PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود هفتم

NOjAN
05-14-2012, 08:41 PM
http://picoup.ir/images/44106721079628184874.jpg

Season 2, Episode 7 | A Man With No Honor
فصل دوم, قسمت هفتم | مردی بی شرافت

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2085239/)

خلاصه داستان : جیمی با یکی از خویشاوندانش ملاقات می کنه , تیون به شکار می ره , و داینریس به مکانی دعوت می شه ...

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread11525-2.html#post48226).:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread11433-4.html)

walker
05-14-2012, 08:56 PM
عجب قسمتی بود!!!!
از یک طرف جان اسنو گیر افتاده از یک طرف سانسا فصل جفت گیریش شروع شده.
از یک طرف سرسی اعتراف میکنه گند بالا زده از یک طرف هم کالیسی دست به دهن مونده.
what a wonderful Episode
اون صحنه ای که تو کاث سر کله گنده ها رو بریدند یاد تسویه حساب پدرخوانده ها افتادم.
اون صحنه جسد سوخته شده بچه ها هم سرکاری بود تیان (اگه اشتباه نکنم) از خودش دراورذه بود که پیش مردمش کم نیاره
فقط این وسط جان اسنو مظلوم واقع شد.

NOjAN
05-14-2012, 09:34 PM
اون صحنه جسد سوخته شده بچه ها هم سرکاری بود تیان (اگه اشتباه نکنم) از خودش دراورذه بود که پیش مردمش کم نیاره

دقیقا! حالا یا کار خود ِ تیون بود , یا سر تیون رو هم کلاه گذاشته بودن با این حرکت . ولی این 2 تا 100% جسد اون دوتا یتیمی بود که برن فرستاده بود برای این دهکده.

WolF_PiR
05-14-2012, 10:13 PM
عجب قسمتی بود من چقدر با این جان حال میکنم
بیچاره حالا گیر افتاده
آخر این سریال میخواد چی بشه نمیدونم
دلم هم نمیاد برم کتابش بخونم مزه ی سریال از بین میره :Smiley10:

sogolytala
05-14-2012, 10:36 PM
جان اسنو عالی بود تیون هم که کلا رو اعصابه

Rhyanda
05-14-2012, 11:46 PM
سریال همچنان جذاب ادامه داره ..

ولی من دلم میخواد این فصل، حداقل یه جنگِ درست و حسابی داشه باشه !

snowgirl
05-15-2012, 12:11 AM
این اسنو هم بالاخره کار دست خودش داد.داشت خوب مقاومت میکردا ولی....:Smiley14:
قبلا کالیسی رو خیلی دوست داشتم ولی الان دیگه دختره هیچی نداره راه میره تو شهر همه رو تهدید می کنه.یه نفر هم که بهش وفاداره"من به اعتماد نیاز ندارم".دلش به چی خوشه؟
این مرتیکه قاتل شاه هم که همه ی این دعواهایی که راه انداخته جز نقشه ی فرارشه احتمالا حالا فرار به جهان آخرت میخواد بکنه یا چی تومغز کثیفش میگذره نمیدونم ولی تیکه ی قشنگی راجع به نداستارک انداخت.خوب بلده اعصاب خورد کنه:Smiley35:

FarboƉ
05-15-2012, 12:14 AM
اول از همه موضع خودم و مشخص بکنم!
اپیزود عالی بود و بهترین اپیزود سیزن تا اینجا.
من بهش 9 دادم
صحنه های خوب کم نداشت ولی دیگه خیلی خارق العاده هم نبودن. مجموع صحنه ها بود که این اپیزود رو خوب کرده بود.
دختره خیلی جالب با حرفاش جان رو به شک انداخت! اینه قدرت کلمات! آخرشم خوب جان رو ضایع کرد.
آریا هم خیلی محکم صحبت میکرد. خیلی حال کردم باهاش.
این صحنه ای که شورا رو کشتن خدایی خوب نبود. خیلی بهتر میتونستن روش مانور بدن ولی خیلی زود و الکی جمع و جورش کردن.
واقعا از کار جیمی شکه شدم! خیلی عجیب بود! یعنی حتی از جیمی هم بعید بود!
صحبت های سرسی هم با سانسا خیلی جالب بود و البته ناراحت کننده! اتحادش با تیریون هم خوب بود.
با اینکه از جورج مارتین بعید نیست که اون دوتا بچه برن و ریکون باشن, بازم خیلی بعیده که این دوتا رو بکشه! همونی که نوژن گفت درسته!
جو داره یواش یواش واسه اپیزود 9 درست میشه و داره میفته رو روال. خیلی مشتاقم بدونم جنگ قسمت 9 رو که تا اینجا فکر کنم بین تیریون و استنیس یا تایوین و راب هست , چه جوری پیش میبرن. ( شاید هر 4 تاشون باشه تو یک اپیزود! فکر کنین اگه بشه چی میشه!)

sogolytala
05-15-2012, 01:27 AM
اول از همه موضع خودم و مشخص بکنم!
اپیزود عالی بود و بهترین اپیزود سیزن تا اینجا.
من بهش 9 دادم
صحنه های خوب کم نداشت ولی دیگه خیلی خارق العاده هم نبودن. مجموع صحنه ها بود که این اپیزود رو خوب کرده بود.
دختره خیلی جالب با حرفاش جان رو به شک انداخت! اینه قدرت کلمات! آخرشم خوب جان رو ضایع کرد.
آریا هم خیلی محکم صحبت میکرد. خیلی حال کردم باهاش.
این صحنه ای که شورا رو کشتن خدایی خوب نبود. خیلی بهتر میتونستن روش مانور بدن ولی خیلی زود و الکی جمع و جورش کردن.
واقعا از کار جیمی شکه شدم! خیلی عجیب بود! یعنی حتی از جیمی هم بعید بود!
صحبت های سرسی هم با سانسا خیلی جالب بود و البته ناراحت کننده! اتحادش با تیریون هم خوب بود.
با اینکه از جورج مارتین بعید نیست که اون دوتا بچه برن و ریکون باشن, بازم خیلی بعیده که این دوتا رو بکشه! همونی که نوژن گفت درسته!
جو داره یواش یواش واسه اپیزود 9 درست میشه و داره میفته رو روال. خیلی مشتاقم بدونم جنگ قسمت 9 رو که تا اینجا فکر کنم بین تیریون و استنیس یا تایوین و راب هست , چه جوری پیش میبرن. ( شاید هر 4 تاشون باشه تو یک اپیزود! فکر کنین اگه بشه چی میشه!)
تحلیل کردیا بابا چه قدر با دقت دیدی افرین :Smiley17::Smiley69:

Reza-G
05-15-2012, 09:56 AM
الحق و الانصاف اپیزود خوبی بود. از دیدنش لذت بردم. صحنه های خوب هم کم نداشت واقعا. گرچه من از بعضی جاهاش خیلی خوشم اومد :

صحبت جیمی با کتلین
صحبت سرسی با سانسا
تیکه آریا به لنیستر بزرگ : سرورم شما تا حالا یه سنگتراش رو دیدید ؟
در ضمن دیگه دارن مای کالیسی رو اذیت میکنن. بابا چه کار این دختر تنها و طفلک و معصوم و کیوت دارید ! کصافطا ! هی اذیتش میکنن
در کل من 9 دادم و فکر کنم دومین اپیزودی بود که 9 می دادم

HAMID13
05-15-2012, 02:15 PM
دوست داشتم اپیزود خوبی بود 8 میدم
وقتی که تصویر میاد رو ارتش استارک ها با موسیقیش خیلی حاااال میکنم ی حس خاصی بهم میده که این حس رو دوست دارم
امیدوارم راب بتونه ارتششو جمع و جور کنه
تیون گریجوی بی خاصیت سیب زمینی واقعا رو مخی
جان اسنو همش تو باید چوب دل پاکتو بخوری عزیزم؟ امیدوارم اتفاقی براش نیفته
آریا فوق العاده بازی میکنه کارش درسته واقعا از بازیش لذت میبرم
سانسا وای وای وای که بدبخت شدی کم بدبخت بود اینم اومد روش
اژدهاهامو میخواااااام؟!!!!لوووول؟!!!!ال ان تو کارٍث چه اتفاقی افتاد؟!!! از 13تا شدن 2تا یکیم پادشاه شد!!!عجب
کشتی های استنیس درحال رسیدن به کینگز لند
انتظار ها به سر می آید
war is coming
...pls w8

Chandler Bing
05-15-2012, 02:45 PM
اولا که چرا شما اینقدر دنبال جنگید؟ به نظر جنگ هم تو سریال باشه هیچ تغییری نمیکنهف همین طوری بهترین سریال هست.

همون طور که تو فصل اول هیچ جنگی ندیدیم.

من دوباره 10 دادم، واقعا عالی بود. مخصوصا اخرش که خیلی خوب تموم شد، لیدی استارک جیمی رو میکشه یا نه؟ من دوست دارم خود راب بکشتش!! تا شاه بودنش رو نشون بده.

تیکه های جان اسنو هم خیلی خوب بود، اخرش هم که کم اورد گفت همین جا وسط کثافت ها؟؟؟ دختره کارش رو بلده!!

داستان جان خیلی جالبه، چون بی کسو کاره و اون ور پیش مردم وحشی میتونه برای خودش کسی بشه، احتمالش هست که بره با اونا

ولی از طرفی شرافت داره و نمیخواد در مقابل مردم خودش بجنگه.

حرف سرسی هم خیلی خوب بود!! این تاوان کار هایی که کردیم...... تا اونجا که درباره بچه های تارگرین حرف میزنه و نگاه تیریون.

این جفری کم بود، تیون هم اضافه کردن که بره رو مخ ما، بی صبرانه منتظرم که راب تیکه تیکه اش کنه.

جای استنیس هم خالی بود.

FarboƉ
05-15-2012, 02:50 PM
اولا که چرا شما اینقدر دنبال جنگید؟ به نظر جنگ هم تو سریال باشه هیچ تغییری نمیکنهف همین طوری بهترین سریال هست.

همون طور که تو فصل اول هیچ جنگی ندیدیم.

من دوباره 10 دادم، واقعا عالی بود. مخصوصا اخرش که خیلی خوب تموم شد، لیدی استارک جیمی رو میکشه یا نه؟ من دوست دارم خود راب بکشتش!! تا شاه بودنش رو نشون بده.

تیکه های جان اسنو هم خیلی خوب بود، اخرش هم که کم اورد گفت همین جا وسط کثافت ها؟؟؟ دختره کارش رو بلده!!

داستان جان خیلی جالبه، چون بی کسو کاره و اون ور پیش مردم وحشی میتونه برای خودش کسی بشه، احتمالش هست که بره با اونا

ولی از طرفی شرافت داره و نمیخواد در مقابل مردم خودش بجنگه.

حرف سرسی هم خیلی خوب بود!! این تاوان کار هایی که کردیم...... تا اونجا که درباره بچه های تارگرین حرف میزنه و نگاه تیریون.

این جفری کم بود، تیون هم اضافه کردن که بره رو مخ ما، بی صبرانه منتظرم که راب تیکه تیکه اش کنه.

جای استنیس هم خالی بود.
ببین اشکان من میگم جنگ سر اینه که اگه جنگ بشه استان جهت میگیره و یه قسمتی از قضیه راست و ریس میشه.
ببین اینا الان هر کاری که دارن انجام میدن برای جنگ , و هی دارن براش مقدمه میچینن , وقتی که جنگ بشه تکلیف چند دسته کاملا مشخص میشه که خیلی چیزه خوبیه وگرنه خوده جنگش رو که کاری ندارم من ( انتظار شاهکاری مثل ارباب حلقه ها هم ندارم مسلما )
امکان اینکه کتلین جیمی رو بکشه خیلی خیلی کمه به نظرم. اصلا فکر نمیکنم حالا حالا ها بکشنش
ولی جان هم خدایی بدجور سست شد عقایدش , با اینحال شک دارم بخواد با اونا متحد شه.

sohrab101
05-15-2012, 03:27 PM
به نظر من این قسمت شروع اتفاقهای بزرگ این فصل بود. گارگردان این سریال نشون داده دو قسمت اخر فصلش باورنکردنیه
این قسمت با تیون شروع شد با تیون هم تموم شد. امیدوارم این موجود رو بیش از این دیگه نبینیم؛ میخوام از وسط دو نصفش کنم
به هر حال فکر میکنم کسای دیگه رو اشتباه سوزونده بود ولی از کارگردان این فیلم هرچی بگی برمیاد! یدفعه دیدی این دوتا هم به پدرشون پیوند خوردند...
از طرفی دیگه مطمئنم که این یارو سیاهه بدجور ادم طمعکاریه. احتمالا کالیسی یه ارتش میتونه از بغلش دربیاره؛ به هر حال هر ملکه ای یه پادشاه میخواد؛نمیخواد؟؟
جان اسنو هم که داره خوب پیش میره! مطمئنا نمیمیره چون قراره کارهای مهمی انجام بده. فصل بعد؛ فصل جانه
سانسا هم بدبخت شد؛که میخواد بچه این حرومزاده رو به شکم بکشه
من نمیدونم چرا میخوام جیمی لنیستر همچنان زنده باشه. از طرفی زنده بودن جیمی باعث تاخیر در جنگ با لنیستر هاست، اخرش که باید باهم بجنگند!؟
درکل فکر میکنم اخرین جنگ این سریال رو کسایی میکنند که الان توی هفت اقلیم نیستند(( جان اسنو - کالیسی ))

yalabia
05-15-2012, 07:47 PM
این قسمت معلوم نشد برَن و داداشش و هودور و اون زنه کجا رفتن :Smiley15: یعنی اون دو تا جسده، جسد برَن و داداششه؟!! :Smiley80:

فکر نکنم جسد اونها باشه :Smiley96:

Homix
05-15-2012, 09:28 PM
10 بی برو برگرد....
تیون تیون تیون چی بگم که فقط امیدوارم بدجور بمیری
کلا قسمت خفنی بود
این kinslayer عزیز فکر همه جارو کرده ولی فکر نکنم نقشه اش بگیره چون بد تیکه ای انداخت به کتلین:Smiley69:
جان اسنو هم که تو بد دردسری افتاد که به داستان وال هم یه حیجانی داد نمیشه چیزیو پیشبینی کرد
کلیسی هم که دیگه دور برداشته فضایی داره میزنه تو حاله همه
هر چی فکر کردم نتونستم واسه قسمتای دیگه پیشبینی کنم هز بس که خفن و پر ماجراست این سریال :Smiley15:

HaaMeeD
05-15-2012, 11:01 PM
ببینید نقش تیون و جافری چقدر قوی نوشته شده و روشون کار شده و چقدر خوب اچرا شده که همه با تنفر خالص ازشون صحبت میکنند :d

emperato0r
05-16-2012, 12:22 AM
بچه ها یه سوالی .... به نظرتون این دوتا بچه ی که تیون کثافت کشتشون برن و ریکون بودن ؟ یا بچه های اون یارو مزرعه داره ؟:Smiley39::Smiley10:

HAMID13
05-16-2012, 03:46 AM
بچه ها یه سوالی .... به نظرتون این دوتا بچه ی که تیون کثافت کشتشون برن و ریکون بودن ؟ یا بچه های اون یارو مزرعه داره ؟:Smiley39::Smiley10:
صد در صد دو نفر دیگه بودن یکی از دوستان هم فک کنم اشاره داشت که شاید این ها رو نشون داد که جلو مردم کم نیاره

NOjAN
05-16-2012, 08:08 PM
من واقعا با دیدن این قسمت ناامید شدم... سومین قسمتیه که فقط کسلم می کنه . واقعا انتظار داشتم بعد از 2 قسمت اخیر (که ضعیف بودن) باز هم اون هیجان همیشگی و دیالوگهای عالی رو ببینم ..

بیشتر از همه هم بازی شخصیت داینریس عذابم می ده .. من چون موقع زیرنویس بعضی سکانس ها رو 2 یا حتی 3 بار می بینم گاهی اوقات دقیق می شم روی بازی بازیگرا.. حرکاتش چهرش خیلی خیلی مصنوعیه!

نمی دونم حالا فقط من اینطور احساس کردم یا کس دیگه ای هم با من موافقه !

Patriot
05-16-2012, 11:22 PM
من واقعا با دیدن این قسمت ناامید شدم... سومین قسمتیه که فقط کسلم می کنه . واقعا انتظار داشتم بعد از 2 قسمت اخیر (که ضعیف بودن) باز هم اون هیجان همیشگی و دیالوگهای عالی رو ببینم ..

بیشتر از همه هم بازی شخصیت داینریس عذابم می ده .. من چون موقع زیرنویس بعضی سکانس ها رو 2 یا حتی 3 بار می بینم گاهی اوقات دقیق می شم روی بازی بازیگرا.. حرکاتش چهرش خیلی خیلی مصنوعیه!

منم باهات موافقم. این قسمت مالی نبود!

فقط تیکه های جان اسنو و آریا قشنگ بود.

بازی داینریس هم به نظر من هم ظعیفه. البته مشکل از بازیگر نیست. این نقش مناسبش نیست. زیادی واسه این نقش ظریف و خوشکله. آدم باورش نمیشه!

HaaMeeD
05-16-2012, 11:26 PM

والا منم تو دو قسمت اخیر همین حس رو داشتم ولی گفتم شاید منم که این احساس رو میکنه در نتیجه در موردش حرفی نزدم یه خورده به خودم امیدوار شدم

emperato0r
05-17-2012, 12:18 AM

نوژن عزیز من کاملاً باهات موافقم ... بی روح بازی میکنه ... یه جورایی آدم احساس میکنه میخواد از سر باز کنه ! و زود قسمت خودش تموم شه !! ...
احساس میکنم سریال گیر کرده ! همه سر جاشون نشستن فقط جان اسنو و تیون در حال حرکتند ! ... :Smiley13: اینی که اون یارو جیمی لنستر هم فرار کرد و دوباره برگشت هیچ تاثیری توی هیچی نداشت و اضافی بود ... کاش دوباره سریال به جنبش و تکاپو بیوفته مثل قسمتهای پایانی فصل قبل و چند اپیزود اول این فصل ... :Smiley15:

Moh3eN
05-17-2012, 10:41 PM
گند بزنن این جان اسنو رو . خیلی بی عرضگی کرد :Smiley104:. دهنش آسفالته حالا :Smiley15:.

اما اسمِ این قسمت، یعنی مردِ بدونِ شرافت . درسته که کتلین اینو به جیمی لنیستر گفت اما انصافا تیون خیلی لایق تره برای این لقب :Smiley104:. اون جنازه هائم که مطمئنا برن جزوشون نبود. اون دو تا یتیم بودن که توی اون مزرعه بودن و تیون برانکه تو وینترفل بی عرضه جلوه نکنه اون دو تا رو سوزونده و جای برن قالب کرده به ملت که ازش حساب ببرن .
البته از اونجایی که سریال مبناش تخیلی هست احتمالش هست که مثلا واقعا برن رو کشته باشن و روحِ برن تو قالب گرگ نمد پیدا کنه. هر چند احتمالش خیلی کمه ولی خب سریال تخیلی هست دیگه ...:Smiley36:.

سرسی هم یه ظاهر مهربون و مادرانه دیدیم بالاخره ازش . ببینیم رابطش با تیریون چجوری ادامه پیدا میکنه حالا ...
صحبتاش در مورد تارگرین هائم جالب بود. اینکه موقع تولد هر تارگرین خدا شیر یا خط میندازه ...:Smiley69:.

آریا هم که ماشالا ... چقدر نازه این طفل معصوم :Smiley36:. تایوین هم گرفته که این یه کسی هست برا خودش و رو نمیکنه ...

کارث هم که به فنا رفت راستی :Smiley10:. حالا این وسط کی میتونه حریفِ این جادوگرِ نامیران بشه !!!! اوضاعِ دنریس فلک زده زیر و رو شد ...

در کل قسمت کم اتفاقی بود . کمترین امتیاز که توی این فصل دادم رو به این اپیزود میدم ; ۷ امتیاز :Smiley69:.

فقط سه قسمت مونده ...:Smiley19:.

Moh3eN
05-18-2012, 12:54 PM
پست های تاپیک رو خوندم و حال کردم. از جو اپیزود هم اومدم بیرون و تازه یه چیزای دیگه ای یادم اومد :Smiley36:.

اول از همه...
از همین جایگاه کلیه ی اتهامات نسبت داده شده به بازیگرِ دنریس رو محکوم میکنم :Smiley36:. شانتاژ نکنید خواهشا :Smiley14:.

من پیش خودم به جوراه شک کرده بودم بابت دزدیده شدن اژدهاها. ولی تو این قسمت فهمیدیم که رفته بوده دنبال کشتی ...
صحبتای جوراه با اون زن پیشگوئه هم جالب بود. زنه بش گفت "بازم بش خیانت میکنی؟" :Smiley10:. از خیانتِ جوراه به دنریس چیزی گفته نشده بود تالا. یا من یادم نمیاد ؟
این زن پیشگوئه هم فکر کنم در آینده با دنریس و جوراه همراه بشه ...

تندیسِ بهترین دیالوگِ:Smiley36: این قسمت با احترام به دیالوگای سرسی، تقدیم میشه به جیمی لنیستر بابتِ این دیالوگ :

خيلي قسم خورديم...
مجبورت مي کنن همينطور قسم بخوري;

از شاه محافظت کن
از شاه پيروي کن
از پدرت پيروي کن
از بي گناهان دفاع کن
از ضعفا دفاع کن

ولي اگر پدرت از شاه بدش بياد چي ؟

اگر شاه ضعفا رو قتل عام کنه چي ؟

خيلي زياده...
مهم نيست چيکار کنين.بالاخره يکي از قسم ها رو زير پا مي زارين...

عالی بود این دیالوگ ...:Smiley35:
با صحبتاش در مورد وفاداریِ ند هم، کتلین رو خوب عصبی کرد . کتلین که نمیکشش ولی فکر کنم یه کاری باش کنه که جیمی خودشو خیس کنه :Smiley36:.

یه دیالوگِ باحال دیگه هم مربوط به کارث و نشستِ 13 بود ؛
تاجرِ ادویه : جاه طلبیه شما الهام بخشه! ولی مثل تمام انسانهای نوکیسه پاتون رو از حد خودتون فراتر می ذارین! 3 تا اژدها به اندازه ی گربه و شریک شدن با یه آدم شارلاتان شمارو پادشاه کارث نمی کنه!
زارو زوآن : نوکیسه و شارلاتان؟! فرمانروایی ها با کمتر از این هم ساخته شدند! :Smiley35:

ولی من هنوز دارم به آخر و عاقبتِ جان فکر میکنم. اگه بره اونور با وحشی ها میتونه یکی از نفراتِ مهمشون باشه ولی میره ...
فکر کنم با این قضایایی که پیش اومد قسمتِ بعدی بالاخره منس ریدر رو هم ببینیم .

بازم حیفه اشاره نکنم به بازی محشر آریا توی اون سکانس صحبتش با تایوین و اون تیکه ای که به تایوین انداخت "تالا یه سنگ تراش رو از نزدیک دیدین؟" :Smiley69:. من موندم اسمِ نفر سومی که به جاکن هفار میده چی میتونه باشه :Smiley39:.

.

FarboƉ
05-18-2012, 01:12 PM
محسن منظور اون جادوگره که به جوراه گفت همون فصل 1 بود
جوراه بود که به رابرت آمار دنریس رو میداد و همینجوری هم بود که اون شراب مسموم رو میخواستن بدن به دنریس که آخرش جوراه که عاشق دنریس شده بود نذاشت
مگه ندید که رابرت میگفت این که آمار میده میخواد برگرده به کشور ولی ند میگفت که این یه خائن و تو نباید با خائنین همکاری بکنی.

NOjAN
05-18-2012, 02:52 PM
جوراه بود که به رابرت آمار دنریس رو میداد و همینجوری هم بود که اون شراب مسموم رو میخواستن بدن به دنریس که آخرش جوراه که عاشق دنریس شده بود نذاشت
مگه ندید که رابرت میگفت این که آمار میده میخواد برگرده به کشور ولی ند میگفت که این یه خائن و تو نباید با خائنین همکاری بکنی.
مرسی فربد .. بدجور این معما مخ من رو به کار گرفته بود !! لا مصب هیچی از فصل یک یادمون نمونده :Smiley19:

linkinpark20
05-18-2012, 07:57 PM
خوب یک کمی دیر دیدم این اپیزود رو به علت مشغله زیادم ولی اولین باری بود که به یک اپیزود نمره 1 میدادم واقعا صحبتهای سرسی با سانسا خیلی حوصله سر بر بودن سریال دچار تکرار شده دیگه از صحنه های هیجان انگیز فصل یک خبری نیست آخر هر اپیزود هم با یک سکانس هیجانی میخوان هیجان رو ببرن بالا که این کار هم دیگه تکراری شده اما خوب اون قسمت که جادوگره گفت الان پیش کالیسی هست اون کسی که دزدیده یک مقدار جالب بود و همچینین گفتگوی آریا با لنیستر بزرگ جان اسنو هم که دیگه خدا بیامرزتش حالا حالاها مهمون وحشی ها فکر کنم باشه در مورد تیون هم که من هم بعید میدونم برن با داداشش رو کشته باشن احتمالا همون بچه یتیم ها هستن ولی این تیون حال میکنم محافظ هیولایی هیکل کتلین گردنش رو بزنه آخ که چه حالی میده:Smiley69: بی صبرانه منتظر جنگ و خروج سریال از این سکانس های تکراریم.

Moh3eN
05-19-2012, 09:37 PM
ای دمت گرم فربد . اصلا یادم نبود . من که کلا قر و قاطی کردم همه رو. داشتم به فصل یک فکر میکردم ببینم قضیه ی این خیانت جوراح یادم میاد یا نه . ییهو تو ذهنم دیدم شلدون اون وسط داره میدوه، اسپارتاکوس هم به دنبالش . شرلوک هم با دقت تعقیب و گریزِ این دو تا رو زیرِ نظر داشت . یه وعضی اصلا ...:Smiley14:.

بی صبرانه منتظر جنگ و خروج سریال از این سکانس های تکراریم.
احتمالا تو قسمتای بعد باید به این آرزومون برسیم. جنگ بلک واتر تو راهه...:Smiley35:

Rhyanda
05-20-2012, 02:43 AM
آره! اینهمه میگفتن وار ایز کامینگ که من چه فکرایی میکردم !:Smiley10:

به کسی بر نخوره ولی من یه ایرادی میخوام بگیرم از سیر تکاملی سریال، کاری هم به نویسندش ندارم.
فصل 1 اتفاقاتش کاملا" طبیعی به نظر میرسید داستان رو کاملا به مخاطب فهموندن، فصل 2 هم از این بهتر نمیشه ولی;

ولی یه زن بیاد روح بزاــِه! روح بره رنلی رو بکشه ؟ دمتون گرم دیگه :Smiley14: همینجوری بدون جنگُ اینا رنلی مُرد! :Smiley39: و به همین راحتی یه کینگ از سر راه بقیه کینگ ها رفت کنار
سحر و جادو تو اون زمان زیاد دور از ذهن نیست همینطور دراگون ها! ولی این؟
یکی منو قانع کنه..

sohrab101
05-21-2012, 03:57 PM

به نظر من این کسالتی که شما بهش اشاره میکنی
ارامش قبل از طوفانه

emperato0r
05-22-2012, 06:26 PM
آره! اینهمه میگفتن وار ایز کامینگ که من چه فکرایی میکردم !:Smiley10:

به کسی بر نخوره ولی من یه ایرادی میخوام بگیرم از سیر تکاملی سریال، کاری هم به نویسندش ندارم.
فصل 1 اتفاقاتش کاملا" طبیعی به نظر میرسید داستان رو کاملا به مخاطب فهموندن، فصل 2 هم از این بهتر نمیشه ولی;

ولی یه زن بیاد روح بزاــِه! روح بره رنلی رو بکشه ؟ دمتون گرم دیگه :Smiley14: همینجوری بدون جنگُ اینا رنلی مُرد! :Smiley39: و به همین راحتی یه کینگ از سر راه بقیه کینگ ها رفت کنار
سحر و جادو تو اون زمان زیاد دور از ذهن نیست همینطور دراگون ها! ولی این؟
یکی منو قانع کنه..

کاملاً با صحبتات موافقم ! رنلی با اون همه لشگرش که بهش وفادارن خـــــیـــــلــــــی خُنک مرد ! :Smiley15: قبل از این سریال واقعی تر به نظر میرسید اما با زائیدن این روحه و کشتن رنلی و بعد هم ناپدید شدندش یکمی زدن تو کاره بالیوود و فیلم هندی و از این جور چیزا ! :Smiley36:

Dark Angel
02-21-2014, 07:02 PM
قسمت قشنگی بود
به نظر من این جنازه ها هم الکی بودند و فقط صحنه سازی بودند تیون میخواست کم نیاره این کار رو کرد :)
میگم این کالیسی چه اعتماد به نفسی داره هیچی نداره بعدا مردمو تهدید می کنه
دلم برای سانسا هم سوخت ....گناه داشت بیچاره ...
این جان اسنو هم که گیر افتاد ...
اگه نظرسنجی باز بود 7 میدادم