PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عطاران به "قلب یخی" پیوست

05-21-2012, 12:54 AM
http://cinema-iran.persiangig.com/image/bazigaran/reza%20attaran/Makke%201.JPG

فيلم نيوز: رضا عطاران به گروه بازیگران سری جدید مجموعه "قلب یخی" به کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی سید کمال طباطبایی پیوست.
پیش‌تولید سری جدید مجموعه "قلب یخی" به کارگردانی سامان مقدم مدتی است آغاز شده و تعدادی از بازیگران مطرح سینما در گروه بازیگران سری جدید حضور دارند و به تازگی رضا عطاران نیز به گروه بازیگران مجموعه پیوسته‌اند.

تاکنون حضور هدیه تهرانی، مهران مدیری، رضا کیانیان، پژمان بازغی، هانیه توسلی، حسین یاری و رضا عطاران قطعی شده است. به گروه بازیگران یک بازیگر مرد و چند بازیگر زن دیگر اضافه خواهد شد

سری جدید مجموعه "قلب یخی" توسط پیمان عباسی نوشته شده است و کارگردانی سری سوم این مجموعه به سامان مقدم سپرده شده است. ظرف ده روز آینده مجموعه در تهران جلوی دوربین می‌رود و تمام صحنه‌های آن در تهران جلوی دوربین خواهد رفت.

اکثر بازیگرانی که قرار است جلوی دوربین مقدم بروند پیش از این در مجموعه تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی وی تجربه کار با کارگردان را داشته‌‌اند.

Headache
05-21-2012, 12:58 AM
مبارك باشه ولی سريالش بنظرم خيلی چرت و مزخرفه... :Smiley69:

05-21-2012, 01:14 AM
راستش منم زیاد با فصل اولش حال نکردم و دیگه ادامه ندادم ، ولی حضور این بازیگرها (هدیه تهرانی، مهران مدیری، رضا کیانیان، پژمان بازغی، هانیه توسلی، حسین یاری و رضا عطاران ) باید این فیلم رو جالبتر کنه ، به هر حال فکر کردم شاید خبر مهمی باشه برای طرفداران عطاران:Smiley91:

Hesam
05-21-2012, 02:55 AM
خيلي خوبه. من در كل طرفدار اين سريال بودم و با حضور اين بازيگران حتما زيباترم خواهدشد.