوارم از دیدن این سریال بسیار بسیار زیبا لذت ببرید
موفق باشید
باز هم به غیر از این سریال های فلسفی معرفی کنید .سریال باید عمیق باشه نه صرفا سرگرمی .ممنون معرفی کنید.

afshin2014
03-28-2021, 11:58 AM
باز هم به غیر از این سریال های فلسفی معرفی کنید .سریال باید عمیق باشه نه صرفا سرگرمی .ممنون معرفی کنید.

سریال تویین پیکس رو هم اگر وقت داشتید ببینید

ali_n540
03-28-2021, 09:57 PM
این سریال با داستان عجیبش نه تنها بهترین تو ژانر خودشه بلکه می تونه در میان بهترین ها هم براحتی رقابت کنه. سریالی که از شبکه syfy (که سریال های ضعیفی می سازه) به نوعی در رفته و عالی از کار دراومده